Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Léčitelství

Stránky: 1 2 [3] 4 
Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru . - Klikni zde pro originální téma
Mirkin
No tak je objednaný a čekám na FLOWERMATE VAPORMAX V 5.0 PRO je to nějaký novější tip co už má nějaký nástavec i na tekuté výtažky.Doufám že budu spokojen.Je tam 20dní na vrácení peněz při nespokojenosti.Tak uvidíme.
Mirkin
Tak je doma.Jeden den užívání je to gut.Ale jak to mu dáváš tak baterka jde rychle do háje a to tam je 2600.Jak to máte u toho staršího typu myslím vydrž baterie? Jo a je to nejakej novější typ mám k to mu dvě malé kapsle ať to nerveš přímo do komory jedna je na byliny druhý na výtažky kapalné.
WAMParjan
http://s21.postimg.org/g0nklv45z/002.jpg tedka se mi váli doma tohle spokojenost :)
Mirkin
No tak to máš na parádu WAMParjan.Zajímalo mě na kolik vapujete? Ted dávám 165 stupnů.Když dám víc tak to vytahuji hnědé.Jak upražené.
WAMParjan
já nemám převodník na stupně je to homemade . ..ale tušil bych že tak o 10-15°C víc podle mě když to vytáhneš trochu do hněda nic se neděje taky závisi na stavu realtivní vlhkosti a nadrcení matroše . .když to není uplně suché přidám par stupnů a pak zase uberu po prvních dvou čoudech
murmur
Čau, nemá někdo zkušenosti s vaporizerem Da Vinci?
Martin666
Mirkin, jak ti chutná z FLOWERMATE ?
Mirkin
Jo do pohody.Akorát nějak mě od té doby trápí průdušky kašel po ránu co ho používám.Tak rozpolcené pocity.Nevím jestli vyroza,nebo vapování na 190 stupnů je moc.Máte s tím někdo podobné zkušenosti?A samo je trochu jinačí než hulení klasické.Jedu jen jeden model chtělo by to i změnu.Vapuju 2 x denně, někdy 3 x,někdy jednou někdy vůbec. Záleží jestli makám jezdím autem do rachoty,když jo tak vapuji až večer.Jo když je volno tak tomu dávám víc.
WAMParjan
jj klasickej p=robelm vzduch je z vapa moc přesušenej a vysušuje sliznice od te doby co mám vapo co jde přes vodu je to balada :)
PaBlo
Co to maš za vapo že tahaš přes vodu? Vim že i na Flowermate i na Herbal air jde dokoupit nástavec aby se dal napasovat do bongu a tahat přes vodu.
Sám sem to ještě nezkoušel, určitě to je super, už kvulí super pocitu při tahání z bongu.
Musím dát za pravdu že někdy mam z vapa vzorek a s toho mam trochu vysušenou sliznici, ale jindy zase ne, takže s tim že to muže byt vlhkostí materialu a konkretním druhem travy to je pravda.
WAMParjan
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Co to maš za vapo že tahaš přes vodu? Vim že i na Flowermate i na Herbal air jde dokoupit nástavec aby se dal napasovat do bongu a tahat přes vodu.
Sám sem to ještě nezkoušel, určitě to je super, už kvulí super pocitu při tahání z bongu.
Musím dát za pravdu že někdy mam z vapa vzorek a s toho mam trochu vysušenou sliznici, ale jindy zase ne, takže s tim že to muže byt vlhkostí materialu a konkretním druhem travy to je pravda.


http://s21.postimg.org/g0nklv45z/002.jpg mám vapko z místního trhu vyrábí kámoš :)
Martin666
Posuň si video na 13 minutu a dokoukej do konce. Má tam dva bongy při použití FlowerMate VS.05 https://www.youtube.com/watch?v=4cbwbN9lbYw
bruno.kudrna
Zdravím
Tak sem si obednal vaporizér AGO-G5.Čekám až mi přijde a začínám si říkat jestli sem neudělal blbost...
Máte někdo zkušenost??Díky
Zdárek:sun:
Martin666
Měl jsem podobný. Za málo peněz dost muziky, ale jsou samoz. lepší. Viz. FlowerMate VS.05 mini
bruno.kudrna
Zdravím
Já sem nechtěl žadnej top.....Chci si jen to vapování tak nějak osahat než do toho vrazím nějakej větší peníz...
Je tu jedno téma elektronický brk......Tam dnes už bývalý člen Hlava říká že je s ním spokojen.Na základě toho sem to obědnal.
No nic já to otestuju a dám vědět.......
Zdárek.......:sun:
Martin666
Pecka...První Vapík na olej http://www.growshop.cz/katalog/deta...penvape-fiy-kit zde : video https://www.youtube.com/watch?v=83reqWp0bYo
jerry1402
Zdravim, tak jsem si poridil svuj prvni vapik. Flowermate Aura na ebay z Nemecka. Cena: 1500,- za dva dny byl doma. Kapacita baterie 2600mah, displej s nastavitelnou teplotou a ukazatelem baterie. Moznost vaporizace i pri nabijeni.
Vaporizuju pri teplote cca 200'C a stav se dostavi velmi rychle :). Jen mam mensi problem s chuti materialu. Prvnich par hitu je vynikajicich a cistych( i kdyz bez oblacku) .cca po 5 min matros v zasobniku lehce promicham a pokracuju. To uz je ale chut vyparu velmi spatna a je to spis zapach. Snad jako hnojivo. Delam neco spatne? Moc vysoka teplota? Nebo spatny material? Diky za rady
PaBlo
citace:
Původní příspěvek od jerry1402
Zdravim, tak jsem si poridil svuj prvni vapik. Flowermate Aura na ebay z Nemecka. Cena: 1500,- za dva dny byl doma. Kapacita baterie 2600mah, displej s nastavitelnou teplotou a ukazatelem baterie. Moznost vaporizace i pri nabijeni.
Vaporizuju pri teplote cca 200'C a stav se dostavi velmi rychle :). Jen mam mensi problem s chuti materialu. Prvnich par hitu je vynikajicich a cistych( i kdyz bez oblacku) .cca po 5 min matros v zasobniku lehce promicham a pokracuju. To uz je ale chut vyparu velmi spatna a je to spis zapach. Snad jako hnojivo. Delam neco spatne? Moc vysoka teplota? Nebo spatny material? Diky za rady

Zdravím, nemyslim že by jsi něco dělal vyloženě špatně.
Když jsem začínal s přenosnym vapikem začinal jsem s teplotou 190°C no a ted jsem někde na 197°C a jsem stale spokojený, nikdy teda materiál neobracím ani nepromíchávám, s postupným vaporizováním a vypařováním esenciálních látek zkrátka materiál ztrácí na chuti.
Důležitá je spíše barva kterou po zvaporizování má, měla by být lehce nahnědlá.
Whiskey_777
VapeXhale Cloud Evo

Co vy na to?

https://www.youtube.com/watch?v=bSEXEfJqzI0

Nevlastníte ho někdo?
PaBlo
Máš o tom více nastudováno a shrneš důležité info? :D hodilo by se, protoře přijít na to kde se vzali je na delší vysedávání.
Narazil jsem zatím na nějaké certifikáty materiálů které mají a cenu kole, 9000 kč, ale všechno v angličtině čéče :D
Dude13
Ahoj,
používám Flowermate v5.0 Pro. Teplotou začínám u 185 a postupně zvyšuji na 197-200°C. Na začátku je vždy chuť vynikající a postupně se ztrácí. Zkoušel jsem si hrát a i při stále zeleném materiálu (po krátké době vaporizace) se chuť ztrácí. Vysvětluji si to tím, že vonné a část chuťových složek (např. silice) mají nízký bod varu a odchází nejdříve. Rozdíl je dán i tím, že u jointu/bongu se postupně pálí materiál, ale u vaporizéru se zahřívá komora celá. Vaporizace je jiná. Nejen, že je ke zdraví šetrnější a účinek je odlišný, ale chuťový projev je jiný - postupným zvyšováním teploty si lze všimnout více složek. Pokud si chce člověk hrát, dobře nastavitelná teplota je u vaporizéru nezbytná. A malá rada, pokud chcete přebýt nepříjemnou chuť v druhé části vaporizace (záleží na kvalitě materiálu), pak můžete přidat např. rozmarýn, který má podobnou teplotu vaporizace. S bylinkami můžete hodně a vhodně experimentovat ;-)

citace:
Původní příspěvek od PaBlo

Zdravím, nemyslim že by jsi něco dělal vyloženě špatně.
Když jsem začínal s přenosnym vapikem začinal jsem s teplotou 190°C no a ted jsem někde na 197°C a jsem stale spokojený, nikdy teda materiál neobracím ani nepromíchávám, s postupným vaporizováním a vypařováním esenciálních látek zkrátka materiál ztrácí na chuti.
Důležitá je spíše barva kterou po zvaporizování má, měla by být lehce nahnědlá.
PaBlo
Buďte pozdraveni,
Už delší domu plánuji přispět do tématu rozebráním tohoto přenosného vaporizeru. Zrovna před par dny jsem se dozvěděl že když budu vaporizovat jednou denně asi tyden je dobré ho koncem týdne vyčistit a připravit na další náročný týden :D
Takže jsem vzal foťák a při inspiraci návodu na čištění jsem udělal par fotek, vapík je asi 2-3 roky starý přesně bych to musel hledat :D
Opotřebování v podobě pár pádů na zem, dokonce i odpadení všech možných částí je jen mírně znatelné vzhledově funkce je stále dobrá a splňuje požadavky.
Skleněný náustek je ůvodní ale dají se i dokoupit.
No používám lékárnický benzín protože mi zbyl a protože se s minimem zbytků ze všech přípravku nejlépe odpaří alespon podle mých zkušeností. Dá se použít i líh. Mam fotky už vyčištěného přístroje :D
Pri rozjímání jsem našel další fotky takže mužete vidět jak dobrý společník na cestách to muže byt :D
Jek věci říct že tato verze ma přednastavenou teplotu +- 192 °C udáváno výrobcem. A nevim kde změřit zda je to i po letech pravda :D Naznávám že ano :D
HerrOttoFlick
Čau, prosím o radu majitele Flowermate v5.0 jak dlouho vám vydrží baterka?
Mě vydrží 9 úplných cyklů což se mi zdá celkem málo oproti udávaným 2,5 hodiny. Dík
PaBlo
Zdravím HerrIttiFlick, dalo by zabrat napsat tvuj nick :D
Přesně jak říkáš, začínám si pomalu všímat že tak těch 8-9 cyklů vydrží,ale to udává i výrobce. Nikdy se mi nepovelo to přesně spočítat ale snad jednou :D No myslím že při tolika cyklech vaporizace, s tím že při plnění kotlíku nechávám zapnuté vnitřní světlo je dostačující.
Navíc se mi hodně líbí že se po 10minutách samo vypne nahřívání což mě osobně někdy baterku šetří :D U mě nabíjení z prázdné baterky do plné trvá tak cca 2hodinky. A někdy nabíjím i když není uplně prázdná a vím že jedu na delší cestu.
Už se mi nejednou stalo, že jsem si jej vzal ven, naplnil kotel a zjistil že baterka je prázdná :D zabránit takovým neštěstím :D
No ale i po 2 letech vlastnictví Flowermate v5.0 jsem stále spokojen.
Co ty? Jak jsi na tom ze spokojeností? Výdrž baterie u přenosných vapíku není podle mě nijak větší. Pokud není na plyn :D
HerrOttoFlick
Spokojenost veliká, krásně čistá chuť . Jedinou nevýhodu vidím v tom že chybí upozornění nízkého stavu baterie. Přesně jak píšeš člověk nabije a najednou je baterka dead. Takže zpětně bych si připlatil za verzi s displejem. Jinak nemám výhrad.
Nezkoušel někdo ten adaptér na extrakty?
Taky mě celkem láká kombinace stolního vaporizéru a bonga nějakej ozkoušenej setup?
PaBlo
Když jsem si kupoval v5. 0 tak ještě verze z s displejem a ukazatelem baterky a teploty nebyl na trhu, ještě než vyšel s displejem jsem si říkal, chtělo by to ukazatel baterie:-D ale zatím mi štaci tento a na doma používám herbal air H2. 1 a k tomu se dá dat adaptér na bong, letos na cannafestu si chci pořídit nějake příslušenství :-D
Craft
Neplánuje někdo nákup FLOWERMATE V5.0 PRO z alienexpresu nebo ebaye ?? Rád bych se k němu přidal, viděl jsem je tam o polovinu levněji než v čechách (4290kč) a za námahu bych zařizujícímu přihodil pár stovek (podle úspory). =D Když tak PM. Díky
PaBlo
citace:
Původní příspěvek od Craft
Neplánuje někdo nákup FLOWERMATE V5.0 PRO z alienexpresu nebo ebaye ?? Rád bych se k němu přidal, viděl jsem je tam o polovinu levněji než v čechách (4290kč) a za námahu bych zařizujícímu přihodil pár stovek (podle úspory). =D Když tak PM. Díky

Zdravím
Pošleš odkaz toho vapíku na ali? mají tam i certifikáty na materiály?
bruno.kudrna
Zdravím
Sem čerstvím majitelem flowermate V5.OX.Hulím už hodně dlouho.Vaporizér teď poprvé.A jo vyplatí se to,podle mě super věc.
Akorát mám problémy s tim vypínáním a zapínáním.Nevíte někdo jak se to správně mačká??Díky
Zdárek:sun:
Dude13
To bruno.kudrna: Pokud Ti vadí to vypínání, tak je jednoduché řešení. Jakmile Ti začne klesat teplota (a displej zhasne), tak stačí déle podržet tlačítko pro zapnutí/vypnutí. Tím se začne komora opět zahřívat.
Ať slouží ;-)
sailinder
citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Sem čerstvím majitelem flowermate V5.OX.Hulím už hodně dlouho.Vaporizér teď poprvé.A jo vyplatí se to,podle mě super věc.
Akorát mám problémy s tim vypínáním a zapínáním.Nevíte někdo jak se to správně mačká??Díky
Zdárek:sun:


Zdarec,na moje prekvapenie musim s tebou suhlasit,tiez som si zadovazil Flowermate V5.0 Pro mini,a som straslivo prekvapeny jaka je to parada, ano je to tak ked podrzis chvilku tlacitko on/off tak ti to zacne znova nahrivat, este taky moj poznatok,mne to ide najlepsie pri teplote 210°C.
petr616
ja to tady pisu porad ze flowermate je za ty prachy supr ;)
Dude13
Navíc má Flowermate adaptér na bong ;-)
PaBlo
Flowermate je výborným společníkem na všech cestách i necestách ;-) hodí se při jakékoliv příležitosti a tak si jej beru sebou kdykoliv jdu do větší vzdálenosti od mého stolního vaporizeru :D

Ať se daří vaporizaci :-D
RivieraKid
Přemýšlím o novém vaporizeru a celkem mě oslovil Goboof Alfa, Pax2 nebo nějaké verze Flowermate. Nejspíš Mini V5.0S Pro. Chci něco kompaktního a hlavně kvalitního, rozuměj zdravotně bezpečného.. nemám zájem si žhavit do plic nějaký plast atd. Co mám Arizer Solo tak ten moc do kapsy není, jinak funguje bezva, ale kvůli skladnosti půjde asi do světa..

Máte s těmito nějaké zkušenosti. Na tom Flowermate mě odrazuje to čachrování s tím sklem. Už se vydim jak to mám rozbitý..

https://www.vaposhop.com/vaporizers...mate-mini-v50x/
https://www.vaposhop.com/vaporizers...rs/goboof-alfa/
https://www.vaposhop.com/vaporizers...porizers/pax-2/
DreamForest
Flowermate mě zaujal taky. Nejvíce asi model AURA
Hlavně kvůli ceně, výdrži baterie a možností měnit teplotu.
Máte někdo zkušenosti?
Hlavně abych nepálil nějakej plast.... Díky předem..
PaBlo
Zdravím
Na flowermate už mám dnes dva náustky, jeden ze skla když jsem opatrnější a do náročnějších míst si beru náustek silikonový, asi po 3 letech jsem ten skleněný upustil :D ale nebyl problém okamžitě sehnat náhradní díly. Ze skleněného je vždy chuť lepší a výpary chladnější naopak ze silikonovým naustkem se mi zdá že výpary více vysušují, ale jenom proto že ze skleněného je to tak úžasný je to zanedbatelný rozdíl a dnes jsem rad ze mam i ten silikonový :)
V dnešní době by neměl byt problém dohledat jake má výrobce certifikáty na materiáli a jake používá. Mě osobně se líbí keramický kotel u flowermate, ale neříkám že bych nevyzkoušel i jiný vapik v teto ceně :-D rozhodne nekupovat Hebe titan II. Ten už jsem taky vyzkoušel :D
citace:
Původní příspěvek od RivieraKid
Přemýšlím o novém vaporizeru a celkem mě oslovil Goboof Alfa, Pax2 nebo nějaké verze Flowermate. Nejspíš Mini V5.0S Pro. Chci něco kompaktního a hlavně kvalitního, rozuměj zdravotně bezpečného.. nemám zájem si žhavit do plic nějaký plast atd. Co mám Arizer Solo tak ten moc do kapsy není, jinak funguje bezva, ale kvůli skladnosti půjde asi do světa..

Máte s těmito nějaké zkušenosti. Na tom Flowermate mě odrazuje to čachrování s tím sklem. Už se vydim jak to mám rozbitý..

https://www.vaposhop.com/vaporizers...mate-mini-v50x/
https://www.vaposhop.com/vaporizers...rs/goboof-alfa/
https://www.vaposhop.com/vaporizers...porizers/pax-2/
MaXi
Zdravim vespolek, uz dlhsiu dobu rozmyslam nad vaporizerom, precital som si tu jednotlive vlakna ohladom vaporizerov. Nakoniec som vybral Flowermate V5.0 Pro, aj podla spokojnosti jednotlivych uzivatelov :D . Hladal som ho na Aliexprese, ale vsade tam narazam iba na tu verziu HYBRID. Viete mi niekto poradit, ze ci je este dostupny? Respektive hodit neaky link, odkial ste ho vy kupovali. Viem ze sa da kupit aj na SR pripadne v CR, ale ako ste tu pisali, na Ali bol o polovicu lacnejsi. Pripadne ake prislusenstvo ku nemu rovno objednat (napr. drticka a plnicka) ? Vopred dik za info
Rombero
Ahoj ja mam Flowermate V5.0 Pro 14 dni a jsem max spokojene.je to muj prvni vapik a super.jen male - je maly kotel.bafeme to s pritelkyni a mohl by byt vetsi.ale nadruhou stranu uz ted vim ze si koupim i nejakej stolni s vetsim výkonem.ale z5 k v5.0 pro,kupoval jsem ho tady v cechach.uz jen kvuli pripadne reklamaci.vysel me na 3800,- na ebay se da koupit asi o 500 levneji(mozna levneji moc jsem nehledal).zadne prislusenstvi zatim nemam.udelal jsem si vodnika kde do hadicky nastrcim skleneny naustek a uz to bubla a je to super.takze si klidne rovnou objednej i nastavec na vodnici.je to prez vodu chladnejsi,chutnejsi a das si poradnyho prda.ty kapsle na byliny me vubec neuchvatili.jsou male a pripada mi ze toho z ni tolik nedostanu.tak to cpu rovnou do kotle.kazdopadne jsis vybral dobre a nebudes litovat.mala skladna hracicka s kterou je hodne srandy.hlavne tech bylin a moznosti.a dej vedet jestli ho najdes za nejakou dobrou cenu.kdyz budes mit nejake otazky tak se klidne ptej.
MaXi
Tak Panove, vapik je objednany, nakoniec som neriesil ziadny ebay ani aliexpres, a tiez ho berem z Ciech.... rovnou som ku nemu pokupil aj neake prislusenstvo a neake bylinky.....tak dam report az to pride a to s mojou zienkou prubnem :D
Rombero
Tak co uz ho mas doma?a jak jsi spokojen?
MaXi
Jasne prisiel hned na druhy den, naparadu :). Zatial som z neho skusal neake 4 druhy byliniek a hlavne tu najmocnejsiu - rastlinu sily :) . Ale tak zatial spokojnost, uvidime po dlhsom pouzivani........ Viem ze sa to tu niekde riesilo, ze ta chut je na zaciatku najsilnejsia, ale ked postupne zvysujem az na tych 210stupnov, tak od neakych 200 stupnov uz nieje skoro ziadna chut citit. A este mi pride, ze tie bylinky maju vsetky podobnu chut :D
RivieraKid
nemáte někdo zkušenost s modelem BOUNDLESS CFC ?

https://www.kvalitnivaporizer.cz/va...s/boundless-cfc
WAMParjan
https://www.youtube.com/watch?v=tkdAKxgtYPs podle výbavy 5-7 tisíc . .
greenadittive
Doporučuji vyzkoušet tento kousek, který už používám pár měsíců a nemůžu si ho vynachválit ;) https://www.ekosmoke.cz/elektronick...zer-cerna-vdova
greenadittive
Doporučuji vyzkoušet tento kousek, který už jedu pár měsíců a nemůžu si ho vynachválit :) https://www.ekosmoke.cz/elektronick...zer-cerna-vdova
RivieraKid
máte někdo vyzkoušený Grasshopper vaporizer nebo PAX2, 3?
spachal
Zkusil jsem na zkousku objednat tento levny prirucni, jsem zvedavy, zda za ty penize to bude vubec nejak fungovat :] .. https://www.aliexpress.com/item/-/32829086654.html
Uz je na ceste, uvidim, kdy dorazi.

Predpokladam, ze zkusenosti s WOW asi nikdo tady nema, ale pokud ano, dejte vedet, jsem docela zvedavy!
crazyben
Ja nemam zadnej, ale par jich zkusil...

prvni bylo hned velky volcano s pytlem... a myslim ze prave proto ted nemuzu prijit na kobylku tem prirucnim. Nejak to proste neni ono...

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
https://www.youtube.com/watch?v=tkdAKxgtYPs podle výbavy 5-7 tisíc . .


tohle ale vypada peckove
Pixxel
Ten bublavec je hezký, stačí si koupit pár skel za pársetkorun a udělat si to doma na koleni:).
Jinak nemá někdo zkušenost s vapíkem Pathfinder V2? Na ebayi jde koupit za pěkných 600-700mincí:).
Hlavně se mi líbí, že je nastavitelný v rozmezí od 93-220°C a je na baterku 18650. Sice není uživatelsky měnitelná ale kdyby chcípla tak to demontovat a nahradit jiste půjde.
soda0
Cus taky premyslim nad vapikem :) urcite chci prenosny jelikoz doma kourit nemuzu :) asi mesic premyslim o pax 3 ale zatim nem nevidel moc recenzi od uzivatelu a nebo si mam radsi doplatit na firefly2 popripade i Mighty od vyrobce vulcana nevlastni nekdo tyhle vypiky :) dik moc za info -_- a jeste sem chtel dodat ze bych ho chtel hlavne na travicku ale urcite bych chtel zkusit i ty cbd krystaly nebo nejake oleje :)
RivieraKid
vyzkoušel jsem..
boundless cfc: super nenápaný přístroj. vypadá skoro jako ecigareta. neznalý to nepozná a můžete použivát skoro kdekoliv. nevýhoda je, že se celkem zahřívá náustek, ale dá se to. baterie vydrží celkem dlouho. po delší době mi chuť výparu přišla nějaká divná, ale čištění jsem moc nedal, takže to bylo spíš tím.

arizer solo: super, ale cestovní přístroj si takto nepředstavuji. do kapsy není. nevýhoda, že sklo nejde shovat do přístroj. pořád sebou taháte nějakou kapsu.

vapir prima: sice nemá digitální regulaci teploty, ale asi nejlepší chuť co jsem vyzkoušel. kryt kotle je na magnet, tak se občas v kapse oddělí. má celkem citlivé tlačítko a občas se v kapse zapne. být na něj nějaké pouzdro tak je super.

dynavap M: naprostá jednoduchost, ale při nahřívání plynovým zapalovačem někde venku nevypadáte zrovna nejlépe. spíš jako když si nějaká smažka připravuje dávku. jinak funguje dobře. teplotu můžete regulovat zkušeností, jinak je spíše vyšší a tomu odpovídají učinky.

ve výsledku u mě vyhrál vapir prima. v kombinaci s http://www.vapir.com/prima-glass-pipe nemá chybu, ale na nějakou srandu venku to taky není
spachal
Zdar, o DIY reseni jsem premyslel, jsem navic fanda do e-cigar, takze regulovatelnych gripu mam vcelku dost :], ale nakonec radeji koupim hotove reseni, zase tak drahe to neni .. no, uvidime, uz je to na ceste.

Jinak nad tim Pathfinderem jsem take uvazoval, nakonec jsem vybral vyse uvedene. Ale pokud bys to kupoval, neutracej zbytecne, ta cena je polovicni, okolo 360Kc i s dopravou :]. Treba zde: https://www.aliexpress.com/item/-/32837169926.html
RivieraKid
aliexpres je plnej vaporizeru. většinou věrný kopie vyráběných kousků. já ti ale nevým. mám nějaké zábrany si do huby žhavit kdovýjaký plasty použitý jen kvůli nízké ceně. samozřejmě si nedělám iluze i o normálně prodávaných originálech. jediný který bych byl asi ochotný koupit je kopie vaporizeru grasshopper. našel jsem i výrobce, ale prodá jen velkoobchodní množství. kdybyste na něj někdo narazil. postněte to sem.
soda0
www.vaposhop.com prosim nemate nekdo zkusenost z touhle strankou melo by mi to normalne prijit do ceska ne ? :)
PaBlo
Zdravím,taky mám jeden dotaz. Co říkáte na objednávání vaporizeru z ebay,cena vapiku pax je tam fajn ale co ten štítek hong kong,je ebay v tomto důvěryhodný obchod a nemůže to být nějaká nekvalitni napodobenina?dík za nazory a hlavně bych potřeboval zkusenosti.
RivieraKid
citace:
Původní příspěvek od soda0
www.vaposhop.com prosim nemate nekdo zkusenost z touhle strankou melo by mi to normalne prijit do ceska ne ? :)


ahoj jen ty nejpozitivnejší recenze. vždy dorazilo ok a bez problémů. ceny super.
pokud použiješ kód odtud (odkaz níže), máš ještě 10% slevu. to už je se slevama co jsou tam do dneska celkem zajímavé. často tam jsou akce na nějaké kousky, že je o pár stovek slevní. jinak kdo neznáte forum http://fuckcombustion.com tak koukněte, celé věnované vaporizaci a různým druhům vaporizérů. spousta osobních zkušeností s různými přístroji. pokud se rozhodujete co koupit, určitě bych se šel jako první poptat se tam. přecijen tady to nemá takovou tradici :-D

http://fuckcombustion.com/threads/v...zer-store.4187/
soda0
parada dik moc urcite si pockam na nejakou akci :) pak dam info na G
soda0
tak sem obednal mighty psali ze v pondeli dorazi vzal sem ho nakonec z ceske stranky meli tam lepsi balicek :)
soda0
cus :) Jak sem slibil pisu info vapik už mam doma a je to parada...clovek citi jen fajnou chut thc cbd a asi jen par latek navic zadne skrabani v krku zadny smrat jak clovek dohuli nic je to proste o dost lepsi :) i uspora materialu jde poznat po dvou kotlicich mightyho sem byl full jako po jednom gramovem speku do jednoho kotle vleze na dva skla pisou cca 0,3g...zatim jedu 4 dny a jeste sem necistil takze se ani moc nespini :)
kourim ani 11 let a docela uz ty plice citim tak doufam ze splni to co cekam,, zatim 10/10 urcite doporucuji vaporizovat jde tam i citim zmena mezi modelama a moc dobre to chutna :) i pekny plastic hash jsme zkouseli pul na pul ale z toho hase už to tolik nedalo ale ovonelo to dost :) tak sa majte a pestu zdar :)
Pelúsok
zdravim.co zo susinou z vaporizacie? ma to zmysel odkladat?napr.do varenia?
DrGrinspoon
citace:
Původní příspěvek od Pelúsok
zdravim.co zo susinou z vaporizacie? ma to zmysel odkladat?napr.do varenia?


jasné - robím z toho buď cannabutter alebo cannacoco olej a je to fakt pecka.

Ja mám doma Volcano digital ale z nejakého dôvodu mi vadí ten suchý dym - škrabe ma z toho v krku - zo začiatku mi to vapo nerobil.
RivieraKid
zajímavé. mě to vadí když vaporizuju bylinky přes vaporizér, který má kotlík hned u náustku. u volcana bych to nečekal. ještě víc mi vadí, když se náustek moc zahřívá.

jinak.. pokud vaporizuji bylinky, tak je to mnohem příjemnější než z cigarety. také to máte tak? není to tak unavujicí. člověk je více aktivní. prostě relax.
alfonzito
DrGrinspoon neviem ako volcano ale ja mam napriklad arizer extreme q a ten ide v klide napojit na bong. Staci kupit nahradnu hadicku na to a este jedno kolienko co sa dava na kotlik. presne to pasuje do bongu
RivieraKid
citace:
Původní příspěvek od soda0
cus :) Jak sem slibil pisu info vapik už mam doma a je to parada...clovek citi jen fajnou chut thc cbd a asi jen par latek navic zadne skrabani v krku zadny smrat jak clovek dohuli nic je to proste o dost lepsi :) i uspora materialu jde poznat po dvou kotlicich mightyho sem byl full jako po jednom gramovem speku do jednoho kotle vleze na dva skla pisou cca 0,3g...zatim jedu 4 dny a jeste sem necistil takze se ani moc nespini :)
kourim ani 11 let a docela uz ty plice citim tak doufam ze splni to co cekam,, zatim 10/10 urcite doporucuji vaporizovat jde tam i citim zmena mezi modelama a moc dobre to chutna :) i pekny plastic hash jsme zkouseli pul na pul ale z toho hase už to tolik nedalo ale ovonelo to dost :) tak sa majte a pestu zdar :)



tak jak se ti osvědčil po nějaké době? zůstalo nadšení?
toketoy
osobne doporucuju vaporizer crafty od storz a bickelz, popr mighty pokud vam nevadi vetsi rozmer a chcete delsi vydrz na baterku.

crafty prece jen nevydrzi vapovat uplne dlouho a po 4 kotlich jsem vetsinou vybitej(sice jde nabijet a zaroven vapovat, ale jen dokud si crafty nerekne ze uz je moc zahratej a nabijet se prestane, takze defacto pouzivat a nabijet zaroven nejde). ale je to zatim nejlepsi prenosny vapo co se tyce kvality vyparu, ani pax 3 na nej zdaleka nema.

zkusenost mam i s magic flight launch box (ten mam na prodej za litr, kdyby nekdo mel zajem tak mi napiste pm), kterej byl rozhodne uspornejsi, ale ja nejak nebyl schopnej mit nabity baterky a clovek musel furt tahat stejne a ja sem z brk zvyklej tahat jak chci a nejak jsem se nenaucil to delat jinak.

pax 2 je super, temer bez chyby, ale az pax 3 to dotah vse k dokonalosti. malej hezkej baterka vydrzi nesmyslne dlouho, ale zase nemuzete cekat tolik pary jako z craftyho. na druhou stranu nikdy se mi nestalo ze by se pax vybil.

vetsinu casu pozivam stolni e-nano od epicvape, pac tam dam fakt 0,1 a staci to, material vysypavam vzdy az tmave hnedej a porad chutna ok. takze pokud chcete neco na doma, tak doporucuju koupit rozhodne nakej domaci (tenhle ne, je americkej a musi bejt zapojenej do zasuvky pres takovej kilovej transformator a to fakt neni prakticky, kdyz to nekam chcete prenest. ale zas jde sehnat nekdy za trojku a je fakt skvelej chutove, design takovej ze to nevypada jako vaporizer a je mega uspornej).

dal mam zkusenost s volcano vaporizer, ten mi nevyhovoval protoze je tam zapotrebi dat hrozne moc travy a dycky me to zmastilo jak prase a z tech pytlu to bylo tezky korigovat.

a posledne bych zminil vselijaky ty ciny, ktery jsem samozrejme taky zkousel. vetsinou to chutnalo jako plast nebo jako ta hadicka kterou se to tahalo nebo jako lepidlo, takze jsem jim moc nedal, prislo mi to horsi nez brko chutove i zdravotne.

ted pokukuju po chladici jednotce zeus, ktera chladi ledem a ten rozdil je prej nezanedbatelnej, ale jeste jsem nenasel kde by to prodavali, snad to budou mit na cannafestu.

jo jinak pro pripadne zajemce o koupi nejakyho vapa doporucuju stranku vapospy.de jsou tam sepsany vsechny akce na vapa, takze kdyz naky chcete staci ho obcas zkouknout jesi neni nekde ve sleve. ja jsem koupil craftyho za 4900 diky sleve na namastevapes (sleva 100 eur na blackfriday), pax jsem videl v plnym baleni za 3800. nakup z ciny bych rozhodne nedoporucoval, storz and bickelz maji snad dokonce nakej certifikat ze pouzivaj vsechny materialy tak aby nic neskodilo zdravi, to od cinana/z ebaye cekat nelze.
thaavi
Zdarec,
tak já jsem vyzkoušel Flowermate a je to pěkný elegantní a malý vapík, člověk se musí trochu snažit, aby z něj něco natáhl.
Nyní jsem pořídil Migtyho, a to je teda jinej level. Je sice robustnější, ale je to pravý vaporizér, který ohřívá matroš párou a ne pouze zahříváním komory. Je z něj pěkná pára a účinky jsou z něj daleko silnější. Stačí nastavit i na nižší teplotu a pořád to má grády. Mám ho z aliexpresu cca za 2,5k. Hodně dobrej kauf. Všem doporučuju.
reworgout
Za dobu co jsem se seznámil s vaporizaci jsem měl několik vaporizerů od různých výrobců. Puffit, Arizer extreme q, flowermate v.5. Až na ten puffit to bylo vše funkční a v pořádku hlavně flowemate jsem používal s přestávkami asi 3 roky. Vždy mě na vaporizerech vadila doba po kterou člověk musel ždímat bylinku. Jelikož jsem byl zvyklí přes skleněnku udělat bum-bác a hotovo. Nyní vlastním vaporizer Dynavap M a je to přesně ten styl bum-bác hotovo :). Za mě s Dynavap M za 1600 naprostá spokojenost a mohu doporučit.
Duki
Já mám X Max V2 Pro za 1850 Kč

- je to tak na 0,4g max
- baterie není integrovaná, přesto má kolem 3000 mAh
- výdrž baterie cca 40 minut - záleží na nastavené teplotě
- mám náhrádní baterii, ideální
- nastavení 5 teplot od asi 180°C do 220°C
- dokoupil jsem si taky skleněný náustek - doporučuji, výborně to tahá
- je to z nezávadných materiálů, keramický zásobník
- zapnuté to je vždy max 5 min a pak se to automaticky vypne
- učinky se dostavují po těch cca 5 minutách

Je to mnohem lepší než kouření, protože jak už tady lidi říkali, nevdechuješ žádné karcinogeny a další sračky, které se tvoří při hoření. Tzn., že po tom člověk není tolik unavený, protože to je menší zátěž pro organismus.

Palivo - doporučuji používat venky!!! Ta vůně přirody v tom je krásně poznat :D ideální pro degustaci různých strainů.

Úspora materiálu tak 10 - 20 %


https://www.vapefully.com/cs/zbozi/...-pro-vaporizer/
Karlito
Zdravím vespolek. Vybírám přenosný vapík a rád bych se zeptal, zda má někdo zkušenost s FocusVape Pro? https://www.kvalitnivaporizer.cz/va.../focus-vape-pro
Doktor87
Zdravím všechny. Osobně jsem vlastnil vaporizér na plyn ( IOLITE ) který nebyl špatný, ale postupem času se komora nedostatečně nahřívala ( po roce a půl v podstatě tak nedostatečně, že jsem zvážil nákup jiného) a tím pádem jsem dle recenzí zvolil novinku od FlowerMate V5 nano ( https://www.kuracke-potreby.cz/flow...wermate-v5-nano ) Rychlost s jakou se Vaporizér nahřívá je super. do 30 vteřin máte opravdu ready to smoke. Chuť je ohromný rozdíl oproti plynovému, kouř také. Na jedno nabití se zvládne vykouřit celá naplněná komora - což vychází na cca 40 minut až hodinu. Baterie je 18650 (pozor ale - s 20A! jsou v prodeji i podobné typy, ale ty jsou spíš do čelovek atd a nemají takový proud) Za mě naprosto TOP vaporizér. Cena je sice vyšší, ale ten zážitek za to stojí. Objednával jsem z německa - do týdne byl vaporizér doma a cenově vycházel o tisíc korun levněji než v ČR. Komora je tak na 0,3- 0,4gr což je dle mého akorát. Doporučuji!
HVR
citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Tak určitě je to dobrá věc, ale nejsou po tom ty klasický "bomby do hlavy" což dost huličů vyžaduje :D, já třeba taky.., když už se zhulit, tak pořádně a s chutí se všim všudy..Ale určitě se na to dá zvyknout...


Dovolim si nesouhlasit...pri kolika stupnich vaporizujes,ze ti to nedava zadny bomby?Ono je totiz hodne dulezity pri jake teplote vaporizujes a podle toho se pak odviji ten stav... ;-)
Pokud muzu poradit,zkus zagooglit ;-)
HVR
Ja osobne mam tento model a jsem max spokojen https://airvapeusa.com
skoroduchodce
cau, vzhledem k tomu, ze mam astma jsem nucen ustoupit od huleni ( u susenek me vadi zpozdeni nastupu ucinku) a prejit k vaporizaci ( s prenosnym vapikem) po precteni diskuze v tomto vlakne vsichni doporucuji Flowermate v5pro. jenze za stejnou cenu mohu mit slusny hybridni vapik , ktery bude ohrivat susinu nejen topnym telesem u komory ,ale i horkym vzduchem napr.Boundless cf nebo Vivant Alternate, coz by melo kvalitu vyparu zeefektivnit a zchutnit. Budu vdecny za vase nazory, pripominky a osobni zkusenosti. dik.
ps: mam tu nejakou levnou cinu,ale bez moznosti rozebrani a vycisteni, tedy chut naprosto odporna a navic cast zvaporizovaneho materialu zustava stale zelena , tedy i efektivita bude asi stat za prd.
Bernard
citace:
Původní příspěvek od skoroduchodce
cau, vzhledem k tomu, ze mam astma jsem nucen ustoupit od huleni ( u susenek me vadi zpozdeni nastupu ucinku) a prejit k vaporizaci ( s prenosnym vapikem) po precteni diskuze v tomto vlakne vsichni doporucuji Flowermate v5pro. jenze za stejnou cenu mohu mit slusny hybridni vapik , ktery bude ohrivat susinu nejen topnym telesem u komory ,ale i horkym vzduchem napr.Boundless cf nebo Vivant Alternate, coz by melo kvalitu vyparu zeefektivnit a zchutnit. Budu vdecny za vase nazory, pripominky a osobni zkusenosti. dik.
ps: mam tu nejakou levnou cinu,ale bez moznosti rozebrani a vycisteni, tedy chut naprosto odporna a navic cast zvaporizovaneho materialu zustava stale zelena , tedy i efektivita bude asi stat za prd.




Ahoj,
já nějaký čas vapuju a mám to rád,chuť je jiná,ale to si asi chce vyzkoušet.
Třeba takový skleněný bongo,bude vždycky srdcovka,ale to spíš jen když je venku hezky (v zimě se mi s bongem venku být nechce a doma ve vnitř nekouřím,jen vapuju...).

Vapiků je je spousta (hlavní dělení jsou stolní a kapesní,ale asi už víš....).
Se stolníma nemám zkušenost,ale u kapesních bych asi nejvíc dopuručil koukat na to jestli chceš využívat hodně často,protože třeba můj první vapik,neměl vyměnitelné baterie a musel jsem ho nabíjet celý (zrovna když bys ho potřeboval....).... takže vapik s vyměnitelnýma bateriemi je asi dobrá varianta (mám teď...).
Pak asi záleží co od toho chceš a kolik chceš investovat....
skoroduchodce
nasel jsem na netu Pax 3 full packet za 2900,- kc, tak uvidim.
odo
skoroduchodce

Možeš dať odkaz? Bežná cena v ČR je okolo 6500.- Kc
hightweek
Pozor na to! Na internetu je spousta klonů z Číny, bez bluetooth apodobně!
Taky nyní přemýšlím o PAX, ale nevím, jestli se spíš nevyplatí PAX2, teď je za mnohem sympatičtější cenu. A zas takový rozdíl mezi PAX 2 a PAX 3 není. Tedy pokud nepotřebuješ apku na mobilu a nepatrně silnější baterii, pokud se nemýlím....
---Ale teď mluvím o originálech, ne o klonech z Číny...

Má někdo zkušenosti s PAX? Ideálně srovnání PAX 2 vs PAX3?
Díky moc.
skoroduchodce
https://www.namastevapes.de/products/pax-3-vaporizer
shop je nemeckej , sidlo na bahamach a vapik jede z UK. snad to nebude cina.
po zadanikodu vapospy420 je jeste slevaasi 8uer.
Just
Cena dobrá, sídlo zvláštní, před objednáním bych doporučil evaluaci eshopu jako je například na https://www.trustpilot.com/review/namastevapes.de

Překladač na https://translate.google.cz/
thaavi
Doporučuju z Aliexpresu Mighty, je to špička v kapesních vapících, cena okolo 2,5k, běžně v ČR kolem 8k, osobní zkušenost.
Just
Pošli prosím odkaz...
thaavi
citace:
Původní příspěvek od Just
Pošli prosím odkaz...


https://www.aliexpress.com/item/Mig....79034c4dpq27i9
PaBlo
thaavi
Musím se zúčastnit protože jsem prekvapen. A položit pár otázek protože jsem i zvědav.
Jak dlouho vapik používáš? Jak je možné že vapik špičkové kvality je na aliexpresu za takovou cenu? Je to opravdu origo?
Just
Tady nějaké odkazy na zjištění, jestli je to originál:

https://blog.puffitup.com/2015/08/f...t-one-it-sucks/

https://www.youtube.com/watch?v=gN2xUmHYoow

https://blog.puffitup.com/wp-conten...eal-Vs-Fake.jpg

hightweek
No tak minimálně podle té drtičky na obrázku je ten odkaz z aliexpress fake, tedy není to originál.
thaavi
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
thaavi
Musím se zúčastnit protože jsem prekvapen. A položit pár otázek protože jsem i zvědav.
Jak dlouho vapik používáš? Jak je možné že vapik špičkové kvality je na aliexpresu za takovou cenu? Je to opravdu origo?


Používám asi půl roku, téměř každodenně. I kamarád. Od minulého týdne už i sestřenice. Funguje perfektně. Ty detaily, v kterých se může fake lišit, jsou tak nenápadné, že je nedokážu ani identifikovat.
skoroduchodce
Na mighty vapik z ali jsem koukal, v recenzi mě zaujalo konstatování uživatele , že váží polovinu originálu a po chvilce nahřívání má výpar chuť plastu. Navíc po 16dnech byla recenze editována, že se plast na boku roztekl a praskl. Jeden vapik tu z ali mám a používám, ale pachuť plastu je obrovská. Nechápu ,jak někdo chce používat vapik kvůli zdraví ( místo hulení) a koupí něco plastoveho z Číny , kde se mu do plic vlivem teploty uvolňuje z plastu kdovico.
thaavi
tak protože 8,5k není žádná prča
hightweek
Jojo, takhle se dá koupit i PAX 3 za 1.800,-
https://www.ebay.com/itm/Pax-3-Port...mCondition=1000
hightweek
Jen aby nedošlo k mýlce: Tím jsem chtěl říct, že to neschvaluju. Myslím, že když tím proháníš horký vzduch a vdechuješ to, měl bys mít co největší jistotu, že je to ze zdravotně nezávadných materiálů. Což v případě "fejků" z Číny nemáš ani náznakem, ba naopak. Hawk
thaavi
citace:
Původní příspěvek od hightweek
Jen aby nedošlo k mýlce: Tím jsem chtěl říct, že to neschvaluju. Myslím, že když tím proháníš horký vzduch a vdechuješ to, měl bys mít co největší jistotu, že je to ze zdravotně nezávadných materiálů. Což v případě "fejků" z Číny nemáš ani náznakem, ba naopak. Hawk


Rozumím, no ten můj zatím funguje v pohodě a žádnou chuť plastu jsem nezaznamenal. Ještě ho teda prohlídnu, jestli to je, nebo není fake.
skoroduchodce
citace:
Původní příspěvek od thaavi


Používám asi půl roku, téměř každodenně. I kamarád. Od minulého týdne už i sestřenice. Funguje perfektně. Ty detaily, v kterých se může fake lišit, jsou tak nenápadné, že je nedokážu ani identifikovat.

se podivej kolik ma vazit original a zvaz ten svuj. jednoduchy.
skoroduchodce
zdravim, po ctyrech pracovnich dnech od objednani mi prisel Pax3 full packet z namastevapes.de ze skladu z anglie. z vybavy chybi pouze pytlik na vapik , coz je jedine prislusenstvi, ktere me nechybi. vapik jsem spojil bluetoothem s telefonem, tedy se zrejme jedna skutecne o original Pax 3. Za ceskou cenu 6500 bych ho nekoupil , to bych radsi zvolil Craftyho. Pax 3 za 2900,- je ok. vypar je chladny bez pachuti. jsem spokojeny.
Just
To je dobře.

Podle recenzí není šance u nich něco reklamovat, ale cena to asi vyváží.
skoroduchodce
recenze je treba brat s rezervou. v pripade spokojenosti vetsina lidi recenzi nepise ( berou to jako samozrejmost), pokud neni nekdo spokojen a citi se byt poskozen , ma potrebu se vybrecet a napise recenzi vzdy. budu muset nastudovat jak funguje 10-leta zaruka dana primo vyrobcem.
Nerpa
Já si nedávno pořídil toto: https://utillian.com/utillian-721/ je to vapík z Kanady. Mám na stole i Arizer extreme Q a vyzkoušel jsem si i dost přenosných vapů, jak na plyn tak i na baterie. Tohle je jasně a jednoznačně nejlepší co jsem měl. Srovnatelný se stolním, ale ten vlastně ztratil smysl a už se na něj práší.
Dlouze jsem hledal a našel pěknou stránku, kde jsou žebříčky i recenze. Bohužel se jich tady spousta ani neprodává. https://vapesterdam.com/category/va...ble-vaporizers/
Já ho koupil v Německu, kde je jediné zastoupení. S poštovným, náhradní sadou gumiček a sítek, náhradní hlavou a náústky vyšel na 4700,-. Bez těch věcí navíc pod čtyři. Jako dárek jsem dostal ještě grinder Zeus bolt, který je opravdu vychytaný.
Za mě jednoznačné doporučení, když si nechcete ničit plíce.
PaBlo
Čau lidi, dlouho jsem se nezúčastnil diskuse, dnes přicházím s dotazem, kdo z vas má, používá a nebo zna vaporizer mighty od storz and brickel, mam doma volcano digy a muj přenosný flowermate me prestal uspokojovat. Budu rad za kazdou zkušenost a nazor.
Hambas
Můžu se zeptat odkud si ten Utillian 721 objednal? Nemůžu nikde nic najít..jen kanadský eshopy..☹️
kakamil777
Našel jsem prodejce v Německu na ebay:
https://www.ebay.com/itm/Utillian-7...VUAAOSwTPddXogg


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma