Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 2 [3] 
Úsporka 40W/200W 3200Lm - Klikni zde pro originální téma
sWei
...
sWei
28. den květu ....

+ na vyklíčení jdou už dva dny moji kříženci Orange Budy a White Widow
ze kterých se chystám udělat nějaký řízečky z toho půjdou dva řízky do skříně a 2 řízky a matky do skleníku ;)
sWei
Red Dwarf z časopisu po přemlouvání maminky zasazen na balkoně :D

Jinak Boby už je na čisté vodě ;)
Kac
Kristalon je fajn, taky s nim hnojim svoje outdoory 5 let a nikdy jsem neměl problém. Samozřejmě to do toho necpu po tunách. A ve výsledku není nic cítit, nechápu kde se vzala ta fáma, že lidi říkaj jakej jeto hnus, to nějakej chytrák s tim určitě přehnojil a od tý doby se to šíří.
Jinak moc pěknej grow, budu sledovat...jen si nedovedu představit kolik toho bude...přeju ti co nejvíc samozřejmě :-)
sWei
na kristalon si nemůžu stěžovat.... s tou výnosností si nedělám velké naděje je to jen jedna kytička navíc jsem na ní dost experimentovala.... na druhé kolo se chystám hned jak uschne, už mám vyklíčené dvě Orange budy z kterých udělám řízky a pojedu z řízků kvůli velikosti rostlin...... doufám že to budou samičky :D

navíc nemám váhu takže to bude leda odhad ale to co si člověk vypěstuje sám vždycky chutná líp ne? :)

Jinak moc se mi líbil tvůj super crooping u outdooru 2008 ;)
sWei
Paličky nejsou moc veliké ale zato ta vůůně :D
sWei
Fotečky ze skříně .... už se to blíží.... bude sranda
sWei
...
sWei
32. Den květu
Onelove
každý deň krajšie a krajšie že:) ... kedy bude vražda?:D
sWei
ještě tomu dávám necelý týden a pak přijde zubatá :D
Ragesun
Ahoj sWei

Hele pokud jsi 32. den květu tak by to chtělo ješte aspon 3 týdny nechat ne? Kolik uvádí banka na květu? Aby jsi se zbytečně nepřipravila o úrodu.

At roste Ragesun
sWei
6 týdnů jenže chloupky už začínají znatelně hnědnout ....

http://www.micurin.net/green-house-...wering-5ks.html
Ragesun
Na chloupky se vykašli blizny vyraší nové koukám že jich tam máš i dost bílých. Pokud máš foták tak si udělej makro paldy a zkoukni trichomy či jak se to píše ale pochybuju že budou dozrálý.

Aha 6 týdnů já zapoměl že je to auto tak to sorry ale stejně bych to minimálně ještě dva týdny trápil:)
sWei
foták mám ale né taky dobrý aby zvládl vyfotit trichomy :D zkusim najít lupu s velkým přiblížením, zralé jsou bílé a nezralé průhledné že?
Ragesun
Průhledné (čiré) jsou nezralé , mléčné(zakalené) jsou na energy a když chytaj hnědý nádech tak jsou uzrálé. Já preferuju mix tzn mléčné/hnědé 50 na 50 :)
sWei
vyfotit to bohužel nejde ..... lupu mám slabou takže taky nic nepoznám... no každopádně je nechám do toho 42 dne (6 týdnů) a pak se uvidí jak to bude vypadat ;)
sWei
tady se mi to trochu povedlo vypadá to ještě čiré že?
Ragesun
No moc quality to není ale po přiblížení nevidím že by byli hnědý což znamená jedno..že když je tam necháš dýl tak se nic nestane:) a pokud to necháš do 42 dne a potom 3 dny tma tak si myslím že to bude pecka:)
sWei
34. den
sWei
krasavice ...... mňam ...
Ragesun
šikovná holka:) držím ti palce!
sWei
díky, už se na ní moc těším zároveň mám na předpěstu 2x orange bud x nějaký samec od indiky
sWei
36. den
sWei
...
chlapeczlesa
Mazec!!!
sWei
Tak co myslíte jak dlouho ještě?
Ragesun
řekl bych lehce mléčné ten týden + 3 dny tmy bude akorát :)
sWei
myslíš že mi to vyjde do 23.6 i s chvílí na odležení ve sklenici?
Ragesun
6-13.6 dokvět 14-17.6 tma 17.6 - 23.6 je sušení týden teda 6 dní a to si myslím že tak nějak stačí..ale čím déle a pozvolna tím lépe:)
sWei
Tak jasný, a díky ;)
sWei
Dnes 41. den listy začínají žloutnout ....
sWei
...
Ragesun
Ahoj sWei,

už to vypadá že se blížíš ke konci a vypadá to moc pěkně hlavně jim pak dej 3 dny tmy jinak žloutnutí listů je úplně ok:)
mikael
Dej to do tmy a kosa. Je nejvyšší čas.
sWei
už to mám ve tmě ;) den
sWei
43. den ..... ostřihána a dána na tři dny do tmy
sWei
...
sWei
Takže kytička už vysí a proběhl upgrade skříně ....

Tady to tedy ukončuji, váhu nemám ale typnout si můžete..... je možné že váhu seženu než bude po úrodě ;)

Pokračování: http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=476437
mikael
Tipnul bych si kolem 10g sušiny bez stonků,ale přeji samozřejmě víc.
Jinak parádní na takovou wattáž, mám rád takové mikropěsty.
Ať se daří a chutná!
sWei
Díky za podporu ;)
sWei
takže váha už je na cestě tak můžete typovat za K+ .... plus tomu co bude nejblíž budu moct poslad AF semena ....super critical x red dwarf.... (zatím jsou to prcci takže to bude chvíli trvat)
Hy3nA
8,8g :)
Ragesun
Krásných 11,67g :-)
zmijak
13,8 bych typnul fakt pekny
S3RIOUS
tipuju 6,8g
MORZIK
pekne to maš tipuju tak 11.1g
sWei
Tak dorazila váha .. :)
sWei
Takže usušeno, zváženo .......

Sušina bez stonků má 11,53 g

Takže u mě naprostá spokojenost

proběhl již košt ..... chutná po citrusovém ovoci a zhulenost je super stačí opravdu malá žilka a smějete se až vás bolí břicho :D

Výtězem typovačky je tedy Ragesun se skoro přesným odhadem 11,67 g (až budou semínka ozvu se u mě máš zatím K+)
sWei
...
Onelove
super sWei :) bolo to pekné sledovať život tvojich rastliniek od narodenia až po zdymenie :teef:
sWei
díky :) mě celkem překvapilo kolik toho je čekala sem tak 7 gé :D
Ragesun
Velká gratulace sWei. Dotáhla jsi to k dokonalosti..jsem zvědavý na tvůj další počin:-)

Ať roste
citace:
Původní příspěvek od VejusQin
:) no som zvedavý čo z toho bude, kedy asi plánuješ prepnúť na kvet? inak kyti máš pekné :) hlavne zelené :D


Vzhledem k tomu, ze to jsou automaty, tak na kvet asi prepinat nebude ;-)

Zbytecny snizovani vynosu, davat automaty na 12/12. Co sem tak slidil vsude po internetu, plus vlastni zkusenost, tak 20/4 je pro ne asi nejlepsi. V pomeru cena za elektrinu/ziskany material. Jinak 24/0 je taky u automatu moznost.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma