Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Receptář

Stránky: 1 2 [3] 
Od Semínka po Sklizeň - Klikni zde pro originální téma
hurvajs1994
Smarte, ta hlína měla být až u těch prvních lístků... takhle se ti to za chvíli taky ohne
Smart
Už je nechávám na sluníčku,samozřejmě na večer je radši ještě dávám domů,teďka jsem na ně koukal a ty stonky už jsou docela tvrdý,květinky se oproti příspěvku č.198 narovnali a stonek i přibral na objemu a jak sem řekl i trošku "zdřevěněl" zítra nebopozítří postnu nějaký fotky :) Všem samozřejmě děkuju za rady :)
Smart
Tak přidávám nějaké fotky...
Smart
Ahoj,tak už to roste od naklíčení 24 dnů,už to má druhé patro,tak jsem to podle návodu na zastřihování FIM rozhodl zastříhnout ty dva lístky,neskazil jsem to je to vše ok nemám přesazovat nebo cokoli?

Děkuji :)
hurvajs1994
FIM se dělá jinak :D takhle sis ustřihl je list :D úplně zbytečně
Smart
Můžeš říct jak?
travodlak
u zastřižení de o to že ostříhneš hlavní vrchol...čímž donutíš kytku k větvění(páč nikam jinam to cpát nemůže když ten vrchol nemá)

v tvým případě si jí oďobl pár čepelí...niic víc...
hurvajs1994
tady někde na foru je i přesný návod na FIM, stačí jen hledat...
Smart
Ahoj,
chtěl bych se zeptat,
uvažuju o koupi Autopilot XXL
to je Autoflowering Big Bud,má to cenu ted
pestovat,kdybych už v uteri dotsal ty seminka a zasel je
bude pak dobrej vynos? kolik cca typujute?
Dal bych to na balkon.
http://www.5semen.cz/shop/detail/21...ks#.UXraFLWGFIE

Děkuji :)

Edit:
Uvažoval jsem ješte o Royalmatic http://www.5semen.cz/shop/detail/21...ks#.UXrb-bWGFIE
Tak co Royalmatic nebo Autopilot?
K-Roc
minimálně kilo a půl kvalitního matroše budeš mít !!! hledej a pak piš !
Smart
Co by jste my doporučily teď zasadit?
Autopilota
Roaylamatica
nebo Think different http://www.5semen.cz/shop/detail/17...r-#.UXunW7WGFIE ?

Autopilot je hotovej ke sklizni za kolik týdnů prosím? http://www.5semen.cz/shop/detail/21...ks#.UXvZg7WGFIE
Však to tam máš napísane 60 až 65 dní
hurvajs1994
AF nasaď až tak koncem května....
Smart
citace:
Původní příspěvek od hurvajs1994
AF nasaď až tak koncem května....


Rád bych ale potřebuju něco na léto,samozřejmě že v květnu zasadím znova,teď jsem si objednal Fast Bud 2 od sweet seeds roste 7 tejdnů,na konci května bych zasadil bigbuda nebo roaylmatica,
bude z : http://www.5semen.cz/shop/detail/68...ks#.UXzZw7WGFIE
aspon 1OOg? (dohromady)(když zasadim teď) :D

Dík
hurvajs1994
to záleží na počasí, ale píšou tam 20-70g rostlina, takže 45*5 = 225g by z toho mohlo být... Ale je to jen odhad :D
Kiddnaped
Potřeboval bych radu mám Ph vody z kohoutku jak odstáte ( 2 dny ) tak čerstvé: 6.4-6.5 a hnojím AHčkem potřebuju vědět jak moc mi to ph klesne a pokud mám ph snížit/zvýšit nebo ne abych se dostal na 5.8-5.7 pěstuji v perlitu/rockwoolu a také nemám víc jak 2L flasky ... semnou je to hold těžké.. digi metr nemám, mám pouze měřící vodičku a tou nemůžu měřit s hnojivi protože AH se zbarvují takže výsledek vy byl hodně zkreslený :( POMOC
Smart
Ahoj,
tak už mě přišel Fast Bud 2 od Sweet seeds je to AF,květinky co jsem měl do teď už mám v přírodě cca po 3 týdnech budu taky dávat report,jinak tohodle fastbuda budu mít na balkóně,dal jsem do hlíny klíčit semínko,zbylé dvě zasadím zítra.
Smart
Foto 2.
Smart
Foto 3
Smart
Foto 4
Smart
Foto 5
Smart
Ahoj,
tak už mě začíná lézt na povrch první Fast bud,ještě tak mimochodem máte někdo zkušenost s českou seedbankou natural seeds?
http://www.5semen.cz/shop/zbozi/82/Natural-Seeds
Maj super ceny,takže si na konci května objednám všechny jejich samonakvétačky.
zdeny
citace:
Původní příspěvek od Host
Doporučuji Original Amnesia Auto - v EN, CZ a číst :faq: + hledat.
Smart
Ahoj,zasadil jsem už delší 2 semínka fastbuda,jedno už začalo klíčit,takže ho nechám,druhý sem sázel dneska. Ale ten první fastbud co už chvilku roste je nějakej divnej,má 3děložní lístky... Je to normální? Čím to může být? Květinka roste cca 11 dnů (Od nenaklíčeného semínka)
travodlak
citace:
Původní příspěvek od Smart
Ahoj,zasadil jsem už delší 2 semínka fastbuda,jedno už začalo klíčit,takže ho nechám,druhý sem sázel dneska. Ale ten první fastbud co už chvilku roste je nějakej divnej,má 3děložní lístky... Je to normální? Čím to může být? Květinka roste cca 11 dnů (Od nenaklíčeného semínka)


normální to neni...je to nějaká mutace...ale nemusí to znamenat vůbec nic špatnýho...
Smart
Zdravím,
už mě přišli semena od Natural seeds (česká seedbanka kterou vlastní 5semen.cz)
Koupil jsem všechny jejich samonakvétačky Ak47 , Mazaro , Skunk One po 6ti semenech. Využil jsem akce 2 + 1 zdarma celkově to i s poštovným vyšlo na 790Kč Už jsem dal klíčit Mazara a Skunk. Průběžně budu dávat report...
Smart
Zadní strana semen.
Smart
Zdravím tak přikládám nějaké nové fotky.


1./////////////////// Fast bud zasazený cca 5.5.2013
Smart
2./////////////////// Fast bud zasazený 12.5 (všechny data jsou od zasazení nenaklíčeného semínka)
Smart
3./////////////////// Fast bud zasazený 14.5
Smart
4./////////////////// Mazarauto zasazen 15.5
Smart
5./////////////////// směrem z leva do prava ---}Skunk zas 15.5}mazar auto}Fastbud 14.5}fast bud 15.5

Myslíte že ten fastbud co je zasazenej 15.5 do1.července bude hotovej? (má růst 7týdnů píše seedbanka)
Smart
Tak zase zdarvím grower a mám delší report!
Jedna květinka už začíná kvést!
A delší hezky rostou(dle mého hlediska),co myslíte?

Nepotřebují květinky přesadit nebo něco jiného??

Dneska krásně svítí sluníčko,tak jsem se rozhodl zasadit i delší AK47 a Skunk,později přidám i fotky těchto květinek...
Smart
Makro na ty pestíky...

Myslíte že už za 3tejdny bude hotovej?
Pokuston
citace:
Původní příspěvek od Smart
Makro na ty pestíky...

Myslíte že už za 3tejdny bude hotovej?


Hoj pane,no se samonak. nemam zkusenosti ale podle fotky jsi na zacatku kvetu a tak 3 tydny urcite bude malo,pocitej tak +/- 55-65 dni kvetu. Automat jede cca 2 mesice celkem a z toho i vypliva ze tvuj odhad je fakt malej. Koukni na web te seeds banky,urcite to tam je a na tech obalech od semen to mas taky napsane. Ale jak rikam auto od vykouknuti 2 - 2,5mesice. At to roste,peace


Edit: to Ak-47 70-75 dni od vykliceni (info 5semen.cz) :einstein:
Smart
Ahoj,
tak delší report,květinky jsem přesadil,v takhle velkých květináčích je můžu nechat až do konce ne?
Smart
Ještě jsem dal klíčit delších 7 samonakvétaček...
Smart
Delší Fastbud který začal kvést...
Smart
Todle bude nejspíš automazar od naturalseeds
Smart
Ahoj,tak delší report...

Tady fotky Fastbud už nějakou chvilku kvete,myslíte že povyroste?
Smart
Znova stejný fást bud co výše
Smart
Druhý fastbud zasazený později
Smart
No Name
Smart
Třetí fást bud,už chvilku kvete,myslíte že ještě pořádně povyrostou? nejvyšší AF má od země 17 cm
Smart
Automazar,ještě nekvete
Smart
A jak sem dal klíčit tak jenom jedno semínko nevylezlo...
zas 12.6
Smart
Ahoj,delší report,co myslíte za jak dlouho už to bude hotový?


Přidám fotky:



<----Fast bud zasazený 5.5

tj asi 56dní je na světě...
Smart
Ten samý FastBud (Delší fotka)
Smart
Delší FastBud zasazený o něco pozdějc než ten první....
Smart
Makro na ty chloupky na stonku
Smart
delší Fast Bud zasazený asi o pár týdnů pozdějc než předchozí...
Smart
Delší fotka předchozího
Smart
Automazar,už kvete
Smart
Delší foto Automazara
xstix
16 stránek tohodle threadu mi absolutně zlepšilo náladu.jezdim na lodi a bývá to tu neveselý ale smarte...ty ses král... muj poslední thread byl zároveň můj první a to už budou tak 2 roky,ted už jedu jen indoor,ale ty jsi me přiměl po dvou letech něco napsat na grower :-)...hele,viděl už jsi někdy dopestovanou kytku?věr mi mas ještě spooooustu casu...zdar a doufám ze ještě rozjedes nějakou melu,moje bránice ještě nemá dost:-)
Smart
Pokračuju zde
hellping
Njn smart, si ho pamatuju ještě z loni. To jsem dostal na cca 2 tejdny děsivý záchvaty smíchu a nedalo se to přechodit. Teď už se koukám chlapec polepšil a už i ty vejšplechty docela dost redukuje.
Každopádně smarte, použij google či youtube a koukni se jak vypadá kytka před sklizní, pak se koukni na ty svoje a jestli najdeš aspoň 2 rozdíly tak jsi KING.
Jinak pokuď jsi nejsi jistej dobou, kdy to opravdu fiknout, tak ti doporučím juknout na trichomy a podle jejich zabarvení se řídit. Budeš potřebovat akorát mikroskop (cca 300 kč) a 5 min na google aby jsi to našel. :)
Ms. Herb
kucí, nebudtě na něj takový, prostě má ze svých rostlinek radost:D a ještě si chvilku počkáš,než TO BUDE HOTOVÝ :D
xstix
Ne smarte,všechno dobrý a vůbec si s tím nedělej hlavu automaty se rozjedou v kvetovy fazy naplno a pořádně vyrostou...zrovna ty automazary jsem mel taky...nevím jakou mas semenou banku ale já mel dutch pasion a krom toho ze každý pheno bylo dost odlišný tak zmohutneli jak hovado..jinak ty trychomy..mlécna barva signalizuje nezralost,trychomy postupně budou čirý a v tom okamžiku už se dají vetsinou rostliny sklizet..pokud ještě pockas tak začnou pomalu dostávat karamelovou barvu a to už může byt nežádoucí,stav po konzumaci je pak sedativní a z huleni je gaucak ale někdo to preferuje,to už si musíš zvolit sam..hodně štěstí a koukej to dotáhnout do zdarnyho konce
Smellsgood
xstix si to dáko poplietol :D , číra farba signalizuje nezrealosť, mliečna že už zreje, a keď začínajú farbu meniť na jantárovu vzniká cbd a začína byť trafka sedatívna to si napísal dobre :), ja to preferujem na pól mliečne na pól jantár, a velká parádička.

Inak smart haluz že si tu zakládaš tread keď nevíš ani jak vyzerá zrelá rastlina :D.

Každopádne nemyslím to v zlom akurát že ... ja som to tu čekoval minulý rok každý deň zo pár mesiacov a dopestil som si pomerne hodne kvalitného modelu... tak proste študuj starý čosi a pofajčíš si modelík jak pán a ešte tebou vypestovaný ..
xstix
To smellsgood:mas pravdu,napsal jsem to přesně obraceně :-)mikroskop totiž nepouzivam,každopádně sorry za klamnou informaci...jo smarte hlavně se nerid tím co Pisou semenny banky,to bývá většinou blbost
Matho
Dobry den chcel som sa opytat ci po vykliceny semena dat do zeme alebo do penovych kociek a potom do zeme ?
haagen
citace:
Původní příspěvek od Matho
Dobry den chcel som sa opytat ci po vykliceny semena dat do zeme alebo do penovych kociek a potom do zeme ?


jestli ma klicek uz tak 2-3mm tak ho klidne muzes dat uz do hliny. tak 2-3 cm hluboko klickem dolu
aja50
Zdravím. prosím o radu, nevím do jakého tématu mám dotaz zařadit, tak ho píšu tady. Mám už zralou rostlinu, pěstuji venku na zahradě, potřebuji sklidit, ale zjistila jsem, že poléváním a děštěm je rostlina od země hodně zašpiněná a zastříkaná od hlíny. Mohu ji useknout a pak omýt ty listy vodou a prosušit a pak dát sušit dle návodu na F.A.Q? Nikde jsem nenašla, jak umýt od hlíny rostlinu a nechci něco zkazit. Mám ji také na mast a listy potřebuji. Děkuji za odpověd.
Zajac
citace:
Původní příspěvek od aja50
Zdravím. prosím o radu, nevím do jakého tématu mám dotaz zařadit, tak ho píšu tady. Mám už zralou rostlinu, pěstuji venku na zahradě, potřebuji sklidit, ale zjistila jsem, že poléváním a děštěm je rostlina od země hodně zašpiněná a zastříkaná od hlíny. Mohu ji useknout a pak omýt ty listy vodou a prosušit a pak dát sušit dle návodu na F.A.Q? Nikde jsem nenašla, jak umýt od hlíny rostlinu a nechci něco zkazit. Mám ji také na mast a listy potřebuji. Děkuji za odpověd.


Mast sme vzdy delali ze spodku nebo lamp. Listi, tak ci tak ty listy budes stejne mockrat proplachovat nez z nich neco zacnes delat.. Nedokazu si predstavit kytku zablacenou od deste
Alpinestars
je pravda kdyz zasadim 1. cervna normalni outdoor sem. ven, tak budou sice mensi ale pak v kvetove fazi je silnejsi a ma vetsi vynos ?
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
je pravda kdyz zasadim 1. cervna normalni outdoor sem. ven, tak budou sice mensi ale pak v kvetove fazi je silnejsi a ma vetsi vynos ?


Není, hlavně záleží na zvolený odrůdě, něco si o tom načti. Ve hře je víc faktorů:

...podmínky X geny...

Měj se blaze ;)
bloomman
Alpinestars. Neni to pravda.
Alpinestars
lidi sory za stupidni dotaz ale vadi kdyz je voda odstata treba i vic jak 4 dni ? a pri odstati ma byt vicko zasroubovane nebo ne ?
bloomman
čuss 4 dny jsou ok a vyčko musí bejt nezašroubovaný
petis__
Nevím do kterého tématu by se tento dotaz hodil více tak se zeptám tady. Co je lepší, pod 600W: 9 rostlin v 6,5l květináčích nebo 12 rostlin v 3,5l květináčích? Zajímají mě hlavně zkušenosti praktiků, ne teoretiků:)
Džejmsn
A smart je prdeli... pristi generace prisly o spoustu zabavy.. :(
Ninewalls
Zdravím, jak je možné, že mi neraší další větve na kytce?Jsou to už dva dny a nic neroste, naopak, to místo, ten stonek hnědne, takže ani nepředpokládám, že tam už něo vyroste.Nejspíš jsem už přišel o vrhní palici.Paráda.Já mám celkově smůlu na kytky.Nic mi nechce klíčit.Přitom mám semena ve skříni, kde je teplo a sucho, neustálé vlhká půda.A hřebíček tomu nasazuje Dinafem a jeho semena Critical + ....z 5 semen mi vyrostla jen jedna.Která pomalu za neceleé dva měsíce ani nekvete.......
Co dělám blbě, nebo můžu dělat blbě?Hlínu mám od Plagronu s perlitem, nepředhnojenou.Jinak používám BioBizz hnojiva.... jeden dílek na 2L vody, odstáté.PH vody mám cca 5.9
Semínka nic, kytka naprosto katastrofa.Mám chuť se na to vy.rat ..... všichni tu mají nádherný rozvětvený kytky..... a já?!Škoda mluvit
!ZAU!
Bud v klidu...2dny je malo.
Ninewalls
Je to po namíchání hnojiv.

Mám samonakvétačky.Světla mají denně cca.- 18 hodin.
Začal jsem takto: Když jsem v práci, jsou pod okny, v bytě mám teplo, světla dostatek, příjdu z práce po 22hodině.Takže kytky měli zhruba od 19tý hodiny tmu.Dám je do skříně pod sodík 150w, malá skříň.Je tam teplo, sucho.Tam jsou kytky až do rána, než jdu do práe, to je v cca 8hodin...... no a pořád dokola.

Nevím no, kytka je docela chudá, vůbec není rozvětvená, tak jako tady vidím na fotkách jiných uživatelů.A nová, co mi vylezla se mi zdá zase malá.

Nemyslím si, že to je světlem.Prostě z 18ti hodin světla jim svítim MH výbojkou těch 8 - 9 hodin.Pořád mají teplo.Denně 1x je jen vytáhnu ze skříně pod okno- cca 2 metry od skříně a večer jdou zase zpět, po cca.- 4 hodinovém spánku.

Nevím prostě.Samonakvétačka a hrůza.To samé semena.Namočený byly 24hodin, poté daný do hlíny a mě ne a ne vyklíčit.Mám je v té skříni, mají tepla víc než teď lidi někde v Chorvatsku...a prostě nic :-/ už jsem z toho vůl, nevím, co dělám blbě.
Druhá várka semen.Od Dinafemu hrůza, tak celkově to byly šišatí chcípáčci, za tisíc korun.takže se té kytce ani nedivim, že je prostě suchá.No, ale další várka Think Different a druhý den a nic neklíčí?!?! To už je trošku moc, né......
Můžete mi někdo poradit?
šabatista
Zdar sem sem tu nový,zatím mám skušenost jenom venku teprvé budu stavět skříň ale koupil sem si semínka VENENO-od EVA Seds nemáte někdo stou odrudou skušenost.
Alpinestars
zdravim, co myslite ze je lepsi 3x semenena autoflower a 25 l kybel nebo 10l kvetinac a 5x semen ?
Mard
citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
zdravim, co myslite ze je lepsi 3x semenena autoflower a 25 l kybel nebo 10l kvetinac a 5x semen ?


Protože zatím nikdo neodpověděl, tak si dovolím na základě svých skromných zkušeností s 10-ti AFky napsat svůj názor. AF moc nerostou, prakticky od 2-3 týdne přepínají na květ. Tudíž nejde o nějaké velké rostliny s pořádnými kořeny a kmenem jak ruka. Autoflower dle mého soudu využije maximálně 10l květináč. Dávat mu větší je vhodné jen když není možné pravidelně zalévat. Pro roslinu, která bude v dosahu, bych osobně nedával větší květináč než 10l. Já osobně je měl v květináčích 6,5l a nemám pocit že by se tam nějak moc tísnily.
Mard
citace:
Původní příspěvek od Ninewalls
Dám je do skříně pod sodík 150w, malá skříň.Je tam teplo, sucho.Tam jsou kytky až do rána, než jdu do práe, to je v cca 8hodin...... no a pořád dokola.

Nevím no, kytka je docela chudá, vůbec není rozvětvená, tak jako tady vidím na fotkách jiných uživatelů.A nová, co mi vylezla se mi zdá zase malá.

Nemyslím si, že to je světlem.Prostě z 18ti hodin světla jim svítim MH výbojkou těch 8 - 9 hodin.


Výbojka je MH (Metalhalid) nebo Sodík, co z toho platí?
Autoflower typy samy krásně větví, to podědily po ruderalis. Na autofloweru dle mého nic moc nejde zkazit. Květináč aspoň 4l, do toho libovolný půdní substrát (pro květiny, pelargónie, atd.)+30% perlitu (aby se zabránilo začátečnickému přelití vodou). Naklíčit si předem semínka, ty šoupnout do země až když mají klíček cca 8-15mm. Klíčkem dolu tak, aby zbytek semínka byl na povrchu substrátu. Jemně vlhká půda, žádné bláto! Hnojit až od 3-tího týdne a rovnou na květ. Zalévat až když je květináč s hlínou SUCHÝ! Tj. rejpnout do toho prstem a když je dole vlhko, tak nezalévat.


citace:

Namočený byly 24hodin, poté daný do hlíny a mě ne a ne vyklíčit.Mám je v té skříni, mají tepla víc než teď lidi někde v Chorvatsku...a prostě nic :-/


Jak to čtu tak mne napadá že je to celé nějaké divné. Opravdu byly dodrženy návody za zdejšího FAQ?
Na klíčení není potřeba vedro jako v Chorvatsku. Stačí 22-25C, tj. pokojová teplota. Naopak při vyšších teplotách semínka neklíčí. Voda by mělo být čistá, nic se nezkazí destilkou. Semínka klidně namočit jak píšeš na 24H. Já je pak dávám na ubrousek, nacucaný vodou v misce od zmrzliny, která je na jedné straně podložena. Takže voda je na jedné straně a na druhé straně jsou semínka. Ubrousek je pochopitelně na celém dnu, takže se trvale nasákává vodou na té nižší straně. Semínka dostávají vodu jen pomocí toho ubrousku.
Také se mi ale několikrát stalo, že jsem koupil od šmejda semínka, která absolutně neklíčila. To se pak nic moc nedá dělat. :-(
Solitar
https://www.csfd.cz/film/198114-dos...smarta/prehled/


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma