Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 
Zelená je tráva, fotbal to je hra! - Klikni zde pro originální téma
Vseved
Že Slavia vyhraje nebylo pochyb , ale že vyhraje 4:1 tak to bych nečekal . Po dlouhé době zápas na který se dalo dívat . :)
Apofiss
Byl to nářez!

Nejdřív BOHEMKA : Hradec B 2:0

a potom SLAVIA : Sparta 4:1

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:


Na obou zápasech jsem samozřejmě nechyběl a rozhodně nelituju.Jediný, co mě nasralo byli fízlové.Naprosto zbytečně zmlátili spoustu lidí...

FUCK OFF POLICE!!!
Tak derbíčko husté, jak celkovou kvalitou, tak výsledkem (3. a 4. gól Slavie - jak z fotbalové hitparády)!

:bravo: :bravo: :bravo: SLAVIA PRAHA :bravo: :bravo: :bravo:
delph
Mam fakt rad komentovani Miry Bosaka, takze i na nudny zapas vydrzim koukat do konce, ale tohle me dostalo:

http://www.czech-tv.cz/chat/chat.php?id=160

Kuba: Míro jedna taková lehce osobní:) Jakej je tvůj vztah ke konopí? Díky
Jaromír Bosák: Kdyby se tady víc kouřilo, míň by se blblo. Přiznávám, že příležitostně ochutnám. Nemám problém.
citace:
Původní příspěvek od delph
Mam fakt rad komentovani Miry Bosaka, takze i na nudny zapas vydrzim koukat do konce, ale tohle me dostalo:

http://www.czech-tv.cz/chat/chat.php?id=160

Kuba: Míro jedna taková lehce osobní:) Jakej je tvůj vztah ke konopí? Díky
Jaromír Bosák: Kdyby se tady víc kouřilo, míň by se blblo. Přiznávám, že příležitostně ochutnám. Nemám problém.

Jo Míra je hustý pán. Ani se tomu moc nedivím, četl jsem jeho Francouzský deník (dojmy z jeho pobytu ve Francii při komentování MS 1998). Velice vtipně tam popisuje fanoušky z Jamaicy:afro:
Ježíš
Vsichni Slavisti na foru zarvete heeej!! :D Konecne! Jen me mrzi ze to mohlo byt klido 8:1 (viz penalta, malem vlastnak spartanskeho obrance+hafo dalsich sqelych akci). Uz se tesim na jaro, pujdu rovnou do kotle!! Spartanci :baby: prominou
Ještě k Bosáčkovi, dostala mě hláška, kterou použil při komentování LM :
"...proplížil se pokutovým územím Sparty jako Old Shatterhand Llanem Estacadem a vstřelil gól..." :)
A ještě taková perlička - dnes v 16.30 bude ČT 24 vysílat přímý přenos finále MČR v počítačové Fifě 2005 a komentovat to bude Míra Bosák.
Tak jsem byl včera na fotbale, a to na Slavii, která, jak asi víte, vyhrála nad CSKA Sofia 4:2. Výborná atmosféra, pěkný fotbal, paráda :bravo: Sektor bulharských fandů byl úplně plný, a bylo na ně při fandění fakt pěkné pokoukání (zvlášť v momentě, kdy snad každý měl nad hlavou šálu nebo bulharskou vlajku).
Apofiss
Včera jsem něco měl a nemohl jsem.Rozhodně pudu 30.11. na AS Monaco!!!
citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Včera jsem něco měl a nemohl jsem.Rozhodně pudu 30.11. na AS Monaco!!!

Na Monaco se chystám taky, už se těším na team takovéhoto kalibru :bravo:
Vseved
Jak vidíte baráž 21 s Německem ?
Tak "21" zatím 0:1 prohrává. Jak to vidíte na zítřek?
Moje tipy jsou Norsko 1:2 ČR a Španělsko 3:1 Slovensko.

:bravo: LET´S GO BOYS! :bravo:
Vseved
21 prohrála 0:2 i když měla víc balón a víc šancí :grrr:

Češi v Norsku vyhrajů 0:1 a Špalnělé 2:0 :D
Apofiss
Tak v Norsku jsme vyhráli přesně jak psal Vseved a já přikládám fotky s předposledního zápasu Bohemky na Břevnově, kde jsme naprosto nemožně prohráli (poprvé po osmi zápasech) 1:0.Na vině byl malý trávník (neuvěřitelně malej :D ), teplej rozhodčí a naše podivně mizerné výkony.

Neobyčejně zábavní byli tentokrát fízlové...
Apofiss
A teď série foteček z posledního zápasu v ďolíčku, kde jsme hostili vedoucí tým Prachatic a v zápětí ho porazili 2:1 (ten gól nám dali minutu před hvizdem hajzlíci :D ) .Atmosféra supr....7000 lidí....krásný peklo!
Apofiss
A ještě tentýž zápas...
Apofiss
A naposledy.....máme drsné fanoušky už od narození :vampire:
Apofiss
Pravda...........jsem velice potěšen :beer: :smoker:
:bravo: REPRE HUSTÁ :bravo:

Můj tip do odvety je ČR 2:0 Norsko
X_eXc_X
Můj tip je. že ... Bohemka asi postoupí :)))
Vseved
Já bych tipoval repre ČR vs Norsko 1:1 .
Apofiss
2:1 pro nás :bravo:

X_exc_x: díky...bylo by to pěkné...byl by to nářez....musí to být nářez!!!
harry_s
česko-norsko 3:1

skupina na MS v německu:
Španělsko,my,Jižní Korea,Bahrajn...:-))):D
X_eXc_X
Apofiss: Neni treba dekovat, jsem Bohemak a optimista odmalicka :))) V Unoru jsem myslel, ze na fotbal uz nikdy nepujdu a Český fotbal už nebudu sledovat ... Nastesti to je jinak ...
:bravo: :bravo: :bravo: HOP HOP HOP :bravo: :bravo:
Vseved
:bravo: :bravo: :bravo: HOP HOP HOP :bravo: :bravo: :bravo:
Apofiss
Jseš Čech a tečka :rejp: :D
Já sem Čech, ale neskáču:) :)
Hele tady se sešel Baník a Bohemka, že jo? :D :D
Apofiss
jay-jay: hehe moravák je čechem stejně jako aljaščan američanem :D
delph
Tak vcera byla v MF DNES reportaz o Bohemacich a asi 3x tam zminovali ze do kotle chodi punkaci, dredari a nikdo se nemusi bat skinheadu a ze v kotli se bezne kouri mariuhuana:frog:
respekt
X_eXc_X
Tady je link na ten clanek :) http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v...ikendv&c=373625
Apofiss
Statistiky řadí Bohemku do 1. pol. Gambrinus ligy 21.11. 12:49
V neděli 20. listopadu přišlo do Ďolíčku 5.136 diváků. Více lidí shlédlo tento víkend pouze šlágr Gambrinus ligy mezi Libercem a Slávií (5.485). Nejinak tomu bylo i v předchozích kolech: O čtrnáct dní dříve navštívilo utkání Klokanů s Prachaticemi 6.754 diváků, takovou návštěvu zaznamenala Gambrinus liga od 10. kola pouze jednou, při derby Slavia-Sparta...


Zaplněná tribuna
zdroj: www.fc-bohemians.cz

Podzimní část letošního ročníku ČFL, tj. 153 zápasů, shlédlo celkem 95.457 diváků,.což činí průměr na jedno utkání ČFL v počtu 624 diváků.

Jak by vypadala návštěvnost, kdyby v ČFL nehrála Bohemka? Celková návštěvnost všech utkání , ve kterých nehráli Bohemians 1905 je 37.803 diváků (průměr 278/utkání).

Nejvyšší průměrnou návštěvnost domácích zápasů by měly Strakonice s 521 divákem na zápas (Čáslav 516, Prachatice 456, K. Vary 436 a například Střížkov 152).

Na hřištích soupeřů by nejžádanější byla Slavia B (s průměrem 305 diváků/utkání), následovaná Béčkem Dynama ČB (298) a nejméně táhly Strakonice, na jejichž venkovní zápasy se přišlo podívat průměrně 208 diváků.

Tyto statistiky se nijak zásadně neliší od statistik z minulých sezón ČFL. Ovšem je tu jedno zásadní "ale".

V letošním ročníku nastupuje - navzdory chmurným vyhlídkám ze začátku roku - fenomén jménem Bohemians 1905.

Devět jejich utkání podzimní části letošního ročníku ČFL vidělo v Ďolíčku 45.494 diváků, (průměr 5.055/utkání), osm utkání Bohemky na hřištích soupeřů shlédlo 12.160 diváků (průměr 1.520/ utkání).

Ze statistik je evidentní, že z celkového počtu diváků ČFL se jich 60% (!!!) přišlo podívat na Klokany.

Bohemka razantně zvýšila návštěvnost (a příjmy ze vstupného) všem týmům, u kterých na podzim hostovala a její divácký průměr na utkání doma není srovnatelný s žádným klubem ČFL ani 2. ligy.

Ten je totiž porovnatelný pouze s 1. Gambrinus ligou, kam by se Bohemka řadila na 8. místo! Pravda, Gambrinus ligu čekají ještě dvě podzimní kola, nedá se ale očekávat, že by divácký průměr zvýšila - naopak. Co by však za naši průměrnou návštěvnost dali například v Brně (průměr 2.929) či Zlíně (2.839) nemluvě o Blšanech (1.927). Bohemka má průměrnou domácí návštěvnost vyšší i než Baník Ostrava (5.051) nebo Áčko Marilly (4.855), která hostila mj. i Slávii, Teplice a Liberec.

Pokud někoho zajímají celková čísla: Ze všech letošních fotbalových soutěží v České republice přišlo doposud do hlediště více diváků než do Ďolíčku pouze v Mostě (46.155). (Ovšem 1. liga odehrála 13 z 15 kol proti úplným 17 kolům ČFL):



Oddíl


Doma


průměr


Venku


průměr


Celkem

1


Teplice


44 324


7 387


36 071


4 008


80 395

2


SIAD Most


46 155


6 594


22 540


2 818


68 695

3


Sparta Praha


44 632


6 376


55 090


6 886


99 722

4


Slovácko


39 602


5 657


18 213


2 277


57 815

5


Slovan Liberec


32 683


5 447


26 715


2 968


59 398

6


Slavia Praha


32 015


5 336


41 252


4 584


73 267

7


Sigma Olomouc


31 436


5 239


33 331


3 703


64 767

8


Bohemians 1905


45 494


5 055


12 160


1 520


57 654

9


Baník Ostrava


35 358


5 051


43 213


5 402


78 571

10


Marila Příbram


29 131


4 855


24 797


2 755


53 928

11


Viktoria Plzeň


28 524


4 754


23 245


2 583


51 769

12


Mladá Boleslav


32 439


4 634


23 004


2 876


55 443

13


Jablonec


18 006


3 001


17 681


1 965


35 687

14


Brno


20 503


2 929


24 116


3 015


44 619

15


Tescoma Zlín


17 033


2 839


29 643


3 294


46 676

16


Vysočina Jihlava


16 984


2 426


24 215


3 027


41 199

17


Chmel Blšany


9 633


1 927


35 332


3 533


44 965

zdroj: fotbal.cz

Prostě - Bohemka táhne! !.A to v Ďolíčku (zatím) nehostují Sparta, Slavia či Baník Ostrava!

Její fanoušci dokazují, že u nás nemají obdoby. Skandované heslo "Bohemka u nás je nejlepší!" duní Ďolíčkem naprosto oprávněně.

doublefish, Praha, 21. listopadu 2005

(více statistik: http://www.doublefish.cz/bohemians/kolo_17.htm)
Apofiss
Kurwa, ta tabulka se nějak podělala.No nic...

Jinak i poslední utkání čfl na podzim jsme vyhráli a to doma 3:1 nad Strakonicemi!!!

Bohemka!!!
nidecker
Apofiss: viděl jsem fotky ze zápasu se Strakonicema a musím smeknout. Bohemka do ligy patří a už aby tam byla :)
Apofiss
Oslava 100. výročí založení klubu Bohemians
V letošním roce oslaví náš klub 100. výročí svého založení. Přestože jsme byli v průběhu jubilejního roku existenčně ohroženi, můžeme alespoň částečně připomenout slavnou tradici. Fotbalový klub AFK Vršovice byl založen v závěru roku 1905 a fotbalovým svazem byl přijat za řádného člena počátkem roku následujícího. Dnešní pokračovatel Bohemians 1905 se plně hlásí k bohaté histori vršovického klubu a připravil řadu akcí k oslavě 100. výročí založení. První akce se uskuteční již tuto sobotu, tedy 26. listopadu na našem stadionu v Ďolíčku.

V sobotu 26. listopadu od 13,30 hod. se uskuteční slavnostní utkání fotbalových legend Bohemians proti týmu osobností Real TOP Praha. Fotbalové legendy Bohemians přivede na trávník Antonín Panenka a Karol Dobiaš, v týmu nebudou chybět další slavní internacionálové, například František Jakubec, Zdeněk Hruška, Zdeněk Prokeš, Jiří Ondra, Jaroslav Němec, Tibor Mičinec, Míla Valent, Zdeněk Koukal a další. Atraktivní je i složení týmu osobností, který vystupuje pod hlavičkou Real TOP Praha. Kapitánem mužstva je populární herec a velký příznivec našeho klubu Ivan Trojan, v mužstvu dále nastoupí: Petr Kouba, Jan Jiráň, Pavel Zůna, David Ondříček, Míra Bosák, Lukáš Přibyl, David Suchařípa, Ivan Hašek, Saša Smitta, Robert Záruba, Luboš Kubík, Láďa Vízek, David Novotný, Richard Krajčo, Ladislav Hampl a Ondra Vetchý. Zápas bude řídit ligová rozhodčí Dáša Damková. K zápasu vyjde zvláštní číslo programu Klokan speciál, chybět nebude ani nová sběratelská kartička, vydaná k příležitosti tohoto zápasu. Po utkání se uskuteční autogramiáda účastníků, připraveno je tradičně bohaté občerstvení pro návštěvníky stadionu. Vstupné je dobrovolné, výtěžek utkání bude uložen na konto Projektu Klokan 2010. Brány našeho stadionu se otevřou ve 12 hodin. Zveme vás všechny na první akci oslav 100. výročí založení klubu Bohemians.


edit:KDO MŮŽETE, PŘIJĎTE!!!!!!
Apofiss
Malé video ze zápasu Bohemky s Prachaticemi.Možno shlédnout ZDE
X_eXc_X
www. bohemians.cz
.
Odvolací a revizní komise ČMFS na svém dnešním výjezdním zasedání v Hradci Králové rozhodla o tom, že zrušila rozhodnutí sportovně-technické komise ČMFS o kontumaci výsledku utkání v Náchodě a nařídila sehrání nového utkání bez přitomnosti diváků v Náchodě. Oficiální vyjádření Bohemians 1905 bude vydáno dnes v pozdních večerních hodinách.
.
Parxanti!
Apofiss
Nám by to nezrušili, jako obvykle nám jsou házeny klacky pod nohy!Jsem zvyklej...
liborq
fotbal a trava to jsou dve veci ktere neodmyslitelne patri
Vseved
Tak to je težké , ale můj tip je Brazílie,ČR , Arábie ,Ekvádor :bravo:
nidecker
citace:
fotbal a trava to jsou dve veci ktere neodmyslitelne patri

to spíš fotbal a pivo.... :)
levák bob
Já tipuju Mexiko, Paraguay a Japonsko.

Ale z prvního koše bych si přál Brazílii, protože, pokud se nemýlím, v případě společnýho postupu bychom ji pak potkali až ve finále.
A co by sakra mohlo být lepší?!!!
kurnik,já se těším...
delph
Ja bych chtel z prvniho urcite England a pak nekoho hratelnyho jako treba Togo a Saudska Arabie.

btw: vcera AC Milan X Schalke byl hustej fotbalek :-) A Mira Bosak zase ukrutne hlasil, je to rizek:frog:
Vseved
Jay-jay

Tak to pochybuju , ale bylo by to pěkné :p:
Můj tip je Mexico, Austrálie a Japonsko. Za chvíli to začne :)
Apofiss
A je to v prde.. !!!

Itálie-klasicky těžký soupeř na kterého však hrajem poměrně dobře-voser!

Ghana-nic o nich nevíme, krom toho že jsou dobří...

USA- stále častěji dokazují, že s nima není prdel.


Ach joo, ani jednoho papíráka jsme nedostali!
Mno tak grupa je to hustá, soupeři silní, ale což, Klekí Petra něco vymyslí :) Co se týče Itálie, tak je vždycky silná, i když se to možná tolik nezdá. Ghana taky nebude žádná slabotka, a USA - to jsou atleti, jak řekl jeden z hostů ve studiu - stylem podobní Německu, na minulém šampionátu byli fakt dobří. Ale stejně to jsou dohady, uvidí se v červnu a červenci. Jinak je tam pár skupinových pikantností - viz. S.G. Eriksson vs. Švédsko, D. York vs. Anglie, Zico vs. Brazílie.
levák bob
No je to mazec (viz. pořadí týmů naší skupiny v žebříčku fifa).
Bydlím na prifci s jedním amíkem, kterej je taky zapálenej do fotbalu... to bylo řevu! Začal mlýt něco o tom,že je spokojenej, jakej maj lehkej tým na rozehrání a že kohože máme vlastně v týmu dobrýho.. (uznával akorát Baroše). V ten moment se do toho vložil náš anglickej kámoš a začal jmenovat: "a co Nedvěd a Rosický.. a ČECH! ..a Šmicer a Koller ..a Jankulovský a Poborský..?" začal sypat z rukávu a já sem jen čučel,jak je tenhle chlapík z Boltonu všechny dobře zná. Na to náš Američan něco vo tom,že to už sou starý dědci a že USA teď patřej mezi deset nejlepších týmu na světě a kdeže asi tak sme my? Tak sem najel na oficiální stránky FIFA a ukázal mu aktuální žebříček a ten pohled, jak mu poklesla dolní čelist, ten byl fakt pro bohy :sun:
No ale každopádně to vůbec nebude lehký. Zajímalo by mě, proč aspoň jednou jedinkrát nemůžem mít při losu štěstí a dostat ňákou lehčí skupinu? Vždyť co pamatuju, všechny Eura a kvalifikace, samá Skupina smrti! Kudladrát,ale já těm chlapcům našim věřím (co taky zbejvá,když mě nechcou do týmu,abych jim taky pomoh´ :pimp: ), POSTOUPÍME Z PRVNÍHO!!!

A všimli ste si,jaký sou Němci kurvy? Udělali to tak,aby se s Brazílií mohli potkat leda až ve finále. (Tam se ale stejně nedostanou ani náhodou, podle mě sou nejslabší z nasazenejch. Pamatujete minulý Euro,jak je podrtila naše střídačka?To bylo blaho :D ).
Apofiss
Ještě pár foteček z posledního zápasu sezóny....Bohemky samozřejmě :D
Apofiss
Po prvním odloženém zápasu (se Slavií B kvůli počasí) odehrála Bohemka dnes první jarní zápas doma v Ďolíčku proti Jablonci B.A vyhrála 3:0!!! :bravo:

Jelikož jsem brutálně nachcípanej musel zůstat doma, naprosto mě nadchla novinka virtuálního ďolíčku a tou je První klubové internetové radio v českém fotbale!!!Komentář mě fakt dostal, ti týpci si to házeli velice hustě, nevynechali komentáře rozhodčího atd. :D:D Takto živě komentovaný bude každý domácí zápas...

HOLA, HOLA, HOLA! DRUHÁ LIGA VOLÁ!!!
Ježíš
tak jaky je vas nazor na dnesni derby prazskych SS? at se snazim byt nestranny jak se snazim, tady to primo nehorazne smrdi vylovem kapru...ale jede se dal, vsichni to sice videli ale zamete se to pod koberec. abych citoval sveho nejoblibenejsiho fotbaloveho ex-managera :"Vis tomu stesticku se musi jit trochu naproti".
mrakoplas
můj názor je, že sparta vyhrála asi spravedlivě a voto mě to víc sere ,hlavně Sivok ten zas bude řikat ty svoje namyšlený keci....č..ák :flick:
.......... Ježíš ,a co myslíš konkrétně že se zamete pod koberec ta červená pro Dosoudila kdy teďka nevim kdo ze sparty zahrál hollywod ,ale jinak si nemyslim že to nebylo nějak koupený ....snažim se tomu věřit že je to aspoň v 1lize jakž takž čistý..:rolleyes:
Ježíš
tak nevim, 5 nebo sest standardnich situaci z 20-30m od slavisticke brany za polocas trosku tim bollywoodem zavanelo, snazil se jim dat sanci. Pisknul tam proste vsechno..ale OK to neresim, co resim je ze slavisticky obrane rozdaval zluty karty za kazdou kravinu a namachrovany hovado Repka mel behem zapasu minimalne 3 brutalni fauly bez mice ktery by se daly s klidnym svedomim ohodnotit cervene, ne dostal jednu zlutou a to az na konci a jeste se kvuli tomu vztekal ze byl rudej jak pinďa. Na to co tam predvadel od 1. minuty jsem nevericne valil oci. No a cervena karta v 73. minute? Tak to byl vysmech nejvetsi, kdo kope at to posoudi objektivne sam..Jestli to byl vubec faul tak maximalne za zlutou. Rozhodci by nemel ovlivnovat beh utkani, jen trestat prohresky stejnym metrem a to jsme dneska nevideli. Dokud se tohle bude v cesky lize dit, nebudou lidi na fotbal chodit a nikdy se kvalitou nepriblizime ani ty pitomy bundes-lize.
mrakoplas
Jo v podstatě souhlasim ,ale na rozhodčího se nikdy nedá svádět vina prohry ,vždyť všechny ty tresňáky pro Spartu byly kvúli tomu že se Slavisti v 1pol. skoro nedostali za půlku a to mě štve .Kdyby slavie dala tu první tutovku Jandy, tak sparta byla v prdeli...
IMHO kdyby se u nás pískalo sebe líp tak se s německem nemůžem vůbec srovnávat tam přijde na každý zap. 20tis. div.u nás to je max.3x
za sezonu ,kvalita ligy neni jak pískaj rozhodčí ,ale jak hrajou hráči, vždyť Sparta pokud se nemýlim dala nějakejch 6 golů za jaro v lize to je myslim 7 zap. to v německu padá 2x tolik
Ježíš
mrako: tak to jsi na omylu-kdyby nebyla liga tak zkorumpovana tak by na fotbal chodilo vic lidi-vice penez, vetsi publicita a stal by se z toho bohuzel i vetsi byznys. ale to by myslim zrovna v tomhle pripade nebylo az tak na skodu, kdyby se to vic zpopularizovalo. kdyz se podivas jak se chodilo na fotbal pred 30 lety a ted..hruza. ja dokazu priznat sparte ze byla lepsi, ale proc si to musela pojistit tim rozhodcim? Uprimne by me zajimalo jak by se tvarili spartane kdyby to zapiskal naopak, to by toho rozhodciho mozna i zavreli :D
thcsvk
takze unas na svk bol taky projekt ze na njektoryx skolach vystavali minifutbalove ihrisko s umelou travou a od vtedy hravam futbal skoro kazdy den a samozrejme aj vecsinou zhuleny...no mam take zmjesane pocity bo njekedy sa zhulim a hram jak maradona a njekedy zasa netrafim do lopty...ale aspon sportuem a to ma tlaci do predu
mrakoplas
Ježíš:tak v tomhle s tebou nemůžu souhlasit, samozřejmě že pravděpodobně do určité míry je liga zkorumpovaná a trochu se to odráží na návštěvnosti, ale přece hráči hrajou fotbal a lidi choděj koukat na hráče ne jak píská rozhodčí.A že rozhodčí pískne něco špatně to je druhá stránka věci ,ale rozhodně to nemá takovej vliv na samotnýho diváka nebo hru (sammozřějmě jak kdy) ,ale já divák si neřeknu že když pískal špatně rozhodčí nepujdu na další zápas ,ale řeknu si že za celej zápas byly tři střely na bránu za 2stovky co jsem utratil a proto se kouknu radši na TV na Anglckou ligu.Proto chodí na derby tolik lidí nejenom že to je prestižní zápas ,ale je to i dobrej fotbal.
A že před 30lety chodilo mnohem víc diváků, tak IMHO to je že nebyla kabelovka ,PC,internet a podle toho co říká otec fotbal nebyl tehdy tak rychlej,ale dost technickej a kombinační,což u nás se o kombinaci moc hovořit nedá.Ale fotbal je s hokejem pořád nejpopulárnější sport kde se točí nejvíc prachy.

thcsvk-jj taky u nás se to pěkně rozrůstá,sice někdy pod nálepkou Mc donalda,ale je to prospěšný ,což jsi např. ty důkazem:p: člověk přece musí trošku vytvářet nějaký tělesný aktivity,nejenom brát drogy:D
no i když se řiká sport je nevětší droga a musim přiznat že je to pravda.
Já jsem párkrát před zápasem hulil a opravdu nikdy víc, trochu na mě koukali když jsem na všechno reagoval pozdě:mutant:
Ježíš
mrako: hele je jasny ze je to vsechno provazany-korupce, maly nasazeni, malo pohledny a utocny fotbal..chybi tomu proste naboj. ja parkrat na sparte byl a to je podle meho jeden z nejlepsich stadionu, hodne se tam snazi (maji na to prachy ;)) a stejne je to takovy..chciply. kdybych si o puli nedal to predrazeny pivo s klobasou na kterou jsem musel vystat frontu skoro bych toho litoval :D ale jeste k ty zabave-pred 30 lety uz davali fotbal v televizi takzes tam nemusel, ale stejne se chodilo, bezne cely rodiny. dneska pulka divaku napity dementi ktery fotbalu vubec nerozumi nemu ultra-magori. tam vzit deti? premier league nebo spanelska liga, to je sen :D
mrakoplas
no co si budem povídat , prostě Barca hraje teďka nejlepší fočus, doufám že vyhraje LM:bravo::punk:
Ježíš
Barcelooonaaa it was the first time that we met...:D kurva proc jsem se tam nenarodil :D
Tak pánové já byl přímo na stadionu, atmosféra super, herně to bylo občas neurovnané, dost nakopávaných míčů na úkor kombinace.. Na rozhodčího se asi prohra či výhra svádět nedá, ale jiná věc je, že derby pískal Milánek Šedivý, který je zdiskreditovaný z úplatkářské aféry... S tou anglickou či španělskou ligou máte pravdu, to je zase TROCHU něco jiného ;) Je ale fakt, že vedle nás seděli 2 tatíci se třemi dětmi (tipl bych, že všechny v předškolním věku), a snad měli i děti pokud možno sportovně-kulturní zážitek :)
hehelum
Tak co growers? jak to dnesa dopadne? ja typuju 2:0 pro Barcu.
Vseved
Typuješ správně , ale já to vidím 1:0 pro barcu :wink:
hehelum
GOOOL, hehe AC de do prdele, jeste jeden gol a vyplni se moje predtucha.
Vseved
A je to tam barca vede a doufám že to ubrání . Juchůů
hehelum
NENE, jeste jeden prida...:D
Vseved
Jojo , doufám že nepřidá . No hlavně ať milán nesrovná , to bych přišel o 1000 chechtáků .
hehelum
Jo tak ty mas vsazeno?? Jo tak to taky doufam ze to dopadne 1:0 pro Barcu.

EDIT: No vidis mas to v kapse:cool: :bravo: :bravo: :bravo:
muzes si jit zapalit oslavny brcko:D
Vseved
Aj dvě kurňa .:jumper:
Jay-jay
kurva vševěd,zase trefa :)
jinak mi bylo úplně jedno,kdo vyhraje,protože oba kluby jsou mi velmi,velmi sympatické
Vseved
Co říkáte na Arsenal Vs VILLARREAL ? Můj tip je 2:0 pro kanonýry .

Jay-jay

Sázky to je můj koníček .
mrakoplas
Vseved, tak těsně vedle, měl si vsazeno ?Já doufám že postoupí Arsenal to by bylo finále Barca vs.Arsenal.
Ale co mě celkem sere je že se Sparta nebezpečně dotahuje na Slavii která teďka prohrála v poháru s Hradcem a prej hrála mizerně, tak jsem zvědavej jak bude hrát na Slovácku......
Vseved
mrakoplas

Neměl jsem čas si jít vsadit (naštěstí) . Jo , to by bylo solidní finále , ale řekl bych že vyhraje FC Barcelona . Slovácko za žádnou cenu doma nesmí prohrát , to už by mě pořádně nasralo .
mrakoplas
Vsevede to mě zas vůbec,právě naopak:D
lulugang
Slovacko to prosralo ale Sparta nevyhraje jsme tu jeste my:D modrobila sila..staci porazit u nas doma hradec a to myslim nebude snad tak tezke a pak hura na finale do liberce i kdyz lepsi by to bylo na slovacku s brnem ale to asi pres psartu nepostoupi..ta to bude urcite chtit vyhrat..
mrakoplas
lulugang:to jsem na vás zvědavej jak si s otrokama poradíte ty budou teď namlsaný, ale věřim vám ....banik piča:D
Bohemians 1905 budou pravděpodobně hrát v příští sezóně 2. ligu. Místo v soutěži odkoupí od Xaverova, viz. http://fotbal.idnes.cz/tym-bohemian...fot_dsouteze_ot Gratulace všem klokanům ;)
Jay-jay
kochejte se :D
http://www.metacafe.com/watch/13670...al_compilation/
mike.mouse
zdarec bratia, typujem narodni tym na prve tri miesta, hrate krasny futbal, slovaci mozu iba zidiet, skoda kollera a barosa...sorry za OT, ale musel som :)
Mr Proč
ze Vas to bavi. vzdyt se tam celych 90 min. honej za micem a jednou ho nekdo kopne do branky. nebo taky ne... nic proti Vam, ale ja bych pri fotbale asi umrel nudou
mike.mouse
Mr Proč kazdeho bavi nieco ine...
Mr Proč
jj ja Vam to vubec neberu, jen rikam svuj nazor...
delph
mercé Furia Ceca
Ježíš
tak co rikate na vcerejsi zapas chlapi? bylo to krasny pokoukani, jen skoda ze ujfalusi nezustal v obrane, mohlo to byt 5:0.
Tayem de Tox
Paráda. Ale Slováci nejsou soupeř, jak bylo vidět. To byla kočka-myš, to byl kypr...
Hodinář
Projevil se u Slováků opět známý Český syndrom :D
Jojó, včera to byl koncert. Sionko ukázal, že má řádně naběháno ze skotských luk, Rosický režíroval (je to podle mě spolu s Ronaldinhem a Riquelmem nejlepší tvořivý hráč současného fotbalu, s Henrym je to v Arsenalu dvojka fotbalových géniů.) Fakt krásnej fotbálek.
nidecker
fotbal je má nejoblíbenější droga a včera večer jsem byl vážně HIGH :)
GrandmammGANJA
Powem vám,že neska som si zahulil swoi wlasny out,teda iba odždibnutu malinkatu šišku usušenu len tak na skrini 48 hodin.

Modelik ye to dobry ako rit,bo som welmi euforicky naladeny,to slnječko a tak. . .indica,ale taka motivačna,a chut,welmi exkluzivna,ako wlasna,čo vam powjem,ešte teras som na dojazdoch.

Išli sme a na čerstvo pokosenom dedinskom ihrisku sme naboso
zasušili fotbalik.
To bola paradička,taka rekreačna THC kopana.

Inak k tomu čerayšemu futbalu.
Teda,ty naši nič nehrali,vyhrali ste bratja naši uplne zaslužene,myslim,že naš neskayši vypečeny vesnicky kader
by tu našu futbalovu repre porazil. . .

Zdar !
Tayem de Tox
Groweři, hrajete někdo on-line fotbalovej manager www.Mifa.cz?

Já se zaregistroval nedávno a fakt mě to docela baví.
Dnes se jdeme podívat na Slavii s Tottenhemem Hotspur, docela se těším na férovej match..pak sem kdyžtak postnu nějaká vlastnoruční fota ze zápasu i okolí.
Tayem de Tox
Tipnu si: 1:2
Tak jsem doma ze Strahova. Pro diváky u TV asi nic moc match, ale poněvadž jsme byli hned vedle VIP míst Angličanů, kteří to slušně rozjížděli, a i docela nedaleko kotle, tak to stálo za to! Technicky ani po stránce atletické vybavenosti dnes Slavia na lepší výsledek neměla, snad příště.. Časem sem dám fota z matche, zvláště Angláni jsou good.
Fotky ze zápasu Slavie s Tottenhemem, nech sa páči.
Fotky ze zápasu Slavie s Tottenhamem, nech sa páči..

č.1 - kucí anglický vopálený mi na požádání utvořili tuto kreaci :D

č.2 - nástup

č. 3 - docela impozantně vyhlížející anglický kotel
...a ještě nášup

č. 4 - po tomto přímáku měla Slavia asi největší šanci v zápase

č. 5 - Angláni sedící vedle nás

č. 6 - kotel Slavie
...a ještě 1 akční
PORSCHAK
Nazdar hoši,
začal jsem hrát nedávno fotbal za regionální klub v Anglii a dost často mám problém s komunikací, protože na mě samozřejmě neberou ohledy a melou si to svoje.
Snažim se proniknout do tajů anglický fotbalový terminologie, ale moc se mi to nedaří. Hledal jsem i na netu, ale nikde jsem si nepolepšil.
Zrovna poslední trénink jsem přišel na další komand kterej používaj, když mě míjí spoluhráč a chce, abych převzal míč, tak řval "take off", já to v tý rychlosti bohužel vyhodnotil jinak a myslel, že mu mám míč nechat. Nahrát je "pass", podržet míč "kepp it" nebo "time" (jako u nás "máš čas"), ale taky řvou "time", když na malým hřišti po straně za čarou stojí neutrální hráč a máš mu dát přihrávku aby nahrál tvýmu spoluhráči. Klik je "press-up", skočit na záda druhýmu máš po příkazu "teams" a tím má strohá jazyková výbava končí.
Potřeboval bych vědět, co tak můžou křičet spoluhráči, když na mě míří pass a chtěj, abych ji pustil za sebe. Jak říct "dej to dopředu" (hraju útočníka) a vůbec cokoli, s čím bych se mohl při fotbalovým tréninku i zápase potkat.
Jo ještě tak rozhodčí je referee, trenér coach a útočník forvard nebo striker, spíš používaj striker,nevím proč. Záložník jsem ve slovníku našel jako halfback, ale co je teda midfielder(jestli to používaj?). Stoper možná libero, to nevím.
Jestli jste někdo dostatečně zdatnej v angličitině, budu strašně rád za každou pomoc.
PORSCHAK - letmo jsem koukal po netu a zatím jsem nic nenašel (teda až na fotbalovou terminologii česko-ruskou..). A co takhle jim vysvětlit, ať Ti někdo ze spoluhráčů věnuje 15 minut na to, aby Tě do tajů jejich footballové terminologie trochu zasvětil?! Za zeptání nic nedáš, vždyť snad musí chápat, že ten slang nemůžeš mít ještě zažitý...good luck.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma