Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 
Gavita PRO 600W,Tropf Blumat,20xWhite Rhino - Klikni zde pro originální téma
Jamés
Tak naposledy v tomto roce a pro ten příští,přeju všem,ať se daří,žádné průsery at to roste ;-)
Jamés
č.1 Na tohle jsem fakt zvědavý..ted už pochybuju o jiném phenu,jestli on to nebude ten Double Dutch..

č.2 tak že by i nějaké fialové pheno zavítalo do mého boxu?
Jamés
Ještě něco
Jamés
Tak ještě týden,už jsem jim začal davat ph 4
Jamés
...
Jamés
..
Jamés
..
Jamés
:-)))..
Jamés
Ta první je takový průměr a druhá je jedna z těch větších..
Jamés
Dr.Grinspoon už ani nevím jak dlouho to kvetlo,+- přes 100dnů.
1.féňo
Koumal jsem to pod mikroskopem a nenašel jsem skoro žádný zakalený trichom,vše ještě čiré,ale svůj účinek to mělo :-)..povzbuzující stav,hezky mě to postavilo na nohy,ale teď už je to relax,pomalu to ustupuje...nic extra,ALE dobrá sativka.
Jamés
2.féňo
Trichomy jsou tady zakalené,ale klidně by mohly být ještě víc.
Chuť i stav je víceméně stejná,ale o něco víc vyzrálejší a silnější..tlaky,tepy:-D
celek
Ten grinspoon jantarový krystalky nedělá. (Jak se ti to 1.pheno odlisťuje? :-)
Jamés
Prirovnal bych to asi k lepeni detailu na plastikovy model pinzetou :)..chtel jsem to ubalit,ale kamos uchylny na,moje bongo si prosadil svou
Foto-testovaci nastroj
Jamés
Dnes kosá jako svině :-)..přehodil jsem na cfl at na to pořádně vidím a udělám ještě poslední fotky
Na květu od 11.11. -den válečných veteránů;-)
14 dní flush
Vypadá to docela dobře a za mě když tam bude 300g budu pro tohle kolo spokojen a ukojen :-D ...jestli někdo chcete tak klidně tipněte za K+ žádný problém
Jamés
Nějaké to Pčko :-)
Jamés
..
Severus
366 přeju víc))
RENE.2
400g tam bude.
Jamés
tak ted?
Jamés
no konečně :-D
Jamés
..na příště se vrátím,světlo asi zůstane stejné,ale zkusím si koko,hnojky asi JidB a ještě jednu specialtku :-))) ..nakonec jsem kroutil hlavou jak se to do toho stanu vešlo :-)..
MethodMan
311g
tuffgong1
444 g :-)
Jamés
Miminka :-)
kubok
423g... Čo máš za genetiku tých prckov?
Jamés
všechny jsou White Rhino...od místního člena krasty1985...pěkný řezy,krasně zakořeněné můžu doporučit ;-)
Kreator1993
406dží
Jamés
Tak jeste tyden a jdeme na to..necte to nahodou nejaky admin?..zajimalo by me jestli se tenhle thread da prejmenovat,jako ze bych pokracoval v tomto vlaknu a nezacinal nove..ze pry dik
Jamés
tak abych to nějak zakončil,konečně je to suché,sušil jsem to 15dní při teplotě 18-20 C,vlhkost 60-55%,poslední dva dny jsem to vložil ještě neběleného papírového pytle...oškubával jsem jen paličky které jsou podle mě 100%ní,to u mě znamená,že člověk nemusí přemýšlet nad tím jestli to není nahodou nějaký povedený venek,nebo nějaké spodky a podle toho se odvíjí i váha hotového produktu která je 302,4 g,stím že tak 5g už jsem určitě okoštoval..Karmu dostane MethodMan s tipem 311g...díky všem za rady,sledování a k+,toto kolo jsem nejel na výnos,ale spíš abych si to trochu omakal a získal zkušenosti..jinak snad do týdne to rozjedu znovu na tomto vlákně,ale to zase příště,měj se a směj sé.
MocnyOkurek
Thread jde normalne upravovat. Dej edit prvniho prispevku. Jinak palicky moc pekny poslal sem ti K+

(opravil sem ze sem jemu poslal karmu ne sobe:)) )
Jamés
citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Thread jde normalne upravovat. Dej edit prvniho prispevku. Jinak palicky moc pekny poslal sem si K+


Aha aha a tím upravím i název toho threadu?..ted už mi to sice čepra přejmenoval(díky),ale kdyžtak pro příště at vím...ted ale ještě udělám nový příspěvěk protože kromě lampy a rozměru boxu bude vše jiné,nějaké věci jsem totiž vrátil,nějaké si zase půjčil a přikoupil :-D ..
murmur
Tady podle toho název změnit sám nemůžeš
http://grower.cz/pestovani/navody/...iky/20.html#115
Whiskey_777
a Jak si byl spokojený s hnojivem?
Jamés
citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777
a Jak si byl spokojený s hnojivem?


Kdybych se ještě někdy vracel k biobizzu,tak si pořídím určitě celou sadu,protože se mi zdálo,že hlavně v květu se tam projevily nedostatky některých vedlejších prvků,takže jo biobizz dobrý,ale smysl to má s celou sadou..ps po fishmixu si pěkně chrochtají:-)
stredocech
Myslím že to nebyli nedostatky v hnojivu. Mám odjeto jen s Biobizz Grow, poté Bloom a topmax bez toho drahého Bio Heaven a kolo odjetý nadprůměrně. Ted jsem už 45/12 a od začátku i s Bio Heaven, kterej liju pravidelně, i když je ta spotřeba neuvěřitelná je sice znatelný ale nesouhlasím že BioBizz základ má nedostatky.

Jinak šišky pěkný a určitě chutný K+ :-) ale pro větší množství to bude chtít neco jiného než boostry :-)

At to roste:-)
Whiskey_777
citace:
Původní příspěvek od Jamés


Kdybych se ještě někdy vracel k biobizzu,tak si pořídím určitě celou sadu,protože se mi zdálo,že hlavně v květu se tam projevily nedostatky některých vedlejších prvků,takže jo biobizz dobrý,ale smysl to má s celou sadou..ps po fishmixu si pěkně chrochtají:-)


Já měl právě od nich sadu bio na out a jako velká nespokojenost....
stredocech
S outem netušim, ale do hlíny si myslim, že paráda. Proplach podle mě nemusí být tak dlouhý. Cena krom toho Bio Heaven je podle mě uplně v pohodě a výsledky paráda..Ale jen za mě a moje kytíí...:-)
Jamés
citace:
Původní příspěvek od stredocech
Myslím že to nebyli nedostatky v hnojivu. Mám odjeto jen s Biobizz Grow, poté Bloom a topmax bez toho drahého Bio Heaven a kolo odjetý nadprůměrně. Ted jsem už 45/12 a od začátku i s Bio Heaven, kterej liju pravidelně, i když je ta spotřeba neuvěřitelná je sice znatelný ale nesouhlasím že BioBizz základ má nedostatky.

Jinak šišky pěkný a určitě chutný K+ :-) ale pro větší množství to bude chtít neco jiného než boostry :-)

At to roste:-)

Já neříkám že je to špatný hnojivo,na začátek jsem to uvítal za tu cenu kolem 300 za ten try pack..ale i tak si pořídím metrop až na něj budou finance,protože za mě ten calgreen od nich je prostě špička a v kombinaci stim mr1 mr2 to dělá divy kamarád to měl tak 5let zpět v boxu a sám jsem nevěřil jak jsou ty rostliny nadupaně zelené:-D .

šišky jsou osypané a tvrdé jako beton,týpek si byl včera pro něco na košta a jeho první slova byla "typíčo to je takové dobré?,škoda že mám tak na p*** foťák :-I dík za k+
kcb
Slova o Metropu by se mely tesat do kamene ) aspon za me !
MocnyOkurek
Pockej az zacoudis bcuzackou kytku metrop zahodis! j/k jinak musim potvrdit i KCB mel palice taky jako kamen. Mit tuhle zkusenost asi bych taky sel prvotne do metropu protoze ty vysledky tam videt sou.
MethodMan
Díky Jamési, přeju dobrej kouř :)

K letí i tobě.
Jamés
Ahoj,čáu zase a znovu..tak se vracím,s druhým kolem u vozu.

Box:Secret Jardin DP120 -(ti šli s kvalitou teda kůůr*a dolů :-( ) vědět to,koupil bych si jinej.

Odtah : Ruck Can-Fan 160 460m3/h

Přítah : pasivní

Osvětlení : Gavita PRO 600W complete fixture

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Osazenstvo: 20x White Rhino řezy /5,7l květináče

Médium: Canna Coco Natural

Hnojiva : Jungle in da Box
...tak právě jsem se stím konečně dopachtil,holky jsem přesadil a zalil PH 5,9 ; EC 1,4 ..Tropf Blumat rozjedu snad do konce týdne,čekám totiž ještě na nádrž,která bude jako na Auto-Pot na 47L...
Toť zatím asi všé,mějte se.
Jamés
Takže nádrž už dorazila,takže jsem to šel kutit,zvětšil jsem díru na 12mm nainstaloval orig.ventil +hadici s T spojkama a sondy..v nádrži mám vzduch.kámen +topítko kdyby bylo potřeba...v každém květináči jsou dvě sondy,trtkal jsem se stím asi 3hodiny tak snad to nebylo zbytečné...
Hodnoty roztoku PH -5,9
EC - 1,4- říkám si jestli to není hodně na cca 3týdny staré klony (tady bych uvítal radu nějakého hydraře či kokosáka..dík.
Jamés
Za 14 hodin vyletělo PH na 6,8??!..co to kur** ?..
anon383596
To je normalni záleží co si tam nalil za kyselinu mě třeba dusicna od ah nedrží vubec nic naprosto na pytel ,fosforecna ah stabilizuju 3 dny, ted mam od gt fosforecnou 81% tu naleju do novy vody jednou a drží
Prostě udržet roztok je neco jinyho než namichat a zalejt
MocnyOkurek
Jo vitej v rustovem pekle! Ja jsem dostal tip ze mam ject celou dobu fosforecnou ze je to lepsi. Takze pristi rundu to vyzkousim. Tedka v kvetu nemam problem i 3 dny tam nic nelita a ph je krasne stabilni.
Jamés
tak to jste mě ted uklidnily :-) Nalil jsem tam fosforečnou od Essentials 81%..chlapi jak často bych to měl kontrolovat?mam ty obyč měřáky milwaukee(žluté),co se musí ponořit...a co to EC 1,4 není to moc??
MocnyOkurek
Ja to delam 2x denne rano a vecir. u nekoho sem tu videl takovou krasnou vec bluelab tak ti si to merej porad!:)
Jamés
ok raději si to pohlídám,dík za rady...joo viděl jsem to taky,ale ještě nejsem ve fázi kdy si můžu dovolit vysolit x tisíc za takovou srandu :-D ..
LonGermaX
citace:
Původní příspěvek od Jamés
Za 14 hodin vyletělo PH na 6,8??!..co to kur** ?..


zdar, ty klony vypadají zbídačené. Trošku je rozmrskalo ph očividně.

Asi bych pár zálivek udělal ručně a prolil je upraveným PH( aby se medium co nejdřív upravilo na ok hodnotu). Na jedné to odzkoušej zalij změř výtok a podle toho další zálivku budeš vědět jak hodně máš stáhnout/navíšit PH zálivky , aby ti vyteklo co nejdříve PH 5,8-6,2 a pak začal dripovat.

Jinak ono se po pár hodinách vždycky PH zvedne po usazení, dělá to hlavně ta růstová PH- ( dusičná) tu je lepší nechat déle odstát a znovu upravit.
Jamés
citace:
Původní příspěvek od LonGermaX


zdar, ty klony vypadají zbídačené. Trošku je rozmrskalo ph očividně.

Asi bych pár zálivek udělal ručně a prolil je upraveným PH( aby se medium co nejdřív upravilo na ok hodnotu). Na jedné to odzkoušej zalij změř výtok a podle toho další zálivku budeš vědět jak hodně máš stáhnout/navíšit PH zálivky , aby ti vyteklo co nejdříve PH 5,8-6,2 a pak začal dripovat.

Jinak ono se po pár hodinách vždycky PH zvedne po usazení, dělá to hlavně ta růstová PH- ( dusičná) tu je lepší nechat déle odstát a znovu upravit.

Zdar,jo ty klony jsem měl nejdřiv dva týdny namačkané v propagatoru v 2dcl kelímkách v allmixu,protože jsem neměl volný box a tak 10den už začali strádat,když jsem je pak přesadil do kokosu udělal jsem dvě zálivky ručně a začaly se spravovat,tak jsem ten blumat už zapojil..ps nejsou tak žluté,ta lampa to dost akrealuje,ale nejaou ani 100%fit to je fakt.
LonGermaX
citace:
Původní příspěvek od Jamés

Zdar,jo ty klony jsem měl nejdřiv dva týdny namačkané v propagatoru v 2dcl kelímkách v allmixu,protože jsem neměl volný box a tak 10den už začali strádat,když jsem je pak přesadil do kokosu udělal jsem dvě zálivky ručně a začaly se spravovat,tak jsem ten blumat už zapojil..ps nejsou tak žluté,ta lampa to dost akrealuje,ale nejaou ani 100%fit to je fakt.


Chvíli jim to bude trvat, něž se začnou dělat new kořínky uspíšíš to tím, že jim dáš zálivku s ok PH aby si jim nedával na při horšenou. Pro jistotu bych si to ph na výtoku změřil. Ať roste
Jamés
citace:
Původní příspěvek od LonGermaX


Chvíli jim to bude trvat, něž se začnou dělat new kořínky uspíšíš to tím, že jim dáš zálivku s ok PH aby si jim nedával na při horšenou. Pro jistotu bych si to ph na výtoku změřil. Ať roste

Díky,ph bylo vždy dobré,akorát to bylo už prorostlé v těch kelímcích a víš jak to je když kořeny nemají místo...až ted když jsem včera zapojil tu nádrž to přes noc vyletělo natěch 6,8 ale myslím že tam toho moc nenateklo (ještě,že jsem to ráno změřil ),jelikož jsem v hydru naprostý panic tak jsem nečekal že se to bude zvedat,ale už si na to dám bacha...a co to EC 1,4 může být?nebo jim mám ubrat?
LonGermaX
citace:
Původní příspěvek od Jamés

Díky,ph bylo vždy dobré,akorát to bylo už prorostlé v těch kelímcích a víš jak to je když kořeny nemají místo...až ted když jsem včera zapojil tu nádrž to přes noc vyletělo natěch 6,8 ale myslím že tam toho moc nenateklo (ještě,že jsem to ráno změřil ),jelikož jsem v hydru naprostý panic tak jsem nečekal že se to bude zvedat,ale už si na to dám bacha...a co to EC 1,4 může být?nebo jim mám ubrat?


Hele já jim dal taky 1,4, takže ano.Ten kokos zahnojit chvíli trvá, sleduj jak budou reagovat časem a kdyžtak ubereš, ale to asi už zůstaneš na 1,4. To sámé můžeš si změřit EC na výtoku jak honě je zahnojený.
Madmax
zdar, mam par otazek k tomu zavlažování: z jakého materiálu je ten spodek? pokud keramika zkoušel jsi jestli nehýbe ph a není potřeba napufrovat jako obyč keramzit?
Jamés
Zdar,jestli myslíš tu sondu tak ten spodek je keramický...musí se to nejdřív napustit vodou a pak ještě aspoň hodinu nechat v kyblu s vodou,napustil jsem to vodou s upraveným ph i v tom kyblu bylo 5,5...jinak v té nádrži už se to ph ustálilo,drží teď 5,9,ale když jsem měřil teď výtok tak ph ukazovalo 6,3,tak jsem to v té nádrži stáhnul ještě na 5,5..
Samulele
.. nechal by som 5,8 - vytok u toho kokosu občas skresluje. Rada od pampaliniho... ser na vytok , hlidej si vstup :) a listy samozrejme
Jamés
citace:
Původní příspěvek od Samulele
.. nechal by som 5,8 - vytok u toho kokosu občas skresluje. Rada od pampaliniho... ser na vytok , hlidej si vstup :) a listy samozrejme
asi máš pravdu,protože EC jsem naměřil 1,9 na výtoku a přitom vstup je 1,4 vypadá že jim to svědčí oproti včerejšku se mi zdá,že se to zase zlepšilo a už jsem tu četl v nějakém threadu,že u těch JidB z toho vytíkají uplné nesmysly..tak to zase vrátím..díky
Madmax
hele máš problém teď to čtu : " Za 14 hodin vyletělo PH na 6,8??!..co to kur** ?.. Takže potvrzeno je že je to keramika, tzn stejné jako keramzit, který dělá přesně co popisuješ. Budeš muset ty věci napufrovat, tzn minimálně tři dny máčet ve vodě než se ti ustálí ph na kterém potřebuješ. Dělá se to tak že to namočíš do upravené vody a tu měníš dokud se to neustálí. Pokud tomu nevěříš, dá se to ověřit jednoduše. vezmi jeden ten zalévač a dej ho do pulitru upravené vody a po 24 hodinách změř jestli ji to zvýšilo, osobně tipuju něco kolem 7-7,5 ph.Tak je pak všechny vyndej a prolej ten kokos ručně správnou zálivkou a problém vyřešen. Pokud se to nezmění tak tím lépe pro tebe.
Jamés
citace:
Původní příspěvek od Madmax
hele máš problém teď to čtu : " Za 14 hodin vyletělo PH na 6,8??!..co to kur** ?.. Takže potvrzeno je že je to keramika, tzn stejné jako keramzit, který dělá přesně co popisuješ. Budeš muset ty věci napufrovat, tzn minimálně tři dny máčet ve vodě než se ti ustálí ph na kterém potřebuješ. Dělá se to tak že to namočíš do upravené vody a tu měníš dokud se to neustálí. Pokud tomu nevěříš, dá se to ověřit jednoduše. vezmi jeden ten zalévač a dej ho do pulitru upravené vody a po 24 hodinách změř jestli ji to zvýšilo, osobně tipuju něco kolem 7-7,5 ph. Pokud se to nezmění tak tím lépe pro tebe.

Heleéé tak to čti pořádně :-)..to ph vyletělo v té nádrži protože jsem dal novou vodu,to jsem nečekal (na tom jsme se už s kolegy shodly )..teď už se to ph drží stabilně od včerejšího večera už se to nehlo takže to je cajk...ale mám tady pár těch sond navíc tak to schválně zkusím jak píšeš a aspoň budeme zase o něco chytřejší..jinak ta voda necirkuluje zpět do nádrže,ta nádrž slouží jen jako zásobník ;-)
Madmax
jo sry jen jsem tě chtěl dokopat k tomu pokusu :D pořádně jsem to nečetl a je dobré vyloučit všechny problémy;-) jsem zvědav jak dopadne, díky.
Jamés
citace:
Původní příspěvek od Madmax
jo sry jen jsem tě chtěl dokopat k tomu pokusu :D pořádně jsem to nečetl a je dobré vyloučit všechny problémy;-) jsem zvědav jak dopadne, díky.
:-D v pohodě nechám to ted tu hodinu v kýblu jak se to má dělat a pak to mrsknu do kryglu tak uvidíme zítra,ph jsem nastavil na 5,9.
anon383596
Příspěvek nad sebou pokud na nej odpovidam se necituje sory za spam ale ma to svou logiku
Každopádně to chce asi ustalenej roztok na pokusy vono se to radi když s tou chemkou evidentně neni praxe co nic ve zlym ale tak všeobecně to tu je celkem běžná věc holt next generation
Jamés
Každý nějak začínal ne?
Jamés
Dneska trochu potopa v boxu,pořád ještě ladím ten blumat tak mi jedna podmiska přetekla :-)..nic hrozného,ale už by to mělo fungovat správně..
Plagrom
No to mě zajímalo jak to, že máš drip bez nějaký nádrže dole...však to v těch podmiskách stojí pak dlouho ne?
Jamés
To neni drip ale automaticka zavlaha zasobnik je umisteny v cca metrove vysce a ridi se to podle toho jak vysycha ta keramika nejak na vlhkosti te keramiky co jsem pozjistoval a procetl,dostalo se to ke me total zaje*ane,tak jsem objednal nejake nove dily (hadice.L spoje,ventil),puvodni zustaly jen sondy a T spoje,ktere jsem cistil rucne spejli s ubrouskem :)...ale rad zkousim nove veci a zatim stale zkousim idealni medium co mi nejvic sedne,zatim me ten blumat ale bavi..a neproteka to, udrzuje ten kokos v idealni vlhkosti,akorat zkousim jaka ta idealni vlhkost je..
lebanner
citace:
Původní příspěvek od Jamés
asi máš pravdu,protože EC jsem naměřil 1,9 na výtoku a přitom vstup je 1,4 vypadá že jim to svědčí oproti včerejšku se mi zdá,že se to zase zlepšilo a už jsem tu četl v nějakém threadu,že u těch JidB z toho vytíkají uplné nesmysly..tak to zase vrátím..díky


z JIDB lezou totální kokotiny, kolikrát mi to (v hlíně) ukazovalo na výtoku i EC 3,0 a kytka nádherná, zdravá.., takže na to ser.. jinak jsou ty hnojiva super

Jinak o blumatu taky přemejšlim, ale toho kokosu se bojim, má z něj z každý zálivky něco protéct (aby bylo fakt jistý, že se prolil pořádně) to tam asi nijak nenastavíš ne?
Jamés
Divej kdybych mel dole vanu kam by to vytikalo,klidne by se todalo nastavit..nastavuje se to tak ze 1.nainstalujes celou tu soustavu (sondy musi byt zavrene)
2.nalijes roztok do nadrzep
3.zalijes rucne kvetinace (nechas treba par hodin proschnout a az je ta idealni vlhkost zacnes stelovat ty srouby na tech sondach-tak aby se na konci te silikonove hadicky utvorila kapka)a prave zjistuju jak je idealni aby ta kapka spadla na ten kokos.
Jamés
Po 24hodinách jsem změřil tu keramiku a ph je z 5,9 na 6,5...tak jsi měl pravdu Madmax,že se to musí napufrovat..vytahovat už to ale nebudu..
Madmax
díky za pokus ;-) osobně bych to vytáhl napufroval a mezi tím prolil kokos ručně vodou s upraveným ph a potom i s hnojkama ono jde o to že ty vlastně teď kytce nedáváš moc prostoru kde bude v tom květináči správné ph a tím pádem možnost čerpat živiny tak jak chceš aby jela.Ted kdyz je malá tak ty kořeny asi stačí,ale později? Nevim no jak chces, ale je to par dni a na vynosu to bude znat ;-)
Jamés
Ty jo to je dilema... A nenapufruje se to samo po nejake dobe kdyz tam porad tece spravne ph?..kdybych se rozhodl to napufrovat jak pises,musim tu vodu menit za novou nebo staci jen dolevat kyselinu?..
LonGermaX
Nevím co mají tec za hovadiny JIB hnojiv. Osobne jsem se na to ptal v G shopu proc je tam nemaji. Dosatl jsem odpoved , ze to michaji divnym zpusobem a pousteji do obehu nekdy spatny sarze, kdyz se jim to moc zrovna nepodari namichat a je jim to lito vylejt.

Jinak PH na vytoku OK za me. Myslim si, že to je dobra pomucka zjisitit co ti tece z toho. EC uz bude zkreslene ale i tak orientacne bych ho zmeril pri nejakym problemu. Ono kdyz ten kokos vysycha tak hnojiva krystalizuji a vlasne se meni v soli. Tim, ze to prolejes tak ty sole se proplachnou a tim pak leze visi EC. Proto a to si odzkousim tohle kolo bych se snazil aby moc kokos nevysychal.

Jinak se mi zda podle fota, ze to mas docela vyschly, tak bych zauvazoval nad tim, zda neporesit tu keramiku ,aby drzela kokos dostatecne navlhceny.

Jinak melo by se to srazit urcite casem ta keramika, ale zrovna ted kdyz potrebujes aby to slapalo tak by to chtelo co nejdriv stahnout. Jinak PH 6,5 neni tak hrozne, jestli se tak stahni to min. v nadrzi na PH cca.5.5 a zmer zda to staci aspon se dostat na tech 6,2.

Co se tyce tve otazky tak staci jen kyselinu na stahnuti, vodu nemusis menit.
Jamés
právě se snažím udržovat ten kokos pořád vlhký (ale ne přechcaný)..ono to chvíli trvá než toho blumata seřídíš,kort když k tomu přijdeš jako slepý k houslím(já)...dobrá zkusím to změřit co z toho vytéká za ph...ale kytky vypadaj že se lepší,akorát jsou pořád takové světlé no,ale rostou,přemýšlím jestli jim nepřikrmit trochu..
Jamés
a takto to nějak vypadá...ráno jsem dolíval vodu,tak to zase trochu vyskočilo než jsem se vyspal po noční...
Vstup-ph 6,2 (už jsem to zase stahnul na 5,9)
- ec 1,5
Výstup - ph 6,5
- ec 1,6

hlavně ty nové listy jsou docela světlé..
Foto č,1 jeden z těch lepších řezů
Foto č.2 jeden z těch horších :-)
Jamés
naštěstí ty lepší převažujou...
MocnyOkurek
Hele ty jedes ty JIDB o kterych se tu hovori? jde o to ze na muj vkus to solidne palis... 1.5EC na takovy maly zebraky mi prikjde dost.
Jamés
jo používám ty JidB..no právě že každý tam lije toho trochu víc co jsem vypozoroval..jede to současně pod kw (jinde) taky v kokosu ruční zalévání a kámoš tam leje "prý tak od oka" :-)..když jsem mu to změřil ec bylo 1,7 a žije to..
Samulele
1,5 vpoho do kokosu podla genetiky aj viac, a hodne záleží od preschnutia-potom stúpa ec
Jamés
Já si právě netroufám dát tam více..
LonGermaX
Prave dusim je lepe vstrebavan pri nizssim ph, az budou mit zpravny vytok uvidis jak se pri 1,6 krasne zazelenaj.
Madmax
Dusik.... No vidis a je to tu........ vytrhej a napufruj, nema cenu neco testit kdyz ti to kurvi ph, buď se na to vykasles a pockas jestli se to třeba za měsíc nesrovná, nebo to ted vyrves a napufrujes. Zkusil bych rychlou metodu podstřelit ten roztok na třeba 4,5 a nechat to vymáčet den, pak uvidíš o kolik to stahnes a podle toho dalsi roztok uz blizsi tomu co chces ve vysledku.Ale nikdy jsem to takhle nedelal jelikoz jsem mel cas ;-) KAzdopadne až to vyndáš prolej ten kokos správnou zálivkou a uvidíš změnu hned ;-)
Jamés
kur*a no tak JO...vytrhal jsem to a už to máčím v kýblu ph 5,5 johnsons baby :-)...zahrabal jsem ty díry po tom protože tam šli krásně vidět kořeny jak obrůstají ty sondy (to mě potěšilo )..zaliju to ale asi až ráno,teď je to mokré dost.
lebanner
Vadí to nějak kytkám když jim to pH kolísá? Myslim kolísání v nějakých přijatelných hodnotách, dejme tomu 5,8-6,5?
Jamés
příspěvek č.181..
LonGermaX
Omlouvám se lidi. Obecně platí, že se má PH udržovat 5,8-6,2. Tím si zajistíš optimální příjem prvků. Jak jsem psal že dusík je vstřebáván tak jsem si to spletl s draslíkem. Proto se omlouvám a přikládám tabulku pro info. Dusík je vstřebávám po velkém rozsahu PH.
Madmax
citace:
Původní příspěvek od lebanner
Vadí to nějak kytkám když jim to pH kolísá? Myslim kolísání v nějakých přijatelných hodnotách, dejme tomu 5,8-6,5?


samozřejmě že vadí, ty se snažíš dávat kytkám vyvážený poměr živin které potřebuje a velmi zjednodušeně řečeno při různém ph si bere každou živinu jinak a některou například vůbec, některé prvky zase při nedostatku nebo přemíře blokují přísun jiného atd. A navíc záleží i na médiu ve kterém pěstíš. Jenže máte všichni obrovské štěstí že byli lidé dávno před vámi co zjistili optimální PH a toho my se budem bez jakýkoliv pochybností držet, jelikož je to věc daná a neměná, takže optimum pro kokos a hydro je v tomto případě 5,8 a vše okolo je více či méně špatně a zbytečně to tu zasírá thread. Prostě chceš mít krásný kytky-výnos-pohodu jedna z věcí který neoseres je ph.
Jamés
tak sondy už drží ph 5,9 asi 3x jsem dolíval kyselinu,počkám pro jistotu ale do rána jestli to ještě nevyskočí.
Madmax
ráno vyměn vodu za nově namíchanou a dej tomu ještě nějaký čas na ověření ;-)
lebanner
citace:
Původní příspěvek od LonGermaX
Omlouvám se lidi. Obecně platí, že se má PH udržovat 5,8-6,2. Tím si zajistíš optimální příjem prvků. Jak jsem psal že dusík je vstřebáván tak jsem si to spletl s draslíkem. Proto se omlouvám a přikládám tabulku pro info. Dusík je vstřebávám po velkém rozsahu PH.


citace:
Původní příspěvek od Madmax


samozřejmě že vadí, ty se snažíš dávat kytkám vyvážený poměr živin které potřebuje a velmi zjednodušeně řečeno při různém ph si bere každou živinu jinak a některou například vůbec, některé prvky zase při nedostatku nebo přemíře blokují přísun jiného atd. A navíc záleží i na médiu ve kterém pěstíš. Jenže máte všichni obrovské štěstí že byli lidé dávno před vámi co zjistili optimální PH a toho my se budem bez jakýkoliv pochybností držet, jelikož je to věc daná a neměná, takže optimum pro kokos a hydro je v tomto případě 5,8 a vše okolo je více či méně špatně a zbytečně to tu zasírá thread. Prostě chceš mít krásný kytky-výnos-pohodu jedna z věcí který neoseres je ph.


pokud budu mít v rezervoáru namíchanej roztok tak mu postupně bude stoupat pH, takže když to nebudu několik dní kontrolovat tak to dejme tomu z 6,2 vyleze na 6,7 (hlína), pH se sice zvedá, ale furt se drží v příjatelných hodnotách, jde mi o to jestli kytkám vadí, že dostávají každý den zálivku s trošku vyšším pH a pak dejmu tomu za 5 dní to znova padne na tu původní hodnotu (až to srovnam zase) ? Nemam čas to každej den kontrolovat a chci si taky pořídit tropf blumat jako kolega James.

Jinak sorry James za lehkej offtopic :)
Jamés
Však v té nádrži se ti to ustálí,tak do dvou dnů,stejně to musíš na začátku kontrolovat a upravit než se ti ten roztok ustálí..pak už to drží stabilně ph.
lebanner
citace:
Původní příspěvek od Jamés
Však v té nádrži se ti to ustálí,tak do dvou dnů,stejně to musíš na začátku kontrolovat a upravit než se ti ten roztok ustálí..pak už to drží stabilně ph.


No prááávě, že me se to prostě zvedá, namícham to, necham to většinou hodinu odstát, celou dobu běží čerpadlo, takže se ta voda v rezervoáru celou dobu točí a když přijdu třeba za 3-4 dny tak je to pH prostě vždycky aspon o 0,5 vejš.. ale je pravda, že mam nějakou kyselinu z roku nebreč co ani nvm kde jsem vzal.. ted jsem objednal pH down přímu od jungle in da box, tak snad to bude lepší :rolleyes:
LonGermaX
Musi drzet ph dobre jen dusicna mi dela caviky ta podle me potrebuje delsi dobu ma odstati tech 24 a pak popripade upravit. Jistota je od AH ph- tabdrzi bajecne pouzivam hi roky i na rust a spokojenost. Ke dosti koncentrovana staci trochu a docela vydrzi. Jednoubsem zkusil od hesi myslim a totalni srajda pul litru padlo na kolo a vubec nesrazela. Pokud tam nevudou jiny vnejsi vlivy ci by mohlo zvedat ph tak od ah to zvladne na jednicku
Jamés
citace:
Původní příspěvek od lebanner


No prááávě, že me se to prostě zvedá, namícham to, necham to většinou hodinu odstát, celou dobu běží čerpadlo, takže se ta voda v rezervoáru celou dobu točí a když přijdu třeba za 3-4 dny tak je to pH prostě vždycky aspon o 0,5 vejš.. ale je pravda, že mam nějakou kyselinu z roku nebreč co ani nvm kde jsem vzal.. ted jsem objednal pH down přímu od jungle in da box, tak snad to bude lepší :rolleyes:
Hodina je málo na to aby se ti to ustálilo,mě to trvá min. jeden den,ale možná to bude i tou kyselinou,mám od Essentials Hydroponics 81% a docela spokojenost..i koncentrace je velká,dávám asi 0,75 ml na 10L vody abych to stáhl ze 7 na 5,8.

ještě jedna kontrolní otázka :-)...mám tam ten blumat dát zpět až budu mít v pořádku výtok?..já bych to tak udělal,ale pro jistotu.
Madmax
blumat napufrovanej, květníky prolitý. per to tam . jsem zvědavej jak to bude fungovat ta zavlaha, jestli se nezasolí atd. něco na proplach asi máš že, nějaký ataclean bo něco take?
Jamés
Blumat napufrovaný asi je,ráno jsem vymenil tu vodu a ještě se to zvedlo o 0,2,tak jsem to zase stahnul a zatím drží,počkám do rána...ale když jsem zalíval ručně vyteklo mi ještě ph 6,4 (udělal jsem jen jednu ruční zálivku pořádně jsem to prolil..ata clean si pořídím,ale ten se lije až na konec ne?
Jamés
víš co myslím Madmax aby se mi ten blumat zase nezvednul na ph z toho kokosu.
Madmax
no jasně proto píšu jestli to máš prolitý, kokos nemůžeš přelít tak ho klidně pořádně prolej dokud nepoteče co ma ať se nezdržuješ. osobně bych to prolil vodou s upraveným ph dokud nepoteče co chceš a pak bych na to hodil hned regulerni zalivku s hnojkama a mas problem za sebou behem pul hodiny. ATAclean (nebo cokoliv podobnyho) - "Postarejte se o to, aby zavlažovací systém stále správně fungoval. Ata-Clean předchází usazeninám z vápníku, železitých fosfátů a řas a odstraňuje je, takže je zaručena optimální závlaha. Tento biologický čisticí prostředek je ekologický a neškodný pro rostliny. " Jestli to jen většinou kape tak předejít usazeninám atd...
Jamés
Jasně,to jsem nevěděl že nejde přelít,takže už to mám napufrované,prolité(mimochodem 5 hodin jsem to prolíval než jsem ze všech dostal výtok ph 6 ,záda mám v háji:-D ..)..ata clean dokoupený,dneska už to ale nestihnu zapojit,takže zítra,aspoň mi ten kokos trochu proschne...dosypal jsem ještě kokos do květináčů,měl jsem doma pytel biobizz -už nikdy si ho nekoupím,našel jsem v tom nějaké kousky sáčků a bůhví čeho + hroudy toho kokosu ve srovnáním s canna coco to je pěkný šmejd..
MocnyOkurek
Nemas lepsi si pak porizovat ty suseny kostky? rozmocis si to ve vode s korenakem a dobrym ph a co sem to kupoval tak ten kokos byl vzdy ok. Navic se nemusis tahat s pytlem od brambor :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma