Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 2 [3] 
Nový zákon... - Klikni zde pro originální téma
vir
tak se mi zda ze ten pejril se snazil sam zviditelnit kolem voleb a nic vic
Era
Dyk pejřil už nikde nejni - nezvolili ho, nemá na nic vliv.
koles
:o

...a zase ticho po pěšině
smallg
Co se týče Pejřila tak ten už teď opravdu nemá žádnej vliv protože ho nezvolili. No ale to už tady bylo. Můj názor je, že se na nějakou travku teď naši zákonodárci pěkně vyserou protože mají kebule plný EU. Nikdo to teď raději řešit nebude. Vždyť co by si tam v EU o nás pomysleli kdyby jsme tady zlegalizovali hulo. Taky teď v parlamentu není nikdo kdo by tam nějaký návrhy na změnu zákonů ohledně travky podával. Když tam byl ještě Pejřil tak se alespoň občas něco dělo, ale teď už tam asi nikdo moc vzrůšo dělat nebude.

Jediná možnost je asi kdyby vzniklo nějaký sdružení který by se snažilo různejma akcema tohle téma zasi našim politikům znovu předhodit. Taky se mě líbil i nápad JXD kterej (už je to taky nějakej pátek co jsem to od něj slyšel) se snažil o to zatáhnout do humbuku kolem konopí taky nějaký firmy z ČR který zpracovávají výrobky z konopí a nebo jejich podnikatelská činnost souvisí s konopím. Kdyby začali firmy v ČR volat po legalizaci mařky (ale muselo by jich bejt hodně) tak vláda by o tom možná začala uvažovat protože by jim z toho něco káplo. Stejným způsobem to prej udělali ve Švícarsku nebo někde.

No ale každopádně by mohli povolit alespoň pro vlastní potřebu takovejch 10 rostlinek na rok. To si myslím že by spoustě travařů stačilo. To je ale hudba budoucnosti. Myslím si že tak do 4 až 5 let (i když je to hodně dlouhá doba) by to mohlo bejt u nás zlegalizovaný. No nechám se překvapit.....

Zatím přeju klidný pěstování, hulení a prostě ať se daří....


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma