Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Léčitelství

Stránky: 1 2 3 [4] 
Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru . - Klikni zde pro originální téma
chicolo
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Čau lidi, dlouho jsem se nezúčastnil diskuse, dnes přicházím s dotazem, kdo z vas má, používá a nebo zna vaporizer mighty od storz and brickel, mam doma volcano digy a muj přenosný flowermate me prestal uspokojovat. Budu rad za kazdou zkušenost a nazor.


mam Crafty uz dlouho, je fantastickej a doporucuju - nicmene trochu lituju ze jsem rovnou nekoupil Mighty, mel jsem obavy ze to je velky a tak.. dneska bych koupil Mighty rovnou bez debat a na jinou znacku nez Storz and brickel ani nekouam
Woody
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Čau lidi, dlouho jsem se nezúčastnil diskuse, dnes přicházím s dotazem, kdo z vas má, používá a nebo zna vaporizer mighty od storz and brickel, mam doma volcano digy a muj přenosný flowermate me prestal uspokojovat. Budu rad za kazdou zkušenost a nazor.


tiez mam Volcano a po rokoch som kupil Crafty .. para z obidvoch je skoro na nerozoznanie .. rozdiel je iba v teplote pretoze je to maly stroj a ten nedokaze tak ucinne chladit .. riesil som to navrtanim 3 malickych dier do chladica aby to tahalo "falosny vzduch" a je to o dost lepsie.. Mighty bude to iste len ma dve baterky .. mozem len doporucit .. inak Crafty sa mi 3 krat dosral .. reklamacia riesena vzdy vymenou za nove balenie .. na reklamaciu som vzdy poslal iba "holu" jednotku bez vsetkeho prislusenstva .. cize mam teraz zopar nabijaciek , chladicov , gumiciek .. :) .. vapefully.com

... do vapiku davam maximalne presuseny matros .. pretoze ak je co i len trosicku vlhky , tak prve potiahnutia sa ta voda odparuje a neprijemne podrazdi hrdlo! ..

ps: ak si kupis Crafty alebo Mighty , tak Volcano budes moct odlozit do krabice :)
1+1=2
Pánové zajímalo by mě u přenosných vaporizerů jestli jste zkoušeli ho zapnout naprázdno? Mám tady od kámoše jeden vaporizer ALD Amaze V2 a vcelku mě u toho zarazilo to, že když ho zkusím zapnout na prázdno, tak se z tý keramický komůrky lehce čoudí... No to by nemělo ne? Pokavaď by to bylo z kvalitního materiálu, tak by se z toho nemělo čoudit, ne? Jde mi o to, že bych nerad inhaloval nějakej sajrajt ve formě tavícího plastu (i když z pohledové strany se nic netaví) apod...
Nebo je to normální a děje se vám tohle i u drahých přenosných vaporizérů? Popřípadě jaký přenosný vaporizér doporučíte? Na ceně vůbec nezáleží, zdraví je přednější :) Jediné priority u přenosných vapiku mám, abych tam mohl měnit baterii a nastavovat teplotu + samozřejmě vyrobeno jen z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou zdraví neškodné...
BussyTom
Zkoušel jste někdo tohle vapo? https://www.zelenazeme.cz/obchod/va...inky?aff_id=607 .. Když to paličku nespaluje, ale jen nahřívá, vyfouknete kouř? Může někdo doporučit?
1+1=2
Klasický čínský šmejdy... Na aliexpressu je jich stovky... Jen s tím, že na zelenyzemi to maj pěkně přepálený...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma