Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Nový zákon...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 1

Ahoj, včera jsem se vrátila z dovči, zapla si zprávy a nestačila se divit... Naši zákonodárci prý připravili zákon, který trestá propagaci drog až pěti lety vezení... Ta reportáž vlastně byla hlavně o tom, jak umělci propagují mekké drogy (tím, že CITUJI "... zašifrovávají sympatie k marihuaně do textů..." :-))))))))))) - to musí bejt šifra jak sviň). Co tomu asi říká svoboda projevu, že?

Old Post 25-03-2002 v 08:51 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 2

Na http://www.koukat.cz/text.php?id=pruservl.txt je o tom víc...

Old Post 25-03-2002 v 08:56 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 3

No, je to ale v rozporu se svobodou projevu..... Doufám, že tenhle zákon neprojde!

Old Post 25-03-2002 v 09:35 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Palec dolů Příspěvek č. 4

Doufám, že tohle Vašek nepodepíše, to je přeci proti zdravému rozumu...
Koukám, že naši politici jsou schopni pod tlakem EU přijmout i podobné zákony, které tu byly před 13 lety.
Takže vzhůru na stromy!

Old Post 25-03-2002 v 09:43 AM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 5

Do Kanalu s takovou vladou.Za chvili to bude v Cechach jako za okupace a nasledne totality.
Zakaz poslouchani nekterych stanic v radiu.
Zakaz nekterych televiznich poradu.
Zakaz vydavani nekterych knih a casopisu.
Zakaz nekterych servru na internetu.
Zakaz malovani a vubec zhotovovani umeleckych del ktere se nahodou dotknou problemu drog.
Zakaz nekterych pisnicek.

Paneboze tento stat stoji absolutne za HOVNO.Nezlobte se na me ale je to tak.
Maggie sice si me zkazila naladu ale K+ Ti urcite posilam.

Piškot @ like @ high

Old Post 25-03-2002 v 09:44 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Palec dolů To je super, Příspěvek č. 6

náš milovaný občan a drahý volič přece nemůže mít vlastní myšlenky, musí být ochráněn v aseptickém vakuu, aby ho náhodou nenapadla nějaká podvratná věc.
Možná by nebylo od věci zakázat slova jako Marihuana, joint, droga, změna, vlastní názor, etc. A bylo by.
Kdo by byl přistižen při používání těchto slov, šel by okamžitě na pět let. A pro jistotu beze soudu, protože pořádných občanů se to přeci netýká a feťáky je třeba zlikvidovat.
Náprava bude spočívat ve sledování TV NOVA po 18 hodin denně, kombinovaně s posloucháním Leoše Mareše a Ilony Csakové.

Ne, vážně tohle mi přijde jako cenzura nejhrubšího zrna, proti které se snad postaví i širší veřejnost a snad se nás i zastane.

To že zákon prosazujou černokabátníci mě nepřekvapuje, ale co ostatní strany rádoby liberální? I když vono takový přistříhnutí křidýlek poddaným nikdy neškodí...

Svinstvo.

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-03-2002 v 09:57 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nakashi
Nový Člen

Karma uživatele nakashi - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 7

bohuzel, nejen tento stat stoji za hovno, ale celej tenhle system... nezbyva nez doufat v lepsi casy...

Old Post 25-03-2002 v 10:35 AM
nakashi je offline   Profil uživatele nakashi   Find more posts by nakashi   Foto galerie člena nakashi   Click here to Send nakashi a Private Message   Add nakashi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

A je to zase tu Příspěvek č. 8

Dnes ráno jsem při prozkoumávání informačních kanálů narazil právě na tuto "novinku". Všimněte si, jak celá záležitost probíhá, podobně jako tzv. Severům zákon - nejdříve ticho po pěšině, to propašovat na papír, a pak potichoučku odhlasovat ve sněmovně. Pěkně rychle, tak aby občané nemohli ani prd.
Nabyl jsem přesvědčení, že v tomto státě se věc s konopím pomalu ale jistě posunuje dobrým směrem, ovšem tohle je jako blesk z čistého nebe. Za všechnu práci, co si všichni s grower.cz zatím dali, nás teď poslanecká sněmovna chce poslat za katr, moc hezké.
My ale tentokrát na zadku sedět nebudeme, musíme s tímto zákonem něco udělat, to je jasné, nebo o grower.cz přijdeme.
Budeme vás informovat co dělat, až budeme sami vědět více. Zatím bůh s námi všemi !

[Edited by Deu on 25-03-2002 at 07:16 PM]

Deu

Old Post 25-03-2002 v 10:47 AM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 9

Tak podle toho co sem zjistil de o zhruba zdvojansobeni dosavadnich trestu a pridani toho priserneho odstavce .

Doplněním stávajícího odstavce 2 v § 188a se provádí závazek vyplývající z čl. 9 Společného postupu odsouhlaseného Radou na základě článku K3 Smlouvy o Evropské unii týkající se přibližování zákonů a praktik členských států Evropské unie v boji proti narkomanii a týkající se prevence a boje proti nezákonnému obchodování s drogami, který vyžaduje, aby při postihu podněcování nebo vybízení k nezákonnému užívání nebo výroby narkotik členské státy věnovaly zvláštní pozornost používání údajů zpracovaných na počítači a zejména na Internetu. Vedle šíření toxikomanie prostřednictvím veřejně přístupné počítačové sítě, jakou je Internet, se demonstrativním výčtem doplňují další obdobně účinné formy (obdobně jako je tomu např. u § 206 odst.2).

neni to cele, nasel sem to tady
http://www.psp.cz/sqw/text/text.sqw...&lem=1&d2=1&X=t




Old Post 25-03-2002 v 11:03 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 10

CHE! - tento stat, kde politici breci, ze na ne obcane kaslou - procpak asi ? Kdykoli jsem stat na neco potreboval, tak me o neco obral a nasledne poslal k sipku, at se staram sam - podle pravidel, kterym rika zakony a ktera jsou konstruovana tak, ze ani dva pravnici nemaji stejny nazor. Ale vycucavat, regulovat, omezovat a prikazovat, to umi. Jak se k necemu tak zhovadilemu mam stavet tak, ze to pomaham vytvaret a zvelebovat - a ze je tedy i mym dilem ? Vzdyt jak to tak vypada, je vlastne muj stat mym nepritelem ! A verejne to proklamuje! Napada me prislovi o volani do lesa a ozvene.

Mily muj state, hyckal jsem si te a odevzdaval Ti nemalou cast svych prostredku. Tyto me prostredky vynakladas na to, abys mi zkomplikoval zivot. Dusis me a slibujes mi, ze me zavres, az zcernam, za to, ze delam co chci, kdyz tim nikomu neskodim. Stavis se ke mne jako muj nepritel a verejne to deklarujes. Snazis se ze mne udelat domaci zvire, kteremu je mozno nalinkovat co ma delat a co nesmi. Statky mi odebrane stavis proti mne. Stves proti mne lidi, kteri me ani neznaji a lzes jim o mne. Dobra - zacal sis sam. I ty jsi muj nepritel.

Blizi se placeni dani, a zase by muj oblibeny stat chtel moje prachy, ze s nima umi lip hospodarit, nez ja... nakopu mu do prdele, at se stara sam. Jsem prece nesvepravne hovado!

viridis

pro jemne a krehke duse: omlouvam se, ale protihrac me desne nasira uz delsi dobu.

[edit start]
P.S. Je to zajimave: nevite nekdo, proc me vubec nenapadlo slovo vlast ? [27/03 15:00] [edit stop]

[Edited by viridis on 27-03-2002 at 02:59 PM]

Old Post 25-03-2002 v 11:12 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 11

*********************************************
Mily muj state, hyckal jsem si te a odevzdaval Ti nemalou cast svych prostredku. Tyto me prostredky vynakladas na to, abys mi zkomplikoval zivot. Dusis me a slibujes mi, ze me zavres, az zcernam, za to, ze delam co chci, kdyz tim nikomu neskodim. Stavis se ke mne jako muj nepritel a verejne to deklarujes. Snazis se ze mne udelat domaci zvire, kteremu je mozno nalinkovat co ma delat a co nesmi. Statky mi odebrane stavis proti mne. Stves proti mne lidi, kteri me ani neznaji a lzes jim o mne. Dobra - zacal sis sam. I ty jsi muj nepritel.
*********************************************

Presne tak!Pod tohle se musim taky podepsat a dat ti 100 % K+

Piškot @ like @ high

Old Post 25-03-2002 v 11:27 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 12

jo chlapi, máte pravdu
pokud skoro půl roku vydělávam jenom státu na daně a on mě potom takhle nakope do prdele, to je dost smutný
Sakra, v čem sem tak jinej než ostatní občané tohodle státu, stát ze mě dělá frustrovanou minoritu.
A pohár pomalu přetéká...

Pravděpodobně to bude ještě horší - populace nám stárne, voličský stádo se zvětšuje, ptáčkovi se musí zazpívat...

K++ above

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-03-2002 v 11:36 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Upozornění hrad ? Příspěvek č. 13

Pevně, ale opravdu pevně věřím, že to neprojde hradem. Kolikrát už Havel pomohl v méně burcujících případech. Problém je v tom, že ti pitomci v parlamentu jsou schopni ten zákon rozchodit nějak jinak ... místo aby si v parku dali brko ... lemry !!!

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 25-03-2002 v 11:47 AM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 14

sorry za offtopic, ale zkusil sem to a ono to vyslo -- http://www.pavelsevera.cz/

Je tam i email a byl bych rad, kdyz napisete takovy skvost jako viridis tak aby jste to presmerovali na SEVERA@PSP.cz a pripojili prani o odpoved.

Prosim nepiste tam zadne nadavky ani ponizovani, tim muzete hulicum jedine uskodit. diky

[Edited by marc on 25-03-2002 at 02:37 PM]

Old Post 25-03-2002 v 12:09 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 15

Prdel bude,až moje dvě dcery a syn budou koukat na to,jak jim poldové vodvádějí tátu za to,že má na triku list marihuany,a že si na netu píše s lidma,který sou mu mnohem sympatičtější , než kdejakej poslanec..Co se asi zrodí v těch dětskejch hlavičkách?Pozor,státe! Dnešní dítka jsou chytrá,mazaná a leccos jim v těch hlavičkách zůstává!Tak aby ses,Státe,někdy v budoucnu nedivil,jelikož si nedovedu představit,že v týdle republice sem jedinej táta,co hulí!

wwidow

Old Post 25-03-2002 v 12:17 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Je to opravdu zapeklitá situace... Příspěvek č. 16

Bezesporu souhlasím s vámi se všemi.

To Wwidow
U nás by to bylo pravděpodobně horší. Jsme v rodině totiž dva.

Takových let už se to všechno přetřásá a není tam snad nikdo, kdo by logicky uvažoval.
Je přece jasné, že zákazem se nic nevyřeší, ba naopak. Je vždycky lepší, když se vlk nažere a koza zůstane celá- dle starého přísloví!
Nebudou to mít ale určitě jednoduché a doufám, že zde upečeme něco, jak na ně.

Bože, prosím, nedopusť takovou sviňárnu!

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 25-03-2002 v 12:37 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2003 - Zákon - 1 odpovědí
03-04-2002 - Přísný zákon. - 1 odpovědí
26-01-2001 - Zákony - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2106350 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív