Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Přepnout?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 129


Dnešní up, asi končím s ohýbáním, už to stejně není kam dávat,je to větev přes větev 😁 zhruba za 14 dní to prostriham kvůli světlu a plísni? Dnes je to 14 den 12/12 a už jsou vidět květy. Prakticky nehnojim, ale pomalu tam začnu dávat Bloom a topmax, snad z toho něco bude

:-)

Old Post 25-01-2024 v 20:26 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 130

Pěknej koberec 👍👍👍

Old Post 26-01-2024 v 17:49 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 131

kurva tu je bordel 🤦🤣.. taketo vlakno by malo byt v galerii .. ale hned vidno ,ze ani ziaden admin tu uz nieje ,ktory by to presunul ..
no nic .. mas to pekne inak

i see you bejbe

Old Post 02-02-2024 v 18:48 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 132


Tak nějak nerozumím... Proč v galerii? Ze začátku to moc dobře nešlo 😁(myslím grow) tak sem občas hodím foto, jak se daří, aktuálně+-3 týden 12/12

:-)

Old Post 03-02-2024 v 07:01 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 133

aaale co ti budem hovorit 🤔 ako tak pozeram tak cele toto forum je uz jeden velky bordel .. admin uz tu pekne dlho nebol .. moderátori takisto nic .. je to skoda .. ani starsi skuseni clenovia sem asi uz nechodia .. ked citam to co tu je za posledny cas tak mi je smutno aj smiesno zaroven ..

kazdopadne tieto tvoje aktualne herecky vyzerajú dobre ..

i see you bejbe

Old Post 03-02-2024 v 09:43 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 134

No jsem rozhodnutý že to brzy znovu oholim 😁 ať to může trochu dýchat ještě tak týden počkám a uvidím co na tom vyroste, každopádně to vypadá, že to bude nic moc jako vždy, co taky čekat pod takovým světlem 😁 ale kvalita bude snad ok

:-)

Old Post 03-02-2024 v 11:42 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 135

Určitě ten čas co pověnuješ prostříhání se ti vrátí , zaměř se hlavně na to aby byl každý vrcholek na přímém světle , a výnos se neboj , to je tím scrogem , teď to jenom tak vypadá , ve skutečnosti věřím že budeš mít dobrý výnos , a určitě lepší než v předchozím kole.
Eventuelně pokud ti to možnosti dovolí , tak zkus posunout led panel třeba nad tu část kytek které ti přijdou trochu pozadu 😁 a po pár dnech zase vrátit nebo jinam

Old Post 03-02-2024 v 13:03 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 136

A myslíš že s tím ještě týden počkat? Až se to pořádně rozkvete tak oholit.to posouvání je asi k ničemu,je to 5 semínek a každý trochu jiný,jedna smrdí jako citrón a ta uprostřed je úplně jiná 😁 spíš velikost těch květů bude hodně ovlivněná světlem, přece jen má 95w 🙂

:-)

Naposledy upravil mejzy 03-02-2024 v 13:37 PM

Old Post 03-02-2024 v 13:22 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 137


Dnešní up, +-5 týden 12/12. Lepší už to nebude, zatím vypadají celkem zdravě,za pár dní přestávám hnojit,tipuju tak 2 týdny a bude konec. chtěl jsem je hodně oholit, ale trvá to dlouho a moc dobře mi to nešlo, tak jsem trochu otrhal a nechám to být, nedařilo se mi ty listy odstřihovat u stonku pod palicemi, tak jsem tam většinou kousky nechával, snad to ničemu nevadí, snad to nebude plesnivět 🙁

:-)

Naposledy upravil mejzy 19-02-2024 v 07:41 AM

Old Post 19-02-2024 v 06:20 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 138

Looks good 😁 ono v tom scrogu je to jebačka to holit , ale fakt se to vyplatí , hlavně ty spodky obrat , ja se teď to na to vysral tohle kolo u sebe protože jsem měl fakt jungle a a i jsem nedosáhl všude a byl jsem líný , a teď toho trochu lituju protože mám teď spíš hafo menších a řidších palic ( ale i tak moc pěkných ) spíš než salámů...

Old Post 19-02-2024 v 16:17 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 139

Tak si říkám,co kdyby jsem sundal tu síť a dojel to bez ní? Stálo by se něco? Napadlo mě, že když bych jí dal pryč, tak bych mohl kytky vytáhnout a pěkně ostříhat. Na druhou stranu, už bych je tam asi tak pěkně nevrátil zpátky..

:-)

Old Post 21-02-2024 v 21:05 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 140

Už bych ji tam nechal , teď už je důležitá i pro podporu kytek protože by se sami takhle neudrželi 😬😬 , spíš obětuj fakt tu hodinu nebo dvě a prober to , klidně jen by voko a rukou a neser se s tím 😁 dole ber všechny spodní větvičky a nahoře Uber pár listů co stíní

Old Post 22-02-2024 v 05:52 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 141

Proč větvičky? 😯 Jsem myslel ostříhat všechny listy, takhle přijdu o huleni 😁 i když třeba jen o málo. No postupně to otrhavam, ale stejně to jde špatně, hlavně vzadu

:-)

Old Post 22-02-2024 v 06:07 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 142

To co sebereš dole na spodcích ze kterých jsou stejně řídké pálky ti pak přibude na těch vrchních protože kytky bude mít víc energie a živin které pošle do těch vrchních pálek 😁 ve scrogu se to docela vyplatí

Old Post 22-02-2024 v 12:28 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 143

Hlavně tím hodně snizis riziko plísně, která když se rozjede tak si nevybírá a přijdeš o všechno.

Old Post 22-02-2024 v 13:41 PM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 144


7. Týden květu,sundal jsem síť abych to mohl víc probrat 😁 no nic moc se nestalo, tak asi dobrý,nic méně, ještě týden a konec? zalévám už jenom čistou vodou.

:-)

Old Post 27-02-2024 v 06:48 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1727130 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív