Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 2 [3] 
Natural seeds - zkušenosti - Klikni zde pro originální téma
crazyben
jo sou to strašný čísla, tobě je to blbý a to máš genetiku skvělou, všichni sme viděli vlákno za to by ti utrhali ruce lidi ;) jim ne a to žádnej zázrak nemaj... to je o nátuře, bohužel vždycky se najdou na světě takový lidi. Bez vztahu ke konopí, za to se vztahem k penězum.

Aspoň ty jména by fakt mohli měnit... dneska jedno jméno najdeš u dvaceti seedbank a pokaždý je to něco trochu jinýho :D pak se vyznej když neznáš pořádně historii
fedousek
hosi, co tady pisete za nesmysly? Kdo z vas tady odjel aspon 4 kola od naturalu? rekl bych ze ani jeden z vas a nesnazte se mi tvrdit opak. ja od nich jedu cca 4 roky a musim rict, ze pomer cena vs kvalita je lepsi nez od jinych radoby renomovanych seed bank.a ze sem zkusil hodne. Je videt, ze kritizujete neco, o cem nemate paru, s cim nemate zkusenosti, ale chytracite tady. Sory, ale trochu zdravyho rozumu by neuskodilo...
crazyben
nemusis se hned rozcilovat :D

mas pravdu ze 4x kola sem neodjel. Koupil sem od nich dvakrat a ani s tim jak sou levny mi to za to nestalo (ani zadarmo vlastne, promo semena z cannafestu sem rozdal)

Ja si kvalitu zkratka predstavuju jinak, netreba se rozcilovat za opacnej nazor... Oni si tu cenu muzou dovolit prave protoze se z zadnym slechtenim vlastniho modelu neserou (trva to roky a miliony investice), ne... jim se behem par let objevi v nabidce vsechny legendarni jmena... za par korun.

Dalsi vec co me maximalne odrazuje. Nejde o nich pomalu nic najit... jejich stranky tvori obrazek a jeden odstavec s odkazem na dealera seminek (vypada to amatersky a jeste jim ten odkaz nefunguje) uz to na me pusobi dost neprofesionalne. O tom jak kde co slechti se nikde nic nedoctes. U velkejch jmen pisou neco o vyhercich cannabis cupu... wtf? natural snad s necim vyhral cannabis cup?! Nee... akorat se chlubi cizim perim, coz delaj uz jen tema jmenama ktery tomu davaj.
Časlove
Ani jeden z nás nemluvil o kvalitě. Kvalita je abstraktní pojem, každej z nás ji vnímá jinak.
Já osobně bych nejel ani origo geny, který natural seeds a fair seeds a jim podobní vykradaj (WW, GWS, Super Skunk, Mazar atd.). Ani kdyby to bylo zadarmo.

Třeba takovej Sannie's Seeds "šlechtí" z poměrně malýho množství kytek, ale většinu práce má zdokumentovanou a snaží se poskytnout o své činnosti co nejvíc infa. Natural Seeds? Netušíš z kolika kytek selektovali rodiče pro ty svoje F2, zda je to hromadnej oprc, zda testujou potomstvo různejch samců atd. Nic, prostě nic!

Nicméně my se tu bavíme o tom, že to co dělaj je pouze a jen zlodějna. Když si koupim pakl semen, udělám F2 a prodávám to pod stejnym názvem jako originál, tak je to hodne nefér jednání, navíc naprosto bez respektu!
Jinými slovy ojebávaj ty lidi, který se tomu šlechtění opravdu věnujou!

Ted koukám a už neojebávaj jen starý holandský klasiky, ale už tam figuruje i OG a GSC :D

Název: Girl Scout OG
Typ: Feminizovaná
Genetika: Girl Scout Cookies X OG X Fire Kush
Sativa/Indica: 45% / 55%
In: 56 - 63 dní
Out: konec září

Tady je krásně vidět, že nemaj tuchu o čem je řeč. Ty poměry sativa a indika jsou výsměch. Nikdo netuší jakej je poměr v těhle origo genech. Doba zrání je taky nesmysl, GSC má cca 65 dní, OG 70 (myslim, že si to trochu spletli co vykrádaj - Fire OG Kush). Out konec září? Kdyby měli rodiče, který uváděj, tak vědi, že ani GSC, ani OG Kush v ČR prostě nedozraje. Tudíž je šance, že by kříženec dozrál do konce září je 1/1000.
Tr&NLL
Taky přidám neco k natural.... Od nich jedu asi od roku 2014. Pravě me zaujala ta cena a myslím ze jeden z prvních modelu jsem mel somango. Celou dobu jsem střídal modely co jsem odzkoušel a to critical +, early skank a somango. Early skank jsem mel i ve skleníku a pecka... Vim ze jsem byl spokojen po celou tu dobu az do ted!!! Předchozí kolo skříně jsem zkusil i jiné modely nebula a ak47. Klíčovost 100% fajn ale to finále?? Uz na začátku než jsem vůbec přepnul na květ jsem zjistil ze vlastně ze 6 semen AKcka je nejakej automat. Rikam si no tak dobře omylem jim tam spadlo nejaky semeno. AK47 58-64 dní nebula In: 56-63 dní ani v 80 den to nebylo hotové... Tak jsem si rikal no asi jsem neco posr..... Tak zkusím znovu a to jsem teda koupil Odrůdy : VANILLA DREAM, SOMANGO, WHITE JACK, OG KUSH L.A. ,ORIGINAL WHITE WIDOW, BUD FORTY5, GREAT WHITE SHARK. Nebudem zacházet nějak do detailu vše zatím kvete ale White Jack 6 semen vyklicilo jen jedno zbytek vše.... White Widow tak uvádí in 40-45 nevím kde to zvali ale mam 2 boxy Jeden kde je 250w druhej 600w... 250w mam od přepnutí téměř 40 dni a jeste minimálně 20 to pojede u 600w je 20 dni a tam nejrychlejší ww nema skoro ještě nic... No a aby toho nebylo málo treba u ww pisou sativa 10% indica 90% u Vanilla Dream sativa 90% indica 10% a můžu říct že to je úplně naopak ww kytka vysoká hodně řídká a vd zato mala a sama větev.... Hodně se to zhoršilo, neni to co bylo dřív... Bohužel.... Od nich uz NE!!!!!! ... Jo a ještě abych nezapomněl vsechny ww jsou hermousi sice neni to tak rozsáhlé takže trham koule ale i tak za me tamhle banka uz rozhodně ne!
Tr&NLL
Taky přidám neco k natural.... Od nich jedu asi od roku 2014. Pravě me zaujala ta cena a myslím ze jeden z prvních modelu jsem mel somango. Celou dobu jsem střídal modely co jsem odzkoušel a to critical +, early skank a somango. Early skank jsem mel i ve skleníku a pecka... Vim ze jsem byl spokojen po celou tu dobu az do ted!!! Předchozí kolo skříně jsem zkusil i jiné modely nebula a ak47. Klíčovost 100% fajn ale to finále?? Uz na začátku než jsem vůbec přepnul na květ jsem zjistil ze vlastně ze 6 semen AKcka je nejakej automat. Rikam si no tak dobře omylem jim tam spadlo nejaky semeno. AK47 58-64 dní nebula In: 56-63 dní ani v 80 den to nebylo hotové... Tak jsem si rikal no asi jsem neco posr..... Tak zkusím znovu a to jsem teda koupil Odrůdy : VANILLA DREAM, SOMANGO, WHITE JACK, OG KUSH L.A. ,ORIGINAL WHITE WIDOW, BUD FORTY5, GREAT WHITE SHARK. Nebudem zacházet nějak do detailu vše zatím kvete ale White Jack 6 semen vyklicilo jen jedno zbytek vše.... White Widow tak uvádí in 40-45 nevím kde to zvali ale mam 2 boxy Jeden kde je 250w druhej 600w... 250w mam od přepnutí téměř 40 dni a jeste minimálně 20 to pojede u 600w je 20 dni a tam nejrychlejší ww nema skoro ještě nic... No a aby toho nebylo málo treba u ww pisou sativa 10% indica 90% u Vanilla Dream sativa 90% indica 10% a můžu říct že to je úplně naopak ww kytka vysoká hodně řídká a vd zato mala a sama větev.... Hodně se to zhoršilo, neni to co bylo dřív... Bohužel.... Od nich uz NE!!!!!! ... Jo a ještě abych nezapomněl vsechny ww jsou hermousi sice neni to tak rozsáhlé takže trham koule ale i tak za me tamhle banka uz rozhodně ne!
Jaby
Ta white widow se fakt nepovedla, každá kytka jiná ves, pár kousků super vůně a tvrdost, zbytek vypadá jak náhodnej mix semínek, co se vyklíčili za lavičkou v parku, bez chuti, bez vůně. Navíc fakt 2/3 kytek hermáči, s tímhle modelem si nikdo moc práce nedal.
Na druhou stranu Afghan Power se fakt povedl, super chuť vůně výnos, stabilní model. Toxic hulk taky super,
Genetika: tajný cross našeho breedera
Sativa: 30 %
Indica: 70 %
tajný cross to bude, roste to teda jak 100% sativa, ale kytky jsou mega silný a slibujou hodně..
White Jack opravdu neklíčí, mě vyšly 2 z 6 a jedno chcíplo potom, co vylezlo z hlíny.. Dostal jsem je jako bonusový, ale jestli je to nakřížený z jejich WW, tak abych to radši vyhodil
AkatronChronic
Za mě venku super! Do skříně to nedávejte.. Sám sem to chválil ale když pěkně ke konci květu se ukáže, že je celej grow namrdanej bylo mi do pláče. Od ty doby jen a pouze řezivo! Ven? Klidně..
Maxeaux
citace:

Genetika: tajný cross našeho breedera


:D :D to ano
skoroduchodce
na cannafestu jsem koupil od natural seeds 12semen C99 , tri jsem zasadil -z toho jeden chcipak, jedna indica podivne rychlosti kvetu ( zakladni kytka ok,ale rozhodne ne C99, v rizku z ni se aktivoval rudealis gen), treti kytka pekna typicka sativa( coz odpovida C99), kterou preriznu. 12semen stalo asi 200kc. pestovani ze semen je vzdycky trochu o prekvapeni. bez prekvapeni jsou rezy.
Piskor1
2 * chyba za poslední rok -in,out


Nízká klíčivost-z CCA 60 POLOVINA/
neuniformita
KURWA SAMCI !!! 2-3 ks na 60 ks . jebex.Dříce supr a těď dokurveno.
sakumprdum
Asi tak jak piše kolega dřiv jejich ak47automat,byli topkolem 100nebyl problém tet nevim letos zkusim zas ale určo už to není co byvalo
Pupiset
Zdar traviči,měl bych dotaz ohledně prapodivně zmixované Cinderella99.
Z originálem to nemá moc společného,přesto by mě zajímala zkušenost s tímto modelem,zejména při indoor pěstování.Primárně mi jde o popis rostliny,zhodnocení rauše,množství fenotypů a doby od zasetí po sklizeň.prosím o odpovědi jen na položené otázky.Dík.
miisco
mám od nich White Russian a za tie prachy sa to dá. v budúcnosti ale radšej zainvestujem a nebudem podporovať takéto ˇseedbankyˇ
Pupiset
Podezřelé je to celé,ale nedalo mi to a vzal jsem si od nich cinderellu mam ji rád,tak že uvidím co z toho vyleze,no vylezlo s toho celkem dost,dozrála někdy v první polovině října,na oko fakt pěkný,růžové blizny,pěkně pocukrované palice celkem kompaktní ke konci začali chytat krásnou indigo barvu,hodně se střihalo.

Každopádně to vůbec nepřipomínalo C-99 co jsem jel od jiných seed bank,a účinek to samé,žádná happy pohodička,ale první půlhod'ka celkem náklad,do hlavy i do těla,pak si to dost sedlo a dalo se fungovat.Takže tak,hulil jsem ještě od nich Jacka a bídná bída,už bych od nich nebral,ale vyhozený prachy to nebyli ;)
Roláda
Čus groweři, moje neblahá zkušenost se sice netýká Naturalseeds, ale Czechseedbank.... Jel jsem od nich femky Gorilla Coockies, Bruce Banger, White Prussian a nemohl bych říci křivého slova. Avšak, když jsem jel White Prussian podruhé, z te jisté várky semen, jedna kytí byla čistokrevný samec. :-D Takže s touto bankou se loučím a nedoporučuji.
Ať to kvete (samozřejmě samičkově:-D)
Metadres
Já jsem dal NS šanci několikrát, klíčivost většinou 95-100% , Super Skunk za mě 10/10... Nebula+ 6/10 , LA OG kush 8/10 , vždy jsem bral 24 semen , poměr cena výkon je super ( díky ceně ) , nicméně mě přišlo že to nemají moc ustálené a z 20 kytek byli třeba 2 fakt nic moc 2 podprůměr a zbytek dobrý , naposled jsem od nich jel White Russian a to byl spíš průměr výnos 6/10 sotva půlka kytek bylo pěkných , za mě celkově Natural Seeds má 70% , za super ceny


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma