Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 5 
Zelená je tráva, fotbal to je hra! - Klikni zde pro originální téma
PORSCHAK
Skandalf- No právě, ruskou jsem taky našel, ale tam naštěstí něigráju.
Asi je budu muset poprosit, i když to se mi právě moc nechce. Zatim se prosazuju do kádru a jsem vůbec rád, že s nima můžu trénovat. Po pěti absolvovanejch trénincích od začátku sezóny mě na tréninku zmařili kotník, byl jsem tři tejdny off a pak jsem odjel na náplanovanou dovvolenou na dva tejdny domu. Teď se zase začleňuju a nechci je hned otravovat.
Jinak dík za snahu, zdar.
Tý jo, viděli jste někdo Ml. Boleslav s Olympique Marseille? Já sledoval 2. poločas a to teda byla fotbalová pohádka se vším všudy :)
Holááá Zbrojovka (BOBY) Brno!
Pampalini
to Apofis jo byl jsem tam s holkou na jare pekna kosa.
Nastesti tam meli peceny burty a grog tak celkem v poho
mas pravdu celkem dobra atmosfera
Apofiss
až bude klub ekonomicky stabilní, budou chtít....navíc druhá liga je možná i lepší...nejlepší byla třetí :D
xpapousek
Che,stejne se tesim na to az zase první 4.místa v tabulce první ligy budou okupovat 4 pražský týmy...to byla sranda...nejsem nejakej pragocentral ale tohle me bavilo...
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od xpapousek
Che,stejne se tesim na to az zase první 4.místa v tabulce první ligy budou okupovat 4 pražský týmy...to byla sranda...nejsem nejakej pragocentral ale tohle me bavilo...


fuck off :D baník vás pojebe
Moltres
Přesně tak, Baník pičo!!!:frog:
'grass'
Dívat se zhulený na fotbal přímo na stadiou je fakt střela..tím víc pokud je na Bazalech hafo lidí a začne třeba druhá strana odpovídá nebo jakýkoliv chorály..jestě s ohněma a je to ten nejlepší zážitek k jakému v Ostravě můžeš přijít...takže hulte a choďte na fotbal protože baníček nejlepší u nás..:)
Moltres
Jo,jo. Kdo nezažil, nepochopí:)
Škoda jen, že teď chodí tak málo lidí. V seznoně, kdy se udělal titul, to byly euforky!
Apofiss
citace:
Původní příspěvek od xpapousek
Che,stejne se tesim na to az zase první 4.místa v tabulce první ligy budou okupovat 4 pražský týmy...to byla sranda...nejsem nejakej pragocentral ale tohle me bavilo...



to myslíš Bohemka, Slavia, Žižkov a Xaverov? :D Protože se Spartou já nepočítám :vampire:
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Moltres
Jo,jo. Kdo nezažil, nepochopí:)
Škoda jen, že teď chodí tak málo lidí. V seznoně, kdy se udělal titul, to byly euforky!


fuck off.kolik z vás fandilio baníku,když hrál na
14.místě v sezonach 95/96 atd.
Moltres
fuck off! Nefandim české lize, je o hovně! Mluvil jsem o atmosféře, která tam panovala, more..
Jay-jay
nie,pyco do koho ty :D
soráč jestli to vyznělo jako útok na tebe,tak to nebylo myšleno.jen strašně moc lidí bylo najednou "baník" když se vyhrávalo a přitom nemělo vůbec páru o čem mluví
Moltres
V poho:D
Já mezi lidi "baník" nepatřil, ale v té sezoně jsem se tam byl cca třikrát podívat. Jak díky kvalitnímu fotbalu, tak i kulise. Šálu ani čapku jsem nehrotil, nechtěl jsem být "in" :D
Jay-jay
to je právě ono, "in". hodně z nich byli kokotci,kteří za rok zase přelétli k něčemu jinému
mrakoplas
Slavie mi dela radost......v 80min 0:1 konec zapasu 2:1 ...my hrajem srdickem :bravo: ...uz to vidim, jak na novem stadionu v Dolicku hrajem ligu mistru.....:bravo:
Ježíš
mrak: voe to sou nervy, ja se po dlouhy dobe koukal na fotbal, v 70. minute to psychicky nevydrzel a prepnul jsem to. a pak koukam ze slavka nakonec vyhrala ;) nutno rict ze zaslouzene, nebavi me koukat na zandoura co predvadelo brno.
M@rty
Zkurvena Slavia sem na to cumel celej zapas a celej zapas sem vedel ze to Brno projede. Jako jiz klasicky z vyhranyho zapasu hovno jako cep........V tomhle me Brno fakt sere.....Ale aspon nebojujou o udrzeni jako minulych par sezon........
Tayem de Tox
http://www.stream.cz/video/1290-kdo-umi-ten-umi/7

nejen české lize schází kvalita :D ale co, je to prostě kulatý ;)
mrakoplas
Ježíš-.... taky si myslim, ze to bylo zaslouzeny i kdyz parkrat Brno nebezpecne zahrozilo z brejku.Proste hrali fakt jen na zadoura, ale zas maj mladej kadr co jim do budoucnosti bude k dobru , pokud to nerozprodaj ....Slavia taky zacinala da se rict od nuly z mladasama a ted vedem ligu pred rudejma bafunarskejma prachacema....
M@rty- ja ti dam zkurvena Slavia , radsi si Bobyku uprav plenky at se z toho nepokadis:D a docela me prekvapilo ,ze nehraje Pacanda od zacatku ,asi zase spis chlasta nez chodi na treninky ,coz...:D
Tayem de Tox- skoda ze to po mne chce nejaky perpetummobile abych to mohl spustil a na to jim prdim ,ale urcite to bude dobry:D
Jay-jay
hrajete někdo www.soccerproject.com ?
nide
doporucuju soutez http://fantasy.premierleague.com/
sice bude za chvili konec, ale na podzim se urcite registrujte a hrejte. Je to paradni zabava. Pokud by bylo neco najasne na pravidlech, tak klidne vysvetlim.
Apofiss
Jó, ten výsledek mě mrzí.Kdybysme vyhráli, byli bychom bod od postupu, sakra.Každopádně atmoška jako vždy velmi dobrá!!!
xpapousek
Aspon ze ta bohemka za neco stoji....
Apofiss:Nejake reprorty z 2.ligi?
Apofiss
Jó, nechci to zakřiknout, ale jde to moc dobře :D , první liga nadosah, jen neselhat!Ad reporty, stačí číst sport hehe :D ,né chodíme pořád...jen na Moravu se nám nechce....ta Čáslav byla dobrá, jen ten zraněnej Slezák a malá pseudoklec pro vlajkonoše hostí trochu otrávili.Nu což, držme palce!
cosecha
Byli ste někdo včera na Bohemce? supr atmosféra,. povedenej mejdan, dobrý to bylo :)
Apofiss
Jasný! Oslava jak má být.Fakt mě dostal ten poslední gól,na ploše už byli fanoušci :D .Když odpálili šampáňa, jeden špuntvyletěl asi deset metrů do vzduchu a obloukem se snesl rovnou na mě, postupovej špunt :D
Hou repre "20" je ve finále MS, husté :)

:bravo: :bravo: :bravo:

EDIT
Ted jsem viděl ve zprávách goaly, ten 2. - no akce naprosto lahůdková!
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Skandalf
Hou repre "20" je ve finále MS, husté :)

:bravo: :bravo: :bravo:

EDIT
Ted jsem viděl ve zprávách goaly, ten 2. - no akce naprosto lahůdková!



hehe..no já jsem si přivstal ;)
Apofiss
Na finále jsem zvědavej.....to už bude maso.BTW taky se těším na 5.8.........Bohemka vs. Baník :D


EDIT: se uvidí Jay-Jay :devil:
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Na finále jsem zvědavej.....to už bude maso.BTW taky se těším na 5.8.........Bohemka vs. Baník :D



mno...3 body asi povezem k nám na severovýchod :D
Tak za 2 hoďky Finále "20".. Jsem na to fakt zvědavý, kucí budou muset max. máknout, každopádně na to se právě těším - jak v matchi s těma šikovnejma kukama vopálenejma aržentinskejma uspějou kucí takyvopálený český. Tak si to užijme vespolek ;)

:bravo::popcorn::girl:
PORSCHAK
A dneska hustej zápas Sparta-Arsenal:bravo:
Mám dva oblíbený týmy. Z českých je to Sparta (od ranného mládí)
a z anglických Arsenal (především kvůli Rosovi).
Na stařičkej, nyní již z podstatné části zbořenej stadion na Highbury vozím matroš pro stavbu bytů, která tam probíhá a o kousek dál míjím novej. Vždycky vzpomínám na Rosu, jak tam za zdí někde trénuje (na trénink chodí víc jak dva tisíce lidí a stojí 8 liber) a vůbec celej ten fotbalovej šrumec.
Včera jsem doručoval nějaký cajky v Londýně, hustej černoch s dredama v šátku (jinak tak po prdel tipuju:D) u brány to ode mě přebíral a ukazoval mi, jak čte v novinách, že Rooney je zraněnej..Pak se ptá, komu fandím, jestli Chelsea nebo Manchesteru, já se zasek a říkám, že spíš Arsenalu. Na to on "hohoooo, like me, you are my friend" a podává mi ruku. A že nám nevadí, že nemáme Henryho, že máme - a teď jmenoval asi osm jmen, na Rosu zapomněl - tak ho doplňuju, že Rosický přece taky.. A on zas"ohohooooo, course, he is the best!"
Tak mu říkám, že je Čech jak já, tak on hned "you are from the Czech Republic...Byl dobrej, věděl Českou Republiku, né Czekoslovakia jak většina lidí a taky hned, že zejtra hrajem proti českýmu mistrovi, Spartě Prague a že se toho dost bojí, prej to bude těžkej zápas (zas si nemyslím, ale přeju:D).
Hned mi začal říkat o Kollerovi, jak by byl Arsenalu dobrej, no věděl toho dost. Furt se tlemil, dělal fóry, no takovýho maníka jsem dlouho nepotkal:D
No nic, musím letět do práce, takže večer u TV, další zápas bych snad i jel do Londýna do hospody, je paráda sledovat Angličany sledující Rosu:D
Fotbalu zdar!!!:bounce:
Zenga
PORSCHAK:Presne tak,taky sou to moje nejoblibenejsi mancafty-tesim se na vecer jak malej Jarda.Jenom je skoda,ze to Sparta asi zavre a budou hrat na brejky,takze nuda!I kdyz jsem zarytej Spatran,tak budu vecer prat i Slavii,at ten Ajax vyrachne(koeficient je dulezitej,abysme priste mohli hrat rovnou zakladni skupinu)
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Zenga
(koeficient je dulezitej,abysme priste mohli hrat rovnou zakladni skupinu)


jj,aby tam moh baníček přímo :P
xpapousek
takze ahoj narazil jsem na stare fotky,takze je sem dam....

Jedna se o jeden z mejch nejvetsich zazitku z doby kdyz jsem byl v Londyne.Bydlel jsem kousek od provincniho tretiligoveho klubu Leyton Orient.S kamosem jsme se rozhodli,ze teda se zajdem juknout.No tak sme si koupili piva a sli.Pred stadakem nas ale cekalo nemile prekvapeni-chtely za to 25 paundů,heh docela dost,rekli sme si,ze se jest rozmyslime a smotly brcko pred stadakem....zapas uz probihal....
....tak sme s i pohulovaly,kdyz v tom knam prisel parek anglicanu(vypadali na bohace)a ze prej dou uz pric a jesi nechcem jejich lisky....no ty vole v tu chvily jsme si rikali,ze tu asi bude neco mezi nebem a zemi... :D
No tak sme je samo vzali,podekovali a sli...
Lisky byli na VIP tribunu.....husty....VIP vchod...uz zalejzame do vytahu-dvere se zaviraj...a tu dobehl nejakej stevard,a ze prej to by neslo....hadat sme se nechteli(zmastenost)a tak jsme se ocitli zase pred stadakem a bez lisku.... :(
Ale to nas nasralo a rekli jsme si,ze ten fotbal uvidime za kazdou cenu....obesli jme stadak a vsimli si budovy,co se prave stavela....a napad tu byl hned....
No museli jsme pockat az prejdou policajti,ktery stadak obchazeli,a sup prez plot...no adrelanin jak svin...dostat se do vysich pater byl ukol jak z Prince of Persia ale nakonec jsme to dali........a pokoukanicko?...kam se hrabe VIP...tam by sme urcite nemohli otevrit plechovky a smotnout to.... :D :D

Lidi tam chodi i na treti ligu neco kolem 10 tisic atmoska byla supr

No pak jsme na tom miste byli jeste 3 krat a moc si to uzili....viz foto... :)
xpapousek
a jeste
Jay-jay
tak jak fanoušci..u nás super.Vedeme ligu.hehe :D pičo
PORSCHAK
Jay jay-fakt dobrý pičo:D
Xpapousek, hustej zážitek, krásnej příběh:sun:



Jóóóóóóóóóóó, já du na Rosu kurvaaaaaaa, du taaaam, na slavnej Arsenal proti Spartě, na Highbury, jóóóóóóóóóóóóóóó
:bounce::bravo::bounce::bravo::bounce::bravo::bounce::bravo:

Dneska jsem obšéfoval lupeny, na poslední chvíli, kámoš totiž navnadil, že je někdo umí sehnat a to padlo. Pak jsem se na netu dozvěděl, že na Spartu ještě jsou, tak jsem se utrh při popojíždění v Londýně z práce a tajně jsem si pro ně (v pracovní době:wink: -šéfík promine:D ) dojel. Celou cestu mi trnulo, abych někoho, nebo někdo mě, neťuknul auto, jak bych pak vysvětloval šéfovi, co jsem zrovna dělal na druhý straně Londýna, no to nevim:mutant:...
Stál 46 liber jeden, celkem dost šlupek, ale kolikrát se člověk podívá na Arsenal, že, a Spartu k tomu:smoker:

Takže hukot, už se nemůžu dočkat, na tak velikým staďáku jsem ještě nebyl. Chorály budou znít a já s jedním z mých nej kamarádů to budu zhučenej polykat.
Zítra bude můj velký DEN!

Shodou okolností ještě přes den jedu doručit opět stavařský cajky na původní staďák na Highbury, takže bude sranda.
V práci už domluveno, aby jsem vypad dřív, autem sletěl zpět do Londýna, zaparkoval někde na Hammersmith (pro ty co znají) a metrem někam do východního Londýna potkat kámoše, kde se POŘÁDNĚ zhulíme, pokecáme někde na čerstvým vzduchu a vyrazíme na Highbury.
Chtěl bych na staďák dorazit už kolem sedmý, výkop je v osm, abych stihnul nasát atmošku a všechno kolem, no bude toho na koukání dost a dost:D
Už v Readingu když občas zajdu na zápas mám co dělat, abych stihl vůbec sledovat hru, to by jste nevěřili, co zhulenej člověk musí všechno sledovat a na čem si ulítne...:mutant: Ále věřili, co:wink:
Já si ulítávám na manících co fotěj s dělama, na těch co hlídaj, na divácích jak vypadaj, jak nadávaj(to je zvlášť prdel, člověk už lecčemu rozumí a stejně pokaždý uslyší novej tvar nadávky či pokřiku:D), na hráčích, na hře ( té se opravdu zhulenej moc nedovedu v kuse věnovat :D), na obrazovce, na povídání s kámošem, na pozorování západu slunce, na přemýšlení o tom a tamtom...No fakt to nejni sranda, sledovat takovej zápas:D. Jo, abych to dopověděl, v Readingu je staďák na cca 24 tis. lidí, na Spartě (kde též byl-na repre) 23 tis. tuším, a jinak na žádným velkým nebyl. Na Highbury maj kapacitu pro 60 tis. lidí, uáuááá:girl:
Sedíme za brankou v horním patře, takže doufám, že budeme mít štěstí na góly na naší straně a dobrej výhled. Lepší místa už nebyly, ale to je buřt, hlavně , že tam jsme... V Readingu jsem seděl už úplně u lajny i dost nahoře, každý má něco do sebe, za bránou nahoře ještě ne, takže aspoň změna.
Na triko vemu repre dres Rosy, snad to není mimo hru ne? Prostě jsem fanda Rosy, Arsenalu a českýho fotbalu, tak proč si ho nevzít?:sun:

Takže, až uvidíte v TV někoho v českým dresu reprezentace, ve žlutym sektoru za bránou nahoře, jak s červenýma očima pozoruje dění a blaženě se směje, tak to bude váš PORSCHAK, hahá:heart:

Tak se mějte, podám zprávu pozejtří ze zápasu.
Arsenááááál, Spartááááá, juhuhůůůůůůůůůů:bravo::bravo::bravo:
PORSCHAK
I ty rejpale:D Ba ne, nezavádějme zkreslenými informacemi..
Z části máš pravdu... Nový stadion se skutečně jmenuje Emirate Stadium, ale městská část, ve které se nachází, se Highbury nazývá. Jde o jednu ze 14 městských částí londýnského obvodu Islington.

Něco podobného, jako když Tottenham se nachází v městském obvodu Tottenham, Chelsea v Chelsea apod.
Tayem de Tox
No to je jedno... každopádně si to tam Porsche mega vychutnej! :bounce: :bravo:



Minulej výsledek jsem trefil, tak dneska bych to viděl 3:0 pro Arsenal (..a 2:1 pro Ajax :( )
Moltres
Porchaku, ani neviíš, jak Ti to závidím.. Musí to být nezapomenutelný zážitek, tak si to tam pořádně užij!

Jinak si myslim, že Arsenal Spartu rozseká.. 3:0 minimálně. A Slavia? Vubec nevim, ale i kdyby vyhrál ajax 2:1, tak postupuje Slavka, ne? Jelikož doma nedali gól...
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od Moltres
...ale i kdyby vyhrál ajax 2:1, tak postupuje Slavka, ne? Jelikož doma nedali gól...



naopak. postupoval by Ajax, protože VENKU vstřelil víc.
Ehehej, tak Slavia je tam :bravo:
Tayem de Tox
neuvěřitelné se stalo skutkem - -- svět zachvátí neodvratný chaos a zkáza, pohla se zemská osa -- -- - SLAVIE je v LIZE MISTRŮ!!!!!§ :bravo: :bravo: unmöglich :)
mrakoplas
tz voe ja su tak stastne :D
Vlčák je borec
Let´s go Slavie
Hy3nA
hurá, taky jim fandim:D
Moltres
Slavia rube! Přeju jí to, konečně už nebude vidět jen ta Sparta.. Hej, Tayem, ja byl včera nahulený a zmatený:D Pak jsem si uvědomil, že jsem tu vyblil kokotinu:frog:
Jasně že rozhodují góly, vstřelené na hřišti soupeře:)
jufik
sice fandim baniku ale slavce to preju alespon nejaky CESKY klub tam je :]
Apofiss
Alespoň nějaký VRŠOVICKÝ klub tam je :]
Ježíš
Jestlipak Rosicky bude slavit az (ne)da gol Slavii? ;)
Zenga
Ja doufam,ze slavit bude a ja s nim!
Ježíš
Zenga: at zije cesky fotbal ze?
Moltres
Rosa určitě slavit bude, protože je Sparťan.

viz http://fotbal.sport.cz/clanek/11742...de-arsenal.html
Zenga
Jezis:A Rosicky snad neni cesky fotbalista?
mto1
slavce to preju, uz bylo na case.

letos mam pocit ze bude liga zajimava. snad uz da bohemka zitra taky gol:-)
Jay-jay
coo vas tak malo?vy kurvy cooo vas tak malo :D
Jay-jay
a ještě...
Moltres
hoj Jay-jay! Byls tam? Mi to nakonec nevyšlo a jak vidím ty fotky, tak mě to sere jak cip! Dýchá na mě atmosféra vítězného ročníku:)
Ježíš
moltres: sak tak jsem to myslel hned napoprvy..
zenga: uz te vidim jak mackas zkrvaveny palce bukuresti cheche
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Moltres
hoj Jay-jay! Byls tam? Mi to nakonec nevyšlo a jak vidím ty fotky, tak mě to sere jak cip! Dýchá na mě atmosféra vítězného ročníku:)


jojo...plzeň nehrála špatně,ale dali jsme je.atmosféra znovu luxus.ceeely stadion odpovída.kdo vyhraje zápas?


..........................(hehe kdo uhádne) :D
Apofiss
Že by se vracela sezóna ostravských pseudofanoušků? :D
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Že by se vracela sezóna ostravských pseudofanoušků? :D


hm...tos mě urazil.já fandím baníku od raných dětských let :(
Apofiss
já nemyslel tebe, jen u Ostravy je to tak normální...
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Apofiss
já nemyslel tebe, jen u Ostravy je to tak normální...


no.ani bych neřek.jasně,chodilo tam těch 4-5 tisícovek poslední dvě sezony,ale to chodí všude jinde pořád.že se to občas poblázní když se daří je myslím si normální.těch 5 klacků chodí vážně všude jinde a baník měl návštěvy vždycky zajímavé.pamatuju si jak ve 13 jsem tam byl a bylo 9 tisíc,což je na naši ligu vážně dost.každopádně ta atmosféra tam je luxusní.Otepka by mohl vyprávět
mto1
tak konecne bohemka dala gol. yupii:-)
Hy3nA
A u míče je Stephen Hunt, což ostatně mužete slyšet. :D:D to mě dostalo
Ježíš
9 zlutych karet a 1 cervena, to je nevidane skore pratele :D dobre mu tak kryplovi, ten na nejakou moznost zmrzaceni a ukonceni kariery souperi vubec nehledi.
Moltres
Ty vole, celkově to byl hodně krvavý a trvdý match... Ale zvládli jsme to. Jankulovski životní forma!
pelech
A ta paradni narazecka :love: Fakt krasnej goool, az sem si rozlil novy pivo :D
xpapousek
tak tentokrat to chlapec vazne uz prehnal.Jakej na to mate nazor?Podle me neco na tom,ze podle toho vypada pak celej ceskej fotbal mozna bude....



a neco na odlehceni-ulitava ci nekdo na tomhle?http://www.youtube.com/watch?v=Lj3K_kDH3og
sancha
řepka je vymydlenej vymaštěnec ať si hraje dobře jek chce /jakože nič moč/ nechápu jak je možný že je kapitánem, kapitán by imho měl míát v hlavě trochu víc než jen hromadu hoven .. je to normální buran a že by to byl nějak dobrej fotbalista jsem si taky nevšimla/ pravda teda je že jsem to přestala sledovat tak možná že umí ale to ho neopravňuje...
Jay-jay
papousek

mazec...no a co tohle?
http://www.youtube.com/watch?v=OVuhpgCG_zs
Ježíš
Voe to je kluk, srcar kterej to tmeli, ja si rikam ty vole v sedmatriceti letech ty skluzy ty voe..

Repka je borec, dokonce nosi svoje IQ na dresu :D
waterpiper
Ikdyby byl Repka mistr sveta ve vsech sportech, tak se nemuze takhle chovat ale nechoval se nevhodne jenom on. Skoda, ze nejsou v lize mistru, to by byla reprezentace ceskeho fotbalu :) A capo je asi proto, ze by jinak rozbil celou spartu.
xpapousek
citace:
Původní příspěvek od Jay-jay


mazec...no a co tohle?
http://www.youtube.com/watch?v=OVuhpgCG_zs


hh dobra sranda...co se nekdy nestane...

takze ja ted mazu se pripravit na vecer-to vite bude se prepisovat historie......strahov uslyší hymnu ligi mistrů-beru salu(zima),hulo(sranda) a kapesnicky(to az budou hrat hymnu:D:D)
Ježíš
Hrrrr na ne!
Hehéj, pěknej footbálek dneska :)
Tayem de Tox
hoodně pěknej výklep :D radek matějovskej teda fakt školil :punk: koller udělal hrozně moc práce. stejně jako galásek. pospěch a plašil taky výborný... ..no a hlavně němčourci zahráli pěkně na hovno! :D:D:D
LSD25
veru to už team na nejakú tu medajličku :) videl som len 5 minut a elegantný gol na 3:0, nemci si v strede moc nerozumeli
Softly
Já chodim na Viktorku ! A tam na to kolik fanoušků tam je, tak každou chvíly cejtim ten opojný závan zelí :)
Pepiik
nazdar řízci:) nevíte jestli dneska bude v TV fočus? dík P.
gantali
Ja osobně mužu řict,že na fotbale huli většina lidí,aspon na baníku tomu tak je! a to nechapu ty nacky,kteří se tě zeptaj hulíš?jestli odpovíš jo,tak dostaneš pořadnou nakládačku,taky z vlastní zkušenosti.
xpapousek
Tak co jak vidite nasi sanci na uspech? Sledujete? Budete fandit?Pujde to bez Nedveda a Rosi? Muze to byt vyhodou? Ma budoucnost styl vse na Kolera?

Ja uz nasi ligu moc ani nesleduju jen par zapasu, to LM je jina, ale mistrovstvi Evropy je podle me jeste o nicem trochu jinem, i prevadena hra je podle me lepsi ... co myslite?
lukapa
Cau, tak se sledovanim fotbalu jsme na tom uplne stejne, je to celkem dobrá sranda přepnou z LM na nasi pivni G ligu, do toho jeste diky ivanku kamarade, má člověk hnedka vetsi prehled jak je to s tema kaprama..

Na Euro se celkem tesim a jsem moc zvedavy jestli tam kluci taky něco zahrajou nebo jen vydřou kurvy v hotelu, na to jsou specialisti. Cetl jsem nejaký rozhovor z Šeredovou a ptali se jí jak to vidí s čechama a říkala že kluci jsou dobří, ale že se dost soustředí na jiné aktivity (kurvy asi?), ale ja myslim ze mladi se budou chtit ukazat a že tam udělájí pořádné tóčo!! budu jim fandit, každopádně jestli Karel zase nasadí staré známé provařené kusy typu Štainer (nebo jak se jmenuje ten staroch?), tak nevim nevim, a i Milan to ma myslim zasebou...
crackonos
Já si myslím, že skončíme, když to dobře pude, tak čtvrtí-maximálně třetí.
jumpp
určo sledovat budu, jsme černým koněm šampionátu, a to si myslim že je nej. šance uspět, nikdo si to tolik nebere do hlavy, jinak nedvěd tam nemá co dělat, je to pan fotbalista který má už odkrouceno co se týká repre, dále je to namyšlená hvězdičky, dle mého nebo se z něj stala...
rosa bude citelný oslabení, je to umělec co nedává tolik golu ale mnoho jich připravý, a ví jak hrát....
dale co se týká dědy kollera, tak je to dobrej fotbalista nej střelec, ale dle mého všichni kdo jsou na Euru tak znají náš styl, a hrát na jednoho hrota a to honzíka nebude to pravé... hraju fočo,,, a když dáte osobku na člověka v podstatě ho vymažete, když ohle udělaj na kollera bude po všem, a po pravdě ve fotbale jde o goly a dle mého my jich tam moc nedáme, takže to vidim čtvrtfinále max....
ale byl bych rád kdybych se pletl;)
crackonos
Jo a co takhle nějaká anketka pořadí na Euro 08?
Tak dneska to začíná, olé :bravo: Tipuju, že vyhrajeme 2:0, přidá se někdo s tipem :) ?
crackonos
Já tipuji 3:1 pro nás (kámoš chce dát litr na Švajčiary)
Jay-jay
no jo.venca je náš a ted i tak trochu váš.baník pičo ;)
crackonos
Ty vole, to byl včera výkon k zblití, za celej zápas asi 2 šance....blueh
Ortaniel
No vcelku ostuda ten výkon ... a kurva KOPEC štěstí ... no a Big Pete v bráně, jinak bysme se mohli jít klouzat.
Dudman
No hoši veru aj ja som čakal že budete hrať lepšie...ale tak aspoň že ste vyhrali...hádam sa rozbehnete ako na EURE vtedy keď vyhralo Grécko...tam som myslel že vás nemá kto zastaviť, Baroš dával inak :D
Tak nech sa darí aj tu držím palce ;)
crackonos
Je docela nahovno, že teď nemáme žádnou výraznější vůdčí osobnost týmu- naposled to byl Baroš, ale ten je teďka v prdeli. Mě se hlavně nelíbilo to, jak přistupovali (nebo spíš nepřistupovali) k soupeřům a nechali je aby se dostali až k našemu vápnu. Dále pak se mi nelíbily ty jejich nepřesné přihrávky- mrtě ztracených balonů. Nikdo neměl chuť do hry...
FroNy
Hosi dekujem!!! Jeden turecky kebab ze zadku geronta brucknera bych si prosil!!! :angry:
Ortaniel
To byl vyhranej zápas!
Ach jo :(
Jsem tomu nemohl ani uvěřit :(
bulm
vcelku podel s tema turkama :p a to sem si rikal 2:0 vedem to uz neotoci. Jinak moji favoriti sou nizozemci, ti letos slapou.
dawed
Naši nehráli zas tak špatně ale posledních 30 minut jakoby zamrzli:(škoda to sem se tak těšil že si zahrajem s chorvatama a do druhé půlky to tak vypadalo.Jenže mi si necháme dát 3 góly za 15 minut nechápu...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma