Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
lachim111
Nový Člen

Karma uživatele lachim111 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 465



Po vykliceni mam zlte listy bude z toho nieco ci to mam vyhodit kde nastal problem kysli substrat ci?

Old Post 10-05-2018 v 17:09 PM
lachim111 je offline   Profil uživatele lachim111   Find more posts by lachim111   Foto galerie člena lachim111   Click here to Send lachim111 a Private Message   Add lachim111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Dotaz Skvrny Příspěvek č. 466



Neviete mi náhodou povedať s čoho sú tie škvrny na listoch?

Old Post 11-05-2018 v 07:48 AM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mexikos23
Nový Člen

Karma uživatele mexikos23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 9  

Organika Příspěvek č. 467



Zdravím všechny, jdu si pro
radu. Mám problém s listy a potřebuju poradit, jestli jde o nějaký deficit nebo plíseň. Já osobně si myslím, že by to mohla být plíseň,nebo fosfor,ale nejsem si jistý. Je to jen na velkých listech zhruba ve střední části kytky.
Jedná se o Mazar v hlíně. Teď 2. den přepnuto na květ.
40 roslin pod 2 x 600 W. Hnojiva jsou kompletní řada od Biobizz. V růstu hnojení 2ml Bioheaven, 2ml Biogrow. Dnes poprvé zahnojeno na květ kompletní všemi hnojiv podle tabulky. PH držím 6 - 6,2. Teplota a vlhkost vždy OK
Budu rád za každou radu a kdyby se jednalo opravdu o plíseň, tak prosím o doporučení dobrého přípravku, který je běžně k dostání

Naposledy upravil mexikos23 14-05-2018 v 21:05 PM

Old Post 14-05-2018 v 19:59 PM
mexikos23 je offline   Profil uživatele mexikos23   Find more posts by mexikos23   Foto galerie člena mexikos23   Click here to Send mexikos23 a Private Message   Add mexikos23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mexikos23
Nový Člen

Karma uživatele mexikos23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 468



Foto kytky

Old Post 15-05-2018 v 09:30 AM
mexikos23 je offline   Profil uživatele mexikos23   Find more posts by mexikos23   Foto galerie člena mexikos23   Click here to Send mexikos23 a Private Message   Add mexikos23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NeniDulezite
Nový Člen

Karma uživatele NeniDulezite - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 469


Čau farmáři, poradíte prosím? Nevíte náhodou, co by to mohlo být? Mají to asi tři kytky na pár listech. Holky mám všechny v kokosu, ph 5,9 , teploty kolem 24 a vlhkost kolem 60%, žárovku MH mám cca 45 vysoko. Včera jsem zvedla ze 400w na 600w, protože chci přepínat. Nemohla jsem je tím spálit? Budu vděčná za každou radu.

Old Post 17-05-2018 v 22:21 PM
NeniDulezite je offline   Profil uživatele NeniDulezite   Find more posts by NeniDulezite   Foto galerie člena NeniDulezite   Click here to Send NeniDulezite a Private Message   Add NeniDulezite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thx1138
Stálý Člen

Karma uživatele thx1138 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 470

Neni dulezite: toto vypada jako hot spot ze svetla,

Old Post 19-05-2018 v 23:50 PM
thx1138 je offline   Profil uživatele thx1138   Find more posts by thx1138   Foto galerie člena thx1138   Click here to Send thx1138 a Private Message   Add thx1138 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 471

https://ctrlv.cz/ccHA může mi někdo poradit nebo říct co to je ? zde na forum sem se dočetl bud svilušky nebo padlí. Koupil jsem postřik a zdají se mi být lepší po jednom postřiku za dva dny znovu, ale i tak bych rád uvítal radu díky

(měl by to být automat tao mix 02) možná super automat nevím , 8 dni v hlíne v zemi jinak 25 den od naklíčení, půda perlit,popel,konsky hnuj,kopřivy ) mám tam i dve fotoperiody tak proto vím že se nemají hnojit automaty tak třeba to nůže být i přehnojené ? )

Old Post 20-05-2018 v 15:01 PM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 472



Zdar groweři, poradíte mi? Hlína biobizz lightmix, 600W, hnojky plagron (pauza s hnojením a postupný zvysování ph zálivky z 5,9 na 6,3 ), přepnuto před třemi dny.

Old Post 20-05-2018 v 19:51 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 473

Vlhkost +/- 55, teplota 19-26 noc-den.

Old Post 20-05-2018 v 20:00 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 474



zdarec,muzete mi potvrdit zacatek deficitu CA a Mg?
nebo je to neco jineho?
vsem znalim borcum dekuji.

Old Post 25-05-2018 v 12:06 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
folta
Nový Člen

Karma uživatele folta - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 8  

Obecné každoroční problém Příspěvek č. 475


Groweři pomozte ,každým rokem se mi na kytce na balkoně udělají tyhle skvrny a rostlina pak slábne ,čím to může být pls ?

Old Post 28-05-2018 v 08:04 AM
folta je offline   Profil uživatele folta   Find more posts by folta   Foto galerie člena folta   Click here to Send folta a Private Message   Add folta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 476

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 16:12 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 477


Hochu, hochu 😉

Hlavně ten třetí bod 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 28-05-2018 v 17:47 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 478

Peťo Jozef iba naháňa príspevky Dnes je najproduktívnejší člen fóra

Old Post 28-05-2018 v 19:44 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 479

AladinXXX - myslím, že si si stanovil správnu diagnózu

Old Post 29-05-2018 v 06:40 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 480

citace:
Původní příspěvek od Ajtaktak
Peťo Jozef iba naháňa príspevky Dnes je najproduktívnejší člen fóra

Old Post 29-05-2018 v 07:48 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3339350 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív