Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 69 70 71 72
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1121

Vypadá to, že jsi to zapojil dobře. Pěstu zdar.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 16-02-2011 v 15:28 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1122

citace:
Původní příspěvek od bezdechu
Vypadá to, že jsi to zapojil dobře. Pěstu zdar.


Díky vyzkouším ) k+

Old Post 16-02-2011 v 17:39 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1123


Jsem opět zde ! Tentokrát zapojuji Větrák Eleo, potřebuji se jenom ujistit, jestli je dobře zapojen

Old Post 22-02-2011 v 16:35 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 1124

citace:
Původní příspěvek od Freezecz
Jsem opět zde ! Tentokrát zapojuji Větrák Eleo, potřebuji se jenom ujistit, jestli je dobře zapojen


Takle to nejde poznat melo by to tam bejt napsany L(cerna hneda) N(modra) Pen (zelenozluto)

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 22-02-2011 v 16:45 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1125


Jediný potiskem se liší střední( je tam v kroužku, N, P, Fi, S) ostatni jsou stejny a nasel jsem znak pro uzemnění


Edit: mám pocit, že to mám správně zapojený :P

Edit2: zapojeno dobře a jede díkec

Naposledy upravil Freezecz 22-02-2011 v 17:25 PM

Old Post 22-02-2011 v 16:58 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 1126

Dobrý den, prosil bych o pár rad
Mám předřadník k zářivkám, viz pdf soubor v odkazu
1) ty kabely normálně nastrkám do těch kulatých dírek v těch podivných "svorkovnicích"?
2) do které zdířky na vstupu patří fáze? je tam symbol uzemnění a dvě vlnovky, z čehož nejsem moc moudrej(znamená to, že je to jedno?)
3) místo zářivkových patic použiju jen čokoládu, stačí ta běžně používaná(bílá, 250V) nebo musím koupit ty takový černý "masivní"(tuším, že jsou do 450V)

Dík za odpovědi
Odkaz na foto: http://kusy.wz.cz/zarivka.pdf

Old Post 25-02-2011 v 09:27 AM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1127

The Chemical:

1) Ano, na konci vodiče nezapoměň tak 0,5 cm zbavit izolace.

2) Na symbol země připojíš zelenožlutý vodič.. a do jedné svorky s vlnovkami připojíš černý (hnědý) a do druhé modrý vodič.

3) Na zářivky múžeš klidně místo patic nasadit tu bílou svorkovnici. Provozní napětí zářivky je cca 100V.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 25-02-2011 v 09:46 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurrikot
Stálý Člen

Karma uživatele jurrikot - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 1128


Zdravím. Věděl by někdo jak zapojit a na co napojit tuhle UV lampu ? Na obrazku je videt ze chybi kablik od zemeni.

Naposledy upravil jurrikot 02-03-2011 v 17:38 PM

Old Post 02-03-2011 v 17:26 PM
jurrikot je offline   Profil uživatele jurrikot   Find more posts by jurrikot   Foto galerie člena jurrikot   Click here to Send jurrikot a Private Message   Add jurrikot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 1129

to je nějakej stroj z budoucnosti ne ?

nějakej tvořič antihmoty ne ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-03-2011 v 17:44 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1130

citace:
Původní příspěvek od jurrikot
Zdravím. Věděl by někdo jak zapojit a na co napojit tuhle UV lampu ? Na obrazku je videt ze chybi kablik od zemeni.


Více informací, by neuškodilo. Např. co je na modrém štítku, já osobně s touto lampu skušenost nemám. Ale pomúžu Ti hledat.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 02-03-2011 v 17:57 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurrikot
Stálý Člen

Karma uživatele jurrikot - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 1131


citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Více informací, by neuškodilo. Např. co je na modrém štítku, já osobně s touto lampu skušenost nemám. Ale pomúžu Ti hledat.


Další foto. Hledal jsem na netu a vůbec nevim. Koupil jsem ji před několika lety na aukru.

Hamamatsu (japan)
L613K

Old Post 02-03-2011 v 20:24 PM
jurrikot je offline   Profil uživatele jurrikot   Find more posts by jurrikot   Foto galerie člena jurrikot   Click here to Send jurrikot a Private Message   Add jurrikot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1132


citace:
Původní příspěvek od jurrikot


Další foto. Hledal jsem na netu a vůbec nevim. Koupil jsem ji před několika lety na aukru.

Hamamatsu (japan)
L613K


Takže tohle to bude tak nějak ono deuteriová lampa.. asi tedy řekl bych...

http://jp.hamamatsu.com/products/li...7/index_en.html

V těch PDFkách je toho trochu víc.

Viz obrázek.. ale bude to asi zklamání..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 02-03-2011 v 21:07 PM

Old Post 02-03-2011 v 20:49 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurrikot
Stálý Člen

Karma uživatele jurrikot - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 1133

V tom schematu se moc nevyznam. Ale dekuju. Zkusim vytisknout a vezmu to do GMe jestli poradi soucastky.
Jinak: dala by se tato UV pouzit pro stresovani kytek v kvetu ?

Mozna by bylo lepsi koupit

http://aukro.cz/uv-lampa-sterilizer...1483958002.html

Old Post 03-03-2011 v 11:05 AM
jurrikot je offline   Profil uživatele jurrikot   Find more posts by jurrikot   Foto galerie člena jurrikot   Click here to Send jurrikot a Private Message   Add jurrikot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1134


citace:
Původní příspěvek od jurrikot
V tom schematu se moc nevyznam. Ale dekuju. Zkusim vytisknout a vezmu to do GMe jestli poradi soucastky.
Jinak: dala by se tato UV pouzit pro stresovani kytek v kvetu ?

Mozna by bylo lepsi koupit

http://aukro.cz/uv-lampa-sterilizer...1483958002.html




Dle toho co jsi napsal, soudím, že jsi se na těch stránkách Hamamatsu moc nerozhlídnul.. K tý výbojce bude nutno pořídit extra zdroj pro tento typ výbojek. To schéma má víceméně informativní charakter.

Tahle výbojka potřebuje něco jako je vlevo na obrázku.

A k té druhé UV lampě co je v odkazu. To je sterilizační výbojka. Tou by jsi kytkám ublížil, je totiž zdrojem UV-C a to živé organizmy hubí. Múžeš ji použít např. na sterilizaci growroomu.

Pro kytičky potřebuješ UV-A, UV-B. Je to zde na fóru třeba v http://grower.cz/forum/showthread....BUltrafialov%E9

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 03-03-2011 v 11:34 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurrikot
Stálý Člen

Karma uživatele jurrikot - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 1135

Nerozhlidl, myslel jsem ze podle schematu by to slo zapojit.Jo mas pravdu, zklamanej jsem :/ Takze finale, vyhodit nebo schovat kdyby se podarilo sehnat zdroj ? Neni mi totiz jasny jakej typ zareni ma te deuteriova lampa a co to vubec je. Myslel jsem, ze je to proste UV vybojka, to co mam.

Old Post 03-03-2011 v 14:35 PM
jurrikot je offline   Profil uživatele jurrikot   Find more posts by jurrikot   Foto galerie člena jurrikot   Click here to Send jurrikot a Private Message   Add jurrikot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1136

Deuteriová lampa se používá například pro spektromety a vyzařuje UV záření o vlnové délce 180-400nm.

UV-C má vlnovou délku menší než 280nm. Takže uvedená lampa svítí v rozsahu UV-A, UV-B a UV-C viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ultrafialové_záření. Pro grow je to nepoužitelné. Navíc vysílá docela úzký paprsek. A to nemluvím o svítivosti..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 03-03-2011 v 16:06 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 69 70 71 72  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-12-2022 - elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování - 523 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3488710 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív