Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » TRICHODERMA - houba pecujici o vase koreny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 97

Trichodermu ma uz "temer kazdej" g.shop->Hydroponic,Jahoda....

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 16-01-2008 v 13:11 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 98

Ok, vyzkouším třetí Taky záleží estli bude na skladě

Btw: napadlo mě: houby vylučují CO2 a prý rostliny ho umí vstřebat víc kořeny než listy (asi protože je dobře rozpustný ve vodě) .... co když...


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 16-01-2008 v 13:36 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

opakovaná aplikace Příspěvek č. 99

Zdravím,
zajímalo by mě jestli je třeba trichodermu aplikovat opakovaně.

omluvám se, odpověď tu už je :

měla by na kořenech vydržet až do zimy

Naposledy upravil tooth 04-06-2008 v 09:13 AM

Old Post 03-06-2008 v 09:31 AM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

mykorhiza a hydro Příspěvek č. 100


Takže jen malé info o tom že mykorhiza jde použít i hydru.

Viz obrázek

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 18-03-2009 v 09:59 AM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

supresivit. cena cca 58 kč/ tichoderma harzianum/ . pokud aplikujete do cisté půdy,tak do ní nepustí žádnou jinou plíseň. zvyšuje výnos až o 25 % u některých plodin./dovede prej ""natrávit hnojiva"", zabra"nuje přehnojení.. nehodí se na postřik na list jako POLYVERSUM/TO DOVEDE ZASTAVIT PLÍSEŇ TÍM ,ŽE JI PŘÍMO POŽÍRÁ/. vyrábý se kousek od uh. brodu/supresivit/a mluvil jsem s majitelem firmy -brala to od nej holanska firma a pak se to prebalene dovazelo zpet do čr za 500 kc. myslim fi. plagron. firma se nachazí hned u světelné ekektrárny . v krizovatce cca 4 km za hlukem ,odbocka na ostrozskou lhotu. ceny jsou jeste mensí. venku /v sadu ,na poli vydrzí dle majitele firmy .cca 3 roky.

Old Post 20-04-2009 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onanoperverz
Stálý Člen

Karma uživatele onanoperverz - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 102

mě by zajimalo jestli můžu namíchat supresivit, Polyversum a Symbivit

onanoperverz

Old Post 24-04-2009 v 18:04 PM
onanoperverz je offline   Profil uživatele onanoperverz   Find more posts by onanoperverz   Foto galerie člena onanoperverz   Click here to Send onanoperverz a Private Message   Add onanoperverz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nugget
Stálý Člen

Karma uživatele Nugget - 82% PěstitelskáKarma uživatele Nugget - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 103

V našom "meste" som pobehal 5 až 6 záhradníctiev a nikde nič. V jednom aj hľadali v katalógu, ale nič. Vraj to nedržia lebo to má krátku dobu skladovateľnosti...
A tak som to chcel....

Čipešek a priatelia / 2009
Chmelové cannabinoidy ako hnojivo
My Indoor Greenhouse [No Grass]
92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Old Post 27-04-2009 v 14:31 PM
Nugget je offline   Profil uživatele Nugget   Find more posts by Nugget   Foto galerie člena Nugget   Click here to Send Nugget a Private Message   Add Nugget to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
limova
Nový Člen

Karma uživatele limova - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 104

Zdravím,omlouvám se,že vám skáču do řeči..asi jsem 100 let za opicema,ale je ta vaše houbička totožná s tou co je k mání na aukru jako mykorizní přípravek Gadar?aproč ho nabízí jednou pro ruže,jinou k ovocným stromkum,révě a pod. Není náhodou universální ?
Delto mužeš mi odpovedět?

Old Post 18-05-2009 v 13:34 PM
limova je offline   Profil uživatele limova   Find more posts by limova   Foto galerie člena limova     Add limova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od delta
WARNING - nesmi se dostat do oci a na pokozku, vdechnuti muze zpusobit vazne zdravotni komplikace. Pouzivejte rousku a rukavice. pri zasazeni cehokoliv prolit studenou vodou a ihned vyhledat lekare

Zdravím.
o bezpečnosti při aplikaci (tedy spíše přípravě) Trichodermy tu nikdo moc nepíše. Naštěstí zřejmě není proč. Takže píšu sám. Mám proč...
Neměl jsem za celý život s kožním onemocněním žádné problémy tudíž podobným varováním zřejmě nepřikládám tolik pozornosti, jak by bylo vhodné...
I přes několikeré mytí rukou v průběhu přípravy se zřejmě stalo, že jsem si nějak potřísnil krk:
Po třech dnech krupičková vyrážka s pocity ne svědění, nýbrž bolesti.
Čtvrtý den bolesti vystřelují k uchu a do celého týla. Krupička nabývá.
Pátý den vyrážka podkožně mokvá, jakýkoli dotek (spaní, oblékání) se stává očistcem. První otřesy zimou.
Šestý den nasazuju šalvěj a fixuju konopnou mastí, abych mohl alespoň otočit hlavou. Vzpomínám kdy jsem byl naposled u doktora, a jestli vůbec ještě žije...
Sedmý den se mokvavé puchýřky začínají slévat do jednoho žoku. V bezradnosti jdu na pivo. Kámošovo přátelské objetí kolem krku po zavíračce mne uvádí do "stavu neslučitelného se životem".
Dnes je to devět dní...sluníčko a počasí venku vůbec si pohrálo se třema sazenicema, rozhodl jsem se tedy stav doplnit... Takřka jsem se onoho ošetřeného substrátu ani nedotkl...!!! Nevěřil bych jak lidský organismus dokáže protestovat.. Horečka, rup, Acylpyrin,radši dva, ticho, teplo, tišení bolesti, tekutiny, transport...krk jako kdyby ho polil louhem a ještě do něj mlátil rozžhavenou tyčí. Příšerně těžká ramena, nejde už moc myslet na cokoliv jiného.
Vlastně ano. Ve čtyři ráno vyrážíme na pole...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 02-06-2009 v 23:41 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cabadaj
Nový Člen

Karma uživatele cabadaj - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 106

Az tak?Dnes jsem si ji koupil a chtel jsem si to nalejt do kytek,ktery mam na balkone.Ale po tom co psal Hyde to mozna radsi necham zavreny ve skrini!

Old Post 03-06-2009 v 22:58 PM
cabadaj je offline   Profil uživatele cabadaj   Find more posts by cabadaj   Foto galerie člena cabadaj   Click here to Send cabadaj a Private Message   Add cabadaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cabadaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 107

Nic nenechávej ve skříni!
Supresivit je podle mne velice dobrá věc, já přece nehaním výrobek, nýbrž můj lehkomyslný přístup k radám výrobce. Chce to jen víc opatrnosti.

Moudrá mi řekla, že prej mám líznutý kožní nervy..mám dojem, že spíš vylízaný.
Dalším frontovým bojovníkem se stal Myco-Decidin vs. Imazol na to děsný mokvání. Tudíž mám krček bílej, že by Rubens už hledal štětec....
H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 04-06-2009 v 20:25 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 108

Hyde: člověče, byl jsi nakonec u toho doktora, nebo ne? Myslím, že to nemusí být uplná prdel.. tyhle mykotický organismy můžou na pokožce udělat nepěknou paseku.. Já radši použil roušku, rukavice i brejle.. a triko s dlouhym rukavem..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 06-06-2009 v 18:18 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 109

no kdyz to tak ctu, tak to sem musim napsat
ja sem ji vdechnul, uz je to par let a porad si ziju....

FIRST INDOOR 150W

Old Post 07-06-2009 v 22:11 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

tak sem si jí dneska objednal z GrowPlanet 10g za 80 kc, nu jsem na to zvědav, doufam že nic nepokazim když jí aplikuju v květu

Old Post 05-09-2009 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
donTomás
Nový Člen

Karma uživatele donTomás - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 111

Nepročítal jsem celou diskusi, ale podělím se o vlastní zkušenost: tahle houba (nebo plíseň, nevím) má OBROVSKÝ a neoddiskutovatelný, pozitivní vliv na růst kořenů.

Pěstuji v kokosu, houbu jsem aplikoval zálivkou (2 dny před samotným vysazením rostlin) a již po týdnu se na povrchu substrátu objevily takové zelené "mapy", jako když je zkažená voda v bazénu, což je důkaz, že se houba v substrátu uchytila (podle mistra z growshopu).

Po sklizni, když jsem tahal ven kořeny, nestačil jsem se divit! Zatímco při minulých sklizních šly kytky s kořeny vytáhnout a oklepat od kokosu vcelku snadno, tyto, houbou podporované kytky měly kořeny o tolik delší a spletitější, že bylo velmi obtížné oddělit jednu kytku od druhé.

Z toho vyvozuji následující: značný nárůst délky a četnosti kořenů MUSÍ mít blahodárný vliv na úrodu. Rozhodně doporučuji.

Old Post 10-09-2009 v 12:13 PM
donTomás je offline   Profil uživatele donTomás   Find more posts by donTomás   Foto galerie člena donTomás   Click here to Send donTomás a Private Message   Add donTomás to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 112

Trichoderma i polyversum jsou houby které mají stejné účinky, prorůstají přímo do kořenů a pomáhají zvyšovat příjem živin a jakou jsou intoy, voda a minerální látky, samozřejmě ta houby z toho má taky užitek takže je to čistá symbióza... na stejném principu rostou třeba smrkové hřiby u smrků a ne nikde jinde. Je to mykorhiza (myko - houby, rhiza - kořen). Houba by podle mích znalostí měla růst stejněj ako kořen, takže po celou délku žicvoty, i když vžrobce uvádí, že by se měla aplikace opakovat, podle mě je to reklamní tah.

Old Post 18-05-2010 v 11:32 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2321040 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív