Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
Gavita PRO 600W,Tropf Blumat,20xWhite Rhino - Klikni zde pro originální téma
Jamés
Chtel jsem je,ale byly vyprodane(z netu nic neobjednavam),kdyztak priste,ale to ph je taky upravene,jenze ten nenapufrovany blumat to zvedl za ten tyden,nebo jak dlouho to tam bylo.
power
Ahoj, hele ja tet odjel s Jungle in Da Box kolo v kokosu od Canna. Zaleváno kapilárama na každý květináč jedna jehla. Každé ráno pro kytky ručně zapnuté čerpadlo tak na 40s (dokud nezačla protíkat první voda) pak chvíli počkat a ještě na chvilku zapnout za 15 min. no a pak těsně před vypnutím lampy dalších 15 s zalivky aby už proteklo nic nebo minimum.

Celou dobu bez EC a PH metru, jen podle přiložené tabulky. každý den namíchaný novy roztok a kytky jsem měl nejhezčí co jsem kdy měl. Snad pomůže :-) A ať se daří

//edit: a začal jsem s hnojením na ten 5-12 den až 12 dnů po přepnutí a 3 týdny růst (kurevsky mi přerostly :D)
Jamés
Jamés
Zdar,ty jo namíchal jsem to podle té tabulky a EC 2,0 tak ti nevím,dal jsem jim ted 1,6 na rozjezd,to by mohly zvladnout.asi zaleží jaký máš zdroj,ja mám třwba na zdroji ec 0,5..nevím jestli to hraje roli,ale u junglů píšou že to dávkování je vztahováno k reverzní osmóze a pokud používáš obyč.zdrojovku máš ubrat dávku o cca 15%
Jamés
..už se na to dá dívat :-) ještě jednou díky chlapi..

Teplota: den 27C max./noc 18C
Roztok: PH 5,9 ; EC 1,5 ; 20C

Ještě tak týden jim dám na zotavení a přepnu asi,uvidím,chtěl bych přepínat při 30 cm
Jamés
Špatné zprávy ve spolek..dnes jsem změřil výtok a jsme tam kde jsme byly opět 6,5 ikdyžto bylo prolité a napufrované,na kytkách to jde taky vidět,začínají se kroutit listy a ztrácet barvu,takže jsem se nasral odpojil nádrž a vyškubal ty sondy,tohle kolo bude prostě bez blumatu,zkusím to kdyžtak příště do hlíny,tam by to nemuselo tak vadit..bohužel.
Jamés
Zdravím přátelé..tak ozdravovací kůra je pomalu u konce :-)..v neděli přepínám
Výška 25-30...+2 -3 co se trochu zabrzdily,ještě je mám trochu nedohnojené zalévám s EC 1,4,ale vyteče tak 0,9 - 1 EC ,tak budu první týden květu hnojit ještě na růst...jo a levá strana boxu mi roste trochu více než pravá,mám za to že je to přímotopem který je přímo pod přítahem vlevo (vyšší teplota),tak ty strany ještě prohodím..
Jamés
Dnes přepínačka ;-) ..prohodil jsem ještě ty strany a nejmenší dal přímo pod lampu...celkem byly pod 600W 21 dnů,což mi neplánovaně vyšlo i podle rad matkáře,který říkal že to mám klidně nechat 20-21 dnů na růstu...prostor mám skoro zaplněn,klidně bych to ještě nechal,ale na ty dva žebráčky už nebudu čekat :-)..jinak hodnoty pořád stejné ph 5,9 ec 1,4-ještě týden budu hnojit tou růstovkou...

Edit: nakonec jsem to přepnul až dnes 24.2. - Den obětí komunismu (minule jsem přepínal na den válečných veteránů :-)....),pořád mi to přišlo málo zaplněné.
Jamés
a proč si je nezapamatovat když ještě rostly?..dávám jim ted 1,6 růstového,ještě dám 1,7 do konce týdne a pak začnu hnojit květovým..jsou z nich docela pěkné keříky,protože jsem jim dával lámací sadu od Sadáma :-),až se mi ani nechtějí stříhat spodky,co myslíte?...ještě mám jednu tézi,že počkám až se přestanou vytahovat a potom ty spodky ostříhám,abych se zbytečně nepřipravil o nějakou spodní větev která se vyšplhá k vrchům víš ne? :-)..výška 32 - 35cm,doufám,že se to aspoň na 50cm vytáhne..
Jamés
Toto není škůdce,ale moje lenost při jednom zalévání:-)..

Alien in my box,tož UFO si na něm pošmáklo a vetřelec vyletěl komínem jako Santa Claus kdyby ke mě přišel :-D ..
Praseone
Čau chlape, s tím přepnutím si ještě mohl počkat, přijdou mi malý i když si psal 20 dnů, ještě klidně pár si mohl nechat, box máš dostatečně velkej :). Jinak první pěst se mi líbil, držím palce i s tímto :)
Jamés
Zdar a díky,já si to taky říkal,že bych je ještě nechal,ale na druhou stranu mám bobky že ty květináče nebudou stačit,protože už teď když se podívám na květináč všude samé kořeny,nahoře,ve spod už to leze taky ven a na bocích toho květináče jsou uplně vytlačené,jako žíly na ruce :-D..tak já nevím mám to ještě vrátit?přepl jsem to až včera;-)
Madmax
ty vole mít kytky v boxu 30 dní na růstu.... nic by mne už nedonutilo přepnout zpět na růst.:D pořád bych si říkal že se to zaplní akorát v "mezifázi" a trochu to kdyžtak potahám do stran a nebudu muset tolik stříhat spodky. Ale jak chceš, tohle je spis k zamysleni nez rada... ;-)
Jamés
Právě,že čas už mě taky tlačí ..tak zpomalilo se to trochu tím blumatem,to byla chyba ale ještě jsem to sním nevzdal a příště se připravím ještě líp :-)..a to co píšeš si myslím taky,proto jsem trochu zvednul lampu a pokáždé co zalívám to různě ještě lámu a tvaruju do stran,"prostě sada od Sadáma";-)
Praseone
Když už jsi přepl tak to určitě nech, ten prostor se zaplní, já teď přepínal kytky co měli 35-40cm a cekam ze ve finále budou mít tak 110-120cm :) Jinak mi přijdou hodně světlý, ale možná je to tím světlem....
Jamés
Tak tohle bude indika jako svatá kráva do metru se mi to určitě nevytáhne,to se nebojím :-D ..ale tak těch 50-60 cm by bylo ideální..jo tak ty fotky trochu klamou,je to přes brýle a ještě ktomu telefonem,který má už svoje odfoceno :-)..jinak na denním světle jsou docela pěkně zelené ;-)
Praseone
A kvůli tomu si je mohl ještě nechat růst :)
Jamés
No jo,ale je*at :)..aspon nebudu mit tolik prace se spodkama..kdyztak priste,chtel bych si vypestovat nejake sativy do archivu :)..tak uvidim co sezenu
Jamés
Ještě menší aktualizace...
dnes už jsem vyměnil zálivku za květovou EC1,7 -výtok 1,3..
a podruhé jsem jim dal postřik fishmixem co zbyl od minula,poprvé to neublížilo tak budu stříkat dál dokud nevyjedou první pestíky,nebo se mi to nebude zdát dost zelené herdek to bude počítám max. do týdne..
zalévám každý den po rozsvícení lampy a pořád s hnojkama,žádné pauzy :-)
Foto na denním světle -ikdyž dnes ho teda moc není :-D (foťák na kkt)
Jamés
Trochu jsem to prostříhal,protože byly u stonku dost na husto,ještě budu prostříhávat tak za týden až pořádně uvidím co má cenu tam nechat...pěkně si drží rovinu mírně to roste do tvaru U..zatím spokojenost..
Praseone
Takhle stačí až až, už rozhodně další listy nestříhej, max. prober spodky, ale nech to jet! Pokračuje to hezky :)
Jamés
Klidek uz nemam v planu moc toho strihat max.nejake spodky kterym jsem dal jeste sanci ;)..uz knim ani Sadam nechodi,akorat se moc netahne spis skoro vubec bych rekl
Praseone
Proto si měl právě možná počkat s tím přepnutím no, jestli je to odrůda co se málo táhne, já už je mám metrový :) A žádnej klídek, nevím co všichni máte s tím trháním listů :D
Jamés
Jsem psal že mě tlačí čas,ve sklenici mám pár posledních vršků :-D ...ještě mám venky,ale jsem poslední dobou nějaký rozmlsaný :-)...jo a stím stříháním jsem se snažil právě ostříhat větvičky ale listy co rostou u těch větviček jsem tam nechal...právě chci taky nějaké rakety co se táhnou na příště..
Jamés
9.Den 12/12 ..holky už přešly do květu -konečně,zdálo se mi že to trvá nějak dlouho,ale možná to bylo tou prodlouženou růstovou zálivkou..teď už zase spokojenost..ec 1,8 docela zvládají
Plagrom
K+, pěkný kytky
Jamés
Ja vim,ale minule to bylo za 7 dni co vyhodily chlupy,tak uz jsem zacinal byt nervozni :)..jsou malicke maji 35-40 cm,mel jsem to nechat dyl,ale treba jeste prekvapi..a diky;)
Jamés
Tak jsem si dal po odpolední ještě zalívačku...pěkný přesčas,ale tenhle mi nevadí:-))..nějaké ty hodnoty:
Vstup ph 5,9;ec 1,8
Výstup ph 6,2;ec 1,5 ( cca za 3dny se zvedlo o 0,3 tak jsem teď raději nezvyšoval ec )..
..měl jsem u sebe nahodou mobil tak jsem něco blejsknul co mi přišlo zajímavé :-)..
Jamés
A taky mi byl doporučen Ripen,že prý to zlepšuje chuť,může mi to někdo potvrdit nebo vyvrátit jestli je ten rozdíl znatelný..kdyžtak dík ;-)
WAMParjan
nejlepší chut dělá voda spousta vody . . .
Jamés
Okei,no já na tyhle zázračné lektvary stejně moc nejsem...a voda s atacleanem by ale nebyla špatná pro vyplavení solí což?
LonGermaX
atacleanem pridavej do kazdy nebo ob zalivku jako prevenci. Ja bych je pred koncem jen proplachnul radne napr. canna flush a pak uz jen vodu, vodu, vodu...cim min chemie tim lepe pro tve plice.
Jamés
Taky si říkám..ještě otázka jak dlouho bych to tím cannaflushem měl proplachovat? Píšou tam týden až dva před sklizní..tyden by mohl stačit ne? když dám pak ještě týden třeba vodu
LonGermaX
Ja bych to s tim moc neprehanel staci 2x 3x prolejt. Zalezi jak je to nahnojeny kolik ti potece pri pruplachu EC z kvetinace. Ten canna flush ten cely pruplach urychly tim ze ti to odboura sole a hnoje z kokosu rychleji nez samotna voda. Az se pak dostanes na nejaky rozumny EC tak bych uz nechal dojet vodou a dny do konce sklizne.

Jako priklad uvedu:) tyden pred kosou proplachnes kvetinac 3L vody vytece ti 1,5 L ven vystupni EC bude 1,8. Druhy den udelas to samy klidne 2x a uz ti vytece EC 1 az se dostanes na vystup EC vody. Cele s canna flusem ten cely pruplach urychluje.

Zbydou ti 4 dny a medium bude ciste bez hnojivy a ty 4 dny nechas kytky vstrebat ziviny z listu( zalivka uz jen voda). Muzes zacit i 10 dni pred sklizni pro tvuj dobry pocit zalezi jak budes pravidelne prolivat a cistit a co ti vytece.

Cele se to da urychlit tak, ze EC budes snizovat postupne aby si uz nepridaval hnojiva do media v plnych davlkach a ubirat na koncentraci kdyz pestiky zacinahi zavadat to uz vetsinou kytky nejdou do objemu a chystaji se dozravat.
Jamés
Díky díky...to co jsi napsal v posledním odstavci mám přesně v plánu pomalu snižovat EC,takže tak ze za pulku doby květu bych se chtěl dostat na ec max.2,1 (uvidím co mi holky dovolí) a pak už postupně snižovat stím že navážu na ten příklad co jsi mi tu uvedl,tak ještě jednou danke ;-)
WAMParjan
tak já tedka hnojím ec 0,9 každá druhá zalivka čistá voda stromy jak cip v 6l a flushuju klidně 20dní +
LonGermaX
Tak to mas ale osmozu ne ? 0,9 EC :-) kdyz to slape proc ne. Ja si ted jedu 1,8 EC a to kazdou zalivku a nestezujou si taky ale pri ec vody 0,6.
Jamés
To jsme na tom stejne Longermax ikdyz jsem pozadu o neco..dokonce na tvem threadu jsem si z fotek chvili myslel ze jsi to fotil u me:D samozdrejme myslim prostredi ne kytky,to bych se neodvazil :D
WAMParjan
ne jedu metropy víc není potřeba lidi tady furt lejou kupy hnojek a neuvědomujou si že kytky tolik vůbec nepotřebují že většinu vody kytky spotřebují na své ochlazování odpařováním a pak máš akorát zasolený substrát a přehnojenej kouř ktetej si myslí že zachrání nějaká zázračná voda nebo 7 dní flushe . .
Jamés
A v jake jsi fazi?..nenasel jsem tvoje vlakno..co pises zni logicky,ale i tak 0,9?? :-O..stejne jim budu muset ted ubrat,protoze se mi obcas na nejakem liste ohne spicka dolu ikdyz barva je porad dobra,myslel jsem si ze to muze byt vlhkosti (37% max),ale ten stoupajici vytok me upozornil ze uz jim asi staci
LonGermaX
Ja si nemyslim ze jet do 2 v kokosu nejsou nejaky mordy. s osmozou a mozna v hydru 0,9 bych dal s cannou ale pochybuju. A vyflusovat se to da na pohodu pokud tam nelijes mordy.
Jamés
Tak se mi povedlo je pridusit,takze vecer pekne proplach vodou..diky bohu za tuto blbuvzdornou genetiku :)
Jamés
Jeste nejake forky
Jamés
21.den v báňi,do Springfieldu se začaly vracet vlaštovky:-D (12/12)...
Ec 1,5
Ph 5,9
moc dobře to voní:-)..a diky za k+
Jamés
..ještě něco mi uvízlo v hledáčku.
Jamés
27.den 12/12...tak nic moc,přehnojení už se projevilo,naštěstí nepokračuje,tak budu rád když do nějak dojedu do konce :-)..
Jamés
Asi nejlepší kytié..
Jamés
Nějaké "makro"
Jamés
32.den ..Veselé Velikonoce všem,pořádně ty ženský vymrskejme a moc se neože*me :-):-)
Jamés
Zdarte sorry za menší zpoždění,nějak není čas poslední dobou..přihazuju fotky z 3.4. tj. 39.Den květu...jinak zálivka 2x čistá voda a 1x s hnojkama EC 1,7....ted už jsem ve 45.dni...no našel jsem tam padlí tak ty napadené listy dávám do pi**,zatím jsem ho našel asi na 3 kytkách...
Jamés
tak chystám se na flush,je to 55den květu,už je nebudu déle trápit 10dnů to budu proplachovat a pak to seknu,listy už odchází jeden za druhým...nakonec to kvalitou nebude tak hrozné,s kvantitou je to horší:-D...příště si to nechám narůst déle:-) ...no tímhle s gavitou končím,vracím ji a jde do servisu,protože se ta ču*ka nějak přestala zapínat..tak zatím..
anon383596
citace:
Původní příspěvek od Jamés
s kvantitou je to horší:-D...příště si to nechám narůst déle:-)
a tim si pomužeš akorát ke spodkum spatnej závěr, kdyz se podivam vys krásný kytky určitě tam těch spodku moc nebude a věřím že výnos nebude žádná tragédie.
Jamés
..však ty se oholí :-)...ale vrchy budou větší ne? ted když maj kytky cca 45-50cm je tam pár pěkných vrchů,ale mohly být větší...na druhou stranu si říkám..nemusí pršet,stačí když kape,hlavně že to dojedu a nevyhodím to :-)..jo a spodky nejsou skoro vubec a to co tam je zužitkuju do masti takže v poho...no s výnosem nevím nevím..snad tam bude aspoň těch 350..
crazyben
citace:
Původní příspěvek od Jamés
no tímhle s gavitou končím,vracím ji a jde do servisu,protože se ta ču*ka nějak přestala zapínat..tak zatím..


jak je to starý? resp. jak dlouho to vydrželo svítit? Za ty prachy bych byl hodně nasranej asi...
Jamés
hoodně starý bene,já to nevím,ale kámoš říkal že pod tím jel už před 4mi roky takže těch 5může mít..varoval mě že to občas blbne,ale půjčil mi to za nic takže jsem si to rozsvícení vždy pohlídal a v pohodě...jde o to že se nezapne a začne tam blokat červená kontrolka,ale když to vytáhneš ze zásuvky,počkáš tak 20 sekund a píchneš to zpět tak se normálně rožne..nevíme co stím může být,jestli nějaký startér nebo co...vypíná se ale normálně..chtěl jsem řešit topspin stinídlo,ale nějak to nedopadlo tak pujdu do klasického Awinga.
Jamés
Vcera jsem to skosil,to padli uz me sralo,bylo toho cim dal vic,zrovna jsem to i oskubal at neni jeste nejaky pruser,mikroskop ukazal ze uz je hotovo..takze tady nejaky fota..kdo chce at si tipne za k+ no problem
Jamés
Jeste jedna
Jamés
..
crazyben
Parádní křovíčka, plácnu 520g...
MethodMan
Perfektní! :-) Rovných 500 tam vidim.
Jamés
Chlapi,nechci být pesimista,ale ještě bych ty tipy přehodnotil:-D
Jamés
něco mimo téma...vybírám předřadník mám dva favority,může mi někdo něco doporučit?nebo v tom není až takový rozdíl ?

1.http://www.growshop.cz/katalog/deta...ohovou-regulaci

2.http://www.growshop.cz/katalog/deta...ohovou-regulaci
Jamés
Čus,sorry za odmlku ale je toho ted proatě moc :-)..abych to nějak zakončil bylo toho ušmolených vybrečených 300g :-):-D ..no žádná sláva nebo tak něco..
White Rhino -krásný kříženec se šíleným smradem a super vysmátým stavem :-)..nevím jestli to bylo schválně ale pokáždé co jsem si dal prda a trochu se rozkašlal měl jsem pocit že mi hoří obličej stav přichází hned s výdechem prostě jsme se shodli na tom,že je to něco jako by tě porazil nosorožec,takže určitě dostal svému jménu,ke konci už klasický relax gauč :-)..(škoda že toho bylo tak málo ) a škoda těch napadených klonů :-( ...(ani dostatek karmy není záruka kvality)..o to více mě to nakoplo pustit se do nějaké vlastní selekce "časem" :-)...
anon383596
Tak to ti držím palce jestli myslíš selekci nosorozce, dříve jsme to pěstovali a super. Jednou jsem si koupil semena, ze si to taky vyberu a to ti bylo seno jedno větší než druhý ,snad největší šmuk co jsem měl v ruce.
Jamés
Ne nosorožce..myslel jsem selekci obecně :-)..no tahle matka pocházela z FloweryFields z Vídně (dovezený klon zřejmě)..od jaké banky to ale mají ví jen oni,original by měl mít GreenHouse seeds..ale bylo to fakt super,docela chuťovka,žádné seno nebo tak ;-) ..
Jamés
Podelim se svami jeste o Frisian Duck co mi ted jede v boxu,sice uz to neni pod gavitou,ale 600W to je..v allmixu,hnoje jidb..zacina chytat fialovy nadech tak treba se postesti na fial.pheno ...dnes je to 23/12...rust probihal venku na slunci..
Whiskey_777
to má listy jako kachní šlapky?
Jamés
Ano má,je to krásná rostlina :-)..kříženec Frisian Dew a DucksFoot
Jamés
37/12..:))
Jamés
...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma