Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 3 4 5 
Auto balkon+foliak jaro 2018 - Klikni zde pro originální téma
Balanc
Tak tu srajdu od Agra taky mivam, ale micham to s kokosem, perlitem, hnojem a dolomitem s popelem a taky mam z toho rozporuplne pocity...
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od marko48952
Nádhera , ja som taký smutný zatiaľ s tohto ročného pjestu... Za všetko môže hlina od agra, ktorá bola predhnojena kristalonom, ktorú mi objednala pani v growshope omylom a ja som ju nakoniec zobral , ze to bude v pohode. Výsledkom toho je 30 mŕtvych sadeniciek a 30 chcipakov magnumu od budhy a mazaru od dp. Objednal som narýchlo seeds a skúsim to dohnať blueberkami auto a vykompenzovat to, snáď nieje neskoro a pekne to doženú. Takéto fiasko som ešte nezažil, hold človek sa učí a vám prajem krásne paličky a bez plesne . GL

Tě prdel to bych byl pěkně nasranej já na můj první pěst jsem si zkusil namíchat svuj,jako něco se zakrslo ale něco jede si myslím v normě..těm zakrslejm nedávám za vinu substrátu ale moji hlouposti a neznalosti já sem míchal cca 70% kokos,30% zahradnický subst.nasypal 2kg perlitu a nahnojil sem to guanem a npk cca 2 tejdny před zasazením,vše amatérsky
drago101
Mejzy,, riadne stromi 😮😮😮
Mara w2
Čau kluci dnes jsem jel dolu tak jsem udělal kolečko a zkouknul to. první 3 fotky foliak-babicka (moc šikovná) další 3 fotky u mami..tam to už jen nechává dojíždět zakrslouny 😁 a zalívá (taky je šikovná) 😁
drago101
Tak to mate v rodine 😀😀😀
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od drago101
Tak to mate v rodine 😀😀😀

Dragoune😂😂 já jsem to myslel tím že babička se o to stará lépe je to vše dvojnásobný než u máti evidentně jsem po mámě 😁
Mara w2
Mini Amnesia z blízka a košťátko pilot 😁
mejzy
Up
Mara w2
Jj navečír jedu udělat kolečko 😁
Mara w2
58.den Auto amnesia (smoll edition 😂)
Mara w2
58.den-50cm Amnesia
23.den-30cm Wappa
Mara w2
58.den-25cm Amnesia
58.den-32cm autopilot
Mara w2
První kolo je slabí hold..snad druhý bude lepší
Mara w2
Trochu z blízka
drago101
Nevadí, halvne že bude niečo do bonga 😉
mejzy
Aspoň vypadají celkem zdravě 😉 a pěkně kvetou,to co mám já bys nechtěl...
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Aspoň vypadají celkem zdravě 😉 a pěkně kvetou,to co mám já bys nechtěl...

Ale chtěl Mejzy to mi věř 👍 a když jsme u toho tak se hod fotku aj z blízka dikes
mejzy
Něco jsem nafotil,jsou oškubaný a zatím to moc nekvete
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Něco jsem nafotil,jsou oškubaný a zatím to moc nekvete

Hod jsem fotky Mejzyč
Mara w2
🌞
Mara w2
Zahradníci zapomněl jsem vám vyfotit tuto hrůzu,už dlouho stojí,neroste a je prostě shit..to semeno bylo free bonus nějakej monster mash-exoticseed no nazval bych to spíš monster špatnej grow 🙈🙈
Mara w2
🤷
Zasazeno AK 47 F1-řízek uvidím jestli dojede
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
🤷
...jestli dojede ?


Hh,, určite to stihnes, nemaj strach ,, som zvedavý koľko budeš mat s toho prvého kola
mejzy
Já tak kilo a půl 😀😀
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Já tak kilo a půl 😀😀


No more mejzy ty to máš strašne naložené na to že sú to automaty,, držím palce nech sa vyhnes pliesni..
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Já tak kilo a půl 😀😀

Tě prdel Mejzyč zabil!!!
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


Hh,, určite to stihnes, nemaj strach ,, som zvedavý koľko budeš mat s toho prvého kola

No nebude to žádná sláva...to ti řeknu dopředu to je jasný 😁😁
mejzy
Jak jsem psal,to co mám bys nechtěl,představ si ten smrad a pak ty desítky hodin stříhání,nic příjemného
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Jak jsem psal,to co mám bys nechtěl,představ si ten smrad a pak ty desítky hodin stříhání,nic příjemného


😂😂 sa tu sťažuješ. .. ale fajčiť sa ti to bude fajnovo ✅😂🔥
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Jak jsem psal,to co mám bys nechtěl,představ si ten smrad a pak ty desítky hodin stříhání,nic příjemného

No tak toto by mi vadilo že všeho nejmíň 😂😂 dobrá práce ✌️
Mara w2
Málem bych zapoměl na mrzáčky na balkoně wappa 32.den
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
Málem bych zapoměl na mrzáčky na balkoně wappa 32.den


Nabuduci rok kúp kvalitný substrát a aspoň 10litrove kochle, najlepšie ak by boli hranate,, budeš vidieť 100%rozdiel
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


Nabuduci rok kúp kvalitný substrát a aspoň 10litrove kochle, najlepšie ak by boli hranate,, budeš vidieť 100%rozdiel

Koupím ho ještě letos na druhý kolo jak tak čtu tak biobizz light mix je asi top,nebo máš jiný tip?dik
mejzy
Hochu biohnis ,to je shit😁 kompostovana kvalitní hlína ,to je top😉 koukni o stránku vedle
SMOLA33
Jj, cernozem+kompost ..
GrowPlace
Proc by mel byt biobizz shit? Na stejne urovni jako vsechny ostatni lightmixy. Pokud bylo nekde spatne skladovano, tak za to oni nemuzou.
mejzy
Podle mě hlína je hlína 😉 to ti řekne i babička a ta se vyzná 😉
JankoPanko2
Taky mě zajímá proč je BioBizz Light-mix shit.
Vždy jsem byl spokojený.
GrowPlace
To urcite je. Drive se hnojilo pouze bio, v tom pripade by mel Biobizz vice nez vyhovovat, vzhledem k tomu, ze je predhnojen na tyden biohnojivy :)
mejzy
Jde o to že přírodní hlína je asi nejpřirozenější věc ve které můžou kytky růst 😉 tyhle náhražky atd... Ukažte jaký v tom máte autaky možná tam bude nějaký rozdíl
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Podle mě hlína je hlína 😉 to ti řekne i babička a ta se vyzná 😉

Jako kompost u bábí mám ...je tam cca 25let,ale přijde mi těžký,nevzdušný..včera jsem ale přes syto přecedil když jsem sázel tu malou Ak-čku,tak roste z kompostu,ale stejně koupím kokos,perlit a ten light mix a vše smíchám..
mejzy
Jojo cistej kompost nebude nejlepší 😉😉černozem písek kompost, klasika ta hlína musí bejt k sežrání ,já ji mám pěkně vzdušnou a jak vidíš rostou pěkně
Mara w2
..EDIT..Ale teď jak to znovu čtu tak na to séru..Mejzy máš recht babička nekupuje light mix jede hlínu z kompostu a má kedlubny jak meloun 😁😁 a výsledky u Mejziče jsou důkazem,tedy jestli jede z kompostu 😎 dám na tebe..ale tím hochem si mě malonko urazil..už dlouho mi není dvacet 😂😂
mejzy
Hele ta hlína je tam 30 let, normální černozem s pískem a každý 2 roky se přidává kompost,zarejt na podzim a prerejt na jaře,roste v tom všechno jako blázen,mít tam fotoperiody tak si asi dokážeš představit jak vypadají 😁😁,důležitý je u automatů neposrat start, naklíčit na tamponech a hned do země, každej to dává do jiff,rockwolu atd atd a pak píšou jak to nevyklíčilo,nevyrostlo atd, blbost,už jsem zasel víc jak 100 automatů a až na jednu kterou jsem zabil sám nechtěně vždy 100% , během spousty let ,různé banky atd,vždyť to znáš 😁😁😁
GrowPlace
Pokud mas pristup ke kompostu, tak urcite ano. Jen se to nesmi prehnat. Na outdoor urcite idealni, ale nevhodny k indooru. Navic kazdy nema k nemu pristup.
mejzy
Jak nemá,máš zahradu,sekas trávu ,kompostujes,taky píšu jednou za 2 roky 😉 jedou bomby,mít tam klasiky,tak mi to rozerve foliak,zbourá Dům a sežere auto😁😁
GrowPlace
Kazdy nebydli v baraku. Nekteri ziji v bytech.
mejzy
No tak v bytě asi nebudeš mít foliak skleník atd,tam už je to horší, každopádně každej kdo má zahrádku a záhonky a pěstuje cokoliv tak má kvalitní hlinuz😉
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Hele ta hlína je tam 30 let, normální černozem s pískem a každý 2 roky se přidává kompost,zarejt na podzim a prerejt na jaře,roste v tom všechno jako blázen,mít tam fotoperiody tak si asi dokážeš představit jak vypadají 😁😁,důležitý je u automatů neposrat start, naklíčit na tamponech a hned do země, každej to dává do jiff,rockwolu atd atd a pak píšou jak to nevyklíčilo,nevyrostlo atd, blbost,už jsem zasel víc jak 100 automatů a až na jednu kterou jsem zabil sám nechtěně vždy 100% , během spousty let ,různé banky atd,vždyť to znáš 😁😁😁

Tak hlavně vidím výsledky a to je pro mě priorita,to druhý kolo bude mega bio z toho kompostu pak pošlu foto..místo písku tam prdnu perlit,Mejzy hnojíš to něčím?já zkusil ze začátku krystalon na růst-kterej se stejně nekonal 😁 a jak píšeš hned do hlíny..to jsem taky neudelal,presazoval jsem to (chyba🤦)takže budu chytřejší cca za týden
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od GrowPlace
Pokud mas pristup ke kompostu, tak urcite ano. Jen se to nesmi prehnat. Na outdoor urcite idealni, ale nevhodny k indooru. Navic kazdy nema k nemu pristup.

Souhlasím do boxu bych prdnul ten light mix.. podle toho jak sleduju dlouho pěst v indooru a moc mě to nadchlo,a po druhým kole do toho půjdu..jsou tu borci který jsem kontaktoval a pomalu nakupuji,ale nechci předbíhat 🙊
GrowPlace
Urcite zkus, podle tvych outdoor vysledku ti zajiste pujde i indoor. Mas pro indoor vsechny predpoklady :)
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od GrowPlace
Urcite zkus, podle tvych outdoor vysledku ti zajiste pujde i indoor. Mas pro indoor vsechny predpoklady :)

No jako pochvala to je pěkná..ALE vidíš sám že to není tak jak to má být..ale za to si můžu sám..měl jsem více číst než jsem zasadil,teď jsem hodně zažranej do indooru.. problém bude na konci vlakna.. jelikož nemůžu psát o chuti modelů a kouři 😁 páč jednou za pár let si dávám "detox" a ten už jedu 20dni a zbývá mi 345 dní..držím ho pevně celej rok!mám v plánu ten můj first pěst někomu na půl cesty přivést tady klukům z groweru a oni napíšou za mě konec vlákna..doufám že tu najdu někoho z ústeckého kraje a okolí..zatím se mi nabízí za pomoc a podporu Mejzy a SMOLA33 ale podle nářečí je smolla hodně daleko 😂😂
GrowPlace
Smoke report urcite neni to nejdulezitejsi. Hlavni je radost z pestovani a ze to cloveka bavi. Muzes si to nechat na konec detoxu. Kazdy dela chyby, bez nich to nejde :)
Mara w2
Máš recht..ale i tak to někomu dovezu zajímá mě to..nebude toho moc ale snad udělám někomu radost..😁 na konci detoxikace si nechám na sklo z auťáku a snad bude z nového projektu na kterej se mega těším
GrowPlace
Urcite. Podivej se na Ruviho vlakno, jede prvni kolo a ma to moc pekne :)
Mara w2
60.
Mara w2
1-3 foto 62.den Amnesia
Mara w2
1-2 foto 62.den Amnesia (u babičky)
3-4 foto 41.den wappa (u bábí)
5- foto 10.den AK 47 f1
Mara w2
41.den wappa na balkoně
mejzy
Tak první palička ustrizena kvůli plísni,to to pěkně začíná, nejhorší na tom je že takovou jungli nejspíš neuhlidam,poďle seedbanky bych měl sklízet po 10 týdnech, takže příští úterý, ale vidím to ještě tak na měsíc
Mara w2
Tě prdel..Mejzič to je na pipi..to je ryziko když máš takové křovisko..ale takle brzy,asi je máš pořádně huňatý,že se rozjela plíseň..tak snad se nerozroste a budeš mít alespoň kilo suchýho 😁
mejzy
To je spíš tím foliakem no,málo vetrá a teď dost pršelo,jedna palička z milionu, zrovna na mazaru kterej má nejhustější palice, jinak to vypadá zatím v pohodě
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
To je spíš tím foliakem no,málo vetrá a teď dost pršelo,jedna palička z milionu, zrovna na mazaru kterej má nejhustější palice, jinak to vypadá zatím v pohodě

Tak sem prdni forku i z blízka ať vím co mě čeká (doufám teda) 😂
mejzy
Vdova
mejzy
To chceš vyfotit jako paličku? Je to zatím na začátku květu 😀😀
mejzy
Mazar
Mara w2
😂😂 tě prdel dobrý dělobuchy..fakt hustý
drago101
Kurva Mejzy ty to máš riadne popici.. Nemáš svoje vlákno.?
mejzy
Nemám svoje vlákno,tady si s marou písem páč mu to doufám nevadí a hlavně to začalo tím že sme zasadily na den stejně 😉 klidně mi to smažte jestli vadí
kruxyy
luxus mazar !! čím to hnojíš ?
mejzy
Další 2 mazary, vršky,víc se toho na foto nevejde😁😁každej jinej
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Nemám svoje vlákno,tady si s marou písem páč mu to doufám nevadí a hlavně to začalo tím že sme zasadily na den stejně 😉 klidně mi to smažte jestli vadí

Však to je jasný že ne Mejzyč,dodaváš mi inspiraci o který ani nevíš big up..začali jsme přesně na den a kosa taky bude cca stejně,akorad já u toho budu rojit slzy zmaru 😂😂 ale věřím že druhý kolo bude lepší 😂
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od kruxyy
luxus mazar !! čím to hnojíš ?

Dovolím si odpovědět za Mejzyho..on to nehnojí sračkama..je to kvalitní kompost,co jsem tak pochopil,což je ještě lepší 👏👏👏👏
mejzy
A druhá vdovka + celek
mejzy
Hlavně tady u nás na vesnici (střední Čechy) je super počasí letos,tak doufám že bude ještě chvíli a víc sucho než bylo doteď
mejzy
Jo zapomněl jsem dodat že jsem nikdy nehulil a ani nebudu,vše je určeno pro masti 😁pro spoustu z vás určitě škoda 😁ale poslouží dobře
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
A druhá vdovka + celek

To je nádhera ✌️...ten popelník vysypeš až budeš kosit viď 😂
mejzy
To už je druhá várka,už jednou přetékal 😁😁,kosa je ještě daleko, snad vydrží
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Jo zapomněl jsem dodat že jsem nikdy nehulil a ani nebudu,vše je určeno pro masti 😁pro spoustu z vás určitě škoda 😁ale poslouží dobře

To bude popiči mastička Mejzyč..to dát Vin Deislovi na plešku tak do rána má kudrlinky jak Peter Nať 😂😂
Mara w2
Dnes na skok dolu na kolečko..
První 4fotky babičky foliak-amnesia,Wappa,ak47
Další 2 máma chata-amnesia
Poslední doma balkón-wappa
Prosím vás proč mi shnou listy..ale hodně rychle..zalévá se to minimálně každej večer takže vysušený být nemůžou viz.loslesni foto
Mara w2
Chata- mini majkrofon Amnesia +wappa balkon-košťáles
Mara w2
A zde je autopilot, který má evidentně problém ale nevím jakej zalévá se ale schnou mu listy 🤷🤷
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
A zde je autopilot, který má evidentně problém ale nevím jakej zalévá se ale schnou mu listy 🤷🤷


Podľa mna má problémy s korenami a nevie primat živiny
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


Podľa mna má problémy s korenami a nevie primat živiny

No je to možný,hlínu mají kytky všichni stejnou a hezky vzdušnou jen tento mrzaček schne..byl to dárek k semenům tak mi asi poslaly retarda,nebo tam máma něco nalila..dostane hold pokutu no 😂
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
Chata- mini majkrofon Amnesia +wappa balkon-košťáles


A tá mini amnesia vyzerá nalozene aj keď je taká mala .. čím si to uchycoval?
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


A tá mini amnesia vyzerá nalozene aj keď je taká mala .. čím si to uchycoval?

Hele jen jsem ji drátkem ohnul vršek,aby slunko prosvitlo do zákoutí "paldy" a spodky jsem ohnul a přivázal taky drátkem aby na ně šlo slunko..a tato metoda se mi zamlouvá ikdyz je to chcípánek malinkej tak mohutní 😂
Mara w2
Večerní
mejzy
Máš to docela plesniví co?? Chudinky
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Máš to docela plesniví co?? Chudinky

Plesnivý to není jen konce listů schnou..koukal jsem pořádně a plíseň nikde..
Mara w2
Dnes 19.6. jedu druhý kolo,to první bude stát za pipi..ale to vlákno dojedu do konce i se smoke reportem,když mi s ním někdo pichne.. momentálně nehulím tak kdyby se někdo našel ze severu Čech tak není problém na půl cesty mu dovezu Sušinu,až to bude aktuální.po druhým kole zkusím indoor na začátku podzimu
SMOLA33
Kamo nič v zlom ale dať sa takto verejne do placu nie je moc múdre 🤘🏽✌🏼
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33
Kamo nič v zlom ale dať sa takto verejne do placu nie je moc múdre 🤘🏽✌🏼

Jako myslíš že je to kontrolovaný nějakým konfidentem? vždyť tady se groweři scházejí přihazují si mezi sebou klony,semena apd..tak co bych nemohl dát palici?a půl kila nepovezu 😁
Ty veřejně sdílíš svoje pěstování přes net,a to se nebojíš?😂
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
[B]
Prosím vás proč mi shnou listy..ale hodně rychle../B]


Prvni co bych zkonroloval by bylo jesli mas PH vytoku 6,5, (jesli nemas zablokovany prijem zivin) pokud mas PH ok , tak bych poradne zkontroloval listy z vrchu i ze spodku i stonek jesli tam nemas nejake skudce.

Pri problemech se vzdy kontroluje jako prvni PH.
Punkheart
citace:
Původní příspěvek od Mara w2

Jako myslíš že je to kontrolovaný nějakým konfidentem? vždyť tady se groweři scházejí přihazují si mezi sebou klony,semena apd..tak co bych nemohl dát palici?a půl kila nepovezu 😁
Ty veřejně sdílíš svoje pěstování přes net,a to se nebojíš?😂


Hlavne je to proti pravidlám Grower.cz. V minulosti by ti chýbalo 5 bodov do zrušenia účtu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65364
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od Punkheart


Hlavne je to proti pravidlám Grower.cz. V minulosti by ti chýbalo 5 bodov do zrušenia účtu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65364

Nooo tak to jsem nevěděl,se omlouvám no 😁 nemyslel jsem to špatně
EDIT:Tak konec vlákna nebude obsahovat smokereport,jebnu to do vodky.
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2

Nooo tak to jsem nevěděl,se omlouvám no 😁 nemyslel jsem to špatně
EDIT:Tak konec vlákna nebude obsahovat smokereport,jebnu to do vodky.


Nemusíš to jebat nikam, len som ti chcel povedať že predávať klony v rastovej fáze alebo darovať klony je iné ako písať na fóre že si ochotný niekomu priniesť susinu, naozaj nič v zlom, len mi to prišlo trochu cez, ... ale tvoja vec, nebudem ti tu vypisovať moralisticke picoviny,, mieR bracho, nech sa darí ,
Mara w2
[QUOTE]Původní příspěvek od Madical-Strains


Prvni co bych zkonroloval by bylo jesli mas PH vytoku 6,5, (jesli nemas zablokovany prijem zivin) pokud mas PH ok , tak bych poradne zkontroloval listy z vrchu i ze spodku i stonek jesli tam nemas nejake skudce.

Pri problemech se vzdy kontroluje jako prvni PH.
[/QUOTE
pH nekontroluju to je pravda zkusím koupit alespoň pH papírk,dík za radu 🤙]
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


Nemusíš to jebat nikam, len som ti chcel povedať že predávať klony v rastovej fáze alebo darovať klony je iné ako písať na fóre že si ochotný niekomu priniesť susinu, naozaj nič v zlom, len mi to prišlo trochu cez, ... ale tvoja vec, nebudem ti tu vypisovať moralisticke picoviny,, mieR bracho, nech sa darí ,

Jasně to beru..měl jsem si přečíst pořádně FAQ sem nevěděl že se to nemůže,aj tak to jebnem do vodky pretože nefajčám 😁
Mara w2
Foliak nesklamal..měl jsem to dát hned do hlíny..ne jak dement do květináčů..a když příště dám květináče tak jen 20l kýble páč tam mám tu Amnesii a má se nejlepe..zde sem četl že automaty se dávají max cca 10-15l max.normalne kravina..všechny kytky úplně stejnej substrát a jak říkám nejlíp se má ve 20l kybli 🤷🤦
Mara w2
Mini Amnesku jsem dneska sejmul, páč je to mrzák a do toho začly usychat listy bljať..v sobotu nasypu druhý kolo s Mazarem přímo do hlíny do foliaku a bude klid..
Ať vám to roste ne jak mě ty mrzáci 🍀


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma