Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 2 3 [4] 
70w-Papaya 1st. pokus with Assasin - Klikni zde pro originální téma
Assasin
.
Assasin
..
Assasin
Makro Stepenie fim technka aj vysla
Assasin
MAKRO 2
Assasin
VYZIVA Zatial
Assasin
Tak som tu opet a prikladam nejake to foto rastliniek este stale za oknom este maju ze vraj prist mrazy tak ich mam doma dnes momentalne presadzam do vecsej pixli od farby a jedneho kvetinacu,kedze mam naznaky zltnutia listov problemi s vodou nemam vyziva je good bude to len a len nedostatkom miesta po dlhsich skusenostiach....
Assasin
2
Assasin
3
Assasin
4
Assasin
Tak som tu s novym updatom rastlinky ktore vidite na fotkach boli celkom fajn ale bohuzial ukazalo sa ze dvaja boli samci no a treti bojuje o zivot vonka!Nemam momntalne fotku aktualne z rastlinky vysadenej vonka ale v priebehu dneska dodam aj ked to nebude nic moc rastlinka sa strane vytiahla do vysky a zltnu jej strasne listy co nechapem cim moze byt kedze ju chodim polievat a priestoru v zemi ma dost co dost tak neviem cim to moze byt?pre porovnanie je to rastlina cislo foto 3 tam vypada ako nadherna indika ale ta vsetko sa moze stat,nedostatok svetla a podobne faktory....


A teraz novy update balkonovka zasadene nove semienko cca pred mesiacom a rastlink anechana na balkone ziadne von!ulozena je cca v 11 l kvetinaci,zemina predhnojena na 6 tyzdnov plus pridane slepacince rozdrtene na prach.....+perlit.......
Hnojiva Advence hydroponics momentalne trjzlozkove + pridam enzymi a bloom exelator plus top max dufam ze ssa z nej vykluje nadherna samicka....
koncom ty&zdna sadim white widow autoflowering tak drze palce!!!!!!!!
Teraz tie foto balkonovky + vecer pridam rastlinku z vonka ....
Assasin
2
Assasin
3
Assasin
4
Hoj, vypadá to dobře, až na ty listy no, jak to vypadá teď ? Nemohlo to být třeba nedostatkem živin ? Ty kytky jsou přecejen už docela velký, tak by mohli potřebovat víc...
Jinak ať to roste ;)
...ty listy nevypadaji zase tak nemocne.podle myho woka jsou to nove mlade listy a proto jsou svetlejsi...zezelenaji,myslim,pekne do tmava.
Já jsem vyndal asi před 2 dnama 4 kytky ven z boxu a nechal jsem je asi 2 dny na hodně slabym světle, prostě uvnitř pokoje, nezalejval sem je nic, po 2 dnech hlína úplně suchá a ztvrdlá, úplně se drtila, a kytky vypadali přesně takhle, hned jsem jim podal bohatou zálivku a jsou krásně rovnoměrně tmavě zelené, ale to nemusí být jeho problém samozdřejmě
Assasin
Tak nebojte sa nic vstko je tak ako ma byt tie zlte listky nie su vobec nemocne a neni to ani nedostatok zivin rastlinku som sa snazil prepnut na kvet proste daval som ju do tmy na cca 12 hod preto to tak zltlo je to len naznak prechodu na kvet rastlinka je krasne zelena a nic sa s nou nedeje terazVam prikladam nove update o mesiac neskor,kde prikladam aj 3 tyzdnovu WHITE WIDOW od Pyramid seeds
Assasin
Este som zabudol rastlinku z vonka som nestihol este odfotit tak Vam podavam zatial len info rastlina je vysoka cca 120 cm a zacal kvitnut uplne tmavozelena,hnojky na nu pouzivam hoščiske slepacince plus Sada od AH
Assasin
WHITE WIDOW- PYRAMID SEEDS Autoflowering

Rastlinka ma cca 20cm je zasadena vo vlastnorucne pripravenom substrate,ktory obsahuje zeminu predhnojenu na 6 tyzdnov + perlit + slepacince+kokos a na dno kvetinaca pre lepsiu drenaz pridany rockwool.Kvetinac je o velkosti 11l.

Hnojene je to hnojkami od AH grow,bloom,micro+pribudne bloom excelator,enzymes,top max a na koniec final solution.

Davkovanie ,rastlinka ma 24 den od zasadenia hnojky pridane-1ml grow, 0,8 bloom,0,8micro.

Rastlinka zacala kvitnut pri vyske 20 cm co sa mi zda dost mala vyska ,ale mozno je to len nezvyk.

Neviem zatial porovnat hnojky od AH oproti bioo bizz ale zda sa mi ze ten bioo biz robil vecsie divy ale tak bolo to uz davno a po druhe bola to lampa a toto je outdoor.


Assasin
2
Assasin
3
doxenon
citace:
Původní příspěvek od Assasin
2


Dopřej jí nějakej vítr ať zesílí stonek, jinak to máš pěkný.
Assasin
No-NameZlte listy pre niekho :D na porovnanie

No name po mesiaci!!!!!Vyska cca 90 cm je to samicka kedze sa uz pomali bliznateju palicky zda sa mi ze nejak pomaly ale hadam sa to nejak poriesi.....

Hnojene OD Ah grow, bloom, micro plus pribudne bloom excelator enzymes a top max a na zaver final solution...Rastlinka zacala strasne pit vodu neviem ci to bude tym teplom alebo je uz taka velika na taky kvetinac.Zalievku dostava skoro kazdy druhy den po 1l vody

Hnojene naposledy 20.8 v pomere 1ml grow,3ml bloom 1 ml micro.Ale zacnem asi aplikovat kazdu druhu zalievku..Je pomerne dost husta a rozvetvena napriek tomu ze bola raz zastrihnuta..a aby som nezabudol sem tam pridavam tri polievkove lizice podrtenych slepacincov...

Znamky nejakeho rapidneho zltnutia zatial nebadam hadam je to vsetko ok..
Assasin
2
Assasin
3
Assasin
4
Assasin
Hadam to stihne dozriet ten no name auoto white widow stihne urcite ale obavam sa skor toho no name ktory vypada strasne dobre na to ze je vonka,len aby to stihol a podal to co treba
Assasin
6
Assasin
7
Assasin
Som tu s novym upgreadom po cca 1 tzydni.Nic nove sa nemeni Hnojky od Ah v pomere 1ml grow ,3ml bloom,1ml micro no name.

White widow 0,8ml grow ,1,6ml bloom,0,8 ml micro
Assasin
.
Assasin
..
Assasin
...
Assasin
....
Assasin
.....
Assasin
,
Assasin
,,
Assasin
,,,
Assasin
Neviem preco ale zda sa mi ze to pomaly kvitne neviete mi niekto poradit cim to je alebo je to normal?
Čau :D Já si myslim že normál ono to zezačátku trvá strašně dlouho,já osobně to vždycky prohulim hrozný posuny :D,než kytka ukáže pohlaví,udělá jich dostatečný množství a pak už to de rychle :D, ale jak už je tam nejaká palička začnou nabývat neuveritelnou rychlostí aspoŇ u AF to tak je..
Assasin
no len to nie je af ale no name nejaky feminizad pravdepodobne
No tak jasné ale tak ta první fáze trvá kytkám si myslím nejdýl pak už jen kynou a kynou :D takže dej tomu čas ;)
Assasin
Dufam ze to bude stat aspon za nieco ked pocasie je uz ako take
Assasin
Dalsi update oboch neviem ci to ten no name stihne uvidime.
Rastlinky hnoje celou sadou AH kompletne uz iba na kvet,bloom,micro,enzymes,excelator bloom.
Naposledy hnojene 10.9.12 3ml bloom 1ml micro 1ml enzymes 1ml bloom excelator
Ta vecsia je 54 den na kvite neviem preco ide tak pomaly ,ci je to normalne alebo je to taka odroda teraz sa to zacalo len rozbiehat je to dost neskoro ,vona je taka citrusova alestrasne,no a ta mensia je Af white widow hnojene taktiez 10.9.12 19 dni je na kvete celkovo 49 den od zasadenie do zeme.Hnojene 3ml bloom 1ml micro ,1ml enzymes,1ml Bool excelator.Enzymi a bloom excelator davam do kazdej zalievky a zatim to de.
vska white widow 62 cm no name 102cm.
Assasin
.
Assasin
,.
Assasin
..
Assasin
,.,
Assasin
Ok je tu update 60 den rastu spolu s kvitom dnes podana posledna zalievka hnojiv od Ah co si aj myslim ze uz ju ani nebolo treba asi...Od teraz uz zacinam flushin s final solution.

Dnes podane naposledy hnojiva v pomere 3ml bloom,1ml micro,1,5ml bloom excelator+1,5ml enzymes.Kedze je vonka dost zima a ani slnko poriadne nesvieti, dosvecujem tento koniec pod uvckom plus cervenou usporokou dokopi cca 130w...
Je to moj prvy af a som celkom spokojny aj ked by toho mohlo byt viac, ale aj tak je to nice rastlinka. Ma strasnu aromu skusal som prejst po listkoch no nieco hrozne a dost to lepi ,centralna palica je o velkosti 10 cm co si myslim ze je pekne na tieto este raz spominane podmienky...Verim tomu ze keby to bolo pod cfl alebo sodikom bola by to nadhera jednak si myslim ze by to bolo komplet cele ocukrovane a jednak v stave suchoho skupenstva by to vypadalo brutalne.Uvidime ako to dopadne s tymto growom! smoke report a stav suchej bilny plus celkovu gramaz dodam ,ked pojde pod kosu...Banka pise ze cca celkovy rast je 55 dni no kedze sa mi ju podarilo zabrzdit na tyzden vdaka zlemu substratu asi by to aj uz bolo, no takto si este pockame, aspon sa to viac nafukne....

nejaky ten update White widow-pyramid seeds

Balkonovka ta vecsia sa pekne rozrasta hnojky podate dnes v pomere 4 ml bloom 1,5 ml grow 1ml micro,1,5 ml enzzymes,1,5 ml bloom excelator,,,,rastlinka zacina dost kosatiet a da sa povedat ze je tam siska na siske fotky nepridavam je to zatial take este stale nezaujimave..Raslina ma strasne vela listov jej vyska je 115 cm a je v 7 litrovom kvetinaci uz sa mi neda skusat ani poda lebo tu zem neprepichnete prstom je to koren na koreni ,rastlina stale nezltne ani jeden jediny listok je to strasne huste v strede je normalne tma myslim stred rastliny.neviiem preco to ide tak pomaly kamosz oproti mne ma uz pekne sisule a to ma zasdene neskor nechapem tomu cim to moze byt.
Assasin
.
Assasin
..
Assasin
...
Assasin
a je tu den D ..
Rastlinka sla pod kosu 69 den od zasadenie myslim si ze by bola dozreta uz davno ale kedze bola zabrzdena v zlom substrate myslim si ze je to aj tak nadhera....Sisky su ocukrovane noznice som mal cele zalepene neslo to ani dole plus prsty taku lepkavost som este nezazil a napriek tomu ze to je blakonovka vypada to dost kruto.....Dva krat poliate na zaver final solution a 5 dni bez naznaku nejakej vody.....Myslim si ze na prvy Af je to pekne palicky sucheho dodam neskor plus celkove gramaz....Myslim ze t je uz dozrete pretoze mam doma knihu o outdoor pestovani a je tam napisane to ze ak rastlina ma pokrite 50 az ý5 percent hnedych pestiku v pomere s bielimy je nacase kosit.....po case dodam este foto outdooru no name este ni eje dozrety takze este si pocka na kosu uvidime co ako....zatial white widow

Mate niekto nejake odhady kolko toho asi bude?priblizne na kolko to tipujete....vrcholec ma cca 12 cm a je siroky asi 4 cm
Assasin
.
Assasin
.
Assasin
...
dudino
tipnut neviem ale mas to pekne spravene :D len tak dalej btw tuto seriu si mal len na balkone ci si aj dosvecoval?
Assasin
Cisto len balkon je to naprosto cissty balkon svietil som na to ale iba cca 8 hodin ked bolo vonka zle pocasie ale inak rastlo to pod slnkom sice uz slabym ale aj tak nieco z toho hadam bude...
Vsetko to podla mna spravili hnojky od ah plus final solution
Assasin
Pridavam foto rastlinka dozrieva doma kedze vonka je to uz ako tak kazda druha zalievka final solution teraz mi to zacalo akurat zltnut po 5-6 mesiacoch...Vona je strasne prenikava neviem co to je za no name ale vypada to dobra a odolna odrodaa dost asi aj vynosna ...
Rastlinka je v cca 7 l kvetinaci a vidite aka je vyska 150 cm sirka 120 dva hlavne vrcholce o velkost 1,5l flase plus dva spodne bocnne velkost cca 12 cm no a ostatne 3 velkost cca skatulka od cigariet,horna hrubka vrcholcov=hrubky flase 1,5l....uvidime co to da ked to dozrie a hlavne ake to bude.....
Cca 3 tzyden podavane v kaydej druhej yalievke 1,5ml Final solution neviete dokedy ho mam este pouzivat a zalievat s nim......
prikladam foto nejake odhady v g?
Assasin
.
Assasin
..
Assasin
,.,
Assasin
Update!
Assasin
1
Assasin
2
Assasin
3
Assasin
Dozrievanie cisto za oknom 3tyzden podavany final solution + nejaka ta susina spodnej vetvy vaha 1.06 g....
Assasin
1
Assasin
Pridavam foto nejakeho sucheho spodkov celkovo 13g ostatok este an poalici a nieco sa susi vypada to celkom pekne pestovane v malom kvetinaci ziadne problemi z miestom overene !!!!!!1,5m rastlina na 7l kvetinac,plus skoro ziadne slnko, Cela sada od Ah vlastno rucne pripraveny substrat....smoke report dodam dnes kedze to idem konecne vyskusat...

Foto susiny teraz ohodnotte sami.je to cisty out!!!!
Assasin
.
Assasin
..
Kmeťák
Na Out je to teda luxusní!!!
Assasin
No je to cisty out asi dost hodne pomohly Ah hnojky a 3 tyzdne final solution
Assasin
No a na prekvapenie pisem smoke report ,akoze prvy krat som sa z niecim takymto stretol,vobec nic to nepise ziadne ucinky troska vyrecnost a to je vsetko nechapem co s tym je ako je to mozne ,,mate niekto s tym skusenosti ak ano piste sem prosim Vas nech sa vyhnem nabuduce niecomu co som urobil zle alebo je to nejaky zvlastny druh?HEEEEEEEEEEEEEEEEELp
Zdravim, no je možné že to mělo málo světla .. ale to by asi nebyli tak hezký paličky... taky to mám slabší hned po sklizni, ale i tak to je dost zdrcujici vždycky, ale tak indoor no :/

Zkoušel si už vrcholovky?..
Assasin
este nie ale aj tak vonia to nejak ako bylina a no neviem taka zvlastna vona
Zkus curing, ať z toho vymáčkneš co nejvíc... ale je to teda divný :/ asi nakej spatnej model...
Assasin
predam 200w CFL pouzivanu cca 2-3 mesiace je ako nova ma niekto zaujem
Assasin
2
Assasin
Ma niekto zaujem 30 euro plus posta daju sa pod tym vypestovat pekne veci.
Assasin
Ma niekto zaujem o skoro novu cfl usporku red 200w ziadna starost z energiu velmi bujne tvoreneie krystalou skoro ziadna spotreba energie!Je mozne tuto usporku mat 5cm nd vrcholkami neprodukuje skoro ziadne teplo..
eneabeats
Mrtě palička sušiny :) Luxus
Dobrou chut přeju :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma