Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 2 3 [4] 
objednavka semen ze seedbank - Klikni zde pro originální téma
Grazzl
nešel by někdo do skupinovky ze seedboutique???
EnemyOfTheState
Objednal jsem ze seed-bank.cz a semínka jsem měl doma druhej den (:
super akce 2+1 je vlastně 33% sleva, to jinde nemaj a kvalita super.
19 z 20ti klíčí do 48h
Šplecho
Neviem konkrétne či sa to tu preberalo ale aký máte názor na túto stránku,minulý rok som objednával odtial semenaShaman a ak mam pravdu povedať bolo to tip top 👌
sWei
já mám odsud auto jacky a taky supr ;) semínka maj krásně zralý a vždy mi vše vyklíčilo
Astronautr
Ja od nich nemam nic jen napisu ze tohle se resi v duveryhodnosti seedbank nebo tak nikde tam urcite lidi napisou mraky zkusenosti
alojz61
Není to sice běžná seedbanka, ale zkoušel někdo objednat tady? http://www.growbazar.cz/53706-vyprodej-zasob-semen-6-kc
Pokud ne tak já jsem to zkusil s nevalným výsledkem. Nechal jsem si poslat několik modelů feminizovaných a automatů.
Feminizované - z osmi kusů ve stanu ( po čtyřech ze dvou modelů ) byli dva čistý samci a zbytek hermouši. Pochopitelně se nabízí moje chyba, ale ostatní "značkové" modely dozrály bez problémů.
Automaty - některé už asi třetí měsíc rostou bez známek květu, některé zatím rostou kratší dobu, ale stále bez známek květu. Přitom "značkové" automaty za kratší dobu již chvíli kvetou.
Cena je tak nízká, až podezřelá a kvalita tomu odpovídá, i když prodejce málem slibuje zázraky.
Mard
citace:
Původní příspěvek od alojz61
Není to sice běžná seedbanka, ale zkoušel někdo objednat tady? http://www.growbazar.cz/53706-vyprodej-zasob-semen-6-kc
Pokud ne tak já jsem to zkusil s nevalným výsledkem. Nechal jsem si poslat několik modelů feminizovaných a automatů.
Feminizované - z osmi kusů ve stanu ( po čtyřech ze dvou modelů ) byli dva čistý samci a zbytek hermouši. Pochopitelně se nabízí moje chyba, ale ostatní "značkové" modely dozrály bez problémů.
Automaty - některé už asi třetí měsíc rostou bez známek květu, některé zatím rostou kratší dobu, ale stále bez známek květu. Přitom "značkové" automaty za kratší dobu již chvíli kvetou.
Cena je tak nízká, až podezřelá a kvalita tomu odpovídá, i když prodejce málem slibuje zázraky.


Na pokusy jsem to zkusil, čert vem 60 Kč. Ale jde o odpad, který se hodí jen na odzkoušení jak pěstovat konopí, ale představa že by někdo dosáhl z tohoto materiálu nějakého výnosu je iluzorní. Pro běžného člověka, jde o vyhozené peníze.
alojz61
citace:
Původní příspěvek od Mard


Na pokusy jsem to zkusil, čert vem 60 Kč. Ale jde o odpad, který se hodí jen na odzkoušení jak pěstovat konopí, ale představa že by někdo dosáhl z tohoto materiálu nějakého výnosu je iluzorní. Pro běžného člověka, jde o vyhozené peníze.


Jo, čert vem ty prachy za senena. Navíc je ale potřeba připočítat půlku na spotřebovanou elekriku, kdy jsem ve stanu svítil vlastně po vyřazení samců a hermoušů na poloviční osazenstvo. V době vyřazení už byly ostatní kytky tak velké, že na doplnění třeba řezy už bylo pozdě.
A k těm automatům. První vlnu jsem dával klíčit 11.4. dnes už teda rostou skoro 3 měsíce a žádný náznak květů. Jsou to dvoumetrové "divizny" s minimálním rozvětvením, ale silnými stonky, obrovskými až devíticípými listy. No, třeba na tom aspoň vyrostou kokosové ořechy :-)
Mard
Tím automatem je myšleno, že tě automaticky okrade :-)
nasavajtendym
Přidám moji zkušenost s bankou seed-bank.cz.
Dne 22.12 jsem dělal objednávku, druhy den mi dosel mail ze jedny z mnou obednanych semen nejsou, jestli chci neco jineho. Budiz. Napsal jsem tedy ze jsem ochotný počkat než budou. O x hodin pozdeji mi prisla odpověď ze uz nebudou. Objednal jsem tedy neco jineho. Nějak po vánocích došla odpověď ze uz je objednávka odeslána- nepochopil jsem to, protoze jsem pri platbě zadal ze budu platit predem,coz jsem bez nima vystavené faktury ani nemohl. Nějak po silvestru mi došel mail s omluvou ze to spletly a i s mnou očekávanou fakturou. Penize jsem odeslal 6.1 v ranních hodinách. Je 13tý leden a objednávka nikde. Chápu, byly vánoce, dovolené atp, ale o celkovém stavu shopu si udělejte obrázek samy. Za me osobně to byla u těchto amatérů poslední objednávka- přece jen čekat takřka MĚSÍC je trapas a pri nejmenším amatérské.
Omlouvám se za chybějící diakritiku, ale píší z tabletu a nemám dvakrát čas.
crazyben
citace:
Původní příspěvek od nasavajtendym
Přidám moji zkušenost s bankou seed-bank.cz.
Dne 22.12 jsem dělal objednávku, druhy den mi dosel mail ze jedny z mnou obednanych semen nejsou, jestli chci neco jineho. Budiz. Napsal jsem tedy ze jsem ochotný počkat než budou. O x hodin pozdeji mi prisla odpověď ze uz nebudou. Objednal jsem tedy neco jineho. Nějak po vánocích došla odpověď ze uz je objednávka odeslána- nepochopil jsem to, protoze jsem pri platbě zadal ze budu platit predem,coz jsem bez nima vystavené faktury ani nemohl. Nějak po silvestru mi došel mail s omluvou ze to spletly a i s mnou očekávanou fakturou. Penize jsem odeslal 6.1 v ranních hodinách. Je 13tý leden a objednávka nikde. Chápu, byly vánoce, dovolené atp, ale o celkovém stavu shopu si udělejte obrázek samy. Za me osobně to byla u těchto amatérů poslední objednávka- přece jen čekat takřka MĚSÍC je trapas a pri nejmenším amatérské.
Omlouvám se za chybějící diakritiku, ale píší z tabletu a nemám dvakrát čas.

Hehe to je docela sila... to tam asi sami pestujou a huli misto prodavani :D

Ja ted naposled objednaval z taoseeds nejaky venkovky znamymu... v sobotu 19.12 vecer objednáno, hned v pondělí volal že posílá a ve středu den před vánocema byly doma. Áno i v tom předvánočnim shonu... navíc tam byl opravdu hodně zajímavej bonus (nakonec mam skoro 2x víc seeds než sem objednal :) ) A to nesmim zapomenout ani na malou slevu a dopravu zdarma. Všechno bylo v originálních obalech původních seedbank a celej balík diskrétně zabalen. Navíc tam maj hodně zajímavěj výběr i od malých breederů, některý ale jen na objednání, takže by to bylo na dýl.

Jednou sem bral i z 5semen - trvalo to o nejakej den dele, ale taky relativne spoko. Vylozene spatnou zkusenost zatim nemam.

Jinak sem zastance spis odberu primo od zdroje, nadruhou stranu nerad nechavam posilat seeds pres hranice a jeste vic nerad sem, kdyz to musim zaplatit prevodem na ucet a jeste predem.
nasavajtendym
Tak taoseeds a 5semen jsou odzkoušené klasiky. Chtěl jsem vyzkoušet i tuto ,,novinku", ale vidím, že bude lepší otočit se na shopy, kde mají profesionální přístup.
Mimo jiné jsem na seed-bank.cz ráno psal email. Myslíte že si dal někdo práci si email přečíst a odpovědět mi, kde se ta chyba stala:)...? Nikoli.
Mard
citace:
Původní příspěvek od nasavajtendym
Tak taoseeds a 5semen jsou odzkoušené klasiky. Chtěl jsem vyzkoušet i tuto ,,novinku", ale vidím, že bude lepší otočit se na shopy, kde mají profesionální přístup.
Mimo jiné jsem na seed-bank.cz ráno psal email. Myslíte že si dal někdo práci si email přečíst a odpovědět mi, kde se ta chyba stala:)...? Nikoli.


Jsem u nich něco kupoval v listopadu a jeden den jsem zadal objednávku a za dva dny jsem si pro to zajel k nim. Maj tam dokonce místo před krámem, kde se dá zaparkovat.
!ZAU!
Taky musim rict ,ze Tao je co se objednavky jedna,rychlej a spolehlivej growshop.Ale asi pred 2 rokama sem kupoval asi za 2700kc auta. A vyklicilo mi z jedne odrudy 1z10 a dvou ostatnich ani ne 50%.Vsechno sem mel vyfocene atd.Napsal jsem jim a bylo mi zdeleno ve 4slovach,,to je hold priroda"vim ze rict ze mu to nevyklicilo muze rict kazdej.Ale kupoval jsem u nich casto.Myslel jsem ze maj u prodejce nejak vymyslenou pripadnou reklamaci.Ale i prestohle se mi zda Tao jako jeden z nej growshopu.
kubok
No to zlé klíčenie nemusí byť chyba predajcu. Semiačka mohli byť z nejakej dodrbanej kvetinky... Dôležité je ako predajca dlhodobo semiačka skladuje, pri akých teplotách, svetle atď.

Ja zvyčajne objednávam z pickknmix seedbanky, avšak plánujem vlastnú matku zo selekcie, tak som objednal z Royal Queen Seeds- Amnesia Haze + nejaké automaty. Prišlo to super zabalené, dostal som drtičku, zapaľovač a papieriky. Už som od nich šiel automaty a bolo to lepšie ako väčšina strainov čo som mal moźnost vyskúšať.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma