Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 4 
Dance World & Mazar Extra - Klikni zde pro originální téma
Bitir
Podivej se na youtube ,najdes tam dobrej navod. Jako advanced bude asi dobry a jeste aby si to nechvalili v grow shopu kdyz jim to nese pekny penize. . Ale snad budes spokojenej, ja zatim nemuzu soudit.
Medi , stabilitu to ma dobrou, ale kdyz to budes ohybat , tak tam hrozi vyvraceni a s velkyma stomama nevim, nepestuju tak . Mam jen maly kytky, ale i tak si myslim ze to nijak nepada , pro sihr bych dal ale sit , jistota je jistota.
LinChi
Složeno Zapojeno zporovozněno :D tady je pár Finalních fotek Celého Kompletu :)

Obsah NFT ( vlastní build)

Pumpa (horní miska)
Pumpa Na Míchaní Vody Dole V nádrži
Vzduchovací Kámen+ Vzduchovací Pumpa :)

45 Litrů Vody zatím bez úpravy ale 24 hod nechám odstát připravím roztok na růst ... a čekám... zatím nedorazil EC metr a Podpůrná Sít :D tak to mám Objednáno :) týpek říkal že do soboty to stihne :)

Během celého Procesu jsem zakopl o nějakou píčacinku vrazil jsem dlaň na topení a ted to ku*evsky bolí ... tak snad to nebude první pracovní uraz.. abych nezavedl knihu úrazů !!! bohužel nemocenskou si nemohu dovolit !

http://www.advancednutrients.com/ar...ect-technology/ ¨

Tohle mě taky dostalo... at máš ph 4 6 nebo 8,5 s hnojkama máš vždy 5,7 ...

má s tím někdo zkušenost ?
LinChi
tenhleto nevyjde ale další měsíc rozhodně kupuji Reverzní osmozu :D ano je to tak .. chvíli si čtu listuju a tak .. a bém už vím proč a určitě ji musím mít :D každopádně zase za měsíc :D
BRooT
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Skoda , mas byt vice trpelivejsi :-)
Byl jsem zvedav na ty Canna Aqua. Nenechal bych si poradit od nekoho z Growshopu, radeji bych poslechl zdejsi borce .

Jinak gratuluju k NFT.


Mrkni se na můj grow ;) Tam se jedu jen Canna (Aqua + Doplňky)

Jinak, stabilitu to neztrácí, ty kořeny zarostou do textílie a vrchního patra a drží to :)

A LinChi držím pěsti!
LinChi
Děkuju Budu se snažit aby to dopadlo co nejlépe :)
Madical-Strains
Taky diky !!! Za odpovedi.
LinChi
není to sarkazmus ? :D pokud jsem ti něco neodpověděl.. tak mile rád doodpovím :D už se těším až to ve čtvrtek zapadne všecho dosebe.. :) Koukám že celkový hluk se vubec nezměnil takže NFT tiché dostatečně.. uvidíme co se stane když z toho začne ubývat voda :D jinak příjde mě ta vanička dosti křehká na to že má držet 45 Litrů vody.. :D není to celkem křehoučké ted ve stavu plno ? a ta pohroma co si představím kdyby např světlo zhučelo do vany s tou vodou ? :DDD dal jsem pod to tu podmísu 120*120 s výškou 15 cm :D jen pro sichr :D už mám promyšlený mechanický bezpečnostní systém aby se nestalo nejhorší ..

jinak pokud vše bude klapat jak má tak asi brzy zamávám Hlíně a truhlíkům páč tohle je mnohem jednodušší a kdo tvrdí že pro začátečníka není tak kecá :D a chce mu udělat težkej začátek :D
BRooT
Hele v klidu. Šance že ti spadne světlo pokud to máš na řetízkách nebo easy rollu je tak 0,001% :D :) Pokud nemáš nic poškozené . Ale pokud chceš mít jistotu tak proč ne :D
Bitir
Me AN srovnaji roztok na 5.6 az 5.8 z vody neco kolem 7. Zalezi i na koncentraci . uspech tkvi v tom ,ze si musis naucit kytky ,aby zraly porad stejne hnojiv , me ted obcas slupnou vic vody a oh jde dolu diky vetsi koncentraci hnojiv . pokud to nezere jak ma ,tak lita ph. A ph ti drzi i jidb hnojky , ja na nich mel presne 5.8 .
Ale jedno se musi nechat , stahl sem vodu kyselinou na ph3.5 , namichal sem hnojky ,ph vzrostlo na 4 a druhej den sem mel 5.6.
Jsou jednoduchy na davkovani, muzes v podstate valit vse 1ml/L .
Ale bacha , kurevsky to zveda ec . ja na polovicnich davkach toho co mam ,jsem snad na ec 2.4 , ted presne nevim ale hrube prez dva. Jen plna davka zakladni vyzivy je kolem 1.8 . takze ze startu opatrne.
Epedit ,divam se ze nemas b52 . ta se mi zrovna zda jako dobra vyziva , ma dobrej pomer npk . ale nemuzu soudit ci je potreba.
LinChi
BRooT : světlo mám pověšené na tomhle :D bylo to ke stanu a ta tyč je na žonglovaní a jmenuje se DevilStick Mám ho už dlouhou dobu někde od mých 15ti .. a věřím že je nezničitelná .. protože je stavěná na mnohem větší nápor :D každopádně dá se zlomit :D

Kablíky od elektřiny ( prodlužky Světlo Atp ) Jsou uchyceny tak aby nemohly spadnout :D za žnádnou cenu :D myslím že to mám dost pozichrovaný ( s mojím "ne"štěstím)

Bitir : tak jsi mě právě vyvaroval první chyby ja bych to zkusil podle návodu a už bych tam rval neuvěřitelně moc všeho :D takže začnu z lehka.. nejhorší je že Ec metr bude tak o víkendu a květinky budou ve čtvrtek ( takže Nahrádní plán na ec metr nebo se to dá odjet jen na vodě cca 3 dny ... nebo mužu dát velice zlehka hnojiv s tím že ec nezměřím a budu mít jen správný pH ? ) mohlo by to nějakou z těchto verzí fungovat ?
jinak ti velice děkuju za tipy .. B52 sem chtěl ale Finanční situace už mě nutila dost brzdit.. a stejně sem přestřelil .. ale jen o malinko a přežiju to :D


Přidávám ostřejší Fotku krmeníčka :)

Když do http://www.advancednutrients.com/nutrient-calculator/

zadám 45 Litrů Nádrž vyjede mi že ve všech týdnech růstu mám lít 180 mL

podle tvého navodu chápu že bych prozačátek měl dát tak 45 mL
mám pocit že mi rostou rohy na hlavě :D Nejsem z toho Jelen ? :teef:

Chápu že je to hodně ale abych osvítil Verem 29 Celou Plochu Musí Být 75Cm vysoko nad vrcholky momentálních květinek což je docela vysoko ale nezdá se že by to holkam vadilo .. netáhnou se do výšek a jsou krásně zelené a zdravé radost pohledět :) až na toho jednoho mrzáka.. asi fakt půjde k šípku ale ještě neztrácím trpělivost.. :D


no a uplně nakonec přidávám fotku mojich děvčátek než jdou spát

:leaf:
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od LinChi
není to sarkazmus ? :D pokud jsem ti něco neodpověděl.. tak mile rád doodpovím :D


Jesli tahle veta byla na me tak to opravdu nebyl sarkazmus.
Dekoval jsem Bitirovi a Brootovi za odpovedi ohledne NFT a RW.

Jinak jelen nema rohy ale parohy. :frog:

Mam otazku.

Uz mas ten druhy panel 242W jak si psal ? Nebo budes mit v boxu 120x120 , kvetinace i to NFT dohromady kazdy na sve pulce jen pod tim jednim Led-panelem 242w ?
LinChi
Druhý panel zatím nemám :D ale aspon uvidíme co dokáže na velké ploše.. beru to jako experiment.. je mi jasné že nesmím pracovat s hustou junglí však uvidíš jak to mám naplánovaný :) nebude to velký a mocný ale bude to přinejmnším zase co do bongu a bude to rozmanité .. 3 modely + se naučím pracovat s NFT a třeba další kolo pojedu už jen s tím :D pokud by se mi ty kytky v tom vubec nadařily jet tak mám aspon jistotu s hlínou :D

ještě mě napadlo že bych mohl vyhrabat ten marshydro a pověsit ho nad pár květinek .. pro zajímavost třeba od přepnutí :)
Madical-Strains
Ja bych to nechal tak jak to je, alespon zjistime jesli 70 cm bude ok az do konce. Jak pises ze je 70 cm vzdalenost experiment.

Mas to moc hezky jsem zvedavej jesli to oboje ukocirujes.
Ale verim ze TY jo, jsi klikos. ;)
LinChi
no v květu to zkusím uhrát třeba na vzdálenost kolem 50-60 cm od vrcholků ( zajímavost nynína jaře už mam pod verem odpolende 80 cm pod světlem 28 stupnů a to ještě zdaleka není největší tepelný nápor :D ( jak sem měl na parapetě 32 rozpálených od slunka od 12ti do západu mi to valí na okno :D )
snad to ukočíruju Hlína je easy... horší bude to NFT..

Otázka.. Jak dlouho vydrží Kytky V NFT bez zapnutého čerpadla ( tzn bez vody ) na suchu bez jakékoliv ujmy na zdraví / například když měním Vodu v nárdži ? připravuju nový roztok ( ASi třeba někam pořídit Náhradních 45 Litrů odstáte Vody.. ( v budoucnu Z Reverzní Osmy ) bože jsem magooor !
BRooT
30-45 minut vydrží v klidu když je neodkryješ a nenecháš odpařovat vodu z kořenů, prostě nech kořeny pod tím stříbrným kartonem...

Jinak na začátek dokud kytky nebudou mít dost kořenů doporučuji jim dávat intervaly, ať se neutopí.
Bitir
Proc by se mely utopit? Kytky prijmaj kyslik z vody ,nikoliv ze vzduchu. Prelozte si co znamena zkratka nft. Ja sadim rw kostku ktera je zakorenena ,pustim obeh nonstop a vypinam az na sklizen. To ze se utopi je blabol ze substratu a tam se kytka utopi, protoze to prelejes a zamezis pristupu vzduchu do substratu ,tomu se rika utopeni rostliny.
Edit, ten mars hydro muze byt jako dobrej doplnek spektra v kvetu, klidne bych ho tam povesil, urcite ti to zvedne vynos ,pac na to budes svitit o nejakej ten watt vic.
fikus37
Jj, má pravdu ten klučina. Pokud budeš mít dobře okyslicenou vodu, tak se nemůžou utopit. NFT jede non stop.
LinChi
Vzduchovací Kámen Vzdouchovací Pumpa Doufám tento problem řeší :D

ted otázka určitě to tady najdu .. ale mám to takhle v hlavě a chci se spíš optat jestli je toto tvrzení pravdivé.... určitě na to bude mít vliv i Strain a jeho genetika ale

Když má kytka málo světla tak dělá mezi patry velkou mezeru a snaží se táhnout do výšky :)
Když ho má dostatek tak se tolik netáhne.... je toto tvrzení pravdivé ?

Po přepnutí to vystřelí to už vím :D ale v rustu ...

a druhá otázka.. proč dělá Kytka veliké Listy.. nestěžuju si ale zajímá mě jestli bych např pod dvojnásobným výkonem světla dosahoval například menších listů ( to už je teorie ) :D Vycházím z toho že větší Solarní panel (list) roste do velikosti aby splnil požadavky Květiny na energii ... (méně světla větší Líist Víc Světla Menší List ) tak samo vzdálenost panelu od kytky 30 cm menší Listy 80 cm Veliké listy ?
Bitir
Hele , ten rust jejak podle intenzity, tak podle barvy svetla ,takze oboji spolu souvici a ta barva jeste vic nez intenzita.
Tys jel semena ,tam je ten rust trochu jinej ,velikost listu a hlavne jejich pocet ma na starosti genetika a v druhe rade pestebni podminky, svetlo ,teplota, vlhkost ,ziviny atd atd. Takze kdyz je vse v idealu ,tak rostlina vypada jak vypadat ma .
Mensich listu se mi dari dosahnout zastipem, nebo ohnutim a cim vice sou namackany, tmtak mam mensi listy ,pokud tomu das prostor ,tak se list dost zvetsi ,ale to i palice na te vetvi, vsech o spolu uzce souvisi.
Nahodou jsi posledne mel dobrej pomer list /kvet.
A ver ze pokud pojedes na hodne vrcholovek, tak te nemusi zajimat jak sou velky listy , ba naopak, protoze da se rict ze veskerej matros bude nad tema listama.
Ja vzduchovaci kamen nemam, mam jen cerpadlo co mi honi roztok a problem mi to resi. Vzduchovadlo by melo byt asi o neco lepsi ,nevin neresil sem to nikdy.
BRooT
Tak já nemám vzduchování, proto než se u mě dostatečně nezakořenili jsem jim dával intervaly (na radu od mého předešlého matkáře)... Jinak kytka přímá kyslík i ze vzduchu.

Pokud teda máš vzduchování vyřešený, tak asi nebude problém :)
LinChi
tak to vypadá že jsem si dal záležet nejvíc na utratě v GrowSHopu :D .. mícham vodu dole tlačím ji na horní misku a ještě vzduchuju tak doufám že to bude Optimal takže velikost listu nebudu řešit :D hoši zítra je to tady velký den ... dá mi někdo tip jak udžet řezy na živu bez ec metru asi na tři dny ? :D

Ph Bude Dobrý ale Kolik těch hnojiv dát na řezy ? mám je mít v 4x4 cm RW kostičce ::bounce: tak snad to nějak dobře namíchám :) uvažuju že na řezy začnu s 0,5-1 mL/Litr. a po koupi Ec Metru to dorovnám na správnou Hodnotu :)

jinak mužu porovnávat teplotu a vlhkost v a okolo stanu :D

mám teploměr a vlhkoměr dámy a páni .. Opět vše pod Kontrolou :) :winner:
Ukazuje to i minimum a maximum naměřených... Sonda na drátku na venek měří teplotu v nadrži :D ( příjemných 22 ) :busted:
Bitir
V hydroponii neprijma ze vzduchu kdyz sou koreny kompletne ponoreny, to co vyjede na vzduch ,tak uschne :). Kazdej to dela asi jinak, ale neni se ceho bat ani bez vzduchovani.
Lincolne, jlidne jim dej nejakej korenak ,ne organickej . Nebo jakou mas vodu ? Kdyz das od obou slozek 1ml/l ,tak nic nepokazis. To ma ec max 1. Ale je dulezity vedet ec zdrojovky.
Edit, ted se divam ze mas i woodoo juice. Nalej jim jen tohle a mas klid .
LinChi
tak jdeme připravovat elixír :) pokus omyl budu postupně přidávat Woodoo Juice nechám to míchat a budu číhat jak se pohne PH :) pokud to funguje jak má tak by mělo jít dolů :)
začnu tedy 45 Ml a uvidím co to zrobí :)
Bitir
Ted si ctu jak si chtel valit plnou palbu. Ja sem conoiserum grow nemel , ale kdybych valik podle tabulek v kvetu ,4ml zakladu a 2ml boosteru ,tak mam ec prez 3 . A kdyz dam 2ml conoiserum, boostery 1ml a to mam big bud,bud candy b52. Tak mam ec 1.8 . Takze vseho polovina. Na ty klony muzes dat nejspis vseho 1 ml , takze conouiserum a+b grow + woodoojuice . Nemely by se nijak prepalovat ze startu a aspon uvidis jak rostou, dyztak pridas, za tyden stejne nesezerou vsechno ,ale zahybat to s ec trochu muze. Takze to pores co nejdriv, ale da se rict ze pokud se ti zvedne ph, tak to zerou ,ale nepridaval bych jim dokud to nezmeris.
Je to jen orientacne ,zvednout se to muze z vice duvodu.
LinChi
Je to tam .. 45 mL Woodoo Džusíku Grow Connoiseur A , B Ph Klesá Už po pár minutách tak budu čekat kde se to ustálí .. :) Doufám v rozmezí 5,2-5,8 :)
Edit:
po Pár minutách mám z Ph 8,0 Ph 6,9 tak uvidíme :D

EDIT: Ráno po 6ti hodinách mám V NFT stále Ph 6,9 :(
čím mužu srazit Ph.. Mám Doma Kys.Citr. co používam v Organice... ale co s tímhle.. ? Dostanu nějakej tip ? nebo mám na drzovku jet koupit Ph- do Gs ? :confused:
nebo to jde nějak podomácku ? co si čtu tak nějaký kyseliny Dusičné a fosforečné jen tak doma nevyštrachám :D tudíž asi fakt navštěva Gs... :)
Bitir
To ph je dulezity pri koncentraci hnojiv. Kdyz mam vysoky ph, coz u destovky nekdy lita , nez naleju unojiva tak ho srazim kyselinou a pak leju hnojky.
Takze ph- .
LinChi
řízky jsou doma.. jsou krásné pěkně zakořeněné .. pokud bude medium v pořádku nevidím problém ! Moc krásné .. ještě jsem dostal 1 grátis navíc :) později FotoUpdate :)
LinChi
Tak Tady Jsou :) Model Tangie :)
Bitir
Zkontroluj si jestli prosvita to jejich plato. Me to prosvita tak davam jeste grow folii. A zakrej si ty diry v plate po rw kostkach ;)
LinChi
rozkaz šéfe.. :) díry jsem zakryl a pro folii se stavím v sobotu spolu s Ec Metrem :) ted budu sledovat.. jak se jim daří páč jinej indikátor než ty květinky nemám :)
Ph Down essentials Hydroponic 25% Easy Control ... 15 mL z Ph 6,9 > 5,6 a nechávám tak :)
Bitir
Jen podotykam, pod platem musi byt naprosta tma , staci aby ti tam svitilo trochu skvirkou a korenum se uz moc nechce rust ,navic se brzdi rust rostliny , hrozi rust rasy na korenech a dost mozna i plisne.
Takze tma jak v pr.... jen to trosku prizvedni a couhni se ,nesmis tam nic videt :D pokud ano ,tak tam sviti.
LinChi
:D Improvizace jak Víno :D

5x černý Pytel :D desku sem vzal dokola a nastřihl křížky na kostičky :)

nyní tma jak říkáš.. ! :)

no a vzhledem k tomu že pumpička valila proud vody rovonou na kostičku zespod toho krycího plátu se udělal "proudový štít " prostě sem tam přilepil takovou destičku jež ten proud brzdí před tou kostičkou a hezky to teče po dně vany :) :rasta:
Bitir
Jo chce to trochu vychytavek , velky nft ma dva vyvody a splich to spis do stran . jeste je idealni koupit nejakou rozdvojku na tu hadicku ve tvaru Y . ale to uz sou spis detaily.
Tak to ma vypadat sem na to zvedavej jak se stim poperes.
LinChi
home made Y vývod na pumpičku :D co na to říkate :D nemyslíte že to sníží průtok čerpadla ?
Madical-Strains
Super !!!:)
Bitir
Ty jsi dobrej demon lincolne :D . v pohode ,nezmensi se prutok ,ale trochu bych ji zkratil at to chcije hned na okraj jeste pred kostku. Diky kanalkum se pak roztok roztahne vsude po plate.
A ja jeste sundavam tu folii z rw kostky , mozna to jde i stim ,ale me se tam nelibi.
Edit, vidim ze ti pekne vali koreny, tak to ma vypadat.
odo
Jasne, papier na kocke tam je v predpeste. KeĎ ho dáš dole, tak sa budú korene ešte viac valiť aj z boku kocky
fikus37
To je otázka, kterou si už přes rok pokládám. Dat pryč s rockwolu tu slidu, nebo ji tam nechat?
Jakmile to sundam, tak sice kořeny začnou vycházet s boku, ale jen málo a po pár dnech se kořeny zastaví a lezou jen s dola. Takže bych tam tu slidu klidně nechal.
Bitir
Jj fikus, koreny z boku uschnou a zastavi se ,ale me se tam nejakej igelit nelibi vis jak :D je to jen k tomu aby to do growshopu nedodavali po jedne ,ale bylo to slepeny k sobe. Za me pryc stim , to je jakoby sis na ponozku dal sacek a sel behat :D
LinChi
Mě se to tam taky nelíbilo .. ale nevěděl jsem co se stane když to sundám... takže sundáno :) dneska jsem trochu prostříhal ty holky v hlíně.. aby se rozjeli víc boční větvičky a vůbec vzhledem k tomu že svítím na velkou plochu nepočítam moc s hloubkou keře :D :) no ale zase je to hokus pokus experiment :D každopádně uvidím jak se k tomu ted postaví .. :D jinak sem kontroloval pod tou netkankou to teklo víc jen na jednu stranu takže jsem usodil že mám nakloněný Celý system na stranu .. vzhledem k tomu že mám podmísu větší než box.. ( o pár cm tak to jakby je nakloněne na těch trubkách stanu . ale už jsem to krásně vyrovnal a voda teče krásně všude rovnoměrně.. :) za mě ted už je to provozuschopné na 100%
BRooT
Hezká práce !

Stím papírem je to uplně jedno, říkal mi to i týpek v growshopu. Na jedný kytce jsem to sundal, na jedné povytáhl a na dvou nechal... Je to uplně jedno, kytky valí stejně, kořeny tak +- stejné.
LinChi
Tak jsem váhal jak to osvítit jestli z dálky s optikou nebo z blízka bez optiky... :D tak tady je muj pokus číslo dva... jen se zeptám co se vám zdá lepší .. Svtlo s optikou osvítí plochu zhruba ze 80 CM vzdálenosti .. :D nyní sem udělal tento pokus světlo je maximálně 40 CM od vrcholků... zdá se že to osvítí všechny květinky a vypadá to takhle :D

jinak když číhnu pod desku V NFT tak kořínky rostou :) zdá se být vše v pořádku :)
LinChi
Otázka :) mohu nechat Ph Metr ponořený neustále v roztoku s živinami ? s tím že občas mrknu jaké jsou hodnoty na metru ? nebo ho tím zničím a mám ho vždy schovat ? stejně v tom víčku mám udržovat vodu aby mi to nevyschlo :) samořejmě kalibruji pravidelně :)

EDIT po dvou dnech roste Ph tak jsem to opět snížil.. dnes ráno sem namšřil 6,1 tak jsem to shodil .. 3 Ml Ph Down.. Ph okolo 5,3 což je opět ideál :)

Vzhledem k tomu že puvodní ph bylo 7,2-7,4 ( po přidání woodooo juice to stouplo skoro k 8 a pak jsem přidal složky grow a +b a ph opět kleslo někde k 6,5 tak předpokládám že holky začali papat woodoo Kořenáč a tím se zvedlo Ph ..))

Stále nemám Ec metr :grrr: tak si netroufnu nic jiného do toho zatím přilévat.. :) takže až v utery budu dělat testy: Ec vstupní vody do nadrže a Pak Ec V nadrži :) :banana:

už tam jsou 44 hodin.. myslím že kdyby bylo něco špatně... už by to na sobě daly znát... nevypadají vubec zle.. listy nejsou povadle ale pěkně narovnané :) a trošičku se natáčí za světlem :)
BRooT
No ten PH metr se ti může zasolit, když ho necháš v roztoku, tak to asi určitě dobré nebude, vždy když měříš tak by se měl opláchnout v destilce z nějakého důvodu :)
Madical-Strains
Vsichi kdo jedou NFT tvrdi jak rychle to v tom roste , tak jsem zvedavy za jak dlouho dozenou velikosti a rozlozenim vetvi ty v tech kvetinacich.

Jinak je to skvely test a porovnani rychlosti rustu kvetinace/VS/Hydro.
Ode me K+ !
Jsi odvaznejsi nez ja a o sobe si myslim ze jsem radnej strelec.
Jen tak dal.
LinChi
přesně tak .. rozdíl je tak 2 týdny růstu tak snad to doženou ... za 3 týdny bych to chtěl přepnout :) tak doufám že to pořádně doroste.... hlavně doufám ve stejnou výšku :) tak to bude docela boj :) :frog:
WAMParjan
kámo ty tangie se hodně táhnou po přepnutí , ,tři tydny na růstu bych moc nedoporučoval
LinChi
tím líp pro mě :D říkáš že dva týdny stačí ? růst a pak přepnout ?
LinChi
proč mi ta netkaná textilie místy tmavne ? hnědá barva :(
BRooT
Většinou to dělají hnojky... Třeba co jedu já od Canny, tak když do roztoku přidáš Aqua složku A tak je celá ta voda do hněda. Z toho si nic nedělej. Je to běžné
Bitir
Ho, woodoo juice spolecne s grow A tusim sou pekny melasy sracek :D . Bude ti to dost barvit i koreny do hneda, tak se nelekni. Plisen poznas , proste to smrdi a koren nema vlasecnice a je takovej krpatej. AN mi barvi jako prase.
LinChi
:D okey myslel sem si to když jsem si vzpoměl jak vypadal ten džus co jsem do toho nalil :) okey díky za upozornění .. vsadím se že bych za pár dní psal o tom že mi to chytaj i kořeny a už bych zmatkoval :)
LinChi
Dnes Rozhodně mužu říct... všechy holky žijou jsou na tom dobře a první krůčky děláme i bez ec metru a bez destilované vody a bez reverzní osmozy ... a všechnoj de správně hladce :) vlhkost držím 60-80% (pomodleme se at mi pacháč vydrží ještě jedno kolo )
Všechny Slečky v NFT se krásně natáčí za světlem.. Krásně napnuté Listy :) jsem spokojený jako malej kluk u vánočního stromečku .. :) ted už jen v klidu čekat a číhat :)
LinChi
tak jsem zkusil pár technik .. ted už to zase nechám do přepnutí tak jak to je.. myslím že trening dneska tvrdý ! :D

zkouším ohýbaní stonků zastřihávání lámání atp . všude nějaký pokus :D tady přiložím fotku .. vypadá to terrible :D ale snad to přežijou :D
BRooT
Hele no stres. EC a PH metr jsou dobrý pomocníci, ale už jsem psal, není to nutný pokud nejseš uplně levej a jedeš podle tabulek... Já teď přepínám na květ v NFT a EC jsem nepoužil , PH jednou když mi jedna kytka blba s listama, ale PH bylo v poho, prostě defekt od matkáře v mém případě...

A nedá se říct, že by kytkám něco scházelo :) Tady se to dělí na typy lidí, co si s EC a PH metrem jen kontrolují hodnoty když mají s něčím problém aby věděli co je špatně a co ne, a pak na lidi co si myslí a v jejich připadě je to asi pravda, že bez EC, PH metru a dalších 10 metrů na všechny různý kraviny nevypěstujou ani paličku, viz. mistr rádce Odo atak :D :D

A poznal bys to i na barvě nových listů :) Jedeš to dobře :)¨

A jinak tu zvlhčovačku jsem měl taky, ale to musíš dolívat tak 5x denně ne ? :D
Bitir
Jako bez metru to jde , ale kdyz ti slupnou v kvetu hodne vody , tak ec jde nahoru a ph rapidne dolu , chcilu to trva nez to kytka ukaze, v podstate se zastavi rust a pak jdou deficity, ja mel ph i 4.9 kdyz sezraly moc vidy , takze aspon kontrolovat ph kdyz ti lezi na polici ;) .
Nejsem si jistej ze dodrzeni tabulek od vyrobce predchazi problemum, konkretne AN plna palba podle tabulek dela ec kolem 3.4 a to neni dobrej napad :)
BRooT
Tak v tom případě, někoho kdo má kvalitní tabulky :) :D
fikus37
Bez ph metru v hydro systému? Ph mi litá od 5-7 a to pokaždé dávám stejně hnojiv ah. Bez ph metrů si nedokážu představit jak bych to ukociroval. Lepší je mít listy zdravé a ne, že až bude nějaký deficit, tak potom budeš upravovat vodu.
Za mě bez ph metru do hydro systému bych se neopovažoval vůbec začít. EC je taky důležité, ale když davkujes podle tabulek, tak se to dá. Lepší je mít oba metry a máš klid.
BRooT
Čtěte pozorněji :D Psal jsem, že je dobré je mít ale není to nutnost. Jak řikám, mám NFT a ještě jsem PH metr nepotřeboval
LinChi
Zvlhčovačku dolívam tak jak stíhám ale je pravda že sama vydrží cca 5 hodin v kuse.. a kdybych chtěl časovat tak abych to po intervalech natáhl tak to nejde protože když do ni znova pustíš proud musíš ji i znova spistit.. :D takže bohužel ale je maličká a drží vlhkost 55% i s odtahem nonstop :)

Dnes kontrola Kořínky si jedou bomby viz. Foto :)

ano určitě poznam co kytí schází podle listů ale chci tomu předcházet aby byly krásně zelený bez deficitů co nejdýl :)dá se to odjet bez měřáku ale proč to tak těžko dělat když to jde s ph a ec metry akorát ukočírovat pro začátečníka jako jsem já až dost :)

Když Ph stoupá znamená to že kytí papají hnojiva kdy bude na čase přidat další krmení ? jednou už jsem srazil ph z 6,1 na nějakých 5,4 a ted se to drží cca 5,6 (psal sem výše)

jinak ještě nějaké fotky po ohýbání ..mám to docela pěkně promyšlený na to co mi tam roste za salát :D tak snad to vyjde jak si představuju :)
LinChi
dnes jsem trochu přidal hnojiv ... tedy 20ml woodooo juice a 45ml Grow A + B :)
chvili jsem to nechal míchat.. ph 5,5 zatím neupravuju :) holkám se daří už nahazujou nové lístečky jsem spokojený.... jedna je docela dost napřed a jedna trošku pozadu .. ale šechny jedou pěkně.. za mě 1* za řezy .. :)

BTW moje SUperOhýbací a lámací technika zatím funguje tak jak si představuju :rasta:
LinChi
tak tady je máme po 5 ti dnech u mě v lázni :)
LinChi
:) Update Stonky :) Hlína

Tohle Kolo S zkoušením si ohýbání mě baví .. ta kytka fakt přežije i násilí :D uvidíme no :D snad bude hodně paliček :biglaugh:
LinChi
NFT 150 Hodin.... aneb 6 dní od obdržení řezů... :) ty nejsilnější a nevětší sem zaštípl.. Doufám že se ted torchu rozrostou do šířky :)
LinChi
20 ml Woodoo Juice 45 ml Grow A+B

třetí dávečka :) k večeru bych měl vidět zdali se jim to líbí nebo ne ...

Ph.5,5-5,7
Ec.... Stále nemám -.-

Holky v NFT krásně rostou a větví .. jen dvě jsou takový malý mrzáček :D ale to nevadí rostou jen jsou prostě takové menší a pomalejší .. :)
uběhl týden... a v nádrži ubylo tak něco mezi 1-5 litry vody... :D co se zbylými 40ti ? :D měl bych vyměnit vodu .. ? a jak řešíte odstátou vodu do 45 litrové nadrže ? nějaký ToolTIP ? TIP či rada ? napadlo mě pořídit nějaké kýble :D ale tvle 24 hodin v bytě přechovávat 45 litrů vody v kýblech to tu budu mít minimálně 3 nebo 4 :D
( odstátá voda )
Jinak promýšlím dubyslné zapojení Reverzní Osmozy Pod kuchynskou linku + nějakou velkou nádrž někde pod linkou kde bych si uchovaval vodu z RO

ano mám v plánu Udělat v kuchyni ještě metr kuchynské Linky Do rohu .. kde bych mohl pod ní umístit tu nádrž... :D no bude to legranda :)
BRooT
Kdy budeš mít ten EC metr ? :D Chceš ho pučit pro jistotu ? :D


Jinak --- obi/baucham nebo někde pro kutili prodávají takové plastové sudy 40L nebo 50L , není to ani tak velký, tak tam to můžeš napustit a nechat s otevřeným výkem (má to i výpust ze spoda) :D

Dopouručuju koupit dvě, jedna výjde na 2 stovky.. A přikup si hadičku se stahovákem o průměru výpusti čerpadla... Abys to nemusel vylévat celou vanu když budeš měnit, tak stači když připojí hadičku na čerpadlo, stáhneš jí aby neprotékala a tu hadičku navede do prázdné nádrže, přečerpáš vodu a tu pak někam vyliješ. Je to podle mě lepší než tahat celou vanu.

Někdo vodu mění, někdo jen dolévá, já to pro jistotu měním, nebaví mě řešit pořád EC kolik musíš dolít atak. Takže každý týden vyměním celý roztok s upravenou dávkou hnojiv... A neboj, 1-5L je teď , až to pokvete tak nebudeš stíhat dolévat :D :D :D
LinChi
Super.. poohládnu se po těch sudech... :) 120 litru RO vody Pod Kuchynskou linku schovám .. parada to si budu i pít tu vodu :D
Jinak mě ted zbudil ze spnku po noční pán z Growshopu že můj Ec metr už je k vyzvednutí takže ted tam běžím... později bude VodaUpdate. !
LinChi
Stručně k Ec metru ... hodnota na display 14 kalibrační roztok 1413 (což sedí )

Nyní v nadrži : 21 a nezdá se že by to kytkám vadilo ba naopak .. roste to jako z vody :) Ted si čtu že tato hodnota by měla být až ve fázi květu ... :D sakra trošku přimrdano ..

a nakonec Voda ( právě stojí od napuštění cca 8 hodin ) a Ec 03

takže ty hodnoty co udáváte tady jsou rovnou z displaye bez násobení .. :D


8 Litrů odstáte vody do nadrže
8 Litrů vody z nádrže ..

Ph 5,5 Ec 1,7

zítra to zkusíme s destilovanou vodou :) věřím že se to podaří shodit k 1,2 :)

celou nadrž vyměním až přepnu na květ.. takže do týdne :)

Bedlivě a pozorně sleduji Listy a čekám zdali se ozvou nějaké signály zatím krásně zelené svěží napnuté :)
Madical-Strains
Parada, skvela prace !

Linchaku, jesli mas EC kohoutkove vody 0,3 tak tu RO nemusis tak nutne kupovat. Od EC 0,6 a vyssi uz se to vyplati pro kyticky udelat.
PH to taky snizuje,pak to pomalu na vzduchu o neco malo zase stupne to PH.
BRooT
Vstupní EC 0,3 je dobrý :) Asi bych se nesral s destilkou :)
WAMParjan
jj 0,3 Ec je uplně v poho
LinChi
parádička.. tudíž RO mužu Odložit na později... :D
zatím s tím Ec 1,7 nepozoruju žáádne příznaky popálení hnojivy nebo nějaké extra problemy... :D jakože malilinko žloutnou špičky listů .. :) a trošičku se občas nějaký zkroutí :) ale nic mimořádného .. Jsou neuvěřitejně zelené .. tak zelené ani v hlíně nejsou .. takouvé fakt Uplně nejvíc zelené co jsem kdy viděl :DD fakt krása.. :)
BRooT
Tady se někdo zkouřil a přemýšlel, jak moc je to zelené :D :D :D

1.7 EC bych se nebál, ani bych asi neměl potřebu snižovat. Mazara jedu po druhý, EC neměřím ale podle tabulek Canna by měl teď mít EC kolem 1.8 a je uplně v klidu, nikde není popálen, prostě paráda :) Dance taky něco vydrží co jsem projížděl fóra :) ...

BTW... Co to zaštipování/ohýbání? Nějaké foto?
LinChi
Ohýbam zaštipuju :) někde se to daří víc někde mín... ale to je tím že se to ještě učím :)
Každopádně na tvou žádost Pár foteček jak se tomu vede.. brzy přepínáme na květ :)

Zaštipuji tak že na nejvyších vrcholcích vždy ustřihnu to poupátko z lístků vždy se ta větev potom rozdělí na dvě :)
Dále to působí tak že kytí neroste do výšky ale do šířky a soustředí sevíc na spodní větve které zaštípnu až potom co trošku přerostou původní nejvyšší :)
pomocí drátků obalených gumou přichytávám stonky ke květináčům.. nebo k nnižším stonům prostě si to všechno pěkně držím v rovině :)
NO a ještě jsem nakoupil nějaké kolínka takže v NFT používam kolínka abych zpomalil růst na výšku tím že zahýbam rchní části květinky dolů :)

Jinak v Hlíně jedu Mazar Extra a Dance World.... v NFT si kyne 9x Tangie (dával sem výše odkaz )

EDIT :
Hezky se to začíná větvit :) celkem si myslím že to rychle dožene to v hlíně...

Všechny holky se snažím držet pod 30 CM nejvýše tak 27 neníže tak 25 takže celekm malý rozdíly mezi vrcholky.... nepočítal jsem to ... ale v hlíně už mám rozvětvené až až :D čekám co dokáže ta tangie ale jestli se má pořádně projevit až po přepnutí tak to nechci přehanět.. :D po jednom dni celkem klesá hladina vody takže je znát že holky pijou :D ec a ph se zatím drží celkem na stejných hodnotách občas +/- 0,2 na obou metrech :) :angel: myslím že se tomu daří moc hezky... mám radost že se to tak daří a nic se nikde nejeví špatně nebo přehnojeně nebo nedohnojeně.. myslím že zatím je to OKAY docela hnědne netkaná textilie ale na to sem byl upozorněn že to dělaj ty hnojiva... jinak Hnojení jedoduchý ... možná víc než v hlíně... takže kdo chce začít s vodou tak dopručím NFT .. je to jednoduchý nic to nežere ze zásuvky jen pár desítek W což je pohodička .. celý muj box v květu nevezme to co předřadník s 400W sodou takže jsem s usporou spokojen :) uvidíme kolik toho vyčaruju tentokrát... celkem se na to těším :)

Teplotu držím stále 23-26 vlhkost mi lítá podle toho jak stíham doplnit zvlhčovačku ale 45% minimum 75% max :) několikrát denně to rosím vodou 3-10x denně :D
a zdá se to být naprosto v pořádku :)
světlo vysí 37 cm nad vrcholky a plocha na kterou to svítí 90*90 +/- 3cm
Zdá se že kraje jsou nedosvícené ale to se opravdu jen zdá všude to roste pěkně rovnoměrně... :) a stejně silně :)
LinChi
nemilosrdně odstraňujeme spodní větvičky a spodní časti rostliny tak aby k vrchům vedly jen nejsilnější jedinci ! jsem přísný a dusledný :) v hydru už jsem to taky trošku pročistil od spodečků :) jdeme na to .. příprava na květovou fázi v plném proudu :)

náhodou koukám do NFT a hle.. Vlasy kořínků vysejících dolů do nadrže.. :) neuvěřitelná rychlost růstu ... nevěřím svým očím :)
LinChi
moc mě štve že to nejde na ten mobil vyfotit ostřeji :D ale prostor dámy a pánové zaplněn... V pátek Přepínám Na Květ.. :)
Madical-Strains
Pripadaji mi ty holky z hliny takove statnejsi ,pevnejsi ,rozvetvenejsi zkratka lepsi, nemluvim o velikosti- sazel si je preci mnohem drive.
No zatim zadnou vyhodu (ve vzhledu kyticek) u hydra teda moc nevidim ale uvidime co bude dal, treba me to hydro opravdu nakonec prekvapi.
Jsem zvedavy na kvetovou fazi hlavne na finalni palice.
Samozrejme ze vyhoda jednoduchosti pestu tam bezesporu bude.

Mas to samozrejme SUPER paradni !!!
LinChi
mno ano.. v hlíně totiž jsou už měsíc na růstu... holky v nft jsou na růstu týden a půl..
nechal bych to na růstu klidně trochu dýl.. ale matkař mě upozornil že ty holky v NFT se mají tendenci projevit až po přepnutí :) takže to nechci riskovat... ano v hlíně se mi zdý zaplněný prostor 150% v nft tak 80% takže ano.. mě se taky zdá hlína lepší .. ale není to Fér.. chtělo by to koupit řezy... a dat je ve stejnou chvíli do vody i do hlíny.. pak bys viděl ten rozdíl.. opravdu rostou v té vodě rychleji než v hlíně.. :) upřímě opravdu jak to tady sám vidím.. :) ale nebudu přehánět.. uvidíme co udělá přepnutí na květ. !
Madical-Strains
Aha 30 dni hlina a 10 dni NFT, tak to asi urcitr jo,mas recht.
Neuvedomil jsem si tak velke rozpeti. OK.:)
BRooT
Mě 4 kytky v NFT ( stejný strainy) rostli 18 dní aby zaplnili prostor....

V kokosu mi rostlo 9 kytek 18 dní abych zaplnil prostor... Kdybych dal do většího NFT 9 kytek tak věřím, že za týden přepínám :)
Bitir
Nft box 120x120 a 16 kytek je tyden rustu akorat. Zalezi na genetice ,ale dele to nema vyznam. Pokud maji dobry krmeni ,tak rostou jak blazen po prepnuti.
LinChi
tak tady dám k porovnání jak vypadaly řezy když přišly a jak vypadají ted.. :)
+ přidávám nějakou tu fotečku z kořenového systému :) Spokojen :) vše tak jak má.. Od zítra světlo přepínám na květ :) + dám poslední Růstovou zálivku do hlíny .. a v nft nechám ještě chvíli ty růstový hnojky.. :) po pár dnech vyměním vodu a začneme dávát květový hnojky :) jen se tady teda zeptám... Jak bych to měl udělat nejlíp.... zatím ještě jedu 16 hodin světlo ale už tam valí plný výkon .. chci to přepnout dneska nebo zítra .. :) jen potřebuju ještě poradit .. jak tedy s těmi hnojkami... v Hydru .. mám tu vodu hned všechnu vylejt a udělat květový roztok.. nebo mužu ještě +/- týden nechat růstový ... ? přeci jen v prvních dvou týdnech od přepnutí kytky začnou pořádně růst aby udělali co nejvíc prostoru pro palice.... což jak sem četl u kvakose na jeho kouzelným threadu tak se celkem řešilo.. jestli po přenutí dát hned květový krmivo.. nebo mužu nechat ještě chvíli růstový .. :)

Za mě .. prvních pár dní bych ještě nechal rustový .. a pak cca po týdnu už bych to měnil za květový .. :) počkám co se k tomu tady kdo a jak vyjádří.. :)
BRooT
Myslím, že v celku tvoje volba...

Jestli je chceš nechat ještě trochu víc růst tak jim nech růst, určitě je to nepoškodí, jestli chceš podpořit květ ihned po přepnutí a víc je navnadit na to aby začli nakvétat tak dej květovku ;)


Tohle je čistě tvoje volba co bych preferoval víc :)

Za mě bych asi nechal ještě růstový, ať ještě zaplní prostor nad tankem. A potom určitě bych vyměnil roztok za nový květový, upadnou ti možné budoucí problémy :)
LinChi
Spíš bych chtěl od někoho kdo už má nft párkrát odjeté ... kolik asi dní mám nechat růstovej roztok... a na závěr.. kolik asi mám nahodit na začátek Ec ?
Bitir
Nezalezi na systemu, ale zalezi co pise vyrobce hnojiv , AN si zaklada na tom postupu co ma , jen je nevyhoda ze toho mas malo.
Pokud mas hnojiva jako AN ,tak bych dodrzel doporuceni od vyrobce . Prvni dva tydny tam stejne lejes juice ,takze si nemyslim ze by jim to vadilo.
Navic zakladni hnojiva na kvet maji taky dobrej pomer N . Prave u AN to je rozdeleny do tech flasek , conoiserum bloom ma akorat vic drasliku a nejaky kvetovy aktivatory.
LinChi
Bitirku .. :D omlouvám.. se .. ale tvuj příspěvek nechápu ani střízlivý ani zhulený :D

Taže popořádku .. D:

jen je nevyhoda že mám malo čeho ?
podle doporučení vyrobce mam dat na květ 180 ML BLOOM A+B a to udělá Ec vysoký že bych to ani já nežral.. :D však po 100ml na grow fazi sem měl ec 2,1 to je mooc :D
jakože ... povchopil sem to tak že jakmile přepnu tak AN Dopporučuje navalit hned bloom.. no ja jsem Linčoln... takže kytí maj první den květu ..a ještě jsou v růstovým roztoku.. vzhledem k tomu že sem měl zubaře nestíhačky.. a mám v praci odpolední tak si mužu v klidu vše nachystat..a počítam tak že vpátek už kytkam v nft poteče čistný nový krásný květový roztok :)
Bitir
No malo doplnku, b52 sem nenasel. Ta ma dobrej pomer npk a mela by ti drzet kytku ve forme. Nekteri to nejedou ,ale ti co to jedou by to pryc nedali :D
Jak daj kvet, nasadil bych kvetovy hnojky ,protoze to doporucuje vyrobce. Ty doplnky k zakladnim hnojkam ti vyvazuji i pomer npk , to co chybi v kvetovych hnojkach ,obsahuji prave ty doplnky co tam lejes prvni dva tydny a tou je juice, piranha ,tarantula a bud candy.
V poslednim oaklu je jeste budx factor ,ale 2 tisice za to nedas zejo :D .
A i kdyz tyhke korenovy a podpurny doplnky nemas ,tak bych se nebal nasadit bloom , part ma npk A 3-0-0 a B 3-4-10
Grow ma A 4-0-0 a B 1-2-7

Podke nejakyho pomeru se neda ridit ,protoze pomer N muze u stejnyho cisla znamenat neco jinyho, muze to obsahovat jiny mineraly ,atd.
Ale sam vidis ten pomer npk , takze N tam bude vic nez dost a po prepnuti prave potrebuji draslik a ten v grow slozce chybi.
Snad me chapes lincolne :D
LinChi
no tu B52 myslím ještě stihnu za dva týdny dokoupit.. a pokud je něco co mi v tý sestavě chybí tak to ani neměli skaledem páč sem chtěl celou sadu pěkně komplet. a na jediný B52 nezvyl drobáák tak sem si řek že ho vemu pozdějic.. co dál mi tady tedy chybí ??? ''


EDIT : jooo ted koukám asi mi jich cybí víc.. :D no už ted sem do toho daal pálku jak céép ale jestli se ta b52 fakt oplatí tak dokoupím.. nebo mám dokoupit všechno .. mám rád když je vše kompletní :D :heart:
Bitir
No to se nedoplatis za vse , je to fakt drahy a mozna i zbytecny.
Part 1 bude stacit ,ale rozhodne bych koupil enzimy .b52 se leje i v rustu, pak ji vysazujes a nahodis az na treti tyden .
V ruatu jedes grow A + B ,juice a b52 .
Juice jedes 2 tydny po prepnuti spolecne s bloom A+B , 2 tyden nasadis big bud a treti tyden znova b52. 5 tyden menis big bud za overdrive.
K balicku 1 mi v growshopu doporucoval bud candy ,sensizym, piranhu , tarantulu a udajne nirvana jede hodne do listu a vitality, da se i jako postrik.
Proste kazda slozka k necemu je ,ale ne ude nezbytne nutna kdyz rikaju ze to muzes odjet na zakladnich hnojivech a part1 .
Ale to uz by me vyslo misto 3500kc snad na 6 .
Otazka je jestli k tomu nasemu omezovani je vhodny conoiserum. Mozna by bylo lepsi grow,micro,bloom. Tohle muze obsahovat zase jiny mimroprvky ktery sou rozdeleny v tech ostatnich flaskach. Podle me bude conoiserum fungovat poradne jak ma az se vsema doplnkama.
LinChi
Dnes Hlína zalita Hnojivama na květ BIoflores Rhizotonic a BioBoost :)
NFT : Ph :5,7 Ec 1,9 množství 90ml Grow A+B 45ml WoodoooJuice 50ml Bud Candy
zítra ještě doliju tak 10 litrů vody což trochu sníží Ec a doplní NFT na maximálních požadovaných 45 Litrů :) všechno zdá se být fajn.. uvidíme.. co řeknou holky až se na ně večer podívam až příjdu z šichtičky.. :) zatím se mějte Pěstu Zdar !

po jednom dni od přepnutí jde v NFT vidět že ty holky se ted nebudou srát s ničím a pojedou maximální růst !
LinChi
Holky začínají znatejně nabírat na velikosti... btv.. nebojíte se že se vám to v nft převratí .. až to začne bobtnat ty květy... však to v tom vubec nijak nedrží .. :( mám trochu obavy.. aby se mi to v květu celý nevybulilo... btw.. dneska jsem přišel z práce.. a čerpadlo co mícha vodu dole v nadrři plavalo na hladině a šplíchalo vodu .. :D sic v nadrži ale šplíchalko .. vlhkost 72% :D tak snad to bylo kvuli tomu.. :D už to klesá co jsem to zpravil tak snad.. nějaký tipy.. ? nedržící motorek na míchaní vody.. a jak zabranit převracení květinky.. nebo to udrží tak jak to je tedka.. ?
Bitir
Pokud o nechas rust bez ohybani ,tak se to nijak nevyvraci, ale pokud budes zastipovat, ohybat a vyklanet je mimo jejich teziste mel bys tam dat nejakou sit.
Na nedrzici motorek si kup nejaky prisavky a zkus to tam necim pridelat , ty si koumak a urcite neco vymyslis ;)
LinChi
podpurnou sít mam objednanou měsíc... a stále nic... :D no už bych jí tam chtěl dávat no:)

jinak malý update... Po přepnnutí na květ + květová zálivka... Obojí letí jako BLÁZEN !
Bitir
Ty si proste pankac lincolne :D .
Druhy kolo s 242w panelem a jedes jak demon ,na prasaka celej box ,substrat + hydro . Dvoje hnojky , mineral a organika :D .
Se mi zda ze budes vyhlasenej top grower 2017 :D .
LinChi
děkuju ... :D hele prostě mě to baví .. a ty hlína i hydro najednou .. myslel sem že první kolo v hydru zapinkám a ani to nepokvete.. :D takže sem měl spíš tu hlínu takovou jistotu že mi něco vyroste na kouř ,.... a ejkhle.. vono to všechno jede jak má :D
mno brzy zajedu ještě pro tu B52 at mám kompletní aspon amater pack od AN :D a časem to asi rozšířím.. :D jednou bych to chtěl odjet vážně s celou sadou AN kompletní se vším co od nich můžu v jednom kole nalít :D chtěl sem tu hlínu pak poslat k šípku .. ale budu si držet pořád jednu řadu truhlíku kolem toho hydra protože prostě z hlíny to roste od přírody.. :D a navíc je to Organika.. :D což mě se líbí .. :D no sem zvědavej jak tohle dopadne.. :)

každopádně děkujuu snažím se aby to tu nebylo stejné jak od všech.. navíc si všímám že tomu tady asi věnuju doost hodně času .. vše podrobně píšu a dělám si tady z groweru takovej veřejnej deník :D což nevím jestli je uplně v pohodě.. ale zatím mě nikdo neuprozornil na to že moje chovaní by se dalo označit za spam.. nebo že zbytečně zasírám grower forum.. :D takže pokračuju tak jak sem si navykl :)

Nadrž doplněna EC 1,8 Ph 5,7
Telota vody 22-23 v boxu 26-28 světlo... 21-23 noc :)
vlhkost 45-55% :)
Rozměr "zelené Plochy" je 100cm na 105 cm.. box není 120 ale tak 113 :D sakra lháři ! no a nakonec všechny květinky se stále drží pod 40 cm... ale už je to tak tak !
:heart:



:rasta: :rasta: :rasta:
mám tu jednu velice zkouřenou myšlenku ze včšerejšího večera ... sedím si takhle u pc.. všude všichni spí a ja si brouzdám svým konspiračnm světem když tu nahle narazím na toto video.. Zajímá mě .. zdali se tady na groweru najde někdo kdo by byl ochotný přijmout tuhle skutečnost jako opravdovou .. nebo jtse všichni zastánci koule .. mě se líbí tahle teorie už jen proto že vyvrací a vysvětluje hromadu problemu na světě ... navíc nejsem ten typ co jde s davem a rád jsu proti proudu .. baví mě jak všichni moji přátele na fejsbůku a v okolí tvrdí že jsem hlupák když tomu věřím.. neříkam že tomu věřím.. ale nevěřím ani v kouli .. myslím že je tady něco hooodně velkeho a duležitého.. :) co nám někdo tají a mě se na tomhle světě chce zůstat už jen proto abych sledoval tu velikou šou co se odehraje během nasledujících 50-70 ti let :) bude to podívaná jako blázen.. a nejraději bych seděl někde hooodně daleko a vysoko až to všechno vypukne.. protože to nebude hezký ! každopádně ta paní po druhé minutě s mapu světa jak naloží sadu... pak mám husinu ,,, protože jestli ona má pravdu tak sem fakt nadrženej na to až se to doví celý svět !!! takže tady je video .. neukamenujte mě za muji zhuliteorii je to jen taková zábava.. protže jsme mladý a raději než dělat voloviny. tak při odpočinku místo televizních novin (zmanipulovaných jak svině ) budu cestovat po yůtubu ..

tady odkaz.. https://www.youtube.com/watch?v=ynnFwTiQlxM

:rasta: :rasta: :rasta:
Bitir
Hydro je sice paradni vec ,o tom zadna , ale sem zvedavej na pomereni kvality oproti biocanna .
Skoda ze nemas stejnej model na porovnani v substratu a v nft.
LinChi
v srpnu začnu kolo v nft i v hlíně.. a stejnej model.. bude to fajn porovnání a navíc pod paradním světlem ...těším se na to :) jojo :)
Madical-Strains
Mas vubec cas na manzelku ? Vzdyt ty s tema holkamai i spis.
Co na to rika manzelka?

Me se tenhle pristup libi, je to sprvnej pristup, kdyz uz neco delam tak poradne. Jen tak dal!

Je jen malo lidi jako jsi ty.
Konůpek
citace:
Původní příspěvek od LinChi
děkuju ... :D hele prostě mě to baví .. a ty hlína i hydro najednou .. myslel sem že první kolo v hydru zapinkám a ani to nepokvete.. :D takže sem měl spíš tu hlínu takovou jistotu že mi něco vyroste na kouř ,.... a ejkhle.. vono to všechno jede jak má :D
mno brzy zajedu ještě pro tu B52 at mám kompletní aspon amater pack od AN :D a časem to asi rozšířím.. :D jednou bych to chtěl odjet vážně s celou sadou AN kompletní se vším co od nich můžu v jednom kole nalít :D chtěl sem tu hlínu pak poslat k šípku .. ale budu si držet pořád jednu řadu truhlíku kolem toho hydra protože prostě z hlíny to roste od přírody.. :D a navíc je to Organika.. :D což mě se líbí .. :D no sem zvědavej jak tohle dopadne.. :)

každopádně děkujuu snažím se aby to tu nebylo stejné jak od všech.. navíc si všímám že tomu tady asi věnuju doost hodně času .. vše podrobně píšu a dělám si tady z groweru takovej veřejnej deník :D což nevím jestli je uplně v pohodě.. ale zatím mě nikdo neuprozornil na to že moje chovaní by se dalo označit za spam.. nebo že zbytečně zasírám grower forum.. :D takže pokračuju tak jak sem si navykl :)

Nadrž doplněna EC 1,8 Ph 5,7
Telota vody 22-23 v boxu 26-28 světlo... 21-23 noc :)
vlhkost 45-55% :)
Rozměr "zelené Plochy" je 100cm na 105 cm.. box není 120 ale tak 113 :D sakra lháři ! no a nakonec všechny květinky se stále drží pod 40 cm... ale už je to tak tak !
:heart:



:rasta: :rasta: :rasta:
mám tu jednu velice zkouřenou myšlenku ze včšerejšího večera ... sedím si takhle u pc.. všude všichni spí a ja si brouzdám svým konspiračnm světem když tu nahle narazím na toto video.. Zajímá mě .. zdali se tady na groweru najde někdo kdo by byl ochotný přijmout tuhle skutečnost jako opravdovou .. nebo jtse všichni zastánci koule .. mě se líbí tahle teorie už jen proto že vyvrací a vysvětluje hromadu problemu na světě ... navíc nejsem ten typ co jde s davem a rád jsu proti proudu .. baví mě jak všichni moji přátele na fejsbůku a v okolí tvrdí že jsem hlupák když tomu věřím.. neříkam že tomu věřím.. ale nevěřím ani v kouli .. myslím že je tady něco hooodně velkeho a duležitého.. :) co nám někdo tají a mě se na tomhle světě chce zůstat už jen proto abych sledoval tu velikou šou co se odehraje během nasledujících 50-70 ti let :) bude to podívaná jako blázen.. a nejraději bych seděl někde hooodně daleko a vysoko až to všechno vypukne.. protože to nebude hezký ! každopádně ta paní po druhé minutě s mapu světa jak naloží sadu... pak mám husinu ,,, protože jestli ona má pravdu tak sem fakt nadrženej na to až se to doví celý svět !!! takže tady je video .. neukamenujte mě za muji zhuliteorii je to jen taková zábava.. protže jsme mladý a raději než dělat voloviny. tak při odpočinku místo televizních novin (zmanipulovaných jak svině ) budu cestovat po yůtubu ..

tady odkaz.. https://www.youtube.com/watch?v=ynnFwTiQlxM

:rasta: :rasta: :rasta:



FLAT EARTH. Proč ne?
http://www.placata-zeme.cz/

NASA je jeden velký podvod. Kubrick jim to hezky natočil :D .
https://www.youtube.com/watch?v=_-03RjbxKhM

Tudíž si už myslím,že žijem v metrixu.
Jinak se taky zajímám o tyhle věci. Nejsi sám koho má okolí za blázna :D :D

A jak jsi psal na tu šou čekám taky :)
LinChi
parádně to roste.. zatím se snažím držet všechno ve stejný výšce.. daří se to i bez podpurné sítě.. ale tu si asi podomácku upletu protože v GS Stále nic ! :D

TAK JSME SE DO TOHO PUSTILI ... podpurná sít HOMEMADE :D

:D ani video na yůtubu nepoužívám pane Bitre :satan:

prostě tak nějak podle plánu.. velikost čtevrečků je cca 5 cm :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma