Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Receptář

Stránky: 1 [2] 3 
Od Semínka po Sklizeň - Klikni zde pro originální téma
rasty
No nevim jestli jsi udelal dobre. Jestli jsi seminko vyloupl z te tvrde slupky tak ti asi prd vyleze.
Smart
a co jsem mel udělat? to mě schválně špatně poradili?
doxenon
citace:
Původní příspěvek od Smart
A mám jí ted zalejvat když jsem to sundal?? (zalévám to rozprašovačem)


NO FUTURE.
hurvajs1994
Zdravím... mám jen otázku, přečetl jsi ten FAQ ? Vypadá to, že ne. S tou slupkou jsi to špatně pochopil, slupku je potřebné sundat, až když ti zůstane na prvních listech (děložních). Viz obrázek, není to sice ganja, ale princip je stejný http://www.svon.cz/picture/cactus/pereskia_08a.jpg
Smart
Takže jsem to pos*** a ted nic nevyroste jo?
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od Smart
Takže jsem to pos*** a ted nic nevyroste jo?


Nic jsi neposral. Kdybys to zasadil hlouběji, tak by se touhle dobou stejně ta slupka sundávala v hlíně (třením). Akorát by to déle trvalo.
Smart
takže to mám dát trošku hloub ju?
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od hurvajs1994
Zdravím... mám jen otázku, přečetl jsi ten FAQ ? Vypadá to, že ne. S tou slupkou jsi to špatně pochopil, slupku je potřebné sundat, až když ti zůstane na prvních listech (děložních). Viz obrázek, není to sice ganja, ale princip je stejný http://www.svon.cz/picture/cactus/pereskia_08a.jpg


Samozřejmě, že mu to zůstalo na děložních lístcích.
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od Smart
takže to mám dát trošku hloub ju?


Ne, proboha! Nech je být.
Smart
Kosmej,tak jsem ty semínka dal ješte trošku pod zeminu... Stačí to?

Jenom abych neudělal chybu...
Semínka mě vylezly jakoby ze zeminy ven ale nic zeleného nevylezlo tak jsem teda sundal ty slupky snad jsem udělal dobře ale ted jsem je radši zahrabal hloubš...
Edit: takže je mám zas nechat tak jak jsou na fotkách?
KOSMEJ
Ty jsi idiot. Měl si je nechat být, maximálně trochu rosit vodou a udržovat půdu trochu vlhkou. Doufám, žes nic nedělal s kořenem.
Smart
Nene,s kořenem nic,mám ty semínka bez skořápky dát nad povrh hlíny nebo je zasypat?
KOSMEJ
Ať jsou na povrchu a jen je ros. Přes noc na to dej igelit na udržení vlhkosti. A zítra je dej do polostínu, ať na ně už trochu slunce svítí.
Smart
OK dík moc ten igelit asi dávat nebudu,nespím tak je občas orosim :-) Fakt dík moc za cenný rady
Fatalnicek
Prosimte hlavne na to moc nehrab, to znamena vubec, urcite to nevrtej uz nikam hloubs ani vejs, nic z toho nesundavej netrhej a rozprasovacem to udrzuj vlhky. To je jediny co musis delat
Smart
Ok :D nebudu se do toho hrabat... jen malé info,první rotlinka začíná zelenat odpoledne přidám fotku ,:)
Madical-Strains
:D :D :D Smart- koukam ze uz tu mas rozjety o pestu dve vlakna,tohle a jeste tohle http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=64889
Tak se nakonec vrhas do indoor pestu :D
Pozoruju ze nejses zadnej troskar. :D
Smart
Jono,na zimu bych to chtěl skusit... ještě k mojm kytkám... Zdá se mě že sou takový sešlí,co s nima může bejt?
Madical-Strains
Tak dej fotku at ti nekdo muze poradit. Bez fotky tezko soudit :D
Smart
nahoře je ten kořínek takovej černej a ta bambulka nahoře se začíná otvírat... udělal sjem radši takhle detail foto
Smart
Zde delší fotka
xpapousek
jajajajajaj, to myslíš vážně?

http://cs.wikipedia.org/wiki/Rostliny
OMG XD
Growman
citace:
Původní příspěvek od Smart
Jono,na zimu bych to chtěl skusit... ještě k mojm kytkám... Zdá se mě že sou takový sešlí,co s nima může bejt?


Pěstování by jsi se měl zatím velikým obloukem vyhnout. Nic se nenaučíš hned. Potřebuješ spousty informací a na groweru nebo google je všechno co potřebuješ. Já když něco hledám, tak napíši do googlu např. "kličení grower" "hnojivo grower" " atd.
Vyjede ti spoustu odkazů na stránky groweru a už stačí jen číst, číst a číst.
Pěstovat na základě ptaní a odpovídání je na hovno. Ty o pěstování nic nevíš a když něco o něčem nevím, tak to nemůžu dělat.

Vlastně jsi si to teď předvedl sám na sobě :rasta:

Prostě je mučíš a teď už ti umíraj a už se z toho nedostanou. Zabil jsi se.
S klíčkem nesmíš ani hnout (pokud ho nemáš na ubrousku atd.) a nechat ho být. On si poradí sám, toho se bát nemusíš. Neustále jsi s nima manipuloval a nakonec jsi odloupl slupku. Ta slupka většinou odpadne sama. Občas se stane, že neodpadne, tak stačí navlhčit a po chvíli opatrně sundat. Nejlepší je dát semínka hned do hlíny.

Dokud se nenaučíš pěstovat outdoor, tak o indooru vůbec nepřemýšlej.
Ty teď musíš hlavně číst a už se na nic neptat.
Smart
TAkře jsou v p*** a mám to vyhodit jo?
Madical-Strains
A nepremyslel si o klonech? :D
Ja pojedu priste uz jen klony.
Do zimy mas co studovat a az rozjedes v zime ten indoor tak uz alespon budes trochu o tom neco vedet. :)
Edit: Indoor je ale narocnejsi ! Bez studia to ani nezkousej.
to Smart ja som zacinal presne ako ty nemal som absolutny pojem o tom co je treba k pestovaniu ale urobyl si velku chybu ako 1 si mal zacat citat Grower je tam vsetko vsecicko od prvej myslienky na pestovanie az po krasnu a mohutnu urodu . Ja ako prve nez som si vobec kupil prve semeno , substrat , lampu a vsetky veci ktomu som asi tyzdem sedel za PC a cital studoval Grower az kym som aspon nieco pochopil o com a ako spravne pestovat a niesom ziaden odbornik som uplny amater mam teraz iba druhe kolo a aj ja sa potrebujem niekedy poradit ale uz aspon viem tie zaklady ktore ty si MUSIS PRECITAT a zistis sam kde si urobyl chybu a naucis sa to neboj sa nieje to nic zlozite pochopy to kazdy drzim palce pri tvojom studovani a o tyzden ked das klicit znova dalsie semena tak uz sa ti nestane zeby ti takto umrely .
Smart
citace:
Původní příspěvek od V.Butch
A nepremyslel si o klonech? :D
Ja pojedu priste uz jen klony.
Do zimy mas co studovat a az rozjedes v zime ten indoor tak uz budes trochu o tom neco vedet. :)

A klony seženu kde?
doxenon
To co ti napsal Growman, to samý jsem ti psal včera já, vím že se snažíš ale tou snahou všechno dojebeš, říkalo se to už na vojně, nejhorší je aktivní pitomec, slípce taky z prdele nevyškrabuješ vejce, vyplkne ho sama, je to její úkol, stejně jako semínko vyklíčí samo. Na ukázku fotka No name co jsem dostal, nechal ho na navlhčeným odličovacím tampónu, během dvou dní klíček venku, přesazeno do malýho květníku, po týdnu do kokosu a od té doby jsem na to nešáh.
Madical-Strains
U matkaru ,koukni do bazaru ....nebo udajne i ve Vidni.
Ale koukej do bily listiny!!! :)
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od Smart
nahoře je ten kořínek takovej černej a ta bambulka nahoře se začíná otvírat... udělal sjem radši takhle detail foto


Jako sorry, ale k tomuhle už fakt nemám, co říct. Napíšeš tohle - a k tomu dodáš fotku klíčku vytaženého ze substrátu. To černé dole obsahuje takové mrchy, které reagují na gravitaci a říkají kořenu, kam má růst. A to, že se ta "bambulka", jak tomu říkáš, začínala otevírat, to se začaly otevírat děložní lístky. Nejdřív to zasypeš, potom to zase odhrneš a ve finále to vytáhneš z půdy, jako bych ti opakovaně neříkal, ať to necháš být. Prostě to nech být, jed¨stli si to ještě nezabil, tak to pojede samo. Příliš péče škodí.
Smart
Poučení pro příště... Jestli nic nevyroste tak jsem se připravil celkově o 6kil... Příště si to pořádně prostuduju... Dík všem za rady... Kdyžtak se ozvu jak to s nima vypadá
KOSMEJ
Prostě už s nimi v žádném případě nijak nemanipuluj, dej to za dovnitř za okno, kde svítí, a čekej pár dní.

A mimochodem - přehlédl jsem tvoji větu z předvčerejška: "Co sem se dneska podíval do kvetináče, maj celkem dlouhý klíčky" Takže ty ses už předtím hrabal u kořene klíčku - neuvěřïtelné, cos všechno udělal pro to, abys těm kytkám co nejvíc zmenšil šanci na život.
Fatalnicek
Podle me sis mel za tech sest set radsi koupit trojku a mel bys to bez prace na mnozstvi asi tak to samy lepsi koureni a nemusel se s tim tri mesice trapit, i kdyz timhle stylem se ani ty tri mesice trapit nebudes pac ty kytky utrapis do tydne jestli uz si to neudelal. Kdyz ti nekdo napise at na to nesahas nikam nezahrabavas nevyhrabavas, ty napises ze ok ze na to nebudes hrabat a o 8 hod. pozdeji nahodis fotku vyhrabanyho vyklicenyho seminka, to je skoro nevidany :)
ps: na indoor ani nemysli dokud o tom nebudes neco vedet :micro:
Madical-Strains
Nedalo mi to abych se se svami vsemi nepodelil o tento pribeh.

Jezdim na chalupu kde znam odmalicka jednoho presne takoveho Smarta :D.
Protoze nikomu ale neskodi ba naopak ,drzi slovo,povahove hodnej,vzdy se snazi vyjit vstric tak ho mam celkem svym zpusobem rad a obcas za nim zajdu na kafe a na pokec.
Ma je jednu drobnou chybu :D nikdy nic nechape ,na vsechno se pta 10x, a stejne te neposlechne a udela si to podle sebe at se to tyka cehokoliv.
Kdysi jsem dostal od jednoho znameho krabicku seminek kterou uz jsem mel skoro 2-3 roky,takze jsem ani neocekaval ze by znich neco bylo.
Letos v lednu jsem u nej byl a kdyz prisla rec na ty seminka v jeho hlave se zrodil plan zasadit na jare na zahrade 20 kousku,jako ze to budem mit dohromady. Nakonec nam to ale bohuzel na jare zmrzlo,jak byly letos ty jarni mrazy jeste zacatkem kvetna.
Tak jsem mu rekl ze zkusim indoor,ptal se me co to je a co to obnasi,v te dobe jsem o tom nemel ani sajnu. Jakmile jsem se vsak vratil domu z chalupy tak jsem o tom teprve zacal hledal informace.
Po mesici jsem byl znovu na chalupe a pri jeho navsteve se mi svesila prekvapenim celist a jen sem s uzasem zasnul nad jeho akcnosti, v jeho kotelne stala vybavena a zarizena skrin,pry mu ji vyrobil nejakej kamos.Schazely mu jen semena.
Ty jsem mu dalsi navstevu privezl az za nejakou dobu takze sme priblizne ve stejnou dobu rozjely indoor soucasne.
A to byste koukaly na to jakou mel ten hoch urodu ,cumel jsem na to jak puk,fakt tomu nerozumim,nechapu. A zavidim mu (:D samozrejme zdrave zavidim )
Mel 400W HPS ,100x100x180 skrin,semena NOname,podotykam ze nic o pestovani indoor nevedel,nechtel nic studovat na mobil me behem jeho pestu prislo od nej na tisice otazek. Dal jsem mu odkaz na tento growerale zase neposlechl a pestoval nejak tak s citem a improvizaci :D jak on tomu rikal.
Bez absolutnich vedomosti a bez mereni Ph vody! V indooru udelal vysledek 413 g na 1 m3. Klobouk dolu!

Puvodne kdyz jsem narazil na zdejsiho Smarta tak jsem se ze zacatku domnival ze se jedna prave o nej :D. Az pozdeji jsem pochopil ze se jedna o uplne jineho Smarta> :D

Jen jsem tim chtel rict ze nikdy nelze nikoho podcenovat,obcas si proste priroda udela co chce a nadeli nekomu to a jinymu ono. :D
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od V.Butch
Nedalo mi to abych se se svami vsemi nepodelil o tento pribeh...


Jo,jo, někomu se hned zadaří. Ale můj první indoor byl katastrofa. Ne že bych ve finále nevypěstoval celkem slušnou úrodu (a první pokus), ale těch peněz, co to stálo... Růstová fáze mi trvala skoro půl roku, protože jsem několikrát přišel téměř o všechny listy. A to jsem měl celkem jednoduchý model na pěstování (Afghán) a pěknou řádku let odpěstováno venku.
Jen čtu a směju se :D nic proti ale co je moc je moc, by neměl dělat nic bez toho aby si FAQ přečetl aspon 3x a to i pozpátku... začátky jsou krušný, ale že až takhle :D
abstinentnekura
Grower století. :-D
Madical-Strains
Smart- nezapomen nam napsat jak to dopadlo,jesli se alespon to jedno semeno chytlo.
Ale vidim ze Smart uz nic dlouho neprispel predpokladam ze je ted zaneprazdnen ctenim toho FAQ, jesli se nepletu? :D
hellping
No a nebo už kutí ten indoooor :) tak nemá čas odpovídat a nebo číst F.A.Q
Jinak jsem si tendlecten thread pročítal dneska v práci a musel jsem se fakt neskutečně u toho kompíku tlemit. Až tak že jsem musel odejít na chvíli ven protože jsem dostal záchvat smíchu a nechtěl jsem aby si toho ostatní všimli
Smart
V.Buch zatim se nechtyli i přes to že jsem je zalejval uschly
doxenon
citace:
Původní příspěvek od Smart
V.Buch zatim se nechtyli i přes to že jsem je zalejval uschly


Snad jsi nečekal něco jinýho? Vydím že jsi opravdový vemeno, včera jsem ti psal pm když jsi se ptal kde máš sehnat klony, do bazaru jsi se neobtěžoval zadat si inz. to je potom těžký.
Kluci, pomozte někdo tomu exotovi, nabídněte řezy, ústecký kraj.
Smart
Díval jsem se tam dokonce jsem někomu psal PMku ale zatim neodepsal... Ale pokud někdo z ůsteckýho kraje máte tak rád odkoupím... Dík :-)
doxenon
citace:
Původní příspěvek od Smart
Díval jsem se tam dokonce jsem někomu psal PMku ale zatim neodepsal... Ale pokud někdo z ůsteckýho kraje máte tak rád odkoupím... Dík :-)


To je pěkný že ses díval ale když něco chceš, tak pro to něco musíš udělat, říkal jsem ti ať si vložíš ty inzerát, třeba "Koupím řezy, Ústecký kraj, díky za nabídky" a 100% se ti někdo ozve, já když jsem sháněl poprvé klony, tak jsem tu taky nikoho neznal, dal jsem inzerát a večer jsem měl od kluků osm odpovědí, vybral jsem si jednoho a ostatním jsem se omluvil a poděkoval s tím že klony už mám.
biobizzman
jelikož nesplnuješ ani zakladní pravydla groweru tak si řezy nezasloužíš....
Smart
biobizz,odpovez prosím na PMku... Dík
Madical-Strains
Kdybych klony mel,pokud te neni 18.nact taky bych se te je bal dat,na to sou u nas policajti haklivy davat neco mladistvym.
Ale urcite te preju abys je sehnal !!! At je nejaka sranda :D,vzdycky se tesim co si tady zase prectu.
Jinak ...evidentne tvejm rodicum to asi nevadi ze ches pestovat tak v nejhorsim at te ty klony koupi rodice ,kdyz nejsou vzasade teda proti.
Drzim palce! :)
Smart
Ahoj,nejsou proti ale matka semnou do Ústí nepojede a nechci zas dávat 100kč navíc za dobírku (pokud by mě to někdo na dobírku hodil)

E: A pro bioza.. není se čeho bát... Nepráskl bych tě přinejhoším bych řekl že jsem to ukradl...
XD
doxenon
ááááááá, tak to jsme doma, Smarte, ser na to, užívej si zatím holek a bezstarostnýho mládí, pěstování je tenkej led a ještě bys mohl dostat do průseru rodiče a to bys přece nerad že?
Za chvíli máš po prázdninách a začnou školní starosti.
Smart
Doxekon,pokuta za víc jak 5rostlin je jen max 15tisíc takže to problém není :D a sušinu schovat umím... Tkže kdo máte klony z Ústeckýho rkaje pište PM :D
A je lepší takhle nízká pokuta než to kupovat...
Madical-Strains
Bacha na to,ses spatne informovanej,pokuta hrozi do 5.rostlin (prestupek) ,za vic je uz kriminal.(trestny cin)
A ted si nejsem jistej od 16.uz par nactiletych dokonce i zavrely.
Jesli ti je pod 15 tak ti nic nemuzou,sliznou to za tebe rodice.
(samozrejme jen kdyby se to provalilo) ale toho kdo ti to prodal tak toho by urcite trest neminul.:D na to vem jed.
Smart
Šak já vím přestupek pod pokutou max 15k a je nehodlám jít nad 5 rostlin...
doxenon
Když tak mám v nicku přezdívku Doxenon a ne Doxekon a kolega je V.Butch a ne V.Buch :-). Dopiluj češtinu a kytky zatím ser.
Madical-Strains
Jesli ty klony mermomoci tak moc chces a my te to za zadnou cenu nevymluvime tak kdyby ses na tim trochu zamyslel a popremyslel tak sezenes klony aniz by nekdo vedel kolik ti je let,(je to uplne jednoduchy) ale navadet te nemuzeme,to by se nam mohlo taky vymstit. :) Pochop...
Edit:
Ted jsem si uvedomil ze vyklicit semena je asi to nejjednosussi na celym pestu, daleko tezsi je samotny pest a pece o kyti a mraky dalsich veci. Kdyz si koupis klony a znovu to nezvladnes tak pak budes 2x tak nastvanej,uz budes mit za sebou 2 ztraty ,kdyz jsi ani nezvladl vyklicit semena.
Nejlepsi pro tebe bude znovu sehnat semena a rovnou je nechat klicit uz v kvetinaci (do auto bych znovu nesel) a naucit se trpelivosti. :)
A nebo se na to radeji uplne vysrat pockat tech par let a zacit z klonu ,po poradnem nastudovani vsech potrebnych informaci.
To je ma rada.
KOSMEJ
Prosímvás, co je to za blbost?! je 9. srpna. Klony by mu už stejně byly na hovno, když chce pěstovat na balkónu. Buď by mu začaly rovnou kvést nebo by stejně nedorostly, ani nedokvetly.

A navíc dle jeho posledních slov hádám, že stejně je nezletilý, když do Ústí by s ním musela jet matka. Policajti jsou u nás tolerantní, ale tolerance pozbývají, pokud se jedná o prodej nezletilcům.

Edit:
Aha, tak to jsem špatně pochopil, vy se s ním nechcete setkat, protože myslíte, že je nezletilý - a proto ta matka. Ale i tak - na 99% je nezletilý (nebo zaostalý)
Madical-Strains
No to mas recht ze na balkone by to uz nedokvetlo , snad tady diskutujeme uz jen o indooru a vzhledem k jeho netrpelivosti predpokladam ze skoci do idooru nejpozdeji co nejdrive. :)
Smart
Dám tedy na vaše RADY a přes zimu to nastuduju a v létě začnu Outdoor a pak si koupím nějakej box na ZIMU...
Fatalnicek
Konecne neco rozumnyho z tebe vypadlo, tak hodne trpelivosti a dobrou pamet preje Fatalnicek a doufam, ze na jare uvidime jak pilne si studoval :) zatim zdarec
Hoši proč je tohle jako důležité téma.. .všichni víme, že smart není plnoletej a snaží se vypěstit nějaký pálo, protože všichni kolem něho hulej jak splašený... nevim nevim... četl jsem poslední stránku a jinej jeho thread, ale tohle by měl být anáál.
Smart : Hlavní informační zdroj je F.A.Q :faq:, nebo-li Frequently asked questions = Často kladené otázky...:help:

význam FAQ z wiki (druhý odstavec si pozorně přečti, dočetl jsem se, že jsi nezdvořilý) : ;)
citace:
FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se (s mírně humorným nádechem) používá česká zkratka ČKD), je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Dokumenty FAQ vznikly na Internetu, konkrétně v Usenetových diskusních skupinách. V těchto skupinách se často opakovaly stejné otázky začátečníků, kteří znovu a znovu pokládali již mnohokrát zodpovězené dotazy. Aby se takovým opakovaným otázkám zabránilo, někteří uživatelé začali vytvářet seznamy nejtypičtějších otázek a odpovědí na ně, které do příslušné skupiny pravidelně zasílali v jediné shrnující zprávě. V prostředí diskusních skupin se považuje za nezdvořilé pokládat dotazy, které jsou v FAQ pokryty.


+ červená tabulka :

code:
NEŽ ODPOVÍŠ K TÉMATU
- JE TVOJE ZODPOVĚDNOST RESPEKTOVAT PRAVIDLA KOMUNITY!
- V OPAČNÉM PŘÍPADĚ MŮŽE BÝT TVOJE REGISTRACE ZRUŠENA!
    Hledal jsi odpověď na tvou otázku v Návodech, FAQ a Slovníku pojmů?
    Hledal jsi odpověď v archívu diskusních fór?
    Týká se tvůj příspěvek skutečně tohoto tématu?
    Přináší tvůj příspěvek něco užitečného k tématu?
    Zkontroloval jsi, zda tvůj příspěvek neobsahuje hrubé pravopisné chyby?


:einstein:
Madical-Strains
Smart ??? Nebo je to nekdo jiny?
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2
miravlak
no hoši respect za vaši trpělivost :) co je moc,to je moc :D..parádní topick k rannímu záhulu z bongu :-D K+ smarte :D
MDe_
se divím že se do toho serete a píšete hovna když je hlava neschopny ..
ganja-steve
citace:
Původní příspěvek od biobizzman
jelikož nesplnuješ ani zakladní pravydla groweru tak si řezy nezasloužíš....

lol:D:D
jelikoz neumis pravidla ceskyho pravopisu,tak radsi nepis :D
guarana
citace:
Původní příspěvek od Smart
Dám tedy na vaše RADY a přes zimu to nastuduju a v létě začnu Outdoor a pak si koupím nějakej box na ZIMU...

skus zacat ten outdoor uz na jar ;)
MaaaYaaa
:popcorn: vystydnul mi čaj, stekl med z rohlíků a den se přetočil do odpoledne ..
:punk::punk:
Ale přečetl jsem celej thread a mam nasmáno do konce týdne !!
Zefram Cochrane
Ještě bych měl jednu radu. Smarte, kup si ve zdravé výživě pytlíček neloupaného konopného semínka (ale ne nějaké pražené, solené či obalované). Ta semínka si vem a na nich můžeš (za pár korun) zkoušet kdeco - jak klíčit, zalévat, jak se budou chovat když je necháš vyschnout, když je přeliješ a co vše vydrží. A až ti povyrostou, tak na nich můžeš trénovat dál - tvarování, stříhání, zaštipování a i odebítání klonů a můžeš zkusit i hnojení.
Bude to naprosto legální a hodně se tak naučíš za pár korun.
vondris
taky mam jednu prozbu. co je tak nejak lepsi merit PH v zalivce nebo v hline? pac mam uplne ruzne rozdily PH v kvetinacich :( diky za pomoc
Zefram Cochrane
vondris> pH zálivky je vhodné přizpůsobit tomu substrátu, tzn. že při substrátu s vyšším pH je vhodnější zálivka s nižším pH a naopak. Dobré je zjistit si jaké pH z toho substrátu vyteče a podle toho upravovat pH zálivky.
Smart
Ahoj,dovolím si oživit topic otázkou...
Co by jste mě doporučily za semínka kdybych chtěl začít co nejdřív to pujde... Doufám že už to nezkazím...
Kdý mě doporučujete zasít venku na balkoně? a jakej model?
P.S ty semínka Autoflow... Děkuju :)
Connoisseur
Smarte... ty vole... ty být kytka, vypadneš ze selekce při prvním klíčku. :)
travodlak
af sázej tak začátkem června nejdřív...
Smart
Ahoj,
tak se mě dostali pod ruku nějaké ty semínka tak už jsem je zasadil do hlíny,vyrostly o trošku (ten klíček vylezl ven) každej den to tak 2x až 3x za den kropim rozprašovačem s vodou... Co na to řikáte v jaký je to fázi? Už začali ty semínka lízt na povrch...
Smart
Druha fotka
Smart
Třetí fotka
Smart
Tak dneska už jedno semínko povyrostlo a začalo se zelenat,je to druhé semínko v pořádku když se tak plazí?
Connoisseur
ale, ale, koho to tu vidím... hlavně na to nesahej OK... na kytky se nesahá, vůbec nee a nevyndavej je z hlíny ven, aby ses podíval na kořínek.
mno... většinou přeji hodně štěstí, ale tobě přeji hodně rozumu a síly učit se.
PS: noo konečně zase bude sranda neee... budu sledovat.
PSS: mám tu volnou K-, tak se snaž nebo poletí.
Kambu
Přečetl sem celé toto vlákno a došel sem k závěru,že komu není rady,tomu není pomoci. Nechápu ,proč furt z té hliny to vyhrabuješ?Jaký to má vlastně význam??Seminko zasadim tak cca 0,5cm-1cm pod hlinu,orosim a ono samo vyklici,jen to chce cas! Jinak to druhe seminko (klicek)co lezi,opatrne dej pod hlinu-kličkem dolu a lehce zahrn hlinou a uz do toho nerýpej! Hodně štěstí.

edit:ten klicek dej zvlast do kelimku nebo kvetinace napr.At je nemas ty 2 kytky tak moc u sebe (tak bych to udelal ja)
Smart
Tak to jedno semínko sem píchnul do druhého květináče,květinka už se docela rozjela :D 4.Den od zasazení :D co tomu říkáte?
yara
Je s tebou zábava Smarte. Dva dny jsem se bavil u ranní kávy.

Teď už jenom čekám kdy ti dojde ta druhá věc a co s tím uděláš.
Smart
Nemůžeš bejt konkrétnější?
dan
zkazím mu zábavu. světlo.
Smart
Tak slunko svítí pořád ne? A kdyby ta rostlina měla málo světla tak nebude zelená nebo se pletu?
hurvajs1994
raději to zase ukonči.. Musím tomu svítit na periodu 18h světlo / 6 hodin tma, jinak ti to začne hned kvést... Asi jsi moc nestudoval co ? :D
Lord A.
citace:
Původní příspěvek od Smart
Tak slunko svítí pořád ne? A kdyby ta rostlina měla málo světla tak nebude zelená nebo se pletu?


Hele, o kolika te mama posila do postele? Slunko prece nesviti porad, jen ve dne...
Lord A.
citace:
Původní příspěvek od Smart
Tak slunko svítí pořád ne? A kdyby ta rostlina měla málo světla tak nebude zelená nebo se pletu?


Hele, o kolika te mama posila do postele? Slunko prece nesviti porad, jen ve dne...
Smart
AF snad roste nezávisle na světelný periodě ne?
hurvajs1994
1. To, že je to AF jsi nikde nepsal
2. AF je blbost největší sadit na jaře, sadí se to až tak v červnu/červenci
3. Kytka bude zelená, i když na ni bude Slunce svítit jen 4h(jen příklad)
Smart
A co mám teda sadit na jaře,když AF je podle vás blbost a normální kytky maj prej málo světla? (Teď je jaro)
travodlak
jaro je...ale myslíš že už sou podmínky venku?

normal sázej koncem dubna za okno a automaty ještě o měsíc dýl...(květen a skoro celej červen je taky ještě JARO!!!)
Piestik
Kludne vysad normalne seeds okolo 15.4 ale určite nie ešte von ale do rašelinových kelimkou do nich si daj 50:50 rašelina perlit neprelievaj,alebo použi jednoduchý spôsob jiffy, sprav im malý parníček a nájdi si parapet v dome kde ti dopadá najviac slnečných lúčov. Na AF sa vykašli malý výnos, oproti nemu neprimeraná cena a o chuťovke by som tiež nevravel... možno je Magnum od budhy iný ale ktovie...
hurvajs1994
co máš proti AF? Takovej Červenej trpaslík zhuluje jak cyp...
Kambu
citace:
Původní příspěvek od Piestik
...Na AF sa vykašli malý výnos, oproti nemu neprimeraná cena a o chuťovke by som tiež nevravel... možno je Magnum od budhy iný ale ktovie...


nesouhlasim,jel sem Red Dwarfa a Syrupa a muzu rict,ze napr.Syrup zhuloval fest!To same i trpaslik,ikdyz Syrup byl silnejsi i vic produktivni a co se tyce chute tak velka spokojenost! Sora za out.

edit: jinak Syrup od Buddha Seed urcite,za ty penize stoji..
hurvajs1994
citace:
Původní příspěvek od Kambu


nesouhlasim,jel sem Red Dwarfa a Syrupa a muzu rict,ze napr.Syrup zhuloval fest!To same i trpaslik,ikdyz Syrup byl silnejsi i vic produktivni a co se tyce chute tak velka spokojenost! Sora za out.

edit: jinak Syrup od Buddha Seed urcite,za ty penize stoji..


Přesně, jel jsem sice jen Trpaslíka, ale můžu potrvdit..
yara
citace:
Původní příspěvek od Smart
Nemůžeš bejt konkrétnější?


Kolik máš květinek Smarte? Viděl jsem 3 semínka.
travodlak
otázka zněla...co teda sázet když je to jaro...zatim NIC...leda bys měl boxík na předpěst...

kristepane co je furt každej rok takovejch co by sázely už v únoru...si myslíte že vám to dřív dokvete?

v případě AF určitě ale fakt nejdřív červen(vychytáš na ně pořádný šajny)

u regularů a femek na ven bez pěstírny fakt konec dubna házet doma v teple do hlíny...po půlce května ven...že to dáte dřív neznamená že to dřív dokkvete...akorát vystresujete kytky a nakonec stejně zjistíte že to bylo zbytečně brzo...
Smart
Kytky mám 4,už jsem je dal ven,na sluníčku maj 25stupnů,ale nějak se plazej nevíte čím to je? Je to normální?
hurvajs1994
ty slabé - vytáhlé stonky (způsobeno nedostatkem světla) ti neudrží váhu lístů, proto se ti tak zkřivily... zkus kolem nich přisypat hlínu a rozsaď si je po jedné kytce
Smart
Tak už jsem je přesadil a dal jsem tam lepší zeminu...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma