Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Přepnout?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 97



Na to už je dávno pozdě 🙂 zastrihnul jsem 2x při růstu, ještě venku, teď už to kvete. Dneska jsem to měřil a mají už 105 cm, kéž by to už přestalo růst 😁 za mě vypadají mnohem líp než v předchozím kole, až na tu výšku

:-)

Old Post 20-08-2023 v 12:20 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 98

Tady to chtělo tu síť
Hezky by jsi je podržel na 70cm a zaplnil prostor sítě tím vo vyrostlo nad (35cm rostliny je slusnej materiál na zaplněni)
Ale kazdy růst se zastaví tak doufej a nakonec myslim bude dobře


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 24-08-2023 v 19:12 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 99

😁 asi máš pravdu, ale nemám s tím zkušenosti a ani nevím kde bych nějakou síť vzal, nebo z čeho jí udělal. No, pro mě další zkušenost a poučení do příště ( jestli nějaký bude). Zdá se mi že už to přestalo růst, pár cm rezerva ještě zbyla, ale uf, bylo to o fous.

:-)

Old Post 25-08-2023 v 06:17 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 100

Síť koupíš překvapivě v growshopu.

Old Post 30-08-2023 v 09:51 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 101

Zdravím, když mi hnědnou konce listů, tak je to přehnojení že?co s tím? Zalévám radši 2x čistou vodou a 1x hnojiva na květ,bez růstovky. doufám že to nenapáchá velké škody 😁 prostředek je možná trochu spálený od světla, ikdyz se mi nezdá že by to nějak extra topilo( jenom listy zatím) , zdá se že to už víc neroste, jsem na maximální možné výšce 😁 takže velký oddych,dnes přesně 5 týdnů 12/12. Snad ještě 4 týdny vydrží, délka květu od banky 8-10. Do kdy zhruba rostou květy? Než to začne zrát

:-)

Old Post 04-09-2023 v 09:38 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 102

Změna barvy listu podle tvého textu buďto hnojivo nebo teplota
Klidně dávej jen poloviční dávky
Co se tyka rustu no v podstatě ano růst se zastaví ale nakonec to stejně vypadá ze to stále roste za což muže nabývání palic a Řím pádem optický růst nebo lépe napsat zvětšování
Pokud svítit ledkou bude tam zrychlení asi o týden o proti hps


Ta teplota je trochu oříšek no
Při vyšší teplotě pro tvorbě palic se stává ze se šišky jako otevřou kvůli teplu
Pak to vypadá jako když roste palice na palici a není to dobře no
Ale ….


Growu zdar


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 04-09-2023 v 10:35 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 103


Jo tak jsem to myslel, jakože do jaký doby to bude kinout 😁 jestli až do sklizně, nebo se to třeba týden před zastaví a už to bude jen cukrovat 🙂 přidávám aktuální fotku, pro případné postřehy co bych měl zlepšit/změnit. Trochu jsem protrhal listy, zespodu postupně opadávají atd

:-)

Old Post 04-09-2023 v 10:51 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 104

Přehnojený a možná ještě nějaký deficit.

Old Post 04-09-2023 v 11:59 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plantaznick
Stálý Člen

Karma uživatele Plantaznick - 3% PěstitelskáKarma uživatele Plantaznick - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2023
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 105

No tak tím, že to prehnojil, pravděpodobně částečně uzamkl živiny kvůli pH. Ale nepřijde mi to zase tak hrozný. Kolem 40.dne už je žloutnutí listů přirozené, protože kytky dozrávají a berou si živiny z listů do palic.

Old Post 04-09-2023 v 13:25 PM
Plantaznick je offline   Profil uživatele Plantaznick   Find more posts by Plantaznick   Foto galerie člena Plantaznick   Click here to Send Plantaznick a Private Message   Add Plantaznick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 106

Podle mě ideální řešení flush
Pokud je to hlína tak určitě úplně v klidu už teď
Živin bude v médiu až až a když budeš zalivat pouze upravenou vodou Jakoze se správným ph
Úplně bez hnojiv a bez čističů

Dostaneš toho ze postupně spravují veškeré živiny a pak se ti tím i vyčistí vpodstatě vkladu samo


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 04-09-2023 v 14:12 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 107

Zalévám destovkou, takže snad bude stačit,flush můžu klidně zkusit, ale chtěl jsem dávat topmax co nejvíc,aby byly pořádný palice😁 za mě to vypadá celkem pěkně, už teď je tam víc pryskyřice než v předchozím kole

:-)

Old Post 04-09-2023 v 17:00 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 108

Ph je důležitý
Nesprávně hodnoty ph nedovolí rostlině přijímat živiny


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 04-09-2023 v 17:04 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od mejzy
Zalévám destovkou, takže snad bude stačit,flush můžu klidně zkusit, ale chtěl jsem dávat topmax co nejvíc,aby byly pořádný palice😁 za mě to vypadá celkem pěkně, už teď je tam víc pryskyřice než v předchozím kole


Topmaxu můžeš dávat, kolik chceš, a pořádné palice stejně nebudou. Radši udělat flush.

Old Post 12-09-2023 v 14:01 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 110

Zajímavý názor, několik lidí tu psalo že to pomáhá, čím tedy dosáhnu velkých palic pod 95w led? Na čem to závisí?

:-)

Old Post 12-09-2023 v 14:22 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 111

Topmax je dobrý
Berme to kolegové takto

Zradlo pro rostliny je světlo
Hnojivo je jen kořeni aby jim jídlo lépe chutnalo
A ph jsou otvírací doby restauraci. Špatně ph znamená zavřeno, a naopak
Pokud se sejde vše dohromady v určitě sile a kvalitě budou i silné a kvalitní kytky (pokud odvedl matkar dobrou práci a gen je ok)


No a pak budeš mít ty velký palice
Ale pod 95w bych si to úplně nemyslel
Možná se pletu.


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 13-09-2023 v 04:18 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 112

Takže mi chceš říct, že mám celou dobu slabý světlo? 😕 Hmm to mě teda nenapadlo, jsem myslel, že to stačí na tu velikost stanu. Kdybych přidal ještě jedno, tak by to pomohlo? Nebo vyměnit za silnější?

:-)

Old Post 13-09-2023 v 09:04 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8780040 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív