Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Hydroponie

Stránky: 1 [2] 
PEROXID VODÍKU H2O2 - využití - Klikni zde pro originální téma
WAMParjan
jj peroxid furt n ěkam cpát ppičo jak říkal stoned rider včera mám pocit že furt growíme v roce 1996 :( :( . . .
Hopík44
Tak tak, souhlas
Connoisseur
citace:
Původní příspěvek od Hopík44
Tak tak, souhlas

s čím?
Hopík44
citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
jj peroxid furt n ěkam cpát ppičo
citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
jj peroxid furt n ěkam cpát ppičo jak říkal stoned rider včera mám pocit že furt growíme v roce 1996 :( :( . . .


A co používá grower současnosti? Nějaký 10x dražší produkt v barevné lahvi s etiketou plnou slibů o nánosu pryskyřice a slaďoučké chuti?

Já třeba nepěstuju ani jako v roce 1996 ale jako za Marie Terezie a jsem na to hrdý: hnůj, kompost, vermikompost, guano a šmitec.
Seky
Nedávno sem byl v drogerii koupit třicítku peroxid a zaskočilo mě co po mě všechno chtěli. Musel sem vyplnit speciální formůlář ve kterém jsou uvedeny soukromé údaje (jméno, příjmení, adresa ...). Jedná se o nový zákon který registruje všechny kupující prekurzorů výbušnin. Tak pozor na to.


citace:

Vážení zákazníci ,
v souvislosti s chystanou změny legislativy platnou od 1.9.2014, kdy vstoupilo v platnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 98/2013 o uvádění prekurzorů výbušnin na trh a o jejich používání.
Toto Nařízení se dotýká regulace prodeje prekurzorů výbušnin široké veřejnosti, z nichž vám dodáváme peroxid vodíku 30 % obsažený v přípravcích Peroxid vodíku technický 30 % .
Dne 19.11.2014 vyšel ve Sbírce zákonů český zákon č. 259/2014 o prekurzorech výbušnin a o změně zákona č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích, ve znění pozdějších předpisů (zákon o prekurzorech výbušnin), který nabývá účinnosti dne 5.12.2014. Z něj mimo jiné vyplývá, že hospodářský subjekt (drogerie, market), který zpřístupňuje osobám z řad široké veřejnosti prekurzory výbušnin podléhající omezení, bude mj. povinen registrovat všechny transakce, tedy prodeje peroxidu vodíku 30 %.
Registrace (podle zákona) musí zahrnovat nejméně tyto údaje:
a) jméno, adresu a případně osobní číslo prokazující totožnost osoby z řad široké veřejnosti nebo druh a číslo úředního průkazu totožnosti;
b) název látky nebo směsi, včetně její koncentrace;
c) množství látky nebo směsi;
d) zamýšlené použití látky nebo směsi podle prohlášení osoby z řad široké veřejnosti;
e) datum a místo transakce;
f) podpis osoby z řad široké veřejnosti.
sailinder
citace:
Původní příspěvek od Seky
Nedávno sem byl v drogerii koupit třicítku peroxid a zaskočilo mě co po mě všechno chtěli. Musel sem vyplnit speciální formůlář ve kterém jsou uvedeny soukromé údaje (jméno, příjmení, adresa ...). Jedná se o nový zákon který registruje všechny kupující prekurzorů výbušnin. Tak pozor na to.




zdarec,to je furt super,na sk sem kupoval peroxid uz pred pul rokem na obcanku,a teraz ho nie je mozne zohnat vobec...
smoke85
V ČR v mega řetězcích typu Hornbach, či OBI se, právě kvůli výše zmíněné změně legislativy, s tím nechtějí yebat, netvoří to hlavní proud obratu a proto vyrušili z prodeje tyto položky úplně. V menších drogeriích je k dostání stále, měli sice jen 2 lahvičky 30% po 0,4l, ale dokonce po mě nechtěli nic vyplňovat.
Rookie
Ahoj mam nejaky hnedy sajrajt na korenech a co jsem si vycetl tak je to na peroxid. Pouzivam hnojky AH. Kdyz budu chtit nasadit peroxid pochopil jsem spravne ze musim vysadit root stimulator a enzymy? Kolika % peroxid mam koupit, kde a kolik ho nalit treba na 10l roztoku. Mam pseudo-aero Amazon 116. Kdyz budou koreny vypadat dobre muzu vymenit roztok za normalni s enzymy a root stimulem nebo to mam nechat v roztoku s peroxidem?
Sory za stupidni otazky ale jsem novacek a potrebuju to vysvetlit jednoduse pro idioty :D
Diky
Mard
citace:
Původní příspěvek od Rookie
Ahoj mam nejaky hnedy sajrajt na korenech a co jsem si vycetl tak je to na peroxid. Pouzivam hnojky AH. Kdyz budu chtit nasadit peroxid pochopil jsem spravne ze musim vysadit root stimulator a enzymy? Kolika % peroxid mam koupit, kde a kolik ho nalit treba na 10l roztoku. Mam pseudo-aero Amazon 116. Kdyz budou koreny vypadat dobre muzu vymenit roztok za normalni s enzymy a root stimulem nebo to mam nechat v roztoku s peroxidem?
Sory za stupidni otazky ale jsem novacek a potrebuju to vysvetlit jednoduse pro idioty :D
Diky


No pro pěstitele jako jsi ty je nejlepší si nejdříve přečíst FAQ!
http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html
Kdyby se každýmu mělo vysvětlovat všechno znova, tak bychom se nikam dál nedostali a jen by se neustále omývaly základy. Doufám že to chápeš.
Rookie
Mard jasny to je presne to co jsem potreboval uz jsem zapomnel ze to je ve faq. Ted uz jen sehnat 35% peroxid:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma