Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 3 [4] 
Dance World & Mazar Extra - Klikni zde pro originální téma
Bitir
To je vsechno ta tangie ?
Edit. Jestli si to pamatujes a chce se ti, tak udavej i koncentraci hnojiv ,co tam lejes a ph. Jak u pudy, tak u nft. Bude to prehlednejsi ne jenom pro tebe ,ale i pro hodne lidi co se rozhoduji ,pac jedes organiku pudu a nft mineral. Jelikoz mas zdravy a hezky kytky ,tak bych to klidne pojal formou navodu na uspesny pestovani organiky v pude a mineralu v hydroponii pod slabou watazi. Hodne lidi se urcite inspiruje i z galerie mikropestu . Klobouk dolu lincolne.
LinChi
ahoj Bitire Dík Tak ja ted Projedu celý Forumek a všude přidám hodnoty a dopíšu a doplním... vono ja si ještě vedu deníček a tam mám takový ty duležitý poznatky :) tak jdu na to :)
LinChi
Přehled Pěstu Od začátku do konce aneb něco duležitého ... otevřete si deníčky.. :)

Je to neuvěřitelný ale tenhle Punk Jde 242W Ledka 110x110 CM Plocha
že mě to absolutně přerostlo přes hlavu nebudeme počítat ale to se da vyřešit kratší dobou ve vegetační fazi .. ale budiž ...

Hlína ! Soil ! prostě ZEM jak ji Bůh stvořil a pokus o BIO-Pěst !
od semínka po mladou rostlinku to nehnojím Vodu dávám vždy odstátou z kohotku upravené Ph 6,5 světlo je ze začátku hodně vysoko a nechávám at se za ním kytky táhnou začínám 80cm a postupně se vzdalenost zmenšuje :) jak kytí roste :)
SEmínko klíčí v sáčku v kapesníku na topení ve tmě :)

Program :
1.týden od naklíčení malý kelímek 0,3l Zalevka jen velmi lehce Odstátá voda ph6,0

2. Týden stále malý kelímek stejná voda stejné podmínky Vlhkost valím co nejvyší jde klidně i 85% :) teploty držím stabilně noc 22-24 den 25-27 přidávám Hnojiva bioRhizotonic a Biovega ze začátku méně 50% oproti tabulce :) vždy jedna zalivka s hnojivy jedna s čistou vodou tento proces stihnu za týden maximálně dvakrát :D
zalevám velice málo

3.týden sem se naštval a přesadil do největších květníku 11l některý holky by chtěli ještě týden v kalímku ale život je boj Vlhkost 80% ph 6,0 tady už zvyšuju koncentraci hnojiv na 75%

4.týden hnojiva pdole tabulky ph 6,0 jednou voda jednou voda s hnojivy

5.týden Stále jedu podle tabulky na vegetační fázi :) Ph 6,5 zvedáme a pořádně prolijeme kvetináč

6.týden ph6,5 hnojky podle tabulky jednou voda jednou voda hnojky

7.týden ph 6,5 tabulky BioCanna / to sem nevěděl že vegetační fazi mám v hlíně tak dlouho :D

8. týden pak ještě naposled hnojím BioVega pak do konce týdne až k přepnutí jen čistá voda :)

CELOU DOBU VEGETAČNÍ FÁZE ROSÍM ČISTOU ODSTATOU VODOU NEMILOSRDNĚ HODNĚ ČASTO CO NEJVÍC TO JDE !

čas Přepnout na 12/12 aneb Květová Fáze :)

1.týden první zalivka čistá voda ke konci týdne už přidávám hnojky zase podle tabulek(květová fáze) uprava Podmínek v Boxu Vlhkost nemilosrdně co nejníž cca 40%

2.týden jedu pořád stejně podle tabulek střídám zalivku stále 1 voda 1 voda + hnojky

3.-4.týden pořád stejně v tohle období se holky nejvíc táhli do výšky

5. týden začínáme hnojiva Od Canny maličko přestřelovat ( + 25% koncentrace hnojiv v zálivce ) Sleduj barvu listů zelená má mnoho odstínů podle mě zelenější takové víc šťavnaté a tmavé jsou víc ohnojené :) dokud nemaj deficity tak sem valil !

6 týden zase zvyšuju koncentraci hnojiv BioBoost A Bio FLores tentokrát už o 50%

7. týden sem canny přidal do zalivky 2x tolik a stále žádne deficity..

8. týden už pojedeme jen čistou vodu bez hnojiv až do kosy :) od tehle doby už pozoruju pozorně paličky pod mikroskopem a hlídam si aby mi trichomes pěkně zmléčněli a začali trošičku rezavět tak 10% rezavých a už to kosím

9.týden vychází na 48hodin tmy a pak kosu :)

Vyčeprávající ale kdyby byl někdo co by chtěl něco doplnit nebo se zeptat nebo cokoliv ochotně odpovídam jak na zpravy tak na otazky ve foru :)

No a ted NFT ( hydro-počin)
Rozhodl jsem se pro minerální hnojiva tzn. už není Bio protože prostě hydro je takový vesmírny styl pěstu pro mě a tak proč nezaexperimentovat

Předem všeho Chci říct že u hydra je oproti hlíně vše naopak Cannu sem mohl Lít hnojiva třeba i v koncentraci 200% a kytka to brala v pohodě :)
AdvancedNutrients mají na stránkach taky tabulky no bohužel jejich poměry mi nesedí :) a tak sem si vymyslel vlastní plán který se od officiální tabulky liší tím že všechno je /2 tzn. 50% a i to je stále hodně :D

každopádně jel jsem takhle Každý Týden Poctivě vyměním kopletně roztok v nádrži :)
Poskládal sem nakonec Takový Hobby Level :

Connoisseur a+b Květ i Růst (základ hnojiv )
VoodooJuice parádní kořenáč
BigBud větší paličky
b52 krmení a vitamíny
overdrive další krmení do pozdní fáze květu (aby byly ještě větší :D)
BudCandy na to aby paličky měli hezký cukřík :)
čím víc z té sady koupíš tím asi líp .. nejlíp kompletní sadu ale to je moc drahý )

takže Vegetační fáze HYDRA

ph 5,5 Ec 2,0 Hnojiva dávám 1ml/1l vlhkost 80% teplota 26
Vegetační fáze v nft je velice krátká takže týden max dva ale spíš méně ! zaleží na pěstu ja měl vegetaci ty bláho dva tejdny taky mě to přerostlo i v hlíně bych mohl klidně o týden ubrat :D
Prvních 5 dní 1ml/1l druhý týden 2ml/1l

Přepnutí na květ 12/12

NFT Jedu striktně podle tabulek na 9 týdnů koncentraci hnojiv mám stále naprosto stejnou co dva dny kotroluju hodnoty PH a EC a udržuji v normě.. když kytky hodně pijou a málo jí tak jim většinou uprostřed týdne doleju tak 8 litrů jen odstáte vody a znovu doupravím Ph

Celou dobu dávkuju hnojiva 50% oproti dávkovaní na officialních stránkach tedy 2ml/1l Connoisseur a+b Bloom
1ml/1l Všech doplnkových hnojiv
Ec vždy 2,1 ph snižuju od oka takže to furt líta někde kolem 5,5 (5,2 minimum 6,2maximum) občas se stalo že jsem naměřil v nadrži i 7,0 tak jsem to jen srazil a dál neřešil

všechny Týdny jsou stejné jako v tabulce akorát ta koncentrace hnojiv :D je u mě prostě tak jak píšu výše ! poslední týden pojedme na čisté vodě :) čekal bych že to bude složité pracné a náročné ale není :) každý týden poctivě vyměním vodu v nadži ( kýbel hadička na čerpadlu nic složité akorát to chvíli trvá :D takovýá nedělní rutina :) vždy namíchám hnojiva do den odstáte vody a pak už jen připravenou dobrotu nakýbluju do nadrže :)

přiložím fotky tabulek a dám možnost všem kdo chtějí se na cokoliv zeptat napište mi zprávu :) nebo pište sem do fora :)



fikus37
Na 242W je to neuvěřitelné.Já jsem měl 90x90 a to se mi zdálo,že ten prostor je velký.Dobrý.
Negative Creep
Co se týče těch amber trichomů, tak pokud někdo má rád stoned high, tak doporučuju pěstovat kytky s hodně s CBD, protože v amber trichomu je z THC->CBN a to nedělá ten pravej stoner stávek..
LinChi
Ja mam radeji duhu z hlavy :) takovy high stav ready do prace chut na trening nebo projt na kole ... Zadny gaucak nejsem
LinChi
Největší paradox je že ty paličky co jsem na začátku nejvíc nenaviděl za to že jsou to šunky... tak jsou ted nejkrásnější a nejvíc tlusté Salámy !! DANCEWORLD ide nahorů '''' EY fakt se to nafukuje jak drak !
LinChi
Mazar ma nejmensi palice nakonec ale nejkrasnejsi pristi kolo chci mazary plnou skrin ..nadhera udelam je i v zemi i v nft :)
LinChi
A nejaky ten danceworld :)
LinChi
Problem s horkem???? kupte si ledku .. :D mam tam tt100 na stupeň 2 + 4 Klipsnový Fany :D a teplota 30cm pod světlem nejde nad 29 a to prosím odpoledne od 13:00 mam na parapetě okna 38 když sluní svítíčko :) fakt super ! Doporučuji :)

Dirty86
Pravda ja mam to same u dvou vero v jednom boxu a odtah na 1 stupen a teplota do 29 upe vklidu :-) akorat mam odtah trosku silnejsi Tt silent M150 430/550m3 cca
Madical-Strains
Ja mam byt na vychodni stranu a ted jak je teplo mam v boxu pres den 32 C pri zapnute Prima-klime . Ale ta teplota me zatim nijak nezvrusuje, v mem prvnim kole jsem mel s HPS 600 w i 40C a nijak to kytkam nevadilo.
Venku na slunci je jeste vic. No ale idelani teplota to neni.
LinChi
zdravím tě madi .. tebe sem tu dlouho neviděl :) :D jak se daří se tvým testem hnojení lidskou močí ? nooo ?

Jinak Dneska předposlední výměna vody v nadrži pro Tangie Ec 1,4 Ph 5,3 Grow a+b Overdrive Budcandy a poslední b52 ta už mi došla :) spokojený pohled na květinky příjmená vůně ! no těším se na kouř již brzy ! jinak doložím důkazy že uplně ideální to nebylo :D
Madical-Strains
No ja ti koukam pres ruku nestale. :-)
Ale nemuzu nic rikat ,nebo neco komentovat , nebo dokonce poradit kdyz o hydru nic nevim. Krome toho to vypada ze uz ani radit nepotrebujes.

Jinak zatim se kytkam na chcankach celkem dari ,v rustove fazi zatim nejsou zadne vetsi problemy. Akorat rajcata maji nejakou plodovou hnilobu.
Obavam se ale u SSk ze 3 tydny po prepnuti uz to takova pohoda asi nebude.
No,necham se prekvapit.
LinChi
MacroDay :)

Tangie Hydro
Tangie Hydro
Mazar Hlína
Danceworld hlína
Tangie Hydro

hlínu Už Pomalu Flushuju Protože sem nakonci dost zahnojil tak at se to vyčistí a pak ještě propláchne kytíčka tzn dva týdny Flushing v Hydru už ec snižujeme momentálně ec 1,5 ph 5,4 a poslední týden s hnojivy :) příští týden už jen na čisté vodě :) a udělám to tak že co dva dny vyměním vodu protože se určitě bude z kytek vyplavovat bordel a taky v kořenovým koberci bude bordel :D
LinChi
61. dní 12/12

Hlína Flushing už probíhá
Nft už jede s ec 1,4 ph 5,6 + příští týden jen na vodě :)
pak už to jen ostříhám a pověsím :) myslím že to bude ideální akorát Můj osobní tip je že těch 350 kouřitelného tam bude :) je to fakt paradní !
LinChi
Realita : 130-160 cm vysoké kytky
8x řez v hydru + 7 květináčů
242W VERO 29 LED
BioCanna(hlína) + Advanced Nutrinents(NFT)
3 Modely Přerostlé v džungli bez jakéhokoliv smyslu
Kolik Tak Asi Sklidíme ?
Bitir
Mozna jsem naivni, ale myslim si ze tam bude vic jak 350 g :D.
fikus37
Vypadá to na ranec.Já měl 300g a taky džungle (nebyl čas se o to starat a taky když máš více modelů,tak si každý model jede svoje).
Tipuji kolem 400g.
Jak je vidět ,tak to co píšou v ledidealu ,že toto světlo je do prostoru 90 na 90,není tak docela pravda.I ve stanu 120 to dokáže osvítit i když ...
LinChi
nejraději bych to vyfotil z ptačí perspektivy.. :D no bohužel není jak :D takže za ty dva týdny jak to pošmikám tak bude jasno každupádně ještě tak nějak něco za hokusy pokusy :D
fikus37
Na té první fotce máš na pravé straně pěkné macky. Ještě dva týdny, tak to bude peklo
LinChi
https://www.royalqueenseeds.cz/370-royal-gorilla.html

že by další kolo ? :D
LinChi
65 den... v NFT začíná Flushing ! posledních pár dení před námi :)
LinChi
Už se to blíží chlapci ani nevíte jak se na to těším.. až to konečně celé Uklidím a dám si chvíli voraz.. dovolenou... a pak začneme zas.. je to zábava a radost ale také starost.. pořídil jsem si to jak malý kluk štěně .. a teprve ted poznávám tu zodpovědnost.. ! Chlapci opravdu smekám předevšema co se tomu věnujete tak dlouho .. :) je to trpělivost.. :D hlavně jak se těšíš až to zakouříš.. a teprv ti to klíčí :DD
LinChi
V nft po přilití čisté vody.. kytky za dva dny zhltly 15 litrů vody.. :D masaker jak jim čistá voda chutná
LinChi
yes.. Světlo zhasnuto dnes už nerozsvítím... zítra příjde stříhando :) Podzimní barvy listů :) v nft spíše žlutá... v hlíně Fialová :D
zelenymuz
citace:
Původní příspěvek od LinChi
V nft po přilití čisté vody.. kytky za dva dny zhltly 15 litrů vody.. :D masaker jak jim čistá voda chutná


tak to doufám, že mě se nestane. Rád bych přijel k živejm kytkám :D. Mým by mělo stačit 30 l na 9 dní. Tak ať to dopadne i tobě...
WAMParjan
doufám že bude chutnat :)
LinChi
Je to tadyy :D tipovacka ?? Kolik dame ??
LinChi
:) Povedlo se to :)
Dirty86
Tipuju 200g
shivasambhu
180
Pítr90
Za mě 165g
Bitir
Asi budu nakonec naivni , ale 362,8 G :D
LinChi
Bitire .. na těch fotkách to asi tak nevypadá jak tady kluci střílí .. ale jsem optimistický a vidím tam 385 minimálně :D
fotosynteza
Tipujem necelý 1g/w tzn. 231g
Jáá
Já od jistý doby ne tipuju ale ten royal gorila vYpada moc lakave asi do nej taky pudu dik za inspiraci
Madical-Strains
Parada , tak uz jsi na konci cesty. :-)
Ja bych tipoval na 251 g ale samozrejme preju pul kila.
LinChi
tak Kolik toho je chlapci ?

Chápu že to ještě sedne s tou váhou ... není to uplně 100% suché .. každopádně přidám první dojmy..

V hydru toho bylo nejvíc a z mazarů sem dostal jen pár grámků... Hold zustal v dolní časti jungle a nebylo tolik slunce... zato sou to šutráky.. tipuju že mi po uplnem dosušení zbyde tak 15 grámků.. a to se ještě zamíchal do danceworldu ... takže tyhle dva strainy nemám uplně přesně zvlášt zvážený každopádně... hydro 2x větší výnos než hlína... / může ale za to faktor toho že mi to přerostlo a k tangie bylo nejvíc světla.. !

Už je to Kouřitelné teda aspon to hydro protože ty paličky jsou spíše takové vzdušné a tak to proschlo rychle... Chutná stejně jako voní nedokážu to přesně popsat kažopádně.. Sladké Hodně sladké Voňavé příjemné takové jak citrusy ! fakt skvělé !
učinek super nejsem z toho vypnutý spíš nahecovaný něco dělat takže taky luxus :D taková euforie spíš :D nadšený jsem jako blázen .. Děkuju matkaři za kvalitní Klony !!!!

další report dodám až zakouřím mazara a danceworld...

Každopádně už mám orientační váhu .. :D a některé tipy tady jsou hodně pesimistické ... čekal bych že hulicí komunita bude mít pozitivnější myšlení .. :D

2hé kolo S ledkami za námi ! paradaise...

Stan už je složený v krabici a čeká na nového majitele
a já už plánuju jak to všecko nastavět ve skříni...
Takže další Thread co zaloím bude i se stavbou skříně.. ( přestavbou skříně z šatní na pěstební ! )


:goldcup:


Fotky :
1Celek před zvážením
2celek Po zvážení
3Mazar extra
4DanceWorld
5Tangie
jrx
310g ;)
LinChi
Secteno podtrzrno... Dneska hotove a opravdu suche a kouritelne .. vaha klesla presne tak jak sem si myslel tudiz tady mame vysledek :)

Fotografie
1 mazar extra bez slunce neni uroda
2danceworld
3tangie

Timto uzaviram tipovačku dik vsem za sledovani a karmu...
Odpoledne se stavi kamaradi tak udelame smoke report na modely takze vecer budu delat jeste maly update... No dneska se kamarad pusti do vyroby extraktu ... Dostal odemě pul tašky listku z květů mesich listu a hroomady hroomady spodku... Celkem hodne moc spodku ... Nevadi mě ty ztraty na vaze protoze dostanu extrakt a to je to nejlepsi co muzu kourit xD

K+ miří k Jrx protože jeho tip byl nejvíc přesný.. :)

díky za sledování těším se na vás v dalším kole :)
Do večera čekejte smokereport :D
fikus37
Pěkně LinChi,ít stejný model a jet všechny hydro,tak 400-450g by bylo určitě.Už tak na tento prostor s tak malým světlem ,je to paráda.
posílám K+
LinChi
Uvidime co se bude darit dal se svetlem :) ted jdu premyslet jak postavit co nejlevneji skrin ze dreva... To pak polepim nejakou tapetou at je to hezke :)
LinChi
A mame tady nejaky ten extrakt metoda plynem ... Nebyl jsem u toho kamos ma vybavicku. Ja dodal material. Nejake male palicky a listky z květů sucheho bordela bxlo kolem 150g extraktu bylo cca 6g a za praci a material sme.se domluvili fifty fifty... Tady pridavam foto onoho tekuteho zlata... Nyni staci rozpalit kotlik a dabovat :)
Konůpek
Čauec, BHO vypadá fakt krásně. Ale přijde mě, že ze 150g udělat 6g je nějak málo.
Basteleeeero
Ahoj, vies ako prebiehala vyroba BHO? Moc sa mi nepozdava farba/konzistencia - je to poriadne precistene od butanu?

Inak pest smozrejme super, mozno by si mohol pouvazovat nad druhym hydro systemom :-). K+
Konůpek
Basteleeeero nevím proč se ti nezdá barva a konzistence?...těch typů máš několik...jen tak na namátko viz foto :)

LinChi sorry za OT
LinChi
v pohodě ja se v tom nevyznám a vše co se tady řeší je pro mě přínosem a jsem vděčný za každou informaci v jakekoli podobě příspěvku :D

Jen tak BTW:. stavím Box Z osb Desek takže budu rád za nápady a připomínky na co všechno při stavbě k dokonalosti dát pozor... Už ted mám jedno plus mého vytvoru .. za pár minut jde rozebrat na hromádku desek :D a hluk z ventilátoru jde o dost méně slyšet :D
Basteleeeero
Asi som len rozmaznany a moj vysnivany extrakt je uplne priehladny :teef: . Ale je pravda, ze existuje vela roznych sposobov vyroby kde vysledny produkt vypada uplne inak :-).

Hod nam sem nejake fotky ako momentalne vyzera box, potom budeme mudrejsi ;-).

Edit: Tak uz som thread s boxom nasiel :teef: :D
Konůpek
priehladný extrakt bych si taky přál,ale asi k tomu bude potřeba větší alchymie :-) . Ale myslím, že v domácích podmínkách si hodně omezen...jinak co jesm našel jako jediný a čistý krystalický extrakt, tak je dělaný úplně jiným způsobem.
viz odkaz
https://www.youtube.com/watch?v=v8yjnVcrHBY

opět sorry za OT
shivasambhu
Čau. Čo ten smoke report?........ Aké to bolo? Mazar ok?
Growoli
Čauko, pěkný 🙂
Taky jsem teď stavěl skříň... vlastně dvě,mám to až do stropu...
Jedna je 100x100x200 a na ní 100x100x50 a je to fakt znát,je to mnohem tižší, odtah vede až do stropu a tam to fouká nahoru,je tam 5cm fuk ještě a přítah mám zboku dole u zdi
Zase jsem to nafotil blbě 🙄
Vyšlo mě to na 4500 obě dvě


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma