Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst 250W HPS 60x60x160 mraky dotazů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 33

pekne .. toto uz je naozaj poriadny korenovy bal .. to uz by som asi radsej nerozoberal lebo fest nahusto to je .. do vacsieho kvetinaca by si ich ale mohol presadit ked mas moznost .. no a co ostava ked vyzera byt vsetko cajk ? su proste hladne a len prihnojit .. ale korenak uz nedavaj

i see you bejbe

Naposledy upravil Woody 05-06-2020 v 14:14 PM

Old Post 05-06-2020 v 14:02 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Arthas
Kazdopadne jsem to s tou vdovou provedl jak jsi rikal. Cele jsem to propral od hliny tak 95 jsem s toho dostal a zasadil do nove hliny. Divim se ze me zena nezastrelila kdyz jsem si ve vane udelal baheni lazne :-D. Kdyz to zabere udelam to i u te druhe ale peroxid jsem nemel.



.. sranda .. ked som tu pisal naposledy, tak by som odprisahal, ze tu tento prispevok nebol .. hmm .. no nic .. tak ako pokracujes ?

i see you bejbe

Old Post 08-06-2020 v 21:03 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 35

Ale byl :-D no vdova co jsem ji presazoval samozrejme bojuje o zivot. Nevim jestli to da spis ne. Ten GCP jsem zacal poradne krmit a mam pocit ze je dobrej vecer dam fotky. Asi ho presadim do AIR-POT AIRRAP 25L jelikoz tusim ze brzo zustane sam :-).

Old Post 09-06-2020 v 09:57 AM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 36



Aktualni stav

Old Post 10-06-2020 v 21:49 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 37

skoda tej vdovy .. dobre je, ze si to skusil len na jednej ta druha vyzera ovela lepsie .. zaujimave je, ze ma stale take sklesnute listy .. ale je to uz obluda .. myslim, ze ked pojde do 25l tak jej to len pomoze a ten priestor hravo vyplni aj sama..

i see you bejbe

Old Post 10-06-2020 v 22:19 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 38

Heled to je fotka po vypnuti svetel prave ze uz nema svesene listy vubec jsou uz v pozoru jako blazen. Prave ted nevim jestli cekat jestli se ta vdova chytí. Tak ted vaham jestli par dni nepockat dat ji sanci. Prece jenom uz jsou to 4 dny a nechcipla samozrejme sezrala vsechny spodni listy.A az bych si byl jistej ze to neda pak bych presadim toho punche. No nevim :-D. Jinak poridil jsem si od zdejsiho clena lehonce pouzitej digitalni predradnik lumatek 400(samozrejme s regulaci na 250)a adjust a wing defender small. A paradoxne se mi ty teploty regulujou daleko lepe nez s tou cooltubou.

Naposledy upravil Arthas 10-06-2020 v 22:54 PM

Old Post 10-06-2020 v 22:36 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 39

Vypadá to jako předávkování draslíkem a deficit fosforu, to jsem teď řešil tady.
Jestli máš správný Ph, podívej se, jestli tam správně leješ složky hnojiva..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 11-06-2020 v 12:34 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 40

Leju jen flasku grow od plangronu a postrik na listy vita race. Ja si myslim ze jsem je uplne zablokoval spatnym ph od zacatku a jeste do toho jssm to prelejval. Myslim ze ted zacal ten GCP poradne papat a zacal zase hodne rust. Ta vdova je vyrizena s toho presazeni. Ph mam ted uz dobry a uz jsem se naucil i zalejvat :-D

Old Post 11-06-2020 v 13:11 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 41

Tak jupi jej GCP jede jako blazen. A vdova se svete div se taky chytla. Necham to jeste par dni at se to trochu zalistí a budu prepínat. Presazovat to uz nebudu. Vecer dám fotky.

Old Post 14-06-2020 v 09:32 AM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 42

Ahoj, sleduju co tady kouzlíš a poradím ti ze svých zkušeností,
Co sem vyčet tak se nauč zalívat podle váhy květináče potěžkáš ho a víš jestli je v něm voda nebo ne... zkoušej po zalití ( pěkně težkej ) po pár dnech už je lehoučkej jak pírko a to je čas na zálivku ( dá
Se zalívat i každej den bez suchýho cyklu pokud máš v hlíně dost perlitu ) odjel sem tak cannu a kolo bombovní

Voda v podmisce není problém zalívam tak že to z té podmisky kolikrát ještě chčije do boxu a druhý den je suchá - nikdy problem

Další věc míň je víc tabulky jsou vždy k prdu
Předhnojený substráty jsou nevyspitatelný
Ph neřeším v hlíně ani ec ( ph znám z kohoutku má 7.1 ) a hlína si s tím hravě poradí jet nějaký přesnoty 6,2-6,5 to je pakárna kořínky máš hezký za mě trochu obarvený

Piš si tady ten grower deník pravidelně nikdo tě neukamenuje za to že hodíš každý druhý den fotku a komentář co proč jak kde a kolik si toho udělal nalil nsmíchal ... jak je to takový roztrhaný malá zelená kytička a najednou spálený monstrum tak to se pak těžko zpravuje

Podle mě jsou ( prvně přehnojený stressnutý ) později došlo co v jlíně zbylo a na základem přehnojení jedním prvkem přišel deficit druhého který byl v hlíně ale kytka ho nebrala ... pak si je prolejval a to byl ten katastrophe plán začít tam hned zas lít hnojiva .. po proplachu bych jim dal nějakou dobu na vodě ať se pročistí kytka ( ona totiž kořeny i vyplavuje co nechce nebo má moc ) protrhal a prostříhal bych nemocné listy ( jen ty nejhorší a třeba každý den z každe kytky ze 5-10 lístků ne víc ) další stress

Bacha po prepnutí jsou první tři týdny velkej zákald uspěchu ( hodně budou chtít vody a hodně se vytáhnou 100-300% původní výšky před přepnutím

Držím palce snad se ještě dokončíš s nějakým výsledkem ke kouření

Old Post 14-06-2020 v 11:15 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 43

Diky za rady. Jo kombinuju ty suchy a mokry cykli s potežkáním. To ze delani veci podle tabulek absolutne neodrazi realitu jsem uz zjistil. Zezačátku jsem samozrejme myslel ze to bude v pohode vid tak jsem moc nic nepridaval :-D az kdyz mi to pripalo blby tak jsem zacal :-) ted bych rekl uz davam celkem casto. Kazdej radi neco. Proste vyzkousim vsechno a najdu si svuj vlastni styl :-). Jako kdyz sleduju vlakna ostatnich tak to mam takovy zajimave :-D vsem to jen roste dobry dobry lepsi a lepsi ja furt ze sraček do sraček.

Naposledy upravil Arthas 14-06-2020 v 12:17 PM

Old Post 14-06-2020 v 12:05 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 44



Foto

Old Post 14-06-2020 v 21:42 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 45

zdravicko .. parada slecnam sa polepsilo .. za 4 dni tam je dobry rozdiel a vidno, ze uz si idu .. aj farbu nabrali ..
celkovo ale super .. je to urcite zaujimavejsie vlakno ked sa nieco deje a o to viac ked sa takto zadari .. a je dobre, ze skusas na kazdu z nich nieco ine .. nech to rastie!

i see you bejbe

Old Post 15-06-2020 v 02:52 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 46



2.den 12/12 vdova je samozrejme horsi podlozil jsem ji a asi jeste pripodlozim. Jak je ta plocha zaplnena tak mam u stonku teplotu 22,5 -23 a pri vrcholkach 25-28 je to ok nebo by u tech stonku bylo lepsi vic ?

Naposledy upravil Arthas 19-06-2020 v 23:57 PM

Old Post 19-06-2020 v 13:40 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Arthas
2.den 12/12 vdova je samozrejme horsi podlozil jsem ji a asi jeste pripodlozim. Jak je ta plocha zaplnena tak mam u stonku teplotu 22,5 -23 a pri vrcholkach 25-28 je to ok nebo by u tech stonku bylo lepsi vic ?

Nejsem takový odborník jako spousta lidí zde. Jedu jen první kolo, ale tuším, že se počítá teplota u vrchů. Nikde sem nečetl, že by se hlídala teplota u stonku. Třeba mě někdo vyvede z tohoto názoru. Každopádně se hezky zpamatovala

Old Post 21-06-2020 v 08:51 AM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 48



10.den 12/12 pri poslednim zalevani WW na vytoku ph 7 ec 2,5 GCP ph 7 ec 2,1. Pristi zalivku je asi lehce proleju pouze vodou.
Myslim ze jsem jecmalinko presvitil a nebo uz to jsou zarodky palicek ty vrsky jsou takovy chlupatoucky.

Old Post 26-06-2020 v 10:30 AM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-03-2016 - První pěst 250W HPS Homemade - 123 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1790200 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív