Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 3 
Natural seeds - zkušenosti - Klikni zde pro originální téma
mumuk
9 chroniku pod 400 W 387g stejného kouření jako od ser. Seds za mě luxus !!!!
Apartman
Jel jsem venku Somango (na fotce) a Sweet orange
Somango mělo sice horší klíčivost-některé lezly pomalu, jiné vůbec (možná starší semínka?), ale kytička parádní-chtela nechat tak minimálně do 15. Října, ale kvůli počasí zkosena 13.

Sweet orange-spokojenost po všech stránkách-bezúdržbová rostlina, vcelku odolná-pěkný veneček-(trochu koštátko) dozrává taky v půlce Řijna, výnos i kvalita průměrný-za ty peníze výborné
dmtart
...zdar...tak jsem pokoupil ten CHRonic a SUPer skunk...tak jsem zvědav ale od naturalu uz jsem jel Diesel,Critical,GWS a vždycky mě překvapila kompaktnost a potažmo kvali ta kytek a kouře..myslim si že se muže srovnávat s mnohem dražšíma seed bankama..jejichž kvalita semen je alespon dle mé zkušenosti dost mizerná...buldog,ghs,dp...hrůza a děs poslední dobou

To mumuk: chronic (inspiroval si mě) nemáš náky foto jak to vypadalo..díky
Greensch
Po delsim vahani jsem si nakonec koupil chronica a uz je ve skrini,zatim se mu dari dobre klicivost 42/44 zatim ho mam 3 tyden na rustu ted budu zastipovat uvidim jak to dopadne.
masuro
no my meli AK47 auto a NL auto , palice sice ridsi ale je to tak dva prdy a nazdar :D
Pítr90
Zdravím. Zrovna jedu také chronic. Klíčivost 100℅ , po 24 h na vlhkém papírovem kapesniku a neprůsvitné dóze. Po třech týdnech pod 200w Red cfl se krásně větví a to rostou v obyc agro substrátu 50/50 s perlitem. Dám vědět, jak dopadnu. Pěstu zdar :leaf:
Bouřekk
Zdravím koukám že se tu řeší Natural Seed
Jel jsem od nich Somango a za mě dobrý kytky zdraví všechny vypadali podobně takže jen jedno pheno už si ale nepamatuji konečný výsledek ale myslím že jich bylo pod 600w dark room hlína 20 kytek kolem 550 g sušiny .
Bouřekk
..
tominus 333
zdar tak ja sem jel letos early skunk a u babky ve skleniku to taky komplet zplesnivelo ale z mich skusenosti zplesnivy ve skleniku vsechno...proste jak tou kytkou neprofukuje tak se plisni nevyhnes....jednoho early skunka sem mel aj v zemi volne a to byl zas zaseklej mrzacek s dvaceti gramama a tretina stejne plesniva...nijak zvlast neprselo a ostatni druhy bez plisne tak nevim ten Early skunk asi nebude nic moc v odolnosti plisnim....ale materyal zas dobrej to nerikam nic pekne orosenej a hezky voni ale kdyz ti 90procent zežere plisen tak je to k hovnu. :D
dmtart
...to somango vypadá libově...pěkná práce...taky se na něj chystám
Trip2603
Jel sem minulý rok out Ak47 36 kusů a můžu říct že mazec,klicivost cca95% kytky víc jak metr vysoký a stav byl brutus kdo kouřil tak jen chválil ;-)
flyhigh
Natural Seeds pack je spis pro zlost.. co kytka to jina odruda, jinej pes jina ves..

https://overgrow.com/t/my-second-flowering-room/1235
Pítr90
Chronic
250w soda
První indoor
4,5 l květináče, light mix by Plagron
Hnojky od Biobizz
Apartman
Můžu doporučit od nich Cinderella 99 na out-dozrává v půlce Října, celkem v pohodě kytka-málo plísní, dobrá chut, pekná stavba palic i rostliny. Foto bohužel nemam.:whisperer
fedousek
Mate uz nekdo aspon nejakou zkusenost s FastVersion od NaturalSeeds? Ja uz je mam doma, ale urco se najde nekdo, kdo uz to rozjel a mohl by byt uz napr. v kvetove fazi...
Kroko
ty fasty jsou až moc horky železo na trhu , ale mužu říct že kličivost zatím vypadá hodně dobře :)
KonUPa
citace:
Původní příspěvek od Machoman
Asi si taky založím seedbanku, já vůl si pořád myslel, že na to nestačí pár homeboxů...


Alebo par sto tisic na nakup semien a vlastne balenia ?!
Bouřekk
Zdravím jel jsem od nich somago to je ode mně ve příspěvku někde výše..Teď jedu White Russian..jsou to kytky jako hovado.jedu ve třech samostatných boxech 120+120+200 ve každém 600w..ve dvou mám po dvaceti kytkách v 6.5 L květináčích a v jednom boxu jich je 16 v 11L květináčích tam jsou mnohem mohutnější.fotky jsou z 21.6 kosa bude 4-5.7..
Bouřekk
..
Bouřekk
..
Bouřekk
..
Bouřekk
Až to dojedu chystám se na Rosenthal Bud který mají teď nově je to 75% sativa 25% indica..
Maxeaux
nic proti gustu... len ma sere ze podobne seedbanky si nedaju ani tu robotu aby tie strainy premenovali (c99 x Maroc uz neni ani nahodou c99 zeano) a v popise napisali povod , resp. od ktorej seedbanky to maju cornute a nasledne preprcane. Samozrejme jebat na to, sak lacne nee?? :teef: (sry za citovy vylev)
Bouřekk
no jasný ale když si vezmeš tak je několik bank co mají svůj model a jmenuje se pořád stejně a je jedno u které to je..viz vdova nebo Jack Herrer a další..tady jde spíše o to že jsou to přeprci a za stejný peníze jsou to úplně stejný modely jak chuťově tak vzhledem a výnosem jako třeba vdova od Duth passion kde je někde za 2500 10 semínek a tady máš od natural seeds 36 semen za dva tisíce teď mají dokonce akci že za 1000 :D a pak když jedeš ze semen jako já už asi 14 let a vyzkoušel sem různý banky a modely tak sem zjistil že je to přijatelný za tu cenu..nehledě na to že mám 100 procentní klíčivost u Natural a několikrát úplně na hovno od Dutch Passion a nebo Green house seed to bylo snad nejhorší :D
borecshot
Tak taky přidám půl roku staré foto (natural seeds) OG KUSH
400 w dual hnojky Atami b cuzz cocos complet
1 rostlinka zamatkovaná a jsem spokojenej
Výrobní cena 1semínka je takřka nulová u natural jdou pořídit docela levně
GanjaMassive
AK 47 a blue chease vubec nezhuluje pryskyřice docela hodně ale THC žadne
sakumprdum
fakt shit jako mne tet roste tento model12 kusku kuva fix divne co tu někdo psal recenze tak jeto dobry nechapu
@jdam
Myslim si ze s natural seeds pekne vymrdal dodavatel protoze se musim pripojit a bohuzel konstatovat ze oproti minulemu roku je to uplne picou ke zdi...o to vic me nasralo ze letos i zdrazil z puvodnich 390kc na 450.....za me opravdu velke zklamani a po letech spokojenosti velke zklamani
GanjaMassive
měl by jim tam někdo napsat at to stahnou a přiště dělat normalně testy thc protože tolik lidi bude zklamanych toje teda nebetyčna zmrdovina a řek by že to bude tak i u většiny jejich af odrud podle mě ten model s kterym dělaj ten cross bude nějaky vadny bez thc!Zmetci
Basteleeeero
3 vlakna pod tvojim, to je tak kurva tazke si to najskor skusit vyhladat?
GanjaMassive
Bez do pice ty slovenska mrdko seru na tebe
Bitir
Nic proti, ale ma pravdu ;).
borecshot
Co asi znamená ta červená tečka...
Basteleeeero
citace:
Původní příspěvek od GanjaMassive
Bez do pice ty slovenska mrdko seru na tebe


Vacsinou ludia zvyknu podakovat, ked ich niekto upriami na vlakno, ktore hladaju :-).
dom348
Můžu poprosit o menší info někoho, kdo letos jel to obnovené auto AK-47? :-) Má to s tím původním vůbec něco společného? :-D Popřípadě je ta kvalita aspon podobná, nebo je to nějaký neustálený propadák? A jaké zkušenosti máte s těmi fast version novinkama? :-) Díky za každou odpověd :)
Dolfa
Zdar,
ákačka sem od natural letos dával tři. Každé je naprosto jiné. To nejslabší a nejhorší semínko je asi to, co z toho mělo vyrůst (spokojenost). Ta další kytka má hodně listnaté palice, ale dá se to ještě zkousnout a je neskutečně mohutná. Ta třetí vypadá jak Dr. Greenspoon nebo jak se to píše. Hoodně dlouhý větvičky a na nich korálky květů neskutečně orosené. Jak dojedu z práce prdnu sem foto a nebo zítra ráno, pač foto asi bude potřeba upravit na menší objem dat, kdysi zde byl limit nějakých 150kb, už sem dlouho nic nepsal, ale asi to zde funguje pořád stejně. Z každé sem už měl pár záštipků a jsem spokojený, sklizeň bude tak za čtrnáct dní.
sakumprdum
Připojim sem něco taky jedu tet od nich ak47 automat,na balkonku,12 vykličili všechny kytky jsou pekyny lepivi vonavi az na 3 kusky kery jdou do fialova a vypadaji divne jsou jakesi řidke a nic moc .NO taky je to mozna ovlivneno tim ze mají jen5 hodin přímého slunka a pak jsou vestinu mají 71dni a max55cm davam jim tak 10dni a kosa jinak az na ty 3hybrydy jsou pekny dam smoke report jestli to vůbec zhuluje čaute
sakumprdum
fialovi
sakumprdum
ak47 71 dni
Pítr90
Naturaly jsou cenově dostupný, ale.....
Vše, co jsem od nich měl, mělo neustálené geny, tzn. každá kytka jiná ( feminy )
dom348
Všem moc díky za odpovědi a posílám karmu :)
Dolfa
Tak tady je foto. Ta zadní je to nejhorší semínko, ale líbí se mi a fialovět začíná rovněž, ale minulý týden zde byly ranní teploty 5 - 7 st. tak je to jasné. Ta prostřední se už začíná odchylovat od genů úplně někde jinde a ta nejblíž je, no nevim jak to napsat, ale to jim ulítlo docela fest.
dom348
Takže očividně mít ze dvou kytek stejné phena je hodně mizivá šance :D Ale kytky vypadají pěkně :-)
Dolfa
Zatím sem od naturalu jel jen troje automaty a jakoby nejhorší z hlediska stálosti genů jsou ty ákáčka, na druhé straně fóliáku je jack herrer auto, ten zlobí jen trochu. Loni tam bylo šest kousků sweet tooth auto a všechny byly prakticky stejný. No a ve skříni sem letos od nich zkoušel chokolope, tak ty byly jedna jak druhá a byla to velice veselá záležitost.

Ani mi zas tak moc nevadí, že to není stejné, nádherně to voní a dobré to určitě bude taky jak už naznačily zkoušky záštipků. A je to docela i legrační jak tři stejné kytky jsou naprosto rozdílné :-)
Bouřekk
Nad tím chocolope jsem taky uvažoval už sem od nich něco odjel teď mi jede Orange sweet skunk a Cinderela 99 tak měsíc do kosy a mám na 14 dnech růstu ten great white shark na něj se hodně těším 😉
Bouřekk
Tak jsem tady s výsledkem Orange sweet Skunk a Cinderela 99..Původně to zbylo ze sazenic co byly na ven ale uvolnilo se mi místo tak jsem je šoupnul pod 600 w Dark room 120+120+200 bylo to půl na půl 10 a 10 ks v 6,5 L květináčích..Holky byli v kelímkách a už docela velký na balkoně takže žloutly a nebyl čas je někam ven přesadit tak jsem je hned zneužil ? :D nevím která z genetik je více výnosná ale podle toho jak to vypadalo tak jsem čekal že toho bude maximálně 200 g,ale překvapilo mě včerejší vážení 406 gramů,což jsem nečekal,bylo by více kdybych to neposral jelikož mi blbnul EC metr a Já tam lil EC asi 14 dní 3-3,5 po skalibrování jsem to zjistil :D ale i tak je to docela dobrý :D
Bouřekk
Fotky
Bouřekk
Fotky sušiny.
Bouřekk
citace:
Původní příspěvek od Bouřekk
Fotky sušiny.
Bouřekk
ještě něco
apeiron
Předloni jsem jel venku Sweet Tooth, byl to jeden z nejhezčích a nejzdravějších automatů, výška 1,5 m, nebyl na dálku cítit, jako např. Blueberka (60 cm, 50g), výnos něco přes sto g tvrdých palic k nepoznání od indooru, po 2 měsících ve sklenici sladká líbezná vůně a chuť, účinky uklidňující, relaxační, perfektní na spaní. Z části palic jsem dělal olej proti bolestem, ..., jeho účinnost mě doslova překvapila.
kanapee
ve skleníčku předloni OG kush a minulej rok Auta : Skunk one a Ak47
to Akaso bylo silný, jak vůní tak účinkem. A jak tu bylo psáno dříve ohledně genů, něco na tom je :D co kytka, to jiná výše.. (u ak) ale za tu cenu, nezkus to :D
uvidíme co od NS zkusit pro tento rok,,inspirace je tu víc než dost,ale klidně mi tipy do skleníku pište.. jen škoda že už neni výše zmíněný SweetTooth a BlueCheese :(
díky, smějte se
carlos
Vsadil bych se ze nema nic spolecneho s puvodnim Sweet Tooth od Spice of Life (krome ukradeneho nazvu). Ten uz totiz hodne dlouho neni na trhu.
Rappa
citace:
Původní příspěvek od carlos
Vsadil bych se ze nema nic spolecneho s puvodnim Sweet Tooth od Spice of Life (krome ukradeneho nazvu). Ten uz totiz hodne dlouho neni na trhu.


Tak nějakou remake verzi nabízí Barneys - https://www.barneysfarm.com/sweet-tooth-28 - otázka je jak moc se liší původní a tato verze a zda-li někdo jel oba strainy (SOL vs. Barneys) a má možnost porovnání, nicméně v klasických promokecech seedbanky se odkazujou na rok 2000 :)

Sweet Tooth™ od Barney´s Farm vzal svět útokem na začátku roku 2000, aby
vyhrál třikrát za sebou slavný Cannabis cup. Jeho potence a půvab jsou stále
mimořádné a my jsme rádi, že s ním můžeme pokračovat. Sweet Tooth™ se
snadno pěstuje a poskytuje vysoký výnos ve formě dlouhých palic plných
pryskyřice. Rostliny jsou středně velké se silnými bočními větvemi, které je
třeba ve finální fázi podepírat. Správně usušené palice Sweet Tooth™ mají plnou
a sladkou chuť manga a muškátového ořechu.
Maxeaux
Barneys su velki corkari, neni potom problem vyhrat cannabiscup. Napr. corli od Reefermana strain Love Potion, premenovali na Honey Bee, do popisku dali "secret genetics". :D Ale tusim uz zmenili aj nazov, aj popis
dmtart
zdar chlapi..já ted pojedu...o.g. kush, ed.rosenthal, g.w.s.,..všechno od naturalu, protože s nima mám opradu skvělý zkušenosti..už sem to tu někde psal..za ty peníze se mužou velký a 'drahý' seed banky stydět...ještě k tomu mám...utopia haze od barny farm a shining silver haze od royal qeen....sem přesvědčenej že co do kvality růstu a celk.vývoje rostlin jim natural seeds natrhne prdel..toť má zkušenost..jak řikám za ty peníze..i když sem koukal že už něco podražili, nějaký nový modely
Maxeaux
citace:
za ty peníze se mužou velký a 'drahý' seed banky stydět..


na rozdil od naturalu, "drahe seedbanky" tie strainy slechtili (myslim tych poctivych), natural su len preprcavaci, je pochopitalne ze za minimum investovanej energie nebudu pytat tolko lovov ako banka ktora sa s tym roky drbala
dmtart
..ok tak potom to přeprcávají velice dobře...mám něco přesrok matku critical+ z femek a to co z to leze už 5kolo je prostě super a je mi jedno co jak a odkud, jde mi o dobrý model a pěst...svoje věci si šlechtím sám..ale zajímalo mě natural zamatkovat a ..funguje to, zatím žádný pokles kvality možná naopak, tím jak tu kytku znám tak je to lepší...tož tak asi
carlos
Jenom jsi mel stesti nic vic.. 90% je tragedie. Uplne staci ze ti z 10 semen vyjedou kytky, kdy kazda vypada uplne jinak.. Meli by na to davat nazev "adventure mix", to by bylo adekvatnejsi.

Za ty same ne-li mensi penize sezene clovek F2 od kamarada a bude vedet spis co ho ceka nez tady.

Pokud clovek chce opravdu mit jistotu ze nevyhodi penize, je potreba se tyhle levny bance vyhnout a holt sahnout po necem drazsim.
Bouřekk
citace:
Původní příspěvek od carlos
Jenom jsi mel stesti nic vic.. 90% je tragedie. Uplne staci ze ti z 10 semen vyjedou kytky, kdy kazda vypada uplne jinak.. Meli by na to davat nazev "adventure mix", to by bylo adekvatnejsi.

Za ty same ne-li mensi penize sezene clovek F2 od kamarada a bude vedet spis co ho ceka nez tady.

Pokud clovek chce opravdu mit jistotu ze nevyhodi penize, je potreba se tyhle levny bance vyhnout a holt sahnout po necem drazsim.
. To já Ti nevím já na tom něco už odjel a ze všech semen 95% klíčivost a kytka jedná jako druhá, takže o štěstí to úplně na semínka asi nebude 😉a to píšu jen ze své zkušenosti..
dmtart
štěstí???..kolego jaký štěstí..dražší semena??a lepší seedbanky??
..dutch passion,šmejd kterej hermí alezou s toho paskvily o jednotnosti se taky nedá mluvit obzvláště známé modely jako blue berry atd.(odjel sem toho od nich moře)
..g.h.s,šmejd opět hermatění každá kytka jiná opět paskvily..obzvláště pak arjanovy haze1,2,3..o kalasnikova ani nemluvim.(taky odjeto hodně)
..barny farm..katastrofa s hermáčema..nicméně jsem jim dal ještě šanci..dostal jsem utopia haze..tak uvidíme..mělo by to bejt mex
ministry of canabis se trochu zlepšili..ale taky vesměs sračka
mužu tady toho vypsat daleko víc...zbytečně...
Super banka je serious seeds..jasně..ale dávat 3500za 10semen?.fakt sorry
..u natural seeds sem vživotě neměl hermáče,paskvily,mutanty a já nevím co ještě..takže nevim jestli se dá mluvit o štěstí...a podle kréda cena/výkon,výnos..je to prostě good a myslim si že lidí kteří se mnou souhlasí je tu dost
obecně jsou na tom podlé mého prostě líp menší seed banky který nabízejí max do 10ti strainů..maj to víc pod kontrolou
..suma sumarum prostě za ty peníze je to po,ěrně kvalitní hulení a že je občas nejednotný je mi uplně jedno, od toho je tu ohýbání a training....asi tak
carlos
Kolik packu semen jsi jel od natural? Ja videl vysledky ze tri..

Pro mne je nejednotnost znamka toho ze si s tim nekdo moc prace nedal.

Serious Seeds jsou super, naprosto potvrzuju. Cena je vysoka, ale vzhledem k tomu ze si to pak muzes naklonovat i docela opravnena..
Bouřekk
citace:
Původní příspěvek od dmtart
štěstí???..kolego jaký štěstí..dražší semena??a lepší seedbanky??
..dutch passion,šmejd kterej hermí alezou s toho paskvily o jednotnosti se taky nedá mluvit obzvláště známé modely jako blue berry atd.(odjel sem toho od nich moře)
..g.h.s,šmejd opět hermatění každá kytka jiná opět paskvily..obzvláště pak arjanovy haze1,2,3..o kalasnikova ani nemluvim.(taky odjeto hodně)
..barny farm..katastrofa s hermáčema..nicméně jsem jim dal ještě šanci..dostal jsem utopia haze..tak uvidíme..mělo by to bejt mex
ministry of canabis se trochu zlepšili..ale taky vesměs sračka
mužu tady toho vypsat daleko víc...zbytečně...
Super banka je serious seeds..jasně..ale dávat 3500za 10semen?.fakt sorry
..u natural seeds sem vživotě neměl hermáče,paskvily,mutanty a já nevím co ještě..takže nevim jestli se dá mluvit o štěstí...a podle kréda cena/výkon,výnos..je to prostě good a myslim si že lidí kteří se mnou souhlasí je tu dost
obecně jsou na tom podlé mého prostě líp menší seed banky který nabízejí max do 10ti strainů..maj to víc pod kontrolou
..suma sumarum prostě za ty peníze je to po,ěrně kvalitní hulení a že je občas nejednotný je mi uplně jedno, od toho je tu ohýbání a training....asi tak
. Přesně jak píšeš,ty co si snaží držet rádoby tradici jako Dutch Passion atd to jsou hrozný nesmysli ty kytky co mi z toho lezli.. radši bych dal těch pár korun naturalu než třeba Dutch Passion nebo ještě větší zlo GHS..a ta klíčivost u Dutch Passion o tom ani nemluvím 😀😀
Bouřekk
Jo ty serious seeds od nich jedu teď Bubble gum z klonů to je pěkný model 😉
dmtart
...za mě asi nej nej seed banka...ale ta cena ku..a..!!..:-(..jim zaplatím rád, dávají i záruku dle sériových čísel a pošlou nový semena..lepší ale sehnat matkaře..jinak každý kolo prachy za semena je docela ranec..mám jednoho co jede ak47 a warlock a za dvacet klonů baj vočko 2500..to je rozdíl než 3500 nebo 3000 za 10semen..ale kdo na to má a chce to.. tak naplnit skřín 20ti semenama za šestku..jedině od serious seeds..
..bubblegun sem jel minulý kolo a upozornuju že sem si v květu připadal jak v maďarský továrně na Haribo..neskutečná vůně ovocný žvejkačky dohromady s vonavejma stromečkama..;-))
dmtart
..je mi líto že to musím říct ale už si lidi dost stěžujou i na sensi seeds..což mě dost mrzí protože byli celkem v pohodě...stejně tak malinká španělská sweet seeds..jel sem je léta..sweet chees,black jack,s.a.d..leč i oni už podlehli komerčnímu pohledu na věc..
..a kdysi poměrně slušný buldog seeds už sou na tom dneska podobně jako ferari..bohatnou na klíčenkách a tričkách a šlechtění 'dle mpho' už je ben okrajová záležitost..protože těd chrlej samý sračky..měl jsem od nich kdysi zamatkovaný diesel a byla to šupa..ted?z 10ti semen 6×hermouš...hrůza..uff sem se nák rozepsal
pchn
dojem ze semen od natural, ať už jsou původem odkudkoliv, je super... mám odjeto somango, chocolope, chronic a ak - klíčivost 100%, průběh pěstování v pohodě, bez paskvilů, hermáčů atp... sklizeň lehce nadprůměrná (na moje poměry :)...pod 750 cca 0,5kg sušiny). S ohledem na předchozí příspěvky musim dodat, že co model to stejný kytky, opravdu jsem nezaznamenal patrnější rozdíly. Namrskal jsem z toho pár klonů, který ve skleníku udělaly super práci. V půlce října daly hromadu pěknejch tvrdejch palic. Teď mám v boxech "novinku" rosenthal bud, sweet orange, vdovu, jack x ak, amnesii a znovu ak a chronic. Na začátku 5. týdne květnu vypadaj solidně, obalený paličkama. Jediná amnesia stagnuje a na začátku 5. týdne květu začíná "nasazovat" malinký paličky. Suma sumarum: natural seeds spokojenost vevnitrř i venku
AlbertWesker
Natural seeds je jak fair seeds, nikdy nevies naco natrafis , stalo sa mi to pri blueberry a shaman :)
Bouřekk
citace:
Původní příspěvek od AlbertWesker
Natural seeds je jak fair seeds, nikdy nevies naco natrafis , stalo sa mi to pri blueberry a shaman :)
. Počkej, počkej,to sis asi spletl banky ne?Natural Seeds nemá v nabídce Shaman,Shamana dělají Dutch Passion 😀
Piskor1
Natural poměr/cena super- tak i klíčivost.
Exoticfruit
U Natural Seeds mě zarazila jejich velmi nízká cená, měl jsem možnost jet jen asi dva jejich fem. modely, s automatama od této banky zkušenost nemám, ale pro mě velké překvapení. Skoro všehny rostliny stejná stavba, nádherně se větví a nemají tendenci k hermení ani kryplení, v květu nádherné kompaktní palice které jsem u mnohem dražších bank někdy bohužel neviděl podle jejich recenzí a ceny
AkatronChronic
Ja se chystám tedka od pondělí rozjed 4 × ed rozenthal a 4× super skank od natural seeds indoor takže kdo bude chtít bude moci sledovati :) jak to pojede a co to přinese :)
maksix
Zdravíčko chlapy zkoušely jste někdo ty feminizované fast verze? Dík
dmtart
zdar ..mno..fast verzi jsem měl to "štěstí" pěstovat pouze 1krát..Jack 47 fast verze od sweet seeds a to co mi z toho vyrostlo se stavbou 'kytky' ani konopí nepodobalo...řidký mrnavý..přišlo mi to jako takový ty prezenty co rozdávají na cannafestu,od určitý doby tyhle rádoby "dárky"ani nesázim..když sekdysi šlechtili první automatky Lowrider atd. vypadali asitak o stopro.líp než to co vyrostlo z tý Fast verze,,,ale mohl jsem mít jen smůlu
Apartman
citace:
Původní příspěvek od maksix
Zdravíčko chlapy zkoušely jste někdo ty feminizované fast verze? Dík
Čau, jelikož je to novinka, tak asi na outdoor ne-zkusim letos venku toho Toxic hulka a Afghan power...tomu Skunk one (Early Skunk x Original Skunk) moc nevěřim, jelikož jsem měl od nich kdysi ten Early skunk a moc early mi nepřipadal-v půlce řijna vůbec nebyl hotovej, tak uvidíme... ;)
dmtart
natural seeds..jenom tak pro zajímavost...
dmtart
citace:
Původní příspěvek od dmtart
natural seeds..jenom tak pro zajímavost...
dmtart
sorry ale absolutně se mi nedaří přidat fotky a ani mi nejde smazat ten tímpádem "nedokončený příspěvek" natural seeds.píše mi to že nejsem admin a že nemám oprávnění...tak se omlouvám za zbytečné zasírání témy...přijde mi to tak ohromě komplikovaný a zaházený volovinama..nenašel sem to nikde 'jak přidat foto'..tak nevim asi budu raketovým inženýrem
fotosynteza
Čau, tu je návod na pridávanie obrázkov

http://grower.cz/pestovani/navody/d...obrazky/16.html
dmtart
..jo to jsem našel ale nevím..myslel sem že mi to nabídne ODKUD chci foto přidat ale říká to pouze..připojit foto z galerie..a jak to do ty galerie dostat to nevím,jak říkám totálně únavně komplikovaný..že tě přejde elán něco vkládat..ale děkuji
fotosynteza
pozri sa na to lepšie, máš tam napísané "Upload Souboru z Harddisku" a krok č. 3 "Procházet..." tak na to klikni
dmtart
..
dmtart
Čau kluci..tak se mi konečně podařilo sem vložit foto...teda snad..😁😂🤐
..směs natural seeds..gws,og kusu,ed Rosenthal..a ještě dva kusy Utopia haze od Barrnyho..jsou pěkný ale nejriddsi...stlumeno na 400w..jinak660NXE od GIB lighting,,,líp se mi to fotí...těch zlutejch košťat si nevšimejte...jsou přebrány z bubleru a nějak ten můj soil nepochopily...🤔🤐..ty dva žloutky vzadu ty žloutnou že zrajou.to je jeden muj kříž-chees/demon auto Tao..Fast se moc nepovedl..jsou moc malý,příště víc sativky.ale dělá mi to hlavě dobrej bordel😙. zpětnej kříž to napraví....
dmtart
.
dmtart
..
dmtart
citace:
Původní příspěvek od dmtart
Čau kluci..tak se mi konečně podařilo sem vložit foto...teda snad..😁😂🤐
..směs natural seeds..gws,og kusu,ed Rosenthal..a ještě dva kusy Utopia haze od Barrnyho..jsou pěkný ale nejriddsi...stlumeno na 400w..jinak660NXE od GIB lighting,,,líp se mi to fotí...těch zlutejch košťat si nevšimejte...jsou přebrány z bubleru a nějak ten můj soil nepochopily...🤔🤐..ty dva žloutky vzadu ty žloutnou že zrajou.to je jeden muj kříž-chees/demon auto Tao..Fast se moc nepovedl..jsou moc malý,příště víc sativky.ale dělá mi to hlavě dobrej bordel😙. zpětnej kříž to napraví....
dmtart
Ahoj.takze naposledy..fakt to nejde dělám to ze smartphonu a děkuji moc a vřele kolegovi .. FOTOSYNTÉZA.. Díky kámo 😌 prostě se dostanu až k 'odeslat soubory jpg..nebo tak nějak a dokonce mi to píše že náhled byl vytvořen.... ale nebyl..😖🤔no nic..🤗
..prosím moc admina ať tu hrůzu po mě smaze..mě to jak jinak,,,nejde🤗🤐
thx1138
zkusenost je takova, ze je to dost o nahode, model bud +- ustaleny nebo kazdy pes jina ves, amnesia na 3 mesice. WW+ somango odolne indiky na zachazeni. klicivost stopro nebo temer stopro. kytky rychle razi ven ze substratu. vzdy je tam nejaka supermanovska a nejaci kryplici. vzdy.
dmtart
opravdu mě mrzí že mi nejdou sem dat ty fotky protože tahle sklizen od naturalu bude jako fakt echtová...super
Pítr90
.
Pítr90
dmtart: co ti na tom nejde?
Pítr90
Vybereš z PC nebo tel., pak odeslat soubory, pak pokračovat se změnami
Jaby
Tak jsem si od od natural seeds objednal pár vzorků. 12x White widow, 12x Afghan power, 12x Critical XXL. K tomu jsem ještě dostal 6 bonusových seeds Mother of Buds.. 42 semen za 2300 korun, no nekup to.Hned na první pohled mě překvapila krásná uniformita semen. Od každého modelu vypadají trochu jinak, WW hodně žíhané, AP šedé a lesklé, Critical něco mezi tím.. Všechny seeds přibližně stejně velké a vyzrálé. Už jen na pohled bylo znát, že si někdo dal práci je vytřídit, abych já jako zákazník dostal co možná nejlepší kvalitu.
Nakoupil jsem už hodně seeds od Dinafemu, DP, Barneys, Sweet seeds, Buddha a jiných a můžu s klidem říct, že rozdíl je jako nebe a dudy.. Jaký mrzáky si za těžký prachy dovolí tyhle "renomované" firmy prodávat, to by jeden blil. Půlka semínek malá, nedozrálá, klíčivost v nejlepších případech tak 80%.
A teď zpět k Natural seeds. Dneska po týdnu vyklíčili poslední opozdilci, kterým už jsem nedával moc naději, byly to 2 největší seeds od WW. Byly fakt krásně zralý, takže měli asi silnou šlupku a trvalo dlouho než se dovnitř dostala voda. Klíčivost neuvěřitelných 100%. 36 semen z 36ti, MOB jsem nesázel, protože je to sativa a má výrazně delší dobu květu než ostatní modely, ale předpokládám, že výsledek bude podobný..
Teď jsem jenom zvědav, jak budou kytky vypadat, každopádně jsem zatím dost nadšenej a jestli budu s modelama spokojenej, už těm holandským vydřiduchům nedám v životě vydělat ani korunu...
PS: ne, fakt tu nedělám reklamu
dmtart
jj máš recht..už sem to tu kdysi psal..tyhlety echt banky už nejsou tak kvalitní...serou na to..a toho "kupodivu" využila spousta ruznejch překupníků a lidí schopnech sehnat poměrně dost slušný pheno a to prosím za zlomek ceny..viz výše..at si to odpwstuje každej sam..já jedu od natural modely už 4rokem. máme a pěstujeme i jiný banky ale ......poměr cena/výkon(výnos) jednoznačně říká ano....radši oželim 3kytky z 6ti semen za cca350...než za 1500 a bohužel fakt s nevalnym vysledkem....
...co mam odpěstováno od Naturu a s e skvělym výsledkem..super skunk,chocolope.og kush.orange sweet.afghani.chees.w.russ...a estě náky..nepamatuju..tak zkuste sami
ivanski123
Ahoj pridavam taky svuj nazor na Natural seeds.
Letos jsem.je.zkousel na out. Musim potvrdit, ze opravdu pecka v kombinaci s letosnim pocasim neskutecne. Pomer cena vykon, vrele doporucuji. Jel jsem Early skunk, Black domina, BigBudXxl, Matanushka Gold. Top palice velke jak dlane, krasne. Kamos jel Afghan Power a 2 metrova kytka s palicema jak lahve od dobry vody. Nikdy v zivote jsem nic takoveho nevidel. Nadchlo me to tak, ze jsem na Cannafestu koupil za 50 % off dalsi modely a chci je zkusit indoor.
Jsem na severu cca v 650 n.m a udavana doba konec zari nesedela ani u jednoho modelu. Zminene modely jsem resil po dlouhem vyberu a doporuceni na Out od mistnich borcu. Hledal jsem samozrejme nejake odrudy, ktere dojdou v nasich podminkach. Na severu chteli jeste tak 2-3 tydny, kosil jsem je posledni tyden v rijnu. Doporucuji dat do kvetinacu 30l a v polovine srpna zakryt = prepnout. Pak myslim budou max 1.tyden v rijnu.
ivanski123
Ahoj pridavam taky svuj nazor na Natural seeds.
Letos jsem.je.zkousel na out. Musim potvrdit, ze opravdu pecka v kombinaci s letosnim pocasim neskutecne. Pomer cena vykon, vrele doporucuji. Jel jsem Early skunk, Black domina, BigBudXxl, Matanushka Gold. Top palice velke jak dlane, krasne. Kamos jel Afghan Power a 2 metrova kytka s palicema jak lahve od dobry vody. Nikdy v zivote jsem nic takoveho nevidel. Nadchlo me to tak, ze jsem na Cannafestu koupil za 50 % off dalsi modely a chci je zkusit indoor.
Jsem na severu cca v 650 n.m a udavana doba konec zari nesedela ani u jednoho modelu. Zminene modely jsem resil po dlouhem vyberu a doporuceni na Out od mistnich borcu. Hledal jsem samozrejme nejake odrudy, ktere dojdou v nasich podminkach. Na severu chteli jeste tak 2-3 tydny, kosil jsem je posledni tyden v rijnu. Doporucuji dat do kvetinacu 30l a v polovine srpna zakryt = prepnout. Pak myslim budou max 1.tyden v rijnu.
Romanos
CAu a zkousel jste nekdo od naturalseeds CBD modely? u kterych pridavaji i grafy z testů, kde je THC nižší než 0,3...
Časlove
Semenej business je plnej parazitů a Natural Seeds nejsou vyjímkou!
Kde jsou časy, kdy prodejci semen šlechtili a stabilozovali vlastní linie. Když kouknu na nabídku Natural Seeds, tak bych blil. Samý zvučný jména holandskejch modelů. Jinými slovy, koupim pakl G.W.S. sprcám to dohromady a mám G.W.S. F2 a to prodám to a řikám si seedbanka?
Tohle je ojeb nejvyššího kalibru. Kdyby tomu alespon po vzoru čongů řikali místo Great White Shark třeba Gay White Shark :D
Podporovat takovýdle zmetky, no way!!!
crazyben
Gay White Shark... made my day :D :D

to je furt dokola, lidi si chválí fair - natural a podobný. Už i mě napadlo když sem viděl nabídku bulk seedbank jak jednoduchý to musí bejt, koupit plácnout nakusovat do novejch obalů a byznys jede :D Já věřim že z toho vyrostou i pěkný kytky, ale když sem viděl jak ustálený to maj, chce se mi plakat.

Pět semínek, pět uplně jinejch kytek... jako jiný jsou vždy, žádnej semenáč neni identickej, ale alespoň základní charakteristický znaky kvalitní ustálená genetika musí mít. A to nemaj. Že z toho vyleze i pěkná kytka neni argument, to může vylézt z kdejakýho noname přeprcu. Ale cena pro ně hraje... to je jak s jídlem, vždycky se najdou lidi co si koupí junior salám za 15kč a že tam neni žádný maso je už nezajímá, hlavně že maj salám a byl levnej.

Nutno podotknout že takovejch seedbank je víc a víc a nejen natural - fair. Dělaj to už i v holandu a jinde. často čtu jak i kdysi kvalitní šlechtitelé jdou s kvalitou dolu a i já se minimálně dvakrát hodně zklamal, takže zas na druhou stranu u koho tu jistotu máš??
Časlove
Víš jak, celkově je vyrobit 10 tis. semen výjde, se všim všudy, tak na 4000 Kč (v tom počítám i s paklem origo semen :D ).
Šest semen maj cca za 4 stovky. Takže 10 000 / 6 = 1666 (paklů). 1666 x 400 = 666400 Kč. Tohle je business, kterej tyhle rychlokvašky láká. Ono taky, aby ne, kdo by nechtěl investovat 4 tis. a shrábnout víc jak půl mega...
Bohužel lidi vidí jen, že to má zvučný jméno a stojí to pakatel, tak jim to kupujou a podporujou tenhle ojeb.

Se svym genetickym arzenálem bych si mohl založit seedbanku s mnohonásobně kavlitnějším osivem, ale osobně je mi blbý použít něčí práci a profitovat z toho. Fuck off parasites!!!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma