Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 4 
Dance World & Mazar Extra - Klikni zde pro originální téma
Bitir
Ja ted budu taky valit jednu odrudu v nft a v substratu na organice. Tak jsem na to porovnani dost zvedavej.
Jinak zajimavy cteni ,ale stejne je to blbost zejo. :D kor ten argument s rovnodennosti.
Jestli je kulata nebo placate , dulezity je ze lincolnovi to roste jak ma , pac my indooraci si urcujem pocasi a rovnodennost jaky chcem zejo :D .

Sit si klidne uplet, neni to nic slozityho, staci si udelat z hrebiku sablonu a jedes, podle videal na youtube to zvladne kazdej ;)
LinChi
yééés je to jedno.. :D jen je to prdel :) jinak ještě nahodím update jak to vypadá se sítí .. :)

EDIT je to tady...

3
2
1
Podpůrná Síť vyrobena mou přítelkyní .. jež se aktivně podílí na celém mem pěstu právě takovýma vychytávkama které bych ja už dávno neměl nervy !!

HOMEMADE Podpůrná Sít.. vyrobená z provázku za pár kaček z aberta barva : červená
Rám Sítě tvoří přebytečné množství gardena kapiláry je to zauzlíkované polepené a propletené a myslím že učel to splní .. :) celá kapilára obepína všechny čtyři nosné tyče stanu zvenčí .. uvažuji o malém podepření lepící páskou k těm tyčím stanu aby to jakby nesklouzlo dolů pod váhou těch květinek :) ale to zatím počká ještě to nechám tak kdyby bylo třeba upravit výšku :) ale myslím že to bude OK :)

ventilátory už jsou cca 10 cm nad sítí . na fotce je to výš bo jsem s tím pracoval .. světlo je momentálně ve výšce 50 cm.. Níž to ted z technických důvodu nepůjde tak snad to bude Okay.. a osvítíme pěkně celou plochu.. :D fakt vím že to hecuju na maximum.. a jsem rád že to tady komunita cení !! :frog:

opět se nezalekněte na fotce jse svělo výš kvuli práce v boxu .. ted už je zase sníženo kam to jen jde :)
odo
Sledujem celý čas :frog: paráda! Cením si váš nápad s Bitirom so súbežným pestom v 2 rôznych systémoch a na 2 hnojkách z dôvodu porovnania chutí a účinkov organiky a hydra.:leaf: Nakoľko to idem aj ja, tak som zvedavý na výsledok. Myslím si, že práve tieto pokusy, zverejnenie ich priebehu a výsledkov posúva growing dopredu. Posielam k+ :goldcup:
LinChi
V srpnu Odstartujeme projekt jeden model v NFT souběžně v hlíně ... pořídím menší květináče pojedu jen 6,5L a nevím jak to udělat protože v nft růst pojedu max 10-14 dnéí.. kdežto v hlíně bych tomu chtěl dát opět 3-4 týdny... :) ted je krásně vidět jak nft dohání ty dny na růstu v hlíně.. i když se jedná o rozdílné modely :)

EDIT fotky za světla se sítí :)

Taková moje představa je že časem by se měli kytí vytáhnout tak 10-20 cm nad sít.. pak zastaví růst a začnou kvést.. :) Doufám že to nepřeroste výšku jednoho metru Ideálně bych se to snažil držet do 80cm výšky.. :) momentálně holky v nft něco málo přes 40 a v hlíně trošičku méně :)

Dnes v 11:50 nainstalováno GOPRO HERO 5 s timelaps Videem tak sem zvědavý jestli něco za těch 8 hodin než to zhasne něco poznám :afro:
Madical-Strains
Koukam ze jedes SROG ,taky bych ho rad zkusil ale od SROG me vzdy odrazovala spatna teda spise zadna manipulace s kvetinaci.
No jsem zvedavej jak budes zalivat ty kytky v poslledni rade, az to bude hodne zkrz sit prorostle .

No ,pak napis jak to delas, taky bych ho chtel zkusit. ,zajima me to jak to vychytas kdyby neco....

Ta kamera je dobrej napad,pak to dej na youtube a odkaz sem.

Rostlina se krmi pres den a roste v noci , mas tam nocni videni???:frog:


Je radost se do tveho boxu divat !!!
LinChi
noční vidění ne ale bude znát ten rozdíl den za dnem :D což bude taky fajn :) uidíme... docela přísně sem dneska holik kytky odspodků... chtěl bych aby kytka udělala co nejvíce paliček jen nahoře nad sítí a nic pod ní... :) holím hlavně maličké větvičky jež nemají šanci si vybojovat světlo :) stříham opravdu od spodu a jen kam se dostanu rukama. což znamená že někde to prostě moc nejde protože tam nedosáhnu tak aspon uvidím jestli jim víc prospěje to prostříhaní a nebo ne.. :) mno važně sem zvědavý :)

Každopádně ted už to nechám napokoji protože přeci už jen jsme ve fázi květu prvních pár dní a už nebudeme dlouho růst .. tudíž listy už budou uvadat samy a já je už budu jen hezky sbírat až budou pěkně vycucané od života :) zatím prostě fandím tomu a doufám že to tu sít přeroste aspon o 15-20 cm .. klidně i víc :D a že to bude mít prostě paradní moře palic :) jen vršků :)
LinChi
box je vyfocen zepředu a v levé části kterou mužu otevřít celou z boku a mám k ní přístup tak jsou květináče :) v pravé polovině je NFT a to stačí když mám přístup k přední časti protože odsud dělám veškerou práci s vodou :) na zalívání květináčů používám takovou tlakovou zahraní nádrž o 8 litrech s 2 metry dlouhou hlavicí s gumovou hadicí a spouští a rozprašovací hlavou .. zalévaní trvá okolo 20 minut :D a mám přístup ke každému květináči.. do každého leju okolo 1,1 litrů s tím že to trošičku proteče takže to vychází akurát.. a schne to cca 3 - 4 dny :D co je jediná nevýhoda že k zadní časti v roku v pravo se nedostanu s nůžkama takže ty zadní holky sem moc neprostříhal :D ale nevadí :D zbytek je podle mých představ :D počkám až to trochu naroste a bude update :)
LinChi
Nužky na prostříhávání spodků v částech kam "nedosáhnu rukou dosáhnu tímhle.. :) jednoduché mechanické zařízení :D tkanička skoba nužky lepící písek tkanička :D a trocha logické a mechanické paměti :D jinak snažím se držet nad sítí vše zelené pod sítí to pomalu mizí .. ale myslím že by mě měl někdo zastavit.. :D po kadařnickém zakroku to vypadá takhle :)

trošku sem to pozahýbal do sítě nad nft roste to jak blázen... a taky je méně zastřihávám než ty v hlíně.. myslím že už stačilo protože solárních panelů výrazně ubývá :D ale je třeba si uvědomit že valím 242W LED na 100*100 plochu takže nebudeme hrát na propustnost světla do hloubky takže nemá smysl zbytečně trápit květikny starostí o listy které nemají dostatek slunce ... vše stříhám vždy od spodků a nejníže položených listůa větviček které to prostě nedaj.. tentokrát nehraju na žádne spodky.. chci jen 100% výběrovou kvalitu poue vršky :) tak snad se to podaří tak jak si představuju :) snad :D
Madical-Strains
Moc se mi libi jak to tam v tom boxu valcis. :-)
Je videt ze si ale o SROG toho urcite moc nestudoval ,ze mam pravdu ?

Jinak kdyz to uz kvete tak uz nic neodrezavej to melo byt hotove uz tyden pred prepnutim na kvet. Spravne by pod siti nemelo zustat vubec nic aby to bylo tam dole krasne provzdusneny a nemohlo se stat ze tam neco zacne hnit, kdyz je ta manipulace trochu stizena.
LinChi
no nijak zvlášt.. :D spíš se to snažím naučit vlastním stylem.. :D prostě sem viděl jak to vypadá a jak bych to chtěl dovést ku dokonalosti.. :D každopádně myslím že učel to splní.. :D pod sítí je to vzdušný krásně... myslím že ted má kytka ještě tak týden a něco čas růst nad sít a pak začne valit květy.. :) ccož je myslm si uplně ideální !
Madical-Strains
Zajima me ,kdyz se treba cisti hydro ,kdyz se meni roztok tak kam se davaji mezitim ty kytky s tak dlouhymi koreny?
To nechapu, preci jim vadi svetlo nebo kdyz je mezi tim nez to hydro vycistim polozim nekam tak snadno muzou chytit nejaky svinec do korenu.
Vysvetli mi to nekdo? Nemuzu to nikde najit.
BRooT
No tak buď odčerpáš vodu z nádrže, ta je skoro uplně uzavřená a neprosvitná, a hned tam naliješ připravený roztok, takže je to otázka 5 minut.

Nebo když někdo vyndavá kytky , tak prostě vezme tu vrchní část, kde jsou kořeny (když nějaké přesahují přes okraj do roztoku tak je opatrně schováš) a celou tu část položíš na nějaké čisté prostředí, já používal velký igelit (vždy nový) který jsem ještě předtím otřel roztokem peroxidu. A jelikož roztok musíš mít vždy připravený, tak jsem to hned nalil do nádoby a vrátil, otázka 5-10 minut, to těm kořenům nevadí :)

Ale teď už vodu jen čerpám, a vyčistím na konci kola, oni se tam žádný prasárny nedějou :)
Bitir
Kdyz mas nft md 801 tak to plato tezko zvednes. Nic se tam necisti, ten kdo tam ma co cistit tak je prase ,musi to byt sterilni a naprosto cisty ,jediny co delas tak vymenis roztok, horni plato nemas duvod hazet pryc , ten dekl ani nejde odstranit ,max cela pestebni deska ,ale treba v gtotanku 100x100 cm ten horni dekl s kytkama rw kostkama ktery sou nacucany ,vazi snad 50 kilo ,takze si nemyslim ze je dobrej napad to nekam davat,ani tp na takovy exerimenty neni staveny. Medi ,cistis jen nadrz ,ne pestebni plato.
Madical-Strains
Diky za odpovedi.
Ja jsem spatne formuloval otazku spis jsem mel na mysli Bubbler ,jelikoz ted ho davam dohromady tak se ptam abych pripadne uz pri te vyrobe na to cisteni a vymenu zivneho roztoku myslel.
O Bubbleru jsem dost precetl ,pisou ale vsude ze se musi behem pestu vzdy vycistit pri vymene roztoku ale nikde neuvadeji jakym zpusobem a kam dat mezitim kytky.
Takze ani Bubbler necistit pri pestu az teprve po?
Diky:)
LinChi
5 dní 12/12

podle mě musíš dodržovat hygienu v okolí boxu hlavně uvnitř... :)

po dvou dnech mi mizí síť pod rostlinkama.. myslím že experiment se daří podle plánu :)

kluci se myslím vyjádřili dostatečně.. a ja musím jen souhlasit.. i když abych pravdu řekl .. u toho mojeho grotanku se horní půlka.. celá zadělaná i s kořenama dá naklonit vylít.. kořínky co mi plavou v nadrži hodíš opatrně mezerou do te horní časti a klidně to mužeš i vytáhnout a umýt.. :D neviděl bych problém... ale ani důvod.. :) stačí vodu vypustit. pomocí čerpadla.. na konec to ještě rochu nakloníš at se dočerpá zbytek.. když tam troška zůstane tak si myslím se taky nic nestane .. Otázka pár stovek Mililitrů :) pak už jen naliješ čistou vodu popřípadě už i připravenou .a mužeš zase valit :)
ja si bodu chystám v takové velké plastové krabici z Ikea.. :D stojí to pár stovek.. voda v tom 2 dny postojí ve sprchovém koutě.. pak zamíchám hnojiva upravím a připravím ... a pak už jen kýbluju dokud plastová nádoba nejde bezpečně přenest a dolít.. Tzn. asi 10 cm od podlahy když zbývá.. jinak bych měl strach s tím manipulovat že by to ruplo a rozlelo se to vy bytě asi nikdo nechce :D no.... jinak měl by tu pro mě někdo ještě nějakou připomínku k momentální situaci .. ?

Pod podpůrnou sítí je to teměř vystříhané takže jen stonky vedoucí k horním patrům :) zbytek vypadá takhle :)


Tak jsem si tady n G. pročetl cekem pěknej návod na SCROG.. a můj postup se od návodu moc neliší .. až na detaily :) ale to bych domakal i sám v dalším kole.. myslím že se to povede.. napoprvé celkem slušně ! určitě to nebude ostuda !
Madical-Strains
Jo, tak dik :)
LinChi
MÁME TADY DALŠÍ PROBLÉM KTERÝ MINULÉ KOLO NEBYL

POMOOOOOOC..

TAKŽE POKAŽDÉ KDYŽ PŘÍJDU DOMŮ TAK MUSÍM BOX VĚTRAT Z DŮVODU VLHKOSTI ...


Ted detailnější popis problému ..
každý den když příjdu domů mám v boxu 65% vlhkosti... mám podezření na můj neft gro tank ... protože pod onou deskou je místo kudy vedou kabely z čerpadel ven tak tam trochu větrá a pod nadzvednutí víka je vidět že tamtudy proudí vlhkost ven protože kolem je to orosoné kapičkami vody... na růsto mi to nevadilo .. ba i dokonce naopak to zvládalo co nestíhala zvlhčovačka.. ale máme tady květ a ideální by bylo vlhkost držet pod 40 .... takže mám ještě pár dní problem řešit než začnou rust paličky... a tím budu rikovat plíseň což rozhodně nechceme.. :) takže nějaké tipy.... ono je to ta část kudy mám přstup k nadži takže zalepit to na zmrda nemužu když do toho denně musím vlez měřit ph ec kontrolovat hladinu vody.. a občas dolívat :) napadlo mě zatížit něčím onu volnou část... otázka zní postačí to ? nebo mám zalepit pořádně vrchní plát z ostatních stran.. dejme tomu že jsem to moc nehrotil a mám to chycené jak na videu jen na pár místech tak aby to drželo .. ale aby to šlo z jedné strany nadzvednout.. :)

jinak proběhla druhá květová zálivka do hlíny.. ph 6,8 a dávkování podle výrobce + něco málo navíc :) asi 10% ... stále bez jediného deficitu nebo problému :)

a u NFT mi trošilinku žloutnou a světlají špičky listů.. měl jsem to i na některých řezech když byly mladé pak to přestaloa ted to zase začíná... že by EC bylo už moc vysoké ? ... pořád mám rezervu a mužu to ředit .. ale ještě tomu dám den . nevypadá to nijak katastrofálně... jen jsem z toho nervozní. chci to mít co nejvíc top :rasta:

změřeno : EC v nadži 2,5 to už je určitě moc... a to stále hnojím tak 40% toho co uvádí výrobce... :/ AN složité složitééé.. !! :megafon:


jinak holky stále valí do výška jako blázen cca 5-7 cm nad sítí .. snažím se ohýbat pod sít ... ale holky vedou tuhle válku :D
Bitir
Priprav se ze to jeste docela poleti nahoru , vlhkost mas vetsi, pac mas vice kytek ,ktery vic odparuji vodu ,kor v tom nft , ale nemusis se bat ze bys to neodjel na 60% . Ofuk nonstop spolecne s odtahem a no problem. Ted zerou nejvic vody z nft ,tak ta vlhkost leti nahoru , az se zacne tvorit kvet ,tak sem vzdy pozoroval ze to padlo cca o 5 az 10% . Ale 50 % je uplne na klid . To zloutnuti je bud prehnojeni , nebo novy vyhonky, ty byvaj vetsinou zluty, pokud se to tyka starsich listu ,tak je to nejspis prehnojeny, ale vubec bych to neresil , mozna jim dolej vodu a sleduj jestli se neco nebude dit.
Pozorne hlidej ph , pokud ze dne na den spadne pod 5 ,tak je vetsinou problem a asi je idealni nasadit hned cistou vodu s peroxidem .
Na to sem nejspis dojel ja , spatne sem vypozoroval problem na korenech ,zdalo se mi to byt v pohode .
LinChi
díky moc za bleskurychlou reakci .. hned sem klidnější .. ano týká se to spíše starších listů .. a je to fakt jen mini maličko takže pak jen zředím roztok :) jinak s ph není problem . . pomaličku mi to ph vždy roste... snižuji tak na 5,6-5,8 a nikdy se to nedostalo nad 6,2 fakt to hlídám každý den.. jinak čtu už po několikáte peroxid a vodu ... a tohle zatím nemám ani nastudovaný a možná bude třeba.. jde o to že peroxid zneškodní odumřelé a uhnilé části kořínků ? ale jak dlouho mám nechat tuhle věc fungovat v nft .. to mám pak zase vylít a dát vodu s hnojkama.. ?

jinak Doufm že to ještě vyletí nahoru .. chci aby nad sítí bylo kolem 15-20 cm.. :) a bude to přesně jak sem si představoval.. pak už jen jestli se tato moje metoda oplatí i s vynosem.. opět bych chtěl udělat alespon g/W :) ne li víc :)
fikus37
60% je v pohodě když dáš ofuk na palice. Já mám stabilně 80% a mám 4 ofuky. Hlavní je výměna vzduchu.
Nemůžu ve sklepě srazit vlhkost jináč samozřejmě je lepší v květu snížit vlhkost kvůli plísní.
Bitir
G/w tam udelas na klid , jinak me bylo receno klidne celej den ,jakoby ocistu tim peroxidem, on ti vycisti koreny a zabije plisne, nevim zkusenost stim nemam, pokud neni treba , vubec bych to tam nelil.
Vzdy kdyz sem nechaval vodu na ocistu ,tak sem tam lil enzymy a nechval sem 1 den. Pak vylit tu vodu , udelat novej roztok a sup to tam.
Drzim palce at to ukocirujes , myslim ze ti nekdo psal ze ta tangie nebo co to je ze leti po prepnuti jak diva, aby te to jeste neprekvapilo. Neco umi rust i skoro 3 tydny.
Madical-Strains
Bitire,prosim te ,jake enzymy tam lejes a v jakem pomeru (misto peroxidu) ? Muzes sem prosim dat na to odkkaz at vidim co konkterne. Dekuji.:)
Bitir
Ja leju to co ma vyrobce od kteryho jedu hnojky.
Takze davam enzymy pokazde jestli s hnojkama nebo bez. I kdyz cistim .
Peroxid sem prave nikdy nejel ,ten bych asi nasadil az by nastal problem ,tzn ,umiraj vlasecnicovy koreny, hnednou konce korenu , atd atd.
Kazdej vyrobce hnojiv do hydroponie ma k tomu enzymy ktery tam v podstate lejes porad.
No ne kazdej ,ale vetsina.
Edit, casem chci zkusit ten plagton mimco kill, uvidim co to bude za blaf. Treba to udrzi vodu a roztok cistej ,tezko rict.
LinChi
Hele na poslední tři dny mi grower hláse že není bezpečný tady chodit.. na začátku to byl problem který se vyřešil dopsanním https:// ale ted je to škrtnuté a píše že je to nerušeno :D mno tak nevím co dělat :D jinak vše jde skvěle podle plánu
fikus37
Jsem zvědav co se vytvoří pod 250w na takovém prostoru.
LinChi
proto to tak mám :D píšou o tom že to nahradí 400-600 W sodu .. :D takže vážně sem zvědavý ... :) plocha je 100*110 a nad sítí už jsme 10 cm :D
fikus37
Nejde o to kolik ti to nahradí, ale jestli ti osvítí celý prostor a to si myslím, že ne. Toto světlo je určeno do prostoru tak max 80x80, ale já ho měl v 90x90 a kdyby mi to neprerostlo, tak v pohodě.
Však uvidíš sám. Sleduji a dobrý nápad stim nft.
LinChi
takže holky v hydru absolutně valcujou hlínu .. táhnou se neskutečným stylem . hlína se nechytá.. ale řekl bych že za to muže i model :D každopádně už zas zvedám světlo :D
Tangie už i 30 cm nad sítí a zahýbat není kam.. prostor zaplněn na 100% zase začíám uvažovat že to prostříhám ale nechám to možná napokoji a necham kytí už bojovat samotné :)

WAMParjan
no já tě varoval :D
LinChi
v pohodě nějak se to zmákne :D
LinChi
masakr !

máme zasebou další výměnu vody v nft... zbytek byl vylit nová nadrž ec 1,8 ph5,6
hnojky podle AN plánu akorát v menším poměru aby to nebylo tak silný :)

hlínu sem poprvé zalil jen vodou s upraveným Ph 6,8
některé vrcholky hlíny bojujou s hydrem docela zdárně.. ale jako celek prohrává svůj boj a místo v boxu :D co se týče výšky.. :) ale nevadí sít tam mám hlavně aby se mi to nepolámalo a nepoohýbalo co se týče scrogu tak příště to udělám uplně jinak s jiným počtem květin.. tohle bude zase jungle jako kráva.. tentokrát mě to přerostlo :D
BRooT
Hele nic si z toho nedělej :D Mě to taky přerostlo jak svině v NFT, ani né , že bych to podcenil, ale protože jsem poslal bratra pro novou lampu stím, ať koupí květovku a namontuje jí tam. Týpek v G-shopu mu dal MH na růst, bratr to tam namontoval a nechal (je v tomhle uplně neznalej), takže místo týdne květu to týden navíc rostlo :D Já pak přijel, kytky tak 2x větší xD No hrůůza, ale přivázal jsem je a srovnal do roviny :D :D

Jinak NFT si myslím, že je na pořádnej scrog ideální když máš dobrou odrůdu :) A jak si spokojen s hnojkami ?
LinChi
parádně nevidím žádný deficit žádný nedostatek všechno okey.. davkování je jednoduchý velké lahve liju 2ml/1L a maličké liju 1ml/1l :) ec se drží na 18 což je pro mě ideální ..
Bitir
Broot, no rust neni kvuli barve svetla ,ale kvuli vasu prece. Ba naopak pod mh by se to melo min vytahovat , ja ji nechavam kolem 14 dnu na kvetu, az pak prehazuju za hps a nejsem jedinej kdo to tak dela ;) .
Problem je vetsinou v tom ze v hydru to lidi zbytecne drzi dlouho na rustu. Tam moc neplati pravidlo rozestupu listu , pokud mas rozjety koreny a v idealni dobu prepnes , tak maj kytky vetsinou z 30cm ve finale kolem 60 az 80 cm. To mluvim o prepnuti kolem 5 dnu az tydne na rustu a velkej podil na tom ma genetika. V podstate se to ale da s tim ze to proste ohybas .
Lincolne, vubec bych se nebal nasadit kolinka a ohnout to co to da , pocitej ze to jeste dost poroste ,kor v tom nft.
LinChi
Tak sem na vyšší holky nahodil kolínka.. opět srovnáno vše na stejnou výšku s hlínou .. paráda.. :)
LinChi
Tak je to tam .. Holky už Nám ukazují první zárodky květů :)

přerostlo to brutálně ale nevadí .. příště budeme vědět ... NFT budu dělat jen s 6 ti květinami + dám 3 do hlíny.. :) myslím že tím bych měl prostor zvládnout mnohem líp ... ted ale otázka pro další kolo .. když budu chtít jet žezy v hlíně organika + řezy v hydru minerálika .. tak jak udělám aby mi na růstu hydro nepřerostlo a v hlíně to stihlo dostatečně vyrust než to přepnu ... :) aby to bylo pro obě varianty fér ? ... budu muset dávat řezy do hydra později ? tzn. objednávat do hlíny.. odjet růst obědnat do hydra dojet růst a přepnout ? :D nebo to zvládnou stejně ?
WAMParjan
jj asi budeš muset dřív zasadit hlínu rust je v hydru vždy obecně bujnější . .
fikus37
Souhlasím,v NFT to letí jako sviňa.
Bitir
Spis bych volil 6 kytek v pude a max 3 v nft , zasadit zaroven a ty v nft zastipovat a ohybat do prazdnyho mista ,po prepnuti dal ohybat a pokud by to prerustalo, tak tech 6 v pude proste podlozit .
Nebo zasadit klony do pudy , 10 az 14 dnu nechat rust , pak zasadit nft max tyden rust a prepnout.
Jde stim laborovat dobre ,ale nesazel bych vetsi pocet do nft nez do substratu. Vzdy to jde ohnout,nebo zastipnout.
Na takovy pokusy ale musis vedet ,nejlepe si uz odjet kolo abys vedel jak se ten model chova v hydro vs substrat. Pak muzes premyslet nad poctem.
LinChi
16 dní 12/12

Tangie už má 92 CM :D hlína tak 75-80 hlavně děla strašně velký patra mě příjde :D nevím jestli je to nedostatkem světla nebo je to genem .. světlo jsem dal takhle :D snad to nevadí :D snažím se dodat světlo těm měnším holkam v hlíně.. :D ale zároven bych rád prosvítil trochu to hydro .. tím jak dělá patra tak mi příjde hodně listů pěkně osvícených i níže a dál od světla kdežto v té hlíně to takové mezery nemá :)
Jedinej DanceWoeld si dává načas s květem.. na ostatních jmodelech mazar a tangie už květy krásně jedou a jsou krásně cítit :) :jumper:

odo
Môj DanceW je tiež pozadu oproti ostatným genetikám. Inak ten rozdiel v NFT a hline asi už nezrovnáš. Aspoň teda mne sa to to nedarí v organo, versus hydro. Je rozdiel aj vo veľkosti kvetov na úkor hliny. V hline to dosť trvá. Vidno to takto, keď to rastie vedľa seba.
Myslím, že aj kosa bude neskôr v hline.
LinChi
uvdíme.. každopádně NFT se mi líbí mnohem víc co se týče samostatnosti a rychlosti :)
ale organika je organika... a hlína je tak jak to vymyslel bůh takže musím respektovat i tento způsoba určitě ho neopustím :) spíš se s tím naučím hrát tak aby to bylo stejné :)
budu doufat že pan matkař bude mít řezy dlouhodobě... :)
Bitir
Mas pravdu lincolne, nft je supr ,ale substrat ma svoje kouzlo, ja se k nemu ted vracim a jedu taky organiku . Jen mi chybi ten brutalni rust a rekce ma zmeny . V substratu je to vsechno strasne pomalejsi , ale na druhou stranu pritozenejsi . Drzim palce at to dojedes.
LinChi
18dní 12/12

Totální Jungle ve které by i tarzan zabloudil :D

snažím se to vyfotit co nejlíp ale s fotákem na telefonu je to fakt bláznivý ukol :)

Každopadně u Detailů je první mazar a druhý Tangie... Dance World opravdu dost pozadu s květem :D a nebude to tím že by neměl dost světla.. kvete i mazar s větší vzdáleností :) a vůbec.. stále žádne deficity.. až na ty mini nažloutlé špičénky listů v hydru ale nato si nějak už zvykám je to fakt ani neviditelné člověk se musí fakt soustředit :)

hydro jsem neukočíroval ani s kolínkama.. hned se to rovná za světlem tuhle válku vyhrála moje džungle ... ale to se dalo napoprvé čekat.. :D tentokrát budu připravena líp vybaven ! :D další kolo bude genialní !
LinChi
Tangie 110 CM .. sakra to hydro uplně valí ! :DDD světlo zase horizontálně přesně na středu stanu .. nebudeme dělat žádné hokusy pokusy :D q
LinChi
taky jste tak zvědaví co z toho bude jako já ? :D
Konůpek
citace:
Původní příspěvek od LinChi
taky jste tak zvědaví co z toho bude jako já ? :D


No to docela jsem...Myslím, že to ještě vyletí. Takže se máš na co těšit :)
odo
LinChi môžeš sem dať nejaké detailnejšie foto toho DanceW s mierkou, ako cm. alebo zapalovač? Mám tento model v stane a je pre mňa značným sklamaním, čo sa týka vývoja palíc. V porovnaní s ostatnými modelmi to sú pidipaličky....Ď!:eek:
fikus37
Už si myslím ,že to moc neporoste.Podle mě tak max 10-15 cm.V nft u mě vždy prvních 14-18 dní a pak jen už pár cm.
LinChi
citace:
Původní příspěvek od odo
LinChi môžeš sem dať nejaké detailnejšie foto toho DanceW s mierkou, ako cm. alebo zapalovač? Mám tento model v stane a je pre mňa značným sklamaním, čo sa týka vývoja palíc. V porovnaní s ostatnými modelmi to sú pidipaličky....Ď!:eek:


no mám pro tebe špatnou zprávu .. jsem na konci třetího týdne.. a paličky tam spíš nejsou než jsou... takže zatím stále není co fotit ! jinak mazar překvapuje svou sílou a rychlostí .. i když je ve většině případu schovaný v džungli

ale pro klid duše.. takhle vypadá DW 21 dní květ :D


pro ostatní :) fotka celku :)

pod sítí 35cm nad sítí 90 hydro 70 hlína všechno je cca takže +/- 10cm ..
odo
diky! mám to skoro totožné. Asi nič-moc genetika a ja blbec som to dal do organiky.:confused:
LinChi
Takže.. mame tady začátek 4 týdnu květu .. :)

Mazar Extra.. paradní paličky krásně to kvete asi nejlíp v celým stanu... spokojenost 100%

Pak tam máme Tangie v NFT ... to hodnotím tak na 90% dokoupil jsem b52 tak uvidíme jak se tomu bude dařit dále dělá to krásný paličky ale nejsou tak pocukrovaná jako mazarus :D

no a nakonec největší zklamaní.. DanceWorld stonky měkké paličky teměř žádný ... nic moc celkově prostě naprd.. :D ale nevadí no dojedu to dokonce co do bongů bude to je hlavní .. :) v dalším kole to bude něco jiného zase o zkušenosti navíc.. :)
hlavně dík všem za pomoc s rozjetím toho NFT je to fakt paradní technika :)

na další kolo nejspíš složím stan a budu připravovat novou pěstírnu která bude příjemější a nenapadnější na oko bude to skřín z nábytku velické krásná a moderní se zrcadlem :) uvnitř budu dávat orca folii a NFT a nejspíš mi tam vlezou dva 11Litr květníky :) stan bude schován na příští byt kde mám v plánu postavit našlapanou pěstírničku :) a pojedu i rajčátka páč ty kupovaný jsou humus :D
Madical-Strains
Jo, rajcatka, to mas pravdu, mnam, mnam uz se na te taky tesim, pod ledkou jsou jako z katalogu bez jedineho kazu na listech a maji tlusty stonky a ty co mam venku na okne tak ty jsou na listech samy kaz a deficid (furt musim otrahavat nejaky ty listy) a maji tenky stonek
Zda se mi ze v tom boxu jsou jaksi vic chranene a proto vypadaji dokonale.

A ted ke konopi. No uz jsi za polovinou ,za chvili se uz dockas. Je radost koukat jak ti to roste. ( v tom NFT)
:p:

EDIT:

Ale koukam ze to ma nejky moc tenky ty stonky, nebo se mi to jen zda?
Ja mel v kvetinaci stonek skoro jak palec ,ukazovak urcite.
LinChi
no madi nebudu kecat tvé oko je bystré ... maximalně malíčky :D ale uplně tenký to není no :)
Madical-Strains
Ja jsem cetl ze kminek roste do sirky i v kvetu tak ti kmen jeste urcite snad zesili. Musi se preci pripravit na tu obrovskou tihu palic u tebe v boxu, ne?
LinChi
28 dní 12/12 :)

1. Groupen
2. Mazar Extra (TOP MODEL )
3.Tangie (hydro přerostlé monstrum) ... Spokojenost Maximalní
4. další celek... se mi tu nějak připletl :D
5. DanceWorld.. ( nejlepší palička ) Zklamání !!!


Světlo už výš dát ani nepujde ale už ani není třeba :)
Je to neuvěřitelné ale až na pár spodních Lístků jsou všechny stále krásně zelené a plné života.. paličky mi rostou před očima.. až Na ten DW to mě štve :D

některé holky co jsou dál od světla si taky vedou skvěle.. :) Bude to hodně drobnější práce hodně paliček a nic mega velikýho spíš mraky velikých asi jako zapalovač... za mě 242W na 110*110 vystačí .. nebude to nic Světobornýho ale na to domácí kouření to bude luxus.. :)


kamarád mi dovezl jedno semínko a bude moc rád kdybych ho v dalším kole hodil do boxu.. no a mě napadlo co takhle udělat experiment.. rozjet z toho jediného semínka maminu .. ( pokud pojede tak jak má ) nechat ji narůst.. pak ji nakrájím na kousíčky.. ( řezy..) a pak ji pěkně naklonovanou odjedu v hydru .. co vy na to .. jak by jste udělali pokus abych to mohl odjet i v hlíně i v hydru z jediného semínka na řezy :D půjde to vůbec .. ? ..budu nad tím přemýšlet... :)

A proč.. ?
Protože ušetřím za řezy a semínka :D
odo
KeD´kukám na to Dance W, tak som hrozne sklamný. Je to pravdepodobne takýto nachowno model. Ak by som nebol tak zvedavý na účinky, tak už by som ho bol vyhodil. Možno robíme niečo zle. Asi potrebujú rozprávku pred spaním! No. škoda! Enormný rozdiel oproti iným genetikám.
S rezmy to skús, ale původný semenáč nechaj dorásť na topovku, ak ju nechceš zachovať.
LinChi
trošku nechapu .. to s tím puvodním semenáčem :D jinak jo citím to stejně :)
odo
:-)
"nechat ji narůst.. pak ji nakrájím na kousíčky.. ( řezy..) a pak ji pěkně naklonovanou odjedu v hydru .. co vy na to .. "

- myslel som to tak, že semenáč od kamoša nerozkrájaj úplne, ale odrež na klony iba bočné výhonky a hlavnú stonku nechaj vykvitnúť, alebo si to celé zamatkuj , ak to je niečo extra a stojí za to.
LinChi
http://ganjaseeds.cz/lang-cs/nirvan...minizovana.html

jedná se o tohle semínko :) nejspíš ji odjedu v hlíně jako matku .. pak nařízkuju do hydra :) a přepnu na květ cca po 5 dnech an růstu :)
LinChi
31 dní 12/12 :)

První Macro :)

Tangie
Mazar Extra
DanceWorld
odo

:confused:
LinChi
Macro Update :) lepší ? :D
LinChi
Tak jako každý týden vodu v nádrži jsem vyměnil .. poctivě :)
vodu vylívam vždy takovou nažloutlou .. vapadá spíš jako odpadní voda... kdežto nalívám vždy paradní džusík který má barvu do červena nebo vínova :) ph 5,7 ec 2,1 :)

Holky v Hlíně pijou neskutečným stylem.. a do hydra přilívám během týdne odstátou vodu 1-2x po 8 litrech .. :) paličky začínají bobtnant doufám že se nafouknou co nejvíc :) protrhávám spodky listů a odstřihuju paličky co nemají šanci na nějaký plod :)
Bitir
Ve 31 dnu uz do toho moc nestrihej, muze se to podepsat na stavbe palic ,bo u me to tak aspon bylo , ja protrhavam kolem 2 tydne a 3 tyden uz je spis hranice , ale snaz se tomu spis vyhnout a vcas odhadnout co bude potentni a co ne , jeste k tomu kdyz jedes pod slabou watazi bych se nebal to priste vcas radsky oholit a jet jen na topy.
LinChi
sundávám jen listy co vadnou hnijí a jsou velice deficitní .. a sundávám větvičky.. které prostě nemužou tvořit palici .. to je poznat jak je to teměř nenakvetlé .. prostě co najdu nic důrazného :) vím že tohle kolo jsem absolutně nezvldl tak jak sem chtěl .. :D ale tak aspon vím jak se to chová v hydru .. a co znamená že po přepnutí se to táhne :DDDD
příští kolo už budu zase o kus blíž tomu co jsem chtěl dokázat :)
LinChi
:)

tak nějak si to jedeme :) už se těším na kouř :)
Vůně stanu je lahodná !
LinChi
Nejkrásnější palice Tangie v NFT :) moc krásné :)
fikus37
To jsem zvědav na výsledek.S tak malým světlem na ten prostor je to brutál.
LinChi
předpokládám plno menších paliček takže hodně práce.. a žádná velká palice :)
ale bude toho kupa :) kolik toho bude si nedokážu tipnout.. ale příště už budu vědět jak na to abych dosáhl toho co jsem chtěl :D tohle mě až štve že to není to co sem chtěl :D ale Nevadí :) na co koukat mám a je vidět že se maj dobře.. palice mazara rostou všechny ve spodní časti většinu ve stínu a nevypadají špatně.. :)
fikus37
Někdo to tu psal ,že ten Dance,je na pikaču výnos.
LinChi
jo to už vidím :D s tím počítám že to je banán ale nejvíc sazím na tangie v hydru a mazar má taky pěkný základ na plady :) na hokusy pokusy už kakám :) příští kolo pojedu jeden model jedno semeno jedna matka klony..a bude fajn !
odo
Ten DanceW má dozrievanie 8-9 týždňov, takže ešte má malú šancu niečo dobehnúť.
LinChi
:)

1.celek
2.topy DanceWorld
3.Jak se daří těm co jsou daleko od světla :) NFT :)
4.detail DW
5.Mazar extra DETAIL PORN !
odo
nakoniec ten DW sa predsa trochu predvedie
LinChi
OTÁZKA DNEŠNÍHO DNE ZNÍ
kořeny v hydru jsou propletené do jedoho koberce.. co se stane když ostřihnu jednu kytku dřív... kořeny jsou prorostlé a bodou živit další ostatní kytky.. nebo čast kořenů kytky kterou říznu tam začnou odumírat ? hnít a dělat bordel - ?
odo
Myslím, že zo zvyšku odrezanej stonky odrazí ďalši výhonok. :-)
LinChi
nemá světlo odumírá celá kytka která neprorostla nad sít :D
LinChi
38 dní 12/12
LinChi
40 dní 12/12

1.Detail Danceworld
2.Celkouvý pohled zhora (nejlepší paldy a vrchy pod světlem
3.Detailík na Tangie
4.Mazar Extra Macro ( paradní cukřík)
5.Skrytá síla mazarů schována pod přerostlýma sativama :D všechny sjou ve stínu
ale i tak si jedou svoje pecičky.. :) parádní konečně je na co koukat.. ! :jerk:


:drools: už se na to těším :D

Voní to sladce a zákeřně zároveň :D

uvažuju že to o víkendu začnu podepírat nitkama ze stropu stanu aby se tak vrchy nebulali do všech stran ... větve se ohábají pod váhou palic.. :) ale zase na druhou stranu zatím je to okey.. :D nic vážného :) ubčas to tam zpřeházím a urovnám aby se všem dostalo světla :) nejvyší palcice se snažím ze všech modelů cpát pod světlo :D abych měl alespon pár kompaktních tvrdych pořádných plaic z každého modelu... :D toto kolo budeme dělat hromadu hašíku zvolil sem metodu s Ledem :) když už jedu pod LEDkami :D hlavně proto že bude mega moc spodků a mini paliček :D a hroomada listí s pryskyřicí :D

Otázka. Hashis se dělá že sucheho zejo takže osušíme a pak to zpracuju ;) pokud se mýlím opravíte mě... Na growmartu sem našel slušnější návod i pro dementa :)
BRooT
Když jí odřízneš, tak většinou ty kořeny začnou uhnívat, ale není to nějaká převratná rychlost, do konce kola se možná rozloží max. ty mikro kořínky (vlásky). A myslím, že enzymy napomáhají rozkladu. Bordel ti to moc neudělá.

Asi bych to nějak nehrotil :)
LinChi
Zdá se že to hrotit budu muset.. někdo tu psal návod jak vyčistit kořínky :D takže o víkendu brigáda zas jak cyp :D
LinChi
:)
LinChi
Tak zase maly Update Foteček :) dal sem si zase práci v boxu a pěkně to upravil aby to mělo všechno rovnoměrně světla větru :) lepší čím dál víc mě to fascinuje :) :) 242W punk !!! vážně nevím kolik G z toho bude.. ale tipuju že moc :D
LinChi
45 dní 12/12
foto za tmy :)
LinChi
:)
Bitir
Lincolne, muzes na sebe byt pysnej, sice to nema hlavu ani patu ten tvuj box, ale me se to libi :D
LinChi
Zajimalo by me co tim myslis.. ze to nema hlavu ani patu.. to bych se pak preci nedostal k vysledku ne .? Mym ukolem bylo zjistit co dokaze muj panel v takovy jungli a v tak velkym boxu no a presne to sem udelal xD to ze puvodni plan byl plne jiny no hold to uz je zivot... Nikdy nic nejde podle meho planu xD
Uz se chci nastehovat do velkeho bytu... Pak rozjedeme 484W project !
beowulf666
Jak mas vysoko to svetlo nad kytkama ? Ja kdyz dam panel prilis nizko presne takle se me vytahujou palice do vysky ... mozna to je genem ale prijdou mi nezdrave protahle teda
LinChi
20-60 cm. Zalezi ktere palice... :)
Bitir
Presne to tim myslim, jakoby palice sem, palice tam , jedna kriva , druha mala. Ale me se to libi, je to jak spletenej prales , urcite sem to ale nemyslel zle ;)
odo
Ste moc prísni!!!
LinChi ide rôzne odrody v NFT zo semien! takže nijak neovplyvný rozdielny rast jednotlivých odrôd. Hlavne, ak ich ešte nepozná a celé ide takto 1.x
V ďalšom kole pôjde určite už iba monokultúru z klonov a po skúsenostiach to vymaká k dokonalosti.
Má tam npr. od RQS tú nešťastnú Danceworld. Ja ich mám tiež zo semien veďla seba 2 a každá z nich je iná a ani náhodou sa nepodobá na fotky rastliny na stránkach seedbanky.
Bitir
V nft na tusim tangie, v kvetinaci ma ma mazar a dance.
Nikdo to nemysli ale zle , me se to libi ,docela punk styl. Me ted nevychazi nic co planuju takze to neberu jako vysmech odo.
Jen je proste punk jet 242w v boxu kde se mi zda vero pusteny na 380w malo :D . V kombinaci s tou dzungli je to proste rachot :). Sam jsem na to zbedavej.
LinChi
Je to pravda odo... Kazdopadne az prisni jsou .. v nft mam jeden model tangie 9klonu... Takze hydro okay .. mam tam hlinu s dalsimy modely. Dw a Me... Myslim ze stavba palic v hydru opravdu nasvedvuje presvicenym palicim ... No tohle kolo uz jen dojedu... A budu doufat ze to bde fungovat :)
odo
Jaaaj...kukol som to spatne ten Tvoj grow.....Tak pridáš v ďalšom kole 3-4 Vero 3000K homemade, alebo ešte jeden Spider a bude to ok!
Mne sa to páči tiež. Učil si sa za jazdy.
LinChi
Tohle Je nářez ! MACRO DAY

1 TANGIE (NFT) 135cm
2 DANCE WORLD 125cm
3 MAZAR EXTRA ! 80cm
4 CELÁ 242w SESTAVA
5 CELKY

Paradní na 242 wattů sem čekal spíš hromadu malých paliček a žádnou velikou protože toho je moc.. no svělo už je uplně u stropu stanu cca 10 cm na zavěšení jinak sem v maximalce :D cm u květin jsou nejvyšší body počítano od země ( pro kytku ne pro člověka ) :D Spodků mám tak dvě kila :D vrchů mam tak 3/4 kila :D samozřejmě vtipkuju .. další kolo bude zase 242 W punk.. dokud nebudu v bytě 3+1 tak víc ani nemužu :D sem strachový :D no všechno co šlo sem přivázal at to nějak vypadá :D těším se až do hydra naliju OverDrive ( doufám že to poznám ) :D poslední složka a pak už jen proplach :D mazar nejspíš pujde zase o něco dříve ze skříně :D takže zase sušíme v boxu se silicagelem zbytek kosy pujde najednou sušit do boxu :D uvažuju že si pořídím Drying Rack nějaký někdo kdo to má odzkoušené hodí se nebo spíš ne ? :winner:
WAMParjan
takový ty sušící sítě jsou celkem shit jestli myslíš co já . .když tam leží paldy na plocho tak divně vypadají když uschnou klasický tvar ziskáš jen zavěsšním vertikálně .. jinak dobrou chut přeju :)
LinChi
52.dní 12/12
Holky v hydru dneska dostanou OverDrive !
v hlíně už pojedeme jen vodičku :) je tady poslední období ! hurá
LinChi
Srovnni velikosti palic + nocni s bleskem

1DanceWorld
2Tangie
3Danceworld
4Tangie
5.Celek
LinChi
Nr.2

1.Celky
2.Dance World
3.Dance World
4.Celek s blaskem za tmy
5. mazar... Mrzí mě že mazar nemám jak vyfotit je celej schovanej :) v džngli takže až na kose se ukáže !




Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma