Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 5 
Zelená je tráva, fotbal to je hra! - Klikni zde pro originální téma
lulugang
to je mi lito vzdycky se najde par takovych zmrdu kvuli kterym ma siroka verejnost tak spatny pohled na deni kolem fotbalu..ja sam se jiz mnoho let setkavam na baniku s mnoha exoty a vandraky..ti lidi to nemaji v hlave v poradku..ale takovi nejsou vsichni..normalni hooligans,ultras ci jina individua z kotle se takhle nechovaji..tohle se vyskytuje u nekolika vandrackych klubu ale i u ostatnich klubu muzeme pozorovat tyto skupinky samozvanych hooligans kteri se nezmuzou na nic nez napadat normalni fanousky..
Apofiss
Mluvme přesněji...jde hlavně o Spartu a okrajově Báník.Viděl jsem Sparťana (nágla, to se ví) , kterej nakop malého (tak desetiletého) Sparťánka a sebral mu sparťanskou kšiltovku.Takovejm nulám bych šlapal na koule a přitom bych jim plival do ksichtu.Nejde o to kašlat na fotbal, ale rasit tyhle sráče!Hřeje mě u srdce fakt, že Bohemians maj pár fakt tvrdej typů, co se to
nebojej udělat.


BTW Bohemka je asi po desítce přípravných zápasů neporažena a vyhrála i turnaj v Manětíně.
lulugang
tohle jsou jen namachrovani zoufalci kteri si sami sobe dokazuji jaci jsou hrdinove..takovych je spousta ale lide z naseho kotle takove vandraky nemaji vubec v oblibe a pokud nekdo od nas vidi jak nekdo z nich takovym zpusobem pospinuje jmeno baniku odejde z takoveho setkani s hodne neprijemnym zazitkem..
lulugang
cabik:
a kam chodis na fotbal?nezalezi na tom jestli hrajete nejaky vidlacky prebor nebo ligu.svemu tymu muzete vytvorit solidni support a treba se par lidi chytne.chce to jen chut a par dobrych napadu..
Jóó fotbal mám rád, fandím spartě a na jejich zápasy nechodím :) Dívám se maximálně v televizi a převážně na ligu mistrů - česká liga je nudná. stejně se sledování nevyrovná tomu být přímo na hřišti a hrát, sice náš tým je nejníž kde může být, ale hrajeme docela dobře :)
Apofiss
Tak první zápas se Slávií B jsme (samozřejmě nespravedlivě) prohráli 0:1 , ale byl to nejlepší zápas na kterém jsem kdy byl.Návštěva 7344 platících diváků, na třetí ligu nevídaná.Bylo to zelenobílé peklo jak ho mám rád...
Apofiss
A ještě...
lulugang
tak tohle je hustyyyy..jde videt ze se uroven ceskeho fotbalu zveda a hlavne scena kolem fotbalu proziva opravdovy boom..fakt K+ pro ultrafans bohemky za nadherne pyro show a support ktery je skutecnou ozdobou 3.ligy a i v prvni by patril mezi nejlepsi..muj banicek ted proziva krizove obdobi odvolan byl uz konecne i jarabinsky ale jsem troche skepticky co se prichodu noveho trenera Hapala tyce..no uvidime co se z nej vyklube.kazdopadne scena zije a vsichni verni vytvari tak neopakovatelnou atmosku ktera je u banicku zvykem..jestli se mi podari pridelat fotky tak uvidite sami..jo a jiste nekteri vite ze banicek chytl v 1.kole poharu uefa nizozemsky Heerenveen!takze uz se moc tesim na 15.zari kdy se na bazalech odehraje nadherne predstaveni nejen na hristi ale hlavne v hledisti i mimo nej..ukazeme holandanum kdo jsou nejvetsi hulici:frog:
Apofiss
lulugang:díky.Bez prdele říkám, že Bohemka má nejlepší fanoušky u nás.Dá se to srovnat jen s Baníkem (ten jí někdy i předčí-pyro atd.), ale narozdíl od něj my tam nemáme fašouny a nerozbíjíme vše okolo.Byl jsem na zápase předkola ligy mistrů Slavia - Andrlecht a naprosto mě zklamala atmosféra na staďáku.Sice 17 000 lidí, ale hovno z toho.Fanoušci líně štěbetající, místo toho aby řvali jak stádo nadržených buvolů, choreo a pyro téměř žádné.Jedině na fízly si zakřičeli A.C.A.B a házeli na ně lavičky (pro mě nepochopitelné, ničit si stadion).Když Slavie prohrávala už 0:2, půlka fanoušků zdrhla pryč.To si říkaj fanoušci do háje???Já a kámoš jsme jako Bohemians support (pokus o družbu), řvali bez prdele víc "Slávie, do toho!!!" než většina slávistických Ultrafans.Naprosté zklamání.Bejt na jejich místě Bohemka, fanoušci Andrlechtu by nebyli slyšet ani na sekundu a se staženým ocasem by běželi na letiště.Jako vzor fans bych uvedl třeba Celtic Glasgow, kde přes dunění bubnů a hromové choráli neslyšíš ani sám sebe.Na jediném stadionu je možno slyšet :"Kóóóuříííme tráávuuu, nanánananánaná!!!"a to je stadion v ďolíčku.Tečka.

Teď jsme hráli na Spartě Krč.Celý zápas jsme vedli 1:0 a byli o hodně lepší a na konci nám dali vyrovnávací.To naštve.Btw neviděl jsem jediného jejich fanouška....

Přikládám fotky ze zápasu.
lulugang
tak tohle je hodne v klidu:bravo:..proste uz to propuklo a ja verim ze jednou bude uroven supportu na nasich stadionech srovnatelna se spickovymi zahr.ligami...slavisti to je proste LOL ale zas to ze ze sveho sektoru vytlacili floydy beru..to se proste povedlo a acabi tam nemaji co delat.nikdo nema rad kdyz jim lezou do kotle..a ok urcite se kolem banicku mota dost fashos ale ne zas tolik aby meli na celou ultra scenu vliv.my jsme jedni z nejliberalnejsich a misto je v kotli pro hulice,teplouse,pankace a kdovikoho jeste!nikdo do nikoho bezduvodne nekeruje a tak to ma byt..no a s tim rozbijenim mas bohuzel pravdu ale to je ta mistni mentalita..holt sme skoro polsko a polsky se spousta lidi chova.o polskem fotbalovem chovani se asi nemusim rozepisovat:D...no a to je asi tak vse co jsem chtel rict..jo a jeste pro lidi z brna:9.9.nechodte ven:)jen dobra rada
Mno tak repre určitě sleduji. Objednával jsem lístky na Holandsko, objednávky se braly minulé pondělí od 12:00, já objednal ve 12:03 a nic... Co se týče postupu na MS, tak našim borcům věřím:bravo:, i když to asi bude dosti zamotané. Co se týče Médi, tak ten se podle mého do repre už nevrátí, ale kdyby yo, tak by to bylo super!
Apofiss
Jsem skeptický.Jak s MS, tak s Nedvědem...
Vseved
Našim klukům věřím na 100 % a doufám že Nedvěd se vrátí , protože je znát že tam není .
lulugang
beztak pujdem do baraze a toho nedved vyuzije a vrati se a kdyz pak postoupime tak bude vypadat jako nejvetsi spasitel..mozna se mylim ale je to dost mozne..no kazdopadne jsem zvedav jaxe to vyvrbi.do nemecka si totiz chci zajet.uz se na to tesim 6let fakt ze jo takze by me docela nasralo kdyby jsme nepostoupili..
zapapa
věřte a uvidíte že postoupíme. já věřím a nepochybuju:bravo:
delph
ja si treba vubec nepripoustim ze se Meda nevrati..... Zrovna vcera dival na tu rychtu co hrali nasi proti Holandsku na ME. Paja totalne tahnul celej mancaft a co tam predvadel byla pohadka. primo tra eguali Furia Ceca
lulugang
nezalezi na tom jakou hrajete ligu..pokud mas rad sve mesto a jeho tym muzes pro to neco udelat.zviditelnit ho a svym supportem ho zvednout a i kdyby to nevyslo tak urcite budete ozdobou te tzv.pralesni ligy..staci trocha nadseni a napadu a urcite casem budete mit svuj vlastni kotel a lidi z vaseho mestecka budou radi chodit na fotbal a popevovat oslavne pisne..no asi sem nad tim moc zafaral ale byt na tvem miste tak se do toho hecnu.vysledek by stal za to:punk:
lulugang: Hmm, jenže mě fotbal nikdy moc nebral. Rok jsem hrál fotbal, rok jsem hrál i hokej. Hokej je u mě na 1. místě. Na ten fotbal u nás chodí jen senioři a co pamatuji, tak od nás nikdy nevyšel žádný kvalitní fotbalista. Ale z našeho hokej vyšli hráči jako jsou M. Mikeska, P. Eliáš atd. Pokuď trochu sleduješ hokej, tak budeš vědět, jakému klubu tolik fandím :-)
lulugang
no a to je vlastne zakladni aspekt jestli nekoho bere vic hokej nebo fotbal..ja myslel ze te troche bere protoze znam typky kteri milujou fotbal a nezalezi na tom jestli bydli v nejakych kotehulkach nebo v nejakem malem meste oni si proste vazi sveho tymu a podporuji ho jak mohou..u nas jsou tyto jevy docela vzacne ale jiste si mnozi povsimli ze narustaji a mozna to tu jednou bude jako v polsku kde snad kazda vesnice ma spoustu priznivcu kteri primo fantasticky zenou sve muzstvo vpred a jsou ochotni hajit sve barvy i jinak tak jako muzstva ve vysich kategorich potazmo povetsinou mestskych celku..no jsem trosku mimo:frog:takze jsem se rozepsal o necem uplne jinem ale to neva kazdopadne kdyz te fotbal nebere tak je to jasna vec me zas nebere hockey jakoze fakt se maximalne podivam na cechy kdyz hrajou finale nebo semifinale ale to jenom kdyz nemam neco v planu fakt to pro me neni takova priorita a chodit treba na hokej na vitkovice..no myslim ze no comment:D no a tudiz vim ze elias hral za n.jersey ale kde hral v cesku fakt nevim napadaji me kladno nebo pardubice ale tam je fotbal na docela solidni urovni.no fakt sorac ale hokej mi toho moc nerika;)
xpapousek
delph:jj tak to byl jeden z nejlepších fotbalů,kterej sem měl tu možnost vidět...:bravo: :bravo: :bravo: .A ktomu Méďovi-jak tam vzal na půlce balón rozeběh se na bránu a pak tou dělovkou tak z 28 orazítkoval břevno-sem myslel že si ustříknu... :eek:.No jesi pudem do baráže tak by se moh vrátit uvidíme(doufám že jo...když se vracej všichni(Zidane,Figo,Larson...))
No a jak ste na tom s kopánim vy???Já osobně hraju už jen hanspaulku,ale i tam je to někdy dost heclí-třeba když máme pískat-je půlfaul ve vápně a co má potom človek písknout-to tě potom zdupou jedni nebo druzí...:grrr:...to pomůžou jen rýchlý nohy...
delph
xpapouch: no ty woe kdyz sem to videl live tak sem myslel ze umru a tech metru spis bylo 30 mozna 35(tedy podle slov Taborskeho) a van der Sar si vubec nesahal. A navic za stavu 2:2 to bylo o srdce. Jeste ze pak dal Smicer po nadheny akci vitezny gol. Kdyz se na to koukam takhle ze zaznamu tak ta rana hladi fotbalove srdce.
lulugang
No myslim ze polaci budou hodne vyhecovani takze by se mohlo neco takoveho konat.s chorvatskem a svedskem je to podobny pripad.musime byt optimisticti:)a do nemecka uz se taky jakoze chystam ale musim co nejdriv kutit listky a ty urcite nebudou levnou zalezitosti predpokladam ze pokud bych chtel videt vsechny nase zapasy ve skupine tak zaplatim tak 4000-6000 penez a za cestu tam i zpet podobny obnos a to jeste musim doufat ze budeme hrat v mestech blizsich k nasim hranicim+samozrejme si chci i uzit nejake ty mimofotbalove akcicky :smoker: :jumper: :bong: :beer: :frog: no a to uz vyjde na solidni sumicku a to jeste budem prespavat ve stanech..no jsem zvedav jak dam ty kove dohromady..ale jsou to jenom moje odhady tak pokud nekdo pls znate presnejsi castky tak hodte echo:) Ď...
lulugang
jo jeste sem zapomnel dodat ze to bude hlavne drsny zapas z pohledu supportu myslim tim utras i hools..tohle vzdycky stoji za to.anglicka a.c.a.b. si sice dava veliky pozor na podobne incidenty a dba na poradek a klid na stadionech ale s polaky a rozvasnenymi anglicany to bude mit sakra tezke :flamer:
Apofiss
Hmm, tak dnes to bylo s Teplicema B.Půl zápasu jsme stříleli břevna až nám dali gól oni.V nastaveném čase zase srovnáno a zase střílel Škoda.Jinak zápas to byl zábavný- 4808 platícich diváků (náš třetiligový průměr :D ), až na exces s cajtama.Benga si došlápli na dva týpky co trochu hlučněji fandili a už sme je tlačili k toaletám.Skončili nacpaný v rohu a obušky nešetřili (moje koleno schytalo jeden zásah, ale vpoho).Jeden fízl bez čísla...no, klasika kterou platíme z daní :D.


1.foto-je vidět, že naši fanoušci sázej jen značkové seeds :D
Apofiss
Dvě fotky zásahu, jinak mám jen videa...
Patrik Gonci
:dance:
Vseved
Jak tam házíte foto ,taky bych chtěl přispět.
Vseved
Baník se nezdá :D :D
xpapousek
Ale 8.10 to teprv nídrlanďáci poznaj kouř....
lulugang
jojo uz zitra to prijde..ten veliky den kdy na banicek prijdu totalne vyhulen:smoker:..hehe ja uz se tak tesim.sem zvedav na sc heerenveen a na to jak budu vypadat:D
Vseved
xpapousek

To myslíš SPARTU ? To bude haluzoví zápas
xpapousek
No ta sparta to byl fak haluz meč(sou rádi za bodík přitom byli tak o 100 procent horší),ale já myslel repre a ne ty letenský rumuny....:)
Vseved
Aha :bravo:
Mno tak match Sparty s Ajaxem - pěkné góly, ale Ajax byl o dost fotbalovější a podle mě si zaloužil vyhrát. Tepličky mohly taky zvítězit, co se týče zápasu Slavie s Corkem City - moc pěkný match, nabízející velkou porci fotbalové zábavy:bravo::popcorn::bravo: Moc se mi z Irů líbil O´Callaghan (č. 10), fakt husťák:bravo::afro:. Jsem zvědav na report luluganga, Baníček zatím vede 2:0...
lulugang
Taxem se konecne probudil po velice namahavem vcerejsim veceru..na tenhle zapas jsem se uz dlouho strasne moc tesil..s kamarady jsme se sesli uz kolem 18 hodiny.skunku jsme meli fakt moooc a k tomu jsme koupili 3l cucka coz slibovalo velice zajimavy vecer:Da taky ze jo.jeste nez jsme dorazili tak uz jsme vypadali fakt hezky:frog:byl jsem docela zklaman nijak neohromujici navstevou necelych 11000 vernych ale nase hlasivky jsou na velmi dobre urovni takze to tak nevadilo a bazaly bourili jako vzdy:)dokonce i ja jsem se vzhledem ke svemu stavu pripojil tak ze me ted tak strasne boli v krku a nemuzu mluvit:punk:holandani si ani nezarvali.taky jich bylo nic moc tipuju takovych 50 coz je o proti minulemu roku velice slabe..no neva.na zacatku zapasu byla docela zdarila celo ochozova choreografie slozena z balonku a kartonu tvorici znak FCB.u nas v kotli byli huste modrobile vlajky a ja si pripadal jak v italii a jen ty ohne mi chybeli..kvuli debilnim pravidlum uefy.vsak ji dal taky cely stadion vedet co si o tom mysli pokrikem fuck off uefa!!:)v prvni puli to byla nadhera hrali jsme fakt pekne a ja byl po dlouhe dobe zabrany do deni na hristi.byl jsem tak stastny ze se to ani neda popsat..no spis sem byl MOOOC:frog:..vytvorili jsme si tlak a neustale ostrelovali holandskou branku..kdyz uz byl tak 4 roh v rade taxem vedel ze to nemuze byt jen tak a vzapeti sqely Maros Klimpl byvaly obrance zizkova otevrel hlavou skore a vedli jsme.euforie by se v tu chvili dala krajet.prisaham ze snad kazdy kolem me byl zkoureny jak paprika a sklicka jen kolovali po kotli:D z tech cervenych ocek by se dalo udelat huste choreo..pred koncem polocasu nejaky holandan sundal nejakeho(sorry ale fakt sem to nestihal:smoker: ) naseho ve vapne a byla z toho penalta.tu s jistotou promenil Magera a bylo to 2:0.kua takova radost to byla..paxme sli klasicky na treninkac kde jsme se totalne dorychtovali a druhy polocas jsem vnimal jen tak napul bo sem byl fakt total death.vim ze se karta obratila a holandani tlacili jak cip ale diky sqelym zakrokum Marti Rasky se jim nepodarilo skorovat i kdyz to chvilemi vypadalo kuevsky huste:D rusky rozhodci obcas docela zajimave zapiskal coz se nikomu nelibilo a byl pocastovan nejruznejsimy nadavkami:)
no nakonec sme teda zvitezili 2:0 a vseci byli moooc happy.domu se slo ve skvele nalade ale unava byla citit na vsech stranach.dojeli jsme nekdy kolem pulnoci vyhladoveli a vyprahli ale s pocitem velkeho stesti.kez bych usetril 3000 abych mohl zafarat na odvetu do hulandu..no uvidime jestli se zadari.kazdopadne jsem po vcerejsim zapase optimista.takze by to mohlo vypadat na dalsi fazi:bravo:....
Apofiss
Takže zápas Náchod - Bohemians nedohrán kvůli výtžnosti fanoušků.Jelikož jsem tam nebyl (sakra!!!) , přikládám vyjádření jednoho fanouška z Bohemians fóra...

"Už před výkopem se ultras servali v sektoru fanoušků domácích (asi 30 na 30), pak v šestnácté minutě se zápas přerušil kvůli dýmovnicím a vniknutí fanoušků na hřiště, 30 minut byla asi přestávka a začalo se hrát (na hodinách byla 27 minuta :)) ). Pak krásný gól po nahrávce Jezevce ze strany do vápna po zemi, střílel Horváth ??, po přestávce se ultras utkali mimi stadion, zasáhla policie, asi 20 minut to vypadala jak na ohňostroji, ale bylo to za betonovou. Pak se ultras dostali zpět na stadion a policie tam nebyla - hromadná bitka, magoři na trávníku, sebrali domácím vlajku a zapálili ji ... Prostě nechutné. Jo ještě jsem zapomněl vyrovnávací gól Náchoda - po chybě Jirouška (jinak nejlepší na place) jsme dostali podobný gól jako dali..."

A ještě idnes.cz:

17.09.2005 19:40 - P r a h a - Výtržnosti fanoušků předčasně ukončily zápas třetí nejvyšší fotbalové soutěže v Náchodě, kde hrál pražský tým Bohemians 1905. Pořadatelé už předem věděli, že se do ochozů vedle fanoušků obou mužstev chystají i vyhlášení chuligáni z Polska, střetům však nedokázali zabránit. Rozhodčí duel ukončil v 65. minutě za stavu 1:1.
lulugang
to jo tak to je klidove..zacinaji se dit veci:D
Apofiss
Ještě popis situace podle Virtuálního Ďolíčku:

Co se stalo v Náchodě... 18.9. 14:44
Měl to být svátek fotbalu, hrstka primititvů ale utkání ostatním fanouškům otrávila. Utkání Náchod-Deštné - Bohemians 1905 bylo za stavu 1:1 v 67. minutě ukončeno kvůli výtržnostem fanoušků domácích i hostí. Pořadatelé se na zápas vůbec nepřipravili a laxní přístup policie výrazně přispěl k nedůstojnému konci střetnutí. 970 diváků na stadiónu v Náchodě se sice dočkalo dvou gólů, ale body budou rozdělovat svazoví funkcionáři. Jak běžely minuty v Náchodě Vám přiblíží tento článek.

Až na polské hranice se museli tentokrát vypravit fanoušci Bohemians za svým klubem. Na stadiónek na kraji Náchoda jich dorazilo kolem tří stovek. Přijeli celkem tři autobusy, další příznivci cestovali vlakem a několika desítkami automobilů. Už v sbotu ráno vyšel v deníku Sport varující článek: NÁCHOD ČEKÁ MANÉVRY - tak zněl titulek. V článku bylo uvedeno, že zápas se chystají desítky policistů, protože se očekává střet tvrdého jádra příznivců Bohemians, polských rowdies a náchodských fanoušků hlásících se k hnutí skinheads. V článku se dále uvádělo, že na zápas Náchoda s Liberecem dohlíželo třicet těžkooděnců, na Bohemku se chystala prý daleko větší opatření. "U hřiště bude připraveno padesát policistů, venku budou další zálohy, sektor pro hosty bude ohraničen pletivem," říkal do novin před utkáním sekretář místního klubu Jaroslav Panenka. Realita byla úplně jiná.

PRVNÍ BITKA - PŘED ZÁPASEM

První překvapení přišlo už u vchodu na stadión. Žádná bezpečnostní opatření, žádné kontroly. Do sektoru hostí se dalo projít bez problémů. Pořadatelé vítali fanoušky vřelým úsměvem a každému nabízeli zdarma program. Pro slušnou část příznivců krásné přivítání, ale z hlediska bezpečnosti naprosto nulové opatření. Ovšem tvrdé jádro fanoušků Bohemians, z nichž na domácí zápasy chodí sotva čtvrtina, ani nezkoušela branou projít a hledala jiný vchod do stadiónu. Jejich cílem se byla vrata u sektoru domácích. Zhruba čtyřicet rowdies se snažilo vrata vylomit, nakonec jeden z nich vrata přelezl a otevřel je z druhé strany. Vše bez asistence policie a pořadatelů, přitom celá akce trvala pět minut. Desítky pražských a polských rowdies vtrhly dovnitř a začala bitka s domácím holohlavci, který bylo asi pět desítek. Policie stále nikde, pořadatelé jen přihlíželi a vzhledem k jejich počtu (na utkání bylo přítomno 17 pořadtelů, převážně u pokladen) a stavbě tělesné schránky ani nebylo rozumné, aby zasahovali. Kvůli této bitce, která se odehrávala za jednou z branek hráči i ostatní diváci čekali na zahájení zápasu sedm minut. Fotbalisté byli připraveni okolo středového kruhu a všichni sledovali dění za jednou z branek. Po sedmi minutách přišlo deset těžkooděnců (policisté v helmách) a skupiny fanoušků rozdělilo.

PRVNÍ PŘERUŠENÍ - 22. MINUTA

V sektoru fanoušků Bohemians e nadále vesele čepovalo alkoholické pivo a už tak napojení chuligáni se stávali stále agresivnějšími. O pivo byl u vybrané skupiny lidí větší zájem než o fotbal. Zatímco většina fanoušků Bohemians povzbuzovala, opilí rowdies se věnovali provokacím - kopali do reklam, házeli láhve od piva na hřiště. Pozadu nezůstávala ani skupina padesáti domácích příznivců. Někteří z nich vbíhali do hřiště a nikdo tomu nebyl schopen zabránit. Ani v jednom sektoru nebyl žádný pořadatel ani policista. Až ve 22. minutě jeden z pořadatelů šel upevnit odpadlý reklamní panel přímo do centra skupiny rowdies v sektoru hostí. Bez asistence policie se začal s rváči přetahovat. Přitom postupně odbíhal do hřiště, aby se vyhnul atakům agresivních jedinců. Nerovný boj ukončil až sudí Tomáš Kocourek, který ve 22. minutě utkání přerušil. Fanouškům hostí šel domlouvat kapitán Freisler, trenér Busta i ředitel Steinbroch. Všem se dostalo ujištění, že se už nic nestane. Hráči obou týmů odešli do kabin, diváci zůstali na svých místech. Půl hodiny se čekalo až dorazí policejní posily. K desítce policist se po půlhodině přidala druhá desítka strrážců zákona, což ale byl oproti oběma skupinám příznivců stále směšný počet a vůbec se nepřibližoval původním slibům. V 17:30 se začalo utkání dohrávat - rozeběhla se 23. minuta 1. poločasu.

PŘESTÁVKA

Prostřednictvím rozhlasu vyzvali pořadatelé fanoušky Bohemians, aby ustoupili od zábradlí u hrací plochy a utkání sledovali zhruba ze dvou metrovém vzdálenosti o nízkého zábradlí. Všichni fanoušci i rowdies jejich pokynů uposlechli, zdálo se, že utkání v klidu dohraje. Ale mezi rváči stále převládala touha po rvačce. "Napadli nějaký naše mladý kluky na nádraží nožema, to jim musíme vrátit," znělo se sektoru pražských rowdies. O přestávce jich několik desítek opustilo tribuny a za zdmi náchodského stadiónu se strhla pořádná bitva. Domácí skinheadi také odešli ze sektoru a všichni, kteří normálním příznivcům otravovali zápas se tak ocitli mimo stadión. Ven odešla i policie a zúčastnila se "zákopové války" za zdmi hřiště. Diváci ze stadiónu sledovali jen létající dýmovnice, dělobuch házely obě skupiny fanoušků i policisté. Bitva trvala zhruba patnáct minut, během té doby domácí tým vyrovnal na 1:1. O fotbal ale skupinám rowdies na obou stranách vůbec nešlo, utkání běželo v poklidu dál a už se zdálo, že se vše bez problémů dohraje.

UKONČENÍ ZÁPASU - 67. MINUTA

Policisté a pořadatelé naprosto nepochopitelně nechali fanoušky obou táborů vejíz zpět na stadión, kde jejich bitka pokračovala. Sektory nebyly oddělené, jak slibovalo domácí vedení před zápasem, proto byly do vyřizování účtů vtažení i slušní diváci. Na stadión dorazilo dalších pat policistů, ale jen v běžném ustrojení, jeden měl na sobě dokonce výstroj dopravního policisty s bílými doplňky. Bitka fanoušků pokračovala za jednou z branek, nikdo z rowdies netušil, že se na hřišti hraje fotbal. Skupina, která se právě ocitala v defenzívě prchala přes hřiště. Oba tábory fanoušků se tak začaly napadat i na trávníku a rozhodčí proto utkání sprvně ukončil. Byla ohrožena bezpečnost diváků i hráčů.

Slušná část náchodských diváků, kterých byla drtivá většina, děkovala svým hráčům za výkon, slušná část příznivců zelenobílých vytleskala zase své hráče. Bohužel, fotbalovou podívanou pokazili skupiny primitivů z obou táborů. Svůj velký díl viny nesou i pořadatelé, kteří byli na kaci absolutně nepřipraveni, ačkoliv vše bylo domácím klubem předem avizováno v médiích.
Mno je to na prd, jakási kultura a kultivace fotbalu jde pak do háje, nedivím se, že jen málokterá rodina si víkendové odpoledne zpříjemní návštěvou fotbalového matche, jako je tomu např. v Englandu, ale samozřejmě nejen tam...takovýmto :rejp: (jen by mě zajímalo, jestli vůbec znají pravidla, či jsou na ně moooc složitá...) prostě zakázat vstup na stadion a basta!
Apofiss
Omnihash:Myslíš si, že se mi líbí kontumované zápasy kvůli výtržnictví a výtržnictví na stadionu obecně?Vůbec!BTW insultací rozhodčího skončila Bohemka první ligu.Tyto materiály sem postuju proto, aby si každý udělal svůj názor.

Ohledně dýmovnic a chorea s tebou naprosto NESOUHLASÍM.Je to pak supr atmoška, hromové pokřiky ženoucí fotbalisty kupředu...

Černá svině se řve na rozhodčího (na Spartě i na hráče černé pleti) a většinou je proč řvát (jsou zkorumpovaný nebo slepý) a proto ŘVU TAKY.

Ohledně násilí- nevadí mi, když se řežou ultrafans mezi sebou - POKUD TO NEGATIVNĚ NEOVLIVŇUJE NEZÚČASTNĚNÉ A FOTBALOVÝ KLUB.

A na fotbal někdy zajdi...
Apofiss
Choreo je vlastně všechno dohromady (dýmovnice,vlajky,balónky...) a začíná tím především druhý poločas.Tím fanoušci dávají najevo podporu týmu a v případě fanoušků protivníka kdo je tu doma.BTW proč po pěti špekách neřvat svatou pravdu...

Když je rozhodčí hajzl, dám mu to najevo.Neříkám, že je fotbal intelektuální dýchánek-na to chodím jinam.

Vždycky ne.V tomhle případě ano a nesouhlasím s tím...
citace:
Původní příspěvek od Apofiss


Ohledně násilí- nevadí mi, když se řežou ultrafans mezi sebou - POKUD TO NEGATIVNĚ NEOVLIVŇUJE NEZÚČASTNĚNÉ A FOTBALOVÝ KLUB.

A na fotbal někdy zajdi...


no jo ale vem pak sebou syna na fotbal.........

ja se na fotbal nikdy moc nedival,ale pak jsem jednou zhuleny uvidel v akci Real Madrid.....wau.
delph
citace:
no jo ale vem pak sebou syna na fotbal......... ja se na fotbal nikdy moc nedival,ale pak jsem jednou zhuleny uvidel v akci Real Madrid.....wau.


No jo ale to je Real Mardrid(co jmeno to pojem)u nas udajne nejlepsi klub je Sparta a ty vemena si neprihrajou na 4 metry
xpapousek
Hm a co třeba 2 nebo 3 angl liga ty by naše přední týmy jednoznačně přehrály,ale tam na tu 2.ligu chodi třeba 20 tis. diváků-to nebylo ani na spartě na ajaxu-no ale když to sou kokoti a daj průměrnou cenu vztupenek za 1000 (ale to je zas jiná věc...)
delph
citace:
Hm a co třeba 2 nebo 3 angl liga ty by naše přední týmy jednoznačně přehrály,ale tam na tu 2.ligu chodi třeba 20 tis. diváků-to nebylo ani na spartě na ajaxu-no ale když to sou kokoti a daj průměrnou cenu vztupenek za 1000 (ale to je zas jiná věc...)


to jo ale jestli jsi videt nekdy angl.ligu nebo ono je to i docela znamy ze se za listky plati nehorazny prachy a fanousci fobal opravdu milujou tzn. zadne vypustene osobni souboje zadne dohravane posledni 15-ti minutovky za "rozhodnuteho" stavu oni do toho jdou fakt hodne a co sem cetl tak proti 2. angl. lize je premier league pro deti pac tam jsou mladi dravci co chtej nahoru a reze se to tam fakt pry ukrutne a to ze nekteri kompetentni by asi vice nez u nas museli vysvetlovat jak to bylo s uplatky....o tom ani nemluvim
citace:
Původní příspěvek od delph


No jo ale to je Real Mardrid(co jmeno to pojem)u nas udajne nejlepsi klub je Sparta a ty vemena si neprihrajou na 4 metry


ten zapas ve kterem jsem videl prvne real byl zrovna se spartou.Sparta to tenkrat odehrala vyborne(prohrala 2:3) i fanouskove se ukazali v lepsim svetle,kdyz zacal kouzlit Zidan a skolil spartany:-)
A od te doby se na fodbalek rad podivam,ale spis jen ligu mistru,ponvadz tam je naco koukat.S nasi sceny jedine banik x sparta :D
Apofiss
Ten zápas byl supr.Zvlášť velká euforie to byla po Sionkově nádherném gólu! :bravo:
citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Ten zápas byl supr.Zvlášť velká euforie to byla po Sionkově nádherném gólu! :bravo:
Jo jo, a btw. to bylo za účinkování J. Hřebíka na lavičce Sparty...a co se na Spartě teď křičí...(já vím, Franta Straka a situace okolo, ale stejně....).
me dostal ke konci zapasu brankar sparty,to bylo jak z reklamy:-)
lulugang
citace:
Původní příspěvek od Omnihash



No podle těch fotek, co sem házíš mi příjde, že lidi co sou dál než prvních pět řad nemůžou naprosto nic vidět. Choreo je co? Jestli máš na mysli skandování :) tak tak sem snad v životě neslyšel jedinou inteligentní písničku, co by tam dávali. Většinou zaslechnu věci typu Spartáá spartáá bůůůzerantůůů partááá - takovýdle demence ti vymyslim po 5 špekách taky.

To že se řve černá svině na rozhodčího mi taky došlo, ale proč? To že souzkorumpovaný, je přece známý už dlouho, a že by se s tim něco dělalo sem si nějak nevšim.

Když se řežou ultrafans mezi sebou, tak to vždycky ovlivňuje nezúčastněné a klub. Nebo tak v 90% případů. Kromě toho si stačí najít na netu stránky pár hool klubů, kde se všichni rozepisujou jak to bylo super, že zas dojeli do Ostravy/Brna/Prahy a sqele fuck feer moc hustohustě si zarubali do fízlů, zničili x aut a zdemolovali laviček. Neřikám, že neexistujou nějaký zewlové, kterejm ke štěstí stačí porvat se mezi sebou, ale je jich tak 10% a to sem eště moc velkej optimista...



kamo tohle nejsou zadni chuligani ale jenom bandicka kripliku kteri si mysli ze delat bordel je fajn..jako me taky obcas bavilo kopnout si na vyjezdu do nejake te lavicky,popelnice atd..postupem casu sem pochopil co je to za chujovinu.a normalni chuligani takove veci nedelaji ti maji svuj 3.polocas do ktereho nezatahuji zadne nezucastnene normaly..samozrejme sou i taci kteri to nemaji v hlave v poradku a pak to vypada jak to vypada..no a ultras to proste k fotbalu patri.a popevky jako sparta buz parta sou uz davno fope..chorea jsou vzdy duchaplne a k zasmani..no nebudu te o tom poucovat.zajdi si na fotbal nejli na banicek;) a uvidis sam..peace
xpapousek
Jo tak tohle na baníkovskejch fans cenim sou ftipný...:D :D :D
lulugang
Sem rozhorcen :rocket: :tohle vynatek z www.banicek.com


¨Povídání o nezávislosti našich médií
27.09.2005 11:08:07 - kulajar

Jedním ze základních předpokladů práce novináře či televizního pracovníka je jeho nezávislost a nezaujatost. Podle nepsaných pravidel by měl čtenářům a divákům podávat takové informace, kterými by nedal najevo svou náklonnost k čemukoli. Pokud už k něčemu nebo k někomu chová náklonnost, měl by se projevovat v podstatě schizofrenicky – v profesionálním životě to na sobě nesmí dát najevo, v soukromí se tomu může plně oddat.

Výše napsaná slova platí v celém civilizovaném světě. Naše kocourkovská republika je výjimkou. Zde ostatně neplatí spousta věcí, které jsou jinde považovány za samozřejmost. Na mnohé už jsme si nevědomky zvykli, některé nás ale dokáží ještě stále rozohnit. Spoustu našich fanoušků například rozohnilo to, že se v oblasti sportu nepíše o ničem jiném než od odchodu krále Potvorského z klubu Red Parta a o krizi, kterou vyvolaly dvě stěžejní postavy klubu – pan Krtinský a pan Cvoček. Ve stínu tohoto strašného neštěstí je zapomínáno i na to, že náš sport ( a fotbal zvláště) to není jenom Red Parta či jiný klub bezdomovců se sešitými dresy, ale i jiné kluby. Nevěříte, že to je až tak jednostranné? Pojďme se podívat na pár příkladů:

První kolo Poháru UEFA, televizní stanice Čekatelé vize, volba zápasu k vysílání. Vysílali se samozřejmě bezdomovci z větrné hůrky. Proč by se vysílal mnohem atraktivnější zápas z Teplic nebo dokonce nějaký Baník z Ostravy? Vždyť Baníku jsme odvysílali dost v sezóně, kdy získal mistrovský titul, ne? Budeme vysílat Pražáky. A že na větrné hůrce je při fotbale atmosféra jako na pohřbu? No, to nám nevadí - myslí si jistě vedoucí sportovní redakce stanice Čekatelé vize pan Bílý - hlavně že je to za babku. To, že ten přenos stál celkově za úplně něco jiného, pány z Krkavčích hor moc nezajímá...

Den X Port, sobota 24. září. Vydání tohoto plátku se obsáhle věnuje vývoji kauzy král Potvorský a Red Parta, rozebírá příčiny, dopady a já nevím, co všechno. Věnují se sice i sobotnímu podvečernímu zápasu, ale prostoru pro ostravskou stranu je věnováno zoufale málo. Ostatně – kdo ví, zda tyto noviny vůbec na ten vzdálený sever Moravy chodí, že? A pokud ano, tak i jistě tam si rádi přečtou o tématu, který hýbá celým Kocourkovem!!!

Televizní stanice TV Znova i Čekatelé vize, sportovní zpravodajské relace, sobota i neděle. Hlavní téma zpráv – kauza král Potvorský. Rozsáhlé reportáže, šot z utkání druhé ligy, názory hlavních aktérů. Teprve potom se museli televizní mocipánové věnovat utkání, ve kterém Baník po dlouhých letech dosáhl kýženého vítězství. Dokonce se snížili k tomu, aby ukázali i branky. Ale to je vše, dost bylo Baníku. Prostor dostali pan Cvoček, pan Blázen či pan Jsi Vok. Vždyť je to přece jasné – jejich názory zajímají celý Kocourkov. Že hrdiny večera byli úplni jiní aktéři? Ale jděte... To bylo zapomenuto dvě minuty po závěrečném hvizdu, protože lid Kocourkova je dychtivý po úplně jiných informacích!!!

Televizní stanice Čekatelé vize, pořad Prohráno, neděle 25. září. Tradiční ohlédnutí za prvoligovým víkendem začíná kauzou krále Potvorského a šotem z druhé ligy!!! Světe nediv se, lid Kocourkova přece už od hlavní sportovní relace čeká na další vývoj případu. Proto jim je musíme dát i tímto – trochu netradičním – způsobem. Pak následuje šot z Kokotí arény. Opět je nutno ukázat ty dvě protivné branky – a konec. Slovo dostanou opět pan Cvoček, pan Blázen a pan Jsi Vok. Chtěli jste slyšet něco od baníkovců? Ale jděte – ukázali jsme jejich branky a tak je naše relace spravedlivě vyvážená na obě strany.

Den X Port, pondělí 26. září. Nejméně 4 stránky o posledním vývoji v Red Partě, dostalo se i na rozhovor s panem Krtínským. A abychom nějak zaplácli místo, vsuneme na titulní stranu a pak ještě přes poloviny jedné vnitřní stránky krásné velké obrázky našich hrdinů dneška z Red Party. Vždyť národ Kocourkova nezajímá nic jiného... Uvedený plátek většinou hodnotí výkon hráčů, kteří v zápase odehráli minimálně 30 minut. Že pan Mamutovič odehrál minut pouze 21? Ano, ale jeho výkon byl tak skvělý, že došlo k dilataci času a bylo tedy nutno jej ohodnotit. Dokonce nejvyšší známkou!!! A že Baník v sobotu vyhrál? OK, věnujeme tomu článek o rozměrech 10x5 cm. To jim stačí. Že u každého jiného komentáře k dalším ligovým zápasům jsou i reakce aktérů z obou stran? Ano, jsou, ale ten Baník se nám tady jaksi do našeho proredpartijního plátku nehodí... Vždyť on si dovolil vyhrát...

Internetový server Jdi i nes.cz po každém ligovém kole uveřejňuje články, které se k uplynulému kolu vztahují. K většině jsou to dva, maximálně tři články. Výjimkou je – světe div se – tým Red Parta. Článků o jejich utkání je nakonec celkem šest, další příčku v pořadí obsadilo Brno se třemi články. K tomu je nutno ještě samozřejmě soustředit všechny možné informace do shrnutí případu král Potvorský v jiných článcích. Chybí mi tam už jenom názor sexuologa Radima Rance a zejména názor, zda poslední události budou mít vliv na funkci určitých orgánů krále...

Televizní stanice Čekatelé vize. Výběr utkání v odvetách Poháru UEFA. Pan Bílý se po prvním utkání dušuje, že v odvetách budou vysílat určitě jiný český tým. Realita? Bezdomovce jsme už vysílali, tak – je budeme vysílat znovu!!! Vždyť národ Kocourkova je už skoro dva týdny napnutý, jak druhý díl dopadne. Naše reality show pokračuje v neměnném složení. Jediný, koho bychom z ní chtěli vyhodit, jsou ti baníkovští diváci. Ostatně – ti mohou vidět Baník na vlastní oči, tak co by chtěli... Stačí jim pouze zajet za humna do Holandska. Představte si, že by tak museli cestovat do Irska ti chudáčci fanoušci bezdomovců. To je dálka... Také je litujete, že? Tak jim raději ten přenos strčíme pod nos.

A tak bychom mohli pokračovat dokola... Že Kocourkov vypadl poprvé v historii z elitní skupiny Davisova poháru? OK, ale nepodstatné. Že Alonzo vyhrál jako nejmladší jezdec historie formuli jedna? OK, ale to jde mimo Kocourkov. Že vrcholilo ME v basketu? OK, mohli jste si pustit DSF a sledovat Germány ve finále tam. Celý náš Kocourkov totiž žije úplně něčím jiným. A my – nezávislí novináři a televizní pracovníci – se přece musíme věnovat tomu, co lid chce.

Celkově mi to připomíná situaci před zlomovým rokem 1989. Tenkrát se také mluvilo pořád o tom, co komunistická strana, co její ústřední výbor, co její bratrské strany. Teď je to v podstatě totéž pouze se změnou objektu zájmu. Jedna totalita odešla, druhá přišla. Diktát strany nahradil diktát médií. Vzpomněl jsem si na jeden hodně vousatý vtip, který si dovolím aktualizovat. Zapnu televizi – Red Parta. Zapnu rádio – Red Parta. Pustím internet – Red Parta. Mám doma konzervu, ale bojím se ji otevřít...

PS. Uvedený článek je pouze názorem autora, který se nemusí shodovat s názorem lidí, navštěvujících tento web. Veškerá podobnost osob a názvů, které se objevují ve výše uveřejněných řádcích, s osobami a názvy reálnými je čistě náhodná.


a prave pred chvili ve sportovkach ceske televize byla pulka o sparte a pak tam hodili reportaz o seschiwanych a jejich ceste do corku a o jejich zapase a pak nist..ne ze by se alespon troche venovali banicku ktery po dost dobrem vykonu zdolal heerenveen 2:0 nasledne nestastnym golem v posledni minute ztratil vedeni nad libercem ktery momentalne vevodi ligove tabulce a po 24letech vyhral v kokoti arene(sory:D) 2:0 a predvadi dost dobre vykony a prave cestuje do heerenveenu na odvetu a myslim si ze odjede jako vitez..pojede ho podporit dooost vernych ja bohuzel kvuli financim necestuji:(..no proste fuck off media:flick:..
Apofiss
Jó to znám a nic s tím nenadělám :rolleyes: .
Jinak v neděli jsme dali doma Chomutov 6:0 (zase přes 4000 lidí)

a v sobotu hrajem na Strahově (nechápu, ale mám to blízko :D) se zmrdy ze Střížkova, nyní vystupujících pod názvem Bohemians Praha-SMĚŠNÉ!!!!!!
Takže motivace určitě bude.Mají jediné štěstí v tom že nemaj fanoušky, protože po tomhle zápase by o ně přišli...

Jinak je nahlášen pochod zelenobílých před zápasem.Začíná v sobotu v 8:45 na Dejvické a pujde se až na Strahovský stadion Evžena Rošického.
lulugang
Jsem zhroucen:Heerenveen-Baník 5:0 :eek: !!!
citace:
Původní příspěvek od lulugang
Jsem zhroucen:Heerenveen-Baník 5:0 :eek: !!!
Mno tak Baníčku jsem věřil, že to uhraje na postup do základní skupiny, ale tohle je kotel...pro alespoň malé ospravedlnění - četl jsem, že podle zdrojů z Hollandu hrál Heerenveen snad nejlépe za poslední 3 roky. Jinak Teplice, ty měly fakt těžkého soupeře, ale držely se statečně. Takže čest českého fotbalu bude v UEFĚ hájit jen Slavia:bravo:, jsem zvědav, jaké teamy bude mít ve skupině.
xpapousek
Apofiss:Tak co jeké bylo derby?Měli tam ti ze střížkova aspoň ňákýho fandu?
Jina ke slávce soupeři(Monako(předloňský finalista LM,Hamburk(o bod 2. v buneslize a hrajou v životní formě)CSKA Sofie(mistr bulharska)a Stavanger(ňáký norové)No bude to těžké ale já našim klukům věřim :beer:
Apofiss
Hmm, bylo to 1:1.Sudí nám neuznal 3!!! penalty, obracel fauly atd.Prostě nás jasně podříz!Ne nadarmo se říká, že na Střížkově se nedá vyhrát.Žádného cizího fanouška jsem si nevšiml :D .Jinak atmoška byla supr,bylo vidět kdo je doma (5000 našich fanoušků - 5 jejich).Jinak Střížkov zápas přemístil na Strahov nejen kvůli bezpečnosti, ale hlavně kvůli vejvaru ze vstupenek našich fanoušků.Strahov je stál asi 250 tisíc a čekali 10 tisíc fanoušků (samozřejmě zvedli vstupné.Jenže se jim to nějak vymklo a z pěti tisíc fanoušků jich zaplatilo jen asi 1500 :D:D:D

Jinak tý Slávce přeju úspěch, ale těžko v něj věřit...:rejp:
Apofiss
No co mám říct :rolleyes: ......větší smůlu a debilnějšího rozhodčího už národní tým mít nemohl....a hodně chyběl Koller



SAKRA!!!
Apofiss
To jo...a měli by jsme mít regulérní další penaltu.Kurva kdybych se na to včera nezkouřil jak dobytek, odnesla by to televize.

Doufám že si to vynahradím za dvě hoďky v ďolíčku....hrajem s lídrem tabulky Č.Budějovice B...ještě že tam nemůžou strčit poborského :D:D:D
Apofiss




4:1 PRO NÁS!!!


:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
lulugang
repre o nicem...viac sem se bavil do poledne na utkani dorostencu svinova a vratimova..a jako ze to byla prdel hulit s tema typama a pak sledovat beh toho zapasu:smoker:
xpapousek
citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Jsem skeptický.Jak s MS, tak s Nedvědem...

si to přivolal...:rejp:..no doufám že to košťál ve finsku nejak zařídí($)... ;)
Apofiss
Právě že to maj zařídit rumuni...
lulugang
citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
taky jsem kdysi hrával za dorost proti těmto týmům.Je to už pár let ale.Nicméně bez urážky,pamatuji si,že za Svinov hráli vždycky jenom namachrovaní čuráčci :flick: :D :D



no to jsou.znam jich dost...vsak sem taky hulil s vratimovskyma:D
Apofiss
Tak,tak...
Vyhrajeme, už se na ten match moc těším, bude to mít grády. Můj tip je Finsko 0:2 ČR.
:bravo: LET´S GO BOYS :bravo:

Na Slováky jsem zvědav, docela jim věřím, že to též zvládnou.
Apofiss
Jupííííí 0:3 je hodně vpoho.Baráž čeká srabi :vampire:
:bravo: :bravo: :bravo: Yeah, teď ještě zvládnout baráž, a jedeme do Dojčlandu :bravo: :bravo: :bravo:
Ježíš
:bravo: :bravo: :bravo: jupiii prave sem se vratil z hospy kde sme na to koukali, parada, ted jeste baraz a sme tam! to by nas tam nahore fakt museli nenavidet kdyby to opet nevyslo..
Slováci si to určitě zaslouží, Rusové mi přišli v ofenzivě bez invence. Koho myslíte, že dostaneme do baráže? Můj tip je právě Slovensko. Btw. Karol Polák, co to komentoval na Markíze, to je oldschooler, komentář from 70´s.:popcorn:
lulugang
ja sem velice skepticky co se baraze tyce...my a mistrovstvi sveta je jako slavie a liga mistru(nic ve zlym:D)
Apofiss
Vyjádření Družstva fanoušků Bohemians (DFB) k podrazu Liberce, naprosto s DFB souhlasím....:


Nehoráznost! Vstupné na třetí ligu: 200 Kč 12.10. 15:7
Nedělní zápas v Liberci dostává úplně jinou atmosféru a napětí. Liberečtí funkcionáři se rozhodli veřejně deklarovat, že nechtějí na nedělním utkání diváky. Všechny fanoušky by mělo odradit vstupné, které na třetiligový zápas je ve skandální výši 200 Kč. Toto má být cesta, jak předejít incidentům mezi oběma tábory příznivců. Družstvo fanoušků Bohemians je šokováno chování libereckého vedení a důrazně proti němu protestuje. Fanoušci Bohemky na Městský stadión v Liberci dorazí bez ohledu na výši vstupného.

PROHLÁŠENÍ DRUŽSTVA FANOUŠKŮ BOHEMIANS



Družstvo fanoušků Bohemians se ohrazuje proti rozhodnutí vedení FC Slovan Liberec, které rozhodlo o mimořádném zvýšení vstupného na utkání 11. kola ČFL FC Slovan Liberec B – Bohemians 1905. Vstupné na třetiligové utkání bude činit 200 Kč do sektoru na stání! Tímto opatřením chce liberecké vedení odradit fanoušky Bohemians od návštěvy zápasu, aby prý nedošlo k žádným incidentům.



Družstvo fanoušků Bohemians (DFB) je šokováno, jakým způsobem se severočeský klub k celé záležitosti postavil. Dosud byl fotbal prezentován jako sport hraný pro diváky, tento krok je však důkazem, že v Liberci se fotbal pro fanoušky nehraje. „Poprvé někdo veřejně prohlašuje, že chce odradit lidi od fotbalu. Podporujeme tým Bohemians na všech jeho zápasech, ale s takovým přístupem jsme se ještě nesetkali,“ řekl předseda DFB Antonín Jelínek.



Vedení FC Slovan Liberec chce prý předejít násilnostem, které se staly na nedávném utkání ČFL Náchod-Deštné – Bohemians 1905, kde pořadatelé nezvládli střet fanoušků obou táborů. Fotbalisté Bohemians 1905 v úvodu letošní sezóny odehráli zápas i se sousedem libereckých, s Jabloncem B v Českém Dubu. Utkání se obešlo bez náznaku jediného incidentu, čtyři stovky příznivců hostů slušně fandily svému mužstvu. Stejně klidně probíhají i domácí utkání Bohemians 1905, které navštěvuje v průměru pět tisíc diváků. „Třetí liga už má za sebou jedenáct kol a jen v jediném zápase Bohemians byly problémy. Kdyby se podle stejného klíče chovaly všechny kluby, tak na fotbal u nás nebude nikdo chodit. My, slušní fanoušci Bohemians, jsme šokováni chováním libereckého klubu,“ dodal předseda DFB Antonín Jelínek.



Liberecký klub, který v předminulé sezóně podle verdiktu Disciplinární komise uplácel rozhodčí, zavádí na českou fotbalovou scénu novou tradici. Zvýšením vstupného ubude další problém českého fotbalu – diváci. Bez nich budou mít funkcionáři mnohem lehčí život.



Vedení Družstva fanoušků Bohemians
lulugang
Apofiss:lol :smoker:
X_eXc_X
LIBEREC: Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj!
Tak co říkáte na soupeře do baráže? Přes Norsko snad přejdeme, ale lehké zápasy nás určitě nečekají, seveřané jsou jak známo houževnatí. Slováci to budou mít moc těžké, a ze třetí dvojice tipuji na postup Švýcarsko.
Apofiss
Jo!Norové jsou nejlepší možní soupeři, fotbalový bůh stojí při nás :D
Tak Pavlík Nedvědů se vrací do repre! Sláva, že se rozhoupal, už mě začínal trošku štvát.
Vseved
Doufám že se Nedvěd vytáhne , když tak dlouho chyběl .:p:
waterpiper
Nevim jak vy panove a damy, ale ja jsem prave absolvoval podvecerni zdravotni prochazku s brckem a jsem skvele pripraven na sledovani zapasu Sparty s Arsenalem, pricemz tipuju vysledek 4:1 pro Arsenal. Jake jsou vase tipy ? Doufam, ze je ten zapas dneska :)
Apofiss
Jo, je dneska.....a já právě odpaluju :smoker:

A můj tip je Sparta 1:2 Arsenal :D
Vseved
Já tipuju 0:2 pro Arsenal .
Můj tip je Sparta 1:1 Arsenal.
lulugang
hmm 1:3 si myslim..:smoker:
nidecker
Arsenal vyhraje na hristi i v ulicich
waterpiper
Vseved: Nechces se mnou nekdy zajit do Tipsportu ? :)
xpapousek
Vseved:Vsadil sis?Jesi ne byl bych nasranej.;)

Jinak Henry to je pastva pro oči...
Apofiss
xpapousek - Seš teplej??? :eek:
Vseved
xpapousek

Jo vsadil , ale ne na přesný výsledek .

Arsenal bez Henryho by nevyhrál , on rozhodl velý zápas .
Vseved
waterpiper

Klidně pujdu . :D
xpapousek
Apofiss: A ty Sparťan?Co je víc??:slizoun:
Apofiss
Já sem klokan woe, tak se klidni! :D:D:D

hehe, já jen že Henry se mi moc nelíbí :-)
harry_s
zejtra doufam v naší výhru po dlouhých šesti letech:bounce:
Apofiss
Snad pozítří ne ?!
samofi
Co vravis na nasu Petrzalku, ze je v Lige Majstrov???:satan:
Vseved
samofi

Co předvádí Petrzalka v lize mistrů , tak to klobouk dolů :sun: , nebo to je haluz , no prostě hraje líp jak Sparta .
Jay-jay
srát na spartu :D
Jo jo, Artmedia hraje v LM parádní fotbálek :bravo: A co předváděl na Rangers goalkeeper Juraj Čobej, to bylo galapředstavení!
Vseved
Jay-jay

Jo přesně , srat na Spartu :rocket:
Vseved
Sparta hraje tak aby uhrála aspoň bod a vůbec se jim to nedaří ,bez Poborského už pojdou jen dole . :bravo: :bravo:

A Baník by si hráče neudržel a nikdo v naší lize :confused:
Apofiss
Nedržet si dobré hráče a především dobré trenéry je nemoc naší ligy.

Jinak moc se těšim na fotbalovou neděli!V 14:00 začnu v Ďolíčku a po oslavě vítězství nad Votroky B se přesunu na Strahov, abych viděl zkázu Sparty.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma