Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Magazín > Náměty a Ohlasy

Stránky: 1 [2] 
Vraťte nám prosím zpět bezplatnej Grower pro všechny... - Klikni zde pro originální téma
Ty joo, ještě že jsem se registroval když to bylo free :D

Nechápu co řešítě, Carlos alespoň bude mít nějakou tu kačku, snad mu nemáte za zlé, že to kapku zpodnikatelizoval (hezký slovo :D ) Osm pětek stojej dneska už skoro cíga, pivka tři, vstup na hnusnou diskotéku, hezká kovová propiska, stylový ponožky, 2 fláky prorostlý krkovice, 3 másla, flaška nejhnusnější vodky.....dneska jsem studoval hypermarket letáky :D Pokud nechcete tak jen sledujte. JE TO SVOBODNÝ ROZHODNUTÍ, stejný jako koupit 3 másla :D
Claune :
jsi mne dostal do kase
ThomasK
citace:
Původní příspěvek od Claune
Ty joo, ještě že jsem se registroval když to bylo free :D

Nechápu co řešítě, Carlos alespoň bude mít nějakou tu kačku, snad mu nemáte za zlé, že to kapku zpodnikatelizoval (hezký slovo :D ) Osm pětek stojej dneska už skoro cíga, pivka tři, vstup na hnusnou diskotéku, hezká kovová propiska, stylový ponožky, 2 fláky prorostlý krkovice, 3 másla, flaška nejhnusnější vodky.....dneska jsem studoval hypermarket letáky :D Pokud nechcete tak jen sledujte. JE to svobodný rozhodnutí, stejný jako koupit 3 másla :D


3 piva za 80 Kč ? o u vás máte docela drahý pivo .. To nestojej ani 3 plzně, no ikdyž skoro jo :) (Já teda piju gambáče, za 14,50 :)

Jinak zpoplatnění groweru je dobrá věc, ale nevím zda to zabrání tomu aby se registrovali 15ti letý haranti, ty si prachy vždycky najdou ...

Čus.
Mičurin 666
Vycházím z faktu, že tu mají být pouze starší 18ti let. Netvrďte mi, že takhle starej člověk nemá 80kč, který by dal na podporu provozu Groweru. Jak už napsal Claune, za 80kč si dáte oběd, takže to není tak strašný. Nebavíme se tady o 5ti kilech nebo tak. 80kč fakt dá dohromady každej. Si vemte jenom kolik stojej ty profi hnojiva, za to dáte 300-1000 a ani nemrknete. Grower Vám všem (odpůrcům zpoplatnění) dává tolik informací, který byste sami dlouho hledali v knížkách za tisíce (myšleno dohromady). Všechno dneska něco stojí a udržet v chodu takovej kolos stojí určitě mraky času a peněz (server, připojení, správa). Pro ty, který opravdu nemohou dát 80kč je tu esej, což mě přišlo jako hodně dobrej způsob jakym umožnit přístup i širšímu množství lidí. Tak to vidim já.
Rhino
Tenhle by podle VodiMANa asi dostal registračku zadarmo, ale na Grower se očividně nechystá:)

Jinak sem taky PRO zpoplatnění Groweru.
Toxikoman
ja som tiez zato aby sa platilo uz za registraciu....peace
Spsemi
a co taq mesiac zadara a potom zaplatit.... by sa novacik mohol rozhodnut ci tu ostat chce, ci mu to hafo infa a moznost riesit problemi(vlastne aj inych) stoja za tych 79Kc......
inaq ked spoplatnit taq pre vsetkych........
Hodinář
Naopak spíš bych byl pro zavedení tzv cenzury pro neregistrované.Těm by se naskytl pohled jen do vybraných fór(třeba Indoor pěstění ,Kuřárna,Kanál,apod).Ostatní Bazar,Galerie,Síň Slávy,Soutěže,Oznámení pouze pro registrované.

Výhoda:

-zamezení zbytečného šíření cizích fotek mezi neregistrovanými(nechci aby se fotka válela doma nějakému 15ti letému hovnovi)
-zvýšení bezpečnosti pro registrované(alespoň pro ten pocit)
-dobrý marketingový tah.Lidé kteří chtějí vidět jak to doopravdy vypadá by museli zaplatit (jaká v dnešní době z informací je zdarma,že)
-reklama by byla přístupná stále pro všechny

Nevýhody:

-možný úbytek členů (dle mě nebude).Zvědavost je silnější než 80kč.
-odpor jedinců kvůli tzv. komercionalizaci
-možný souhlas autorů článků,fotek

Jak to vidí vedení?

Osobně bych s pěstování asi ani nezačal(kdyby tak špatně), nenarazit v začátcích svého snažení na jakýsi server Grower.
Pan Ker
Hodinář:Skvělá idea!!! Hlavně kvůli tomu prvnímu bodu ve výhodách...
Toxikoman
Hodinář - plne stebou suhlasim
ja sa na to pozriem čiste z obchodného hladiska ....tak ako hovorí Spsemi
mesiac zadara a potom zaplatit.....a väčšina sa prvé mesiace aj tak stane závislými na growery a zaplatia ...a s radosťou
clandestino
Ja teda tech penez za registraci vubec nelituju. Za takovy kvantum informaci je to smesna castka. Clovek co chce info si muze vybrat: Bud bude zkouset postupy z freehostingovejch stranek od pubertaku skladajici se z mytu a polopravd (vim o cem mluvim, ztratil sem tak dve sklizne) a nebo muze mit rady od komunity co ma pres 17 000 clenu... To je kazdyho svobodny rozhodnuti.
Ski
NIC neni zadarmo.... ;)
KING.FOX23
Osm pětek je sice celkem moc,ale sever .cz stojí fakt dost peněz a nedivim se že se nyní musí platit.
ja_osobne
se spoplatněním groweru souhlasim... dřív sem se taky nezaregistroval kvůli tý ceně, ale nebylo to ani potřeba protože jsem tady všechno našel. Registroval sem se proto, aby lidi co tu nejsou z toho taky mohli čerpat... to, že by nebyl poplatek by způsobilo jenom to, že by sem psali lidi třeba i ze srandy a kazili to tady a díky tomu poplatku se to stát nemůže... ten poplatek navíc není zas tak vysokej takže pokud chce opravdu někdo nějak přispět tak tu symboliskou částku zaplatí... navíc za každou zábavu se prostě musí zaplatit :)
virgill
staci kdyz se tady nekdo zmini o planovanem nakupu v growshopu a po par radach muze usetrit i nekolik tisic to mimo jine taky stoji za osm petek...
je dobře, že se platí registrace, alespoň nějaká forma příspěvku za kvalitní info
Calzone
citace:
Původní příspěvek od Endorfin
je dobře, že se platí registrace, alespoň nějaká forma příspěvku za kvalitní info


Nj, ale problém je v tom, že ten příspěvek není určený lidem co to kvalitní info sem píší...

Ale zase se by to teoreticky mohlo mít lepší dopad na úroveň fóra. V neplacené verzi jsem nebyl, tak nemůžu posoudit.
Lahvan_FlaskiCZ
kdo nechce platit, tak ať napíše esej, vo co jako go? :confused:
a pokud někdo je línej napsat pitomou esej, tak o to tolik nestojí, ne?
Lahvan_FlaskiCZ :
jen tak z hecu, kolik jsi napsal eseji co by mneli hodnotu aspon tech 40kc?
Lahvan_FlaskiCZ
Praxer: Přibližně 28. Některé mnohem cennější. A ty?
Pan Ker
Příspěvek je určen na provoz serveru a ne těm co sem píšou kvalitní info...

Jinak Lahvane, musim uznat, že máš dobrej odhad:rolleyes:! Přibližně 28:D...
p.hudba
Nechapu jak nekdo vubec muze uvazovat o zruseni groweru!? Vsadim se ze kdyby k tomu melo dojit tak i sam carlos by ho radeji nekomu predal nez aby se zrusilo uplne! A to ze se za nej ma zaplatit ubohych 80 kc? Nechapu co tu resite
Wevi
tak tak..Pošahaných 80,- nikoho nezabije...viva la Grower!!
Hyde
Odpověď na prosbu threadu je zřejmě již zformulována: není co "vracet", G je i nadále bezplatný informační magazín co se týče přísunu info. Potom je nutné dát na misky vah:
1. zapl. příspěvku, v případě, že se chci aktivně podílet i svými poznatky a zkušenostmi (v podstatě unfair - kontraproduktivní) a to za zanedbatelných, přesto odůvodněných 80,-
2. docílení jakési komunikační ekologie, bez které tu odcházelo a odchází řada kvalitních členů, kteří se po návratu z dovolené nestačí divit, kdo jim stihnul v jejich trýdech nadělat takový čurbes. Ti si zahulí a rezignovaně se vrátí do role čtenáře. A tady vidím jedinou možnou cestu - 80,-O.K. Věřím, že chuť flejmovat, či psaní OT ztrácí veškerou intenzitu i kdyby to stálo byť 2,- Kč. K tomuto pozitivu je třeba ještě dodat, že provoz téhle zábavy skutečně něco stojí!
citace:
Původní příspěvek od Calzone
Ale zase se by to teoreticky mohlo mít lepší dopad na úroveň fóra.

Tento systém už hezkou chvíli funguje, a co se jeho efektivity týká, by určitě někdo z MODů zvládl v nějaké výpovědní statistice obhájit či vyvrátit.

edit: hledám, hledám, žádnou esej nenacházím... chtěl bych si konečně nějakou přečíst... nebo nebudou k dispozici?...jsou tematicky dané?... bylo by možné umístit ji v profilu registrujícího se člena?...třeba místo "Fotoaparát"?
za všetko sa platí ...a okrem tohu tu plačú díleri ...ked máte intrenet a mobil...čo vám chýba ??????
každý pestovatel je vdačný za informácie ...ten plač kt. chce mať len viac pre seba ...
Zedy
A může mi někdo vysvětlit jak by asi šlapal Grower bez finančních příspěvků v bodobě placené sms při registraci? Podívejte se do sponzoringu, přes ty prachy šlape celej hardware, kterej pohání Growera ne?! Dyť je to jen blbejch 79,- :rolleyes:
Lahvan_FlaskiCZ
Zedy: 5 let šlapal zadarmo, pouze na základě darů od členů kteří za to dostali titul. :wink:
Zedy
Ty jo todle sem třeba nevěděl a pak se to zvrtlo a byly potřeba prachy jo?
No hele co si mám představit pod tím titulem?

500
Soul Rebel
Zedy> nevim sice co znamena ta tvoje 500, ale onen zminovany titul je Staly Clen -> mlady clen, rastafari, teleso, kaya-man, rizkoman, mastickarka... vis jak ne?:wink:
Zedy
Jo todle je ten titul a já si pořád říkal kde to ty lidi vzali hele:)
Jsem pro zpoplatnění...
Cuss.Taky jsem to řešil nedávno.Koukni sem.

A pro všechny další,kteří najdou směšných 79 kaček

http://grower.cz/forum/register.php?action=donate

čuss
Zedy
Locus:

co by sis představoval pod tou aktualizací?

Jinak registrace už je zase bez poplatku? :(
Locusi, dotaz - zajímal ses někdy o to, kolik si do kapsy strčí majitel kina z prodeje lístků? A pokud ano a přišlo Ti to moc, stačilo najít jiný kino. Mno a jestli je to jediný kino, kde hrajou film, kterej chceš vidět, tak je holt rozhodnutí na Tobě - zaplatit (vidět) nebo nezaplatit (nevidět).
A bylo by to "strká si moc do kapsy" výsledkem počítání, čili cena prodejní - cena nákupní - kompletní režijní náklady = čistej zisk?

Lidi, připomínáte mi jednoho mýho známýho - všichni jsou zloději, všichni si strkají peníze do kapsy, ale že by něco věděl o tom, že hrubej zisk a čistej zisk je SAKRA velkej rozdíl, resp. že by se o to vůbec zajímal, to ne - přece takovejch let tu bylo všechno za dostupný ceny, tak to přece musí jít i teď - jenom musej ti "mocní" chtít.

Tohle píšu jako bývalá účetní.
wile
Mne osobne to spoplatnenie prilis nevadi. Registraciu som si zaplatil.

Bol som tu aj pred spoplatnenim a ked som videl zrazu, ze sa zaviedli nejake poplatky, bol som dost nemilo prekvapeny, ale po zvazeni myslim, ze je to spravne, kazdopadne ma majitel serveru na to pravo:)
A ked som si registraciu zaplatil, aspon som si ju vazil a aj si vazim to, ze mam vlastne konto, ze tu na fore mozem vystupovat pod nejakym nickom, ze mozem pisat prispevky, ze mozem pisat PMka so sqelymi ludmi, ktori tu su a podobne.

Grower je autorita(co sa tyka konope) a myslim, ze tym spoplatnenim iba nabral na serioznosti. Vsetko co je dobre nieco stoji. Defakto zaplatite za to, ze sa mozete pripojit ku skupine ludi, ktori vytvorili skvele forum plne uzitocnych informacii(teda pokial mate na konope podobne nazory:D)
Zedy
citace:
Původní příspěvek od wile
Vsetko co je dobre nieco stoji. Defakto zaplatite za to, ze sa mozete pripojit ku skupine ludi, ktori vytvorili skvele forum plne uzitocnych informacii


Jak píše wile, všechno co je dobrý něco stojí a to mluví za všechno!! Jsem pro zpoplatněnou registraci a vždycky když můžu tak rád zaplatím jako sponzoring, jsem rád za to, že si zde můžu načerpat tolik kvalitních informací a za to že je zde tolik dobrých lidí a ta částka za takovou kvalitu, která je zde na growerovi je pořád směšná!
ing
Zdravím, já souhlasím, kdo nemaže tak nejede.
A 79 očí zas není tak moc. Za informace, které jsem tu získal, tak je to za BABKU.
Všem přeji mnoho úspěchů.
S pozdravem
ing
Hyde
citace:
Původní příspěvek od ZeeGun
Zpoplatnění je good ale ty co nejsou registrovaný by neměli mít přístup všude

Mohl by jsi prosím uvést alespoň návrh, kam a proč by nereg. neměli mít přístup?
citace:
Původní příspěvek od SIMOR
Cuss.Taky jsem to řešil nedávno.Koukni sem.

A pro všechny další,kteří najdou směšných 79 kaček

http://grower.cz/forum/register.php?action=donate

čuss

79,- není moc za to co tu člověk sežene za informace . nebýt G tak tam mám místo kytek tu džungli co tam byla předtím!!!!!
rád přispěji!
A při tom kolik jsme ochotni dát do všech hnojek, větráku,lamp.......
tak za teorii k tomu všemu mi 79,- pesos nepříjde moc. Za to by člověk nekoupil ani knihu o konopí a navíc tady jsou "živé"rady!:frog:
;) Ať se všem zelení;)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma