Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Osvetleni do skrine
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
GSI
Stálý Člen

Karma uživatele GSI - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 29 

Osvetleni do skrine Příspěvek č. 1

Ahoj predevcirem jsem si dotahl domu moji prvni skrin (at se mam v zime cim zabavit). Jeji rozmery jsou: Hloubka 50cm, sirka 115cm a vyska 150 cm. V FAQ jsem si uz vycetl kolik a jaka lampa prosviti. Pak jsem obvolal par zkusenejsich znamych a kazdy mi rekl neco jineho. Nekdo rika ze 250W (sodik) bude stacit, nekdo zase ze minimalne 400W atd atd. Takze jsem vlastne vubec nezmoudrel!!! TAky my jde o to abych zase neplatil mailand za elektrinu (urcite budu svitit pres noc na levnejsi proud, ale i tak). Takze prosim, prosim, poradte nekdo kdo opravdu vite jaka lampa mi na tuhle skrin bude stacit!!! Prosim nepiste at proctu forum, sedel jsem u toho snad cely vikend a nasel jsem spoustu spoustu uzitecnych informaci. Diky moc za odpovedi. Jeste jsem vas chtel poprosit zdali mate nekdo nejake indor seminka nebo nejlip rizky ktere by jste mi mohli dat a nebylo by jich vam lito, napiste mi na PM. Diky jeste jednou. GSI

Old Post 04-10-2003 v 13:47 PM
GSI je offline   Profil uživatele GSI   Find more posts by GSI   Foto galerie člena GSI   Click here to Send GSI a Private Message   Add GSI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 2

Jsem na tom teď podobně jako ty. Kámoš truhlář mi staví skříň podobnejch rozměrů (HxŠxV 50x70x160) a po tom, co jsem se tu vše dočetl jsem se rozhodl zkusit to s 250W sodíkem, protože 70W je docela málo a na 400W se dá upgradovat vždycky. Myslím si, že ale stejně nakonec u 400W skončím. Ty kytky po takovejma lampama vypadaj fakt líp. 250W mi připadá rozumný i z hlediska spotřeby. Vypočítal jsem si, že mi ta skříň za cca 2,5 měsíce sežere asi 1100,-. Toť můj názor.

Old Post 04-10-2003 v 14:07 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 3

Jasně.... Další věc kterou musíš vzít v potaz je teplota. Ale o tom toho tu najdeš spoustu. Já už teď myslím na příští léto a proto jsem nešetřil a objednal si cooltube. Teď je sice k ničemu, protože doma je tak 23C-25C, ale v létě, až bude okolo 30C se mi určitě vyplatí. Namontuju ji do skříně se samostatnym přívodem a odtahem vzduchu a mělo by to být v pohodě.

Old Post 04-10-2003 v 16:27 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GSI
Stálý Člen

Karma uživatele GSI - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 4

O chlazeni mi zase tolik nejde, to se da zvladnout vzdycky a na to jak mam chladny bejvak, tak to nebude zadny problem ). Jde mi jen o tu spotrebu a o kytky!!! Teda hlavne o kytky a pak ta spotreba energie. Nemam na to abych si zacal platit litr mesicne za elektriku, ale zase nechci aby kytky co nasadim nemeli dostatek toho co potrebuji na to aby opravdu k necemu byly!!! 250W usetri, ale co kytky, bude jim to stacit? Porostou tak jak maji? Nebo kolik vam tak zere 400W kdyz svitite pres noc. Jak jsem psal chlazeni se vychyta, vlastni byt mam (jen pritelkyne trochu rve, jelikoz bydlime v 1+1 a ta skrin je pomalu pres pul kuchyne, takze si to asi dokazete predstravit, porad jen posloucham jak tam misto skrine na pestenicko, mohla stat spajska na jidlo atd atd ))) no proste radost spoluprace) Kazdopadne diky za kazde dalsi nove pripominky, a rady. GSI

Old Post 05-10-2003 v 11:52 AM
GSI je offline   Profil uživatele GSI   Find more posts by GSI   Foto galerie člena GSI   Click here to Send GSI a Private Message   Add GSI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 5

Na výsledky toho, co a kolik se dá vypěstovat pod 250W se můžeš podívat v galerii....

Old Post 05-10-2003 v 15:28 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 6

Kamo 250W vobec nejni malo, ako zaciatocnik z toho kludne vytlacis 100-150g, a to uz je na 2,5-3 mesiace hadam aj dost. Napokon, ludia pestuju aj pod stvrtinovymi wattazami

kinda back

Old Post 11-10-2003 v 13:08 PM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 7

moj osobny nazor je ze 250W je upllllne v poho. A ak by si aj nebol spokojny, tak to predas a kupis 4kilo W a bude este viac v poho.
Takze tak..
zatim

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 12-10-2003 v 11:17 AM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 8

250w do začátku ideální.. - chtěl sem z ní pak přejít na vyšší, ale zůstanu u 250... - podle mě má super jedinečnej poměr náklady/výnos

thc?

Old Post 13-10-2003 v 12:33 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GSI
Stálý Člen

Karma uživatele GSI - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 9

Taak a skrinecka se uz postupne zahriva a je rady. Dokonce je v ni uz i 6 malinkych zelenkavych potvurek, ketere se cile prorustaji ke krasne umelemu 250wemu slunicku ). Verte nebo ne, ale chladi mi to 2 PC ventilatorky o rozmerech asi 8 cm. No a teplota ve skrini je asi 26.4 C (mylslite ze je to prijatelna a prijemna teplota pro kyti?). Ale musim uznat ze rostou jako z vody ) Rano jsem jim jiste pomahal (ale jen tak malinko) ze slupky od semene a ted o pulnoci se na me uz smeje pak mini mee listecku na asi 1 cm vysokem stonecku. Kazdopadne foto skrinky hodim co nejrychleji si pujcim fotacek. No a postupem se svama budu rad delit o prijemne chvile. Zatim

Old Post 25-10-2003 v 23:01 PM
GSI je offline   Profil uživatele GSI   Find more posts by GSI   Foto galerie člena GSI   Click here to Send GSI a Private Message   Add GSI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuMatCh
Nový Člen

Karma uživatele LuMatCh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 10

Zdarec nechá se něco vypěstovat bez sodíkovky jen se zářivkama s dobrym spektrem? Stavim box a tahle otázka je tu hodně omlívaná ale spíš nezodpovězená. Jaký jsou rozdíly. A co je pravda na tom že sodíkovky jsou nejlepší na květ. Diky všem

http://mujweb.cz/www/porsche996turbo/luma.gif

Old Post 26-10-2003 v 11:05 AM
LuMatCh je offline   Profil uživatele LuMatCh   Find more posts by LuMatCh   Foto galerie člena LuMatCh   Click here to Send LuMatCh a Private Message   Add LuMatCh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 11

2LuMatCh: na rust potrebujou kyti spis svetlo modreho spektra - zarivka je ok. No a na kveteni je potreba spis cervene spektrum a tudiz je lepsi sodik. Co se tyce toho, jestli by to slo, tak asi jo, ale IMHO asi budou problemy s dozravanim

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 26-10-2003 v 11:31 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GSI
Stálý Člen

Karma uživatele GSI - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 12

Hmm to zni dobre, asi to udelam 250 uz mi sviti no a 400W vybojku mam taky (moc diky growerovi BlP.X.D, ktery mi dodal vybojky uplne for free ,,JESTE JEDNOU DIKY MOC!!!"), takze to asi udelam tak jak jsi napsal, na rust necham to 250 a pak prehodim na 400, zni to docela rozumne!!! Jeste me napadla jedna vec. Par lidicek se tady uz ptalo, kam a umistit treba teplomer atd. Odpovedi byli vetsinou na stenu do pul skrine atd. Neni nejlepsi kdyz je cidlo (teda pokud mas digitalni teplousmer) na nejvrchnejsim bodu kyti. Svetlo ti to brad nebude (cidlo je mini) a myslim, ze je asi rozumnejsi sledovat teplotu ktera je da se rict primo u kvetiny, to same plati pro vlhkomer. Jestli se milim, tak me please opravte, jen me to proste napadlo. Dal jsem to tak do skrine a myslim, ze cpat to nekam do prostred skrine neni az tak uplne presne jako v co nejvetsi blizkosti naseho zeleneho milacka :
GSI

Old Post 26-10-2003 v 18:59 PM
GSI je offline   Profil uživatele GSI   Find more posts by GSI   Foto galerie člena GSI   Click here to Send GSI a Private Message   Add GSI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuMatCh
Nový Člen

Karma uživatele LuMatCh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 13

Já slyšel že to je kvůli tomu že ta sodíkovka má svítivost 50000 něčeho a zářivka má jen 500-5 000 ale číhal sem a našel sem zářivku co má 11 000 takže snad když dám 4 tak by to podle mě nohlo růst eště rychlejc horsí je to s tim spektrem to by se asi musela třeba jedna vyměnit za nějakou s červenym spektrem- to je jen taková úvaha kdyžtak se mi jí pokuste vyvrátit.

Old Post 27-10-2003 v 18:22 PM
LuMatCh je offline   Profil uživatele LuMatCh   Find more posts by LuMatCh   Foto galerie člena LuMatCh   Click here to Send LuMatCh a Private Message   Add LuMatCh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R0[kEt
Nový Člen

Karma uživatele R0[kEt - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 14

nekde na zahranicnim netu sem nasel grovera , kterej jel jenom na zarifkach a fakt to spatně nevypadalo, ale assi mel nejaky lepsi...nez je flora,power atd GLO

One Joint every Day and yoour Brain fly away.. lets fly!

Old Post 01-11-2003 v 11:27 AM
R0[kEt je offline   Profil uživatele R0[kEt   Find more posts by R0[kEt   Foto galerie člena R0[kEt   Click here to Send R0[kEt a Private Message   Add R0[kEt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 15

2LuMatCh: Zářivka s 11.000 lm? Tak to ses buď splet, nebo se při koupi takové trubky nedoplatíš...

Old Post 01-11-2003 v 16:35 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 16

2GSI: 250W - naprosto v pohodě. Mám úplně stejný rozměry a nemůžu si stěžowat. Jen malá připomínka: Nikde není napsaný, že když ji máš 115cm širokou, že ten prostor musíš využít bezezbytku. Holandští a Kanadští pěstitelé tvrdí, že nejideálnější poměr světlo/prostor se u HPS pohybuje od 50 do 65W/stopu (stopa - 30.5cm). Takže sem tu lampu místo doprostřed zavěsil trochu vlevo a místo 115cm mám teď osvětlených 80cm, což dělá krásných 60W na stopu a v pohodě tam uživím 4 - 6 kytek. Kdybych chtěl osvítit celou skříň, měl bych jen 40,5W/stopa, což by se už výrazně projevilo na kvalitě = hustotě a tvrdosti palic. Toť jen můj názor.
Mimochodem, nechceš matku Hindu Kush? Mám tři (ze semen), zabíraj moc místa v matkárně a je mi líto vyhodit.
Čus a hodně zdaru!

Old Post 01-11-2003 v 16:59 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2017 - jaky svetlo do skrine - 7 odpovědí
03-02-2017 - box+osvetlenie - 2 odpovědí
29-07-2006 - Odvetrani Do Komina - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0119610 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív