Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Keramzit,Hydroton,Spina,Problemy s Ph....MINULOSTI...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Keramzit, hydroton, Spina, Problemy s Ph. ... minulostí ...
Keramzit, hydroton, Spina, Problemy s Ph. ... minulostí ...
co na to rikate???
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Hydroponie Keramzit,Hydroton,Spina,Problemy s Ph....MINULOSTI... Příspěvek č. 1



Prosedel jsem nekolik hodin v nejmenovane firme sousedici s nemeckem,po dlouhych problemech a hledani vhodneho pestebniho media v hydrosystemech , je to asi jeste vsem nezname ale v brzke dobe se na trhu objevi medium s nazvem Floryson mensi zrna,,,,a Flohydron..vetsi zrna.

Mala zrna vyuziti zejmena k rizkovani a fixaci malinkych krehkych rostlynek,,

Vetsi zrna naplne do hydrosystemu s jiz vyvynutymií korinky,,,,,,,,

jedna se o slouceninu nekolika plsatovich surovin z pocatku k vyuziti v lekarstvi a medicine,,, Tento produkt neobsahuje zadne zivinne latky,soly ,jedy,ani hnojiva,,je totalne Ph neutralni, takze pokud ho date do vody s Ph.5,5 po celou dobu se toto Ph nezmneni......ja osobne jsem to zacal zkouset tak uvidim co to udela,,,, pokud bude nekdo mit zajem o jakekoliv informace urcite nebude problem se obratit na dodavatele,, a druha vec je ta kouzelna cena,,,,,,, odpadne vynalozene usili s namacenim prufovani, cistenim a srovnavanim Ph, jako tomu byva u keramzitu, nebo hydrotonu,,,, kdo ma tuhle vec koupi ji pouze jednou jedinkrat,rozbali a rovnou jede a potom uz vesele jen oplachne pod vodou nebo peroxidem a jede se dal,,,, dalsi skvela vlastnost je ta ze to plave,,,,,,, nejsem zadnej obchodnik,, nebo reklamak,,ale tohle me dostalo,Zatim toho nevim tolik abych ja sam podaval podrobne informace ale docela me to zaujalo na tolik ze se asi zacnu zajimat trochu vice... jo jinak kylogram stoji necelych 50 korun,,, to si myslim ze vuci praci energii a ztrate casu s jinym spinavim mediem je to uplne superrrrrr.....

Old Post 25-01-2013 v 05:08 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 2

čus, vypadá to jak obyč hdpe granulát do vstřikolisů, oprav mě jestli se pletu ale jakej je mezi tím rozdíl? hm pade za kilo, to si zas někdo namastí kapsu

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 25-01-2013 v 05:58 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 3

ahoj,, tak to ti ted nepovim nevim co je vstrikolis, koukal jsem na hpde,,jak jsi tady napsal,, a mam takovej pocit ze to musi byt nejak upravovane protoze standartni plas v surove forme ase nebude to prave orechove pro zivotni prostredi, a rus nasich milacku,,, ale o to lepe ze se mam po cem pidit,,dal,, proto jsem zalozil tema co k tomu kdo povi,, kazdopadne ja jsem s tim zatim spokojen uvidime jak se bude darit v roomu... pritom si pokladam otazku to uz by tady bylo asi hodne davno k pouziti nebo ne? pak by tady soudruzi zdejsi clenove nemuseli resit stavebnice lego mezi kytkami ale rovnou sahli po necem takovemhle,,, nevim je to moje domnenka diky za prizpevek...

Old Post 25-01-2013 v 06:53 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 4

tak uz jsem o neco chytrejsi,, hpde a jim podobne plasty jsou pouhym odpadem z ropnych produktu,,a mi jakoz to obycejni lide nemame moznost se k tomuto materialu dostat jako distributor, musel by jsi mit licensci na nakladani s odpadem a jeho zpracovani, hpde neni moze koupit bezne na pulte, ale medium jako je jmenovany Flohydron je teplotne a biologicky upravovan tak aby se vyjimal ropnemu odpadu,,a slo jej uzivat v jinem oboru nez je taveni a viroba plastu,,,, neco takoveho jsem se dozvedel od dodavatele..hpde se chemickym rozborem neshoduji s jiz hotovim produktem k ucelum zahradnictvi a hydroponie a je zbaven primesi barviv takze tam nekde bude zakopanej pes,, myslim si ze kdyby to bylo tak jednoduche jak rikas, tak by so asi bylo uplne bezne k dodani a nemusel se tady resit vecnej problem s prufovanim, a ph,,, nevim ja jsem jen lajk,, clovek co vehementne shanel neco v cem se bude kytickam, dobre darit,,,

Old Post 25-01-2013 v 07:11 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 5

Zdravim,
Dokážeš to případně sehnat třeba cca 2Kg....?

a´t se daří a piš výsledky a změny pH ;-) pokud budou...

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 25-01-2013 v 07:29 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 6

ahoj,, jo urcite si myslim ze ano ale zatim bych si musel pro to sam zaject,, co jsem se s nimi bavfil tak je to vse na ceste a jsou k tomu potreba nejake licence takze oni cekaji na nejake blbosti a pak uz to bude bezne frcet ,,,, prave ze jsem s tim zkousel delat vsechno mozne mam to tady nalozene v nekolika kyblich koukam na ph,, palim to kyselinou skousel jsem to rozbit,,atd,,, a vypada to ze je to vane ok,, ph se od vcera nehnulo,,, varil jsem to i ve vode docela dlouho a vubec nic,,, me osobne zustalo nejake mnozstvi protoze jsem presne nevedel kolik toho budu potrebovat a nez ject domu a merit vzal jsem vic,, kdyz budes chtit taky testovat tak neni problem,, muzu ti to dat zadarmo,, jen asi postovne me to fakt zbylo

Old Post 25-01-2013 v 07:38 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 7

ahoj,, jo urcite si myslim ze ano ale zatim bych si musel pro to sam zaject,, co jsem se s nimi bavfil tak je to vse na ceste a jsou k tomu potreba nejake licence takze oni cekaji na nejake blbosti a pak uz to bude bezne frcet ,,,, prave ze jsem s tim zkousel delat vsechno mozne mam to tady nalozene v nekolika kyblich koukam na ph,, palim to kyselinou skousel jsem to rozbit,,atd,,, a vypada to ze je to vane ok,, ph se od vcera nehnulo,,, varil jsem to i ve vode docela dlouho a vubec nic,,, me osobne zustalo nejake mnozstvi protoze jsem presne nevedel kolik toho budu potrebovat a nez ject domu a merit vzal jsem vic,, kdyz budes chtit taky testovat tak neni problem,, muzu ti to dat zadarmo,, jen asi postovne me to fakt zbylo dal jsem do toho hodne ponicene moje chudinky tak budu sledovat neustale zmneny,,,

Old Post 25-01-2013 v 07:41 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 8


celkem tam padlo cca 50 kg mam velke kose,, ale pokud s tim uz nebudu muset nikdy nic delat tak je to pro me proste zanedbatelna polozka,,,2,500

Old Post 25-01-2013 v 07:43 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od starosta
ahoj,, jo urcite si myslim ze ano ale zatim bych si musel pro to sam zaject,, co jsem se s nimi bavfil tak je to vse na ceste a jsou k tomu potreba nejake licence takze oni cekaji na nejake blbosti a pak uz to bude bezne frcet ,,,, prave ze jsem s tim zkousel delat vsechno mozne mam to tady nalozene v nekolika kyblich koukam na ph,, palim to kyselinou skousel jsem to rozbit,,atd,,, a vypada to ze je to vane ok,, ph se od vcera nehnulo,,, varil jsem to i ve vode docela dlouho a vubec nic,,, me osobne zustalo nejake mnozstvi protoze jsem presne nevedel kolik toho budu potrebovat a nez ject domu a merit vzal jsem vic,, kdyz budes chtit taky testovat tak neni problem,, muzu ti to dat zadarmo,, jen asi postovne me to fakt zbylo dal jsem do toho hodne ponicene moje chudinky tak budu sledovat neustale zmneny,,,


Jasan no a kolik toho máš...? Já to budu dávat cca na 4-5kytek v malejma květináčema... Zkusil bych to asi na Bubler co pojedu v dalšim kole a tam budu mít malý květníky... Myslíš že by to šlo...? A to máš nacpanej jen ten květník kde máš kořeny nebo je to i ve vodě teda...?

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 25-01-2013 v 07:53 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od starosta
celkem tam padlo cca 50 kg mam velke kose,, ale pokud s tim uz nebudu muset nikdy nic delat tak je to pro me proste zanedbatelna polozka,,,2,500



jen pockej po kose az tech 50Kg budes cistit od korinku

a aby to nebylo OT je nekde naky grow v tom uz odjetej ?

Old Post 25-01-2013 v 08:04 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 11

tak to nevim,,, jestli je nekde dojetej grow,ale vim ze to zacalo vyuzitim k pestu a okrase v zahranici na zimnich a krytejch zahradach ke se vyuziva pouze hydroponie,,ja sem to doslova vyzebral,, oni se moc netvarili na to ze to jen tak nejakej hoch potrebuje,,ptal jsem se i na to ze bych treba toho chtel hodne mooc, a rekli mi ze to musim za vyhradnim distributorem ze tohle vsechno uz je na smlouvach a oni to nemuzou prodavat jen tak nekomu kdo si pozada,, taky jsem jim tam podepsal cestne prohlaseni ze to mam pro sve ucely a nebudu to dale prodavat a distribuovat,,prislo mi to smesne za tak male mnozstvi,,ale moc jsem to chtel tak mi to bylo fuk,,protoze pokud bych to siril dale tak uz by je mohli nadchnout z nejakych blbosti ze to uz ma prave dalsi firma co to bude sirit na trh,,nevim ja nejsem ing,, chci mit jen bezstarostnej room,, tot vse a kdyz sem se dovedel ze to vse teprve bude na trhu tak sem se chtel podelit a zjistit jestli to neni jen nejake buum co uz bylo,,ale hledam jako vzteklej a vazne zatim nic,, jo a k te kose,, je presne ono ze si to nemel v ruce kdyz to das do vody tak je toak prijemne na dotek ze sem se v tom hodinu rchtal rukama,, a bude to tisickrat lepsi nez ker,nebo hydroton,, kde korinky prorustaj primo do tech kulicek to byla hruza kdyz jsem to ted presazoval,, diky tomu ze je to plavajici material,, tak to jen hodis do nejake nadoby sracky a bordel co sis tam nanesl ti sedne dolu a i kdyby neco plavalo, s tim tak to jen proplachnes treba pod sitem a je to,, hale tak uvidite sami ja budu davat vedet,,nevim jak rychle ta firma bude makat na tom aby mela vsechna povoleni atd,, nevim co je k tomu potreba,,ale asi to zatim moc lidi nema,,, ale bylo tam s tim matrosem nekolik kamionu,,, dalo by se v tom koupat....lol..

Old Post 25-01-2013 v 08:26 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 12

Nevím, nemůžu si pomoct, ale musím souhlasit s Ahmadem, přijde mi to taky jako obyč granulatovy plast. Jednou jsem měl postavičku marťana, možna ji ještě někde mam a když jsem ho roztrhal, bylo uvnitř přesně tohle... takže si myslím, že zas takový převrat to asi nebude. Každopádně K+.. Určitě bych to taky vyzkoušel.

Jen tak na okraj nechci to tu sice cpát, ale kamarád rád kouří tyhle kamínky http://shishasun.eshop.t-online.de/...F777/shiazo.jpg které maji póry a dokážou udržet vodu, tak jestli by to třeba nešlo i s něma

Old Post 25-01-2013 v 11:19 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 13

HDPE je vysokohustotny polyetylen (high density PE). HDPE, MDPE, LDPE (medium, low) sa pouzivaju aj na vyrobu vodovodneho potrubia, takze myslim ze by mal byt do vody OK a nic neuvolnovat. V hobbymarketoch kupis MDPE rury no problem, s modrym pasom, zelenym.... Dava sa to samo aj na zavlahy, a ked sa pouziva davkovacie cerpadlo na tekute hnojivo, tak myslim ze to je odolne i voci posobeniu hnojiv atd. Preto som si ho narval do kosikov a zatial OK.
Vsetky plasty pochadzaju z ropneho priemyslu. Samo okrem konopných a pod.
Ak to ma dobru cenu tak je to myslim celkom zaujmave. Polysoil stal peknych par penazi.

to Mirage : tak obkecat to musia, nemozu ti povedat ze je to ok ale mozes si tam miesto toho nastrihat hadicu Polysoil a pod, je tiez len fucking plast.
Tie kamene by podla mna urcite isli pouzit. Moze sa tam narvat akekolvek inertne medium. Ze to drzi vlahu je na zacietku plus a neskor je to uplne jedno( pri bublaku). Na Cannafeste mi dali vzorku tohoto http://www.growstone.com/hydroponic-substrate/ . Vyzera to ako pemza. Len si s tym pred sadenim nemozes vydrbat paty, to by kvetiny asi nedali To by sa imho cistilo este horsie od korienkov.

citace:
Původní příspěvek od alpa

jen pockej po kose az tech 50Kg budes cistit od korinku


no E&F alebo nejaky drip, by som v tom asi nechcel ist a potom to cistit, ale do kosika do bublaku myslim OK. Odstrihnes korene pod kosikom a tych par hrubych korenov z toho vytiahnes v poho.

Toto davaju aj do hackysackov , nie?

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 25-01-2013 v 12:34 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 14

promin,,, ted sem se pousmal,, ja myslim ze dat ty kaminky dovody tak se nestacis s ph divit,, ostatne to je to same jako kdyz si prineses sterk z lomu tady se jedna o to ne ze se da pestovat uplne ve vsom,,ale jdo o tu stabilitu toho media,,, taky jsem se uz drivavejc poptaval rybickaru co maji akvarka, a kameny jim neustale delaj bordel s ph,,musi je vyndavat za cas a prevarovat,, jinak to lita,,, o tom to je,, tak pokud ma nekdo moznost tak by me zajimalo sehnat teda ten granul o cem je tady rec,, a myslim ze v tom bude asi nejakej hacek,,proc by se to davno nejelo?? at tak ci tak,, ja jsem velmi spokojen protoze to byla vcera prochazka parkem a hlavne ta cistota, pokazdy co jsem hejbal s keramzite, mel jsem na dne bubnu takovej humus,, a jelikoz ho mam bylej tak tam vidim vse,,

Old Post 25-01-2013 v 12:38 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 15

Ja třeba jako medium pro hydro použivam mini kostičky RW, mam je přikryte folii aby nechytaly plíseň a PH mi nekolísá. Každopádně až to bude levnější a dostupnější tak to vyzkouším

Old Post 25-01-2013 v 12:58 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od starosta
promin,,, ted sem se pousmal,, ja myslim ze dat ty kaminky dovody tak se nestacis s ph divit,, ostatne to je to same jako kdyz si prineses sterk z lomu tady se jedna o to ne ze se da pestovat uplne ve vsom,,ale jdo o tu stabilitu toho media,,, taky jsem se uz drivavejc poptaval rybickaru co maji akvarka, a kameny jim neustale delaj bordel s ph,,musi je vyndavat za cas a prevarovat,, jinak to lita,,, o tom to je,, tak pokud ma nekdo moznost tak by me zajimalo sehnat teda ten granul o cem je tady rec,, a myslim ze v tom bude asi nejakej hacek,,proc by se to davno nejelo?? at tak ci tak,, ja jsem velmi spokojen protoze to byla vcera prochazka parkem a hlavne ta cistota, pokazdy co jsem hejbal s keramzite, mel jsem na dne bubnu takovej humus,, a jelikoz ho mam bylej tak tam vidim vse,,


Jasne, koli pH a pod som tiez siel do plastu. spominal som ze cokolvek INERTNE (tym som myslel ze nijak nereaguje s okolim a nemeni jeho vlastnosti). Ak to tie kamene ovplyvnuju tak samo nepouzivat. Moja chyba, bo som nevedel co to je konkretne za kamen.
S tou pemzou neviem ako to je, nepouzival som ju. Ale ako som teraz na nu kukal tak robi dost bordel, samy prasok, takze tiaz na prd. takze beriem spat. Ako sa to o seba otiera tak to pekne bordeli. Tak sme zase naspat pri plaste.
Jak tak kukam do googlu....... ak je to pemza, tak by to mohlo byt OK, v podstate patri ku sklam a ak obsahuje kremik, tak to by malo byt tiez OK. No ale bordeli. Takze zatial vedie plast.

EDIT: tak ju skusim nalozit do vody. idem na to

EDIT2: Tak tie shiazo kamienky su napustane glycerinom s prichutami, aby sa nemusel fajcit tabak . Co je to za mineral som sa zatial nedopatral, ale impregnovane je to uz pre nas na prd.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Naposledy upravil Jagditrax 25-01-2013 v 13:50 PM

Old Post 25-01-2013 v 13:07 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9370280 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív