Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 68 69 70 71 72
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1105

citace:
Původní příspěvek od Blackous97
A co si musim koupit na ty 4 zar. trubice aby fungovaly .
Staci jenom predradnik nebo neco jineho


K zářivkám buď elektronický předřadník patřičného výkonu, nebo komninace zářivkový startér (zapalovač) a tlumivka.. opět spolu musí souhlasit příkon zářivky s výkonem startéru a tlumivky. Pokud nemáš stínidlo na zářivky, pak počítej do soupisky ještě zářivkové patice.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 05-02-2011 v 08:32 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackous97
Stálý Člen

Karma uživatele Blackous97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 1106

Takze staci koupit zar.trubice,predradnik , patice a naky kabel .

Old Post 05-02-2011 v 08:39 AM
Blackous97 je offline   Profil uživatele Blackous97   Find more posts by Blackous97   Foto galerie člena Blackous97   Click here to Send Blackous97 a Private Message   Add Blackous97 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Blackous97! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackous97
Stálý Člen

Karma uživatele Blackous97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 1107

Zdar, chci se zeptat kam se dava stykac,jestli za hodiny nebo pred ne .
( a pred ne znamena zasuvka,stykac hodiny.....a za ne znamena zasuvka,hodiny,stykac)

Prosim odpovezte

Old Post 09-02-2011 v 14:53 PM
Blackous97 je offline   Profil uživatele Blackous97   Find more posts by Blackous97   Foto galerie člena Blackous97   Click here to Send Blackous97 a Private Message   Add Blackous97 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Blackous97! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Stykac Příspěvek č. 1108


Hoja. Zapoj ho za spínačky. Stykač je jen výkonový spínač, takže spínačkama na něj přivedeš ovládacích 230V. Já to zapojuju takhle:

EDIT :

Teplotníma pojistkama na správných místech můžeš lehce udělat "poloautomatickou" pěstírnu. Tepelnou pojistku na rozepnutí 230 k výbojce dáš na stínítko.

Taky jsou vratné pojistky spínací, takže další takovou na stínítku můžeš spínat přídavný ofuk popřípadě zařadíš druhou rychlost na odtahu.

Ty pojistky jsou na 250VAC/ několik ampér. Takže se přímo tím dá spínat docela dost běžné odporové zátěže.

http://www.ges.cz/pojistky-prepetov...vratne/XOF.html

Stačí zapojit fantazii a skříň bude v bezpečí



EDIT2:

Vyměnil sem schéma, přibyly nějaké popisky a indikační kontrolky

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Naposledy upravil chuck53 14-02-2011 v 21:07 PM

Old Post 09-02-2011 v 15:11 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackous97
Stálý Člen

Karma uživatele Blackous97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 1109

Moc díky za nápady ale vystačím si jenom se stykačem.

Takže to má byt zapjeno takhle tedy - zasuvka-flexa-hodiny-naky kabel-stykac-kabel-předřadník

Doufám že sem to dobře pochopil,odpověz mi prosím jestli to mám dobře napsané

Old Post 09-02-2011 v 17:23 PM
Blackous97 je offline   Profil uživatele Blackous97   Find more posts by Blackous97   Foto galerie člena Blackous97   Click here to Send Blackous97 a Private Message   Add Blackous97 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Blackous97! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 1110

citace:
Původní příspěvek od Blackous97
Moc díky za nápady ale vystačím si jenom se stykačem.

Takže to má byt zapjeno takhle tedy - zasuvka-flexa-hodiny-naky kabel-stykac-kabel-předřadník

Doufám že sem to dobře pochopil,odpověz mi prosím jestli to mám dobře napsané

To záleží, jak to myslíš.

Zásuvky budeš mít 2:
- z jedné napájíš spínačky. A spínačkama napájíš stykač. Tzn ze spínaček jdeš na ovládací svorky stykače
- z druhé zásuvky napájíš předřadník. Nulák a zem jde přímo, fáze jde přes spínané kontakty stykače

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 10-02-2011 v 17:16 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackous97
Stálý Člen

Karma uživatele Blackous97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 1111

Moc diky,hodne mi to pomohlo

Old Post 11-02-2011 v 08:52 AM
Blackous97 je offline   Profil uživatele Blackous97   Find more posts by Blackous97   Foto galerie člena Blackous97   Click here to Send Blackous97 a Private Message   Add Blackous97 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Blackous97! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackous97
Stálý Člen

Karma uživatele Blackous97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 1112

Cest,chci se zeptat kolik stupnu je nad 600w vybojkou.Budu ji mit v CT a tu teplotu potrebuju abych vedel jaky tep. pojistky koupit.
Staci mi teplota plus\minus 10 stupnu

Old Post 14-02-2011 v 19:44 PM
Blackous97 je offline   Profil uživatele Blackous97   Find more posts by Blackous97   Foto galerie člena Blackous97   Click here to Send Blackous97 a Private Message   Add Blackous97 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Blackous97! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 1113

napr philips ma u 600W teplotu banky 450°C

PS:chce to mozna vyzkouset google

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 14-02-2011 v 20:01 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1114

Ahoj, Trochu jsem si tu pročetl, ale nikde jsem tu nenašel návod na něco podobného co mám já...lampa : Výbojka 400 W PHILIPS SON-T-AGRO - Sodíková lampa
předřadník: http://www.growmarket.cz/produkt/pr...lt-compact-400w

Je to prý ten předřadník se vším všudy Teď ale co se zapojením, mám kabel (žlutozelenej, modrej a hnědej) kam s kterým? Promiňte mi tyhle dotazy, ale dočetl jsem se, že se špatným zapojením si můžu oboje zničit a navíc já su hotovej jelen na zapojení nečeho takovýho.

Old Post 15-02-2011 v 20:33 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 1115

Re: Freezecz


http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=67

konkrétně příspěvek 1062

o 3 stránky z5 :-) lepší hledat a pak až se ptát :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 15-02-2011 v 20:40 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1116

citace:
Původní příspěvek od Freezecz
Ahoj, Trochu jsem si tu pročetl, ale nikde jsem tu nenašel návod na něco podobného co mám já...lampa : Výbojka 400 W PHILIPS SON-T-AGRO - Sodíková lampa
předřadník: http://www.growmarket.cz/produkt/pr...lt-compact-400w

Je to prý ten předřadník se vším všudy Teď ale co se zapojením, mám kabel (žlutozelenej, modrej a hnědej) kam s kterým? Promiňte mi tyhle dotazy, ale dočetl jsem se, že se špatným zapojením si můžu oboje zničit a navíc já su hotovej jelen na zapojení nečeho takovýho.


Nechceš raději říct nějakému zkušenému elektrikáři?

Obrázek připojení je dle fotky z odkazu na předřadníku takže jen pro informaci:

černý, hnědý = L
modrý = N
žlutozelený = PE

a ten vývod k výbojce co je označený bleskem by měl být připojený na střed objímky, tedy na čepičku výbojky, nikoliv na závit.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-02-2011 v 20:44 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1117

Děkuju oboum Pomohli jste mi...tuffgong1: já jsem se na to koukal, ale nevěděl, jsem, že je to ten samý předřadník ale máš pravdu, kdybych hledal důkladněji, našel bych

bezdechu: Podle toho obrázku na který mě odkázal tuffgong1 jsem to velice dobře pochopil myslím, že eletrikář nebude potřeba, ale mám známého, se kterým se o tom poradím jestli to tak doopravdy je děkuju

Old Post 15-02-2011 v 21:34 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 1118

hlavně žes to pochopil to je nejduležitější pěstu zdar :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 15-02-2011 v 22:05 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1119


Tak dnes jsem zapojil vše podle screenů, ale přesto mi nedá sem napsal, jestli to je dobře, přece jen opatrnost nade vše.

Old Post 16-02-2011 v 15:23 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1120


citace:
Původní příspěvek od Freezecz
Tak dnes jsem zapojil vše podle screenů, ale přesto mi nedá sem napsal, jestli to je dobře, přece jen opatrnost nade vše.


Na te destičce, kde mám žlutozelený kabel byl znak uzemnění, tak jsem to dal pod šroub

Naposledy upravil Freezecz 16-02-2011 v 15:35 PM

Old Post 16-02-2011 v 15:24 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 68 69 70 71 72  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-12-2022 - elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování - 523 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4667770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív