Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Léčitelství

Stránky: 1 [2] 3 4 
Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru . - Klikni zde pro originální téma
reworgout
To pablo: prave ze s tim sklenenym naustkem je to drazsi :-( pokud by byl za 53 dolaru + sklenenej naustek tak bych bral urcite levnejsi :-) . jinak co na nej rikas? Cim vic nazoru tim lip. Tak at se dari a ja si jdu dat arizerek :-) :-) :-) .

Edit: Jeste mi hodne padl do oka tento vapik. Tak co si myslite? http://www.aliexpress.com/item/DHL-...2239388937.html
jackherer
.
petr616
proc davat trojku kdyz to muzes mit za polovinu novy...
Martin666
kde?
PaBlo
Taky jsem si po přečteni tohoto přizpěvku kladl stejnou otazku :D
Nicmeně Reworgout o tom vaporizeru nic nevim. Ja mam doma už dva. Herbal Air H2.1 na čajové dýchánky doma a jsem s nim nadmíru spokojenej, už mockrat mi spadl a nic se mu nestalo, mužeš ho zabalit do batohu a vzit na navštěvu, cokoliv. A pak protože jsem byl vždycky zvyklej chodit rozjimat nad oblačkem kouře ven a divat se do krajiny (což je s vaporizerem kterej musiš dat do zasuvky nemožne a postupem času mi to začalo chybět) tak jsem si pořidil Flowermate V5.0 . Mam ho tyden a protože mam anginu tak jsem ho ještě ani nezkusil, zatim jsem si daval jenom šalvěj lékařskou a mužu řict že obsluha tohoto vaporizeru mě vyhovuje.
Martin666
Jedinej inter.obchod v čechách který ofic prodává FlowerMate V5.0 je Arizel - shop za 3.400 včetně poštovného
otázkou ale stále zůstává, jestli se to vyplatí, jestli FlowerMate V5. za ty prachy stojí ?
dnes jich jsou na trhu doslova stovky kapesních Vapíků, tak se ale vyplatí vybrat ten nejlepší, myslím tím poměr kvalita-cena....
reworgout
To martin666: Na aliexpress se da flowermate v5 se silikon. naustkem koupit za cca 1400 +- vcetne postovnyho.

Osobne se zatim rozhoduju mezi flowermate v5.0, pinacle pro dlx a arizer solo. Uznavam ze kazdy z nich ma sve pro a proti.

Arizer solo: + kvalitni pristroj s radou prislusenstvi od kvalitni znacky ale ma pro me jedno velky minus. Kam se sklenenou trubickou? Mit ji jen tak volne v kapse s vapem? A nenajdu po jizde na snowboardu v kapse vapo a hromadku strepu? K tomu jeste ta cena. Ne tak tohle pro me neni vhodny.

Flowermate v5.0: cena na aliexpress je velmi mila a ulozny prostor je tez vyresen. Ma tez kvalitni baterie a tudiz prej i 2 hodiny vapovadni zvladne. Starsi verze nema nastavitelnou teplotu ale 190 C mi prijde jako ideal. Tod asi vse zadny dalsi prislusenstvi jsem nikde nenasel a to znamena ze zadny dalsi specialni nadstavce se nekonaj a k bongu ho taky nepripojite (max nejak home made).

Pinacle pro dlx: Na jeho velmi prijemne rozmery a tvar ma podle me i dobre baterie ktera ma stacit na 90 min. vapovani. Na aliexpress se da koupit kolem 2400 kc i se sklenenym nadstavcem ktery slouzi jako male bongo. Podle informaci z youtube jej jde pomoci dalsiho skleneneho nadstavce pripojit i ke klasickemu bongu.

Tod muj pohled a rad uslysim dalsi nazory. Cau.
celek
2 reworgout: U Arizer solo používám tu rovnou trubičku, protože není problém si sehnat např. plechovou krabičku od doutníků a onen skleněnej nástavec schovat do ní. (Doporučuju tu krabku mít např o 1 cm delší a na dno nacpat třeba kousek bublinkovatýho igelitu,ať se tuba nemá šanci hejbat.) Už mi to takhle zabalený spadlo na zem mockrát a stále ok.
Martin666
flowermate v5.0 jsem na aliexpress nikde za 1.400 neviděl...
reworgout
Celek: diky za tip.

Martin666: Mas pravdu zdrazili. Ted stoji flowermate min. 85 dolaru tj. cca 2000kc.
Martin666
přesně tak
yohnous
Flowermate - chuť
Zdravím, pánové, chci se zeptat majitelů vapíku flowermate - je při vaporizaci cítit materiál plastem nebo nějakým chemem? Mám vaporizér, jehož tělo je z nějakýho tvrzenýho plastu a při použití je ten plast cítit i ve vdechovaných odparech, u novýho vapíku bych toto rád omezil. Díky. Y.
petr616
cau,mam flowermate se sklenenym naustkem,chut je krasne cista,pri pouziti teploty 190stupnu je vaporizace idealni(u toho nejnovejsiho s moznosti nastaveni teploty ve 3 krocich je minimalni teplota mirne vyssi ale uz pry dle recenze co sem sem postoval je citit prilis horky vzduch v ustech a krku),nic nepali a matros je krasne hnedej kdyz je po vsem,proste tak jak by to melo vypadat. jak to tady ctu,tak jsem rad ze sem nevymyslel kravoviny a zavcasu objednal.mozna po vanocich pude cena dolu,
Setth
Ahoj Groweři,

po velmi dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodl pro nákup vaporizeru Arizer Extreme Q. Nicméně přestože jsem hledal všude možně, nenalezl jsem jednoznačnou odpověď na následující 2 dotazy:

1) Dočetl jsem se, že tento vaporizer by měl být co do účinků srovnatelný s Vulcanem. Je to pravda?
2) Co spotřeba? Je třeba použít více nebo méně materiálu než kdybych balil klasickýho špeka (osobáčka)?

Kdysi jsem tu někde četl, že vaporizer má právě tu jednu z výhod, že na to aby se člověk zkouřil jako ze špeka, spotřebuje menší množství huliva a navíc to šetří zdraví, protože se nespalují karcinogenní látky. Tak by mě zajímalo, jestli to s tou spotřebou platí taky u tohoto modelu od Arizeru. Máte s tím někdo zkušenosti?

Díky
reworgout
setth: 1. Je to stejny. Co chces taky porovnavat vzdyt je to jen horky vzduch prochazejici pres material. Navic muj arizer extreme q zazil uz dost desnych padu ( bezici pes zavadil o natahly napajeci kabel a pod...) Prezije vse jen kotlik se rozbil.

2. Materialu davam min nez do speka. :-)

3. Jdu vapovat chyt sem slinu.

Ted ocekavam flowemate :-) tak jsem zvedav. At se dari.
zhulenej stonek
Tak jsem právě taky objednal Flowermat Vapormax v5.0 z Aliexpresu :) Po delším rozmýšlení jsem se rozhodl právě pro tohle, pro moje potřeby a za tu cenu (cca 1450kč) je to asi nejlepší volba. Díky petr616 za tip ;) K4Y.
Martin666
to je docela dobrá cena, vy mě fakt zlobíte :-) láká mě to, je to asi nejlepší vapík v této kategorii, je tu někdo kdo s ním není spokojen, resp. důvod?
yohnous
Zdarvím borci. Vapormax V.2 flowermate sem objednal z aliexpresu 8.12. za 85 USD (verze bez nastavení teploty, ale se skleněným náustkem). Dodavatel jednal rychle, jenom mi dal hned vědět, že to nepošle DHL, ale EMS (čínská pošta). Říkám si ok, bude to trvat 10 dní...někdy mezi svátkama mi došla tuna papírů od celníků, který vapík odchytli. Musel sem to všechno vyplnit a poslat mailem. Odesílatel deklaroval místo 85 USD cenu 28 a napsal na škatuli, že jde o "recording pen". Celnící chtěli i potvrzení o platbě z účtu. Shodou náhod sem objednal před vánocema z číny ještě jinou věc za 26 USD, tak sem jim udělal pritnscreen z tý jiný platby. Odesílateli sem napsal, jak se věci maji a do hodiny sem obdržel fakturu na 26 USD, kterou sem pak taky poslal celníkům. Byl sem trochu línej, takže sem to celý taky trochu protáhl, nicméně vapík mam v ruce až dneska, 28.1. Vyměřili mi clo necelý 200,- + pošta mě stáhla skoro o dvě kila taky, takže výsledně mě vapík stál 85 USD + 400,-. Nebejt toho, tak sem dost nadšenej - dílenský zpracování mě hodně překvapilo, výrobek je opravdu na úrovni. Bohužel mam zrovna nehulící období, takže recenzi pošlu v půlce února.
yohnous
Jinak koukam, že teď se dá sehnat místo za 85 USD za 58 USD, v prosinci byl ten za 85 nejlevnější se skleněným náustkem. Jinak vzhledem k tomu, že vapík je pro přítelkyni, která je taková malá godzilla, která ničí veškerý skleněný věci tim, že jí padaj z ruky, tak sem zvědavej, jak dlouho vydrží ten náustek...
petr616
To je prave blby s tema celnikama, kdyz te odchytej...

Jinak ja zatim pravidelne pouzivam a vsechno slape na 100%.
yohnous
jinak sem měl v ruce kapesní vaporizér da vinci s nastavitelnou teplotou, kterej mě kurevsky uchvátil, v čr byla pořizovací cena necelých 6 000,- dneska čumim na aliexpress a jmenuje se to vapormax v 8.0, je to to samý co ten da vinci, nastavitelná teplota asi 130 - 220 stupňů...shit, vědět to dřív, jdu do tohoto, bo se z toho dá inhalovat o moc víc věcí a zpracování bylo taky perfektní...
yohnous
Takže dámy a pánové, po nehulící pauze sem konečně otestoval Vapormax V.5 flowermate. Perfektní dílenský zpracování, keramickej kotlík, kterej po dvou vypálení na prázdno ztratí zápach, kterej si přivezl z továrny. Pyrexovej náustek taktéž bez vůně či zápachu. Nastavena je pevná teplota (mám za to, že 194 C), která je dle mého nastavena správně. Materiál je po vaporizaci pouze mírně zabarven do hněda, materiál nehoří, pouze se odpařuje, čili všechno je tak, jak má být. Kotlík má velikost pro mě absolutně dostačující. Vapík je těžkej jako mobil, velkej cca jako krabka od cigár (no, asi trochu větší, ale tenčí), takže do kapsy nebo kabelky naprosto v pohodě. Po nastartování hřeje na danou teplotu po dobu asi 10 minut, která je k vybafání obsahu více než dostačující. Milé je umístění LEDky nad kotlíkem, díky čemuž máte vizuelní kontorlu nad jeho obsahem i za ztížené viditelnosti.
Mínusy bych viděl jenom dva. Mohlo by bej dovychytaný umístění přiloženýho vyškrabováku použitýho materiálu přímo do těla vaporizéru, jako je třeba párátko ve švýcarským noži, ale zkusim to přiložit do dutiny pro náustek. Taky by mi vůbec nevadilo, kdyby vapík přišel rovnou s náhradním náustkem, protože už se vidim, jak s nim manipuluju někde na akci (náustek je třeba při každym plnění vymontovat) a s tim pyrexem fláknu někde na podlahu...ale třeba se to nestane.
Podtrženo sečteno nemůžu než doporučit, kupoval sem na aliexpress za 85 USD před vánocema, nyní cena zpět na 56 USD za kousek. Jak sem psal výše, na aliexpressu je nyní za 85 USD Vapormax v 8.0, kterej se podle mě dřív jmenoval Da Vinci, a kterej má stavitelnou teplotu v rozmezích vhodných i pro jiné byliny, než pro tu, které se věnujeme na tomto fóru. Za ty prachy bych šel do 8.0, kdo chce vaporizovat jenom ganju a chce tak činit mobilně, tak ja vapormax v 5.0 ta správná volba ( :
Martin666
Pěkně popsané
panvetru
Po vapíku šilhám už delší dobu a ten Flowermate se mi docela zamlouvá; cenou, rozměry a hodnocením.

Jak je to teda s platbou cla a DPH při nákupu na aliexpress? Nešlo by prodejci říct, ať na balík napíše, že je to dárek?
petr616
Napsat ti to tam muze klidne s venovanim a srdickem.kdyz balik odchyti celnici pod scanrem a pojmou podezreni ze se jedna o zbozi obchodniho charakteru,budes vyzvan k dolozeni vyse platby,doprava,atd. To se proste bud stane nebo nestane,nemas sanci stim neco udelat...

Ja sem veril a bylo to v klidu bez cla za 14 dni z roterdamu doma ;-) a za me za ty prachy velka spokojenost.
zhulenej stonek
Tak vás tady zdravím vespolek!
21. ledna jsem objednal Flowermate v5.0 (viz. výše) a těšil se, až přijde. Maximální lhůta pro doručení z Číny byla stanovená na 39 dní, tedy celkem dlouhá doba, proto jsem ve snaze ukrátit svoje čekání četl a sledoval všemožné recenze o onom vapíku a studoval diskuze o nakupování po Aliexpresu. Čím víc jsem četl zkušeností zde nakupujících lidí, nemohly mi uniknout časté zmínky o problémech s čínskou poštou, s celníky a podobně. Sledovací číslo poslané prodávajícm se jevilo na stánkách čínské pošty jako neexistující, což samo o sobě ještě nic znamenat nemusí, ale komunikace s prodejcem byla jen dost kusá a o ničem. Začal jsem si tedy připouštět, že vapík nedorazí a po dvou dnech přemýšlení jsem objednal to stejné zboží na Sbazaru, za 2400kč, tedy o litr dráž než z Číny. Prostě jsem už nechtěl čekat a vzal to tak, že sice to je dražší, ale zase to budu mít za dva dny doma a když přece jen dojde ten vapík z Číny, nebude problém ho prodat. Skutečně, zboží dorazilo za dva dny a já vám tedy přináším svoje dojmy o tomhle hodně diskutovaném modelu:
Vapík dorazil v luxusním obalu s tímto příslušenství - nabíječka, šťáradlo/dusadlo, malá štětka, skleněný náustek (luxus:) a malá brožurka s návodem. Na první pohled Flowermate působí kvalitním dojmem, je příjemně "těžký" do ruky, tím chci říct, že to není nějaká křehká hračka. Kotlík je dle mého celkem objemný a světýlko uvnitř je šikovné. Dusátkem pěkně upěchuju a pak jen našroubuju náustek a dám žhavit. Za cca 45 sekund je vpík nahřátý a může se pukat:) Jedna zhulovačka je daná na deset minut, poté se nahřívání vypne - ne však světýlko v kotlíku. Je samozřejmě možné obratem zase zahřívání zapnout, ale po 10 minutách už je většinou model v podstatě "vycucán", já proto odšroubuju náustek, druhým koncem dusadla, který je upraven na škrábadlo vyšťourám použitý materiál a nabiju ještě jeden. Rád pohuluju dlouho a tak mi taková dvacetiminutová zhulovačka jednoznačně sedne :) Pooomalu se dostávám k tomu nejdůležitějšímu a to je otázka těch všech, kteří s osobními či vapíky obecně nemají zkušenosti: ZHULÍ TO ČLOVĚKA VŮBEC?? Přátelé, ze své zkušenosti můžu s klidným svědomím napsat ANO. Je pravda, že je rozdíl mezi stavem z vapíku a z ohně, ale to je vzhledem k značnému množství spálenin při hoření logické. Můžu upřímně napsat, že hulím asi sedm let, každej den od rána do noci ( chronik :)), ale za tu dobu co používám vapík - dnes osmý den - jsem měl s přítelkyní napůl jedno sklo, jinak žádný spalovačky. Což si myslím, že je dostatečný důkaz toho, že vapo opravdu funguje "tak jak má" :) Na závěr snad jen zmíním, že dle mé zkušenosti je vaporizér vhodný zejména pro lidi, co mají dost úrody, protože koltlík je celkem solidní (já jsem většinou hulil ze skel, takže moje spotřeba teď vzrostla) a hlavně motivace si dát je teď dost velká, vzhledem k pozitivnímu přínosu pro zdraví, místo aby si člověk představoval, jaký sračky v něm zůstávaj, když vidí to zajetý sklo, tak si jenom uvědomuje, jak mu to prospívá :) Neříkám, že si už nikdy nezahulím normálně ze skla, špeka nebo bong, ale věřím, že už to nebude mým primárním způsobem konzumace a je to fajn pocit. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, ale nuda v práci a chuť se svěřit se skušenostmi udělaly svoje :D Kdo to dočetl, respekt! :D :) Snad tam nemám moc chyb, nechce se mi to kontrolovat... Zdravím vás a mějte se fajn :)
PS: včera mi došel papír z pošty, že mi přišel ten balík z číny :D :D
Martin666
Skvělá reportáž, beru tě do klubu spisovatelů, chybu jsem snad viděl jen jednu, takže si nelam hlavu. Každopádně Flowermate v5.0 je ve své cenové kategorii Best Vapík na trhu. Také ho chci !
Ono
Priatelia, máte odsledované, zhruba aká teplota je pre spaľovanie herbu optimálna? Je mi jasné, že dosť záleží aj od charakteru herbu, no napr. pri nízkej teplote sú výpary neviditeľné a extra chutné :leaf:, len ma zaujíma výťažnosť herbu. Skrátka - či sa THC uvoľní aj pri teplote napr. 125 °C?:bandit:
Martin666
Myslím že co se týče konopí je potřeba teplota kolem 190° C - 200° C což právě Flowermate v5.0 přesně splňuje. U ostatních bylin je to samoz. různé a individuální.



Andělka lékařská - do 149°C
Aloe Vera - 177-204°C
Anýz - do 130°C
Bazalka - do 130°C
Bedrník - do 190°C
Břečťanové listy - do 190°C
Citrónová kůra - do 190°C
Černý či zelený čaj - 190°C
Eukalyptové listy - do 130°C
Fenykl - do 130°C
Ginkgo biloba listy - do 130°C
Guarana - do 130°C
Heřmánkový kořen - do 130°C
Hřebíček - do 130°C
Chmelové šištice - do 130°C
Chmelové žlázky - do 130°C
Jitrocelové listy - do 190°C
Káva - 121-200°C Upozornění: nepoužívejte při vysokém tlaku či srdečních obtížích!
Kavakava, listy - do 190°C
Kebračová kůra - do 190°C
Kozlík lékařský - do 235 °C
Květ levandule - do 190°C
Kořen lékořice - do 190°C
Kočičí dráp - do 204°C
Kostival lékařský - 121-200°C
Kukuřice setá, dužina - 93°C
Kmín kořenný - do 177°C
Limeta, květ - do 190°C
Lopuch větší, kořen či semena - do 200°C
Máta - do 130°C
Maté - do 190°C
Meduňka lékařská - do 130°C
Melisa - do 130°C
Měrnice černá - 149-177°C
Mučenka - do 190°C
Petrklíč, květ - do 130°C
Petržel - do 235 °C
Plicník lékařský - do 130°C
Podbělový kořen - do 130°C
Pomeranč - do 130°C
Proskurník lékařský, kořen - do 190°C
Rauwolfie, kořen - do 130°C
Smetanka lekářská (pampeliška) - do 149°C Upozornění: nepoužívat při žlučových kamenech.
Šalvěj, šalvěj rudá - do 190°C
Třezalka tečkovaná - do 190°C
Tymián - do 235 °C
Třapatka nachová, kořen - do 130°C
Martin666
Myslím že není co řešit, Flowermate v5.0 S je skvělý. Na tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=4cbwbN9lbYw ukazuje maník to podstatné, a tím je to, že matroš není spálený na prach, ale doslova tepelně vysátý.
Martin72
Ahoj všem,

chtěl bych si pořídit vaporizér, a protože s takovou věcí zatím nemám žádné zkušenosti, rád bych, kdybyste mi poradili s jeho výběrem.

Jelikož mám omezené finanční prostředky, nemůžu si dovolit pořídit Volcano. Takže jsem hledal alternativu a našel tuto tabulku: http://www.vaporizer-club.cz/vaporizery.html (dole),nebo tento model: http://www.vaporizer-trading.cz/sto...rbal-aire-elite. Teď nevím, kterej z nich si vybrat.
carlos
Vaše cena vč. DPH a PHE:
7 650 Kč
?

To uz bych prihodil 2 tisice na Vulcano...je to spicka.
MocnyOkurek
V prve rade si to poradne vyzkousej at nehodis 12k z okna jako ja ted mi vpik zahriva policku :)). Jink bych taky bral volcano
Martin72
Kdybych měl možnost to vyzkoušet, bylo by to super, ale nemám. Proto potřebuju radu tady. Navíc, jak jsem psal, nemám s vaporizerem žádný zkušenosti, takže nemůžu srovnávat. Každopádně za každou radu velký díky.
Martin666
poradím, jedině Flowermate v5.0 S, absolutní hit mezi vapíky, dá se koupit i u nás za 2.900.-kč ta S-ková řada má tři stupně teploty, úúúžasnou chuť z konopí a co se mi líbí, jak tomu říkají - bylinný odpařovač -
Celtic Vapo - nekupuj, vyhozené peníze, protože to nefunguje, nahříváš hodinu a nic
Herbal Aire Elite - neznám, ale za tu cenu máš dva luxusní Flowermate v5.0 S
bruno.kudrna
Zdravím
Mám dotaz.Já hulím každej den a po vaporizéru už nějakou dobu pokukuju.Mám ale obavy,že každodenního kuřáka vaporizér neuspokojí.
Jak je to??Díky
Zdárek:sun:
Martin666
Když už hulit každý den, tak přeci zdravě a Flowermate v5.0 S je skvělá volba, že by ti to doporučilo 99 ze 100 dr.
Koukal jsi na to video ? ten maník je tak z Flowermate v5.0 S uchvácen, že ho ke konci zapomene i zapnout :-)
hlavně jde o chuť a stav po aplikaci
MocnyOkurek
POkud si ultra hulic a chces bejt i po vapu nagaucovany ruce pryc. Ja si to prave koupil z duvodu zdravi(mam volcano) a uz 3/4 roku lezi na skrini. Jako chutove to nema konkurenci i ten stav neni spatny, ale neco mi tomu chybi. Neco jako kdyz neokorenis jidlo sezeres to ale jedl si lepsi...

Jinak pokud bys byl z MSK kraje konkretne ostrava, byl bych ochoten vizt volcano nekam do restauracky kde se i huli a muzes zkusit.
reworgout
Čau mam odzkoušených více vaporizérů kterých jsem vlastníkem. Arizer extreme, Pufit, Flowermate a rozhodně doporučuji Flowermate. Jinak co se týče pálení vs vapo tak za sebe bych řekl že stav v nejsilnější fázy je tak stejný jen vapo má pomalejší náběh.
Ruprecht
..mám Volcano 8 let a jsu spokojený jak cip, valím i iolite přenosnej...ale samo, že hulím i špeky, fajky a bonga...ale vím, že kdybych se hecnul, tak mi čistě volcano stačí...zkoušel jsem i jiné typy ale na Volcano nedám dopustit.
HujerII
Zdarek, da se Flowermate v5.0 S poresit i u nas? Jaky mate zkusenosti s kupovanim tohoto vapa, nikde na ceskym webu ho nevidim
Martin666
dá se koupit, viděl jsem ho na nějakém e-shopu nebo ho prodává jeden maník za dobrou cenu
kofein76
Zdar. Tak som si konečne obstaral prenosný vaporizer HEBE TITAN 2. Hľadal som niečo so širším nastavením teploty nakoľko chcem vaporizovat aj iné byliny a tam sú teploty odparovanie nižšie ako u konope.
Teplota od 93C - 220C, nastaviteľná po jednom stupni.
Nabíja sa cez mini USB, Výdrž batérie cca 1,5hod.
Mard
citace:
Původní příspěvek od kofein76
Zdar. Tak som si konečne obstaral prenosný vaporizer HEBE TITAN 2.


A zkušenosti jsou jaké???
kofein76
Zatiaľ som si dal pred spaním trochu levandule, trávu nemôžem počas týždňa kvôli práci. Levanduľa mala fantastickú arómu a chuť. Spánok po nej ako v bavlnke. Cez víkend sa bude testovať aj tráva tak potom napíšem
ten_hodnej
taky mam uz par let volcano digit + solid valve a super vec, vrele doporucuju.... mel jsem taky zkusenost s jinymi druhy vaporizeru ale volcanu se nic nevyrovna. jenom si to holt nemuzu vzit do kapsy a fouknout si kdekoliv, ovsem ty kapesni vaporizery se mi moc nelibi, vydrz baterie byva opravdu nizka, takze sebou ven vzdycky papirky :)
PaBlo
Ohledně té výdrže baterie přenosného vaporizeru musim nesouhlasit, mam flowermate V5.0 a parkrat už vydžržel celý víkend dost intenzivního vaporizování. Takže si myslim že když jdeš ven na prochazku se psem, tak neni vydrž baterie žadnej problem.
Gorzan
Záleží na baterii to za prvé a za druhé, dnes už je zcela běžné vlastnit power bank. Také mám ten hebe vaporizer a musel jsem vyměnit baterku, páč ta čínská stála za nic. Teď mi vydrží bez problému celý večer při silném vapování ve skupince lidí. Vlastním ho už přes půl roku a maximální spokojenost. Pax, iolite, a další názvy už ani nevzpomínám co jsem vlastnil se můžou jít zahrabat :-))

Bral jsem ho přímo z číny a cena luxusní, 1000,- včetně poštovného + 200,- za samsung baterku z aukra
PaBlo
Zdravim Gorzan, Když jsi kupoval ten vapik koukal jsi jestli maji certifikáti na materiály které používají na výrobu?
Spiš mě ale zajima jak jsi vyměnil tu baterku? Ta je jako normalně vyměnitelna nebo jsi musel něco vykuchat? Vlastnil jsi třeba Flowermate v5.0? JEn pro srovnání? Přemyslim že si jej taky pořidim. Libi se mi ta nastavitelnost teploty. :)
PaBlo
Je celkem škoda dámy a pánové že toto fórum není více aktivní. Buďme přátelé více aktivní a hovořme :D
Alpinestars
to vis vsichni serou na grower a maj radsi fejsbušek
PaBlo
Tolik rad a znalostí co se dozvíš na groweru se na fejsbuku nedozvíš, budme aspon mi normální a neholdujme si v bulváru :D
petr616
ja muzu jen rict, ze flowermate porad slape, vapuje, je to dobry :-)
PaBlo
Taky vlastním flowermate a jsem s nim maximálně spokojenej, šlape vyborne, čistí se krasne a výdrž baterie taky super. Je to moc dobrý vaporizer, musím říct že jsem si tedy objednal titan 2 hebe z aliexpres a ještě jsem ho nezkoušel ale první dojem víc než dobrý, libi se mi nastavitelna teplota od 93 do 200 stupňů i provedení je hodně dobrý. Takže az vyzkouším hodům sem nějaký report. Jinak jsem rad za Vasi aktivitu přátele :-)
ten_hodnej
citace:
Původní příspěvek od Gorzan


Bral jsem ho přímo z číny a cena luxusní, 1000,- včetně poštovného + 200,- za samsung baterku z aukra


ta cena je zajimava, jenom to vypada na nejakej levnejsi plast kterej se ti sice neroztece v ruce, ale taky se z toho plastu neco uvolnovat bude, coz muze bejt ve vyskledku vic skodlive nez koureni jointu... to je taky jeden z dalsich duvodu proc si ho nekoupim, to volcano ma alespon TUV certifikaci a je vyrobene v nemecku, zadna cina... ale ve vysledku at si kazdej fouka z ceho chce :) btw. taky by me zajimalo jak jsi vymenil tu baterku :)
PaBlo
Doufám že se tu ted rozjede pořádná diskuse o certifikovaných a necertifikovanych vaporizeru. Je pravda že hebe není Německo ale jestlipak vis ze Vulcano používá třeba hliník :-) no určíte mas pravdu s tim ze nevíme jestli jsou materiáli na výrobu titan 2hebe certifikovane. Co sehnat nějakého experta u nás a zeptat se jeho?
Kyja
Když se to tu tak rozjelo tak bych mohl taky něco málo přidat. Můj první vaporizer byl puffit. Abych pravdu rekl, tak nestál za nic . Chtěl jsem mobilní diskrétní vaporizer do práce, tak jsem sáhl po tomhle.Měl nastavitelnou teplotua to se mi zdálo taky fajn.Ale potom.... Chuť po každém použití byla plastová :D a účinek pochybný... Nastavení teploty jsem taky moc neuvěřil, protože použitý materiál vypadal vždy stejně skoro spáleně. Vapík se po několika prdech nedal ani držet v ruce jak byl horký. Tak jsem řekl dost. Na podruhé jsem sáhl po mflb. (Magic flight launch box) a věřte nevěřte já nemám vítku. Opravdu mflb funguje jak má a mě osobně i ty 2 baterky , co jsou součástí balení stačí. :) zajímalo by mě, jestli někdo vlastní jeden z těchto vapiku a jak je spokojený. Zdravím Kyja
PaBlo
No když už jsme se tu tak hezky rozepsaly za což jsem rad, chtěl bych reagovat, takže Já prvne sáhnu po vaporizeru herbal air h2. 1 musím říct že to byla levnější varianta než Vulcano všechno na něm šlape jak má a jsem spokojeny az na kozlík který se sice dá vyčistit ale po roce vapovani je zahnedli a zkratka není už tak hezky jako dřív, další věc jsou trubičky ktere se připojují při foukání do balónků, vypadají dost opotrebovane, nevím jak je to u volcana jestli se součástky meni často a nebo se opotřebování tak nepodepisuje na příslušenství. No a dal Můj první kapesní vapik byl flowermate, spokojenost větší než u herbal air, to že je po dlouhém zahřívání horký je podle Mé normální když se zahřívá ne? No a ted kyja psal jsi o nespokojenosti s hebe vapikem? Ještě jsem ho nezkoušel ale ten box o kterém mluvis jsem zkoušel a když jsem vyděl spalene dřevo řekl jsem si to asi nic a navíc obsluha je jen pro zrucne jedince.
Je super že se to tu tak rozjelo jen tak dál.
Kyja
Sorry jestli jsem psal nesrozumitelně občas se mi to stává :D nespokojený jsem byl s vapem puffit od firmy descret vape nebo tak nějak :). K tomu zahřívání :D ano asi je to normální ale ne když se nedá skoro udržet v ruce :D a u toho mflb jak jsi psal o spalenem dřevu, tak to naštěstí nemám ani po půlroce pouzivani. Možná se to liší kus od kusů, nebo je i hodně padelku, kdo ví :)
PaBlo
Ono i toho mflb asi hodně zaleží na zručnosti a na tom nepřehnat to s nahříváním, tim že je všechno manualni tak to chce asi trenink a opatrnost. Nicméně taky jsem se na něj jeden čas díval ale po jedné předváděče vapíků jsem sahnul raději po flowermate. :) No rad bych se dozvěděl víc od uživatelů a vlastníků titan2 hebe vaporizeru. :) KOupil jsem ho jako dárek, ale zalibil se mi že nevim jestli si ho nenecham, a hlavně nechtěl bych dat nějaký šmejd dárek :D
Ten piffit mi neni ani na pohled moc simpatický, myslim že to je věcička která vypadá jako inhalator pro astmatiky ne? :D
ten_hodnej
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Je pravda že hebe není Německo ale jestlipak vis ze Vulcano používá třeba hliník


Z hliníku se uvlonuji skodlive latky to je sice pravda, ale az pri zahrati na 300C a vic, coz volcano vytvorit nedokaze a ani nepotrebuje, ja osobne nastavuju 200C... jinak opotrebeni je nulove, jediny co po case zezloutne je ten balonek (hlavne dole kde to do nej fouka) ovsem ty balonky nic nestoji a daji se udelat z cehokoliv a nastavit delku jakou chces :) mam ho uz pres 3 roky a zatim vypada uplne jako novej a pouzivam ho opravdu casto (dokonce jsem ho i bral na ruzny akce mimo domov)... je to sice asi nejdrazsi vaporizer, ale za ty penize pocitej s plnou zarukou, kdyby se mi rozbil, tak jim ho poslu do nemecka a oni mi ho poslou opravenej zpatky, coz asi cinan neudela
PaBlo
No tak Vulcano je samozdrejme top, Já mám ten stolní herbal a. Ten se vyrábí v Kanadě a na akce je jako delanej. Skladny a takřka nerozbitny vápník. Ale do budoucna určíte sáhnu po volcanu. Taky jsem si všiml ze dělají i menší vapiky ze kterých se přímo taha bez nafukování balónků. Ale co ten hebe vapik, je pravda ze při prvním zahřívání bez nabití jde cítit novota a není to bez povšimnutí.
petr616
Zrovna pokuruju z vapiku co vy ? :-)
PaBlo
Ty jsi myslím vlastníkem flowermate co? :-D zkoušel si i lekorici :-)
petr616
ja se drzim osvedcenyho materialu :-)
PaBlo
citace:
Původní příspěvek od Gorzan
Záleží na baterii to za prvé a za druhé, dnes už je zcela běžné vlastnit power bank. Také mám ten hebe vaporizer a musel jsem vyměnit baterku, páč ta čínská stála za nic. Teď mi vydrží bez problému celý večer při silném vapování ve skupince lidí. Vlastním ho už přes půl roku a maximální spokojenost. Pax, iolite, a další názvy už ani nevzpomínám co jsem vlastnil se můžou jít zahrabat :-))

Bral jsem ho přímo z číny a cena luxusní, 1000,- včetně poštovného + 200,- za samsung baterku z aukra


Zdravim tě,, psal jsi tady že oproti všem vaporizerum co jsi zatim měl možnost vyzkoušet je Titan 2 hebe nejlepší, zajimalo by mě podle čeho tak soudíš, mam doma dva kousky, a snažim se žhavit je bez maretiálu a nedokážu se zbavit toho plastového zápachu,Asi když se trochu změní povrch v kotlíku a zanese se materialem možna to přebije ale určitě to stejně pujde citit. Nevadí ti to když to vaporizuješ s bylinama?
PaBlo
Tak právě jsem četl velmi nechativní recenze na HEbe titan 2 vaporizer, nebudu to přepisovat cely protože nejsem uplně dobry angličtinař, ale v jedné frázi bylo řečeno že to je nepovedený sin Da vinci vaporizeru, a že to je jako by jste si udělali vaporizer z lega :D což je kvuli plastovemu naustku a plastu okolo kotle asi pravda, ten plast tam jde fakt citit, :(
Mard
Ty ten Herb Titan 2 máš, nebo jsi chytrej jen z internetu?
PaBlo
Boužel jsem si ho pořidil, byl jsem z něj unešeny natolik že jsem zapoměl pořadně zkoumat recenze. A ted jsem se přesvědčil sam, vuně plastu tam važně je. Ty vlastniš nějaky vapík Mard? :)
Mard
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Boužel jsem si ho pořidil, byl jsem z něj unešeny natolik že jsem zapoměl pořadně zkoumat recenze. A ted jsem se přesvědčil sam, vuně plastu tam važně je. Ty vlastniš nějaky vapík Mard? :)


Jo, bohužel čekám až mi dojde ten Titan 2 :frog:
jatro
Nema nekdo nahodou Vaporizér Skyda II ? Je to velice podobne jako Vaporizer Iolite. Jen ten je na plyn a Skyda na baterku.
PaBlo
Mard, doufam že budeš spokojenější než já, nenech si mojim názorem zkazit nadšení :) určitě mě zajima tvuj nazor :)
petr616
ja to hosi nechapu, to kazdej musi mit ten "svuj" vapik ? proc si kupujete neco co smrdi plastem ??? mate tady malo typu co si koupit co uz nekdo doma ma ? komu neni rady tomu neni pomoci...

za me a nebudu sam, urcite flowermate, od cisteni, baterka, provedenim az po zkur proste bomba. jeste za ty penize... ten ale na netu v testu nenajdete, hadejte proc.
Mard
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Mard, doufam že budeš spokojenější než já, nenech si mojim názorem zkazit nadšení :) určitě mě zajima tvuj nazor :)


Určitě poreferuji. Možná by šel udělat nový vršek z nějakého tvrdého dřeva, třeba akátu či buku.
Proč ti nejde zaslat pm?!?
PaBlo
citace:
Původní příspěvek od Mard


Určitě poreferuji. Možná by šel udělat nový vršek z nějakého tvrdého dřeva, třeba akátu či buku.
Proč ti nejde zaslat pm?!?


Co je pm? Taky jsem přemýšlel jestli vy ten vršek sel udělat z nějakého kovu nebo skla, ale dřevo asi taky dobry, mas ke dřevu blízko? Já s toho zatím zkoušel tahat jen bez materiálu.
PaBlo
Zdravím, po dvou letech zkušenosti s Herbal air vaporizerem jsem si řekl že by to chtělo nějaku recenzi.
Z balónku jsou vypary lahodne, s plnym kotlem se dají nafouknout 4-5dobrych balónků a to je dost i pro skupinku 4 lidí. Jednou jsem to dal i sam ale musím říct že to je zážitek. Nevím kolik si tak dáváte normalne ale u me dobry.
Jo a da se taky misto balónků připojit hadička a tak se dá potahovat jako z vodarky u čajičku.
Teplota je myslím od 130 do 200 stupňů.
Provedeni je krásný když nastavíte teplotu otočením čudliku barva podsvícení se postupně krasne meni az v zelenou.
Je to výborný společník na akce protoze se snadno zbali a nemusite se bát rozbití, vyrobce tvrdit že je velmi odolný. A Já to tvrdim taky :-D výrobce je Kanada a inhaloval jsem z něj vsemozne bylinky od maty po rozmarýn.
Materiál je nejlepší moc nedrtit ale i tak z něj vyždímete všechno co je k vaporizaci potřeba. Sítko je taky dost hrube takže když se bylinka nadrti lita do balónků což vidim jako nevýhodu.
Vapik vypadá jako mixér.
Nevím jestli jsem napsal všechno ale pišu momentálne na mobilu a ti je nic moc.
PaBlo
Nějak se nam to tady zase zastavilo? Došli nápady na příspěvky? :)
Mě by třeba zajimalo jaký z přenosných vaporizerů je podle vás ten nejlepší. Možna by to chtělo nějaké hlasování.
ten_hodnej
ten tvuj vapik taky nevypada spatne, kolik te stal?
Mard
Tak mi dorazil Titan 2 Herbal vaporizer a po velmi netrpělivém dvouhodinovém dobíjení baterie jsem ho vyzkoušel. Než jsem pochopil jak se přepíná na stupně Celsia, tak jsem s tím asi minutu bojoval, ale pak to bylo bez problémů. Možná mám plechovou hubu, ale při první zkoušce na 195C jsem prvních pár minut žádnou chuť plastu necítil. No a pak už .... si na žádný plast nepamatuji. :frog:
Celkově bych to zhodnotil tak, že za 1500 Kč je to celkem dost muziky. Ani se mi tělo vaporizéru nezdálo horký. Je fakt že po vypnutí je třeba ho nechat pár minut vychladnout, než aby ho člověk šoupnul do kapsy kalhot k citlivým orgánům.
celek
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Nějak se nam to tady zase zastavilo? Došli nápady na příspěvky? :)
Mě by třeba zajimalo jaký z přenosných vaporizerů je podle vás ten nejlepší. Možna by to chtělo nějaké hlasování.


Starší dred pro inspiraci:
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
PaBlo
citace:
Původní příspěvek od Mard
Tak mi dorazil Titan 2 Herbal vaporizer a po velmi netrpělivém dvouhodinovém dobíjení baterie jsem ho vyzkoušel. Než jsem pochopil jak se přepíná na stupně Celsia, tak jsem s tím asi minutu bojoval, ale pak to bylo bez problémů. Možná mám plechovou hubu, ale při první zkoušce na 195C jsem prvních pár minut žádnou chuť plastu necítil. No a pak už .... si na žádný plast nepamatuji. :frog:
Celkově bych to zhodnotil tak, že za 1500 Kč je to celkem dost muziky. Ani se mi tělo vaporizéru nezdálo horký. Je fakt že po vypnutí je třeba ho nechat pár minut vychladnout, než aby ho člověk šoupnul do kapsy kalhot k citlivým orgánům.

Zdravím, Já měl pořizování cenu titan hebe2 asi 800,- s certifikátem.
A řekni prosímte jak jsi přenastavil tu teplotu na Celsia?
S Tim nabijenim mas pravdu, trvá to fakt dlouho.
PaBlo
[QUOTE]Původní příspěvek od ten_hodnej
ten tvuj vapik taky nevypada spatne, kolik te stal? [/QUOTE
Já koupil Herbal air asi před rohem za cca 5000,- dneska se už dela novější bracha s digitálním displejem. Ale ten je o pár tisíc dražší.
Mard
citace:
Původní příspěvek od PaBlo

Zdravím, Já měl pořizování cenu titan hebe2 asi 800,- s certifikátem.
A řekni prosímte jak jsi přenastavil tu teplotu na Celsia?
S Tim nabijenim mas pravdu, trvá to fakt dlouho.


Současně krátce stisknu spodní tlačítko (nastavení teploty) a nejhořejší (vapování) a vše přeskočí z Farenheitů do Celsia.
Totok za 800? To je fakt lidovka. Kdyžtak pošli PM.
PaBlo
http://www.aliexpress.com/item/Elec...72_73_74_75,0_0

Tady jsem obědnaval ja. A na ty celsia už jsem přišel, to mě potěšilo.
Jo hele a všimni si toho když nic do vapiku nenabiješ a zkusiš přičichnout.
RoyalHarvest
Určitě vapík stojí za to, ale pokud máš rád klasickýho "šluka" z fajfky nebo jointa, zklame Tvoje očekávání:) Po zkušenostech s různými druhy zůstávám u staré osvědčené klasiky - Volcano.
PaBlo
citace:
Původní příspěvek od Mard
Tak mi dorazil Titan 2 Herbal vaporizer a po velmi netrpělivém dvouhodinovém dobíjení baterie jsem ho vyzkoušel. Než jsem pochopil jak se přepíná na stupně Celsia, tak jsem s tím asi minutu bojoval, ale pak to bylo bez problémů. Možná mám plechovou hubu, ale při první zkoušce na 195C jsem prvních pár minut žádnou chuť plastu necítil. No a pak už .... si na žádný plast nepamatuji. :frog:
Celkově bych to zhodnotil tak, že za 1500 Kč je to celkem dost muziky. Ani se mi tělo vaporizéru nezdálo horký. Je fakt že po vypnutí je třeba ho nechat pár minut vychladnout, než aby ho člověk šoupnul do kapsy kalhot k citlivým orgánům.

Zdarec zase po nějakem čase. Tak jaké jsou tvé další pocity z vaporizeru? Vlastníš jej už nějaký ten den. Pořád slouží jak má a spokojenost jen roste? :)
Ja ho použil asi zatim jen dvakrat z důvodu vyzkoušení než jej předám jako narozeninový dárek mé přítelkyni :D takže moc zkušeností s nim zatim nemam.
Přemyšlel jsi ještě dále o tom dřevěném náustku?
Mard
citace:
Původní příspěvek od PaBlo

Zdarec zase po nějakem čase. Tak jaké jsou tvé další pocity z vaporizeru? Vlastníš jej už nějaký ten den. Pořád slouží jak má a spokojenost jen roste? :)
Ja ho použil asi zatim jen dvakrat z důvodu vyzkoušení než jej předám jako narozeninový dárek mé přítelkyni :D takže moc zkušeností s nim zatim nemam.
Přemyšlel jsi ještě dále o tom dřevěném náustku?


Pro ostatní - řeč je o vaporizéru HEBE TITAN2.
No já s plastovým pocitem problém nemám, a to je vaporizér v celkem pravidelném provozu. Takže ani o výrobě dřevěné náhrady náústku zatím neuvažuji. Používám jej večer po příchodu z práce, nastaveno mám 195C a protože komora je tak na jednu dávku pro jednoho, tak ta legrace za minutu, dvě končí. Na použití nedrceného materiálu je ta ohřívaná komůrka malá, aby se tam vešlo víc, tak používám drtičku - navíc se to tam nadrcené lépe dává. Jde z toho výrazně slabší kouř než z jointu, tím myslím ne tak silně hustě bílý, ale porovnat pocit nemohu, neb jsem totální nekuřák. Takže osobně jsem spokojen a nemám pocit že bych litoval těch 1550 Kč, co jsem za to dal. Po použití, jsem schopen se zasmát i televizním zprávám :frog:
Je to spíše osobní vaporizér, aby se kolem toho sešlo víc lidí a něco z toho mělo, tak na to je to nevhodné. To chce něco většího a výkonnějšího.
PaBlo
Dobrej příspěvek, mam chuť si dát z narozeninovýho dárku znova. :-D
PaBlo
citace:
Původní příspěvek od Gorzan
Záleží na baterii to za prvé a za druhé, dnes už je zcela běžné vlastnit power bank. Také mám ten hebe vaporizer a musel jsem vyměnit baterku, páč ta čínská stála za nic. Teď mi vydrží bez problému celý večer při silném vapování ve skupince lidí. Vlastním ho už přes půl roku a maximální spokojenost. Pax, iolite, a další názvy už ani nevzpomínám co jsem vlastnil se můžou jít zahrabat :-))

Bral jsem ho přímo z číny a cena luxusní, 1000,- včetně poštovného + 200,- za samsung baterku z aukra

Zdravím celkem by me zajímalo jak lze vyměnit tu baterku, jak se vůbec dostat dovnitř vapiku a jakou baterku koupit, ta co je originální opravdu moc nevydrží.
PaBlo
Koukám že zatím nikdo potíž s baterkou nemá a asi ani neví jak vykonat výměnu :-D
HerrOttoFlick
Zdravím přidám pár svých zkušeností s kapesními vaporizéry. Nejdřív jsem pořídil kopii Snoop dogg g pen. Ten ale moc nenadchnul. Matriál byl přímo ve styku s žhavící cívkou a tak docházelo k částečnému spalování materiálu. Pak jsem koupil Hebe Titan 2. Co se týka vaporizace samotné spokojenost, plastovou chuť nepociťuji. Ale výdrž baterie je dost slabá. Obsahuje Li-Ion akumulátory 18650, pro rozebrání je třeba odstranit plastový kryt ze zadní část u nabíjecího konektoru. Stačí vložit do drážky nůž a krytku vycvaknout, pak jde baterie i plošný spoj vysunou z těla. Mě se bohužel výměna akumulátoru moc nepodařila a vaporizér monentálne nedobíjí. Nejspíš jsem poškodil plošný spoj, takže vše na vlastní nebezpečí. Do budoucna je v pláno FlowerMate na některých věcech se prostě nevyplatí šetřit. Vaporizaci rozhodně doporučuji každému vyzkoušet rozhodně to má něco do sebe.
PaBlo
No když tak vidím ten vykuchaný Hebe titan 2, asi se do výměny baterie pouštět nebudu :D Vlastním FlowerMate V5.0 a jsem s nim maximalně spokojeny, díky keramickému tělísku nahřívání nejde cítit ani plast ani železo ani titan, prostě lahodné výpary. Narozdíl od Hebe titan 2 ktery jsem si koupil v nadšení z cenové dostupnosti a hlavně displeji a nastavitelné teploty, nakonec jsem byl zklamán a používám ho jen občas doplňkově když ma flowermate přítelkyně. V součastné době ale hodně přemýším o novější verzi FlowerMate V5.0 Pro, s nastavitelnou teplotou ukazatelem stavu baterie a aktualní teplotě nahřívání.
Mirkin
Zdravim,silně zvažuji pořízení Vaporizéru. Nějaké rady tipy budu rád.Chtěl bych aby měl nastavitelnou teplotu at se dají zkoušet i jiné bylinky.Výhody,nevýhody u baterek,plynu.Kdybych třeba pořídil Volkano do 2500kč z druhé ruky je to dobrá cena jestli je funkční?
Martin666
Flowermate v5.0S je klenot mezi vapíky. Všichni ho milujeme. Za 2.500.- ho koupíš i u nás. Podívej se na toto video, kde ho prezentuje jedna šťabajzna, na konci už je veselá a přítulná https://www.youtube.com/watch?v=KKLQgjhIl2Y
Mirkin
Vypadá dobře,ale co něco z větší stupnicí nastavení teplot?Na použití i jiných bylin.
Mirkin
Zdravim.Tak zatim u mě vypadá dobře tady ten FLOWERMATE V 5.0 PRO je o něco dražší než jsem chtěl dát.Má ho někdo?Nějaké rady zkušenosti.
PaBlo
To co jsi vybral, flowermate v5.0 pro je dobra volba,je o vic dražší než za kolik jsem ja pořídil V5.0 ale taky přemýšlím nad tímto o pár tříd vejs, má všechny co kapesní vaporizer má mit a podle me ze top, az si na něj nasetrim určíte si ho poridim:-)
Mirkin
Tak mě napadlo,kdyby byl někdo ochoten z MSKraje se potkat samozřejmě ten kdo vlastní vapik. Docela bych to chtěl vyzkoušet at vím co od toho čekat .Přeci jen to nestojí pár korun.Najde se někdo?
Martin666
FlowerMate Vapormax V 5.0S mini, je originál Kanada, žádná Čínská šitka z plastu na jedno použití. Tři stupně nastavení teplot 196 °C, 205 °C a 215 °C Dvě barevné provedení / černá a modrá / revoluční keramická plnící komora a skleněný borosilikátový pyrex náústek
https://www.youtube.com/watch?v=XLoQ-VH3hhQ
kdysi jsem tady dával teploty jiných bylin na vaporizaci, tak se mrkni na stranu 9 a nebo tady http://www.kvalitnivaporizer.cz/Nav...led%20bylin.pdf
PaBlo
Flowermate ať už jakykoliv typ, samizdrejme je navrhovaný v Kanadě ale stejne jako většina věcí dnes je vyrobeny v čině, samizdrejme pod dohledem a kontrolou kanadské firmy Flowermate :-D :-D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma