Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Pokročilé Techniky a Experimenty

Stránky: 1 2 [3] 
Mini LED box by Hogi - Klikni zde pro originální téma
hogi
Tak už sem tohle kolo sklidil. Sklidil sem o tejden dřív, protože mi začaly vadnout a usychat listy a už nemělo cenu kytičky trápit. Výnos nebude nic moc (tipuju tak kolem 5g), ale je to rozhodně lepší než minulý kolo. Nevim, jestli byl dobrej nápad snižovat dobu svícení, to se mohlo podepsat na výnosu (teorie to ale byla zajímavá).

Příště pojedu klasicky 12h a poslední 2 tejdny navíc na flushing dám třeba 8h, aby kytky úplně dozrály... Už mám nachystaný řízky na další kolo. Bude tam 8 řízků, který pojedou rovnou 12h, tak uvidímě co z toho tentokrát bude. Pojedu ICE, BB, SS a Misty (sice sem si řikal, že příště chci jet jen jeden druh, ale snad se mi to zase nějak nezvrtne...)

Uvidímě jak to bude s kvalitou týhle sklizně, ale vizuálně to vypadá docela pěkně...

Tak do tejdne, takdy bude pokračování dalšího kola.
hogi
Tak sem rozjel nový osazenstvo. Je to 4 x ICE, 1 x BB, 1 x SS a 1 x Misty. Všechny kytky kromě Misty už sou pod ledkama (misty ještě nezakořenila) a jedou už rovnou 12:12. Tentokrát nechám periodu 12h po celou dobu a uvidíme co na který kytce naroste. Dneska dostaly první dávku hnojiva Wuxal 2ml a OBM 5ml na 2l vody. Ještě koupim phytamin a pak nějakej doping na palice...
hogi
Už je osazenstvo kompletní. Všechyn kytky si spokojeně vegetěj a sem zvědavej co z týhle kombinace vznikne. Objednal sem květovej stimulátor od b'cuzz a phytamin, tak až mi to přijde, tak budou dostávat i doping. Hnojiva zatim zůstanou původní a časem začnu nakupovat další přípravky. Docela by mě zajímalo, jestli nemáte někdo zkušenosti s Bloom-up od ecolizeru?
hogi
Máme tu smokereport z minulýho kola. Zatim sem chutnal ICE.

Vůně: nic moc extra. Neni skoro cejtit.
Chuť: mentolová se sladkym dozvukem. Vůbec neškrábe v krku a nenutí kašlat.
Naládoval sem do fajfky 0,1g. Po 10 minutách sem byl vysmátej (ale ne žádný záchvaty smíchu) a strašně akční. Pořád bych něco dělal a měl sem spoustu energie.
Po hodině na mě padla únava, ale ta byla jen 30 minut. Když únava opadla, tak sem vyrazil na kolo ujel v pohodě 30 km a když sem přijel, tak sem se strašně přežral, protože sem měl hlad jako kráva. Teď na mě zase padla únava a půjdu si už asi lehnout.

Takže sem s timhle modelem velmi spokojenej. Chuťově perfektní, účinnek spíš energickej a docela dlouhej, ještě teď (5hodin po hulení) mám výbornou vysmátou náladu, ale už sem dost unavenej.

Ještě bude smokereport z BB, ale tu sem sklízel pozdějc a bude suchá tak za tejden. Zatim mám poznatek že krásně sladce voní...
hogi
Další pravidelně nepravidelná aktualizace. Kytky už postupně začínaj kvést a bujně rostou. Jednu ICE sem musel zaštípnout, protože byla vyrostlá až moc, takže buhežel mi nevyšlo jet všechny kytky bez zaštípnutí. Ta ice se sama větvila už před zaštípnutim, tak se bojim, aby mi zase všechno nepřerostla. Kdyžtak ji trochu přistříhnu křídla... Zejtra by mi měl přijít květovej stimulátor, tak uvidim, jestli začnou kvést rychlejc a víc, oproti minulýmu kolu...

Jinak BB z minula je už usušená. Ještě sem ji nezkoušel, ale lepí jako kepí... Pryskyřice je na ní fakt požehnaně a má krásnou ovocnou vůni... Už se mi na ni sbíhaj sliny. Docela mě mrzí, že v tomhle kole mám jen jeden řízek BB.
hogi
Dneska sem použil květovej stimulátor a phytamin, co mi přišli. Tak sem zvědavej, jak se projeví dlouhodobější používání. Phytaminem sem postříkal i všechny pokojový kytky a zbytkem stimulátoru s OBM sem zalil feferonky.

Taky sem dneska zkoušel BB. Je to docela stoned umrtvovač. Chuť je nasládlá, ale oproti vůni nic moc extra. Skoro vůbec neškrábe, ale kouř je těžší než u ICE. Takový dobrý poblafáníčko. Člověk je pak takovej oblblej, nemůže nic pořádně dělat a sníží se koordinace pohybů a zpomalí se vnímání. Dobrý na relax a poslech hudby. Stav trvá docela dlouho. Indica původ se nezapře, ale neni to zas takovej total, že by člověk zůstal zaseklej pohledem do zdi. Na zábavu je ICE lepší...
hogi
Máme tu další fotky. Kytky rostou jako z vody. Vyrostly o 100% od doby, co sou přeplý na květ... Už se dělaj malý paličky a ICE co sem nezastříhnul, tak se taky samy větvej, takže to nebude jen jedna centrální palice, ale i postranní větve.
hogi
Další malá aktualizace. Zatim se neobjevil žádnej problém, kytkám pěkně rostou paličky a už přestávaj růst do vejšky. Zatim to vypadá docela slibně a sem zvědavej jak se bude projevovat květovej stimulátor na tvorbě palic, zatim bych řekl, že sou o něco větší než byly při minulym kole...
hogi
Další malá aktualizace. Paličky začínaj pěkně nabejvat a řekl bych, že to je lepší než minule (že by zapůsobil stimulátor a phytamin?)... Mym favoritem je malej SSáček, kterej se po přepnutí vytáhnul jen o pár cm a je odspoda až nahoru obalenej paličkama. Misty se taky nevytáhla, ale paličky zatim nemá nic moc. ICE a BB se vytáhly až o 200%. Příště bude lepší je zastříhnout na 10cm, protože tohle sem udělal s jednou ICE a vypadá líp a možná z ní bude i víc než z nezastřiženejch. Každopádně má jen 10cm a ostatní nezastřižený ICE a BB maj k 20cm. Každopádně kdybych chtěl udělat pokus s ledkama, kde by byl cílem nejvyšší výnos, tak dám sog SSáčků a uvidim co to udělá. Sem zvědavej jaký budou nakonec výnosy z jednotlivejch kytek...

Fotky dodám, až se mi nabijou baterky ve foťáku...
gona
ahoj celkom v pohode ledbox u Misty ani nečakaj že bude mať velké paličky s nej som mal uplne najmenej hulča ale jak si narazil na správne pheno tak sa teš na tu sladučkú chuŤ a príjemný vybalancovaný stav, keď si dáš málo práskov 1-2 budeš dosť HIGH keď si dáš viac budeš ako kameň:D:D..
hogi
Taky od misty očekávám, že kvantitu nahradí kvalitou. To samý je i BB, minule nebyl výnos nic moc, ale kvalita byla super. Týpek od kterýho mám SS řikal, že tohle pheno je totální zabiják, tak sem zvědavej jak dopadne ve srovnání se zabijáckym phenem ICE.
hogi
Tady sou slibovaný fotky. Při vyndavání kytek se mi stala nemilá věc... Spadla mi misty a zlomila se, takže přišla i o tu malou paličku, co měla. Holt smůla, zbyly tam 3 malinkaty, tak se snad začnou nafukovat místo tý hlavní...

Foto1: Celkovej pohled

Foto2: Vršek SS

Foto3: Vršek ICE

Foto4: Vršek BB

Foto5: Celej SS
hogi
Tak další fotoaktualizace. Nic vyjímečnýho se za tejden nestalo, jen se nafoukly paličky. Jestli to pujde takhle dál, tak budu víc než spokojenej, protože teď sem teprv v půlce květu...
Doofy
Te pic...hele mas to kruty kamo 8)...Ale mel bych dotaz Nezalezi spise na svitivosti nez na rozptylu..i kdyz 60° je fine nemusi jich bejt tolik,ale zase 30° s vetsi svitivosti....je jich potreba zase vice ale kdyz hreje cloveka u srdce tech 100000 ziwotnosti :)..Mno mas nejaky fakta proc je tomu lepe,pac nikde jsem to tady nenasel....sry ale raci se zeptam,protoze bych nerad mel doma cca 1000 ledek jen tak ;)))) peace a lets grow .)
hogi
Tady jde hlavně o světelnej tok v lumenech, kterej vlastně určuje kolik ta dioda vyzáří světla. A to se právě počítá z úhlu a svítivosti. Svítivost určuje zase dosah svícení diody. Je dobrý najít nějakej kompromis mezi vyzařovacim úhlem a svítivostí. Podle mě je přijatelnej kompromis těch 60° a 1,5cd. Nemá smysl kupovat diody pod 30°, protože sice hodně svítěj ale ve velmi malym úhlu, takže z nich jde málo "světla". Na tohle dojel ve svym boxu Ifr (už se smazal) měl sice svítivost 10 000mcd, ale úhel měl jen 18° a skoro vůbec mu to pod tim nerostlo.
Doofy
ouk...tak teda rikas raci jit do tech 60°j?...Mno cece a jak svitej ty mrsky....prosvitej treba nejakej hustejsi porost bo je to chabota??Sry ze te tim zatezuju ale az mi prijde kesh na ucet tak hned jdu objednawat veci obnos...cca minimalne 900 jich bude...uff ale to pajeni ;)....
Doofy
Mno tady zkousi hYp3r prave ty 30° tak se mrkni teda asi si to nevydel... http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=8105
hogi
Koukni sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...7562#post327562

Na ledky je podle mě nejlepší sog s řízkama šouplejma hned na květ, bez růstový fáze a kytky tak do 30cm.
hogi
Je tu další aktualizace. Borůvce se nedaří nějak moc dobře, začala žloutnout, blizny má skoro všechny hnědý a růst se prakticky zastavil. Tak sem ji dneska začal flushovat a půjde pod kosu jako první. Sice z ní skoro nic nebude, ale stejně nemá cenu ji dál trápit. Misty taky nějak nerozchodila ulomení špičky, tak z ní taky nic nebude. Ještě že mi dělá radost superskunk, kterej je jedna velká palice obalená lepivou pryskyřicí a pořád krásně nabejvá na velikosti. Sem zvědavej kolik z něj nakonec bude g, ale kdybych vysadil místo všech kytek jenom SS, tak bych řekl, že výnos 1g/W hravě překonám. Kytky sou 6 týdnů na 12:12 a tak za 2 týdny je začnu všechny flushovat. Uvidim jak začnou postupně dozrávat...
zmetek
To je nadhera. Ted jde dobre videt ze i pod diodama to jde. Sem zvedavej kolik toho nakonec bude.
hogi
No tak výnos budu brát jako orientační a rozhodně to nebude maximum co se pod ledkama dá dosáhnout, protože moje podmínky zadleka nejsou ideální. Taky sem prakticky přišel o výnos ze 2 kytek (z Misty nebude žádnej z BB hodně malej), ale na příkladu SS je vidět, že i pod takhle malou wattáží ledek dokážou vyrůst pěkný kousky...
N3m3515
To jedes kamo z rezu matky ci ze seminek dikec
hogi
Když by ses kouknul na tenhle příspěvek http://grower.cz/forum/showthread.p...7013#post427013 tak poznáš, že je to všechno z řízků ;-)
hogi
Tak trochu sem prostříhal listy, který začaly žloutnout. BB má už skoro 2 tejdny zálivky destilkou za sebou a zejtra pujde na víkend do tmy a v neděli ji seknu. Ostatní účastníci maj ještě tejden života k dobru.

Fotky:

3. Celkovej pohled

2. Palička ICE

1. SuperSkunk
hogi
Tak posílám poslední fotky před sklizní. Kytky byly na 12:12 8 týdnů a poslední 2 týdny sem je zalejval destilkou (nějak sem nepochytil rozdíl mezi zalejvánim destilkou a vodou z vodovodu, takže příště to bude vodovod). Mohl sem je nechat ještě tak o tejden dýl, ae potřeboval sem uvolnit skříňku, abych měl kam dát matky, protože se mi do minimatkárny už nevešly. Teď kytky ještě budou žít 2 dny o tmě a pak je šmiknu a usušim je silikagelem. Tahle sklizeň vypadá podstatně líp než předchozí, ale zas nějakej šlágr to nebude a vidim ještě hodně rezerv.

BB, co sem sklízel minulej tejden je už suchá a podle očekávání na ní skoro nic nenarostlo. Je to přibližně čtvrt gramu. Kvalitu posoudim až budu mít náladu.
kouba
ja teda necjci kazit nikomu radost ale jen tak jsme se chtel zeptat nebylo by jednodusi koupit asi 70w sodik a pestovat tak aby bylo aspon na brcko ??? lae jinak fandim konecne neco noveho i kdyz tet uz je to trosku starsi ...........
hogi
Kouba: neboj těch čtvrt gramu bylo z jedný nepovedený kytky. Jinak z tohodle kola očekávám výnos kolem 7g, což odpovídá 0,5g/W (a to se 2 kytky nepovedly). Proč bych měl pěstovat pod sodíkem, když to dělá každej. Řiká ti něco odlišení se od davu? ;-)

Jinak při mojí spotřebě do vapíku, tak maximálně 0,5g na týden (spíš míň) mi tohle množství bude stačit na víc jak čtvrt roku (ještě teď mám géčko z minulýho kola a o byl výnos skoro poloviční než teď). Kdybych měl 70W sodík, tak ho zapínám 1x za rok a to bych pak neměl zbytek roku o co se starat....
hogi
Tak sem si dal včera do vapíku přibližně desetinu úrody BB. Chuť nasládlá, ale spíš průměr, mohla bejt víc ovocná. "Kouř" byl docela těžkej a sytej. Dal sem první balónek a řikal sem si, že je to docela síla, pak sem vydejchal druhej, to už uplynulo 10 minut a byl sem docela zbouranej, ale nedalo mi to a s obtížema sem dal 3. kterej sem snad vdechoval 10 minut a kolikrát sem úplně zapomněl, že vlastně vaporizuju (nastoupila už celková zmatenost, se zásekama a naprostou neschopností se na něco soustředit a něco kloudnýho dělat). Čtvrtej balónek sem málem nenafouknul a už sem začal ztrácet pojem o čase a ani sem už nebyl jistej kolikátej balónek vlastně mám, tak sem ho vydejchal a na další sem se už nezmoh.

Takže těch čtvrt gramu co mám z BB budu mít docela nadlouho a jestli budou i ostatní kytky taková liga (zvlášť ten super skunk), tak mám do konce roku o zábavu postaráno. Myslim, že se na síle podepsalo i sušení pomocí silikagelu, protože BB z minulýho kola, co sem taky zkoušel ve vapíku nebyla ani zdaleka takovej zabiják.
expiry_date1
hogi,Ty myslíš,že sušenie rýchlo(pomocou silikagelu) pridá na sile?Som si myslel skôr,že kvôli tomu sa suší pomaly.No,osobne som silikagél občas používal na záštipky,ale nezdalo sa mi to silnejšie:)
Jahudka!
hogi - BB je dobra rozsekavka,akorat mam po ni stoned stav a koukam,ze ty taky)))Ja osobne mam radsi energicky modely.Ten SS bude taky nejspis hodne indica a bude mit stoned stav.Jsem zvedavej co bude silnejsi,jestli BB nebo SS.Oboje je klasika.
hogi
Expiry: Jestli to přidá na síle, to uvidim až porovnám ice sušenou silikagelem a ice sušenou normálně na vzduchu za tmy a pokojový teploty. Ale řekl bych že u toho silikagelu neprobíhá oxidace THC, ale uvidíme až po posouzení od několika lidí.

Jahudka: No ta BB je fakt stoned, SS sem ještě nezkoušel, ale ten týek od kterýho ho mám řikal že je to koma model. Akorát tu BB sem měl vždycky takovou přichcíplou a oproti ostatním měla minimální paličky. Co sem ji dával Reejackovi, tak měl to samý v porovnání s ICE, příští kolo jí dám ještě jednu šanci a uvidim. Stoned stav má taky něco do sebe, zvlášť když se člověk odpálí večer než jde spát.
Jahudka!
hogi - S tim nic nenadelas.Ma ridky a celkem maly paldy,vetsi wattaz samozrejme dokaze vic nez ledky,ale i tak je to spis ve vynosu podprumer.Vynos vynahrazuje silou,ale jsou podle me i lepsi modely..
hogi
Včera sem testoval SS. Je to spíš takovej beta test, protože včera sem byl hodně unavenej po předešlý kalbě a SS neni ještě úplně suchej. Výhoda Volcana je, že sežere i vlhkej matroš, takže to nebyl žádnej problém.

Dal sem na sítko záštipek paličky o velikosti přibližně 2x2x2mm (tipnul bych to tak na 0,01g až 0,02g suchýho), rozstříhal sem to nůžkama, ale pokrylo to strašně malou plochu, takže extrakt v balonku byl slabej, takže sílu kouře a zhulenost na balónky nemůžu porovnat. Chuť byla nasládlá, jemně kořeněná. Celkem sem z tohodle množství nafouknul 5 balónků. Po 1,5 balónku sem začínal cejtit účinky, stav byl ze začátku stoned a byl sem celkově uvolněnej a spokojenej. Pustil sem si CD a lehnul sem si na gauč a spokojeně poslouchal. Po půl hodině nastoupil euforickej stav, kdy sem najednou měl pocit šílený radosti a pořád bych něco dělal. Tenhle stav odezněl asi po hodině a pak sem usnul.

Celkově sem byl z účinku příjemně překvapenej. Vypadá to na siláka a stav je po něm docela pohodovej, i ze začátku člověk může normálně fungovat a neskolí ho to jako ta BB. Příště ho vyzkoušim až bude usušenej a a já nebudu po probdělý noci.
hogi
Takže už se všechno usušilo. Celkem toho je přibližně 6g, což neni zas tak špatnej výkon, ale mohlo toho bejt víc. Tímto končej pěstitelský pokusy v tomhle boxu a budu ho využívat pouze jako matkárnu. Už sem tam přemístil kytky ze stávající matkárny a tu budu používat jen na zakořeňování. Do konce měsíce snad zprovoznim novej led box a rozjedu další kolo.

Smokereport ICE3:
jen v rychlosti sem dávám report z vaporizace ICE (pheno 3). Vůně nic moc, chuť je průměrná, zemitá, ničim nějak moc nevyniká. Stav je totální umrtvovač, řekl bych že ještě větší umrtvovač než BB. Po prvnim balónku sem už cejtil že sem zhulenej a další balónky už byla apokalypsa. Je to zatim nejvíc vytuhávací model co sem zažil. Pak sem ještě 3 balónek smíchal s meduňkou, abych vylepšil chuť a byla to fakt chuťovka...
mopheus69
Zdravim hogi maš to tu super, sledujem od zaciatku. Tiež som robil pokusi z ledkami (možno pamataš som to tu pisal)ale krachlo to z financiami. Teraz už su financie, a niečo som už aj o tych ledkach pochytil. Planujem objednať nejakych 1000 kusov
a rozbehnut to na plno tentokrat do konca. Mam na teba hogi jednu prozbu, neviem ake ledky objednať, ja chcem 110° 500mcd . Alebo su lepsie tie čo maš ty? (60° 1500mcd). Vopred vdaka
fakt super k+
hogi
Nazdar. Díky za chválu. Z těch 2 druhů ledek mám subjektivní pocit, že ty 1500mcd svítěj líp, ale naštěstí zkouší těch 500mcd White, tak sem zvědavej jak to pod nima poroste. Bejt tebou, tak ještě chvíli počkám a rozhodnu se podle výsledků.
kouba
jo v tomhle mas pravdu ze pod sodikem pestuje vetsina ale zase proc to delat slozite kdyz to jde delat jednoduse ? ale jestli hulis pul g za tyden tak to chapu ze nemas duvod pestovat ve vetsim mnozstvi , jen jsme chtel jako konstatovat ze pod tim sodikem by to slo podstatne lip ale jinak ti fandim
mopheus69
zdravim, tak som sa rozhodol a objednal som lenn 500ks tych 660,500mcd,110° aked to bude dobre pod tym rast tak objednam dalsich 500ks
samozrejme+dake modre. budem postupne informovat
tak zatial
Survivor
Jak to dopadlo s těma 660,500mcd,110° ??

|
|
|
|
\/
Potom napiš pls. Chtěl bych vědět jak to svítí.
mopheus69
tak zatial nijak lebo objednavka nebola dorucena a tak mamicka je pod dvoma usporkami 18w
v utorok idem do prahy tak si to vyzdvihnem osobne
mopheus69
zdravým, takže po dlhom čakaní som si musel ist po ledky do prahy osobne
kúpil som 500 ks. red-660nm 110° 500mcd
zatiaľ som dal dokopi len 120 led ale čoskoro budu hotove setky tu su nieake foto
mopheus69
zdravim tak uz mam vysnene ledky a prve hotove lampicky
pridavam nejake foto
zmetek
mopheus69:nevidim zadny modry, naky tam ale urcite mas ne?Kolik tech cervenych tam mas?120?Zajimalo jak si to pajel.Me to pajeni leze na nervy.
mopheus69
vidíš dobre modré tam niesu zatiaľ, to časom pribudnú
teraz ich tam je 120 dnes urobím dalšie panely
robim male panely, 30led na jednom bez odporou
je to rýchlejšie a daju sa dat do skrinky ,,hociakych rozmerov,, :-)
mam mikropájku a ide to celkom rýchlo keď to bude dobre rast tak plánujem ešte nejakých 1000 ks :-)
zmetek
jen pod cervenyma nevim jak to poroste ale rekl bych ze moc ne.dal bych tam aspon par modrejch.Ty si spoje leptas sam?Jak to delas?

Hogi: dlouho nebyla zadna aktualizace, jak to vypada?
mopheus69
leptam sam, pouzivam ciernu fixu a chlorid zelezity.
nic zlozite zvlaadne kazdy
zmetek
jj tak to neni tak slozity

Nevite nekdo jestli by sly diody napajet spinanym zdrojem? Jde mi o to jestli to pod tim poroste stejne jako pod beznym zdrojem. Potreboval bych tak 70W nebo trochu vic pri 12V (kdyby nekdo vedel o takovym zdroji-nespinanym stabiliz. tak PM pls).
mopheus69
Zdravíčko- tak nejaka fotka po 14tich dnoch pod ledkami
neviem preco ale tha furt dajak listy nerastu ale palicky sa tvoria
vonia to super
mopheus69
ta fotka
medulda
zmetek: určitě na to nemůže mít spínanej zdroj vliv. Na jeho výstupu je napětí srovnatelné kvality jako z klasického zdroje, nehodí se akorát pro audio techniku. Můžeš použít třeba AT zdroj z počítače, dá se sehnat levně v PC bazarech. Když ho budeš používat, snaž se obě větve (5V a 12V) zatěžovat rovnoměrně - tj. že budeš mít dva druhy panelů: jeden na 5V a jeden na 12V.
zmetek
medulda: diky asi teda pouziju ten spinanej zdroj. PC zdroj nechci a 5V panely by byli taky problem-
hogi
Koukám že se tu rozjelo pirátský vysílání. Led box 1 je ukončenej a teď slouží jako skladiště matek. Na pěstování sem na podzim neměl vůbec čas a to se projevilo i na mejch kytičkách, který strádaly, snad se daj co nejdřív do pořádku. Taď rozjíždim zkušební kolo v boxu 2.0.
ROBE
HOGI:zdar avšechno nej do2007!Přečetl jsem si tvé přispěvky
a do konce unora chci postavit skřín. Mam jen dotaz naLEDky
v EZK.mají660nm/200mcd po1,00KČ ,vím že200mcd je dost
málo jen je výborná cena.Stálo by zato udělat to z toho?
DÍKY ZA RADU.
mopheus69
Robe-skus tieto http://www.gme.cz/index.php?action=...6133&pict=&jaz=
ja ich mam a som spokojný a keď kúpiš naraz 500ks tak ta to vyjde na nejakých 90hl za kus českých
Jaguar
Ahoj.já bych teda nedelal serioparalelní bloky 100/X (90červená,10modrá) na usměrněnejch 220V.Za a) při neopatrný manipulaci to je nebezpečný.b) pokud by se zvyšovala uměle vlhkost (i prirozene) tak by se mohla srážet na vodičích (tištáku,pokud by byl nechráněný) a skratovalo by to.c)pokud by se nám 1 LEDka pokazila (přetížením,vadou materiálu) byl by celý blok kaput a zjištovat která odešla by bylo hodně pracný (pokud by to nebylo přímo vidět-třeba u průhledných čoček by byl videt spálený polovodič).Taky by nebylo na škodu chránit to pojistkami.Nebo koupit ´´nepájivé pole´´ a aktuálně si upravovat rozvržení a počet LED,vhodné zejména pro testování.Nebo když vám roste nová rostlinka ze semínka a máte ji cm od LEDek,tak je zbytečný aby bežel celej panel xW,když využije svit třeba pouze 10 LED....toto si už stejně asi nikdo nepřečte a stejně to každej ví..
Erko3188
Cavte chcel by som sa informovat aky je najvhodnejsi model na pestovanie pod led fakt dik Growu hold
darxtar
citace:
Původní příspěvek od Erko3188
Cavte chcel by som sa informovat aky je najvhodnejsi model na pestovanie pod led fakt dik Growu hold


jednoznacne "Led Rosenthal Super Bud" :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma