Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 4 
Aladinův Power Plant s OG Kushem pod čtyřkulí. - Klikni zde pro originální téma
AladinWarrior
Tak, včera dostaly dvě zálivky po 12hod (B.Gro.-3,B.Blo.-2,TopM.-1,Act.V.-1,RootJ.2 ml/l) a dnes ráno měly kromě jedničky další.Krásně papkaj... :D Jednička dostala ředěnou verzi,protože je krásně zelená .Brouci jak se zdá dostaly na frak! :D Uvidíme o víkendu a když tak je ještě stříknu,pokud to bude třeba.:rasta:
Zelená zahrada
Ahoj chlape. Dost dlouho a rád sleduji tvé thready ale ty kytky jsou strašný marast. Zbytečně se s tím budeš mazat a prdlajs z toho já být tebou to vyškubu a koupím semínka. Ale i tak klobouk dolů před tvojí odvahou :)
crazyben
Tak semena nevyšli proto šel narychlo do těhle klonů... jestli sem sledoval pozorně.

Díky takovejm matkařum radši chodim rovnou pro semena... nechápu jak tohle někdo může s čistym svědomym poslat do světa. Gen to může bejt dobrej jak chce, ale v tomhle stavu?!? šílenost... mi to přípomíná hlášku z F&F "chtěl sem nadupanou káru a ne rozdupanou"

Za tohle bys u něj měl mít pár klonů gratis.
AladinWarrior
Já vím chlapy,vypadají hrozně... Aspoň jednička mi dělá radost.Semena už jsou na cestě... Jak na ně pořád čumím tak se mi zdálo že se fakt zlepšují.Asi jsem si to sugeroval... :D Tak a teď mi poraďte co s tou jednou-luxusní kytkou?Fakt je moc pěkná, :D rád bych jí zachoval.Podsouvají se mi myšlenky o jedné monstrózní rostlině což není moc ekonomické ale lákavé. :D Přehodit jí do kýble a nechat jí zaplnit celej ten box :D
MocnyOkurek
Tak hlavne je zas dobry, ze si bojovnik. :)
AladinWarrior
:D Díky

Nojo ale co s ní? Mám jednu kytku a čtyři semena...
MocnyOkurek
No tahle vypada dobre, muzes zkusit jeste udelat takovej hardcore no. A to ze ji presadis do vetsiho a nechas ji jeste vice narust a roztahas to ke krajum. Sice protahnes rust ale zas to bude zajimavy. Tohle uz bych asi nemel srdce zariznout :/
kcb
Crazybene jestli jsi teda sledoval pozorne, protoze mi to proste neda:
1. genetika je vyborna, co ja vim tak je to uplne stejne co jedu ja, tedy selekce ala Bart
2. klony dostal zelene, aspon to jde videt na prispevku c.49, chcipat mu to zaclo az po jeho zasazich
3. celou dobu tady breci, ze nemuze sehnat klony, Tommy mu VYHOVEL s rezivem viz. c.39 s tim, ze ho upozornoval, ze klony jsou trochu vzrostlejsi, byly sice vytahane, ale vypadali v pohode, navic uz byly zakorenene v hline

Takze pravdu nechapu Tve dementni kydy ve Tvem poslednim prispevku ohledne matkare, ktery se snazïl pomoct, pomohl a jeste na svou adresu musi cist Tve blaboly i kdyz z jeho strany bylo vse +- v poradku. Par klonu gratis, sakra Tys tomu dal ) jeste s tak vitalni genetikou jako je JH, uaaa
Kdyby to tady Aladin nemel zdokumentovane, tak bych to jeste pochopil, ale sam se muzes mrknout na fotky a jeste to takhle komentujes ?
Aladine, podle meho to nema smyl pokracovat v tomhle kole, sice nejsem matkar, ale pokud potrebujes klony tak Ti to domluvim s Bartem, zajedu k nemu, klony prebalim a poslu ti je PPL, budes je mit hned druhy den, sice na to budu muset obetovat jeden den a nejaky ten drobak, cestu k nemu si pocitat nebudu, ale pro klid duse to proste udelam a myslim ze +-4 kusy bude mit hotove hned

Sakrys nevidel jsem posledni fotky ) ta uz vypada v poradku, opravdu skoda ze je jen jedna
AladinWarrior
Ne ne,v poho... Tommy mi pomohl a nabídl i prachy zpět.Prostě souhra okolností.Nejsem žádnej expert-1.pěst z klonů-dohromady třetí jízda.Mohl jsem je přesadit hned,ale chtěl jsem je nechat chvíli adaptovat - nestresovat.Keci (domněnky) o přehnojování a já nevím co všechno odmítám,viz. jednička. - která je připomínám také od Tommyho.Prostě souhra okolností,žádnej výjeb.

K té nabídce kcb bych měl určitě zájem.Vypadá to,že na ty tři holky nemám dost zkušeností abych je dal do kupy.Záleží jen na ceně.Už jsem opravdu vyšťavenej a momentálně hledám i zaměstnání. :D Ale myslím že na ně dohromady dám a byl bych ti moc vděčný. :D
Vofce
Jen poznamka k přehnojení ja si nemyslim že je spalilo hnojivo ale spalil je ten peroxid myslim ze kdyby si mě poslechl a nechal je tyden nebo aspon 4-5 dni na vodě s kořeňákem tak máš ted 4 krasné kytky . Těsně po přesazení se kytky prostě nehnojí a do bio hnojiva peroxid nepatří u organo mineralnich hnojiv je to jine protože neni potřeba aby v mediu probíhali procesy pri kterych se jedotlive prvky přemění na formu v ktere je rostlina může vstřebat. Na tuhle proměnu jsou potřeba živé prospěšné bakterie podobně jako v žaludku nebo střevech. Peroxid tyhle "hodné" organismy zabije stejně jako ty zlé. Kdybys hnojil Ah (nebo jakoukoli jinou chemkou) tak to nevadí protože v něm jsou jednotlivé prvky rostlinou přímo vstřebatelné.
Vofce
Výcuc z biologie pro gymnázia. Jen abys věděl že ti do hlavy necpu žádné voodoo.

Symbióza a parazitismus:
Kořeny rostlin jsou součástí rozsáhlých podzemních společenstev, jako jsou například určité druhy hub a bakterií. Během dlouhého evolučního vývoje vznikl mezi kořeny rostlin a těmito organismy úzký symbiotický vztah jehož výsledkem je usnadnění získávání živin, z něhož těží obě strany. Dvěma nejdůležitějšími příklady symbiózy mezi rostlinami a jinými organismy jsou biologická fixace dusíku bakteriemi v hlízkách rostlin z čeledi bobovitých a symbiotické seskupení hub a rostlinných kořínků (mykorhiza).
Samulele
citace:
Původní příspěvek od Kvakos
Svetelny sok, zvys lampu nebo je uvaris....to ze se objevi rasa v prusvitnem kelimku je normalni, zkus trosku peroxidu


Hmm súhlas...
Bez poriadneho korenoveho balu si to jebol pod 400w pozerám tak 30cm...tam to celé začalo. Potom už nepomúže ani svetená voda..
Na začiatok musi lampa hore, klído 1meter nad vrcholky. Za pár dnú až si zvyknú, môžeš to dať nižšie

To len nabudúce, aby si sa tomu vyvaroval..

Teraz k veci, tá jedna kočanda by ešte ukázala, 11L kvetináč dobrá zmes hliny a kokosu, ono to rastie fakt rýchlo (ked to rastie :D ).Myslím že za 14-21 dní je to ako tak zaplnené, pri troche snahy a ohýbania a môžeš prepnúť. Múžeš skúsiť Supercroping-proste to naohýbať čo to dá. gl
AladinWarrior
Ach jo. :D Už je to tu zase... :D

Nesouhlasím kolego. :)

Ty řezy měly přes 20 cm,nabyly to přece žádný sazeničky.
Světelný šok?Co to sakra je ten světelný šok?Máte na mysli něco jako úpal? :D
Uvaříš?Jak sakra uvaříš? :D

Na co sem dávám údaje o teplotě a vlhkosti,když si jich nevšímáte?A ten Cooltube tam mám taky jen na ozdobu což? :D

Popálení lampou vypadá jinak-nekrotické fleky projevující se u vrcholků.Ne smrtí rostliny. :D
Takhle "nízko" ji dávám proto, že teplota u vrcholků je díky Cooltube dobrá a 400-vatové světlo je z 30 cm rozhodně nepopálí.Vyz. také pěsty před tím,kdy jsem dával opravdu mladé sazeničky na tu samou vzdálenost.

Lampa se dává vždy co nejblíže,ale musí se dát pozor a nespálit vršky a na efekt. dosvit.S kvalitním chlazením a pojezdem dávají i 600W na 30cm vzdálenost. :D


Moc mě laká mít tam stromek,to jo.Nějak to vymyslím. :)

Díky za názory všem.Vážím si jich i když s některými nesouhlasím! :)


crazyben
kcb: Sledoval, kdyz je dostal zeleny sice byly, ale ty koreny?? dobry...To za tech deset dni nemohl aladin stihnout, napadeny rasama uz bejt museli... a jestli je to podle vas v cajku tak fajn. Ja vam to brat nebudu :D
Samulele
Za nejaký čas to poznáš sám.
to že je tam 28°C pri 40% vlhkosti nie je žiadna výhra kolego..Aj keď je to v medziach, je to hranica pre ujaté planty a nie na rozbeh.
Vysvetlím ti to tak ako tomu rozumiem ja.. Rastlina proste nedokáže absorbovať takú paľbu svetla ( cca 50000 lm. ) s takto malým korenovým balom, začne tahať živyny z listov a zbytok už poznáš..
Keď to hodíš do 6L kokosu tomu nijak nepomôže, korene sú furt na úrovni 0,5L..Listová plocha nebola veľká, preto ten šok.
Posmešky ti nepomôžu..ale tiež som zprvu myslel že keď bude výbojka trošku opalovať vrchy tak budem mať plnú pavlač skanku..
Ad cúltuba..letela z roomu po prvom kole.
kcb
Prispevek c.84 , stejne stare rezy, stejne kelimky, stejna rasa, nastesti bez presazeni (ups, ja nechtel, to mi samo ujelo ))))
Aladin dostane rezy co tady pouziva vice lidi viz krobak, dirty, okurek a ja, to uz bude doufam zaruka uspechu!
Cert vi co se presne stalo, ale stalo se, poucil se doufam z toho a jedeme dal, uz bych ho nechal zit, neni vzdycky posviceni a samotneho ho to urcite sere dost i bez nas )
Ale to co pise kvakal a samuel je pravda, na start dej lampu o dost vys, pri zakoreneni tolik svetla proste nepotrebuji
TommyGun
crazyben: hele ty troubo, ja jsem mu chtel pomoct a mel jsem rizky od barta navic a aladina mi bylo lito tak jsem mu je sefnul.. samozrejme jsem nevedel ze jak na korenech rasa... tak co tady resis? Co me tady budes hanit? Mit te po ruce tak ti zatleskam, ale na tvare!!!
AladinWarrior
Já se ptal,jestli jsi vyděl příznaky popálení světlem na mých kytkách?

Pár dní zpět si mi psal,že nebyly hnojený, že byly přelitý a teď zase že je to světlem?Nejsi sám trochu zmatenej? :D
Rostlina nemá dostatek listů aby pobrala světlo? :D Myslíš že ty sazeničky před nimi měly?Ty jsem dával nanejvýš na 40cm a dost by mě zajímalo co s těma dvouma listama pobraly.Kdybych na vrcholku uviděl příznak sebemenšího popálení ihned bych dal lampu vejš,to je snad jasný.A ještě to celé zabiješ tím,že Cooltube je dle tvého názoru akorát na vyhození?

Já myslím že na sodík 28 stupňů v létě v boxu výhra je.Těch 40% jsem kvůli zálivkám držel záměrně,o čemž jsem také psal ale jsou to hodnoty těsně vedle lampy.Vespod boxu jsem krapet vyšší a sazeničky mají vždy 60/70, to ale není momentálně podstatné.
Je celou dobu jasné kde tkví problém a jsem si vědom svým dílem viny ale proč se to snažíš překroutit na lampu??? :D
AladinWarrior
Jo jo Crazy Bene.Tommy to nemohl vědět a nabídl mi i vrácení peněz,což zase asi nevíš ty. :D

Já taky nevěděl co tam mají a to teplíčko s hnojivíčkem a 400W s průhlednejma kelímkama udělá sví a ten proces se ještě urychlí.

Začaly mi za dva dny doma úplně celý blednout.Začal jsem s 1ml zvyšovat,že maj asi hlad-nepomáhalo.Myslel jsem že jim je teda těsno,psal jsem hned Tommymu jak jsou tam dlouho a on ať je hned přesadím, no a zbytek už znáte...

Nikdo to nemohl vědět...ale jednu mám a pěknou! :D
Samulele
Je to práve kombinácia,kokos bez živín VS. 400W.. samozrejme že platí príspevok vyššie, ale keď človek chce ísť trošku do hĺbky problému...treba spájať súvislosti. Polistoval som a ejhle, kvak reagoval ihned. Je nevyhnutné mať oči a hlavu stále otvorenú.
Inak počítam že tie sadenice si nešiel začiatkom augusta/srpna..?
semenáče sú všeobecne odolnejšie, a čo kukám tak si ich pomaly privykal. (65cm..)
Skús jedno kolečko bez tej rúry,budeš prekvapený čo dokáže aj lacnejšie krídlo.Ale samozrejme teraz na podzim , o chvilku to zbehne.
Inak som pacient a som voláky zmatený..to nepopieram :) peace
Keby si ty len vedel koľko som ja už sadeníc a klonov zajebal ..práve preto reagujem.

edit:hoši nepletťe jablká a hrušky, o spálení listov a fyzickom poškodení vplyvom tepla, nepadla ani zmienka..stále sa bavím o deficite živín a jeho dôvode.
Vofce
to neni světlem :D bože má tam 28 celsiusů to je ok já svítil 600w na řezy o dvou lístkách a no problem ..takouhle sem měl letos přesně jednu kytku.. a to tu co mi děda omylem šplejchnul roundupem. V tomhle naprosto souhlasím s Aladinem popálení světlem je ulná blbost. Je pravda že se muže stát u nedostatečně zakořeněných řezů že je lampou prachsprostě vysušíte. Ale tohle byly normální dostatečně zakořeněné sazeničky.
AladinWarrior
Podívej se pozorněji také na Příspěvek č.85:

Máš pravdu,nepotřebují a souhlasím s tím.Ne však s tím že jsem si je sejmul lampou proboha :D
Tohle byly už bezmála 30cm vysoký a zakořeněný kytky.Byly tam všechny společně to znamená i jednička.
Sazeničky předchozích pěstů jsem dával 40cm od vrcholku viz. foto.
Nikdy jsem si žádný kytky ani nepřipálil,natož abych je sejmul :D
crazyben
Ale ja nerikal ze to vedel a udal to schvalne to vubec... jen by se k tomu ted mel postavit trochu jinak nez dokola tvrdit, ze to je super gen od barta. Ze nabidl vraceni penez sem nevedel a hned to meni muj pohled na vec.

Jen me zarazelo jak do tebe vsichni sili, ale ze to co si dostal stalo za prd (a ted nemyslim ten gen! ale stav tech klonu) o tom nikdo radsi ani nepipne...

Tommy: Zatleskat si muzes sam ;)

A dost, uz to nebudu resit... evidentne sem nekomu slap na kuri oko :D
TommyGun
carzyben: ok tak jak se k tomu mam postavit ty hrdino? Jak siju do aladina? Chlapce prober se!!!
crazyben
:D chlapce... ty si do nej nesil... to ostatni, ze tohle a tamto udelal spatne... ale cely to zacina a konci u ras na korenu (on tomu sice pomohl, ale kdyby byly koreny zdravy tak deset dni v tech kelimkach v klidu vydrzi). Tak sem proste vyjadril svuj nazor... muze to bejt gen jakej chce, ale v takovym stavu je to proste na hovno. tecka... vic uz to fakt resit nehodlam zdar
jencekkll
Já se musím smát :), jste jako malé děti co si hrajou na písku. Co se stalo se stalo. tommygun chtěl pomoct a teď sklízí kritiku. Tommy vyser se na debilní kecy a hod to za hlavu. Já to znám chceš pomoct a ještě klizis kritiku k+ letí za ochotu a pomoc. Aladine tobě fandím sám víš a jestli tam budeš mít tyto řezy nebo něco jiného vždy stoho vytezis to nejlepší. Budu sledovat jako vždy tak se prosím nenech odradit jsem moc rád za takové lidi jako jsi ty co obohacují fórum k+ letí. Není vždy všechno jako v pohádce jsou to někdy i horory:) ale takovej je život. A musíme hrát stim co nám nachysta.
AladinWarrior
Já vlastně ani nevím,co mi to zbylo za kytku. :D
AladinWarrior
Pár Detailů:


Jsem zvědav,co se z ní vyklube.
kcb
tady jsou fotky novych fesaku co jsem dnes odeslal PPL
TommyGun
Krasavice! Co jsi mu sefnul za model?
kcb
JH, at si zvedne vynos )
krobak
Ňamýýý JH. K tomu čo sa tu riešilo, stávajú sa veci medzi nebom a zemou :). No niekedy tieto veci prehlušia paprče záhradníka :) Viď moje prvé pesty, hlavne prvé kolo ednika som kvalitne przil (rezy-nerezy). Držím palec, nech sa konečne zadarí.

PS:dovolím si priložiť aktuálne foto Éďu v 27.dni 12/12. Pre demoštráciu, že ono sa to podá. :)
kcb
Tak dobre )
stejne rezy, prvni fotka 2 den kvetu, ostatni dve 6 dnu kvetu, 11 dnu celkem, roste to ted silene )
AladinWarrior
No nádherný holky!Už ať jsou tady!

Připravil jsem si na ně u bráchy na rychlo nouzovej box.
Zářivka 125W,zvlhčovač a nějaká fólie.Zatím nic víc.Pak tam nacpu dokvést osamělou jezdkyni a uvidíme co z ní bude. :D

Podá,máš pravdu krobaku,díky.Jinak pěknej Edík. :D

Díky moc kcb,vážím si toho!Krásný kytky :)
AladinWarrior
Update:

Mrkněte jak ten řez od Tommyho přímo bobtná. :D

Od Úterka na květu.Hustá,větví se jako prase a začíná hezky smrdět!No nebude jí škoda na tom okně/pod úsporkou? :D

Ještě ji do Pátku ohýbám a držím na 30cm.Papá - G.+B.+T.Max
AladinWarrior
...
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od kcb
Tak dobre )
...


Rostou ti opravdu luxusně.
Při ideálních podmínkách můžou růst až 3 cm denně!
Řídím se barvou listů.Zkoušel jsem dávat víc hnojiva ale při menších dávkách rostou rychleji.

Do budoucna přemýšlím taky nad vanou. :D
TommyGun
Zdar, nejvic me mrzi, ze jsem myslel, ze budou vypadat vsechny +- jako ta jedina...
AladinWarrior
He he he :D

Ukradli mi konopí, nahlásil pěstitel policii. Za výrobu drog mu hrozí deset let

https://www.novinky.cz/krimi/414797...-deset-let.html
AladinWarrior
Teď jsem dolezl domů a pořádně se nažral.Dnes to bylo opravdu náročné ale tak nějak to nakonec dopadlo. :D
Budu se snažit sem hodit nějaké foto co nejdříve :)
AladinWarrior
Tak,a máme je tady!Luxusní klon Jack Herer 4× :D

Zmrdi z PPL si dávaj Rozmezí od 6 do 18:00 hod a člověk aby se nehnul z domu celej den!Běda jak nebudete doma!Tak si na to počkáte přes vejkend. :D
Přivezly je včera skoro o půl třetí a za 15 min mi jel bus.Ještě jsem musel jet ke kámošoj (taky busem),protože už jsem neměl ani kokos.Po pátý už ho nebylo kde shánět.

Naštěstí to všechno dobře dopadlo a Holky jsou už pod sluncem. :) (no spíše slunéčkem) - Myslel jsem že má aspoň 150 ale je to dual 125W.Na ten tejden/dva,než se pěkně chytnou to stačí.
AladinWarrior
Teď přistoupíme k samotnému boxu (skříni).

Rozměry cca. 60×150×170 - asi,ještě změřím. :)
Stínidlo Hobby za 150,Větroš PC 60×60-na ozdobu
Lampa (žárovka)-125W Dual
Dotlačil jsem tam zvlhčovač - ale ten v malém prostoru skříně nemůže běžet déle jak pět min.Sice tam není ventilace,ale díky tomu se vlhkost drží na optimálních hodnotách celkem dlouho.

Musím uznat,že je kcb zabalil opravdu perfektně.Nikde nic polámané,krásně vlhké a zeleňoučké. :D Jsou opravdu parádní.Mnohem hezčí než na fotkách.Hned jsem je opatrně zasadil do měkoučkého kokosíčku a lehce prolil nachystanou zálivkou - cca. 25°C RootJuice 2ml/l+BioGrow 1ml/l - tak,aby kokos zůstal lehčí (velice pomalu).Odtoky jsou tam jak do prdele tak jsem je nechal okapat ,pustil jim zvlhčovač a hodil je pod úsporku.Budou krásně dýchat a teplota je taky velice optimální,i bez té ventilace.Alespoň nějaké pozitivum k tomu slabému výkonu :D

Teplota+vlhkost viz. foto
PH 5,8-6,0,EC - nevzal jsem měřák

Bohužel je nemůžu fotit průběžně ale jen když tam pojedu.Budu se snažit co nejčastěji. :D
AladinWarrior
A tady ještě pár detailních pohledů :D

Holky jsou trochu pokleslý ale bodejť by ne.Po 24 hodinách v Balíku a v Dodávce v těch vedrech.Pod lampičkou si ale hned spraví náladu... :)

Až se dolije ta láhev zálivky,tak se další namíchá bez Rootu s mililitrem Growu navíc.Za čtrnáct dní mi je kámoš přestěhuje a vymění si ubytování se křovíčkem :)
Zelená zahrada
Ty klony vypadají opravdu dobře. Držím ti palce :)
AladinWarrior
Do píče.... jsem před zhasnutím zjistil přítomnost hmyzích zmrdů :D
Ty hajzlové se schovávaly a píchaly a zase mi žerou krasotinku.Budu je muset dorazit!
AladinWarrior
Krásné ráno kolegové. :D

Čekám na bráchu až vstane aby mi napsal jak se u něj holky mají.Prý se lepšej a jedna už je cajk úplně. :) Pokusím se tam zítra zajet na kontrolu a dodat fotografie.
Jinak velkej Jack roste jako z vody.Krásně se větví a mohutní.Alespoň něco z něj určitě bude.Známky hmyzích aktivit jsou vidět naštěstí jen minimálně.Večer jí stříknu a už by to mělo bejt dobrý.
Bez zvlhčovače tam má 40% ale natáhnul jsem jí tam drát s mokrou hadrou a těch 50% to dá.

Dnes : 4 den 12/12
Krmivo: Bloom,Grow,TopM. - 1,2,1 ml/l
AladinWarrior
Los detailos:
Vofce
Světlají ti okraje listů a některé už odemírají (hnědé fleky) asi si to přehnojil nebo je to ještě pozustatek toho peroxidu. Já vim odpovíš že jim nic neni a že si pěkně čvachtaj ani neodepisuj nemá to cenu. Poplácejte se s kámošema po zádech a nech to jak to je. :D

Edit: jo a máš tam svilušky

Admin pls smaž to.. nevim proč se vůbec namáhám sem byl asi rozespalej
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od Vofce
Světlají ti okraje listů a některé už odemírají (hnědé fleky) asi si to přehnojil nebo je to ještě pozustatek toho peroxidu. Já vim odpovíš že jim nic neni a že si pěkně čvachtaj ani neodepisuj nemá to cenu. Poplácejte se s kámošema po zádech a nech to jak to je. :D


Ne kámo. :D Odpovím:Jé,světlají mi okraje listů a některé mi odemírají. :D Asi jsem to přehnojil a nebo je to pozůstatek peroxidu. :D Ale asi to nechám jak to je... :)
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od Vofce
Světlají ti okraje listů a některé už odemírají (hnědé fleky) asi si to přehnojil nebo je to ještě pozustatek toho peroxidu. Já vim odpovíš že jim nic neni a že si pěkně čvachtaj ani neodepisuj nemá to cenu. Poplácejte se s kámošema po zádech a nech to jak to je. :D


P.S. - A o kterejch kytkách/kytce to píšeš?Snad né o těch klonech? :)
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od Vofce

Admin pls smaž to.. nevim proč se vůbec namáhám sem byl asi rozespalej


Dobře, ...třeba mi chceš vážně jen poradit,ale proč to píšeš jako oznámení když jde o radu?
Oznamuješ mi,že jsem udělal tohle,neudělal tamto a tím tvůj příspěvek končí.
Mě to přijde jako oznámení toho,že něco neovládám než jako rada co bych mohl třeba vyzkoušet ...
AladinWarrior
Tak co na ně říkáte?

Vím že dostaly tím stěhováním zabrat ale čekal jsem je trochu víc fit.
Navíc brácha jim zrovna moc nepomáhá.Klidně je nechal na suchu a zalil je až dnes.
Musím je co nejrychleji přestěhovat k sobě nebo to je tak línej člověk...
Naordinoval jsem 1ml/l Growu
AladinWarrior
No a tahle fešanda...
AladinWarrior
Zdar Grouweři! :rasta:

Tady jsou včerejší Fotos:

Klony se vzchopily a začínají se hezky napřimovat. :)
Kokos si už trochu sednul tak jsem dosypal a zalil - Grow 1ml /l - už to tak neprotejká.
Skříň se nechává pootevřená - teplota 25-26 °C
Vlhkost 55-60% - Brácha tam sem tam pověsí mokrej ručník.
O víkendu je snad přehodíme aby se holky měly lépe.Měl jsem je vzít rovnou k sobě...
AladinWarrior
Tak jsem se včera nasral,klony jsem odvoz neodvoz naházel do igelitky a odvezl k sobě busem... Měl jsem je hodit pod sodu hned.
Na fotkách jsou trochu pomuchlaný z tašky,sem tam trochu voschlý ale jinak jsou cajk.Teď jim to vynahradím.Budou se mít jako v lázních. :D
AladinWarrior
Poslední fotos Tommyho krasotinky pod Lampou...
AladinWarrior
...a dnešní na okně.
AladinWarrior
Paráda!

Klony už se chytly a rostou.Počítám,že je v týdnu přesadím do jedenáctilitrů a začnu ohýbat.

Vlhkost držím na 60-65%,teplota 28 a 2ml/l hnoje (Grow)
Večer/odpol. nahodím nějaké foto-nestíhám,musím běžet :D
AladinWarrior
Zdravíčko groweři!

Všichni jsou jistě zvědaví jak jsou na tom klony od kcb.
Chtěl jsem si dát voraz od reportu,vypiplat klony a dát sem Best fotky.Tak to ale nebude a já musím podruhé žádat o pomoc.
Nejen o zdaru a dobrém pěstu je Grower.Proto sem dám pár fotek opět skunděných klonů,abych se se všemi podělil,jak se to dělat nemá.
Od dodavatele jsem dostal čtyři luxusní a zdravé klony a udělal jsem znich žebráky. :D

Kvalita fotografií nebude valná.Bohužel se mi porouchala Japonská optika na mém fotoaparátu a jsem nucen střídat mobil s tabletem.
Klony zatím dýchají takže potřebuji s vaší pomocí co nejrychleji přijít na to co kurvím.

Z kokosu musely ven a nic jiného než perlit jsem tu nenašel,tak jsou v něm.Na těchto dvou fotografiích vidíte stav před přesazením.Kořeny jsou zdravé a narostlé.Po kořeňáku (RootJuice - Biobizz) dostávaly Grow 2ml/l (3 dny).Následovaly tři dny kořeňáku a do dnešního dne jsou už jen na vodě.
Nic z toho jejich stav nemění.

Přesazení:Průplach vodou cca. 20 stupňů,vymytí květináčků - perlit propláchnut odstátou vodou.
Poté dieta kořeňák a ještě poloviční dávka-zálivka jednou deně a zvlhčovač jede na minimální výkon -

Vlhkost: 50%.

Teplota 24°C PH 6 EC 0,5 - 0,8 Max

Za moment přidám dnešní fotky a další info.
Kreator1993
Kamo je jim vedro jak svist. 28°C je na ne poradne zakoreneny klony fakt hodne. Tuhle hranici se bojim prejit i u vzrostlych kytek.
AladinWarrior
Základní info:

Jedná se o to,že se začaly tvořit hnědé skvrny.Tvoří se na všech-hlavně větších a starších listech bez žloutnutí.Vypadá to jako přehnojení ale týden diety nic nemění a více než 2ml/l Géčka nikdy nedostaly - je to dávka na druhý týden v kokosu.
Navíc jejich barva není nijak sytá a nebyly hnojeny nijak dlouhodobě.

Zálivka vždy odstátá na pokojovou teplotu min. den.Mám zásobu.
Teplota max 28° - vzhledem k počasí spíše klesá - 24°C současnost
Vlhkost spočátku až 70% a zálivka vzhledem k protékání mírná dvakrát denně.
První hnoj,druhá voda.Napadlo mě že jsem je třeba převlhčil atd tak jsem vše upravil-Zálivka jednou a zvlhčovač max do 50%-držím do teď.

Byl jsem pokorný a vyzkoušel opravdu všechny rady.I to,čemu jsem třeba ani sám nevěřil.
Např. co mi radil Samulele - Lampu jsem vytáhl až ke stropu
Vofce - Střídal jsem vodu s kořeňákem

Přiznávám že už jsem v koncích.
Foto:Výtok v kýbly-čistá voda bez zápachu
kořeny jsou zdravé a bujné
Listy jsou zelené avšak vytvářejí se na nich hnědé,suché a křupající skvrny.
AladinWarrior
Poslední dnešní fotografie:

Stonky jsou nehezky fialové - problém s živinami - ukazovalo by to opět na přehnojení.
Tak ňák rostou ale zároveň schnou listy takže je to pořád na stejném bodě.

Rád bych je znovu přesadil ale bohužel je to momentálně nad mé finanční možnosti.Snad v Pátek nebo po Neděli.Musím také poděkovat kcb za trpělivost protože jsem ho musel požádat o odložení platby.Už jsem tři týdny na dlažbě ale naštěstí je teď práce dost.
Holt když se to sere tak...

A ještě přidám keříka! :D
AladinWarrior
A tady něco od Tommyho :D

Trochu je mi líto že jsem ho tam nemohl dojet.
Je to asi můj největší keřík.Určitě přeroste i Mazara!
Protože jsem v klony přestal věřit tak jsem je strčil stranou a nacpal k nim keříka,Jacka.Říkám jí tak i když nevím jestli to není třeba ten Ednik. :D
Počasí se pěkně vysralo a já bych rád po těch třech měsících svícení rád něco sklidil.Jak není na podzim co hulit je to špatný ne? :D
Trichome
No to vypadá podle těch fleků a fialových stonku na nedostatek fosforu, ale jde o to jestli jim leješ málo nebo mají moc nějakého jinýho prvku který zablokoval příjem P, ale myslím že přehnojit to v kokosu Biobizzem tak jednoduchý nebude...a teď ještě koukám že jim leješ dávkování jako do předhnojenýho Allmixu?
AladinWarrior
Jo jo,přesně tak.Právě o to jde-nejsou ani světlé,ani tmavé.
Ne lil jsem 2ml - LightMix a teď jen vodu.
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od Kreator1993
Kamo je jim vedro jak svist. 28°C je na ne poradne zakoreneny klony fakt hodne. Tuhle hranici se bojim prejit i u vzrostlych kytek.


Tak já myslím že osmadvacet je hraniční ale ještě akceptovatelná teplota na pěst.
Těch osmadvacet tam už ale dávno není.To byly venku ještě tepla.Teď mám na teploměru v boxu 24 a venku je 12.
Trichome
28 je ok, tim to nebude... no začal bych lejt teď po tom proplachu opatrně třeba od 0,5 ml/L a každej den o něco zvyšovat tak by si měl i začínat když si přivezeš kytky nemusíš hned 1ml....a až budeš moct tak přesadit co nejdříve třeba do light mixu to zas takovej ranec nestojí...
Trichome
ještě mě napadlo jestli ti kytky nezůstávali mokré od zvlhčovačky po vypnutí lampy a nejsou ty nekrotické fleky na listech plíseň - zkusil bych to stříknout preventivně i polyvesrsem tím nic nezkazíš..
Samulele
Prdni ich do hliny z kaufu spolu s perlitom alebo kokosom 2:1 a zalej grow zložkou na rast, proste ich poriadne zahnoj. rozhodne presadiť!
Tieto "hydro" média ti nesedia.

EDIT: Hlavne preboha nezalievaj každý deň. Nechaj to zľahka preschnúť a dopraj koreňom trochu teho vzducha :)
AladinWarrior
Okey.Díky chlapi... :D

Plíseň (hniloba) mě taky napadla - že jsem to převlhčil jak jsem je přivezl.Hniloba to ale jistě není.Skvrny jsou suché a zvlhčovačku na noc vypínám vždy.Přes den jede střídavě na minimum do 50% max a když jela na těch 70 tak jsem to ventiloval ofukem aby nehrozila plíseň.

Do té hlíny to asi dám protože si stím nevím rady a je to pro ně přirozený prostředí.
Nemyslím si že mi hydro média nesedí.Do teď jsem v tom vypěstoval celkem pěkný kytky.Klony v tom nemůžu rozběhnout. :D Spíš ty řezy mě nějak trápí.

Na kořeny dávám pozor.Musím to zalévat každý den.Všimněte si na fotce se spodkem květináče,jaké jsou tam odtoky a že je to opravdu jen v perlitu.Navíc jsou květináčky opravdu malé a celkem vyplněné kořeny.
Nad tím kýblem to vždy držím dokud to zcela neodkape a takhle každý ráno.
Přes den a noc to vysajou.Je to ohromě vzdušné médium - používá se na zakořeňování.Kdybych to nezalil tak by byly celej den úplně na suchu.Ráno to zaleju a druhej den jsou květináče lehký jako papír.Kontroluju i vespod. :D
Trichome
nebo ještě lépe koupit předhnojenou hlínu a 3 tejdny se nedotkneš hnojiv a budeš lejt jen upravenou vodu a jestli tam by to nerostlo, tak asi špatná karma :D
AladinWarrior
Okey,

asi to bude tak nejlepší.Hodit to do hlíny jednou za čas zalejt a čekat co to udělá!

:rasta:
AladinWarrior
No,

nějak výrazně se to nezhoršuje.
Asi to Samulele opravdu nebudu zalévat každý den.Teď jsem na to koukal a pořád ještě mají.To znamená že buď méně pijí protože je nižší teplota (počasí),nebo se zlepšují-při přehnojení rostliny více pijí.
Takže provedu zálivku buď večer,nebo zase až ráno... uvidíme :D

Včera večer jsem křovajze stříknul preventivně proti hmyzákům.Už mi došel i TopMax takže holka jede jen na Bloom,Grow a Activeru... Zatím nevypadá že by jí něco chybělo. :D
Samulele
Presychanie platí pre zemné substráty vrátane cocosu. V perlite je vhodné vlhko ale potrebuješ rýchlo prístupné živiny, a tie sa pridávajú v minerálnej forme.
Biobiz radšej do hliny , príp. zmesi hliny a vzdušného média. Hlina v zmesi dokáže viazať živiny a perlit /cocos to zase celé prevzdušnuje. Podľa mna ideálna kombinácia na rozjazd a na kvet to celé obohatiť guánom a je vymalované.
Navyše organika chutí oveľa ale naozaj oveľa lepšie, to je ten najlepší booster..ale to už je taký hack trošku :D
Na začiatok ale nepresádzaj do tých 11L , stačí 0,5-1L , je to dobré hlavne kôli presychaniu a lepšej kontrole.
AladinWarrior
Nemyslím proschnout,ale ještě z nich kapalo.
Teď je to OK a můžu zalít ale asi se půjdu mrknout po tej hlíně....
nic jiného než něco na pokojovky ale neseženu. ...???
AladinWarrior
Čím to kurva je?Všechno vypadá OK ale něco kurvit musím,jinak by takhle nevypadaly že?

No tak uválím prento a jedu pro ten hliňajz do Tesca ...nebo bo už se nato nemůžu dívat.
AladinWarrior
P. S.

Tady jsem si přivezl Venťas od bráchy.Co na to říkáte?Otestuju a můžu ještě nějakej ten ks získat. :D

125mm -průmyslovej ale bez ložisek.Brácha však tvrdí, že to chladí mašiny a jede non stop.Na škatuli píšou,že je to na odvětrávání menších prostor.

Sám mám dva ložiskové-jeden (hlavní ventilace/chlazení)mi jede non-stop.Nevypínám nikdy.Druhej spouštím k filtru na květ.Tak nevím jestli bych tohle mohl použít jako náhradu za ně.

Co myslíte?Ustojí tohle trvalý běh?
AladinWarrior
Sázím sklízím... https://www.youtube.com/watch?v=ep4OSdn4ARU

Tak jsem to koupil: PH 6,5-7 Jdeme sázet!
AladinWarrior
Perlit+hliňajz - 1/3 cca. - zálivka žádná,jen jsem rozprašovačem lehce zvlhčil půdu - čistá odstátá voda.

Dám na Samulele a dal je do rohu boxu za křovajze a večer,až ho vytáhnu dám lampu až úplně nahoru.Na substrátu také píšou,aby se čerstvě přesazené rostliny nedávaly hned na přímé slunce.Tady to bude asi něco podobného...

Tak! A děj se vůle boží :D
Shady93
Kámo to určite vyhod a začni odznova.. toto sa mi stalo už zopar krat a kytky ani nepohli, zbytočne čakať ..korene su určite v hroznom stave.. ono to už nebude rast.
Samulele
Dobrá rada nad zlato :) Kámo jukni na tie korene o príspevok vyšie :D

AW: Trošku to prihnojiť môžeš, zbytočne ale neprelievaj a potom sa fakt 2-3 dni na tú stranu ani nedívaj, jak sa vraví, :)
krobak
Čus "Aladine". Zablúdil som sem, že si pozriem ako sa Ti darí po prepnutí... . Sakra a ono sa to zase posralo, ani zázračná lampa nepomohla. Napíš sem v skratke alebo kľudne do pm čo si to stváral v tom kokose, že melú z posledného. Ono sa to podá, no podobné zážitky ktoré tu čítam nemuseli byť :). Držím všetkých desať.
coolkich
cus
nezlob se ale ty si hroznej speciáál !!:D :D :D :D
když jsem čet tvoje názory tak mě chvilkama přišlo že máš pocit že hnojiva fungujou dokud nevyschne substrát :teef:
Ty těm kytkám děláš takový věci že bych se strašně divil kdyby to zvládly. Rozhodneš se dát kytku na okno tak jí tam dáš, druhej den tě napadne jí dát pod lampu tak jí tam dáš, a nakonec se rozhodneš že je vezmeš na vejlet tak je narves do igelitky a vyrazíš jak v Honzíkově cestě. Kdyby sis aspon nechal poradit tak by ti ta panna Marie nad skříní možná i pomohla.:smash:
Jinak budu nadále sledovat kam až dosáhnou tvoje perfektní nápady.

modlim se za tvoje další oběti zdarek
AladinWarrior
Čus.

Tak díky za podporu. :D
Nevšiml jsem si,že by jsi mi něco někdy radil?

Jsem rád,že budeš i nadále sledovat! :D :D :D
MocnyOkurek
Aladin omez to kureni! :D Sak on psal kdyby sis nechal poradit
crazyben
ten větrák... vypadá docela fórově. Ale jestli chladí mašiny tak nějakej čas vydrží. Otázka je jestli dokáže udržet nějakej tlak v potrubí. Bez ložiska bude asi malinko hlučnější
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od Shady93
Kámo to určite vyhod a začni odznova..


Jó to se chytne! Dám tomu ještě trochu času ... :D Kolegové mi tu dobře poradily. :)
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od Samulele
AW: Trošku to prihnojiť môžeš, zbytočne ale ...


Okey.

Tak nějak to dělám.Právě jsem na ně koukal a nevěřím vlastím očím... ale abych to nezakřikl. :D
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od krobak
Čus "Aladine"...


Díky kámo.

Hele asi tak: 1ml/l Kořeňák RootJuice Biobizz + 2ml/l Grow Biobizz - max - potom jen kořeňák střídavě s vodou (když začaly přibývat problémy s listy) a nakonec už jen voda a perlit. Nic víc ...ve zkratce.
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Aladin omez to kureni! ...


Omezím ho teď v nové práci.Jó nehulím málo přiznávám. :D :D :D

Měl jsem na mysli to,že mi tu kolega píše něco a radách a sám nepřinesl vůbec nic! Jen nějaké blbé kecy!

Ať se podívá o pár řádek výš a pak něco píše.Poradit jsem si nakonec nechal,když jsem si nevěděl rady.Místo aby napsal něco přínosného (např. radu,které se mám podle něj držet) tak tu jen píčuje a největší problém vidí ve stěhování kytek. :D
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od crazyben
ten větrák...


Jo vypadá ale v ruce působí opravdu bytelným dojmem.Zapojím ho a uvidíme jak poběží.Normálně za něj chtěj 550, jako za ten Italskej (150 mm s ložisky)co tu mám.Jsem zvědavej co předvede ...pak napíšu recenzi. :D

AladinWarrior
S fotografiemi klonů počkám až to bude jistější. :D

Zatím tu však mám Tommyho křovajze a že fakt bobtná což? :D
Krásná stavba-hezky rozvětvenej a květy se nafukují před očima.
Výživa probíhá ideálně řekl bych - nádherně zelená od shora dolů.Pod lampou kvete znatelně rychleji s hustší stavbou oproti oknu.Je to fakt hrozně znát.Počasí už je hold na hovno. :)
AladinWarrior
A jedno nahlédnutí ke kámošovi na balkónovku - pozdě sázená Konec června cca.
Počasí jí už nepřeje.Snad se ještě zlepší.

40l kýbl
hlína ze hřbitova
hnojky - různej mix co mu kdo dá
Dávkování - náhodné
Efendy
hlína ze hřbitova :) To jako BIO z nebožtíků jo :))
bcbud23
Jestli můžu poradit vždy dávám seeds do lednice aspon na dva tři týdny imituju zimu pak zasadím rovnou do hlíny nepamatuji zájeb ze semínky . Jednou jsem měl 75 seeds koupených ne no name vylezlo mi jich asi jen 17 viník byl jasnej JIFFY UŽ NIKDY . tO RADŠI VATIČKY KAPESNÍČKY NEBO ROCKWOL.
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od Efendy
hlína ze hřbitova :) To jako BIO z nebožtíků jo :))


:D :D :D

Přímo z nebožtíků určitě ne. :D Nejspíš nějaká někde stranou...
...to by bylo hulení jako Ivory - Kdo hulí, ten umí :D
krobak
citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior


Díky kámo.

Hele asi tak: 1ml/l Kořeňák RootJuice Biobizz + 2ml/l Grow Biobizz - max - potom jen kořeňák střídavě s vodou (když začaly přibývat problémy s listy) a nakonec už jen voda a perlit. Nic víc ...ve zkratce.


pH?
AladinWarrior
PH jsem držel na šesti.Teplota 28, ale to při tomhle počasí dávno neplatí:24-26°C max.
Trichome
jaký EC má ta bauhaushlína co sis přivez? Bejvá to zezadu napsaný a určitě to trochu nahnojený bude.Ať je zase nespálíš ...
AladinWarrior
Zatím dávám jen vodu.
EC 0,6
Píšou že je předhnojená na 6 týdnů...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma