Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 2 [3] 4 5 
Auto balkon+foliak jaro 2018 - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
Ano, presne tak a jeste lepe se maji v zemi kde nejsou limitovany prostorem pro koreny.
Mara w2
Miniwappa 23cm 😂
SMOLA33
Už si sadil ďalšie kolo?
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33
Už si sadil ďalšie kolo?

Jj včera jsem byl hodit do pucu foliak a zítra půjdou do země...musím ještě navozit trochu hlíny z kompostu,mají teď dobrý akce 3+3zdarma takže mám 6x mazar DP
Mara w2
Dnes po delší době jsem byl doma a 2 miniwappy-30cm co mám na balkoně zasmrádly celej byt (mám velkej poschoďovej bejvák) voní fakt krásně..až na tu výšku 😔.. to doladíme praxí
Na listech ani tečka něčeho špatného,listy jak nakreslené tyto dvě zalívám tím přírodním pramenem co teče nonstop z hor,tak to bude fajnkva voda 🏔️
Mara w2
A samozřejmě sympaťanda Amnesia,kterou posychrovala babička!big up babi ☝️👵
A další miniwappa-25cm to jsem tam dal pozdě takže babička už čarovat nemohla ale bude to megakvalitka 😁
SMOLA33
Tá Amnesia je pekná :)
WhiteFrost
máš to pěkně osypaný, na to že je to mat tak K++
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
máš to pěkně osypaný, na to že je to mat tak K++

Děkuji to druhý"Káčko" patří mé babičce, páč to mazlí jako své kedlubny a rajčátka..všechny kytky jsou nehnojené ani kapkou chemie,ze začátku jsem koupil krystalon páč jsem to tady četl,ale schytal jsem negativní ohlasy tak jsem ho hodil do kouta,i babička mi málem vlepila 😂 ta si nasype do dlaně slepičinec a cosi mega smradlavýho a rozháže všude po zahradě a vše se jí daří desítky let..tak druhý kolo s Mazarem vyšperkujeme 😂😂
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33
Tá Amnesia je pekná :)

Gracias 😁
Mara w2
Mejzyč pošli foto,ať vidíme tvou profesionalitu v Medical pěstování ze které by měl i Přemek Podlaha radost 😁
mejzy
Já už to ani nefotím, dneska jsem seknul vršky mazara v levo,cca půlku kytky, docela hromada, pak napíšu kolik to váží mokrý až to dodelam
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Já už to ani nefotím, dneska jsem seknul vršky mazara v levo,cca půlku kytky, docela hromada, pak napíšu kolik to váží mokrý až to dodelam

No hromádka to je fajná..a opravdu to zděláš na masti?😁
mejzy
Tak uděláme typovacku 😁 kolik to tak může mít? Půlka automazaru v mokrém stavu 😉
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Tak uděláme typovacku 😁 kolik to tak může mít? Půlka automazaru v mokrém stavu 😉

V mokrým stavu..no já tipnu 230g
WhiteFrost
tipuju tak 250g mokrýho
SMOLA33
178g
mejzy
No chlapy ta fotka stojí za prd, takže vaše tipy jsou trochu vedle 😁 jen dodám že je to brutálně prorostlý a ocukrovany 😀 na fotce bylo po zvážení rovných 540g mokryho,cca půlka kytky
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
No chlapy ta fotka stojí za prd, takže vaše tipy jsou trochu vedle 😁 jen dodám že je to brutálně prorostlý a ocukrovany 😀 na fotce bylo po zvážení rovných 540g mokryho,cca půlka kytky

Tě prdel tak to je hodně vedle..😂😂 až to bude suchý tak to taky zvaž,si myslím že suchýho bude tak 200+-
Mara w2
Kluci,můžete mi někdo vysvětlit proč se mi zkroutily listy u Wappy?ze dne na den, ničím to nehnojíme ani nepřelíváme, všechny kytky dostávají stejně,díky za info a rady
nikolajmorozov
cau, nejsou ted u vas vedra?? je sice hodne faktoru ale mohl by to byt stres z horka(http://grower.cz/forum/showthread.p...1144#post381144) a podle seschlejch spicek listu to tak trochu vypada. mel sem to na par kytkach(hlavne rizkach) pri nedavnejch vedrech taky.

hodne stesti a at to jede!))
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
cau, nejsou ted u vas vedra?? je sice hodne faktoru ale mohl by to byt stres z horka(http://grower.cz/forum/showthread.p...1144#post381144) a podle seschlejch spicek listu to tak trochu vypada. mel sem to na par kytkach(hlavne rizkach) pri nedavnejch vedrech taky.

hodne stesti a at to jede!))

Jj díky za tip,už sem čekal klasiku špatný pH nebo ec (ani nevím co to je😁) stres to být může ale opak teď byly mega suchý vedra a dnes to skočilo o cca 12stupnu dolu a je celej den shit,no uvidíme jak to dojede
Mara w2
Jinak si myslím že vsechno sejmu za tejden.jako mikroskopem na trichomony koukat nebudu,doufám že to odhadnu
Málem jsem zapoměl na řízek AK-47 F1 ale si myslím že to nestihne
Foto4-5 miniwappa balkón
nikolajmorozov
tu wappu z prispevku cislo 220 za tejden urcite nesekej, ta ma pred sebou jeste minimalne 20+ dni. ta amnesii(jestli se nepletu) co je na prvnich dvou fotach v posledniho prispevku vypada hodne dobre! to bude slusnej kour :))) k+
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
tu wappu z prispevku cislo 220 za tejden urcite nesekej, ta ma pred sebou jeste minimalne 20+ dni. ta amnesii(jestli se nepletu) co je na prvnich dvou fotach v posledniho prispevku vypada hodne dobre! to bude slusnej kour :))) k+

Jj tu nemocnou wappu ve fólii sekat nebudu tu jedinou ne jinak zbytek 3wappy si myslím budou zralí a AMNESIA pěkně nabírá na hmotnosti..dikes
Mara w2
Kluci jak myslíte že bych mohl sejmout?nebo mám ještě nechat?
Amnesia-98 dní
Wappa-60 dní
SMOLA33
Tu amnesiu podľa mna ešte nechaj,,


EDIT: ešte sú tam vidieť biele blizny
drago101
Biele Blizny sa ti objavujú stále nové a nové aj keď je už hotová.. Niektoré modely sú zrelé aj keď majú len polovicu bliezien hnedých.. Tak to neber tak ze keď máš biele Blizny ešte niekde tak nieje.. 🌱😉
Madical-Strains
Ja myslim ze nejjistejsi je to kontrolovat na dennim svetle malym kapesnim mikroskopem za 120 kc. :)
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od drago101
Biele Blizny sa ti objavujú stále nové a nové aj keď je už hotová.. Niektoré modely sú zrelé aj keď majú len polovicu bliezien hnedých.. Tak to neber tak ze keď máš biele Blizny ešte niekde tak nieje.. 🌱😉

No jasný rostou furt nové blizny..ale řekl bych že 70%je hnědých,a u Wappy více tak dnes večer je sejmu,dikes
drago101
Presne tak už sa ho chystám kúpiť aj ja lebo inak nemá človek istotu.. 😋 skus si odfotit trichomi bližšie a pre kontrolovať to
Mara w2
[QUOTE]Původní příspěvek od drago101
Presne tak už sa ho chystám kúpiť aj ja lebo inak nemá človek istotu.. 😋 skus si odfotit trichomi bližšie a pre kontrolovať to [/QUOTE
Jasný podle toho co jsem četl tak mají být trichomi mléčný??díky za radu
drago101
Áno tak keď je vecsina už mliečnych alebo keď sa ti objavia prvé jantárove ale to už záleží od teba vyskúšaj seknut keď budu mliečne a niektoré skus seknut už keď budu prvé jantárove a uvidíš ktoré ti viac vyhovujú
Mara w2
Dragoune a Smola objednal jsem si 5x ginger Punche podle vašich doporučení abychom to jeli i stejně,ale někdo sem tam prehulil a poslal mi 10x AK AUTO,tak jsem tam psal a že semena si mám nechat a pošlou mi zdarma toho gingera,tak na druhý kolo toho bude požehnaně, toť aktuální info večer jdu stříhat tak se mějte
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
Dragoune a Smola objednal jsem si 5x ginger Punche podle vašich doporučení abychom to jeli i stejně,ale někdo sem tam prehulil a poslal mi 10x AK AUTO,tak jsem tam psal a že semena si mám nechat a pošlou mi zdarma toho gingera,tak na druhý kolo toho bude požehnaně, toť aktuální info večer jdu stříhat tak se mějte



Neeeeeee :D :D :D tak to máš jake šťastie ,,, fajnovo teda, teším sa s tebou :D daj si záležať ;) :)
drago101
Tak to si dobre dostal potom 😉 môžeš byť rád
Mara w2
Dneska styl Zohan-krycí jméno kadeřník
Amnesia sejmuta a následně prostrihána do ztracena 😁
To samé 3 mini Wappy
3kusy ještě dorůstají konečky tak je necháme
Mara w2
1.Wappa foliak
2.Amnesia foliak
Mara w2
Další jsem prasknul.. tu nemocnou autopilotku od babičky.. příspěvek 183. tam jsem měl problém u květu s listy a obecně s kytkou..smolla mi napsal příspěvek že problém s kořeny..a měl pravdu...nebyly tak propustný jako ostatní,nemohla přijímat ziviny... buď špatnej substrát nebo špatná genetika (všechny měli stejný podmínky+-) takže se přikláním ke genetice...Smola k+ za názor který se potvrdil=kořeny nepřijímají živiny
Mara w2
Nazdárek,tak jsem prosušil první várku ještě něco vysí ve spíži,ale moc toho už nebude a dorůstá mi ještě poslední wappa ve foliaku,čekal jsem míň ale z první várky je 31g uvidím kolik bude celkem až sejmu wappu a dosuším zbytek
sakumprdum
Moc pěkne ti jedu vtom foliačku:)
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
Moc pěkne ti jedu vtom foliačku:)

Jj dík,kytky tam rostou parádně než co jsem měl na balkoně apd..je tam parádní klima a ty AF to evidentně vyžadují 😁
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
Nazdárek,tak jsem prosušil první várku ještě něco vysí ve spíži,ale moc toho už nebude a dorůstá mi ještě poslední wappa ve foliaku,čekal jsem míň ale z první várky je 31g uvidím kolik bude celkem až sejmu wappu a dosuším zbytek


Z kolkatich rastliniek? :)
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


Z kolkatich rastliniek? :)

Těch 31g je ze 3miniwap a amnesie z foliaku, samozřejmě z amnesky bylo nejvíc sem to nevážil zvlášť ale cca 20g bylo jen z ní,ta poslední wappa ještě roste a nabírá na mohutnosti ale bude tam taky jen cca 15g na konci to sečtu vše udělám čáru a jedu druhý kolo s 18-ti automatama a jedním řezancem kterej už má měsíc
Mara w2
Ještě suším toho autopilota škoda že byl nemocnej protože tento model vypadá asi nejlíp z toho kola,ale je palic je nejmíň 😔
drago101
Druhé kolo pôjdeš z 18 auto.? Tak nato sa tesim👌
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od drago101
Druhé kolo pôjdeš z 18 auto.? Tak nato sa tesim👌

Jj protože jak jsem psal tak místo 5-ti ginger my poslaly 10 AK auto a jako omluvu zdarma těch 5 gingerů, objednal jsem je protože mi poslali 6 mazaru a nevyšel mi ani jeden,až nedávno vykoukli 3 tak se mi to shromáždilo,mazaři už rostou ve foliaku v hlíně spolu s AK f1 řízek..hulim už 15 let ale nikdy mě nechytlo pěstování..až teď kdy mám "detox" a nehulim,ale věřím že co jsem zatím sklidil budou pecky..to prostě poznáš
drago101
Ja hulim 11 rokov a tiež nepestujem dlho 3 roky ale tak ze leto zima 😀 tiež si dám sem tam ,, detox ,, telo a hlava si to sem tam vyžiadajú. Ale nikdy sa mi nepodarilo mat úplnú pauzu dlhšie ako 2 týždne,,No aj zato som vďačný 😎😎😎
SMOLA33
Vy narkomani 😂😂😂😂😂😂😂😂 :D :D
drago101
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33
Vy narkomani 😂😂😂😂😂😂😂😂 :D :D


😂🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️😂
Mara w2
Dnes jsem si vyzvednul omluvný balíček(ZDARMA) za zaslání špatné objednávky..(nevadí mi to 😂) přihodily další semínka gratis bože to už musím nechat na další rok..
drago101
Aké to tam máš všetko semena?
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od drago101
Aké to tam máš všetko semena?

5x ginger punch auto a nějaký 2 bonusy LOL.. nějaká super sativa co jsem četl,to nechám na příští rok..nebo ti můžu poslat jedno semeno pokud budeš chtít
drago101
To už teraz nejdem sadiť.. Už mám posadene niečo už by bolo asi neskoro a možno nie ale račej môžeme niečo pomeniť budúci rok pred sezónou 😎✌️
Woody
sewas , LOL mam teraz v boxe ..
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od Woody
sewas , LOL mam teraz v boxe ..

Ok očíhnu to..na podzim zkusím taky boxík
drago101
citace:
Původní příspěvek od Woody
sewas , LOL mam teraz v boxe ..


Aké sú.? Más to tu na fóre.?
Woody
sewas .. je to v indoor galerii .. uz su na konci takze o chvilu kosa :) ale vyzeraju fajne .. inak Kannabia je moja oblubena banka uz roky .. kazde semiacko vyklicilo a zakazdym vyrastli krasne silne rastliny .. nikdy ziadna mrdka , dokonca si nespominam , zeby mi nieco od nich splesnelo alebo zhermatilo .. hulenie zakazdym fajnove :)
Mara w2
Poslední foto Wappy z prvního kola o vejkendu ji sejmu, třetí fotka je řízek AK f1 ale nevím jestli dojede,sázel jsem ji celkem pozdě
Mara w2
Ta wappa kvete nějak dlouho její mini ségry jsem sejmul před 14-ti dny ale je ji pěkně..
mejzy
Jak jako nevíš jestli dojede??? Pokud ten řízek není automat zasazenej v půlce září tak nechápu co to??? 😁😁
WhiteFrost
Maro To akčko ti dojede na 100% kor Fast verze stejně šišky začnou kolem 15 - 30 srpna
takže času je zatím dost... at se vede zdár
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
Maro To akčko ti dojede na 100% kor Fast verze stejně šišky začnou kolem 15 - 30 srpna
takže času je zatím dost... at se vede zdár

Tak to rád slyším nemám s tím skušenost
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Jak jako nevíš jestli dojede??? Pokud ten řízek není automat zasazenej v půlce září tak nechápu co to??? 😁😁

No Mejzič to je logický.. když jedu první kolo s automatama a řezanec zasadím v červenci tak jako lajk vím že ty NE-automaty se sazej o hodně dřív..tak si zkrátka nejsem jistej 😁
SMOLA33
Maro, a tie semena na druhé kolo si už hodil do hliny či ako?
fromdapipe
Jeee, pěknej prcek na poslední fotce :-)
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33
Maro, a tie semena na druhé kolo si už hodil do hliny či ako?

Čekal jsem na poslední kosu Wappy Smolič,aby to bylo alespoň trochu přehledné..hodím UPajze
Mara w2
Dneska sekanec poslední Wappy z prvního kola
"Vršek" Wappy
Mara w2
--druhý kolo--
5x auto ginger punch-CS
3x auto mazar-DP
1x AK f1-rizek
9x auto AK-cz seed bank
7kousku mám v zemi..zbytek 11 kusanů jsou v 15-20l kyblíků..na dno kýble jsem dal drenáž z kamínků kýble pořádně provrtal a nasypal do nich predhnojenej substrát od Arga společně s kokosem a samo perlitem a trochu hlínou z kompostu..jo 2 kusy AK jsem zasadil přímo na kompost..nebudu to ničím hnojit čistá fotosyntéza až na babičku ta tam občas něco nasype,ale ta ví 👵
Mara w2
Zatím jsem zdokumentoval 6x AK něco nechám na balkoně,něco za chatou na poli a něco u babičky..klasika
3 kusani jsou v zemi zbytek 6ks je kybli
drago101
Druhe kolo bude stat zato ako tak pozerám 👌
Mara w2
No já doufám 😁 klíčivost 100% ginger 5/5
AK 10/10 akorad..asi nevyjdou 2kusy páč jsem diliňák polámal jsem mini stoneček.. mazar 3/6 a to sem ještě rád..jak všichni chválili dutch passion tak shit klíčivost,taky jsem zvědav všechny chyby z prvního kola odstraněny 😁😁
mejzy
Dutch passion je top... Klíčivost 100% 😉
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Dutch passion je top... Klíčivost 100% 😉

Kupoval jsem to ve slevě tak asi proto,ale karma je dohnala..10semen mi poslali omylem gratis vajčáci
WhiteFrost
Mejzy žádná seedbanka nemá 100% klíčivost to je blbost... 😉
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
Mejzy žádná seedbanka nemá 100% klíčivost to je blbost... 😉


Tak tak ...:)
drago101
Presne.. Sem tam sa stane ze niečo nevyde.. Ale zatiaľ som mal šťastie a za celý život by som povedal ze som mal 95 % uspesnost..
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od drago101
Presne.. Sem tam sa stane ze niečo nevyde.. Ale zatiaľ som mal šťastie a za celý život by som povedal ze som mal 95 % uspesnost..


Tak si zaklop 😂😂😂🤘🏼
mejzy
To bylo myšleno tak,že od nich z cca 200semen 100%... Ale každej jak umí,znamej každej rok koupí cca za 5k semínka od různých bank a každej rok z toho má max 5-6 mini kyticek a jen nadává na banky,že stojí za hovno...kde bude asi chyba že
WhiteFrost
Tak to mejzič RESPEKT... mě stačí 1k na to abych se uživil na 1 rok stačí trochu umět
😂
Mara w2
Já nemusím dávat 5k za semena dal jsem 6 uplivanech stovek a poslali mi 17semen od dvou seed bank.. Mejzič nechtěl jsem se dotknout tvé oblíbené a nedotknutelné seedbanky..jen moje zkušenost letos poprvé sazim automaty z 5-ti seed bank všechny 💯% klíčivost (sice nevyrostli všechny ale to jsem pojebalo já-ale vykličily) kromě dutch passion,jak píše Frostmen není nikdy sto pro to je logický
Mara w2
Ve foliaku to roste jak blazen AKáčko už přes 50cm vypadá to že jsem ho dobře topnul,ale nevím to stopro 😁 tak mi kluci řekněte mazárci jsou taky spoko..o 3 AKáčka jsem chudší špatně jsem je přesadil a zdochly bljať
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
Ve foliaku to roste jak blazen AKáčko už přes 50cm vypadá to že jsem ho dobře topnul,ale nevím to stopro 😁 tak mi kluci řekněte mazárci jsou taky spoko..o 3 AKáčka jsem chudší špatně jsem je přesadil a zdochly bljať


Caves,,, prečo si to zasadil tak do rohu? Nemáš tam miesto?
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


Caves,,, prečo si to zasadil tak do rohu? Nemáš tam miesto?

Čágo smolič..babča ta má okurky plazivky 😂 ale už bude sklízet tak tam něco presadim..
Mara w2
Hele jak poznám že jsem to zastřihl dobře?udělal jsem to před týdnem a jedou z toho 2 větvičky..😁
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
Hele jak poznám že jsem to zastřihl dobře?udělal jsem to před týdnem a jedou z toho 2 větvičky..😁


Tak hod niake foto z blizska , a keď si to zastrihol a idu dve vetvicky tak to bude asi FIM technikou :D :)
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


Tak hod niake foto z blizska , a keď si to zastrihol a idu dve vetvicky tak to bude asi FIM technikou :D :)

Nevím co to bylo za techniku,neštíp jsem celej vrch,ale do půlky jakoby květu jestli mi rozumíš 😁
mejzy
Hele ty kytky mít 10 cm od fólie nebude dobrý 😁, špatně přesadil??? Maro maro😁 pak ti má něco vyrůst
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Hele ty kytky mít 10 cm od fólie nebude dobrý 😁, špatně přesadil??? Maro maro😁 pak ti má něco vyrůst

Mejzyč 😁 málo zkušeností no,jednou to snad vychytám
Mara w2
Suchá miniwappa ONLY 9g 😂, první kolo mi hodilo tak 53g
A jelikož držím "detox" sebe očištění 😂 tak jsem ani nechutnal..ale před týdnem jsem si dal trošku vodky a nacpal jsem si Amnesku do skla a ta mě dobře hodila do gauče, hlavně jemná chuť a dobrej smradek,od tý doby jedu i alko detox 😂😂 jinak bych to nevydržel
Mara w2
Ve foliačku paráda
Ak-fast
Automazar-DP
Mara w2
Ak-fast
Ak-auto
Mazaři-auto
Vše krásné roste bez problémů, žádný hnojky buďte zdrávi
Mara w2
Z miniwappy...z mini okvětních lístků jsem udělal mini domácí Hash..nebo pro někoho čaras přes led 🥃
mejzy
Čau kolik má ten mazar?
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Čau kolik má ten mazar?

Ahoj Mejzyno 😁 ten mazar má dnes přesně měsíc..a měří 28cm ještě nekvete,v tom foliaku to roste fakt bomby
SMOLA33
Maro cau , ako si vyrobil ten hash?
WhiteFrost
Taky jsem moc zvědavej na toho mazáče, každej ho chválí a chválí, ale zatím jsem neviděl žadnej dobrej výsledek.. samozřejmě to ve foliovníku vypadá 2x líp než venku tak uvidíme.. at to roste zatím zdar
Mara w2
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33
Maro cau , ako si vyrobil ten hash?

Čus smolič,je to tady na Géčku.. pokročilé techniky..pošlu odkaz snad jsem to dobře zkopčil..je to tam vysvětlené a vyfocené důkladně
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=53397
Akorad když jsem to cedil přes ten kávový filtr,tak se mi 2 protrhly jinak by toho bylo 2x více musíš fakt jemně.. nejlepší je to nechat přes noc odkapat..jak do petky tak i přes ten filtr
Šmoulí Prd
Domáci hash je výborný. Taky dělám Bubble ice metodou - https://www.youtube.com/watch?v=wqdyULUfHXo . Je to skvělí způsob,jak využít "bordel".
mejzy
White Frost,jak jako neviděl??? Se podívej pár stránek zpátky 😁😁


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma