Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 2 3 [4] 5 
Auto balkon+foliak jaro 2018 - Klikni zde pro originální téma
WhiteFrost
Mejzy: Jo jo ty tvoje vypadaly nice, jen škoda že si nevyfotil detail palic :(
Mara w2
Čus Géčkaři..už mi to pomaličku kvete.. je vedro jako prase a ve foliaku to večer a ráno zavlažuji a je tam dost dobrý klima
3xmazar blíže k vám
V zadu AK Fast
Singl auto AK
2x ginger punch-takto to vypadá když kytka nemá dostatek světla proudění vzduchu..pomalu roste,nesílý stonek.. prostě všechno špatně balkon je na špatné straně zítra je odvezu na zahrádku
Mara w2
Čágos.. kytky jsem provázal,aby slunce svítilo i na spodky a hlavně aby si navzájem nestínily,stala se mi nehoda slapnul jsem na provázek a zlomil mazara toho největšího... úplně se nezlomila zůstala na malim kousicku stonku...jsem ji ovazal, myslíte že se vzpamatuje?nebo vzdechne ?
Woody
je to plevel
mejzy
Jak to asi vypadá? Častější Up prosím 😉
sakumprdum
Ta kytka by se mnela spravit ale musíš ji narovnat a oblepit když ji budeš mnet tak ohlu tak se nespravi :)
Mara w2
Čus kluci moc pracovní nasazení ten mazat zhynul byl moc zlomenej jinak to frčí
Zbytek kytek mám na chatě ale nebyl jsem tam 14 dní...ale mamka se stará
Mara w2
Mazárek květ v plným proudu.. vzadu AK řízek nic moc jede do stran a zatím jen náznaky květu
Mara w2
AK auto taky pěkně kvete,bude z toho jeden šiškebab
Mara w2
Čau zahrádkáři..jako celkem mám lepíky zkrz toho,aby mi to dozrálo,páč podle mě to nevipadá nadějně...snad mi řekne zajetej grower svůj názor, protože sem amatér, kamarád říkal že je to Fast verze AK,dostal jsem řízek tak se ptám jak na tom jsem..🤔 automaty jedou krásně mají prostor a hlavně ☀️ díky za názor 🤞🤞🤞
Mara w2
Tu mám automat mazara,AK a mini gynger....mazar a Akáčko jsou stejně vysoký 85cm gynger 20cm 😂 zbytek auto vyfotím až budu na chatě
Mara w2
Mazar byla to dobrá volba
Mara w2
Good morning
Mara w2
Domácí Gynger punch 😂
Mara w2
Řízek ak-190cm
Automazar-1m
AutoAK-90cm
Ginger punch-30cm
Auto AK v kýblu-60cm
Mara w2
Home ginger mini
Mara w2
Už se mi pěkně zbarvují pestíky...si myslím tak tejden a mazar bude dole..ale vzadu ten AK keř zatím nic jen občas chloupky ale že by šla do palic to ne..roste furt do výšky bude mít necelé 2metry
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
Už se mi pěkně zbarvují pestíky...si myslím tak tejden a mazar bude dole..ale vzadu ten AK keř zatím nic jen občas chloupky ale že by šla do palic to ne..roste furt do výšky bude mít necelé 2metry


Mazar sa ti pekne podaril :) k+

Inak to akcko ako je možné že nekvitne? Mne ten Critical začal a to je klasická femina

EDIT: Možno mne pomohlo ku kvitnutiu to že som tam začal liať kvetove hnojivo (BioBloom + TopMax) neskúšal si to hnojiť niečim takým?
Mara w2
Konečně odezva 😁 dík Smolič..tě řízek jsem sázel 15.7. tak možná sem to sadil pozdě,ale matkař mi říkal že to stíhám že má to samí tak uvidím..až začne kvést tak bude přehnané obsypaná pošlu detaily (kvetení)dyztak napiš jak to vidíš ty...jo a ještě jsem se dozvěděl že je to kříženec AK s Jackem H. Ale to je detail 😁
Jo a to hnojení..občas jsem vzal hrst guana s npk a rozhodil to jinak nehnojim
Mara w2
Takto to vypadá kvetení-nekvetení
Woody
sewas .. ono nejde o to kedy sadis ale kolko herecka potrebuje na kvet .. ak ide takto neskoro do kvetu a bude potrebovat 10-12 tyzdnov tak to kosa kedy ??? ja som sadil takisto neskoro a jediny rozdiel je ze to vyrastlo iba meter a uz to tyzden smelo kvitne (potrebujem 8-10) .. nech sa dari a nech ti to stihne do mrazov ..
Mara w2
Díky za odezvu woody..no na pí...je že ve foliaku se tvoří víc plísní..v takovýmto počasí tak nedávám veliké naděje,před pár hodinami jsem koukal důkladně mezi palice a našel jsem malé ložisko plísně..okamžitě jsem sejmul paličku, naštěstí to bylo malo,ale rozrostlo by se to,na jedním místě prokapává voda zkrz folii na palici která začala plesnivět,tak jsem natahnul kousek fólie nad kytku... nejhorší je že jedu makat na tejden do hajzlu...tak aby to nesplesnivělo
Mara w2
Home gynger počítám tak 3g...ale voní jak kdyby měla 3metry 😂😂🌴
Woody
proti tej plieni Polyversum :) .. ginger aj mne tak vonal . az som sa ho bal doniest domov susit .. :D
Mara w2
AK auto do pátku už budou palicemi dolů
Mara w2
Mazy
Woody
mas to paradne kamo .. :) ta posledna fotka .. fešanda
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od Woody
mas to paradne kamo .. :) ta posledna fotka .. fešanda

Jj dikes toho mazara má ta seedbanka dobře zmakliho na mě je jen zasazení a občasné zalévání 😁
Mara w2
Vzhledem počasí a předpovědi na další dny jsem se rozhodl zkosit mazara, páč už jsem našel malé ložisko plísně naštěstí malé..druhej mazar roste s nim i s Akačkama a gingerama..foto vršek 😛
Mara w2
Další kosa auto AK vršek
Pak mini ginger z balkonu -detail paličky
Mara w2
Zůstal mi kříženec AkXjack Harrer až teď začal trochu kvést už vyrost do dvou metrů
Dále dokveta mazar a jedno auto Ak
Mara w2
Nazdárek tak 3 kytky jsou usušený
Mazar-35g
Ak-20g
Ginger-6g
Další 3 kytky ještě dozrávají..je krásné slunečné počasí
jablickar
na balkon si myslim ze to je krasa :)
Mara w2
No na balkoně byla jen jedna kytka a ta měla pouze 5g nejlepší ve foliaku nebo venku
mejzy
Pěkný maro,je tam vidět zlepšení 😁😁a ten mazar bomba viď 😉
WhiteFrost
No mejzy já nevim, ale vypadá to líp než to tvoje :D bez urážky samozřejmě...
mejzy
Podle mě to nemůžeš posoudit,ty fotky co jsem dávál byly celkem hrozný 😁 naživo stejný jako to máry akorát o něco víc,top kvalita
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Pěkný maro,je tam vidět zlepšení 😁😁a ten mazar bomba viď 😉

Čus Mejzyč,čekal jsem až se objevis 😁 ten mazat nemá fakt chybu..a jsem rád že jsem se přiblížil tvojemu pralesu 😁
Mara w2
Ještě mi dokveta jeden mazar,gynger a Akáčko...a samozřejmě řízek křovisko AkXjack herrer
Punkheart
Na kolko týždňov vidíš ešte ten Ak/Jack?
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Punkheart
Na kolko týždňov vidíš ešte ten Ak/Jack?




kámo, ja osobne si myslím tak okolo 20.10. cca
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33




kámo, ja osobne si myslím tak okolo 20.10. cca

No já bych to taky viděl takle možná ještě o něco později
Mara w2
Foto sušiny
Mazar
AK
Gynger
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
Foto sušiny
Mazar
AK
Gynger



Maro.. :) moc sucho to nevyzerá :D ale pekne
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33



Maro.. :) moc sucho to nevyzerá :D ale pekne

Smolič je to suchý že to vezu do prstů a sype se to na prach,sušilo se to 12dni..to dělá jen fotka..nafotil jsem ty samí paldy akorad jsem je trochu nadrtil 😝
Mazar
AK
Gynger
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2

Smolič je to suchý že to vezu do prstů a sype se to na prach,sušilo se to 12dni..to dělá jen fotka..nafotil jsem ty samí paldy akorad jsem je trochu nadrtil 😝
Mazar
AK
Gynger



Tak pak jestli je to jak řikáš, dost pěkný... posunul ses o něco dál :)

:D ja som zvedavý čo bude s tým mojim criticalom
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33



Tak pak jestli je to jak řikáš, dost pěkný... posunul ses o něco dál :)

:D ja som zvedavý čo bude s tým mojim criticalom

Díky smolič..ten critic je pěknej,koukám na to
Mara w2
Takto vypadá aktuálně AkxJack už naštěstí neroste je vysoká 180cm a široká 205m 😂 široká je tím že jsem ji od mala vyvazoval a směřoval do šíře asi.. možná to udělalo jak sem ji amatersky zastřihnul...zacla konečně vonět zatím je vítr ale krásné slunko cca max 12 stupňů..chtělo by to ještě měsíc
Mara w2
Dnes jsem dosušil druhýho mini mazara,byl zastíněn tím monstrem a hlavně jsem ho zkosil cca o 2 tejdny dříve kvůli plísní..jde to vydet na světlých pestikach..ONLY 9.7g
Mara w2
Ještě zůstala poslední AK dnes pozná život vzhůru kořenama 😁
Mara w2
Poslední kytka která žije řezanec AKxJack pomalu se rýsuje,ale to počasí nic moc tak uvidím 🤸
Mara w2
Po 9-ti dnech jsem přijel a kytka je cool si pamatuju že smolič psal že to vidí na kosu kolem 20.10 a asi se to výplní takže smolič dobrej tip
Mara w2
Ještě se to nezbarvuje.. naštěstí je slunečno a plíseň zatím nic..akorad dnes jsem potkal se potulovat nějakou smazku z batohem toho se bojím nejvíc bljať,zítra jedu na 9 dní pryč tak snad to nevycoruje fetka poje*aná 👊
Mara w2
Čau kolegové,tak sem přijel po 9-ti dnech a kytkatam naštěstí je.. přijel jsem pozdě tak jsem neviděl detaily,ale i tak je pěkná a smrdutá ráno hodím aktualizaci
Mara w2
Tak dneska na zahrádce překvapení trochu příjemné trochu nic moc ještě není dozrálá,ale už sem stříhal paličky páč začala plíseň,ale ne že byly plesnivý ale začali bílé flíčky tak sem je trochu prostrihal jinak mikrofony v cajku..kvete nějak dlouho v pondělí jedu zase pryč tak nevím jestli to mám tisknout nebo sejmout v neděli nějakej názor?dikes
SMOLA33
Seva, už si to sekol?
Mara w2
Čus smolič,zrovna včera jsem ji pokosil už se objevovala ta hnusná plisen,ale to se dalo čekat když sklizim v listopadu 😁
Byly to 2 pytle od štuku
Mara w2
Čau lidi konečně jaro,tak to rozjedem ve stylu..ani jsem nenapsal info o konci moji úrody 2018 byla dobra poslední kytky cca 300g momentálně objednavam a budu informovat,ale zatím zůstávám u klasiky auto mazar DP to mi udělalo radost zkusím i nějakou změnu kdyby jste doporučily model tak budu rad dekuji a hezky večer
Linkot
Čus, určitě doporučuji Green Poison fast version od sweet seeds, velké tvrdé palice a sklizeň koncem září a výnos taky perfektní. Tenhle rok ho jedu po 3. a vždycky spokojenost, mužes kouknout na muj grow GP jak v IN tak i v OUT.
Tenhle rok jeste zkousim nově Jack 47 taky fast version od sweet seeds , jelikož ty fast verze se mi zdají hodně fajne.

Jinak přeju hezky počasko a hodně štěstí! Budu sledovat.
marko48952
Tiež by som ti odporučil Green poison FV a Killer Kush FV a bol by som rad keby skúsiš s autofloweringu Big Devil XL auto od sweet seeds a od Budha seeds Magnum a Calamity Jane auto dajú sa kúpiť aj po 1ks dakde tak by som rad porovnal a sú to všetko kvality a veľké výnosy.
WhiteFrost
Doporučuji určitě Sugar black rose od Delicious seeds ultra Rychlí koncem září je ready odolný a pořádná kvalita, sorry ale ruderalis FV od SS jsem měl už víc krát a byl jsem zklamán, co se tíče kvality FV prostě nemůžeš porovnávat s fotoperoidou...
Mara w2
Zdravím tak jsem sel zase do AutoMazara pac je proste výnosnej a voňavej a orangebud fem. od DP
Pak jsem zkusil cheese tak uvidím jako bonus jsem dostal nejakej candy tak uvidíme 💥
mejzy
Ahoj 😉 auto ultimate, think different, think big 😉 ptt
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Ahoj 😉 auto ultimate, think different, think big 😉 ptt

Čau mejzyč už jsem nakoupil dost ale diky za tip objednal jsem ještě ten green poison jak doporučil Marko tak uvidíme tyhedes co?
mejzy
Zelenej jed bude rychle ale podle mě slabej, já nejspíš letos vynecham,ale kdyby ne tak bych šel určitě do těch modelů co jsem psal výše 😉pěstu zdar
WhiteFrost
Mejzič slabý jo ? :D tak to pak nikomu nedoporučuj automaty kor ty co jsi psal nejsou žádnej mazec , takový spíš polo čutky,automaty od dp nikdy jedině mazar a ten taky neni nic slavného ..
mejzy
No podle toho kolik %thc udávají u jedu a podle toho co jsi teď napsal je to stejná Čutka jako automaty od DP 😁😁, nevím no, podle mě jsou i lepší modely a GP k nim teda rozhodně nepatří, jediná výhoda je že by měl dojet v klidu, navíc spousta lidí mi tvrdí že autaky jsou většinou lepší než lampy , takže musím říct že na to svůj názor mám, poslední dobou už jen auta od DP a za mě top banka
indician
Automazar je fajn. Think big jakž takž. Think different u mě tak propadnul, že jsem zbylá semínka letos ani nevysel... Autoultimate nevim, to jsem neměl.
WhiteFrost
Jedině od sweet seeds tam ty automaty mají aspon stabilitu a genetika je taky na uplně jiné úrovni, ne jak dp 10 phen 9 znich se nadá ani na mastičky..
Mara w2
Mam tu Ak-řízeček jako minulej rok a 3x green poison automat poprvé hnojim plagron bloom tak sem zvedavej nikdy jsem nehnojil
Jaj sry za ty otočený fotky příště napravím až kytky budou za něco stat
Mara w2
Už pekne kvete green poison
sakumprdum
Malej ale šikovnej :)
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
Malej ale šikovnej :)

Viď ale po par dnech hezčí a hezci
Dneska jsem zasadil 2x Mazyho od DP jinak přidávám fotky 3x poison a AK rizek vše naohybane aby slunce prosvitilo co nejníže
anon383596
Dp je největší sračka všech sraček prosimte proč tam nezasadis něco kloudnyho místo tohohle, proč takovym kretenum děláš kšefty, jo sory zapomněl jsem na ghs to je něco ještě horšího. Odvádět takovouhle práci ve svy profesi letím jak namydlenej blesk tak proč? Chci to vědět proč to kupujes.
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od anon383596
Dp je největší sračka všech sraček prosimte proč tam nezasadis něco kloudnyho místo tohohle, proč takovym kretenum děláš kšefty, jo sory zapomněl jsem na ghs to je něco ještě horšího. Odvádět takovouhle práci ve svy profesi letím jak namydlenej blesk tak proč? Chci to vědět proč to kupujes.

No protože minulou sezónu jsem sklidil krásného mazara od DP když prolistujes směrem zpět tak to uvidíš nekupoval bych sracky kamaráde..nakonec jsem to našel aby si nemusel rolovat tak tady mas tu sracku..když se ti nedaří zkus začít u sebe 😘
Edit:Koukal jsem u tebe na galerii a evidentně se ti daří takže se omlouvám ✌✌🤣
Mara w2
Dnes jsem byl pohnojit green poison a Ak
drago101
Pekne to máš... Keby bola DP sračka tak by nemala také meno a nebola by to taká veľká a známa seed banka... Neviem co stále kritizujete... Sračka je akurát tak Top Tao seeds..
Mara w2
Zdravím kolegové chtěl bych poradit nikdy jsem poradně nehnojil,ale letos jsem koupil Plagron bloom tak ho tam Peru pod tlakem,ale automaty budu tak za cca 2-3 týdny kosit..tak kdy mám přestat hnojit před kosou?
Foto dnes aktuální auto green poison a rizek ak (začíná teprve nakvetat)
Mos zekuje za rozumné odpovědi 🤝🤝🍀☘
nikolajmorozov
jestli mas plagron tak uz nehnoj, je to citit dost.. ja jel loni asvanced hydroponics a i to je cejtit po 2 tydenim proplachu. ale tohle chce jeste tak 3 tejdny min
Mara w2
Viď taky to vidím tak 3 tejdny tušil jsem ze bych měl ubrat budu už hnojit jen tu velkou ta se teprve rozjíždí...hele a když to prehnojis tak to skrabe nebo to smrdí? Či co?diky za rychlou odpověď Nikolaj🤝
Králhrášek
Podle mě bude zralá do týdne, 😋 dobrý si koupit roztok na pruplach..
nikolajmorozov
to mas jak v indooru kdyz neproplachnes pred sklizni tak to chutka po chemii.. u outu to proste chutna hnusne. kdyz se podivas na horici cisty brko a ma bilej popel tak vis ze je to proplachly.. sedej az cernej popel znaci ze kytka nespracovala veskerou chemii v zemine(viz hugo toxx).
desertwolf
Kup si nějaký Final flush, Flushing nebo Finish. Každý výrobce to nazývá jinak a 14 dní před koncem zalívej tím a poslední týden vodou. Jestli to máš ve hlíně a ne v květináči, tak by to nemělo být tak hrozný. Z květináče se to dostává hůř.

Příklad https://www.higarden.cz/flushing--proplach-proplach/
Mara w2
Venkovní poison je připraven na kosu bych troufnul tvrdit 😛
crazyben
citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
u outu to proste chutna hnusne.


Tak to si jeste nemel povedenej out :teef:

Lidi to neumi ususit, honem honem hulit hulit... jo, pak to chutna hrozne.
Mara w2
No to neměl nepestuju dlouho ale tak vidíš jak to vypadá ne?podle seed banky presluhuju vím ze to nemuzu brát podle nich ale koukni se znova na tu fotku,a ja zbytečně nepospicham Pač si zahulim max.3x do měsíce a sušení?necham vyset cca 9 dni pak do sklenice kterou obcas otevru a nechám to provzdusnit a zase zavru,takle to delam několikrát obden
Mara w2
Moc se ji nechce nakvejtat furt ji stahuji dolu aby nebyla opřená o tu fólii je to dost velká..ještě víc jak minulej rok tak snad to stihne začal jsem hnojit plagron bloom
Králhrášek
Se ti přepne koncem mesice
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od Králhrášek
Se ti přepne koncem mesice

No snad dřív jako už se přepla ale jen par chlupů nic velkého pak je září a nevím no vlhkost plísně bljať 🍀🍀🤘
Mara w2
Jinak bych shrnul po 8-mi denním vysušením 3-í kytek green poison auto je moc pěkné sušit se bude ještě cca 10 dni zavřeno-otevřeno ve sklenici padly jsou huňaté a tvrdé dávám tomu 70% plagronu ale vyhodil jsem min 10g plesniviny jinak konečná 153g ale nehulil jsem ještě ☘
drago101
153g z 3 kytek je pekne číslo.. Paráda K+
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od drago101
153g z 3 kytek je pekne číslo.. Paráda K+

Dikes taky jsem čuměl někdo mi tady poradil ty automaty a byla to dobra volba pekne tvrdý možná ze to udělal ten plagron
Mara w2
Nazdarek kluci mám tady ještě jednoho křížence Ak/jack rizek,ale nějak to nechce nakvejtat,jako náznak tam je ale mám bobiky jestli to stihne co myslíte?dik za reakce
Mara w2
Cus zahradnici ještě se mi nestalo ze se mi takle zbarvyly listy a jen jedna větev a u země nevíte čím to muže být?diky jinak mi začala pekne kvest...jinak jedu plagron bloom
Mara w2

Trochu se to nafouklo 🤙 dělají mi ale starosti lapky vybraly souseda,tak čekám kdy přijdou ke mě 🤦♂
Mara w2
sakumprdum
Možna bych to sekl ,nebo radči nezdelavat tu foliji z vrchu když do toho nevidej tak nemaji jistotu hodne lidi to složi kvůli dozrati a pak to čorky skosej
Mara w2
No chtělo by to tak 2 tejdny,ale největší problém je prave s těma smazkama bydli v garáži kousek od zahrady,ale už ví ze o nich vím tak jim musí bejt jasný ze bych je vyfackoval
WhiteFrost
Fetovat a krást to by jim šlo, Jen kvůli tomu že by my vlezly na zahradu, bych jim zlámal ruce a z garáže bych udělal popel!!
Mara w2
Lidi jdu si pro radu za 14 dnů jedu pryč tím pádem to nebudu moct hlídat kazdej den jako teď kvůli těm kretenum,myslíte ze se to dá seknout za dva tejdny?vim chtěli by to déle ale věřím tomu ze až odjedu tak se na to okamžitě vrhnou
Jo a vzal sem propusnou černou tkaninu a trochu ji zatemnil na par dni s tím ze by to mohlo rychleji dozrat..jako je to asi hodne vtipný jo ale zkouším vše 🤦♂🤦♂🤣


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma