Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 3 [4] 
Aladinův Power Plant s OG Kushem pod čtyřkulí. - Klikni zde pro originální téma
AladinWarrior
crazyben:
Jo jo,zatím chci zůstat u kokosu.Klony jsem naposledy přesazoval do takovýho kokosovýho mixu ...hlíny už moc nebylo. Tak cca. 60% hlíny a 40 kokosu.

Jó ...Cannafestík byl celkem parádní.Dobrej byl taky ten zahulenej stan u konopný církve - celkem dobře tam hráli (raggae/dub).Už se těším na další :D

Taky jsem tam dostal tenhle fajne palmovej rasta list, tak jsem si ho u toho hned vypálil :D


TommyGun:
No to jsem taky byl pěkně nasranej.Jasně že zkusil.Psal jsem že dorazil zpět s new elektrodou.

Tady jsou fotky z měření a míchání živného roztoku:
PH vody mám 7,4
To co jsem míchal podle internetu s PH sotva hnulo.Lil jsem jim cca. 6,7.
Snížil jsem na těch 5,7 a namíchal cannazym + grow - PH 5,6 a dorovnal vodou na 5,8.
AladinWarrior
No,
takhle nějak ohlodaně (hlavně po Cannafestu :D ) vypadá křovajzz - víkendové foto:

Pár detailů květů-trochu jsem to uspěchal s průplachem,jak už jsem psal,kvůli tomu Cannafestu a nějak dlouho to zraje.Už to mělo dávno bejt - asi taky následek toho PH-výživy.

Sehnal jsem ještě jeden PH metr - ten co mi přišel s novou sondou se mi nějak nezdá.Nechce se ustálit hodnota a pořád to nepatrně stoupá
AladinWarrior
P.S. Pozoruji,že na vrcholcích asi třech šišek,narůstají abnormálně velké listy.
Nevíte někdo co by to mohlo být?Světelný stres a nebo změna PH.Spíš bych řekl tou změnou PH.Máte s tím někdo zkušenost?Zítra hodím foto
AladinWarrior
Takhle to vypadá - ráno focené

Je to týden na vodě (PH 6,0) a asi tři vrcholky začali nahazovat takovýhle listy.
Co myslíte?Nezačalo to zase růst?Světelný stres, jak se na ni v noci svítí?Že by se to projevilo až teď?Změna PH na poslední chvíli?
Co s tím?Tyhle tři štangle asi dost prořídnou než to vůbec dozraje.Velký listy na průplachu zežloutly a odpadly a rostou zase nový ale pořád to nedozrává.

PH metry jsem nakalibroval a ukazujou stejně.Klony dostávají 5,8
Hrdic
Čau,
Ty jo, tak to jsem ještě neviděl. Asi tý kytce ruplo v šišce. :D Nemyslím si, že by to bylo způsobeno výkyvem hodnoty PH, protože to bychom se tu s tím setkávali častěji. A stejně tak si nemyslím, že to bude světelným stresem. Třeba je to tím, že jsi s průplachem začal dříve, jak sám píšeš.
crazyben
Kápnul si na to... podle mě chce zas růst. Dávej to někam kde je fakt 12h tma...
AladinWarrior
Zdar,

Hrdic - To bych čekal spíš řídnoucí a požloutlé květy.Tady to bohužel vypadá opravdu na novej růst,to asi nezpůsobí pouhý nedostatek živin.

crazyben - Nojo kámo,kdybych takový místo měl,věř mi,že bych jí tam celou dobu dával.Ono je to hlavně tím,že mám ženu,který vysvětlím,že na ní nemá zbytečně svítit a ona stejně ráno vstane,jde si do koupelny dělat na dvě hodiny hlavu a nezapomene jí mezitím v kuchyni nechat celou tu dobu svítit. :D
Máme malej kvartýr,kočku a agresivní sousedy.Při téhle kombinaci jí nemůžu umístit nikam jinam,nedopadlo by to dobře. :D
AladinWarrior
Tak tady máme zakončení.Bylo na ní asi tak nějak jako na posledním Mazaru.
Névážil jsem,sklízel jsem průběžně od spoda.

Docela to chytlo plíseň. Měl jsem to něčím preventivně postříkat, když to nebylo v boxu.

Akorát se z Jacka vyklubal Ednik :D ...ale je to dobrůtka.
odo
Super, že sa ti podarilo nakoniec niečo dopestovať! Nech ti to chutí a dlho vydrží!
AladinWarrior
Diky moc.

No už je to skoro v prdeli ... :D Co budu cpát do papírku to teda nevím...
AladinWarrior
Brzy fotky Jacka,jak mi pěkně zaplnil box na nové adrese :rasta:

Proběhlo poslední ohnutí před přepnutím...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma