Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
Úsporka 40W/200W 3200Lm - Klikni zde pro originální téma
sWei
Tak nahrála jsem pro vás video ... Pohled do skříně ...

http://youtu.be/4d6sVgHnhD0
sWei
tak už se objevily první kvítečky, až to půjde vyfotit dám to sem :)
Ragesun
Ahoj pěkný micro grow:) Chci se zeptat ww to máš vdovu? od jakého semenářství? Jen tak pro porovnání protože mám ww od fair a oproti ostatním modelům maj mrnavý lístečky a červené žíhání na stoncích ale zdá se mě že jinak rostou dobře. Takže jestli ano tak se neboj je to genetikou (teda snad):)

jinak držim palce a těšim se na tvůj další up.
sWei
no kamarád povídal že jsou od Dutch Passion ale nejsem si jistá jestli to vdova opravdu je ..... a žíhání na stonku má taky a menší lístečky oproti jinýmu modelu má taky .... jinak dík že sleduješ ;)
sWei
26. Den .....
plus jsem dostala od kamaráda 20 semínek křížence Orange buda a White Widow takže semen bude dost,

a chtěla jsem se zeptat jak dlouho klíčí AF odrůdy, mám na naklíčení 5 semínek už cca 5 dní a zatím žádná reakce díky za odpovědi....
sWei
Už druhý den kveteme, opravdu jsem šťastná že se mi to u AF povedlo :D .. zatím vylézá jen pár pestíků ale i tak je to super pocit :)
sWei
Tak ww vypadá že se konečně vzpamatovala a pěkně se rozjela .....
sWei
...
Ragesun
Ahoj mohla by jsi prosítě pro mě hodit foto jak ted vypadají ty dvě malé?:)
sWei
no jednu máš tady, tu sem přidávala včera a ta druhá už je venku takže tu ti neukážu :)
Ragesun
Takže máš ted? 2 a zbytek venku? Ja že jsem se koukal na to video a myslím že jsi tam měla jednu velkou a dvě malinkatý.Taky stěhuju 3 ven:) je prostě krásně a nedá mě to:)
sWei
jj ted tam jsou jen dvě + jeden klíček super skunku
sWei
28. den .. vyndala jsem kytí ze skříně abych udělala nějaké foto za normálního světla + foto kde je vidět jak Boby kvete :) ...
sWei
Tak tady pokus o makro květu, ale nějak nevím jak s tímto foťákem udělat pořádné detailní foto .... takže sorry za kvalitu .....
sWei
a nakonec WW (není jisté že je to ww) vypadá spíše do sativy ....
sWei
to Ragesun: Tak tady máš tu druhou kočku která je momentálně na balkóně kde nejspíš i zůstane ;) ...
sWei
Tak příprava na další kolo, ty malé květníky maj 3 deci a ty velké jsou 0,8 větší do boxu bohužel dát nemohu ale myslím si že na výšku kterou potřebuji je to dostačující :)

+ foto ze skríně
MORZIK
pěkne to máš zařízené radost sledovat
sWei
díky :)
Ragesun
Aááá koukám že jsi se přesunula do galerie:)jsem strašně zvědavej co ti z toho vyleze:)Jinak boby vypadá krásně je vidět že mu je dobře.Právě jsem koumal jestli necháš s bobym i ty dvě malé protože se mě zdá že mají mezi sebou velký výškový rozdíl.Já to vyřešil tak že ty male jsem stejně dal hned pod síto (jakože pod ně květináč) a pomalu jí zaplétám do sítě a je jim mnohokrát lépe když jsou blíž:)

No nic at roste:)
sWei
jj mám to vyřešené stejně, tu jednu malou mám podloženou kelímkem aby mě dost světla a momentálně jsem se u ní pokusila o FIM tak uvidíme jestli se povede jinak Boby krásně voní a opravdu vypadá zdravě ... prostě dělá mi radost :)
MDe_
počkej .. ty si ted stříhala to ve skříni co máš na květu ?
sWei
na květu nemám nic :D je to AF takže svítím furt 18/6 + je tam jedna kytička a tu jsem stříhala ;)
MDe_
Ještě že tak :)
sWei
Tak tady pro zajímavost, vyrobila jsem si před rokem vlastní drtičku :)
Onelove
zaujímavé :):D ako to funguje keď to máš hranaté ?:D či vrchný diel nemá steny ?
sWei
vrchní díl je do kulata :)
Onelove
aha tak :D šikovná :D:) ... ja mám len nejakú umelú a vypadávajú z nej zuby :D:teef: ale chystám sa kúpiť tento skvost :D http://www.ebay.ca/itm/CALI-Crusher...P-/150653852868
keď budú peniaze :D
sWei
pěkná já mám tuto :) http://www.shanti.cz/Files/FckGallery/window500.jpg ale jelikož je veliká drtim s ní jen doma, na cesty si beru tu dřevěnou :D
Onelove
:D luxus, to máš aj na kávu :D
Ragesun
LOL:D kde jsi to sebrala?:D ja mám teda 4 patro ale takluxusní kličku jsem ještě neviděl:D

Doufejme že FIM bude ok mě z toho vždycky akorád tak vyroste jeden lístek a nebo dva nastřižený prostě to neumim no:)
sWei
koupila přez aukro :D ale luxusně drtí nadrtim i 1,5 G najednou :D + krásně propouští ....
sWei
Tak si du ubalit jointa ..... Peace with you ...
http://www.youtube.com/watch?v=EepTB-TvRUU
sWei
30. den celkově a 6. den květu

Hnojky:

1ml Krystalon / 1l
sWei
Pohled do skříně :)
sWei
Tak proběhlo zvýšení skříńky ze 40 cm na 55 cm :) ...
sWei
8. den květu ....
sWei
Detail Květu ....














Moje balkónovka :)
Papirek
Máš to pěkné, také jsem po dlouhé době zkoušel FIM ae pochybuji o tom co jsem udělal jím :D
sWei
mě se fim nikdy nepovede asi sem na něj antitalent :D
sWei
...
Ragesun
Ahoj to na stěnách je alobal?
sWei
jj na nic jinýho nebyly a nejsou finance je to jen dočasný na další kolo mám připravenou pokovenou lepenku
Ragesun
Mám dobrou zkušenost s folií z lékárničky(ta na zabalení) v tescu v oddělení auto moto za 29 korun 2x2 m:)
sWei
jj ale já jsem z jindřichova hradce a Tesco tu nemáme :D a jinde sem jí samotnou nenašla a v lékarně za ní chtěj 150 korun :D
Ragesun
kecáš tolik stojí celá lékárnička!:D
sWei
jj taky mě to rozesmálo :D

asi vybrakuju autolékárničku z mý lásky :D stejně jí nikdo nekontroluje
Ragesun
Útok na auto!:D
Sticky
jestli myslíte izotermickou folii (zlato-stříbrná) tak tu lze koupit v každé lékárně teda u nas to lze a cena 30kč
VejusQin
mas to riadne :P nerozmyslala si robit aj klony? ci stale pojdes zo semienok :D

a co teplota a vlhkost ako si na tom? :)

potom daj vediet ked ich zacnes citit :)
sWei
No klony ano ale to až budu bydlet sama a bude větší skříň a teplota je mezi 27- 28°C v noci 18-20°C a vlhkost momentálně okolo 40%

a cítit už je ale na filtr prdim :D
sWei
10. Den květu , 34. Den celkem

1ml Kristalon / 1l
Onelove
pekne pekne sWei :) len škoda že ten Kristalon .. vraj je to hnus :death:
sWei
uvidíme, já na něj mám svůj názor hnojím s ním už léta venku a nikdy v palicích nebyla žádná pachuť..... prostě nejsou peníze a vše ostatní je moc drahý a na takhle malý grow i zbytečný ;)
Ragesun
Až jednou budeš mít penízky doporučuju plagron za 150,- máš 250ml lahvičku která vydrží mrtě dlouho a je to kvalitka :) a jestli ti můžu doporučit tak pythamin je to skvělá věc.

At roste sWei:)
sWei
díky za rady :)
Ragesun
a to máš Kristalon na květ nebo prostě univerzál? tekutý či prášek?
sWei
mám na růst a na květ a normal v prášku ;)

na růst mám start a na květ Gold kristalon
sWei
12. Den květu ...
VejusQin
ah nádherné máš kytičky :P vlhkost nejako udržuješ dole? či tam máš tak sucho?
sWei
ted větrám víc kvůli plísním a hlavně ten vhkoměr moc nefunguje :D
VejusQin
funguje asi ako ten moj :D a prave kvoli plesni sa pytam :P ale som videl ze ukazuje volako malo tak som sa opytal :D
sWei
no ve skutečnosti je tam tak 30-40% :D
sWei
...
sWei
Tak jsem si obědnala předplatné časopisu legalizace :)
Onelove
riadne sa mi páči tá červená sieť :D a rastlinky sú krásne:) .. tiež mám predplatné..na rok:p: ..mala si objednať skôr:D mohla si mať semienko
sWei
neboj se dala jsem si to od čísla 3/2012 :D
sWei
Takže šištičky se začínají pomalu zvětšovat a už se i cukrují, jinak 14. den květu ... :)
Papirek
Jsou dobrý ty časopisy ? :)
Papirek
Jinak máš to pěkne malinky :), takový roztomilý :D
A k tomu časopisu, ty semínka posílaj vždycky ? :)
sWei
jj měly by ;) a časák je dobrej já osobně ho ráda čtu ;)
Onelove
nie nie toto je len darček v čísle 11. :) nebude to pravidelne :( ale inak čítanie veľmi zaujímavé :)
sWei
já to myslela tak že v čísle 11 to semínko bude vždy ;)
Onelove
:) v mojom už neni .. už rastie:D .. ale vraj do budúcna ešte nejaké spešl darčeky v prílohe plánujú tak uvidíme:p:
sWei
Detaily cukrujících se paliček .... už opravdu krásně voní :)
Ragesun
Pěkné:) a ty jsi z paneláku? já sem lehce pozadu jako ty a už je to lite cejtit i na chodbě:/
sWei
sem z paneláku ale mám skříň hned u okna takže větrám co to de a je to cítit jen v mým pokoji ;)
sWei
no comment...
Onelove
:)ja to už mám zasebou :frog:
sWei
to je super, já jdu za chvíli na něj ;) :pimp:
Papirek
No jinak, jestli to jde citít si udělej te filtr :), udělal jsem si taky Home a ted to tam mám a je to super vůbec nic necitím :)
sWei
Takže, přišel mi časopis a s ním semínko Red Dwarf ....

To Papirek, zatím to nebudu řešit a pokud to bude schůdné i v pozdějších fázích květu ani ho dělat nebudu, momentálně nemám ani karonu a aktivní uhlí je opravdu potřeba
sWei
17. den květu

Hnojeno:

1ml Kristalon / 1l
0,1 ml Hydroponex / 1l
sWei
...
MDe_
citace:
Původní příspěvek od sWei
no comment...


No coment ? jasný že koment :D co tam dělá ten tabak ? :D No fuj :D
sWei
málo ;)
sWei
19. den květu ...
čau, hezký ti to kvete, jinak s tím kristalonem, já ho na začátku používal na růst a nic moc. Na květ mám nachystaný biobizz monster bloom 500ml stálo 160 kč což není zase tak drahé.
sWei
drahé to není, ale já už jsem celkem dlouho bez práce a nemám ani to, až budou peníze počítám s tím že koupím bud od biobizz grow a bloom nebo od biocuzz ....
sWei
20.den ...
Ragesun
Pěkně ti to bují:) mohla by jsi mě prosím udělat celkovej pohled?:)
sWei
ok tady ho máš ;)
sWei
Už cca 5 dní kytička neroste, tak jsem sundala síťku a udělala pár fotek jak kytí vypadá venku ze skříně a nějaký detaily paliček :)
VejusQin
máš ich krásne, pekne začínajú kryštalizovať :) aj pekne voňajú? :D
sWei
jj voní po citronech :D
sWei
22. den ....
Onelove
krásne a zdravé :) určite sa ti odvďačia:)
zagg911
zdravim, hezkej grow, líbí se mi jak pilně se tomu věnuješ :)
jenom prosim jednu věc.. to radši šlupky od banánů než kristalon na květ... a do budoucnosti doporučuju ten biobizz, ale grow kupovat nemusíš, osobně odjedu celej round jen s bb fishmix na růst a bloom na květ, poslední dobou ještě bloombastic od atami a jede to vždy super... jestli si z prahy, můžu ti trochu odlejt, posílat se mi nechtěj...
jinak hnojim minimálně, mám 45l substrátu v jedné nádobě, tak 5-6 rostlin, žížaly v substrátu, takže mi revitalizujou, provzdušňujou a hnojej hlínu přímo u kytek :) jen kvůli tomu musim používat organický hnojky a střídmě no...
PS: věř že kristalon hulit nechceš ;)
budu sledovat,
zatial
sWei
Tak jasný ale jak jsem se tu již několikrát zmínila momentálně na hnojky nemám.... nemám ani korunu je to bída.... takže si s ním budu muset vystačit, navíc si myslím, že když jí dám dva týdny flushe, tak to zas tak děsný nebude ;)
sWei
25.den ...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma