Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 4 
70w-Papaya 1st. pokus with Assasin - Klikni zde pro originální téma
Assasin
MAkro Blizko
Assasin
MAkro SPOdnej Palicky
Assasin
chcem sa opytat kedysa davaju listy dole aby susky dostavali co najviac vyzivy
Assasin
Prikladam foto 53 den kvitu....Zajtra nastupi 3 dni tma!!!! no pod kosu pojde len ta hustejsia sice su to obidve papaye ale asi ina genetika...takze ta druha bude este epokracovat v raste....
Vypada to celkom pekne co poviete....
Assasin
tak prikladam 53 den kvetu rastlinka pojde zajtra do tmy a potom pod kosu uvidime co to poroby s nou no a ta druha vyssia zelena ta bude pokracovat este na kvete pretoze aj napriek tomu ze su to papaye obi dve asi ina genetika....
Assasin
Foto 2
Assasin
Druha Ktora este bude pokracovat v kvete
Assasin
Spolu
Assasin
Tak trosku inak, neni to krasa Bio Bizz JE Bio Bizz nikdy by som nedal dopustit nan.....
Assasin
Myslim ze na prvy krat to je to pekne aj napriek stymi velkymi komplikaciami na zaciatku.....a skoro znicenie rastliniek....Myslim ze to mali tazke so mnou a ze vydali zo seba to co vydali ...No nabuduce budem rozmyslat ci si este objednam s nirvany ak ano tak len fem alebo nieco drahsie.....Dalsie kolo planujem ist White Widov od Green House Seeds Dalsie foto dodam v stave ususenia,vynos a kolko bolo g..... sice iba s tej jednej viac kosatejsej
Switch007
chtěl bych se optat jak zhruba byli kytky vysoké?nebo jsou?
fear
Vsetko mas super...ale pocuj ty ich zalievas tou destilkou?..ci ako?....5l destilky ta vyde na 50Sk.....a to je dost draha zalezitost.
Assasin
no zalievam destilkou a este takou ktora ma ph 6,2 takze nemusim upravovat staci pridat hnojiva a ides.
Assasin
tak kvietky su vysoke oklo 40-50cm od hliny
fear
Pocuj a totu destilku kupujes na benzinke ci jako?....bo asi rozbehnem indoor...a budem to zalievat hentym.
Assasin
hej na benzynke ale kupuj iba od vyrobcu nove mesto nad vahom maju vecsinou cerveny vrchnak
Assasin
Prinasam poslednu fazu ususenie a vynos na moje ocakavanie to bola strasna bieda na to ako rastlinka vypadala som pocital ovela viac g....Ale na to ake mala problemi ze bola na zahodenie staci na pofajcenie...7 g suchceho materialu,sisky obsipane krystalikmi,sila taka optimum,ucinky su cim dlchsie tym horsie,,rastlinka slaba mozno pod vecsou vatazou by to bolo super, sisky riedke..Takze nazor na genetiku Papaya uz nikdy ty co maju vecsie wataze doporucujem.
Prikladam foto
Assasin
Prinasam repotr skoro z uhynutych rastlin maly vynos ale sila dobra sisky riedke,ale silne chut paradna vona taka tropicka....no odrodu tuto uz nikdy doporucujem pod silnejsou watazou...
Assasin
2
Assasin
3
Assasin
raslinka este ktora je v skrini 61 den kvetu
Assasin
1
Assasin
2
Assasin
3
Assasin
4
Assasin
5
Assasin
62 druhy den den sklizne
Assasin
2
Assasin
3
*dR->ZmRd$!*
no rekl bych ze to tam klidne jeste mohlo byt pestiky nejsou ani moc oranzove ...je to jen muj nazor newim jestli se ostatni shodnou
zagg911
taky si myslim ze by to tam este tejden vydrzelo....
Assasin
takze prikladam foto suseneho bolo to dost silne odroda papaya ma 56 dni na kvete rastlinka bola 62 dni...odroda papaya nemam moc vela cervenych blizien neni to taka odroda fajcenie fantasticke vona taka kvetinova citrusova....sfajcenie hight 15%-20%percent thc....
Assasin
etse ejedna
lukapa
....sfajcenie hight 15%-20%percent thc....

Sorry ale téhle hlášce nějak nerozumím, mohl bys prosím trochu vysvětlit? Jinak když už fotíš palice, tak když se tam ten pytlík leskne jako kráva tak je to nic moc..
Bretz
JJ, ani ja som tomu moc nerozumel, obsah THC to hej, aj ked sa mi moc nechce verit ze by dosahovala 20 % , nech si tam uz seedbanka pise co chce. Skus podat nejaky podrobnejsi report ohladom tejto odrody co sa tyka ucinkov a pod. Rozhodol sa pre na tuto sezonu zrovna pre Papayu, ale pojdem ju vonku tak by som chcel vediet ci to ma vyznam ...... T H X ;-)
Assasin
Neviem aky podrobnejsi report by som dodal, rastlinka je obsipana kristalikmi takze tym myslim sisky thc pisu 15-20 percent, myslim ze to bolo dost silne.Sisky boli riedke ale to bude asi tym ze to bolo pod 70w... rastlinka pestovana pred touto vypadala uplne inak, uplne inak vonala a sisky boli tvrde aj ked odroda bola uplne ta ista, papaya od nirvani....A co sa tyka pestovanie vonka urcite by som do toho siel,vonka to musi byt pecka tak isto ako ajo pod vyssou watazou. Odporucujem tuto odrodu ale minimalne pod 150 w....jedine problemi co som mal bolo ze zo 7 semienok na klicenie jedno nevyklicilo,6 zasadenych z toho jedno zaseknuty rast no a z tych piatich 3 samce......celkovo ostali dve samice
Assasin
PREDAM KMPLET ZAPOJENIE 70W SODIKA CENA DOHODOU.........
PRIKLADAM FOTO SODIK ODJAZDENY JEDEN GROW.....neni to viac ako 1000sk
lukapa
citace:
Původní příspěvek od Assasin
neviem aky podrobnejsi report by som dodal rastlinka je obsipana kristalikmi takze tym myslim sisky thc pisu 15-20 percent myslim ze to bolo dost silne je to dost silne.sisky boli riedke ale to bude asi tym ze to bolo pod 70w...no rastlinka pred touto vypadala uplne inak uplne inak vnala a sisky boli tvrde aj ked odroda to bola papaya od nirvani....a co sa tyka vonka urcite by som do toho siel,vonka to musi byt pecka tak isto ako ajo pod vyssou watazou odporucujem tuto odrodu ale minimalne pod 150 w....jedine problemi co som mal bolo 7 semienok na klicenie jedno nevyklicilo,6 zasadenych z toho jedno zaseknuty rast no a z tych piatich 3 samce......


Jéé tak to nic. Na tohle abych si vzal slovník. Nerozumím tomu ani hlavu ani patu. Možná kdyby jsi požíval háčky čárky tak by to bylo přehlednější, ale i tak pleteš jabka s hruškama.
Assasin
uz som opravil report
Assasin
ckcel by niekto kupit sodik aj zo zapojenim piste dam lacno...vsetko je nove ma to 2.5 mesiaca
Assasin
potrebujem ho surne predat piste
Assasin
bazar ne ak chce niekto kupit predam komplet 70w vybavenie lacno
Assasin
ja viem ze myslis ten neboj
zeffo
Ahoj, mozna bych mel zajem, ale tady se to resi spatne, je mozny ze na sebe nechas kontakt jiny?
Assasin
jaj vsetkym sa omluvam osprvedlnujem ten sodik zatial na nejaku dobu pada ale porpripade ze ho budem predavat sa ozvem znova dakujem zaujemcom ktori ho chceli a vsetkym sa ospravedlnujem co som to nemohol splnit
Assasin
Tak pani a damy som tu zas z novym treadom ,a to novy pestovaci zaciatok...Podarilo sa mi siahnut trosku hlbsie do penazenky a dovolil som si objednat Odrodu EL-Ňiňo od greenhouseseeds 5semien feminyzovanych winner of 31 hight cannabis cups ,no a dalej mazar ale len obycajne semena takze uvidime co ako........
Taktiez som presiel a idem vyskusat coco mix od bioo bizz.zmiesany spolu s grow mix...Hnojky ostavaju tak jak doteraz bio bizz grow, bloom,a alg-a-mic...osvetcila sa dobra chut a kvalita bez flushyngu neni ho ani treba.....skrina ostava, 70w taktiez,ten dalsi grow co pojdem bude uz 150ka sodik.....
takze tu prikladam foto report semiacka a plus vyziva zo substratom
Assasin
Takze prichadzam s novym threadom a snim aj nove pestovanie dalsej odrody.....Podarilo sa mi siahnut hlbsie do penazenky a objednat si kvalitnejsiu odrosu od tej minulej aj ked nevravim ze bola zla.....takze genetika pochadza z green houseseeds konkretne El-ňiňo winner hight 31 cannabis cup 5 feminizovanych semien a k nemu mi este poslali ako bonus mazar od freebie seeds tak som zvedavi ....
Dalej chcem oboznamit ze z all miix co som mal predchadzajuce kolo vymenil coco-mix od bio bizz+plagorn grow mix v pomere 1ku1, som zvedavy co to spravi.... 2x el nino a 2x mazar som zvedavy ako to bude dalej rast foto potom dodam....Hnojky ostavaju tie iste od bioo bizz grow,bloom,a alg-a-amic mal som s nim dobru skusenost minule nebolo trba ani flusovat.....nejake ti foto potrieb a pekne zabalene semiacka od green houseseesd....nech sa paci
Assasin
Semiacka
Assasin
potrebujem poradit s kyselinou dusicnou ma niekto s nou skusenosti .....vcera som nameral ph vody skor upravil na 6 no a skusil som tu vodu nechat odstat jeden den ci to ph ostane,,a voda sa bude dast pouzit aj nabuduce no po dnesnom zmerani kleslo ph zo 6 na 4 je to normalne????,znamena to ze uprvit ph a hned zaliat a ostatok vyliat!!!!!!
neznici to rastlinu na druhy den ked to ph klesne na 4
Assasin
.
fear
No neviem ti poradit,vyskusaj a uvidis co to spravi :D
Assasin
uz je to vsetko v poriadku bolo te len zle premiesane namiesanie kyseliny z vodou vydrzdi do dalsej zalievky potom zacne ph stupat.....ak ma niekto tuto kyselinu poradim mu ako miesat spravne mnozstvo aspon mne sa nic nedeje....tak zoberte si striekacku naberte kyselinu.ale pozor neponarajte stiekacku hlboko lebo vam vyzere cisla na striekacke no a potom na 3l vody 13 kvapiek kyseliny dusicnej
Assasin
Tak rastlinky pomali rastu.....Zassadil som najprv 3 semiacka El nino a 2 semiacka mazaru do coco -mix od bioo bizz +perlit ,uz nikdy viac!!!!!!vsetky tri el nina feminizovane nevydrzali a zahynuli zachranil som jeden mazar ten druhy bol zaseknuty ale uz sa rozbieha...
Boli totiz presadene do PLAGORN GROW MIX +COCOS 1:1 VRELE ODPOrucam plagorn hlinu je lepsa ako bii-bizz,no a zasadil som este posledne 2 semiacka EL-Nino do kkvetinacov dnes konecne vyliezli,,,To EL-Nino boli feminizovane semena ,ktore som chcel mat aj na dalsi grow no bohuzial,keby som mal skor plagorn a nie kokos bolo by vsetko v poriadku.Takze rada nikdy nesadte semienka do cocosu bez nejakych pridavkou hnojiva inak zacnu mat nedostatok zivin a zahynu,cocos sa pouziva na ryzky a vecsie rastliny nikdy od semena..."UZ NIKDY NESPRAVIM TU CHYBU"
TAKZE PRIKLADAM FOTO ,zatial je to nic moc ale tak chcem nech to je pekne od zaciatku,chcem spravit teraz srog nech je toho co najviac kvoli tomu ze dalsie semena nemam,a to som chcel prejst na 150w na dalsi grow, ale asi nic z toho nebude......
takze ta najvecsia mazar vedla nej na pravo mazar ten zaseknuty ale nejak sa schopil a raste uvidime co z neho bude a hor nad nimy lavo a v pravo El-Nino feminizovane dnes len vysli....
Assasin
Slubene Foto
Assasin
Zadne dva Mazari.zasadene skor o 1-1,5 tyzdna,pred nimi su dva feminizovane El-nina
Assasin
rastlinky o sedem dni neskor,prikladam foto maju sice trosku naznak ozltnutych listov, ale len preto ze som ich neskoro presadil a nepolial,ale inak uz pohoda co tam po listoch....
Foto.......
Assasin
FOTO 2:Na lavo hore MAZAR
pravo hore EL NINO
lavo dolo EL NINO
pravo dole MAZAR
Assasin
Takze chcem pridat nove foto pod 70w sodikom,foto su o tri dni starsie ako tie co som pridal naposledy....co na to poviete rastlinky rastu ako z vody,otazne je aby aspon jeden s tych dvoch mazarov bola holka...rastlinky chcem prepnut tak cca za 4 dni na kvet....Rastlinky boli hnojene zatial len Mazari a to tak ,dva krat zalievka s hnojivami a raz cista voda v pomere 0,5ml alga-grow,alg-A-mic 2krat 1krat voda
1ml alga-grow,alg-A-mic 2krat 1krat voda

2el-Nina zatial neboli hnojene este vobec,maju cca 14dni tak som im nechcel este nic davat...Teraz dostanu po 1ml alga grow a alg-A-mic myslim si ze su dost velke a zvladnu to!!!!!!!!!
Dalsia zalievka,pridavam uz aj alga-bloom....
Assasin
.
Assasin
Dalsie fotecky skoda ze sa to neda pridat naraz ako kedysi
Assasin
Mozem povedat ze el nino strasne velke listy a tak isto dobre rastie,odporucam dobre sa vetvi uvidime este ako na tom budu plody...
Assasin
Posledna
kouba
cuzka nemas problemy s kořenama kdyz mas prusvitne qetinace ? jinak docela pekne at to kvete....
(rozhodne bych je necím obalil aby na kořeny neslo svetlo ...)
Assasin
preco ich mam obalit kvoli comu co mi hrozi ked mam priesvitne kvetinace
luks
bude svítit na kořeny, a ty se pak nerozrostou po celem objemu toho kvetinace
Assasin
Takze kvetinace som olepil ciernou foliou aby nesvietilo na korene....Diky za rady,nabuduce investujem do kvetinacov origos....takze vcrera som prepol na 12x12 prikladam foto......Dostali aj davku hnojiva Alga-grow,Bio-Bloom,Alg-A-mic,vsetko po 1ml na 1l vody....
Som zvedavy ci z tych mazarov trafim aspon jednu samicku el-nina su feminizovane takze to by malo byt ok
Assasin
.
Assasin
..
Assasin
...
Assasin
....
Assasin
.....
GreenBud
... máš to pěkný, držím palce, ať to roste ... mám taky 4 kytky, ale pod Elite ... posílám +K
Assasin
Dakujem za k+...Drzte palce aj nadalej....
Assasin
Takze prikladam 7 den kvetu pod 70w sodikem......rastlinky nam rastu nie az tak moc ako som predpokladal ale ono sa to este len rorbehne,ale moc tomu uz nedavam pretoze odroda El-nino je v dospelosti vysoka max 60cm,no a mazar to sam neviem, ale tensa tak isto netaha moc do vysky.Je to len plus.
A co o El-Nino pekna rastlinka silny kmen velke a hrube listy,dobre sa rozrasta do sirky ,dobra na See of Green..vrele odporucam.Ja som objednal od green house seeds 5 feminizacov tri som dojebal pretoze som ich zasadil cisto do cocosu od Bio Bizz a nevydzali to a tak isto aj jeden Mazar,ten na lavo dole ten sa mi podarilo zachranit,a vydite co teraz z neho je......Myslim si ze plagorn je jednotka na trhu v ohlade substratov,tak ak chce niekto zacat so sadbou objednajte si plagorn substart,ja som osobne vyskusal po 1 krat
. Grow mix -ma dostatok hnojiv na tri tyzdne ale je mozne u neho zahnojovat uz v prvom tyzdni.
. Royalyty mix -vynikajuca zemina ktora obsahuje dostatok zivin na zdravy rast rastliny staci zalievat len vodou ,vysoky obsach biohumusu.
. Bat mix -toto chcem vyskusat ja na dalsi grow....Neni treba ziadne hnojivo,ak tak tak zacat velmi opatrne,s malimy davkami.Obsahuje biohumus a taktiez netopirie guano.
.Light mix-najmenej predhnojena varianta substratu od plagorn,je dobre pre pestovatelov ktory maju radi hnojenie podla vlastneho uvazenia,pri chemickych hnojkach vsak treba potom dost flushovat no a ty ktori maju radi prirodu od bioo bizz,maju postaranu kvalitku...
Cocos to uz poznate asi vsetci ale podla mna,a mojho odporucania by som ho miesal z jednym tychto substratov ja osobne soom zvolil z grow mixom 1ku1,cocos prevzdusnuje,a ze vraj v nom vyrastu tvrde palice-UVIDIME.
tu si mozte pozriet El-Ňino video ako to asi vypada,http://www.greenhouseseeds.nl/shop/...roduct_id=25...
Tak a prikladam nejake tie foto mojho growu....
Assasin
.....
Assasin
..
Assasin
...
Assasin
,,,
Assasin
,.
Assasin
Tuto rastlinku som chcel povodne nechat,s jednym hlavnym vrcholcom no napokon som sa rozhodol ze bude mat dvavypada ze je riedka a dost vysoka ale nie je to tak ma cca20-30cm to je ta najvecsia a najkrajsia El-Nino
Assasin
Z hora
Assasin
Este som zabudol rastlinky zalievam po 200ml,az kym nevyschne uplne substrat....Zalievku podavam 2 krat z hnojkama a 1 krat voda,no dnes mi ma pricestovat Top Max,tak ten budem pridavat do kazdej zalievky.Tak som sa to docital tak to vyskusame,rastlinkam sa zatial nic nedeje nie su tam ani naznaky prehnojenie,akurat mi zltnu na spodku listy,ale to len preto ze nemaju svetlo a su to uplne tie zaciatocne listocky co vysli ako prve.......
Assasin
Chcem sa opytat ako si spravit nejaky rizek z rastliniek tak aby som si nemusel kupovat dalsie semena.....ale aby som mohol pokracovat v tej odrode co chcem....co treba spravit staci odstrihnut list a dat ho do vody alebo ako
SMOKER
Staci trosku hladat

Klonujte s Hlavou

:smoker:
fear
No ako, podarilo sa dake rezy spravit??
Assasin
Takze uz sa ukazalo konecne jedno pohlavie na jednej rastline a to samec uvidime co sa vykluje z tych dalsich troch....a je to prave samec mazaru
EricCartman
Koukám že mícháš z destilky... to není úplně nejlíp...
hele musíš si uvědomit že přírodní voda kterou kytka očekává v sobě má určitý množství minerálů (vápník, hořčík a další) a látek ovlivňujících puffrovací schopnost (schopnost udržet si ph). Tydhle příměsi destilovaná voda nemá a o ty bude přírodní život vašich možná někdy až příliš milovaných květin nenávratně ochuzen...

pokud máte doma solidní (použitelnou) vodu zalívejte tím, pokd máte příliš tvrdou (po 5min vaření se na hladině udělá minerální povlak) kupte si konvici na dělání čisté vody (demineralizuje a vyčistí vodu) a řeďte 1:1 popřípadě jinak. Nebo si sem tam zajděte do přírody k nějakýmu prameni, všude jich sou mraky...

Ale rozhodně neochuzuje rostliny o základní prvky výživy určující jejich zdraví !!

tady bych měl zkončit, ale musím podotknout že mikro složka ah dokáže kompenzovat vodu s nízkým ec, tudíž se jí dá opravit voda z kohoutku která je naoupak příliš měkká.
Assasin
Nazdar vsetkym tak prikladam foto z 19 dna na kvete rastlinkam som dodal do vyzivy Top Max....rastlinkam sa celkom pekne dari sa mi zda ze ten top max asi nieco pomaha....zalievam striedanim,voda +vsetky hnojky,a raz voda a len Top Max.Naposledy som dal zalievku na 3l vody-1ml,Bioo Grow,2ml,alg-A.mic-bio Bloom,1ml Top Max.kazdou zalievkou pridavam.no a s vodou podavam Top Max podla navodu bioo bizz, 1ml na 1l vody postupne pridavam.No a tu su tie foto..Este som zabudol musel som zvecsit skrinu o 20cm,rastlinky sa mi moc vytiahli.....
Assasin
Prikladam foto z 19 dna na kvete susky su o mnoho vecsie ako minule kolo...
Assasin
.
Assasin
..
Assasin
.,
Assasin
Este som zabudol rastlinky sa mi trochu vitiahli vyssie nepochopil som sice tom ako je mozne ze az tak ale neva ,musel som nadvyhnut skrinu o cca20cm..N a k hnojkam pribudol Top Max myslim si ze to nieco ma do seba sisky su celkom mohutne ,na to ake som to mal minule kolo
Assasin
.
Assasin
No a moja skrina spolu s nimi ten predok pred rastlinkami je vlastne spodok odmontovany zo skrine...rastlinky maju cca 40-50cm
borci je mozne dosahnout velkych palic pod 2x70w?je velikost ovlivnena moc watazi?dikec
Assasin
velkost palic ak tym myslis susky je ovplynena watazou cim nizsia tym mensie a redsie palice....a zavysi to este od genetiky...Ale myslim si ze pod 2x 70w budes urcite spokojny,aspon si myslim ja som zatial pestitel pod 70w nechcem prechadzat vyssie este nie som taky skuseny ale tento pokus vypada slubne a je to aj dost pekne na 70w podla mna.....nezabudaj vsetko zavysi od pestovatela ako sa o to staras.a to zalievanie hnojenie a vsetky veci ktore s tym suvisia.....
Assasin
22 DEN KVITU
Assasin
.
Assasin
prikladam foto z 27 dna kvetu....Zalievku striedam raz davam voda +vsetky hnojiva,no a potom uz len voda a top max .....Dnec dostanu rastlinky vyzivu 1,5ml bio Grow,3ml Bioo bloom.3ml Alg-a-mic,1ml Top Max...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma