Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 3 4 
objednavka semen ze seedbank - Klikni zde pro originální téma
Ahmad
zdravim, podobný problém sem vyřešil přes www.seedsdirect.to, kam sem poslal doporučeně prachy rovnou v obálce a za 2 týdny mi přišli semena jaký sem chtěl... výběr z mnoha seedsbank... podrobný info najdeš tady na netu, stačí jen trochu hledat...

[link edited - Dude]
hary
přesně jak píše Ahmad jsem to už udělal párkrát a je to naprosto v pohodě jinak na dobírku ti to nikdo nepošle prostě bud přez kreditku a nobo hotově peníze poslat předem a pak se jen modlit:-)))
wolverin
2 ahmad! si si isty ze ten link je ok, lebo mne to nefunguje a ta koncovka to. sa mi nejak nezda...
uz mi to ide, problem je v tom ze si dal za to., ciarku a tak to nejde priamo z tvojho prispevku lebo to nacitava spolu
wolverin
no pozrel som si to a je tam toho fakt DOST:) uz len mat kopec kesu, velku zahradu a aby bola uz jar :)))
AKA
No i tak by to nevadilo, pokud se ty prachy někde cestou "neztratí"...ale pokud to opravdu funguje, jak říkáte tak je to ok...supr, kouknu nato díky..
to bBoOrReE : s místama nebude problém, zahrádka, je zahrádka, navíc když tam nikdo nevidí:)...mimo zahrádku seju noname, kterým mám zadarmo...
to Ahmad :...ještě bych rád věděl, kolik si pak budou účtovac navíc za poštovný apod...jo a čím si tam platil...mě se zdá že tam maj nějakou úplně jinou měnu a jestli ne a je to v eurech, tak je to předražený v průměru o 10 euro víc, než kdybych bral přímo ze seedbanky...za ty ceny bych do teho snad ani nešel...
Ahmad
tak já od nich bral super skunk od sensi seeds a byl o dost levnější než když sem kupoval přímo v amstru podle jejich ofico cen... jinak to bylo samozřejmě originálně balený a stejný jako, když sem je kupoval v amstru... platil sem v dolarech, páč mi přišel nejlepší kurz, ale udávaj tam čtyři měny. za poštovný pak dalších pět babek... mrkni se do jejich objednávky (order form)
mahony
tak kamo, mal som tu cest si objednat semena od seedsdirect.to a vsetko bolo v pohode, uz som len chodil cmuchat na postu, kedy to dorazi. cakal som ze tovar manusi poslu v CD obale, takisto ako som im ja zaslal kese a objednávku. curaci poslali to len tak ledabolo v dilovych sackoch. takze na poste mi semena nechceli vydat. prisiel fytoinspektor a ten spustil randal. robil som sa sprosty, ze predsa som objednal CD-cka a prisli mi nejake semena, snazil som sa ho presvedcit nech mi ich dá, ze ich dam matinke a ta ich skusi zasadit. odpalil ma ako raketu , ze je to nelegalne drzat ganjove semena. tak semena dal na colny urad naspat s tym ze na druhy den mam doniest reklamacny list a matros sa zasle napat. tak aj bolo ale namiesto reklamacneho listu som pracovnicke colnice doniesol bonbosku a semienka boli MOJEEE:sun:
Ahmad
jak říkáš, taky mi to neposlali v cd obale, v kterým sem jim poslal prachy, ale poslali to zabalené v nějakym papírovym obalu, takže to po hmatu nešlo poznat. jinak v ČR, nevim jak na SR, je legální držet semena, takže nevím, proč by mi nemohl posílat kámoš z londýna semena. semena konopí ostatně koupíš v každym zverimexu jako potrava pro papoušky, ale super skunk to neni :))
Frank Krank
AKA

Ak sa bojis o peniaze,tak na poste sa da zasielka za maly poplatok poistit a tak sa vyvarovat zbytocnemu prekvapeniu.

Ja som objednaval aj original z Nirvany a prislo mi to velmi
rafinovane ukryte v skatulke kavovych bonbonov,takze netreba mat strach.:satan:
pulcinela
Kde se dají koupit semínka
D_2501
pulcinela>l0l))))
CHARoN
D_2501LOL
proc se mu smejes???? se snad slusne zeptal,tag je slusnosti odpovedet a ne se smat!!!

Uz to tu asi bylo:
www.seedsdirect.to
a jeste muj oblibeny kde se mluvi cesky :)
http://www.cannabisseeds.cc/
gunman
Prosím, já jsem tady našel takové neobvyklé slovo, hrdobec...
:D
warior
zdar lidina seedsdirect jsou 2 adresy,na kterou to mám poslat??(jedna je na objednávce a druhá na stránkách
cannabio
Nemáte někdo tušení, jak to chodí na WWW.nirvana.něco. Nějakej jako manuálek. Nabídka je v češtině, ale co se týče obědnání tak v angličtině a na tom sem ztroskotal kua. Každá rada drahá. Něco jako cenu za balení do CD a poslat doporučeně jim, nebo jak?? Dík
Dude
hello jarda - mohl by jsi třeba vyfotit seed pack od nich - si nemůžu si pomoc jsem k tejhle bance pořád nějak nedůvěřivej...thx Dude
Subi
Potreboval bych poradit nakou vhodnou odrůdu pro outdoor.Diky moc
Dude
Subi - tak se podívej do outdoor galerie, outdoor pěstění, případně do odrůdy a šlechtění ;)
lordWilliam
asdf
jak to chodi na tom http://www.cannabisseeds.cc/,neco uz jsem tam obednal.Prijde mi faktura k zaplaceni,nebo jak?
Frank Krank
xerthon

Ty uz si objednal a ani nevies ako mas zaplatit ?:D :D :D

Su 2 sposoby platby : 1.Poslat peniaze doporucene na adresu,ktora je na tej stranke uvedena
2.Previest peniaze na bankove konto,ktore am tiez je uvedene

Ak ti mozem poradit,tak posli peniaze v nepriehladnej brozure,
najlepsie ak zasielku este na poste aj pripoistis proti strate.
Nezabudni,ze treba poslat aj 5 euro naviac ako postovne.

Vela zdaru a nabuduce trosku rozumu.:satan:
bionix
jak mi www.ganjaweb.com zaručí že semínka od nich jsou opravdu uvedený modely a ne něco uplně jinýho?
Hanyz
Zdarec, potreboval bych vedet jednu vec: Objednal sem si seminka z nirvany- www.cannabis-seeds.cc a nevim jestli jim v te obalce s penezma staci jen to cislo objednavky nebo tam mam napsat i napr. jmeno, adresu atd. dik
Wavra
Mariuhanu miluju a rozhodl jsem se vysrat na drahé nákupy a začít pěstovat potřeboval bych poradit jestli není nějaká česká seedbanka anebo když mám kreditku je objednat přes seedirect.to:smoker:
Wavra
Potřeboval bych vědět jestli není nějaká česká seedbanka a jetě kdyžuž jak si mám objednat semínka přes kreditku účet na bance mám teprve 2 dny a v"bec nevim jak to mám udělat dik
Wavra
Mohl by mi prosím vás napsat nějaký navod jak si mám objednat ty semínka z te seedbank když mám kreditku
Wavra
Furt tu píšu pořád dokola to samé. Jarda XXL a neposlali ti teda žádne obyčejné semínka
carlos
citace:
Původní příspěvek od JardaXXL
Dude - Jedno balení mazara ještě není v zemi, poprvý to přišlo v takovej tej velkej obálce s bublinkama a v krabičce od nějakejch vitamínů a v bošáku, podruhý v krabičce od cd.Ješte to bylo zabalený v papíru ze skartovače.
Jdu to zfotit a posílám.

No vzhledem k tomu jak tvé foto semen Mazara vypadá-- není to originální obal (všechny seriózní seed-banky - včetně Dutch Passion - mají vlastní nezaměnitelné balení), bych si tipnul, že ganjaweb.com je klasický podvod. Zase další rejžujou na semenech nějaký techniky :rolleyes:. Schválně zkuste poslat e-mail do Dutch Passion, jestli ganjaweb.com patří mezi oficiální distributory ;).
KABUTO
No jestli jsou to vobložáci tak je to teda hustý :)
Taker
Příspěfky 12 až 15 mě tuhle úplně roštípaly :frog:
Sem to pročítal celý od začátku ale pak už sem nebyl schopnej sem ani nic napsat, fakt ste borcíí :)
...prosím nemazat naopak zachovat!!! :D
:bravo:
jim ty penize posli pres internet banking pokud mas anebo primo od prepazky z banky na cislo jejich uctu a ani nemusis mit konto,je to lepsi nez posilat penize v obalce si myslim,kdyz jim to posles primo na ucet mas jistotu,ze jim to dojde
ragazzo
to xerthon: jasne ale musis s nimi byt nejak pred tim domluvenej ne???jak oni maj vedet ze ty prachy sou zrovna od tebe?ja se chystám objednávat na seedsdirect.to či jak presně ale na semínka z nirvany tam maj docela slušný ceny :)

to all: je tu teda nekdo kdo to už objednal přes úcet?nejlépe od tech seedsdirect.to???diky za radu jo a mate s ni zkusenosti?
mury
no tak hele,před 14 dny jsem objednával u seedsdirect a po 8 dnech mi přišel mejl ,že už jsou na cestě.
-normálně napíšeš I want order........bla bla,napíšeš adresu kam to maj poslat,mejla když chceš od nich zprávu o převzetí,vložíš peníze a pošleš....nic světobornýho......ale ať se k***a propadnu jestli to tady už nebylo řečený xkrát.čus.M.
ragazzo
jo jasně to se možná propadneš ale přes účet???hmm???fakt se mi nechce nic posílat postou
Wavra
Jsem slyšel že na te strance seedsdirect je nějaká šablona kterou vyplníš vytisnkneš a pošleš z penězma, jsem to jenom slyšel, taky chci objednávat seminka, a taky pořádně nevím jak
cannabio
Si myslim, že pokud chceš posílat peníze do zahraničí přes banku, tak potřebuješ mít devizovej účet ne?? Nevíte někdo. A navíc bankovním převodem je to někde o pět euro dražší.
cannabio
Tento návod slouží jen pro informaci, v žádném případě nikoho nenabádám k nákupu.
Takže tento návod je pro platbu cash (hotově) na stránkách
http://www.dutch-passion.nl/news/News.html Po kliknutí na odkaz najedou stránky seedbanky.

1.Vybrat v horní liště Outdoor či Indoor.

2.Po najetí nabídky vybrat ze dvou možností Regular (obyč.) nebo Feminised (feminizovaná) modelu o kterej je zájem a kliknout na tento nápis. Je to jedno, páč stejně najede nabídka obou forem.

3.V tabulce modelů vybrat ten o kterej je zájem a do kolonky, kde je u toho modelu 0 (nula) napsat počet balíčků (každej 10 semen). V první tabulce jsou obyč semínka tzn Regular. V tabulce pod ní sou Feminised. Po vybrání a napsání počtu kusů se uplně dole objeví v kolonce Subtotal, kolik euro bude potřeba.

4.Klikneme na „(Help: Payment in cash)“ u nápisu „Payment in cash (Help: Payment in cash)“ a zobrazí se instrukce, kde jsme nabádáni ke kompletnímu vyplnění objednacího formuláře. Uplně dole je pak velmi důležitá adresa na kterou posíláme vytištěnou objednávku i s hotovostí. Po opsání adresy nápovědu uzavřeme.

5.Označíme kolečko u nápisu „Payment in cash (Help: Payment in cash)“ a hned pod tím tlačítko Continue. V zápětí se objeví onen objednávkový formulář s automaticky vypsanou objednávkou i s celkovou sumou, kterou je nutno poslat.

6.V tomto formuláři poctivě vyplníme svoji adresu:
Name: jméno
Street: ulice
Postal code: PSČ
Town: město
Country: stát (czech republic , slovak republic)
E-mail: e-mail
a takto vyplněnou objednávku vytiskneme pomocí tlačítka Print (tisk).

7.Vytištěnou objednávku vložíme společně s částkou (v eurech) uvedenou v kolonce Total a odešleme doporučeně na předtím z nápovědy opsanou adresu.

Kapiš. To je snad pochopitelný i pro .....
ragazzo:poznaji to na zaklade tve obednavky z netu,pak cekaji napr.14 dni na doruceni penez a kdyz neprijdou obednavka se automaticky rusi
Wavra
Konečně vím jak to mám udělat diky
ragazzo
to xerthon: jo tak díky, zkusím si to teda objednat, ikdyž sem zjistil že musím mít účet v eurech pac koruny mi nevezmou:( tak povalíme poštou
Righter
hej lidi jak mam normalne vobjednat seminka z tohohle vyjebaneho servru bez toho aniz bych vlastnil bankovni ucet a chtel bych vedet jestli nekdo vite jak dlouho trvalo nez to doslo a kolik je postovne protoze tam je nejake doporuceni a to je 4.50 ale to je asi jen to ze to vubec poslou a nebo ze to dodje normale do CR a pohoda tak jak beee asi uz je pozde ale stejne http://www.cannabisseeds.cc/
L0TRIK
Hej pls jake mate zkusenosti s touhle seedbankou prodavaj orig. seminka ????
http://www.hipersemillas.com/cz/content/index.htm
kotg
LOTRIK, zkušenosti s ní naprosto nemám(tou adresou), ale vypadá moc dobře!!!!!TY ceny např od nirvany maj levnější, než, když si je koupíš na jejich oficiálních stránkách, což je mazec...
L0TRIK
Jj nejzajimavejsi ceny maj indoor z nirvany schvalne porovnejte s nirvanou a zjistite ze sou o 1/4 levnejsi jinak outdoor stoji stejne coz je skoda :o/ , ale jinak kazdy usetri za postovne a balne 100kc coz docela ujde =p)
Zajima me jestli to neni neco jako ganjaweb kde prodavaj neznackova semena ...(muj osobni nazor je ze prodavaj origos)
Caseman
Taky by mě zajímalo, jak si můžou dovolit o 10 euro nižší ceny než na nirváně... http://www.hipersemillas.com/es/
to LOTRIK: to jako tam nechtěj zaplatit za poštovný? teď se divám že 3 eura.. pak bych ale pochyboval, estli to dojde nepoškozený...
orignalTHC*
cuzzs, potreboval bych poradit.
Chci si objednavat seminka z eastseeds.com,
ale pres bankovni ucet. nevite co mam napsat do ucelu
platby, do platebniho titulu a kod smluvniho partnera??
Zelda.cz
Zdar lidi, právě jsem se vrátil z pošty a objednal jsem si od SeedBoutique.com Super Skunk (stálo mě to celkem 604 Kč / v ceně zahrnuta i pošta tam / ).Nevít kdyby to mohlo přibližně přijít?
Každopádně až to přijde (doufám že čorky si udělají volno :eek: ) tak to reportnu...
Ať svítí...
:bandit: :satan: :bong:
Zelda.cz
Takže max. do soboty 18.3.2006 (přesnost musí být, ne ?)
Dík...už se těším :love:
filosnb
Zdravým všecky,Obědnavam přes tuto ztranku,celkem mě zaujala a model AK-48 přihlasil jsem se tam a vše udělal a pry mužu platit kreditní kartou...A informace jsou tam:
Credit Card Owner: vhnvdhndfghn
Credit Card Number:
Cvv2 ------------- Cvv2 help
Takže pokud to vyplním zpravně a zadam číslo kreditky tak by mi to mělo dorazit at home ?A co znamena to Cvv2?Nebo musim udělat ještě něco jineho??
Peace všem growerům
L0TRIK
hej pls berou na dutch passion Eura ??
protoze tohle tam maj napsany:
Pricing & Payment

* All prices seen on the website are final and EveryoneDoesIT does not charge VAT. Any pricing errors will result in you order being suspended until which time we can contact you via the methods provided. In the instance that we cannot contact you, we will render the order cancelled and all payment refunded as per terms and conditions.

* All payments are taken in GBP (UK pound).

=> jenze na email mi poslali cenu v eurech - v cem to teda mam zacvakat ??
orignalTHC*
plat eurem... nic nezkazis :)
J.J.
Čuss heledte mám takovej dotázek? Letos bych chtěl pro změnu nějaký semínka i ke kámošovi do skleníku, takže by se hodily feminizovaný...bohužel nemám XXX peněz, ale přes http://www.growshopalien.com/onlineshop/ mi přídou Female Seeds v pohodě... ale nejsme tak bohatí, abysme si mohli kupovat levné věci, že jo ... prostě mi to příde fakt levný??? Máte zkušenosti? Nic sem zatim nenašel ... a čas klíčení se neuprosně blíží ;)
thezeldaa
nikde jsem to tu nenašel takže.....mohl by mě někdo přesně a jednoduše popsat, jak mám objednat semínka z www.nirvana-shop.com?
MUZsRANAMI
thezeldaa: daj si hladat....popis uz na groweri je. kto by to tu prepisoval,znova a znova.........
thezeldaa
MUZsRANAMI: no právě, nikde jsem to nenašel!
Zelda.cz
Cibin : Tak zodpovědně hlásím, jak jsem sliboval, že jsem už obdržel ty semena.Objednával jsem Super Skunk, a to minulé pondělí a dneska je mám, takže 7 dnů.A jako bonus jsem dostal 10 semen South African Durban Poison x Skunk # 1 ! TO SE MÁM CO ? Spokojenost 100% + každému můžu dopručit Seed Boutique...Jsou to fakt profíci :bravo:...:D :frog: :p: :wink: :smoker: :sun:
thezeldaa: něco je i v tomto threadu,
http://grower.cz/forum/showthread.p...7942#post157942 a následné reakce

http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=nirvanashop
http://grower.cz/forum/showthread.p...8406#post288406
http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=nirvanashop
http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=nirvanashop
http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=nirvanashop
Co?
muzu potvrdit growshopalien... ve stredu poslu, v pondeli to mam, bonus 10seed NLx
orignalTHC*
eastseeds.com

vyborna spoluprace,
ve ctvrtek odeslali dnes
je streda a je to tady.
Jedine minus, nedostal
sem slibeny bonus 10 seeds.
pepik23
Jak posílate peníze do seedbank?Mám strach aby si je někdo nepřivlastnil.posílá se to na adresu doporučeně?Děkuji
bigfoot
vidim ze porat resite voloviny.. pouzivejte hledani sakra!
TH!
Zdar. Tak před chvílí jsem si objednal na Eastseeds semínka, na mail mi přišla zpráva že posílají dopis, že by měl přijít do pěti dní a tak. Nevíte někdo co je to za dopis? V mailu je něco o objednávce, takže tam asi bude to co sem objednal a jak to mám zaplatit. Protože chci platit složenkou, tak sem jim svou chabou angličtinou napsal že chci platit poštovní poukázkou,tak čekám na odpověď. Jinak jestli máte někdo s tímto způsobem platby nebo s touto seedbankou zkušenost, tak se podělte. DIK za reakce.
PS:Vím že v odrůdách je přímo tahle banka, ale nic se tam neděje,tak to píšu sem.
Bandy
Ma tu niekto skusenost s www.hemcy.at chcem si teraz nieco objednat a chcem vediet ci je na nich spolah..takze staci ak im poslem tu objednavku co mi poslaly naspet mailom a dam tam prasule? Dakujem
Rákosníček
citace:
Původní příspěvek od Bandy
Ma tu niekto skusenost s www.hemcy.at chcem si teraz nieco objednat a chcem vediet ci je na nich spolah..takze staci ak im poslem tu objednavku co mi poslaly naspet mailom a dam tam prasule? Dakujem


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=32562
Jay-jay
zrovna jsme objednávali u dutch passion přes účet,ale hle.spořka chce 4 kila za výměnu ojr za kačky a dalších 6 za transfer.je to v pořádku? :(
Freeloader
citace:
zrovna jsme objednávali u dutch passion přes účet,ale hle.spořka chce 4 kila za výměnu ojr za kačky a dalších 6 za transfer.je to v pořádku?


nevim jeslti je to normalni ale v poradku to urcite neni!To radsi posli postou a vijde ti to vohodne min a Ecka normalne ve smenarne

Koukam,ze vty sporitelne sou pekny kurevnici!!:vampire::whip:
.:INDI:.
tuki ten mail by som radsej zmazal lebo napr. ja uz viem ako vyzeras odkial si a kolko mas rokov......a ked je to pravda s tym vekom tak to by si tu vobec nemal byt...čaf
Volta
zdravim vas,
prosim vas niekto skusenejsi ktory uz objednaval zo seedbaneik,nemohol by sa mi ozvat na pm ,potrebujem poradit,len ak sa niekomu naozaj chce,dakej dobrej dusi;)
diky
CZDsara
citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
zrovna jsme objednávali u dutch passion přes účet,ale hle.spořka chce 4 kila za výměnu ojr za kačky a dalších 6 za transfer.je to v pořádku? :(

Já nakupoval 40 euro u KB a poplatek byl 50kč
Sou to prostě zloději... :grrr:
zdarec lidi 28.2 jsem objednal ze sensiseed.com a dnes 4.3 je mam doma parada super
CZDsara
citace:
Původní příspěvek od Suchac
zdarec lidi 28.2 jsem objednal ze sensiseed.com a dnes 4.3 je mam doma parada super

Tak to je opravdu fofr!!!
Budu pěstit indoor a chci se zeptat jak si poslal prachy?
Abych to upřesnil, taky hodlám koupit něco od sensi.
Předem díky za odpověď.
cantona9
zdrawim vsechni groweri ma tu nekdo zkusenost z paypay jsem tady slisel ze musim platit nejakej poplatek za prevod z nasi meny na eurace tak si nejsem jist ci se mi to vyplati ci to nemam radeji poslat slozenkou nebo v obalce ...pls helfne mi tady nekdo byl bych mu sakramensky zavazan
jsem se tam prihlasil a platil kartou .. taky rozjizdim svuj prvni idoor ..
cantona9
ake mate skusenosti z eastseeds.com ? ja osm v stredu posielal v obalke peniaze a to prvou triedou a doporucene a stale som nedostal zaidny email v ktorom by mi potvrdili ze obalka prisla ....dufam ze im 3 eura ako postovne stacilo lebo vsade tu pisene ze z inych seeds bank zaidaju 5 tak teraz newim ci uz sa nemam zo semenamy rozlucit
J.J.
Čau, právě mi přišla semínka z growshopAlienu (cca 150E) od DP a jako bonus 5semen označenych jako M.S. (marijuana seeds? :) )
Nevíte někdo náhodou, o co by mohlo jít?
Díkec
cantona9
uuu tak to ti nevim povedat ale nebude to marihuana seeds to vim na 100% to bude stratka niakeho modelu alebo to moze byt z seeds banky Mandala Seeds to je druha moznost..fakt newim
Vseved
Prozradí mi prosimvás někdo , jak se objednává z www.seedboutique.com ?
wasco123
u mna seedbotique stratilo doveru ked som si ja a este aj jeden clen objednali semena cez tu seedbanku od Nirvany a klicivost bola 10%!!! Stalo sa to niekedy na prelome jesen/zima 2007.
J.J.
Cantona9: no ja vim, ze je to jmeno modelu, to byl foorecek :)

Vseved: jde o to, jestli budes platit kartou, nebo posilat cash...?Jinac ja mam se seedboutique zkusenosti dobrý ( stejne jsou to jenom prekupnici, problem bych hledal u původce=Nirvany )

Edit: Tak MS je Mystery Sativa aneb Pockejsicotivyleze
cantona9
no jasne tieto firmy cez ktore sa objednavaju semena skoro na nic nemozu iba v pripade kebyze obdrzis balicek a v no by si uz mal semena rozbalene alebo nezabalene v origos obale co sa mi zatial este nestalo...vina je u seeds banky
Vseved
citace:
Původní příspěvek od J.J.
Cantona9: no ja vim, ze je to jmeno modelu, to byl foorecek :)

Vseved: jde o to, jestli budes platit kartou, nebo posilat cash...?Jinac ja mam se seedboutique zkusenosti dobrý ( stejne jsou to jenom prekupnici, problem bych hledal u původce=Nirvany )

Edit: Tak MS je Mystery Sativa aneb Pockejsicotivyleze


No budu posílat cash .
Blackpoint
Hi lidi?????

muzete mi pls nekdo napsat naky info o "Barney´s Farm":leaf:- maji zajimavy genetiky........ ale nikte tu nefidim ze by od nich nekdo, nekde, neco..........:bounce:

thx za odpoved!!!!!!

pic Bp.
FunThomas
Taky bych rád zasadil na balkoně pár kousků. Bude to můj první pokus, prosím tedy o radu. Vyhledal a přečetl jsem tady o tom dost, ale asi jsem nikde nenarazil na to, co bych rád věděl:
1. Co mi hrozí, když to na balkoně někdo uvidí? Slyšel jsem od zkušených huličů, že vpoho 3 rostlinky, ale nikde jsem to nenašel oficiálně potvrzené.
2. Nechci žádný matroš, co mě vystřelí z trenek po druhém šluku, hulím do pohody. Čili něco, co není úplný humus, ale zároveň nic brutálního. A taky nějakou odrůdu, co na balkoně vydrží i méně zdařilé pěstitelské snahy. :-)
Moc dík za ochotu, vždy se rád obrátím k někomu, kdo tomu rozumí o radu.
FunThomas
Už jsem zjistil ty tři rostlinky, ok. Zcela náhodou, ale přesto budu rád, když mi něco doporučíte, díky
martinusIII
Pre tych ktory by chceli objednavat zo seedboutique a zaplatit kartou, mam zlu spravu. Pouzivaju system AVS(adress verification service) a to bohuzial nase banky nepodporuju. Mam embosovanu visu, banka je ceska CSOB a moju platbu seedboutique zamietol.
Ked som volal na hotline typek este o AVS ani nepocul(potom mi poslali mail ze to nepodporuju), takze jedina moznost platby z CR/SR je asi ten cash v obalke.
P.S: snad to niekomu pomoze, hladal som to, ale nenasiel
Rain
ahojte
pls nasla by sa dobra dusa ktora by mi pomohla objednat semena z nirvany,uz aj mam vybrane aj e-mial mi poslali,ze schaluju moju objednavku,ale nechapem tomu postupu pri posielani penazi im na ucet.
uz teraz som velmi vdacny za pomoc

alebo...da sa obmiednat aj jednoduchym sposobom ,tj. ze im napisem do listu po anglicky ,o aku vzorku mam zaujem ,pripocitam postovne a poslem im to v CD v obalke?

Tuto seedbanku poznate? http://www.amsterdammarijuanaseeds.com

Ra1n

Thorax
Zdarec máte někdo nějakou zkušenost se seedbankou Highqualiyseeds? Na groweru o ni skoro nic neni. objednaval sem od ni jacka herrera od black label za 60Euro
Ondrus
dneska mi presne po 14ti dnech přisli seeds z DP.Velmi rychlé.
ciman
cau nevi nekdo kolik je postovne u www.nirvana-shop.com
GhostDog
Zdar zajimalo by mě jaký máte zkušenosti (hlavne cena dopravy píše tam něco o UPS) se seedbankou http://www.howardmarks.name/shop/
jsou to odrudy vyšlechtené Shantibabou a.k.a. Mr. Nice

Tak tu cenu poštovnýho už sem zjistil je to asi 4 libry.
IqTyq
citace:
vyšlechtené Shantibabou a.k.a. Mr. Nice



Mr Nice je právě Howard Marks (viz. jeho knížka Mr Nice http://www.amazon.co.uk/Mr-Nice-How...s/dp/0749395699 ). Vlastní firmu spolu s Shantim a jako tichého společníka mají Nevilla. Je to známá osobnost, dokonce si zahrál i v Human Trafficu : http://www.youtube.com/watch?v=T-PCjEY4qkI
Nákupu bych se nebál.

Boom Shankar !!!
Eccolab
Osobně mam ( až na ceny ) max.dobrou zkušenost se Sensiseeds, což asi víc lidí.
Ale při platbě kartou, přišly i do 7 dnů..
Klíčivost 100procent u Sensi Skunku, Afghanu a dobrej poměr F/M
Akorát Indoor Mix měl pár hluchejch kousků...no nic, to ale nebylo podstatný.

Takže Sensi mam každopádně rád..
Za deset dní mi dosla semena z seedsman klíčivost 100% poměr ještě není jasnej selektuji
adam73
Kedy je najlepsie objednavat (v ktorom mesiaci asi) semienka zo seedbaniek?
Enj0i89
to: adam73 není nejlepší doba:)
mozna je méně vhodné posílat prosinec unor....ale
mě posilaly přez nejvěčí mrazy a vše vklidu 100%klíčků 2samci
skafto
..ake mate skusenosti s eastseeds,su spolahlivy,chcel by som volaco objednat,ale bojim sa aby to aj prislo,predsa len ide o dost bubakov.poslu to na slovensko bez problemov??
diki za rady ....
motopalic
Nazdar skafto.
Ja som objednaval z eastseeds pred zhruba 9 dnami. Peniaze som poslal prevodom lebo som sa bal posielat 180 euro postou, odporucam poslat prevodom vobec nie su take strasne poplatky za prevod ako niektory pisali. Do dvoch dni od prevodu poslali ze im prisli peniaze a dnes uz mam mazara a powerplant na stole a dali aj bonus 4x skunk haze takze spoko. Este som ich nedal rast lebo staviam moj plantabox. Takze skafto len smelo do toho. Mier ludia
grubba
Zdravím všechny,tak dneska my dorazila herijuana z http://www.sanniesshop.com/. v neděli jsem to objednal,zaplatil převodem,v úterý napsali,že dostali peníze a ve středu to bylo doma,takže velká rychlost.navíc poslali 10 semen Kush mix,pitpots na ty semena plus nějaký bakterie.jo semena za 30 euro plus pošta 3 eura,což taky neni moc,akorát ten převod byl za 220kč
groow1478
Zdravim pestitele
Jake mate zkusenosti Nirvana's Global Shop ?
Posilal jsem tam objednavku s tim ze 24.12.8008
me prislo..

Your order has been updated to the following status.
New status: Shipping to final destination (7 from 7)

a porad nic Je mozny ze se to tak zdrzelo ?

Tak se opravuji doslo to 15ho
Brdaaak_01
můžu říct že eastseeds jsou fér sicem jsem si na durbana počkal ale dočkal...+5 semen skunkhaze(na pytlíku psáno 4 ale v pytlíku jich je 5!)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma