Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 2 3 [4] 
Sličné venkovanky (od sezóny 2006 až pryč) - Klikni zde pro originální téma
Zedy
Typhoon

hází docela zajímavý květy, myslím že v lepších podmínkách by to mohly bejt zajímavý bambule, dávám mu tak tejden a de pod kosu, teď je to druhej tejden co chlastá jen vodu
Anonymer
Krásne foxtaily na Typhoonovy, čo smrádek ? :)
Zedy
Jo na vrchních boulích ani ne, ale ty spodnější sou ocasatý parádně.

Je to dost pronikavej citróňák, než nějakej hutně nadejchlej slaďouš.
Zedy
DP x UK08

Z jiného místa, v růstu kobylince v květu Bloom + PK 13-14

týden před kosou
Zedy
KC36

v růstu kobylince v květu Bloom + PK 13-14

v den kosy a pár oholených větví
mrnin
citace:
Původní příspěvek od Zedy
KC36

v růstu kobylince v květu Bloom + PK 13-14

v den kosy a pár oholených větví


nekosis je moc brzo, vzdyt nejsou dozrale?
Zedy
citace:
Původní příspěvek od mrnin


nekosis je moc brzo, vzdyt nejsou dozrale?


Myslím že to bude parádní čerstvej kouř, žádnej posedávák;)
mrnin
citace:
Původní příspěvek od Zedy


Myslím že to bude parádní čerstvej kouř, žádnej posedávák;)


pravda
Rayen
Cau hezkej mazarek taky sem ho minulej rok jel skoda ze dozrava tak pozde ja ho sklizel o tejden driv,ale stejne to byl agresivni model mazar je fakt dobrej:afro:
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Rayen
Cau hezkej mazarek taky sem ho minulej rok jel skoda ze dozrava tak pozde ja ho sklizel o tejden driv,ale stejne to byl agresivni model mazar je fakt dobrej:afro:


Jo díky, ale pořád z něj mohl bejt větší keř. Viděl bych ho na kosu na konec října, tak uvidíme jak se zadaří.

Jinak Typhoon je hotovej, usušenej a je z něj drobných 27g. Report dýlej, tak zatím...
Zedy
T44 x GWS
Zedy
Mazar
Zedy
Euforie#1
Zedy
Euforie#2
Zedy
(DP x P#1) x P#1
Zedy
T44 X GWS

- dřevěnej popel, bloom, PK 13-14

(to platí pro všechny holky)
Zedy
MAZAR
Zedy
EUFORIA#1
Zedy
EUFORIA#2
Zedy
(DP X P#1) X P#1
Zedy
Malej, náhodnej potěšující sousedskej dar. Bohužel neznám původ, tak jen tak na koukačku.

Na prohnání přes Ice Bagy jak dělaný.
Zedy
Čorky 1:0 Zedy

Takovejdle pohled na mě čekal po dvoutýdenní návštěve na zahradě, kundy sou to!

Pak pošlu foto zbylýho Mazárka a té malé Euforky, je zajimavý že je tam nechaly :confused:
mentaly
to sou sracove letos se krade o sto sest
Zedy
Tak z toho co na zahradě zůstalo, aspoň něco dneska je kosím obě!

Mazar

Přízemní mrazíky od místního potoka jim ale vůbec nesvědčí...
Zedy
Euforia
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od Zedy
Malej, náhodnej potěšující sousedskej dar. Bohužel neznám původ, tak jen tak na koukačku.

Na prohnání přes Ice Bagy jak dělaný.


Nebude toho na IB docela škoda, vypadaj hezky ty palice..:)
Zedy
Teď když sem přišel o těch pár kytek, tak se na IB vyseru :teef: a budu rád za každej kouř, to jo kolego!
Zedy
...
Zedy
-> OUT 12 <-

Zdar :sun:

tak už trochu ze zvyku a z radosti se s vama rád podělím o letošní outdoorový počinny. Letošek je spíš dost guerilla style a holky by určitě snesly víc péče, nu což samozřejmě to toudle dobou krásně kvete, voní, lepí a je na co koukat. Tak sem budu postupně házet dojetý holky, který za to stojí;)

Většina z nich rostla v jamách co se rýči a rukám do hloubky chtělo, prosypaných trávníkovým substrátem..
Hnojený byly asi 2x Growem a jednou Bloomem.

Na úvod nějaké fotky z příprav:

1) 11.březen všechno první den v RW kostkách na klíčení
2) 31.březen už to pěkně leze
3) 21.duben malá jungle a po přesazení dost problém s místem
4) 1.května pěkně prorostlý květníky, necelejch 0,5l
5) 18.května šlo po zmrzlejch všechno ven do připravenejch děr
Zedy
mezi prvníma dojetýma je...

Durban Poison (od P@ulexe)

Tímto díky za osivo! Geny známý, který potvrdily svoji rychlost. Kytku sem ani jednou neštípal, takže její stavba je přirozená i když to na fotce moc vidět nejde. Na fotkách si možná všimnete nějakých semen v palicích, nešlo o hermení, ale nejspíš nějakej nálet pylu z okolí, protože políčko bylo od hermáčů a samců včas zbavený. Zbytek z fotek:

1) 18.května bylo datumem výsadby









2) 23.září poslední den života a celkovej pohled












3) Fotka vršku ze stejného dne












4) 24.září ostříhanej vršek před sušením












5) 27.září, tady už je relativně sucho, většina těch větších vrchů a šup s tím do mrazáku :)
Zedy
Biddy Early Citral (od Mrakoplase)

Díky za řezivo;) Jak mi bylo předáno, že tydle geny reagujou na stres nákvětem, tak se mi to jenom potvrdilo. Kočce se pořád něco nelíbilo i když měla stejné podmínky s ostatníma kámoškama, kterým vše sedlo jak prdel na hrnec. Nechtělo se mi do ní zbytečně rejpat a nějaká aklimatizace se stejně ukázala. I když trochu s mutacemi listů, tak stejně vyrostla do né závratných výšin, ale v květu vše vynahradila vyvoněnýmy a relativně hutnými vršky, však koukněte sami;)


1) 25.května pár dní od vysazení








2) 17.července, pomalej růst a zřetelná mutace na cípech listů













3) 23. září byl dnem kosy a na fotce jeden z vršků














4) Ještě ten den sem to postříhal od listí a hurá sušit












5) 26.září je dosušeno a zamraženo, pocukrovaný je to chutně! :)
Zedy
Lebanon (opět od Mrakoplase)

Tadle slečna šla jako náhradnice za hermující The Purps, kterej byl krásně narostlej a do té doby mi dělal jenom radost. Chytla se v pohodě, ale postupem vegetu celkem strádala na výživě a následně dosti prořídla, což de vidět na fotkách. Jinak taky jedna z těch rychlejších, ve finále výrazně provoněných krasavic.


1) 6.července, den náhrady za hermující The Purps









2) 25.července, viditelnej nedostatek dusíku a řidší stavba












3 a 4) 28.září den kosy a fotky sladkých vrchů






























5) 29.září sem to dostříhal a dodneška se suší




Jelikož sem pořád ještě bez baterek ve váze, tak gramáže doplním hned jak hodím prdelí a koupím baterky :D
Zbytek holek, kterejch je ještě dosti budu házet postupně po dosušení.
Tak ať se vám vše daří podle představ a mějte se blaze! ;)
fire.ent
čau měl bych jeden dotaz..jak to tak rychle sušíš??:teef: já mám Bec a Lebanona taky a ten nákvět u stresovaný Bec můžu potrvrdit...zajímavý ovšem je že sem jich měl 7(některý u kámošů a některý u mě a co řikal mrako tak to by to měli bejt 2 phena) a stalo se mi to jenom na jedný ze 3 co sem měl na políčku ale ta už je taky dokvetlá braly sme jí myslim 24týho...ale zbylý 2+bráchoj na zahradě chtěj dle mýho názoru tak ještě tejden, 10 dní...jinak pěkný k+ a pm kdyžtak smažu ;) jestli už máš všechno pod střechou tak ať to chutná a jestli ne tak ať to neplesnivý směj se f.e
Zedy
Zdar fire, hele už se mě ptal i chlapík přes pm, tak aby ste si nemysleli že jsem nějakej barbar a honím to mikrovlnkou :
Protože je nejlepší místo na sušení obsazený předpěstem, tak sem odkázanej na půdu, kde nejsou podmínky pro sušení úplně fajn, ale mohlo by bejt i hůř. Tydle rychle dokvetlý věci, který nemají zase tak moc prorostlý květy schnou celkem slušně do podoby, která se mi hodí na zamražení.
Do mrazáku dávám konopí u kterýho se ještě nelámou stonky, ale je to ještě částečně taková houževnatá guma, nevím jak bych ti to přiblížil, vezmu do ruky a vím :) pak už jen postupně odvětrávám pytle v mrazáku a je dobře.
Časlove
Zdárec sličná venkovanko!:D
Tak jsem "dosušil" i toho Lebanona a víc se mi zamlouvá Biddy Early Citral, furt mi příjde, že má takovej pepřovej nádech, zajmavý! Díky:)
Každopádně jsem dost zvědavej na ten zbytek, tak good luck a at to nenajde žádnej přizdisráč!
Zedy
Nazdar humusákos :D

Jo docela pepřák to je. Hele dneska jsem byl na záhumence a kytky tam pořád ještě sou :)
Zatím je tou nejsličnější venkovankou Purpurea Ticinensis x Chemdogem od tebe kterej sem dneska sekl vrchní půlku, zbytek nechám dojet a další celá Purpurea se bude ještě několik dní slunit. Ten Purps chce kupodivu ještě nějakej čas nechat, však se mrkni sám na fotky. No holky od tebe jsou moc fajný;) díky ti za ně!






Purpurea Ticinensis x Chemdog IBL























The Purps
Zedy
Čau zahradníci,

včera doschly nějaký vrchy ze dvou holek, tak sem hodím pár fotek na čumendu. Tady to prosychalo daleko dýl, tak bez keců jasný :D:D

Critical Mass #2 (od guerilly)

Ze startu se mi holka moc nezdála, tvořila max trojcípé listy a jako celek nepůsobila příliš vitálně. Před druhou půlkou však ukázala svůj potenciál a nabrala na kráse, jak mohutností, tak vitalitou. Ve finále mi udělal velkou radost prorostlýma květama s výraznou vůní, hlavně hrozný lepidlo a to i po proschnutí!


1) 18.května šla jako většina do země












2) 28.září focenej celkovej pohled na krasavici.













3) 6.října, den kosy a fotka živého květu.









4 a 5) 14.října dosušeno a uskladněno. Jak sem psal, je to hrozný lepidlo!!! :)









Spodní půlka rostliny ještě dojíždí...
Zedy
Purpurea Ticinensis x Chemdog IBL #2(od tej máničky Časlavy) :teef:

Od startu si slečna na nic moc nestěžovala :) a ve finále se ukázala jako pěknej kompaktní keř bez jedinýho záštipu. Ze začátku květu to ani nevypadaloo, že to budou zatím jedny z nejmohutnějších květů, sice to není takový lepidlo jako CM, ale vyvoněná je moc hezky.


1) zase 18.květen a hurá s ní do země.











2 a 3) 6. října šla vrchní polovina holčiny pod kosu. Celkovej pohled + jeden z vršků.































4 a 5) 14. října stejně jako vršky CM dosušeno a zamraženo.











Tak to je zatím všechno growers, sem trochu ve skluzu a dost kytek je ještě venku, snad nebudou moc přezrálý, popřípadě hnít. Tak i tak mě čeká velký překvapení, snad tam něco bude :D
Mějte se blaze a ať se daří, ola hej;)
Zedy
Ola hej,

tak co ještě vám z toho stříhání nehráblo? :D Máme krásnou deštivou sobotu, tak to de dobře... Aby mi to tady úplně nepomřelo a nemysleli ste si, že to mám na háku, tak sem přihodím nějaká ta fota z podzimního konopnění;)

...No a když sme u těch novinek, tak nevlezly ty kurvy zapráskaný zase ke kytkám? No jasně že, ale tak co děje se tak každej rok a je to pro mě spíš už rutina, než abych se zbytečně nervoval a dohledával kde a kdo to mohl bejt. Je mi líto těch ubožáků co nejsou schopný vysadit a mít z toho patřičnou radost.
Nu což, zmizel jeden celej Critical Mass a Sweet Tooth, vršky z The Purpse, Cheese a Bílý Wdovky, naštěstí se letos zadařilo a nad ztrátama se nemusím hroutit.
Na baráku ještě čekají Big Bud, SSH a Dutch Dragon, který jdou tendle víkend pod kosu, jsou to poslední holky venku.
Taky sem si všiml, že pár vrchů chytlo na půdě plíseň, tak tam zase tak ideální podmínky pro dosušení nejsou, proto je nechávám doschnout ve skříni, která čeká na jaro :)
Zase naházím holky do jednotlivejch příspěvků, ať je na co koukat;)
Zedy
Larry OG x The Purps (zase od toho Zélanďana Časlavy) ;)

...co bych si bez něj počal :D No a holčina, ta se rozjela dobře, ale po nějakém čase se jí na místě přestalo líbit a nahodila na všech listech drobné žluté tečky po celé jejich ploše, žádnej škudce, tak nevím. Asi narazila kořeňákem na zeminu co jí úplně nelahodila a od té doby už ani moc nenarostla. Je to škoda, protože v květu ukázala co umí a i když byly palice trochu řidší, tak o to víc byly pocukrovaný k ideálu. Mrkněte samy :)


1) 18.květen šla do země







2 a 3) 19.října byl dnem sklizně, jde vidět její menší vzrůst, ale zato lahodnej květ :)
























4 a 5) 27.října, díky míň prorostlým palicím je dosušená a chystá se do mrazáku.
Zedy
Purpurea Ticinensis x Chemdog IBL #1(Časlava :crazy: )

Todle je to řidší pheno a vzrůstem méně košatý. Bez jedinýho záštipu měla něco kolem 1,5m, byla to slečna, kterou sem při příchodu na políčko potkával jako první, takže srdcovka :D


1) 18.května byla sázená s ostatními











2 a 3) 19.října šla taky pod nůžky...


























4 a 5) 27.října dojíždí v provizorní sušárně... Taky povedený vršky jako u té druhé Purpurey, jo todle sou dobrý geny :)
Zedy
Hashplant (od Hlavy)

Díky za něj moc, tendle jeden kousek co sem si nechal sice tolik nenarostl, ale po každým pomazlení nekutečně zasmrděl! Takže při práci s ním to byla jedna velká radost :) Květy můžou na první pohled působit listnatěji, ale po ostříhání se ukázaly jako pěkně prorostlý kamínky. Kvantitu nehoním, takže velká spokojenost;)


1) -//-









2) 6.října - na fotce může působit trochu neforemně, to jen jak se klátil pod tíhou květů. Byl to tak 1,2m neštípanej keřík.









3) 19.října sem ho seknul s ostatními pozůstalými a neukradenými.












4 a 5) 27.října už dojíždí v sušírně, zítra ho čeká mrazák :) květy podle mýho moc hezký...
Zedy
The Purps (Časlavos)

Skoro vypadá jako bych ho okradl o semena co :D No na tudle holčinu sem se těšil ještě s pár kočkama nejvíc a ty kund* zrovna z tédle šmikly tu vrchní část, která mohla bejt fakt mocná! Vršky, který byly pod topem vypadají jako vrcholovky ostatních holek. No co i tak byla radost se s ní pomazlit, prostříhat a pokochat se plností palic :leaf:

1) -//- vypadá trochu neboze co :)






2 a 3) 19.října - sem ji seknul, celá stavba kytky nejde z fotky moc vyčíst, ale načtrl sem vám tam co přibližně zmizelo. Pro porovnání je v příspěvku č.8 na 3.fotce Purps celej, ale jak píšu tydle fotky nejsou zrovna fajn na porovnávání. Jinak šišky lahodný!




























4 a 5) 27.října - relativně dosušeno, ještě do zítřka to bude chtít a pak šup s ním do mrazáku;)
Zedy
Cheese (Dinafem)

Tadle Cannafestová holka měla dost podobnou stavbu jako The Purps i kvalitou květu srovnatelná. Škoda že ji taky někdo sejmul topovku, je to načrtnutý na fotce v jaký vejšce a jde to i docela dobře vidět. No, to co rostlina dala je paráda. Vůbec i ten Critical+ loni od Dinafemu byl moc povedenej, tak sem zvědavej co nám tadle banka nabídne letos :)



1) -//-









2 a 3) 19.října sem ji sklidil, na druhý fotce je načrtnutej řez. Odtud vejš se tyčila krásná vrcholovka :baseball: Na to, že šlo o nižší patra, tak paldy parádní!
























4 a 5) 28.října dosušeno a zamraženo. Velká škoda, že týden co jsem byl pryč a holky byly na půdě, tak toho dost pohnilo. Ale i tak sranda a něco z toho samo sebou je;)
Časlove
Zdárec šulíne!:)
Dost dobrej počin letos!:beer:
Tak jelikož letos nemám svůj out dred, tak ti sem hodim dva své "klenoty". Je to stejnej gen a druhej je podobnej jako máš ty!:)
p.s. pokusim se to udělat tak hezky zeleně a velce jako to máš ty!:D


Chemdog D ibl x The Purps

Chtěl by ještě tejden, ale to se nedá nic dělat, klony půjdou pod lampáre.
Časlove
Larry OG x The Purps

OG pheno, potřebovalo by tak ideálně 2 tejdny, ale i tak vypadá naprosto skvěle. Taky musim testnout pod lampou!:)
Doporučuju zvětšit.
Zedy
Hola zevlos :D jen to sem házej, ať je na co koukat!

Zrovna dneska se tam po tobě ptaly nějaký nadržený brunetky s vyšpulenejma dvojkama a ty se flákáš s nůžkama někde kdesi? Sprosrals :)

Jo tak Larry OG x The Purps sou si hodně podobný, kvalitně pocukrovaný :leaf:

Mrkni na tu hromadu co se mi povedla o víkendu a už to dostříhej, ať ti z toho nehoukne :crazy:
Časlove
Pyčo nadržený brunetky, ty mě sledujou až do lesa, než jim zmizim v houští u pole!:D
Minule tam kámoše srazila srna, asi taky dost nadržená!:D

Ještě zejtra ráno střihačka a je to pro letošek za mnou!!! JE TO HROZNÝ!!! Mě zejtra ucejtíš pár set metrů předtim než mě potkáš, cannabis for men!:)
Zedy
White Widow (Hanf Hanf)

Holka ve finále moc pěkná, jen se mi nejeví úplně, tak jak by se WW jevit měla :) Je možný, že se mi v tom množství rostlin prostě zaměnila s jinou partou. No co, tadle slečna šla jako náhrada za hermující The Purps a tak měla vegetační zpoždění za ostatníma, nakonec většinu o mnohé přerostla a ukázala své růstové schopnosti co do výšky i šířky. Průser byl akorát to, že jako i z některých dalších si ty hovada střihly i z této vršky a tak sem ji bral né úplně dozrálou, chtěla tak 10dní do kosy, ale i tak koukám po dosušení že sou to dobře vyzrálý paldy, ale dojet to, tak by to byla paráda. Mrkněte na ni, bez záštipu parádní stavba;)


1) 16.června byl jejím posledním dnem v květníku (vedle malej Sweet Tooth 3 :) )





2) 6.října je ještě celá neokradená :) tak se můžete mrknout na celou stavbu













3) 19.října byl dnem kosení














4 a 5) Dnešek - dosušená, doslova nacpaná do sklenice, výnosově je za lepí průměr letos. Květy pěkný, hutně prorostlý :leaf:
Zedy
Sweet Tooth 3 (od Hlavy)

Tydle holky jsem měl vy finále tři, jednu celou a půl té druhé ukradli, zůstala mi tak jedna a spodky té druhé. Jelikož šlo o klony z jedné matky;) byly jako přes kopírák. Vzrůstem kolem 70ti cm, neštípal jsem je a nechal ať se ukážou. Nejvíc m dostaly ty barvy do kterých šli ke konci květu, lahoda pro oko! Výnosově žádnej zázrak, hlavně proto že by si holčiny asi představovaly lepší růstový podmínky, víc péče a né takovou guerillu :D


1) 18.května šly povětšinou do země









2 a 3) 19.října jsem kosil co zbylo...




































4 a 5) Dneska dosušená s dalšími a už se válí ve sklenici :) Pohodová genetika ;)
Zedy
3x NoName :crazy:

Taky dobrý, známej chtěl nějaké rostliny, tak sem mu naslepo dal 3 kousky. Jelikož je to spíš mastičkář, tak nějaký geny moc neřeší, hodil to do pytlů dojel je a na podzim mi řiká, ať si pro ně zajdu, že je nechce :frog: na masti, výtažky na nic. No co, sušený, focený a skaldovaný jsou pohromadě, byla z nich celkem dobrá hromádka. Na květech jde vidět rozdílnost genů a částečně i podoba s některýma holkama vejš, však koukněte ;)
Zedy
Super Silver Haze (Hanf Hanf)

Tadle holka je jedna z mála co nerostla s většinou, dlouhou dobu si lebedila v malým květníku a až po delší době, když se ukázala většina samců a hermáčů na políčku, tak sem ji s klidem hodil do země. Čekal sem že pokvete dlouho až do listopadu a nakonec to stihla celkem slušně :) V den kdy přišly ty první sněhy sem udělal ještě nějaký fotky a hned sem ji setnul. Květem moc povedená rostlina :leaf:



1) 16. června je +- den zasazení do země




2 a 3) 28. října byl dnem prvních sněhů a sklizně této krasavice, pod tíhou sněhu šly vršky pěkně k zemi. Topovka je pěkně postavená :)


























4 a 5) Dneska sem ji odstřihal od stonků, a uskladnil. Květem se SSH vešla k lepšímu průměru, škoda že mi trochu přeschla, ale na kráse jí to určitě neubralo, mrkněte na ni;)
Zedy
Dutch Dragon (Hanf Hanf)

Stavbou šlo o parádní rostlinu, bez záštipu se postavila jako robustní keř. Seknul sem ji ke konci října a i přes nepřízeň počasí se ukázala dost odolnou proti plísním, květů je hromada, ale nejsou nějak moc prorostlé. I přesto bych řekl, že jde o dost výnosnou holčinu :) která se ke konci květu krásně zabarvila do tmavýho závoje.


1) 20.května je několik dní po zasazení z květníku








2) 26.září na celku jde vidět jaká je to parádní koule :)










3 a 4) 28.října první hrozba plísní a polámání, tak šla taky dolů...
































5) Dneska je dosušená a uskladněná. Sušina je silně aromatická a pěkně pocukrovaná, škoda řidších šišek, ale což :)
Zedy
Big Bud (Hanf Hanf)

Opět slečna z Vídně, tady sem s ní hned při zasazení do květníku v kterým byla až do sklizně trochu zaexperimentoval a posadil ji na okraj květníku, potom co trochu narostla jsem ji položil napříč květníkem a nechal vyjet boční terminály. Je to trochu vidět z fotek, šlo o pokus, ale myslím že se to osvědčilo na výnose a i bez záštipu šlo o celkem pěkně postavenou rostlinu. Škoda, že nemám porovnání, ale další seasson do toho půjdu určitě zase :) Hnojená byla když se nezapomnělo :)

1) 20.května jde vidět jak pěkně leží v květníku



2, 3 a 4) 28.října šla pod nůžky, jde vidět celek a pak i základní skelet rostliny a její boční terminály, který vesele přerostly ten hlavní. Celkem pěkně obsypaný vršky :leaf:















































5) 10.listopadu je dosušeno a uskladněno, výnosově žádnej zázrak, ale radosti jako z každé jiné konopné kočky :D
Zedy
2x LR#2 (Seedheaven)

Zdravím místní outdoor scénu :sun:

přínáším krátký fotoreport posledních dvou slečen, které šly letos úspěšně pod nůžky. Šlo o dva automaty, které sem dal klíčit dosti pozdě v létě a hele co z nich vylezlo. Škoda, že ke konci květu už neměly ideální podmínky na květ, taky co by se od listopadových dnů dalo čekat a tak se neukázaly v plné kráse. Každopádně i tak ukázaly co v nich je a přinesly příjemně pocukrované, tolik neprorostlé, ale sladce vyvoněné květy :) Dohromady je z nich po dosušení 13gramů, žádný zázrak a žádné zklamání, pod kosu šly obě holky 10.listopadu. Abych nezapomněl tak šlo o semena, která mi zaslal grower ze seedheavenu před dvěma lety...Však se můžete mrknout na fota jak to dopadlo;)


1, 2 a 3) 3.listopadu - obě slečny pěkně pohromadě, květníky jsou mám za to 1,5l, mají sympatickou stavbu :)

































4 a 5) Fota jsou z dneška, dosušeno a uskladněno......
Zedy
...tak abych to tady letos nějak zakončil....

Většina genů mě letos celkově přišla na pár kaček a spíše vlastním úsilím z toho vzešlo převážně na jednom místě mnoho krásných slečen i přes nějaké to hermení, které sem naštěstí vždycky včas nahradil poctivými holkami, samci byli předčasně načapáni a i nějaké ty ukradené vršky, toho vyšlo dosti pro radost duše.

Jelikož prd zhulím, tak to s reportama jednotlivých modelů bude slabší :D no co, aspoň toho můžu letos hromadu nasypat do mastí a případných tinktur, budu rád když to uberu převážně tím lékařským směrem :)

Ke každému modelu je připsán původce a jelikož vše vyšlo parádně, tak si můžete udělat představu a případnej zálusk na ty a tamty geny. Koho co zajímá, ať se klidně ptá, rád zodpovím;)

Všechno je zdárně pod střechou, tak se s vama prozatím loučím, mějte se blaze a ať se vám daří vaše pěstitelské činny v plné kráse, ola :sun:
Zedy
-> OUT 13 <-

citace:
Původní příspěvek od Zedy
...tak abych to tady letos nějak zakončil....


...tak abych to tady zase letos nějak oprášil....:D

Todle je pohlazení na duši!
Zedy
Vienna girls on the sun :sun:

edit: s lehkou nostalgií jsem vyhrabal starý outdoorový témata a spojil to dohromady, třeba si někdo rád počte :) asik tam budou někde pěkný prasečiny :D
Zedy
První holky jsou v zemi:



Ultimate medicine










Medical star














OG Kush #18















Double dutch - půjde do země, ještě musím najít flek












Sem zvědavej jak budou holky dokvítat...
Sázet se bude rozhodně dál, tak až bude na co koukat něco nahodím, mějte se blaze! :sun:
Zedy
Nějaké to letošní kořenění v různých fázích a podobách:




...ze semen (Blue Medi Kush - Spliff seeds)....










...z řezu (Double dutch - Flowery field)...













...nápodobně....















...Ultimate medicine - Flowery field před zasazením do země...





...zbytek zeleně si lebedí pod úsporkou, tak musíme společně přivolat nějaké to letní počasí :) zatím se mějte blaze :sun: a ať to koření, roste, případně kvete podle představ!
Zedy
Trochu toho slunce :sun: když už je jak je....
Zedy
Jenom tak letmo pro zpestření :)




Automaty už vystrkujou růžky - free sample od Sweet seeds z Cannafestu.....










BMK - na patrech jde parádně vidět, kdy byla holčina pod úsporkou a jak se teď táhne za "sluncem". Není místo, tak musí bejt holky za oknem...
Zedy
Hurá, konečně je něco v zemi :winner:

...aby bylo jasno ve zkratkách a nebyl v tom guláš:

BMK - Blue Medi Kush (Spliff seeds)
L - Levander (CBD seeds)
M - Magma (CBD seeds)
UM - Ultimate medicine (Flowery field) - jediný řezivo na place
C - Critical + (Dinafem)
OM - Outdoor mix (Top tao seeds)

....fotka celé guerily, zemina je z loňska + substrát pro pokojovky a trávníkáč 50/50. Zalejvat a hnojit se bude, tak jak to samo přijde :D
Zedy
BMK #1










BMK #2









L









M
Zedy
UM #1










UM #2










UM #3









C









OM
Zedy
OG Kush #18 - šel do květináče kvůli delšímu květu, třeba bude čas na zatmívačku, nebo půjde někam do skleníku













Double Dutch - šel místo OG
















Ultimate Medicine
Zedy
Medical Star je marod, má stejnej mix zeminy jako holky v příspěvku vejš. Zatím mě moc nenapadá co s ní s holkou, napadá mě ph, který zkusím trochu srazit. Zajímavý je, že známej má nezávisle na mě stejnej model, taky z FF, jiný podmínky (zemina, zálivka...) a ten samej problém :confused: Kdyby vás někoho něco napadlo zahradníci dejte vědět;)
Zedy
Nakonec jedna ze Sweet seeds automatek - snad se dočká slunečnýho počasí v květu...
benjichaouat
Ahoj, s timhle bojuje snad kazdej grower v cesku. Je to zpusobeny rozdilnym PH v hline a radikalni zmenou teploty.
Zedy
Zdar Benji, super díky ti za info! Teď teda nevím jestli mám to ph řešit, jestli jo tak +/- a nebo jen počkat na teplejší dny? Teploty tady lítají dost kua...

edit: :D vidím to na agregát a nějakej sodík každý holce k dobru, ať to roste!
benjichaouat
No beru to jako srandu. je pulka cervna, co chces resit. prej kitickam to nej a budes odmenen. cas plyne rychlosti vanku.
mrakoplas
čus,
jj taky se mi dějě něco podobnýho na balkonu v textilním květináči, řešim to enzymama a subjektivně bych řekl, že to pomáhá.

Jinak mě ještě napadá jestli by nepomohli nějaký mykhorizní houby....trichoderma , streptomyces....(mám objednáno subculture od GHE, kdyžtak můžu trochu odsypat na zkoušku ) ale asi, jak řiká benjichaout ...ještě bych počkal , má být prej tenhle tejden už hezky.

...jinak lampa ke kytkám ....hmmmm, to mě hned napadá si dát borosilikátem zasklít balkon , hodit tam 6ti kouli na přisvit a kam se hrabe izrael :D:D

Zedy
citace:
Původní příspěvek od benjichaouat
No beru to jako srandu. je pulka cervna, co chces resit. prej kitickam to nej a budes odmenen. cas plyne rychlosti vanku.


Jde mi o to ph, teploty samo sebou nepořeším, to bych musel bejt sakra šaman, aby se mraky rozestoupily a přišlo opravdový léto :D

citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
čus,
jj taky se mi dějě něco podobnýho na balkonu v textilním květináči, řešim to enzymama a subjektivně bych řekl, že to pomáhá.

Jinak mě ještě napadá jestli by nepomohli nějaký mykhorizní houby....trichoderma , streptomyces....(mám objednáno subculture od GHE, kdyžtak můžu trochu odsypat na zkoušku ) ale asi, jak řiká benjichaout ...ještě bych počkal , má být prej tenhle tejden už hezky.

...jinak lampa ke kytkám ....hmmmm, to mě hned napadá si dát borosilikátem zasklít balkon , hodit tam 6ti kouli na přisvit a kam se hrabe izrael :D:D



Zdar mraku, trochu v rici je, že mám holky v zemi (kromě té OG) a lití jakékoliv srandy se může docela minout účinkem, ještě když do toho řádně zaprší. Pro zapracování hub, bych je taky musel vyšťourat z děr, takže počkám ;)
Jo kamaráde nesměj se tomu, slunce uvidíme svátečně a pak se bude improvizovat. Na venky se budou kupovat stany bez dna na zadeklování a už se budou žhavit výbojky :teef:

Jo a až se budete procházet pod kaštanama, tak mrkněte co vykreslujou jejich listy na vnitřní kresbě :D

Ať vám to roste :sun:
mrakoplas
....no jsem právě myslel ,že by se kolem kytky udělalo několik děr ke kořenům a tam to nasypat.(alespon na instriktážních obrázkách na SYMBIVITu , jsem to tak pochopil) Důležitý hlavně kontakt s kořeny a pak se to podhoubí kolem kořenové zony rozroste samo. Myslím , že není podmínkou květináč,ale účinnost ve volné půdě může být asi nejistá.
Hlavně aby to nepomáhalo jiný kytce ,než který potřebujem :D
ale pravda , že jsem trochu kecal , protože jsem to zkoušel jen květináč, ale vim , že se i průmyslově hodně používají na polích atd....

...no já myslim ,že si slunce ještě užijem až až.....a budeme hezky opálený a sexy :D
Ale praktický malý skleníky s možností zatmívání a nebo s přisvicování by do budoucna nemusel být vůbec špatnej záměr, už jsem viděl ve světě , že se dělaj takový oválný stany. Ale jsou to zatim hrozný cenový dardy.

jo a ten kaštan , jsem taky nedávno se na to uplně zakoukal ,ale to bylo když jsem pozoroval stín listu kaštanu na zemi od pouliční výbojky , tak jsem na tom zasekl a musel vyfotit, takhle mě to netrklo. je to zajímavý to zrcadlení :D
Zedy
Zdar, tak o to co sem dýl zasadil kvůli počasí na políčko, který loni někdo navštívil až ke konci sezóny sem letos dřív skončil s tím, že ho ten zm*d navštívil už teď, všech deset holek z příspěvků 364 a 365 je vytrhanejch a nezvěstnejch, nasrat! Na hledání dalšího pole nemám čas ani náladu na léto mizím pryč, aspoň že mám něco málo posichrovanýho na jinejch místech. Sem kkt, že sázím tam kde někdo loni sebral nějaký vršky :mutant: však to ti nedá viď, nadávat můžu tak sám sobě :D

citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
....no jsem právě myslel ,že by se kolem kytky udělalo několik děr ke kořenům a tam to nasypat.(alespon na instriktážních obrázkách na SYMBIVITu , jsem to tak pochopil) Důležitý hlavně kontakt s kořeny a pak se to podhoubí kolem kořenové zony rozroste samo. Myslím , že není podmínkou květináč,ale účinnost ve volné půdě může být asi nejistá.
Hlavně aby to nepomáhalo jiný kytce ,než který potřebujem :D
ale pravda , že jsem trochu kecal , protože jsem to zkoušel jen květináč, ale vim , že se i průmyslově hodně používají na polích atd....

...no já myslim ,že si slunce ještě užijem až až.....a budeme hezky opálený a sexy :D
Ale praktický malý skleníky s možností zatmívání a nebo s přisvicování by do budoucna nemusel být vůbec špatnej záměr, už jsem viděl ve světě , že se dělaj takový oválný stany. Ale jsou to zatim hrozný cenový dardy.

jo a ten kaštan , jsem taky nedávno se na to uplně zakoukal ,ale to bylo když jsem pozoroval stín listu kaštanu na zemi od pouliční výbojky , tak jsem na tom zasekl a musel vyfotit, takhle mě to netrklo. je to zajímavý to zrcadlení :D


Jo Mraku, postup na aplikaci houby o kterým píšeš by se nemusel minout účinkem, každopádně budu muset něco vymyslet, protože kočka se pořád nelepší a akorát ji to brzdí v přírůstu.

A když vidím jak se čóruje aniž by člověk pořádně začal, tak nějaká zatmívací alternativa, álá zabetovnovanej skleník na petlici by byl vhodnou volbou kua :teef:

No nic, tak vám přeju ať se líp zadaří, čorkám jedině smrt :girldevil a mějte se blaze :sun:
yabasta
to nase.re lidi jsou ku.rvy
sklenik je opravdu asi nejlepsi alternativa
Slick-ace
To sou píče, rozkopat jim držky :mad:.
Ať vyjdou ty ostatní místa a užij léto.
mrakoplas
....to je fakt škoda....nechápu , že ted , když můžeš sehnat genetiku za pár šupů , to někomu za to stojí...tipoval bych to asi na nějky puberťáky. tak snad ty ostatní dojedou v pohodě, tedkon ani skleník na zahradě nemůsí bejt uplná jistota.
cooo?! to uz je strasna ubohost :/ jak muze bejt nekdo tak retardovanej? tohle musi tak nasrat. uplne s tebou soucitim...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma