Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 
70w-Papaya 1st. pokus with Assasin - Klikni zde pro originální téma
Assasin
Mazaru to ide troska pomalsie neviem sice preco vypada zdravo.....len pomalsie kvitne ale mysli ze ked budem kosit el nino mazar bude kurat dozrety vyrovna sa to v dnoch
Assasin
..
Assasin
,,,
Assasin
Takze prikladam foto z 30 dna, vypada to fakt slubne ......palice sa strasne nafukuju a posipaju priskricou,vydno ze to jevytaz Hight Cannabis Cup ....Ale ak mozem dodat Hnojivo Top Max robi svoju pracu palice su fakt tvrdsie vecsie a nufuknutejsie,vona zatial nic moc nerazi to ako tie pred tym citit to ale pachac mi zatial netreba.....mam trosku mensie problemi z rastlinkou zacina zltnut ale bude to asi mensi nedostatok dusika....Vcera som rastlinky prvy krat zalial cistou vodou co su prepnute na kvet,nech sa aj im trocha dopraje cistoty....O 2 dni zvysujem davku 4ml topmaxu na liter vody, podla tabulky bioo bizz,doteraz bol davkovany po 1ml na liter vody,ostane hnojiva boli podla vlastneho uvazenia..... Top Max ma to nieco do seba vrele odporucam zaujemcom bioo bizz,,,neviem si ani predstavit ake palicky mozu byt po pouziti bio haven musi to byt sleha.....
No a tu su tie slubene foto
Assasin
.
Assasin
skoda ze sa mi nevydaril srog co som mal na plane nebude toho vela ale bude to dost silne dufam.....na buduce planujem srog uz mam aj pomocky tak dufam ze to vide...
Assasin
.,
Assasin
,.,
Assasin
este ze by
Assasin
posledna
Assasin
EL-Nino
1st place u mna, odporucam tuto odrodu pre srog fakt pod vecsou watazou si myslim ze je naco pozerat a myslim si ze ja co kostovat...ja moc nehulim tak to mam len tak pre potesenie,a na zabavu pre kamosou,,,,,
Assasin
Tak prikladam nove fotky celku a nejake tie makra aby ste pozreli som zvedavy co na to poviete na to ze je to 70w a bio hnojivka mna mna uz teraz by som sa do toho zahryzol...
34 den od prepnutia na kvet...
Assasin
D
Assasin
::
Assasin
,.
Assasin
,-
Assasin
---
Assasin
Nejka e tie makra z 38 dna kvitu vypada to celkom v pohode vcera dostali akurat striedavu davku,a to na 2l vody-8ml Top Maxu..
Assasin
..
Assasin
,.
Assasin
,.-
Assasin
--
Assasin
--.
Assasin
-.-
Assasin
Prikladam foto z 44 dna kvetu palicky sa starsne nafukuju a vonaju ako fras takou citrusovou aromou....je to krasa na 70w........a vsetkemu je navine TOP mAX je to prostriedok cislo 1....
Assasin
.,
Assasin
-
Assasin
-.
Assasin
-.-,
Assasin
---
Assasin
,.,-
Assasin
-.-.-
Assasin
,.,.-
Assasin
newFoto/dole/JEmazar____stiriciatydevitiatyDENzaTyzdenChcemSkositEL_Nina
Assasin
,,
Assasin
,-,-
Assasin
,-,-,
Assasin
---
Assasin
,§-
Assasin
-,,-
Assasin
--,,--
Assasin
,,---,,
Assasin
,-,,-,
Assasin
--,--
Assasin
,--,-,
Assasin
--,,--,,--
Assasin
-,-,--
Assasin
-,-,-,,,,,---,-,-
Assasin
Nejake-----to-makro-----51den-----kvitu
Assasin
Nejake----to----makro----51---den---kvitu
Assasin
---
Assasin
,-,,
Assasin
zvecsite,,,,,si,,,,,to,,,,,,,,v,,,novom,,,okne...astlinky som uz prelial druhy krat...to jest uz asi tyzden aj napriek tomu ze su to bio hnojiva......vypada to fakt pekn......kvitnutie maju 8-9 tyzdnov.Jedna rastlinka by mohla aj dozriet no druhy el nino este bude asi ten í tyzden kvitnut,no a mazar ten asi tiez do toho í tyzdna este uvidime
Assasin
1
Assasin
2
Assasin
,,,
Assasin
,§,§
Assasin
krasa,,
Assasin
este,,,jedna
Assasin
1,,§
Assasin
,
mareckin
mas to moc pěkné...K+
Assasin
Dakujem za K+
fear
Mas to super,pocuj neplanujes po skonceni growu predat tlmivku a starter?...lebo by som mal zaujem.....mne odisiel predradnik nedavno:D:D
Assasin
Takze chcem vas oboznamit s tym ze jeden el nino boll skoseny celkove mnozstvo growu neviem ale typujem na nejakych 10g a kedze som uz pomali vsetko sfajcil pridam vam aspon nejake to foto z ususeneho,ako to vypada.....aspon tie zbytky a nejake makro......Dalsie dve rastlinky este dozrievaju a to este jeden el nino+jeden mazar,z toho sa mi uz dufam podari nafotit viac..

No a dalsia vec,je to taka mensia reklama predavam komplet 70w sodik ,tlmivku, starter,ak tak aj tienidlo-stucco, vsetko za rozumnu cenu mozme sa dohodnut nic nie je poskodene odsvieteny dva growi,je to ako nove...Zaujemcovia piste.....
Assasin
Tak prikladam to nejake foto sucheho co ostalo sry,zabudol som na to ostatne su v skrini rastliny tak az sa to bude susit abude to suchce dodam fot...
tak aspon ta troska El-Nino
Assasin
1
Assasin
2
Assasin
3
Assasin
Prikladam este nejake ti foto poslednych rastliniek par dni pred skliznou.ten mensi je mazar a ten vecsi el nino...
Assasin
1
Assasin
2
Assasin
3
Assasin
4
Assasin
Prikladam foto ozbieraneho od listov......a nejaku tu susinu sklizeneho el-nina na pravo el nino na lavo ten mensi mazar
Assasin
prikladam foto rastlinky su zbavene listou na flushingu boli cca 10dni maju 60 den kvitu plus 1 den tma pojdu pod kosu na lavo mazar na pravo el nino jeden je uz skoseny...
Assasin
dlasia
Assasin
susina predchadazjuceho
Assasin
.
Assasin
Tak prikladam sadu ktoru by som rad predal, je to 70w komplet velke stucco tienidlo,tlmivka, startet,70w vybojka odsvietena dva grovy da sa celkom pod nou piestit vid obrazky.....
Assasin
A rozobrate
2 Assasin:
čau, v příspěvku č. 2 píšeš ať ti lidí poradí jak zalívat substrát od BioBizzu. měl si s tím nějaké problémy (jako že třeba nechtěl vysychat, atd..) , nebo vše v poho?
Ptám se proto že taky uvažuju o BioBizzu.
Dík za odpověď.
Assasin
Nazdar myslim si ze hlina od bioo bizz dlho schne tym padom sa nedaju moc prihnojovat rastlinky.......odporucal by som ti plagorn alga grow ja som s nim bol velmi spokojny.........ale ja som o mal este zmiesany s kokosom
Assasin
Ma niekto zaujem o ten komplet
Assasin
predavam komplet sadu 70 vsetko je nove odsvitene 1 grow vsetko je to este v zaruke
1.Stucco velke tienidlo
2.70w vybojka+kondenzator, starter, tlmivka
3.hnojiva Bio grow,bloom,al-a-mic,Top max,vsetky flasky su do tristvrte plne,,,
Predam to za nizku cenu vsetko do kopi zaujemcovia piste posta alebo tu na thread....

Chcem prejst na bubler tak by som bol rad keby mi s tym niekto pomohol, vysledky pod tymto svetlom aj hnojivami su vynikajuce staci kupit dobry substrat odporucam plagorn grow mix a je to uplne super
Dobby
čus hele kámo nechci Tě otravovat, ale tohle téma patří do Bazaru-Tam by jsi ho prodal... Takhle akorát dostaneš trestný body.. Jinak kyti pěkný fakt dobrý šišule... Máš smoke report.?
Assasin
nechcu mi to dat nejak do bazaru...tak neviem ved ale je to moj thread tak mozem robit co chcem ne
SMOKER
Nechcem byt hnidopich :rejp:

ale aj ked je tento thread "tvoj" tak forum ti nepatri a na fore platia pravidla pre vsetkych a nestanovuje si ich kazdy sam vo "svojom" vlakne.

citace:
inzerát mimo bazarové fórum 5 bodů – na Groweru je povoleno zveřejňovat inzeráty POUZE v Zahradnickém bazaaru; pokud někdo napíše „tak já tu zářivku dám jinou a tuhle nechci“, jedinou variantou, máte-li o tuto věc zájem, je napsat dotyčnému PM; nikoli napsat do threadu mimo Zahradnický bazaar „kolik za to chceš“, potažmo „já nabízím tenhle sodík“


btw neznalost pravidiel neospravedlnuje ;)


PS: do bazaru ti to daju treba tam len "zalozit" thread a pockat az ti to nejaky mod schvali a zverejni ...
Assasin
KED NECHCES NI KUPOVAT TAK SA NESTARAJ DOBRE
Assasin
BUBLER

Zatial len na skusku som zasadil do bublera paradajky vypestovane v hline pretoze je to moj prvy bubler, nechcel som hned riskovat a dat tam nejaku vdovicku napr,aby sa to este nedoakzilo....

Paradjky som oddelil od ostatnych tojest 4 a zasadil do bubleru na skusku pred tyzdnom to je 30.6.2009 ,a zmeny su ohromne.Paradjky boli presadena aj koli tomu ze prestali nejak rast neviem cim to je ale zda sa ze v novom sa im dari...

BUBLER POZOSTAVA
10-12L KYBEL OD GAINERA
V nom je zabudovyny kvetinac samozrejme vyrobeny vlastnorucne,jeho priemer je nejakych 10cm.
Nprevzdusenie vody je zapnuty non stop 24 hod denne ATMAN HP 5000 vzduchovací motor , 5,0W, 480 l./h, 0,022MPa...4 vyvody no napojene su len dva,privod vzduchu je nastveny na najmensi vykon a buble to dost,dva vyvody su napojene na dva vzduchove kamene.....

Paradjky zasadene v kvetinaci spolu s keramzitom,voda 2cm nad hladinu kvetinaca...
Hnojky zatial iba Krystalon start NPK-19-6-20+3Mgo
Kvet Krystalon Plod, kvet
Na upravu vody pouzivam Kyselinu dusicnu- od Advenc Hydrophonic.
Ph-upravujem na 5,5 -6,0.Meral som ju Ben Testom no teraz uz nemusim,mam to uz odskusane iba sem tam ked sa chcem presvedit ci je to ok.
Assasin
No a teraz tie rozdieli
Take som ich daval minuli tyzden v utorok do bublera....Tie v pravo a vidite co je dnes s nimi.....sice iba paradjky ale uvidime..ako to vide pojdeme na to
Assasin
Tak prikladam foto opet znova o tyzden neskor v raste pomali to zacina aj kvitnut,cize celkovo je to 2 tyzdne umiestnene z hlino do bublera hnojiva stale len krystalon.
Davkovanie sa zvysilo na 15ml na 6l vody-10ml je na 10l vody-stale iba krystalon start...
FOTO
Assasin
foto porovnanie z hlinou ta ista starostlivost...
Assasin
Korene a pod tym ako to vypada v bubleri
Assasin
Vnutro
Assasin
Tak rpikladam foto o mesiac starych rastlin,,,,
Assasin
.
Assasin
...
Assasin
Takze prikladam foto mojich rastliniek ,sice len paradajky, ale aj tak je to slusne.........Momentalne maju mesiac aj tri dni...voda na 6l upravovana kyselinou dusicnou 26kvapiek,hnojivo stale len krystalon start ,ale som s nim vylmi spokojny zatial. Pri pridani viacej hnojiva korene to nezvladali vidno to aj na foto zlte korene zmensenie davky im prospelo...to jest ze pridavam stale 10ml prasku co je na 10l vody no ja davam 10ml prasku na 6l vody.Pomali mi vychadzaju prve kvety takze zacnem pridavat krystalon plod kvet...uvidime ako budu chutit bude to zaujimave.....

Takze prikladam jedno foto v porovnani so mnou....
Assasin
NAVRAT SPET

Tak po dhsom case sa zase vraciam spet a tento krat to nebude ziadne makro ani indoor ale outdoor,asi sa pytate co tu robim v tomto threade ale pestujem za oknom takze pre mna je to makro.

OSADENSTVO

Dva krat no name zatial no jedno viem jedna je sativa a jedne indica casom cc pridam dalsie dv noname....cca dva tyzdne nove osadnstvo semiacka od budha seeds purple kush-vsetko ide vonka..
SUBSTRAT-HNOJIVA

Nejaky mix raseliny ph5.2 +hnojiva ADVECE HYDROPONIC makro ,grow,bloom. Davkovanie zatial 1+1+1ml kedze nemam este vsetky potrebne veci o chvilu pribudne top max ,bloom exelllator a ankoniec final solution ak by som nieco dokupoval dam vediet...budha musi byt zdravy :D.++++++++++
Po presadeni vonka slepici a kravsky luj najlepsia kombinacia hnojiv cisty odstrel na mars po prde s outdooru.

prikladam foto od mala po dnesny den!!!!!!!!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma