Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Hydroponie

Stránky: 1 2 [3] 
Keramzit,Hydroton,Spina,Problemy s Ph....MINULOSTI... - Klikni zde pro originální téma
starosta
to je uplne prvni kolo,, celkove pro me jako hydro novinka doposud jsem znal jen kokos a hlinu vis ?? jinak ec vody je 0,3 az 0,2,, je to z mestskeho radu,,
Hlava
To je jedna kytka na tech poslednich fotkach ?? Ostatni okolo jsou v poho ?? Jen s tou jednou je problem ?
starosta
ne ne kamarade,, prave ze je problem se vsema ale tahle je na tom nejhure,, a ostatni ji pomalinku nasleduji 4 uz jsou uplne na troud uschle,,,
Hlava
Hmm a kolik vzduchu jde do jednoho bubláku ??
starosta
jeden bublak udrzuje atman kterej ma 2 vyvody pisou na nem 550l/h to znamena ze 225l/h na jeden, 225/60 je 3,75/ za sekundu,,, je mozny aby to v rustu jelo paradne a na kvet to udela tohle ??
Hlava
na 1litr vody potrebujes 15litru vzduchu za hodinu to je spodni hranice , u tebe 40*15 = 600 takže jak sem psal o par stran zpet potřebujou vzduch , když se na ty kytky podiváš tak jsou jako přelitý/utopený v bubleru to znamená málo vzduchu u kořenů asi tak....

....v růstu je ta kytka o dost menši a méně potřebuje vzduchu , zkus z tech co jsou deth dát ty vzduchovadla na jinej bubler , zitra uvidiš ...jestli se to zvedne mazej pro kompresor ....
starosta
jdu na to,,, jo jo mas presne pravdu vypada to jako prelita utopena kytka,, presne tak tak se jsu prostrihat do stanu vyhodim ty uschle a propojim to,,dekuju ,,,,,, diky
starosta
takhle jsem to normalne vyndal z media,, hruza do jednoho ktera je jako dalsi cela svesena ale zije jsem ted dal 3 kameny z ostatnich,,kez by to bylo ono,, tak to stejnak uz muzu vyhazet ale budu uz vedet zase o neco vice,,diky vam vsem,,
Hlava
..no neni zač , doufej ze to je tím , jinak uz nevim .. dej vedet cau
starosta
dekuju dam urcite vedet...nemam kde sehnat kompresor obednal jsem z netu uz poradny komp. ale prijdou do 10 ti dnu tak zitra pokud to bude ono,, vyhazim pulku kytek,, udelam jen polovicni pest a do toho dam vsechny ty ostatni kameny kdyz uz nic tak polovicka tak k necemu dobra,,,
Hlava
Jo ta vypada ty voe , taková kytka a nema koren , sem ten komresor kdysi taky pouzival , bylo to super , tenhle byl malej , ten nedelal tolik randal , pak jsme měli jeste větši a ten rachotil na celej statek ale v 35 padesatilitrovejch bublerech byla vířivka jako svině :D:D ....
starosta
tomu rikam kytka,, a vidim tam ten stejnej kompresor...co si z toho mam odnest,,,?? bylo tim mysleno ten kompresor,,jako ze ok?
Hlava
Jojo , určite si pořid ten kompresor at maj více vzduchu nez tech 600za hod , foto jen ukazka že nekecám o bublerech blbosti , tohle je rok 2005 neco mam s nima odjeto :D

Edit : jo našel sem tu fotku s tim velkym hovadem , vlevo dole , to rachotilo na celej statek...
starosta
ty kokos,, to je dobrej valec,, nerikam nic tak se k tomu musi postavit poradnej tlumic,, nejlepe ho dat do velkeho potrubi to oizolovat alespon pul metrem vaty a na konec potrubi privadet vzduch at se v te roure chladi,,
Hlava
No , taky jsme vymejšleli ale vybodli se na to , nešlo na tom udržet ruku jak to bylo žhavý , tak sem to radši nikam nezaviral aby to něco nepodpálilo , naštesti jsme byli na konci vesnice daleko od lidí tak rachot nikomu nevadil.
starosta
to me docela desis,, sice nebudu mit takovej rumplajs,, ale stejnak to je proste pistak,,a pistak proste dela ramus jenze nepisou u nej ani decibeli, a hlavne me zajima jestli vubec vydrzi takve tocky nonstop,, prave ze by to chtelo ho chladit treba tdckem v odhlucnenem potrubi ja si umim vsechno udelat sam,, ale tohle se proste musim naucit,, je to velka skoda jak to dopadlo tady u me 2 mesice v haji,, a nemluvim jeste pred tim ty reziva,, no jo no,, nikde ten kompresor nemaji,, budu muset asi zaject do brna ale zatim mi tam nikdo nebere tel,, tak doufam ze ho maji skladem,,sakra.. bojim se ze to asi do rana nepoznam kdyz je takhle svesena protoze je uz svesena ranec asi se nezvedne...
starosta
na te fotce nemas tam nejak malo lamp?? a hlavne mas stejne cooltuby,, jako ja jenom nevidim potrubi s motorem ale to je mimo hru jen jsem zvedavej..
Hlava
...jo malo lamp , to byla růstová místnost , jsou tam videt i menši i klony , na květ se trochu rozsvítilo , a ct jsme měli v akci za pětikilo tak jsme jich vzali dvacet , za ty prachy dobrý stinitko jen se do toho prášilo :D ten kompresor nonstop vydrzi , nevim jestli jsme měli blbej kus, ten malej byl hlučnej ale v bytě by se to dalo zakamuflovat , s tim velkym těžko ...
starosta
ja se z toho picnu obvolal jsem co sem nasel a proste tenhle kompresor vsude jen nabizeji a nikde ho nemaji,a prej neni ani u dodavatele ,, nema nekdo nejakeho znameho?? http://akvarijni-kompresory.heureka...vykon-230l-min/ nutne ho potrbuju
starosta
a co tohle?? nema to nejakej malej tlak??http://www.svetchovatelu.cz/akvaris...-1000l/min.html
starosta
nemuzu ho proste sehnat,, aní jakejkoliv jinej vykonej, az v tejdnu ,, dnes nic,, nema nekdo zkusenost s tim ze bych tam zatim skusil hodit cocko ze svarecky pres redukcak,, a bublal jim ceockem??
starosta
tak jsem do te kytky dal 3 kameny a je na tom mozna jeste trosku hure,, takze vzduchem to nebude,, a vis co je zajimave? to si odporuje nejvic v prdeli a uschle jsou prave ty nejmensi kytky a ty obrovske stromy bojujou dal, nejsou suche ale zloutnou a brzo budou ale kdyby to byl vzduch tak prece pujdou do haje prvni ty velike nebo se pletu ?? mam tam asi 5 takovejch obru a ty zatim tak nejak vypadaj normalne..
WAMParjan
tech 5 obru jsou kytky který mějí nejsilnější imunitu a tudíš je plísen ještě nesežrala . . . tím vzduchováním to už tedka nezachráníš ale možná u toho problém začal . .
starosta
to zni taky hodne pravde podobne malo vzduchu pak plisen a ted kosa,, mam obednane 2 poradne kompresory,, http://www.happyzoo.cz/membranovy-k...0l-min/d-10296/ ale koreny nemaji zadnej sliz, nebo nesmrdi nejsou rozblacene,, jenom jsou orezle,, tak ja taky nevim pritom celou dobu kytky jako hrom pekne zelene zadnej problem,, a behem tydne konec.... ale asi mas pravdu s tim ze ty velke stromy vazne zatim bojujou, proste maj jen par listu v haji ale drzej,, ale nejedou jsou zasekle,, ,,, plisen asi nedokazu proste poznat...
Hopík44
Zdar,
Tak teď jsem z toho hovno chytrej, tak co to bylo, nebo je? Je to plíseň?
Tak z fotek a studování FAQu a kde čeho, jsem na to snad kápnul? Přísp. 189.
Jinak ještě bojuješ?
starosta
ahoj,, Hopik44.no reknu to takhle jeste svitim ale v hlave uz jsem to vzdal, kazdym dnem zhasnu.. nevim ale vzduchem to neni ta kytka kterou sem tam vcera dal a dal do ni 3 kameny se vzduchem dneska uz je uplne na hadry uschla.. takze asi to opravdu nakonec bude pythium.....jeste tam chci nacpat na pokus tohle http://www.bakterie-enzymy.cz/polyversum-5g/d-72074/..a chci jen sledovat co to bude delat.. ...... trosku mi blika hlavou zase kokos ale kdyz ja sem tolik chtel mit hydro,, jenze jeste jednou se mi stane neco cokloliv jineho,, a muzu se na to vykaslat uplne... nemam ani hotove rezivo,, proste hruza.. prosviceno ranec a ted misto pekne palicky moc oskliva popelnice....
starosta
MUZETE MI NEKDO NAPSAT PROSIM CO TAM PRESNE DAT ABY TO ZATOCILO S PLISNI POKUD TAM JE ? CEMU NEVADI HNOJIVO A ZIJE TO VE VODE ??? CHCI TO JEN VYSKOUSET NEZ TO VYHAZU ...DEKUJU....
starosta
http://www.bakterie-enzymy.cz/files...m-letacek_1.pdf
WAMParjan
http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...Magix-10-g.html
Hlava
citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...Magix-10-g.html



..no tohle sypu do kazdyho NFT , kokosu bubleru a no problem , jestli to neni vzduchem tak je to proste masakr plisen , sory jestli sem se spletl ale ja to tak vidim...........
starosta
ne to je bez omluvy to se vubec neomlouvej,,, ono to vypada jako hodne veci,, plisen bych taky hadal ze vsho nejmene,,, proste jsem to prehnojil, do toho malo vzduchu,,a plisen uz je ta posledni kapka,, ale porad jsem tam daval peroxid denne,, vse je pekne ciste zadne skvrny na vode,, ani spina,, proste nechapu ja sam,,,, ta biomagick, je pekne darha na to abych to tam nalil a pak to vyhodil,,
starosta
sem uplnej blbec na hledani,,,, prosim prosim nevi nekdo kde tohle sezenu ??????????? tady v cr ?? DEKUJUUUU.....................http://www.technaflora.com/indexProduct.php?ID=107
starosta
tak koukam asi nikdo nic ze ??? pisou o tom zajimave veci ale nikde jsem to nenasel,, tak to me stve
Hlava
citace:
Původní příspěvek od starosta
sem uplnej blbec na hledani,,,, prosim prosim nevi nekdo kde tohle sezenu ??????????? tady v cr ?? DEKUJUUUU.....................http://www.technaflora.com/indexProduct.php?ID=107


http://grower.cz/forum/showthread....0522#post990522

to je jako tohle , http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...Thrive_4_l.html , prave mi to doslo :D
starosta
to by byla pecka,, ale cetl jsem to a o plisni tam neni ani slovo ze by to bylo jako prevence,, myslis ze je to to same ze bych to mel koupit a davat to tam?? jsi moudrejsi,, tak se radeji ptam,, aby me to pak zase nesplesnivelo,,dekuju
Salatos
čau hele já mám skušenosti s previcurem preventivně ho dávám do nft a v cocosu s tím zalívám řezy po přesazení a spokojenost koukni na něj
starosta
ahoj dekuju muzes prosim poslat odkaz.... mrknu diky
starosta
neco jsem si o tom zjistil,,ale jeste me zajima ,, co jsem nezjistil,, a to jestli to ma cenu tam davat kdyz uz plisen je,, protoze to vsechno je neco jako prevence,, porad to same ale nikde nic na zabiti jiz vznikleho skudce,, tak nevim,,
starosta
neco jsem si o tom zjistil,,ale jeste me zajima ,, co jsem nezjistil,, a to jestli to ma cenu tam davat kdyz uz plisen je,, protoze to vsechno je neco jako prevence,, porad to same ale nikde nic na zabiti jiz vznikleho skudce,, tak nevim,,
starosta
Aero rizkovnice alespon male pozitivum pratele trosku radosti v tom vsem smutku,, rizky jsou perfektni jak jsem si predstavoval krasne chlupate byle koreny a to uz za pouhych 5 dnu,,,tak tohle uz mam konecne vychtane,,, mam pripravenejch 5 matek tak jsem zvedav,,, ojj
starosta
+
starosta
Zdravim pratele,, tak dneska definitivni kosa,,,,,,, to je takova ze nemam co k tomu dodat,,,mlcky striham a vyhazuju...
starosta
++
starosta
tady je krasne videt jak se to zacalo snazit zase byt ok,, krasne nove byle koreny,,, smula pozde,, a k nicemu.. ale ted uz vim ze to bylo proste pouze a jenom prehnojene nic vic,,
Salatos
přesně musíš hlídat ec v zásobníku a rozjíždět to s nižším ec a nezvedat to prudce já v nft kolikrát mám do 1,5ec na konci a kytky si nestěžujou u tebe podle mě byl hlavní problém ten že tobě jak se kytky trochu chytli tak si je vočudil a bylo hotovo.
Salatos
mám teda počáteční vodu 0,15ec
starosta
presne tak,, ja sem to nahulil uz jeste nez se chitili, pak sem to vylil,, a pak zase nacudil,, proste total popalene,,ale zadna plisen ani nic jineho,,, nastesti,,proste nehorazne popalene,, ja mam vstupni ec.0,2.. proste ec 1,8 bylo vazne moc,, ale kytky obrovske chudinky,, a ja sem jeste vetsi chudak ted,, neni z toho ani listecek,, skoda no
starosta
Zdravim pratele,, tak jsem dneska zapocal druhe kolo,,, tak uvidime,,, budu davat zase vedet


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma