Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Přepnout?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 113

Obojí je možné
Dvě nebo jedno silnější
Ovšem pozor na teploty mnohdy je kvůli vetsi intenzitě světla třeba i dat silnější odtah
Záleží co tam mas

Nejlépe to zkus no


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 13-09-2023 v 09:27 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 114

citace:
Původní příspěvek od mejzy
Zajímavý názor, několik lidí tu psalo že to pomáhá, čím tedy dosáhnu velkých palic pod 95w led? Na čem to závisí?


Zkoušel jsem kde co, ale tohle fungovalo nejlépe: https://www.newgreensolutions.cz/th...os-solid-basic/

Old Post 14-09-2023 v 12:43 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 115



Hm?

:-)

Old Post 27-09-2023 v 08:16 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 116

Proč nechavate kytky 3 dny ve tmě před sklizní? Co myslíte? V pondělí to sekni, přesně 9 týdnů 12/12

:-)

Old Post 29-09-2023 v 07:40 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 117

Holky vypadají pěkně juicy 👍 někdo tvrdí že se víc pocukrují když budou ve tmě, kdysi jsem četl že hodně White odrůdám to dost prospívá , asi to celkově zapadá do obecně uznávaný teorie že je dobrý kytky před sklizní šokovat aby dali maximum do pálek 😁 smysl to dává ale někdy bych rád viděl nějakej seriózní výzkum na tohle

Old Post 29-09-2023 v 16:43 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 118

V podstatě dost jednoduchá odpověď

Jinak tě zdravím draku...
Kytka je velmi jednoduchý život nemá mozek atd
Instinktivně se brání a přizpůsobuje okolnostem
Při šoku na konci květu se děje právě to
Katka dostává šok a jako první a nejlepší obranu používá pryskyřicí takže návazné na šok je větší tvorba v rozmezí těch pár dnů
Šoku je x
Tma
Ledovani kořenů
Přelití kořenů vařící vodou
Lámání a nařezávání kytek
A tak různě co lidi vymysli znáš to ale v důsledku jde o to samé ublížit tak aby žila ale bránila se


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 30-09-2023 v 20:58 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 119

Takyy zdravím 😁 ještě k těm šokům se mi vybavuje dávkovat UVc záření

Old Post 01-10-2023 v 20:11 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 120

Zní to všechno zajímavě, určitě vyzkouším, ale nejspíš až příště,jdu stříhat, zdá se mi že je to ok,za mě vypadají skvěle a ta sladká vůně je super

:-)

Old Post 02-10-2023 v 06:01 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 121


:-)

:-)

Old Post 17-01-2024 v 08:43 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 122

Takhle jsem je oškubal pár dní před přepnutím na květ. před tím ještě několikrát ostříháno a zastřiženo, není to moc? 😁 Ještě jsem si po domacku vyrobil síť a zkouším to do ní ohýbat. Ale asi jsem to přehnal 😟

:-)

Old Post 18-01-2024 v 06:26 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 123

Ostrihavate listy při začátku květu nebo pak ještě v průběhu? nemyslím všechny, ale většinu,aby to nebylo tak namackany v tý síti? Už je to týden od přepnutí a stále ohýbám, ale už je to dost plný, další 2 týdny už nechám volně růst nad síť? Díky za rady

:-)

Old Post 19-01-2024 v 11:18 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 124

Na můj vkus si to vzal trochu moc 😅 ale zase to stimuluje kytky k růstu , při přepnutí ,, respektive chvíly po kdy nahazune kytka květy podle mě potřebuje nejvíc síly a energie , tak bych to zase tolik nepřeháněl už s tím odlistěním a bral jen tam kde třeba list stíní ,.. Záleží jakou máš síť , dva týdny po přepnutí přestat vyplétat , když to budeš mít trochu v oku tak můžeš i předem trochu odhadnout která větev povalí víc a trochu víc ji vyplétat 😁 , nahoď foto , držím palce sleduju už od předchozích kol 😎

Old Post 19-01-2024 v 11:28 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 125


😁 no právě na to jak jsem to oholil před přepnutím, tak se mi zdá, že se to tam ani nevejde,jestli to bude ještě růst. Už nemám pomalu kam vypletat 😟 síť jsem si svázal z nějakého provázku,oka zhruba 14cm, přidávám aktuální foto, dnes je to 8.den 12/12,nikde žádné deficity, konečně mám pocit že se mi daří 😁 ale do konce ještě daleko. Jinak na růstu od vyklíčení byly 33 dní

:-)

Old Post 19-01-2024 v 11:52 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 126

To vypadá dost dobře , od minulýho kola to je mrtě progres 😎 , neboj se toho , ono se to vleze a pak to bude jak koberec 😁 záleží co to e model / modely , pokud to nejsou klony stejný tak se to stejně po konci výplétání bude chovat cik cak 😁

Old Post 19-01-2024 v 14:16 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 127

Blue sunset sherbet ze semen,4 vypadají naprosto stejně a jedna,ta uprostřed je úplně jiná 😁 díky za pochvalu, to vše je díky vašim radám. V druhém kole bylo 110g ,kvalita boží, teď doufám že to bude ještě lepší, zatím to tak vypadá. Takže ještě týden ohýbat do sítě? Zdá se mi to už celkem plné,rezerva na výšku ještě je, oproti minulému kolu celkem slušná. Prej to má až 28% 😁 tak uvidíme

:-)

Old Post 19-01-2024 v 14:39 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 128

Joo ještě to chvíly drž , stejně máš síť s relativně velkými oky takže to tak vyjde akorát , pokud by ti to někde nevyšlo že by ti zrovna nestačila síť a potřeboval si zbrzdit nějakou větev , tak můžeš něžně zmáčknout stonek aby trošku lupnul a tím zbrzdíš na 2-3 dny růst dané větve , kde se udělá ,, kolínko ,, a jede se vesele dál 😁

Old Post 19-01-2024 v 16:33 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4206090 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív