Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 
co na steny? alobal barva folie - Klikni zde pro originální téma
Hyena
Jen doplním kolegu Kočku.
Klasická zrcadla mají odrazivost 90%. Nepoužívají se proto, že soustředí světlo do (po několika odrazech se sejde víc paprsků na jednom místě) určité části rostliny více než do jiné... Není to rovnoměrný a kytka začne nějaký listy schazovat. Nebo prostě jen uschnou.
arbi
Hele chlapi, tak to sleduju sleduju a koukám že co zahradník to jinej názor... já teď trošku odbočim, asi se shodnem že alobal i bílá signální je lepší než nic... a teď bych potřeboval poradit. je dobrý přikrejt alobalem (popř fólií nebo nějak bílou barvou) i hlínu na květináči (popř víku kýble u bulbelru) aby se světlo odráželo na kytku i zespodu? Je to k něčemu? Jde mi o to, abych mohl s co největšim efektem použít co nejslabší světlo...
kafevar
Pokud jde o ten alobal a teplo, mate s tim nekdo zkusenosti.
Vsiml si treba nekdo kdo presel z alobalu na bilou barvu, ze se mu nejak meritelne snizila teplota?
Docela totiz s teplem zapasim.
STAXSOS
v tom zahřivani a tvorbou teplejch mist bych viděl hlavni nevyhodu kovenčnich zdroju světla "sodik,zařivky" ,nemněl by byt problem mit skřiń polepenou alobalem kdyš tam budeš sviti---------LED DIODAMI----------
Jeliman
Ted jsem si konečně koupil bílou barvu polar a budu malovat.
vůbec jsem si nemyslel že se tato diskuze tak rozebere, kazdopadne ksem se tu dozvedel ohledne barvy
arbi
citace:
Původní příspěvek od Jeliman
Ted jsem si konečně koupil bílou barvu polar a budu malovat.
vůbec jsem si nemyslel že se tato diskuze tak rozebere, kazdopadne ksem se tu dozvedel ohledne barvy



já myslim, že primalex profi je lepší... je bělejší a to tušim o 5% (možná jen o 4% :) polar má bělost tušim 86 nebo 87% ale profi má bělost 91% :))) a navíc je mokře otíratelnej tzn. ne omyvatelněj ale můžeš ho otřít mokrym hadrem

:smoker:
Kasim
V případě, že dáváte alobal a to jakoukoliv stranou, tak bych doporučoval jej zmačkat a v zápětí narovnat. Takto upravený povrch dobře odráží do všech stran. Zkuste si to. Odráží to světlo mnohem více, než nezmačkané. Jsem uplný začátečník, ale dal jsem to stranou lesklou a myslím, že to funguje opravdu dobře.
Hyena
Jo, když ho dáš tou matnou, tak ho ani nemusíš mačkat. A s tou lesklou... stejně si myslim, že tam budou horký místa, ale zkus to a uvidíš. Pravdou je, že to má docela zasjímavej efekt :sun:
Jeliman
Maloval jsem tim polarem ale ta skříň moc bíle barvy nechytla, skříň je dřevěná, maloval jsem čístě na dřevo, ale zdá se mi že to moc nechytá. možná si ještě koupím ten profi
UdL
Jeliman: nečekej, že po prvním nátěru bude vše ok! ;)
mydena
To Jeliman:Ten alobal je fakt na h...o.Já měl kdysi stejný problém jako ty.I přez to, že jsem pečlivě svou skříń vylepil alobalem,na doporučení jsem tento pracně sundával a natřel bílou matnou barvou Barakryl 0100. Jsem velmi spokojen:)
Hyena
Mám alobal a jsem velmi spokojen... barva je na ho*** :) Tak, a teď si vyber :D

No, podle mě je prostě jedno, co tam dáš... daleko víc záleží na spoustě jinejch věcech... zdroj světla, větrání, genetika...

Mě to přišlo jednodušší vylepit než natírat...
mydena
To Hyena:Nic osobního:) Myslím,že jedno je kolco u tragače /trakaře/,ale ne jaký materiál použiji na vnitřek skříně:oTedy ne mi.
V každém případě chci poděkovat Dedovi za jeho znalosti mnou ověřené.Díky.
Hyena
Nevím, co myslíš znalosti od dědy tebou prověřené... Ten pokus s expozimetrem?

Pročet sem si knihu technická optika a pozastavil sem se nad poznámkou, že v expozimetrech se používají germaniové diody... nemají spojité absorp. spektrum, což způsobuje zukreslení celého pokusu. Max má někde kolem zelený a na obě strany klesá. Je jako naše oko, ale kytka vidí přesně obráceně - modrou a červenou, což se expozimetrem nezjistí.

Žádnej test není zcela objektivní a záleží na každym, jak přesnou odpověď hledá. Jaký test preferuješ ty?
oton
hele nevíte někdo jak se jmenuje ta neprůsvitná fólie, mám na víkách od bubláku alobal, ale neskutečně mě sere, protože jak mile měnim vodu, tak je alobal v řiti a musim tam zase pracně dávat jinej, potřebuju něco čim, zareju víka od bubláků aby tam nešlo světlo...
oton
to vrrn: ty budeš šikovná dívčina :)

ta folie odrazová nic nepropouští (světlo) ? a když si stříkala sprejem na ty víka, neloupe se ti to z toho, já mám totiž víka z kýblů a jsou celkem ohebná, kýble byly bílý tak jsem je taky natřel na černo a oblepil izolepou, protože ta barva má tendenci se z toho plastu loupat, ale na víka jsem si právě myslel, že se mi ta barva sloupe.... zatim

jo a ještě je ta folie pevná, protože aby se to netrhalo jako ten magorskej alobal :D
StoneBud
tak co, uz si nasel, taky by se mi to siklo :)
zMazánek
Hele tak jestli jsi to ještě nenašel,myslím že nejjednoduší asi bude Gshop.Buď osobní návštěva,nebo nějakej přes net(www.hydroponieplus.cz nebo greenhouse třeba).
Ale vim určitě že ho mají v shopu v Bořivojce(Praha).
Každopádně,hodně štěstí do hledání...:)
olda
to co maj v Bořivojce není mylar ale Reflect-a-gro folie od Nutriculture co dělaj NFT a má mít o 22,1 % lepší odraz než mylar.
X-man
A co nějakej obchod v Brně? Taky hledat?
Schinus
Mylar se da koupit v "modelářích" (obchody pro modeláre letadel a auticek.. ) pouziva se jako potahova folie..:girl:
Zoidberg Dr.
Heeejjjj boooyyyyys!!!! Mylar je k zakoupeni treba here:

http://www.dtpstudio.cz/obchod/dtpp...0PHOTOPACK%202M
Mr.goldie
podle mě stačí bílá překližka:D:D:D
fandly
cau mam pre vás asi radu za milion najlepšia folia za naj cenu sa volá izotermicka plachta,folia,je strieborna rozmer 150x200,cena 35sk najdete ju v každej väčšej lekarni alebo lekarnických potrebách určite ste ju už videli balia do nej podchladeních atd,prvá uroda je na ceste a plachta mi už ušetrila vela kilowatov.ak sa vám moja rada lubi dajte vedieť
Skogen
Koupim tak 5 tech kousku 120*95 viz e-mail [email] :cool:
Harvest....
no za kolik bral bych jich tak 5
Marihouba
Mno ja mak skrin dost podobnou mam nad tim jednu 120 sodik a cely vymlaceny alobalem, Kyti se celkem v poho dari, takze proc ne, alobal je levnej a vsude k dostani. Kytkam se fakt nic nemoze stat. ASPON DOUFAM:()
hena
2 maharada : Alobal je nouzofka, zkus folii.

http://hydroponieplus.cz/inshop/scr...=62&RND=5525080
GodlikE
Já pěstuju teprve 3 měsíce a mám stěny polepený obyčejnym bílim papírem a když otevřu skříň je to dost dobrý bílí světlo je vidět že ten papír odráží celkem dost světla a to mám jen 50W (Strašná sračka - kupuju novou)
Dubinek
Ale jestli sis vsim, tak sodik ma takovou nazloutlou barvu, coz je idealni spektrum, takze ta bila nebude zrovna to pravy vorechovy, radsi tam dej folii, nebo v nejhorsim aspon alobal...
GodlikE
aha tak to sem nevěděl tak dík
MANHUNTT
určitě ti doporučuji speciální folii s GREENHOME s Plzně:bounce:




:pimp::smoker::satan::bandit::jumper:
vlček
2 manhuntt: jo jasny mylar taky doporucuju ale rozhodne wyde lewnejc a to pomerne o dost nez ho kupowat w gruw sopech zkus si dat do hledani "mylar" a urcite ti to wyhodi i thready we karejch budou linky na sopy ponekud lewnejsi nez gruw
pyroman1
Cus mel bych dotaz nechal sem si udelat skrin z drevotrisky s bílou povrchovou upravou,myslíte ze to bude stacit,(nevim jestli je to odstín 1000) nebo mam koupit folii Dik
Mr. Manson
ja tam zatim asi 2 vrstvy býlí čtvrtky a dam tam fólii je přece jen lepší kvalita. A ta cene ta je v poho. :)
Jirka XXX
A co takhle brambůrky zevnitř? Vypadá to, že by to taky mohlo dobře odrážet ne? Nebo je to blbost?
SCRAT
hmmm sem sice novacek.. ale mel sem i alobal i folii!! asi bude lepsi ta folieee ale hlavne kuli tomu ze nemeni pomer zareni lampy... jinak vim ze s alobalem byla pestirna vice ozarena a svetlo bylo vic oranzovesi... a po nahrazeni folii ta oranzova stratila intezitu...i svetlo se mi zda slabsi..teplota mi klesla asi o 6-7 stupnu(v pestirne u vrcholku je asi o 0.7 stupne vic nez v mistnosti)ale kwiti rostou rychleji.....coz je dobre...
preju hodne zdaru peace.
Pyromane, jestli máš prachů, že nevíš co s nima,
tak si tu fólii klidně kup, ale jinak pokud máš už skříň
s bílým laminem, tak ti určitě i tak vyrostou krásný kytky
a ušetřený prachy za tu fólii mi můžeš poslat na účet.
Číslo účtu když tak do PM :) Uvědom si, že konopí je poloviční plevel,
sám o sobě roste dobře a ten rozdíl (pokud je) mezi bílým laminem
a speciální ultramegahypersuperkanabisovou bílou 99,99999999procentní odrazivou fólii nestojí za ty vyhozený prachy. Uvědom si, že jde hlavně o kšeft a marketink. Znáš to, uklízečka dnes už není uklízečka, ale operátorka čistících služeb. :)
aaaaa
já mám vyloženou skřín isotermickou folii je z jedné strany zlatá ,a z druhé stříbrná!!Dá se sehnat ve zdravotních potřebách používá se myslím na spáleniny!!A není drahá 80kč a sou to 2krát1,5M!!
SCRAT
Odrazná pokovená fólie Mylar je produktem kosmického výzkumu a má několik význačných vlastností:

Vynikající odrazivost pro světelné a tepelné záření (až 99.8%)
Velká mechanická odolnost při minimální tloušťce, váze a rozměrech
Dobrá zpracovatelnost pro různé účely použití
Nízká cena s možností opakovaného použití

odrazi i 99.8%tepla coz neni zrovna zadouci a v lete asi tezko uchladitelny...
pokud se to vubec da??jestli stim mate nekdo skusenosti tak to trochu vysvetlete plz...
Nazdárek národe. Chtěl bych s vámi podebatovat na téma---)

Alobal vs. Primalex (vápno, apod)
Já osobně bych dal přednost bílé, ale nevím????
Když to rozeberu, tak alobal má do skříně moc kovovej lesk. Byl by dobrej tak na květníky, aby zabránil vysoušení. Ale jinak asi ne.
Navíc alobal odráří i záření (tepelné) a tak přispívá ke skleníku.
Bílá je OK. Ale tet ten Druh???

Primalex---) Hůř se chytá na dřevo, ale jinak když to natřeš 2x tak by chytnout moh.


Vápno------) Zakreje všechno, ale nevim, jak je odolnej proti otěru.



Cement-----) To je blbost takže nic...


Tak nevim??? Poradíte někdo???
Wolker
Zdravim panove a damy:-)
Je treba to tady trochu oprasit ohledne folii...
Mam doma folii, stribrna, pokovena hlinikem a pouziva se ve zdravotnictvi zejmena pri podchlazeni tela adt...
Leskne se teda nejvic, co jsem kdy jakou folii videl, je velka a z lekarny za hubicku. Z jedne str. je zrcadlo a druha mat, to je ta strana na ktery je ten hlinik - nachylna na ohmatani...
Ptam se tedy, mate s ni nekdo zkusenosti????
Diky moc za rady a pomoc :-)
W.
cAseFaN
Zdar...
Doteraz som pestoval iba out a rozhodol som sa stlct skrinu. No skrina to vlastne az tak neni je to regal oblepeny dvoj vrstvovou nepriesvitnou foliou. Na steny? precital som si skoro cely tento thread( pri 190 prispevku ma to prestalo bavit) a rozhodoval som sa medzi alobalom a foliou z greenspiritu, ale do ruk sa mi dostala folia Reflex od firmy Delta. Je sakramentsky pevna , ani matna ani leskla, trochu drzi teplo ale stim problem nemam( 3x Cata b-10 - 100m3/h + nejake fany). Nemate s nou niekto skusenosti alebo neviete niekto co je zac, na nete som nic o nej nenasiel.
Mam dilemu ci mam kupit grow foliu alebo si tam nexat tuto co vy nato pani?

foto----->
sunray
nevite kde sehnat mylar? DTP Studio uz nema( a jinak jsem nic moc jineho nevygooglil(
nide
Tady jsem nasel folii, ktera by se mohla hodit pro pestovani.
Popis produktu: Jednostranně pokovená tepelně izolační fólie, Rozměr 1320 x 2100 mm. Reflexní strana stříbrná. Speciální reflexní supertenká mylarová folie, která byla původně vyvinuta pro potřeby polárních expedic. Cena 50Kc
sqott
hezky ale kdes to nasel?????scel bych to sehnat...



alobal nedoporucuju...we skrini je wlhkost a alobal oxiduje a tim ztraci ucinost odrazu....ja sem pouzil bilou folii z growshopu.....a ted sleduju ten Mylar....
r-man
Kdo chce mylar, kterej se nevi, jestli je to mylar (protoze je o mnoho levnejsi, nez ten z DTP studia kde ho ale nemaj), at hleda "izolacni deka" na webu www.conrad.cz
nide
to sqott: pod slovem TADY je odkaz na ty stranky
jestli ti to nejde tak here:
http://mujobchod.atlas.cz/shop/item...m=750&id_cat=64
sqott
kdo hleda najde.....

kdo ma stejne jako ja zajem o mylarowou folii at cumi zde.......

http://www.grafika.cz/art/df/mylar.html?tisk=on

je tam toho napsanyho dost ......ted se z autora clanku snazim dostat kde se da folie sehnat...doufam ze to rekne.........

For nide....je to trochu drazsi nez pul kola..........
nide
myslis mail: lindner@lindner-studio.cz
jsem nazoru ze u nej se to neda objednat, ze je to pouze autor clanku, ale kdo vi....;)
sqott
nide.....nauc se cist....dik.....
nide
sqott: needitoval jsi svuj prispevek c. 253 ? me se zda ze jsi tam mel napsaneho trosku neco jineho, jestli ne tak sorry.
sqott
e.e....cos to napsad tak sem ho namenil....proto sem ti napsal at se naucis cist,,,////NIC WE ZLIM////

je tu wic lidi co spatne ctou nebo nectou cely prispewky
O.o
Ahoj
včera sem si koupil v outdoorový prodejně tuto izolační folii za 79 Kč. Rozměry sou 140 x 220 takže to vychází nějakejch 26 Kč/m2 . Chtěl sem se zeptat co si o teto folii myslíte ... co mě teda hlavně zarazilo byla informace, že je hořlavá ... máte s timto druhem folie někdo zkušenosti?
God_mars
Zdravim tak vam napisu mou zkusenost s alobalem. Nejdriv jsem hnedy steny polepil alobalem tou lesklou teplota stoupla o 10 stupnu takze bych vubec nedoporucoval, ale jak je to s odrazem nevim.
ROBE
Pro všechny jenž shánějí MYLAR:79x200cm-298kč
79x500cm-498kč
adresa je:TM-TRADE spol.s.r.o
Jilovištská539
Praha 5 15531
tel:257920617
E-mail: info@tmtrade.cz

Taky o ní přemyšlím,tak jsem to našel na netu. Čaute!
N3m3515
robe a neda se nekde koupit v obchodu ci si to musi clovek obednat ?
ROBE
Zatím jsem se nekoukal jestli to mají ve fotoprodejně.
ještě se musím optat známeho co fotí na dostizích,jestli nemá na
někoho kontakt. Jenže je buhvíkde v čechách za prací. Takže až ho potkám tak dám vědět. Nebo musím někam do foto prodejny.
Zatím se mějte!
karneval
kupte MYLAR je uz po dlouhe dobe ke koupi na dtp studio www.dtp.cz
N3m3515
karneval a pod jakym je tam nazvem ci posli link dikec
karneval
je to jakobalicek photopack je k tomu aji cd atd...
N3m3515
Cus jungle brother myslis ze ta Survival Blanket - zlato-stříbrná je vhodna pro indor ?
ci mas ji v planu koipit kdystak napis dikec
vorlajs
ceuvec
Chtel jsem vedet jestli nemate nekdo zkusenosti s bilou odrazkou?
Urcite znate treba z predku jidniho kola. To maly kulaty nebo hranaty.
Ne, nechci tam davat 100 malych odrazek, ale znamej muze sehnat(pujcit si)desky o rozmerech cca 30*90cm. Takze prosim nevite kolik procent svetla muze takova odrazka odrazet? Zda to bude efektivni a vynosne?
dikec a at to roste
Cali
Reflexní fólie ORCA odráží o 24% lépe než A-Gro fólie a o 43% lépe než PE fólie. Co se týká rozptylování světla, pak je o 17% lepší nežli A-Gro fólie a o celých 40% lepší nežli černobílá PE fólie.

http://www.greenhome.cz/clanky/orca...ymi-schopnostmi
hardiron
uplně to sem nepatří ,ale čím lepite folii na zed skříně??
Mr.Sordo
Zkus oboustranou lepicí pásku.
#77
oboustrnka nebo patex... vyzkoušena bílá folie z g shopu 2 vrstvy ve dvoje nepropustí světlo 1 vrstva už něco málo propustí. Dnes zakoupena isotermická folie v lékárně, sice pěkný že udrží nebo odrazí teplo, zlatá a stříbrná strana ale pohledem na strop na zářivku o shit výkonu 18W zjišťuju že propouští víc světla než bílá g shop. Nízká cena sice fajn ale ta propustnost nevim nevim, nabastlim do dřevotřískoboxu stříbrnou ven(možná podklad bílej nátěr) a uvidim.
salym
Podle testu nejlépe odráží folie ORCA,nejhorší je kuchynsky alobal,bílá stěna odráží líp.
Mr.Lampard
zdravim mam otazku.. čo je podla vas najlepšie vylepiť na steny boxu pre najefektivenjší odraz LEDiek?? alebo je to jedno ? ak áno tak mažem prispevok :)
Fill1989
Doporučuju Orca fólii, top odraz až ti to vyrazí zrak. Sice dražší, ale i tak to stojí za to..inspiruj se ZDE
Kvakos
Souhlas s orcou ci jinou kvalitni bilou folii
Michaelos
Ahoj,kolik procent světla z odráží folie mylar ?
L1st3r
Nevymyslel bych blbosti a jednoznačně orca je top, i za ty prachy se vyplatí.
Michaelos
Je orca lepší než diamantová folie ?
crazyn
Ano je.
Michaelos
crazyn : O kolik asi ?
crazyn
http://www.magazin-legalizace.cz/cs...l?magazineId=17
L1st3r
Na pohled o dost lepší rozptyl, ale hlavně na údržbu je orca mnohem lepší, diamantovka po třech kolech flekata a nesla vyčistit. Orca je neprusvitna a při instalaci je s ni mnohem lepší prace, diamantovka se porad roluje, musíš na ni mít pevne nervy.
Michaelos
citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Na pohled o dost lepší rozptyl, ale hlavně na údržbu je orca mnohem lepší, diamantovka po třech kolech flekata a nesla vyčistit. Orca je neprusvitna a při instalaci je s ni mnohem lepší prace, diamantovka se porad roluje, musíš na ni mít pevne nervy.



Tady je ten rozdíl dokonale vidět .............https://www.youtube.com/watch?v=z3k-KowCR7Y&t=203s
BerryBlu€
citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Na pohled o dost lepší rozptyl, ale hlavně na údržbu je orca mnohem lepší, diamantovka po třech kolech flekata a nesla vyčistit. Orca je neprusvitna a při instalaci je s ni mnohem lepší prace, diamantovka se porad roluje, musíš na ni mít pevne nervy.


Ahoj

musím s tebou plně souhlasit!Hlavně co se týče té údržby, po třech kolech je diamantovka na odpis a vyčistit nelze,ničím! !!
Orcu bych taky doporučil,vyplatí se......při jejím použití stačí na 1,2×1,2 400W to myslím mluví za vše 🙋
Michaelos
čím by jste orcu lepily aby byl odraz co nejlepší ?
L1st3r
Záleží kam to montujes, ale já bych to nelepil. Pokud mas pevnej box, tak to nastrilej sponkovackou, drží to úplně na pohodu. Popřípadě nějakou dobrou oboustranku, ale to me dělalo problemy. Mám to z drevotrisky a jak vznikal v boxu podtlak, tak se me folie nafukovala a postupně se odtrhavala.
Michaelos
citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Záleží kam to montujes, ale já bych to nelepil. Pokud mas pevnej box, tak to nastrilej sponkovackou, drží to úplně na pohodu. Popřípadě nějakou dobrou oboustranku, ale to me dělalo problemy. Mám to z drevotrisky a jak vznikal v boxu podtlak, tak se me folie nafukovala a postupně se odtrhavala.


kladivo a hřebíky by snad stačily když nemám sponkovač ??
Pítr90
Hřebíky 😁😁😁 nějaký 160tky 😁😁😁
Ne vážně, bohatě postačí napínáčky, nebo stříbrná páska 😉
L1st3r
Tak jak píše Pitr, rysovacky budou stačit. Hrebiky bys musel použít nějaký s velkou hlavičkou a to je zbytečný.
Michaelos
citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Hřebíky 😁😁😁 nějaký 160tky 😁😁😁
Ne vážně, bohatě postačí napínáčky, nebo stříbrná páska 😉


Stříbrnou pásku naštěstí mám :)
L1st3r
Nevím z čeho mas box, ale jak říkám me ta páska dělala problémy.
Michaelos
citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Nevím z čeho mas box, ale jak říkám me ta páska dělala problémy.


ze dřeva a dřevotřísky
Pítr90
Ok, pokusím se ti vysvětlit, jak jsem to dělal já s milarem, třeba to tak půjde i tobě. Takže: nastříhat fólii na rozměr stěn ! Od každé strany odečti 2-4cm, nastrihej menší kousky pásky. Pak postupně po jedné stěně- přiložit fólii ke stěně, v rohách přilep, zas !! ať je co nejvíc napnutá - lepší dělat ve 2 lidech, pak přilep sem tam i podél stěn. Takhle všechny strany. Pak už je to těžší. Natrhat pásku na délku fólie, jakoby přeložit - udělat takové korýtko, a vložit podél fólie do rohů, samozřejmě musíš folii přilepit i nahoře a dole. Nakonec můžeš na prostředky stěn použít k uchycení ty napínáčky. Snad mě pochopíš 😉 pokusím se vložit i foto ode mě 😉
Pítr

Jo a používal jsem šedivou pásku, takovou pevnou. Ale určitě nebude problém ji pak přelepit stříbrnou nebo hliníkovou
Michaelos
Tak to radši zkusim připínáčky,to by mělo bejt lehčí :popcorn:
Murph
Zdravím, věděl by někdo prosím, co je to za odrazovou fólii na stěnách v tomto threadu? Doporučuji shlédnout ten thread v odkazu, je to odkaz na velmi velmi ukázkové kolo :)

PS: V tom threadu se zmiňuje matkař Harry a odrůda Casey Jones? Říká něco z toho někomu? Je to už trochu starší thread :)

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=119937
Bitir
Zdat, to vypada ma mylar folii, je to takovej hod e lesklej alobal a kdyz na to posvotit , je jak zrcadlo ,ale dle.me neni moc dobra pokud chces kupovat.
Ja vyzkousel dost folii a nakonec sem skoncil u orca folie a menit nebudu.
Hugito
nejlepší folie diamantová + lepidlo na poliš drží na všem
Bitir
citace:
Původní příspěvek od Hugito
nejlepší folie diamantová + lepidlo na poliš drží na všem

Ty jsi 26. 10 . 2017 psal ze si zacatecnik, postavil sis svuj prvni box a troufas si doporucovat ktera folie je nejkvalitnejsi ? Tak to asi strham orcu a nalepim znova diamantovku cece.
Hugito
můj názor , nemusíš se hned urážet
Witcher
Ale špatnej názor. Nekde na G jsem četl, když si nejsi jistej, že poradíš správně, neříkej radši nic :) Přesně tento případ... Nej je ORCA!!!
Hugito
ok budu na to myslet
L1st3r
Jestli používá s sem tam nejakej postřik, tak počkej jak ta diamantovka bude vypadat. Flekaty a bez šance vyčistit, orca čištění, odraz, rozptyl a kvalita materiálu je prostě top.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma