Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 
Konec hulení - Klikni zde pro originální téma
ja to reknu asi tak po necelych 3 rokach huleni uz mi to neprijde takove jako treba pred pul rokem jeste.uprime skoro muzu rict ze me to nebavi, az se mi zacinaji hlavou honit myslenky o jine droze. jinak zkusenosti nemam s nicim jinim nes zelim a ani nechcu mit.a bohuzel jsem poznal i par smazek :( triparu atd a prijdou mi v poho, ale na jejich vlnu me nedostanou!! jo prestat hulit to em taky parkrat napadlo, ato bych musel zmenit celej zivotni styl... vydrzel jsem to maximalne tyden :( jinak muzu rict ze GANJA JE PRESTUPNI DROGA. neni to sice muj pripad ale lidi kole me co palil o dost driv, uz taky jen nepali...
HorrigEn
ne, gajnja neni prestupni dorga, zalezi vzdycky na lidech.
to ze se skrz ganju muzes dostat do "spatneho kolektivu" a vemes si i neco jineho je jen tvoje volba.
nejde jen o kolektvi nekdy zrobi hodne i kamosi a tim myslim dobri kamosi.. ano zalezi na lidech , ale je v tom daleko vic faktoru at uz je to vek atd. .
MadEGG
Neni nejak obtizny prestat hulit. Akorad si k tomu kazdej musi najit dostatecne silnej duvod. Ja prestal z psychyckych duvodu.. deprese a uzkosti. Ted hulim uz jen jednou za cas. Obcas to nedam a koupim si gramek neceho dobryho :D Ale po jeho zkoureni si vzdycky zase uvedomim, ze se citim lip, kdyz tolik nehulim..

Ale zase mam vetsi slabost pro alkohol.. sice uz tez nepiji tak casto, ale parkrat do tejdne to je stejne.. ale nvm, asi to bude tou slovanskou krvi :)
Pipere-ganja je přestupní droga, akorát tak když je někdo znuděnej kokot. Ve smyslu že by tě závislost na ganje a absťáky z ganji dohnaly si něco šlehnout, aby ti jako nebylo špatně, tak to fakt nee.
mladejzahradnik
Co děláte ten den když nechcete hulit a máte volno?
mladejzahradnik: No tak prostě nehulím a užívám si volna ... jdu se vyvalit k rybníku a číst si tam, projet se na kole ... je na tom něco tak těžkýho?
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od mladejzahradnik
Co děláte ten den když nechcete hulit a máte volno?


ten,kdo si myslí, že by neměl bez hulení co dělat, by měl zkusit přestat tuplem......
MadEGG
Podle miho nazoru je ganja prestupni droga. Pac si ji nemuze vynachvalit, casem zacne ztracet svoje kouzlo a dotycny si zacne predstavovat, jaky by asi bylo zkusit nejakou jinou drogu. Z mich kamaradu ma asi 99% zkusenosti s travou, tak 95% huli porad,nacez 90% ma zkusenosti ne jen s travou.. a jen tak 10% jen s prirodnimi drogami. Nvm, dle meho nazoru to tak je. Drive jsem byl taky jineho nazoru. Ale kazdopadne zalezi i na cloveku, na jeho vuli a presvedceni a na jeho hranicich.
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od MadEGG
Podle miho nazoru je ganja prestupni droga. Pac si ji nemuze vynachvalit, casem zacne ztracet svoje kouzlo a dotycny si zacne predstavovat, jaky by asi bylo zkusit nejakou jinou drogu. Z mich kamaradu ma asi 99% zkusenosti s travou, tak 95% huli porad,nacez 90% ma zkusenosti ne jen s travou.. a jen tak 10% jen s prirodnimi drogami. Nvm, dle meho nazoru to tak je. Drive jsem byl taky jineho nazoru. Ale kazdopadne zalezi i na cloveku, na jeho vuli a presvedceni a na jeho hranicich.


a nezačínali jste s kámošema takle náhodou nejdřív na pivku?
vetsinu lidi co znam treba pivaru tak huli ale jen obcas tvrde drogy ,odsuzujou i prirodni . kazdopadne s pivkem bych to nesrovnal ganja je uplne neco jinoho.. a neznam clovek ktery si schuti raz za cas neda pivko
Mad egg-asi nechápeš termín "přestupní" tzn, že tě ta tráva tak sejme, že musíš přejít na tvrdší, aby ti nebylo blbě... To co popisuješ ty, to je jen rozmařilost a marnivost. Tvé rozhodnutí dát si něco tvrdšího než je ganja je jen tvé rozhodnutí a ne nutnost z nějakých absťáků.... Tzn, že při rozhodování není tvá vůle oslabena tím špatným stavem-jen rozmlsaností.
MadEGG
Ja zacal driv hulit nez pit.

2pavlik: No chapu to trosku jinak nez ty. Slovo prestupni podle me neznamena, ze za kazdou cenu musi dotycnej prejit k jinym drogam. A uz vubec ne to, ze ma sileny abstaky a podobny nesmysli. Ja chapu slovo prestupni jako mozny spojovaci clanek. Vec, prez kterou se muzes dostat k vecem jinym. A to bohuzel tak je. Korad to neni zpusobeny drogou jako takovou, ale spis jejim postavenim ve spolecnosti. Tim ze je postavena mimo zakon, atd..

Jinak by me zajimalo, kde si nasel definici slova "prestupni" :D docela se smeju :) Spis si pod tim slovem kazdej predstavuje neco trosku jinyho. To je stejny jak s legalizaci. Mnoho lidi by chtelo legalizaci, ale pritom tohle slovo ma trosku jinej vyznam, nez si lidi predstavuji. No a tohle me prijde stejny.. proste slysis slovo a pridas tomu slovu vyznam ktery je ti nejvic po chuti. Ja se na to divam trosku jinak.

Jinak doporucuji se zamyslet nad vyznamem slova. Nedivat se na to jen tak, jak to na tebe pusobi, ale podle toho, jaky je opravdovy vyznam daneho slova.
meso
nezačínaš pri niečom. začínaš pri sebe. z teba samého ide túžba, nejako aspoň máličko si zmeniť vnímanie. čiže opíjanie sa je určite začiatok. zvedavosť, zábava, nuda. drogy sú skvelé. ale musíš to s nimi vedieť. na tom sa zhodneme asi všetci.
MadEGG
Clovek ktery s temito vecmi zacina s nema neumi nakladat. Uci se z vlastnich chyb nebo se yvaruje chybam moznym. A nebo se z chyb neponauci.. ale takovi si myslim, ze tu nejsou :) AKazdopadne s drogamy hodne opatrne.
Madegg-Jo asi to slovo "přestupní" chápu jinak- ve smyslu, že po trávě "musíš" na tvrdý. Jsem už starší ročník a za komárů s etermín "přestupní" vysvětloval takhle-pozor na trávu, dáš si, a pak budeš muset brát tvrdé drogy. Což je nesmysl. Jinak žádný spojovací článek ve smyslu, že přes něco se dostaneš k něčemu jinýmu objektivně vzato v podstatě neexistuje-věci samy o sobě jsou neutrální, významy jim dáváme svými postoji. A to právě si myslím, že o to jde u té "přestupovosti", že ta tráva je sama o sobě měkká a neutrální ve vztahu nějaké nutnosti po trávě přestupovat na tvrdé drogy-je to jen na tobě. To bychom taky mohli tvrdit, že přestupní drogou je chlast, 100 procent narkomanů před užíváním tvrdých drog určitě pilo alkohol :)
MadEGG
2meso: vystihl jsi to moc hezky. Souhlasim s tvim nazorem.

2Pavlik: Za komancu byla spousta veci jedno velky tabu. Tak na neho dali napis a bylo po otazniku. A to ze ten napis je blbost uz nikdo nevedel, pac je to otaznik nahrazen napisem aniz by vedeli, co se opravdu skryva vevnitr.

Jo a s tou prestupovosti. Proste ti to spis usnadni cestu k tem tvrdym drogam. Clovek kterej nehuli se tezko dostane ke kontaktu na tvrdy drogy, pac se stema lidma nesetkava. A i kdyby se snim setkal, tak se na neho budou divat zase jinak. Ale i to je pomijivy. Clovek se k tomu muze dostat jakkoliv. I uplnej abstinent si muze drive vzit neco jinyho. Ja sam se driv zhulil nez opil, pac jsem vydal casto opiliho otce a o trave slichaval jiny mnohem prijemnejsi veci. Tak me to lakalo mnohem vic.

Mno proste z toho plyne, ze nic neni 100%. I prestupovost marihuany se nemuze udat jako hotova vec. Je to relativni a kazdy si svou cestu vybira sam.
Mno máme-li být terminologicky přesní, tak cestu k tvrdým drogám ti spíš usnadní "společenské zařazení trávy mezi nelegální drogy" než "tráva" - a to je to, o co mi jde-pokud se tu někdo zmatený neznalý ptal, když si dá trávu, tak jestli ho ta tráva svým působením nějak časem donutí brát tvrdý drogy-tak nedonutí, vybere si dotyčný sám. :) Co jsem tak vyčetl, tak skuteční těžcí narkomani, kteří začali fetovat kvůli nějakým svým vnitřním problémům-tedy ne zvědaví experimentátoři-na to prý chodí většinou od chlastu. Ono to je logické-pokud se potřebuješ vymazat, tak trávou to nende, chlastem jo.
martyDJ
uplně v pohodě to vydžím jak chci,je jednoduchý(no moc jednoduchý není)návod,kterým jsem překonal pokušení,když mám doma kopec trávy tak jsem měl nutkání jít a zahulit si,ale teď hulím jenom když vímže chci já a né moje vyhulené já:Dprostě sem vzal trávu a dal sem si ju před sebe,pořád mě to k ní táhlo a chtěl sem smotat brko,ale nakonec jsem to pokušení překonal a trávy jsem se ani nedotkl a teď si zahulím maximálně na kalbě nebo v partě nebo když je nějaký pádný důvod,ale ne jenom tak sám že bych pálil a jsem dost rád.
MadEGG
2pavlik: Tak tak. Psal jsem to sami uz kousek vis ;) Proste lidi co prodavaj travu vetsinou prodavaj i jiny veci a podobne. Proste cesta je k jinym drogam pak mnohem snazsi. Ale zase si dotycny muze vybrat.. ze jo. Nikdo mu to necpe. Pokud teda nema takovy kamarady.. ale i tak je muze poslat do hajzlu.
marty dj - jj to je moc dobrý přístup tohlecto. máš u mě ká :teef:
vcera vecer sem dopalil posledni palicku a do skaldu se dostanu az zitra, tak doufam ze to vydrzim nehulit cely den, tak strasne bych si chtel dat pauzu ale mam tak malou a slabou vuli ze to asi nedam ..
Hy3nA
s tim bych se ani nechlubil..........
jj ty to nehul tyjo :D heled tak se zabav nějak voe nebo dospěj :teef:
je to tu zkusil jsem parkrat pedro :-( a je dcela fajn....
citace:
je to tu zkusil jsem parkrat pedro :-( a je dcela fajn....


He? Jo, parkrat je docela fajn, nez ti zacne do zivota kecat sfetovany jezevec. Ser na to. Fast Furious Fujtajbl.
flySter
PIPER - nato by som sa vysral, byt tebou...nic dobre ta necaka na konci cesty, piku uplne staci "parkrat" aby ta to opantalo...

Sagus - jazvec je najlepciiiii ;) frankie wild patri k mojim TOP 3 ;)
IBIZAAAAAAAaa
piis
je to pro mě relax:)pálim jen k večeru.
to mě baví nejvíc:bandit:
Jednou za čtvrt roku si
dám na týden pauzu a
pak si frčim zase vesele dál.:frog:
Dont worry,dont cry,
take some weed and FLY
acheron
od vcera (2.9) som si povedal ze si nezahulim az do zatvy (ak teda nejaka bude) prospeje to studiu a dufam ze aj mne :)...aj ked sa mi do toho velmi nechce ale chcem sa "otestovat" ze ci to bez toho hulenia dam :)
FatJoe
skončenie jedneho navyku sa da vymenit za inu zavislost. Napr. Kedysi som bol do PC uplny tzv(gemblér) a začal som fajčit. dost som obmedzil fajčenie ale za to som hulil 3x viac. To je 3xdenne kazdy den po dobu 6 mesiacov az potom som si začal uvedomovat že to prehanam. a teraz sa snažím obmedzovat aj hulo.... postupne 1xdenne, neskôr 5xtyzdenne, neskôr cez víkend, a nakoniec prilezitostne hulenie-a sem to chcem dosiahnut. este to nejaky čas potrva a stane sa to....
RASTA-MAN
Ja hulim moc,chci to omezit.Kolikrat rano vztanu a reknu si dnes hulit nepudu a pak hulit du,nepremyslim nad nicim jinym nez nad ganjou a uz me moc veci nebavi....kurva...musim prestat hulit tak moc,jen obcas venku
Rhino
Posílám letošní progres s mym předsevzetím.. V lednu sem se zhulil naposled, od tý doby sem si k hulení maximálně přičichnul přes mikinu.. :-) Takže to máme 10 měsíců bez THC.. :cox:
Westrip
Je to běs ale je to tak. Bez THC to je trochu problém no, ale už na tom pracuji.Myslím si, že přes týden nehulit a v pátek to zase roztahat není zas tak špatné škodaa že mě se to povedlo jen jednou za těch 5let XD
acheron
citace:
Původní příspěvek od acheron
od vcera (2.9) som si povedal ze si nezahulim az do zatvy (ak teda nejaka bude) prospeje to studiu a dufam ze aj mne :)...aj ked sa mi do toho velmi nechce ale chcem sa "otestovat" ze ci to bez toho hulenia dam :)

kytiz ukradene...nato som sa predsa musel zhulit sa ukludnit xD...aj ked vtedy mi tak do smiechu nebolo :(
Pepas
Ahojte ahojte,
letos jsem si dal predsevzeti (1. 1. 2009) ze prestanu aspon na nejaky cas hulit. Deadline jsem mel do svych narozenin 20. 2., prvni tyden to nebylo noc moc, ale pak uplne v pohode. Jenze zhruba 15. 2. prijel starej kamos z Brna a nic se proste nedalo delat, tak jsem se s nim zhulil a byl to super pocit. :-)
Ted hulim tak tyden jo, tyden ne. Protoze nekdy se do te skoly naucit musim. :-))

Konopí zdar v přiměřené míře!
loner_x
Jak už tu zaznělo mnohokráte a mohu jen potvrdit i z vlastní zkušenosti - občasná delší pauza (k úplnému vyčištění organismu dle mnoha vědeckých studií je nutné u silných kuřáku ganji vydržet asi 11 týdnů - 77dnů) je téměř nezbytnou samozřejmostí, pokud si chceme uchovat normální psychické i fyzické zdraví..

Tuto základní informaci, je nutné mít stále na paměti a min. 1 za rok ji také uvést do praxe !!

Pro info uvádím rychlost odbourávání THC z těla, snad to někomu pomůže otevřít oči..jako mě..

Po 7 dnech zůstává v organismu až 70% THC!!

Eliminační poločas (doba za kterou se sníží koncentrace v organismu na polovinu) je 27 dnů.

Celé čistění organismu od všech škodlivých látek z marihuany může trvat až 77 dnů!!

Zdroj:
http://www.drogy-info.cz/index.php/..._drogy_podrobne
Doporučuji otevřít odkaz pod článkem (Marihuana - epi & health.pps)

Mějte se a nepřehánějte to, každodení hulení je stejně špatné jako každodení chlastání..

:david: by mohl povídat..

Lony
gona
když neco telu skodi snazi se to hned vyloucit jo jo ziadna chem.droga neostane v tele vic nez tyden tak proc si telo thc tak hromadi???
peli
hmm prestat hulit rikam si to kazdej den opravdu kazdej den si rikam ze nebudu hulit ale nwm asi mam slabou vuli proste vzdycky vyjdu ven a kamosi na me peli pojd hulit a ja vzdycky reknu jasny deme :-( proste to je na prd pro me je prestat hulit stejny jako prestat zit nwm jak se toho mam zbavit hulim 5 let kazdej den nekdy se najdou dny ze si nezahulim ale to je tak jednou za mesic jinak kazdej den cca 3 speky tenhle rok maturuju od zacatku roku si rikam ze prestanu ale proste mi to nejde mam na tom udelanou zavislost a to sem vzdycky rikal ze na tom zavislej bejt nemuzu ano priznavam sem zavislej a nemuzu se toho zbavit :-D bohuzel kouzlo zmatenosti je silnejsi :-(
Scott
Rad bych to omezil ale moc mi to nejde .. Jedu dobu jsem kouřil tak parkrat za tyden spiš o vikendech ale posledni asi rok je to skoro denodenni zaležitost, je to hezky ale čeho je moc toho je přiliš .. Chtel bych to nechat jen tak na vikendy . Ale chtič je pořad o neco vetši . Ono kdybyjste doma nemeli co do brka určite bych tak nefajčil :D
Stoned_r41d3r
citace:
Původní příspěvek od gona
když neco telu skodi snazi se to hned vyloucit jo jo ziadna chem.droga neostane v tele vic nez tyden tak proc si telo thc tak hromadi???


.... a proc je telo tak blby a necha si v sobe rust rakoviny bujeni, popripade rozjede leukemii ? :frog:
durexman
citace:
Původní příspěvek od gona
když neco telu skodi snazi se to hned vyloucit jo jo ziadna chem.droga neostane v tele vic nez tyden tak proc si telo thc tak hromadi???




hehe ..
roboot
zdárek tak já jsem se na to vybodnul cca před týdnem a na kouření tabáku cca před 2 měsíci oboje jsem užíval asi 14 let bez jakýkoliv velký pauzy.poslední 3 roky jsem hulil fakt denně a hodně fest před tím to bylo baj voko ob den,už mi to lezlo docela na mozek a taky jsem nepřemejšlel nad ničím jiným než nad hulením a už mě to pěkně sralo tak jsem si řekl dost!viděl bych to tak na 3-6 měsicú celibád a pak jen tak zlehka a jen občas ale třeba si na to tak zvyknu a přestanu s tím nafurt.chce to silnou vúli a tu si myslím že mám,tenhle první tejden je absolutně v poho žádnej abstak prostě nic což mě docela překvapilo.a ještě k tomu se mi tu ve špajzu skladujou asi 2 kila hulení a sklizen in asi za tejden tak že zas něco přibude,hrozný lákadlo ale snad to dám,určitě to dám.pic
loner_x
Kazdý den hulit je na <> ale to pozná jen ten co zahulí jen tak 1 za týden(třeba jen o víkendu) hulil jsem every day asi půl roku a pak jsem si řekl, že je to fakt nuda, člověk už ani neví jestli je zhulenej nebo ne..to mě fakt nasralo a tak jsem si řekl, že si dám min. týden pauzu za 8dní jsem si zahulil a bylo to super, no a od té doby už hulim jen v pátek večer a v sobotu jinak nic a do budoucna to chci stáhnout na max. 1 za měsíc..příští rok sázím poslední outík max. jen zákonem "povelené" 3 rostlinky a potom už konec..

Ale zpět ke kouření..no neříkám, láká to, obzvlášť, když je co do dýmky, ale zvládnout se to dá, chce to jen pevnou vůli a nepropadat depkám..nejhorší je to první tak 1-2dny potom už je to úplně v klídečku, absťák jsem nikdy nezažil..

No jinak myslím, že např. s cigárama je to daleko horší přestat, nebo omezit, ale nemohu posoudit cigarety jsem nikdy nekouřil..

Přeji všem co to omezují, nebo přestávají, pevnou vůli..

Zdar a sílu Groweři .. :)
MadEGG
Ja prestal definitivne cca pred tremi tydny. Hodne jsem to omezil uz driv.. asi 2 roky dozadu. Postupem casu jsem si zase nasel konicky. A ted jich mamhned nekolik. Huleni je zabijarna casu. Alspon prome to tak bylo..
Jpt
Poctive hlasim ze muj stopstav trva uz pres 3 tydny a rozhodne nemam v planu zacinat. Jen po sklizni sem zvedav na Super Silver Haze a White Rhino..to proste okostuju:-D
.:INDI:.
Ja som chcel prestat a prestal som...a ako sa mi to podarilo?no preto lebo nieje co hulit :D kupovat nebudem kedze som nikdy nekupoval a vobec sa nestazujem az na tu nudu v tieto zimne mesiace ...este tak prestat fajcit ciga a som stastny jak blcha :D ale skusal som to viac krat a nejak to nejde :( mam strasne slabu volu ale snad to zmaknem

Drzim palce aj ostatnim
loner_x
"este tak prestat fajcit ciga a som stastny jak blcha ale skusal som to viac krat a nejak to nejde"

Tak přesně s tímto má problém i můj mladší bratr - hulil 2 roky každý den, jen ganju a potom si řekl, že je to vlastně už nuda, jen takovej pitomej zvyk, ve kterým vlastně po takové době už ani nevíš, jestli jsi, nebo nejsi zhulenej a tak řekl dost, všech zásob ganji se zbavil, většinu rozdal a přestal.
No. resp. 2 roky nehulil vůbec a potom začal hloupě s cigaretama a vůle se trošku povolila a tak si zahulí tak 1 za měsíc, nebo za dva.

No a stále tvrdí, že narozdíl od ganji, s cígama to bohužel není tak jednoduché, zkoušel mnohokrát skončit, tak jako před lety s ganjou, nebo alespoň omezit, ale pod 15cig./den nejde a to je špatný a nejspíš už na tom má i fyzickou závislost.
Docela mě to štve, protože kuřáci tabáku mají prokazatelně až 20x větší šanci na rakovinu plic a jiných orgánů, než úplný nekuřák, nebo i kuřák marihuany..

A to zřejmě podle nového výzkumu právě kvůli tomuto :

http://www.novinky.cz/zahranicni/am...ovinu-plic.html

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/1...lidi-denne.html

http://zdravi.idnes.cz/light-cigare...0106_zdravi_bad

Svého bratra mám rád, je to dobrý člověk a chci, aby s kouřením cigaret přestal, no asi i on chce, ale nejde mu to..
Proto, všichni kdo ještě nekouříte tak moc, vykašlete se na to úplně a raděj si 1 za týden zahulte, když už to musí být, uděláte lépe a nejspíše se této závislosti zbavíte i snadněji..

Každý svého štěstí a zdraví :cox: ..Toď můj závěr..
Ježíš
zařiď mu návštěvu onkologie, nejlépe plicního oddělení. u nás to vyléčilo celou rodinu kuřáků a přestali jsme ze dne na den.
golgotha
Ke zkončení stačí mít nějaký důvod ... bez důvodu bych hulit nepřestal, nemyslím zrovna výš zmíněnou onkologii, může to být cokololi ...
zdravi vas po delsi dobe piper tak ja se ted nachazim pred o tezkou prestat hulit? , nebo hulit a ulitavat ,, obcas,, na pedru? a to sem to mel jen parkrat a nak mi to zachutilo. kazdopadne uplne nadobro tim skoncit nedokazu, a duvodu je ted dost a stejne ta motivace de do prcic mam v planu to omezit tak uvidim. jak to pujde, casem zas napisu zatim se mejte groweri a preji silnou vuli :)
Method
2 PIPER:Jeb na pedro!!!!Radsej hul ako fukaj....
loner_x
Ty vole PIPER, tak jestli si nechceš úplně rozmrdat celej život, tak na pedro fakt ser!!!

Toto chemický svinstvo není brko, bo cíga, toto už vážně není prdel, dáš párkrát a potom už jenom můžeš pozorovat jak se ti život hroutí před očima..
Znám to z okolí, pedro mi vzalo všechny nejlepší kámoše, jsou z nich podvyživené trosky plné boláků, co odmítají léčbu, ale sami nikdy nepřestanou..až jednou přijde zlatá..

A světe div se, víš jak začínali? Přesně jak jsi napsal ty "ulitavám ,, obcas,, na pedru" z občas bylo častěji a potom už obden..a teď už ani nevím jak často, nebo nechci vědět..

Inu jak už jsem tu na Groweru někde četl a někdo výstižně napsal:

Piko je super jen do té doby, než ti do života začne kecat zfetovanej jezevec..

Když už, tak se drž raděj rady Methoda.. :rasta:
Mr.MEN
PIPER: Fuj kámo. :D Chemie je pro mě tabu a do konce života bude.
I když musím se přiznat že jsem jednou měl ale tak málo že jsem ani nic nepocítil:D. A teď jsem i docela rád. Takové svinstvo bíle.
loner_x
Jj piko je správna volba, tedy pokud se bavíme o nejbližší cestě do pekla..

http://www.novinky.cz/krimi/188449-...-z-balkonu.html

MadEGG
2piper: jo chlapi maji pravdu.. ja to mel taky trikrat. A kdyz jsem to mel podruhe, tak jsem na to mel takovou chut, ze jsem byl na hajzl skemrat, at me poslou taky.. tak moc me to tahlo. Hnus jak prase. Ta chut je hrizne silna a cim dyl to budes davat, tim bude silnejsi.. tak tedy radim vysrat se na to ted, dokud nejsi uplne v prdeli ;)

a huleni je vklidecku. muze ti pomoct se z te chuti dostat.. radeji hul ;)
Kuchtik
Vcera vecer sem si poprve zahulil od Silvestra a musim rict, ze mi najel mnohem lepsi stav, nez kdyz jsem palil 3x 4x za den. Vydrzet to do leta nazval bych to v uspornem rezimu a jen se tesit na leto :)
lucasmizera
PIPER, Pedro je svinstvo, neber to jako buzeraci, radej si pokecej s nekolika uzivately cim dlouhodobejsi tim lepsi.

Sam bych do toho nesel, pac mam slabou vuly. Hulim tak 3-4 roky, posledni 2 tak aspon 1x per mesic, a pokazdy sem skoncil az kdyz byl pytel prazdny, kolikrat sem si rikal, pauza nebo roztrideni matrose na vikendy. Ted mam za sebou 3 tydny a 3 dny, co sem hulil od rana do vecera... fakt kolikrat sem se i zblil, cely vanoce, silvesrt.. no zase sem skoncil az dosel matros... sokratovska ironie, asi prestat u me neni mozne, ale casem snad se budu vic krotit... jo jeste jsem zapomel na prevraceny spani (zpusobeno pc)
loner_x
2lucasmizera
Hehe jen 1 za měsíc?! Tak to nemůžeš ani počítat jako hulení, to je jen zkoušení..
No a teď 3 týdny a 3 dny? :) Tak z toho si nic nedělej..Já jsem minulý rok hulil v tahu od rána do večera skoro 7 měsíců, potom jsem z toho ale měl pěkně hnusné, úzkostlivé a sebelítostné až psychotické stavy a taky jsem už přestal rozlišovat, kdy jsem zhulenej a kdy ne - jako kdyby to přestalo účinkovat, dávno pryč byli ty euforické stavy, jako když jsem zahulil poprvé..
Tak jsem se na to vykašlal a teď zahulím tak 1 za 14dní, nebo za týden - o víkendu.
Pravda, někdy se to zvrhne, třeba přes svátky jsem taky hulil asi 17dní v tahu, ale opět mne to utvrdilo jen v tom, že takhle opravdu ne - je potřeba si stále uvědomovat, že to nestojí potom za ty depky..alespoň u mne to tak je..

No a to jsem samozřejmě oproti některým huličům i třeba tady na Groweru docela slaboučkej odvárek, páč běžně hulí 3-5 špeků deně už třeba 10let.

Také nechápu, že jsi se pozvracel - Já jsem se nikdy z trávy nepozvracel - ani nevím jestli je to vůbec možné (z konopí se vyrábí léky proti anorexii a bulímii, které zabraňují právě zvracení) - myslím, že jsi to spíš s něčím ještě kombinoval (cigarety, alkohol, nebo jen přejídání např. cukrovím? :) )

lucasmizera
no jak sem si to tady procetl, neni to se mnou zas tak zly :teef:

z cigar sem uz taky kosil a tentokrat to bylo fakt z ganji, byl sem prehulenej jak cyp, no tak zas za rok :leaf:

21.1.2010- je to 8 dni co nehulim a ani nekourim! ted ulitavam na realite, jsem hodnej kluk, mozna dam i zkousky.... bolesti hlavy-jako abstak po cigach uz nejsou... ted sem to chytil z druhy strany, az budu mit duvod slavit, tak si dam speka a cigo (kura jak se tesim), ale ne vic nez jednou za dva tydny a jeste za odmenu... snad to bude lip chutnat, nez ten pocit viny. Každej svého štěstí strůjcem
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=2044 - takova kravina pro dlouhou chvily
tak lidi zazil sem peklo a tom ne od radilo od toho bileho svinstva !!!! uz ani nehulim . zatim 4 dny:( a choutky uz zacinaji na me jit ale ja to dam:)
SaMoLeBKa
no nic jdu si zas zahulit,je fakt ze když má člověk doma co pálit tak si zahulí že? no a když už má vypálené tak si naleje kališka slivovice..... no jinak ohledně toho pedra.....já jsem to ani nikdy neviděl,jen pár jedinců co se s ním kamaradí a na ty se jen usmívám.....
loner_x
Piper: "tak lidi zazil sem peklo a tom ne od radilo od toho bileho svinstva !!!!"

Nic proti, ale buď si jistý, že to co si zažil je jen zlomek, zlomeček, jen takové nahlédnutí do pekla po pár lajničkách..
Pravé peklo začíná až tehdy, kdy už nemáš peníze na čímdál delší lajny a tak protože už zdánlivě není cesty zpět a také aby jsi ušetřil tak to začneš posílat rovnou do káblu(žily)..potom začíná PEKLO v pravém slova smyslu i významu..

Jestli jsi s tím opravdu seknul, což se teprve ukáže až za pár měsíců, tak si asi ani neuvědomuješ, jak moc dobré rozhodnutí jsi opravdu udělal..pro sebe..pro rodinu..pro všechny komu na tobě záleží..
Chuťe na to svinstvo se ale budou vracet jako bumerang a odolávat bude někdy těžké..
Proto radím všem co to nikdy nezkusili..NIKDY ani nezkusit..je to Pandořina skříňka, která po otevření svede na cestu ke dnu tak rychle, že ani člověk neví jak se to mohlo tak rychle všechno stát..a potom už je pozdě..jediná šance pro takovéto lidi je léčebna, ale tu většina odmítá s chlácholivou historkou, kterou nalhává všem okolo i sám sobě, že to zvládne sám..
Realita je taková, že neznám člověka, který by si píchal a potom najednou přestal bez cizí pomoci..Howgh
loner_x -to peklo byl flesch back cca po mesici. to me do smrti odradilo od toho! pul roku jednou do mesice v malem mnozstvi na to se neda zvyknout.
Ale dá, tu chuť, ten pocit už máš v sobě a víš o tom. Teď budeš muset jen odolávat příležitostem a to je kurva těžký. Hlavně si neordinuj a neplánuj nějaký "bezpečný občasný pravidelný rekreační užívání", ze zásady "jednou za měsíc" bude z největší pravděpodobností za půl roku "jednou za týden".
STRACH je mocnejsi nez CHUT.
jinak 5 dnen nehuleni sem porusil ale bude to asi tim ze s toho paleni nemam taky strach:D tak nazhulenou groweri,, hodne s te me podrzeli,,
kokodc
taky neco: bydlim v Amsterdamu a neco jsem se dozvedel ze zdravotniho hlediska. I ja jsem hulil 10speku denne holandskyho skera, jenomze po pul roce pocitujete vypatlanost(ztrata pozornosti, zkreslene vize a hlava porad nekde jinde). Uz uz sem planoval ze prestanu, ale...
Pak jsem poznal typku, je tto holandanka co maka kolem 10ti let v cofee shopu a ta mi rekla jak tvoje telo a hlavne organizmus vlastne na huleni reaguje. je to proste: Rano vstanete, nasnidate, zkratka ten samy rezim co jste meli do ted s tim rozdilem, ze si s prvni ranni cigaretou NEZAKOURITE ganju, je to pro to, zze vase telo musi radne nastartovat. Je toho vic, prvniho speka si dejte az po praci bo po skole, kolem 1600.
Hulte hulte, ale hulit by se melo prestat min 2 hodiny pred spankem tak, aby do postele jste ulehni cisti a nezhuleni(v opacnem pripade ranno vstavate opuchly, slepene oci a mozek vam startuje hodinu).
Ja jsem si na tento denni rezim zvykl, a cejtim se lepe, spani klidek a nestezuju si, v praci jsem totalne v poho, ne jako predtim co jsem odpocitaval vteriny ke konci.
Take jsem prestal kourit(ale to uz je dlouho) a zbavil sem se tim hnedych hlenu co jsem kaslal po ranu, a temer nepiju(jen pivo v malem mnozstvi)
Hrnek
PIPER:cus kamo hele moje skušenost s pernikem je asi tak 3 roky ..sem si ulitaval ,ze záčátku to byla pohodička fakt super sme se natom s kamošema bavili ,parada nabuzenej plnej energie prostě super stav .ale jak uz sem tady někde čet z občas si dát se stalo ulítnout třeba na tejden a to si pak nás měl vidět ,vyjety jak papryky ,meleš samí hovna ,totální sračky typu ty vole to žlutý piko bylo fakt super,ne ne to bělejší bylo lepší a tak .prostě jedny hovna přes druhy ,a to nemluvim o dojezdech ,bez nalady prostě postupem času na píču.. teť sem tři roky čistej a mam se báječně ,nikdy vživotě bych si už nedal ja to beru jako chybu kterou sem překonal tak že sem si řek seru nato a prostě zedne na den sem přestal ..takže kamo moje rada ruce pryc od takoviho svinstva .. .dej si brcko skoc s kamošema na pivko .a tak ,kup si treba psa ..
přestat s brčkem nikdy ale se vším ostatním už dávno:)to sem takhle jednou šel do školy, říkám si co dám prda ne woe, do školy jít normální nikdy!!tož dám pista dva a do, o přestávce dem na hajzl a něco tam potichu ťuká kámoš to sekal a ptá se dáš mrdu?tak dám si nepohrdnu..další dvě hodiny sem nevěděl co dělat tak sem to radši vzdal du dom..mám tam houby a týpek na mě čeká v hospě..jdu domů uvařím magorák a napívo..tak si du v sobě magorák ze 40 na pivko stav nepřirovnatelné k ničemu:))a kámoš jedem do..někam...kámoš má bečku za 10min jede bus dopijem a dem...tož ja a v autobuse.. jinej kámoš měl tripy chceš dej mi šíšu a je tvůj:))tak jo tripa sem eště neměl..nic brutálnějšího sem nezažil!!!!!den kdy sem se vysral na vše kromě brčka a u toho už zůstanu snad na vždy je tomu již 4roky ..

edit:takzvané pětiboj o nás:-)))))))))))
brumla
zalezi na kazdem asy.. ja kdyz jsem byl mladsi tak sem mival fest mlsnou na zelenkavou kazde rano sem se s tim probudil ze sa tesim ako sa spalim v ten dany den.
dneska uz se probouzim s tim ze se tesim co udelam a kde budu ten dany den, trava uz k tomu tak jistojiste nepatri.. presla me ta uplna chut, ale stale tady je trosky, a jsem za to rad, ze uz ne tak moc ale stale vieme ako si to poradne vychutnat s kamosmi hihi aj sam to je tes pohoda relaxik.. jak my rikame musi byt dobrej setting nejde hulit jen abys prezil musi ti to neco dat. . tak hulte s rozvahou i ten ostatni svet stoji za to a delejte tak abyste si v 65 mohli vychutnavat pohodove jointy na plazi s zenou a jen se opalovat a psat treba pameti :-P
PEAce
citace:
Původní příspěvek od PIPER
STRACH je mocnejsi nez CHUT.


Jo, když to je čerstvý,tak je strach mocnější-časem se to obvykle otočí, na ten strach pozapomeneš, ale ta představa tý chuti bohužel nemizí tak rychle, bacha na to :) Každým dalším takovýmhle obdobím-že si jako chvilku zasvistíš,pak dostaneš trošku stíhu, na chvíli toho necháš, pak se otřepeš, že to tak hrozný zase nebylo a dáš si další rundu-si dáš po tý spirále směrem do prdele jedno kolečko. :) Je to strašně nebezpečný, dva roky utečou a najednou zjistíš, že UŽ v tý prdeli jsi a ani nevíš jak :)
Ja marihuanu vubec nekourim.Bavi mne ji pjestovat ,ale ucinky ma celkem destruktivni..!
Mr.MEN
citace:
Původní příspěvek od Makovice
Ja marihuanu vubec nekourim.Bavi mne ji pjestovat ,ale ucinky ma celkem destruktivni..!
Kemo já kouřím cannabis už asi 4roky skoro každý den. Myslíš že kdyby měla nějaké destruktivní účinky. Tak to na mě rodiče poznají dřív než před měsícem. :D Když jsem celý byt zasmradil drcením skunku na jointa. :D

Kdo pěstí a nehulí není u mě grower. :) Jak jinak poznáš že si pěstoval dobře? :)
Teda,destruktivni pro mne urcite....
...že zhulí dobře třeba kamaráda?
Jinak co se týká toho "každý den",
dřív nebo později, kemo, dřív nebo později :)
loner_x
To Makovice - Destruktivní účinky má nejméně ze všech lehkých drog (když pominu kávu) - toď věda..viz wikipedie atd.

Ale hulit každej den je blbost..znám sice spoustu lidí co hulí (když mají) tak i deně a to už 15 a více let, mají rodinu, práci a jsou spokojení..já bych si to ale ani nedokázal představit..např hulit před dětma..atd ale to je asi co člověk to názor..
Mr.MEN
Vy země děláte nějakého huliče. :D Ale myslel jsem tak dýmku na věčer. Nemyslím facing day every day. :D
A kávu bohužel piji taky skoro každý den. Nebo jinou formu kofeinu.

To jsou dvě věci které můžu. Jinak nepiji ani nekouřím. To zase můžu já vyčítat někomu jinému. :D
no posledních pár let (víc jak min 14) do toho dynuju jak svina. A poslední 4 roky co se mi daři indoor a ganži mam hafo tak pětkrát denně neni problem. Samozřejmě zkoušel jsem to omezit ,ale marně. postupem času jsem to vzdal. ale tědka v neděli jsem měl asi psichozu(dost debilní pocit upjatosti):grrr: tak jsem se překonal a už třetí den nehulim!!!! sice mam deprese,bolesti hlavy a jsem protivnej jak svina,ale chci aspon do výkendu to vydržet. tak držte palce!!:baby:
Celller
Jo jo, zalezi na tom, jak ma kdo silnou vuli, a dat si nejaky cil, nebo duvod pro nehuleni, nebo prestat ze zdrav. duvodu.
Ja jsem hulil 10 i vice osobaku denne, porad mi chutnalo, a jaksi sem trochu nahrazoval i cigarety se kteryma jsem svihnul pred vice nez pul rokem.
Momentalne se drzim, prestal jsem ze dne na den a nehulim skoro 2.mesice, jeste dil nepestuju a na kour uz nemam ani chut, misto kytek sem rozjel pozehnane mnozstvi chilli. Jinak zdaji se mi znovu sny, mam chut pracovat, proste nejsem tak liny a vecne unaveny. Jo co je zajimavy, zhubnul sem 5kg, nejsem zadnej tlustoch, ale to nehuleni je znat i na stravovani. Nerikam, ze nekdy zase nebudu hulit, ale rekl jsem si, ze nejdriv koupim nejaky z lepsich vapiku, a hulit budu jen rekreacne, ne (zavodne:rolleyes: ) jako driv.
Index
ja to mam podobne jako celler. kourim pouze jeden tyden v roce a huleni jsem v poslednim roce omezil na 1x za 14 dni na akci. ted jsem dlouhodobe v zahranici, tak nehulim a nebudu hulit jeste par mesicu. stav je to fajn. cejtim se konecne zase pri smyslech. pamet funguje atd.:)..ale jednou za cas vapik ci neco takovyho rozhodne neni spatny.vseho s mirou,zejo:)
mettatron
s dlouhodobejsim hulenim, je to z mojeho pohledu mooc o tom jak si clovek rozumi, jakou ma vnitrni psychckou/mentalni strukturu, na zaklade ceho funguje, v cem vidi smysl, co ho motivuje .. k cemu stav vyuziva a co mu prinasi. ne reci ale doopravdy, realne. v jakych sterotipech jede, pri jaky prilezitosti huli, s cim to ma spojene, k cemu to vyuziva. zrovna s tema stereoptipama, je to trochu slozitejsi nesklouznout k nim, nebo si udrzovat jejich rozlisovani, podobne jako je slozitejsi drzet si svuj zamer v pritomnosti .. nebyt sluha ale pan. kdyz se tohle zadari, tak si myslim ze huleni jde a ve smyslu, tezko na cvicisti, lehko na bojisti, funguje prinosne. nemluve ted o dalsim potencialne prinosnem .. problemy s unavenosti, pameti jsou od toho primo odvisle. muzou ale nemuseji byt. se sny, jednoznacne pri hulo lapsu muzu konstatovat ze zustava po probuzeni jasnejsi zaznam, vnimani toho co bylo v noci .. tohle je pro me dobry duvod proc se zamyslet nad nehulenim .. a zaroven vyzvou, jak kloubit oboje dohromady a myslim ze to jde. jen je to tezsi .. samosebou, bojiste a civiste, ma vyznam jen kdyz clovek taky nehuli, tj. nemel by byt problem prestat. pokud ano, je to uz o necem jinem a je asi na miste s tim zatocit driv nez to zatoci s se mnou :) ..
podobne, jako je podle me na miste, zatocit s myslenkou, ze drogy/huleni jsou neco pochybnyho. to je podobne nebezpecna a vysavajici vec, jako zavislost/nutkani samo. a z kombinace obou, vznika paranoia, nespokojenost, deformace, schizofrenie .. zbytecne, podle me teda :)
Dle psychiatru je unosna davka tri jointy denne s cim nesouhlasim bo dneska ty modely uz nejsou co bejvaly, kazdopadne ja kdyz hulil tak vetsinou po praci az kdyz jsem mel vsechno vyreseny, paxe to bohuzel, mozna bohudik, zvrtlo a dneska zahulim tak o vikendu.
cookino
Zdravím, třeba bude následující příspěvek pro někoho přínosem (budu doplňovat).¨, pro mne určite minimálně jako "deník závisláka" :D ;)

Místo kytek teď pěstuji jahody a bylinky :heart: Fotky nebudou. jsem svině.

Co jsem začal pěstovat, hulil jsem každý den - vždy však až po práci (2-3 brka indooru, o víkendu i více). Nicmémě po cca 2 letech pozoruji psychickou závislost a rozhodl jsem se dát si pauzu (ne úplnou, ale třeba omezit na jedno brko týdně). Jsem také dlouholetý kuřák a končím i s tímto (asi o týden dříve).Spálili jsme s přáteli veškeré kouření co jsem doma měl (do 15g toho bylo ;) ) a počal jsem "abstinovat" (Pro info - odjakživa mám slabou vůli) :


1.den - večer jsem hledal, zda jsem někde nenechal "železné zásoby" - nenechal, projel jsem sklíčka. Nyní už není ani co projet :D Již tento den se cítím aktivnější a také jsem toho více udělal.

2. den - spal jsem jen 6 hodin, přesto vstávám v pohodě a jsem velmi aktivní (až nepřirozeně). Mysl je "krystalicky čistá" od probuzení. Na brko mám chuť, ale začínám se zajímat o aktivní činnosti (běžné činnosti, kdy se zapojuje tělo) a zatím mi to stačí :winner: . Pot silně zavání marihuanou (toho jsem si na sobě nikdy nevšiml!).
Celller
cookino:D dva dny, tak sem zvedavy, jak dlouho ti to vydrzi, ja nehulim prez dva mesice, prestal sem presne 29.ledna. A ted uz ani nemam chut:)
Nesss
kdyz to vezmu podle sebe...tak vetsinou si davam tak obden tak osobacka nebo par sklicek ale nikdy ne drive nez vecer pred spanim...pak uz si jen pohoduju, pozevluju, nejaka ta prochazka...zasadne nehulim pres den nebo do prace atd. kdyz jedu na sluzebku tak klidne 14 dni nehulim a da se to uplne v pohode prezit...proste je den kdy si reknu tak dnes si pekne pokourim a taky jsou dny kdy chut neni. rekl jsem si ze prestanu, tak jsem na mesic prestal...ale co, hulit me bavi a nevidim duvod proc prestavat. Az jednou prijde ten cas, tak vim ze prestat nebude problem. Do te doby si tuto rostlinu budu uzivat plnými doušky....

mejte se
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od kostě
mnel byh to omezit sem totiš a ještě nějakou tu dobu budu student a opravdu se to nedá kombynovat.

kámo, nechci fakt vůbec prudit, jen si to tu pročítám a Tvůj příspěvek mě dostal hlavně tím, že píšeš "jsem student", a když tam pak vidím "mnel byh, totiš a kombynovat", tak jsem se skoro posral smíchy :D. Fakt nic ve zlém, ale Ty bys to asi omezit měl ;). Ale je fakt, že Tvůj příspěvek mě fakt rozsekal :einstein: :D :teef:

A jinak, abych nebyl úplně OT, já hulím teď tak jednou měsíčně a hulil jsem cca 10 let denně a moc a zase se mi vracej ty krásný stavy, který jsem po hulení měl na začátku.

23
citace:
Původní příspěvek od cookino
. Pot silně zavání marihuanou (toho jsem si na sobě nikdy nevšiml!).


Jo, to znám, já bezpečně poznám člověka, kterej hulí, když kolem mě projde zpocený :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma