Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 
2x 600W do 1+1??! - Klikni zde pro originální téma
FelixBrno
Ja mel 400W plus box na predpesty na kolejnim pokoji, ale uz bych do toho znova nesel. I do postele jsem musel oblizat okolo skrine a jeste ze mam tvrde spani, jinak by srala ventilace. 2x 600W do maleho bytu neni dobrej napad.
MZFK
Jak jsem řešil zvýšení elektřiny já.. Bydlím v 1kk 29m2. Platím nájem i se službami, ale aby to nebylo nápadné, tak jsem řekl, že si budu pořizovat Bitcoin minner. Ten má odběr 1500w i víc, záleží na stroji. Ženská se mě s nadšením vyptávala, kolik jsem za to dal.. Já odpověděl 65tis.(viz Bazoš.cz) a taky jsem povyprávěl něco málo o tom, jak jsme kdysi obchodovali, když stál ještě 20tis. K tomu jsem řekl, jakou hodnotu má dnes a nějaké blbosti okolo. S nadšením hltala vše, co jsem jí říkal.. Informace můžeš načerpat z pár videi z YouTube, kdyby se někdo vyptával, což se nejspíš ani nestane.. Zavolal bych na Čez a řekl bych o pořízení tohoto těžebního zařízení a nechal bych si zvýšit zálohy.. Možná bych to řešil metodou, jak zde někdo uváděl.. jet lampy na střídačku, aby byl odběr nepřetržitý, protože minner jede taky v kuse.. Přece nechceme, ať nám unikne nějaký ten Btc..
Ať se daří..
novaczek
Kámo, já viděl střelce, co jeli 5x 600 W v garzonce, kde ani nebydleli. Energie vyšší, než nájem. Nikomu to tehdy nevadilo a ani během několika let se nic nestalo.

ČEZ vás má u zadele. Jediný případ, kdy musí konat, je na dotaz PČR ohledně spotřeby. PČR k tomu ráda připojí legendu ohledně možného nelegálního odběru, i když je to kravina.

ČEZ jim za to dá do ruky posudek, že odběr v místě je abnormálně vysoký, a to i když papírově vše sedí (zálohy x tisíc na elektrické topení, bojler, klimatizace...). S tím jdou benga za soudem, aby dostali povolení k domovní prohlídce. A soud jim ho dá, protože tam přece píšou, že je to hodně.

Nikoho nezajímá, že dané hodnoty jsou +- běžné pro standardní provoz podobného bytu.

Je to jedna velká mafie, co si jde na ruku.

novaczek
citace:
Původní příspěvek od MZFK
Jak jsem řešil zvýšení elektřiny já.. Bydlím v 1kk 29m2. Platím nájem i se službami, ale aby to nebylo nápadné, tak jsem řekl, že si budu pořizovat Bitcoin minner. Ten má odběr 1500w i víc, záleží na stroji. Ženská se mě s nadšením vyptávala, kolik jsem za to dal.. Já odpověděl 65tis.(viz Bazoš.cz) a taky jsem povyprávěl něco málo o tom, jak jsme kdysi obchodovali, když stál ještě 20tis. K tomu jsem řekl, jakou hodnotu má dnes a nějaké blbosti okolo. S nadšením hltala vše, co jsem jí říkal.. Informace můžeš načerpat z pár videi z YouTube, kdyby se někdo vyptával, což se nejspíš ani nestane.. Zavolal bych na Čez a řekl bych o pořízení tohoto těžebního zařízení a nechal bych si zvýšit zálohy.. Možná bych to řešil metodou, jak zde někdo uváděl.. jet lampy na střídačku, aby byl odběr nepřetržitý, protože minner jede taky v kuse.. Přece nechceme, ať nám unikne nějaký ten Btc..
Ať se daří..


Ženský nikdy nic neříikej ohledně toho, kolik jsi do čeho investoval, kolik z toho máš, atd. Je to první člověk, který tě v případě nátlaku potopí, jakmile se rozejdete a orgány to ví.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma