Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Přepnout?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Plantaznick
Stálý Člen

Karma uživatele Plantaznick - 3% PěstitelskáKarma uživatele Plantaznick - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2023
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 65

14 dní před koncem dávám už flush, osobně final solution od advanced hydroponics.

Old Post 10-05-2023 v 12:36 PM
Plantaznick je offline   Profil uživatele Plantaznick   Find more posts by Plantaznick   Foto galerie člena Plantaznick   Click here to Send Plantaznick a Private Message   Add Plantaznick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 66

No 😁 jak jsem psal na začátku, zbylo mi z loňského venku biobizz grow a bloom, nějak to s tím musím dojet, ale hrozně si cením vašich rad a postřehů a na další kolo se musím o hodně lépe připravit, bych neřekl že bude potřeba tolik všeho možného při pěstování pod ledkou 😁 sklidit musím nejpozději kolem 27. Května, kvůli odjezdu na dovolenou, už tak to bude na hraně 😟 vědět to všechno dopředu, tak jsem to mohl průběžně řešit, ale takhle na to není čas, doufám že to stihne dozrát a že sklidim aspoň 100g hodně kvalitního zelí

:-)

Old Post 10-05-2023 v 13:07 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 67


Detail, zhruba 14 dní do konce? 😁

:-)

Old Post 16-05-2023 v 10:54 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 68



Tak co myslíte? každá vypadá jinak 😁 tyhle 2 bych v pátek rád seknul, zbytek ještě cca týden

:-)

Old Post 24-05-2023 v 09:43 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 69

Klidně bych je nechal všechny co to půjde , a seknul je až budeš muset jak si psal 😁

Old Post 24-05-2023 v 10:24 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 70

Dobře no😁,co myslíš, vypadá to dobře?

:-)

Old Post 24-05-2023 v 11:10 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 71

Yess vypadají dost dobře na první grow 😁 ,

Old Post 24-05-2023 v 16:46 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 72

Bude poznat nějaký rozdíl oproti venku? Mě to přijde stejný napohled

:-)

Old Post 24-05-2023 v 18:47 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 73

Hele to je téma samo o sobě , viděl jsem spoustu venků co by vypadalo jako indoor 😁 jestli na to koukáš takhle , tak to spíš oceníš časem až to budeš mít doladěné všechno a budeš sklízet stabilně , bez ohledu na roční dobu , počasí a čorky , z celého boxu ,,topový,, pálky jako kámen 😁 ale určitě joo

Old Post 24-05-2023 v 18:54 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 74

Nejde mi úplně tak o vzhled ale o kvalitu, věřím že to vypadá vzhledově dost podobně 🙂 hlavně mě zajímá rozdíl v chuti, nebo jestli to vyjde nastejno a výhoda je jen v tom že se dá pěstovat celoročně

:-)

Old Post 24-05-2023 v 19:21 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 75

No , nemůžu úplně soudit , protože venky moc nejedu , ale měl jsem možnost porovnat pár modelů co odjeli kamarádi venku z řezů z mého indooru , a chuť , účinek i množství pryskyřice bylo lepší pod lampy , 😁

Old Post 24-05-2023 v 19:50 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 76

Zvláštní otázka 😀 jestli buď rozdíl on nebo out

No vsadil bych se ze bude rozdíl ve všem
Ne jen v chuti vůni sile a vzhledu ale i na cele rostlině bude vidět rozdíl


Soudil bych takto
Indoor to je takový svět bohatých hotel a denně skvěle neméně podminky .. společně s vyhlášeným ph a hnojivy
Tak tam je předpoklad ze bude opravdu schopna dat vše co umi a to je pak vždy dobré v uvozovkách


Outdoor no úplný opak absolutně proměnné podminky v nestalých intervalech se měnící dle počasí totálně bez kontroly ph a ec ( v případě květináče a kontrolované zálivky stejně neovlivnis teplotu vítr vlhko nic proste .. a tak je tam výsledek velká neznáma
V našich podmínkách určitě ..
jsou modely které osvědčeně dojedou ale nebudou tak kvalitní jako indoor

Možná tak ve Španělsku 😀


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 24-05-2023 v 20:05 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 77

Souhlas s Carlitem , ale chápu když je clověk zvyklej jet venku ze sluníčka , a najednou jede indoor , kouká na ty kytky v boxu a zároveň vidí jak se mu protáčí elektroměr a jaká je s tím práce , tak by si většina lidí položila tuhle otázku jako mr. Mejzy 😁
Ale myslím co se chutí týče je to dost subjektivní , jsou lidi co budou tvrdit že právě tyhle proměnné podmínky venku mají pozitivní vliv na chuť , a na druhé straně budou i určitě argumenty že všechny ty minerální hnojky a ,, umělé podmínky ,, se promítnou do chuti v indooru , takže co se tohohle týče tu bude vždycky dost prostoru pro diskuzi

Old Post 24-05-2023 v 21:09 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 78

No ta moje lampička má 90w takže to fakt neřeším,jen doufám, že tam právě nějaký ten rozdíl bude znát, určitě je rozdíl mezi venkem a skerem který si občas koupím,jen mi přijde, že to vypadá vzhledově dost podobně, tak si říkám aby to nebylo jako klasický venek, jak účinky, tak chutí, kór pod takhle slabým světlem 😟

:-)

Old Post 24-05-2023 v 21:19 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 79

X krát jsem měl svůj nebo od někoho model který byl opravdu dobrý n chuť a vůni ..

Otázka je jak by chutná ten stejný model indoor to už zase zkusit v tu chvíli neslo

Parkrat jsem testoval klony z vlastní matky a outdoor to bylo vždy jiné řekneme nechci použit slovo horší 😀 proste indoor výraznější chuť vůně ale zase menší výnos na rostlinu

Nevím podle mě je to jednoznačně indoor výraznější na všechno díky kvalitním podmínkám

Ale jde také o growera co s tím dokážou někteří moji kamarádi to je kolikrát fakt prdel 😀😀😀


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 24-05-2023 v 21:21 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 80

😁 tak to asi bude bída, řekl bych že se mi to moc nepovedlo😁 ale třeba budu překvapený. Ještě by mě zajímalo co říkáte na předpěstování venku a na květ do boxu Pod lampu?

:-)

Old Post 24-05-2023 v 21:24 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8090690 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív