Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Calzonova 250W skříň - návrh a stavba - Klikni zde pro originální téma
Calzone
Test s teploměrem sice při vyplém ventilátoru a se zvlovačkou professor jsem sice naměřil na skle, či plechu cooltube min 70 stupňů což by stačilo k vypnutí té nevratné tepelné pojistky, ale se zapnutou zvlhčovačkou SPS a tepelnou pojistkou asi 0,5cm nad sklem si mi to neppodařilo dosáhnout ani náhodou. Po 20 minutách mi teplota skočila na nějakých 50,6 stupňe celsia, což neni fakt moc za tak dlouhou dobu a obávám se, že bycj tam těch 70 - 74 potřebných stupňů nemusel nahnat taky vůbec než vyschne voda v SPSce. Lampa byla ale čerstvě zaplá, takže ještě nebyla tak rozpálená...

Takže jsem se ozhodl otestovat vratnou tepelnou pojistku na 45 stupňů +/- 5. Pojistku jsem zatím jen tak narafičil ještě s čidlem teploměru asi 3 cm nad cooltube někde v místech kde začíná žhavit výbojka.
Z výsledků testů je vidět, že teplotní čidlo ukazuje trošku zpožděně, tak se nenechte zmást.... Vím, že by test měl být rozhodně delší, ale nechce se mi zbytečně zatěžovat systém, pro představu funkčnosti by to mělo stačit. ;)

10:16 - ZAPNUTA SKŘÍŇ pro zahřátí
11:00 - 26,6 - VYPNUT VENTILÁTOR
11:06 - 40,1 - PROUD VYPNUT
11:08 - 43,8
11:19 - 37,9 - PROUD ZAPNUT
11:25 - 41,3 - PROUD VYPNUT
11:28 - 44,7
11:40 - 35,5 - PROUD ZAPNUT, KONEC TESTU
Calzone
Pro ty co ještě nezaregistrovali, jsem tu skříň dal už do provozu. K dodělání je stále ještě dost věcí. Takže můj první indoor zde.
flatboy
7000,- taka skrina... ty voe to jsem ani neinvestoval do cele pestirny... chapu ze kazdy nema znameho truhlare... a tak sem velice rad ze me to vyslo na tak malo, skrin mam taky delanou na zakazku ale u tatika moji mlade, ktery presne vedel na co bude pouzivana... jen se smal :D ... jo a ta skrin o rozmerech v-150 , s-120 , h-60 me vysla cela na 1500 ,- nice :D
begginer
to flatboy: tjn ale calzone to asi nechtel mit z papundeklu ,ale aby to nejak vypadalo - v dnesni dobe to lamino+hrany s imitací dřeva,panty a uchytky od hettichu a koupíš za docela dost penez a navíc ja bych si rekl asi stejne kdyz si vemu ze kdyz s tim delam je to tezky , ostry jak břitva celej jsem porezanej, a z těh hran bych se posral bez olepovacky. takze me ta cena prijde normali . B
Calzone
flatboy:
kdyby mi stačila skříň s hloubkou 60, tak si jí za těch klidně 1500 taky koupím. Skříň rozměrů co jsem potřeboval se běžně neprodává chytráku. ;) A přestaň to tady prosím tě zasírat takovýma hovadinama, udělej si svůj topic a mým se radši vyhýbej.
Tomatto
Sááákra bude to sakra vychytaný takovou skřín to nema ani James Bond :) dobře ty ;)
robin guide
sežeň si větší ledničku s mrazákem na hoře


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma