Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » První grow - Windoor amatér
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Obecné První grow - Windoor amatér Příspěvek č. 1






Ahoj. Každý nějak začínal, tak i já bych rád případným nováčkům ukázal další možné windoor podmínky pro pěstování. Jediné zkušenosti s pěstováním, se kterými jsem do toho šel, bylo pěstování bylinek (bez uvozovek) na parapetu.

Jako příležitostný degustátor jsem si řekl, že by mohlo být fajn se pár týdnů starat o kytí a ve finále z toho i mít něco lepšího, než bazalkové pesto na špagety.

Narazil jsem na grower, pročetl x témat a už objednával první kousky semen - 3x Royal dwarf a 3x Quick one. Od HS jsem dostal semínko AK-47. Všechny jsem vysadil do nějakého substrátu pro výsev do rašelinových kelímků z Obi (1.5.).

Ze 7 semen se chytly všechny, ale po zhruba týdnu nebo dvou to bohužel nerozchodil jeden QO a AK-47, které se sekly. Po několika dnech jsem to s nima vzdal a věnoval se už jenom 5 kytkám.

Když kytí čouhaly zhruba 10cm z kelímku, už jsem to nevydržel a přesadil je - 25x25 květináče, substrát pro pokojové rostliny s vhodným pH a k tomu perlit (toho jsem dal i do každého květináče zhruba 3cm na dno, aby kam měla jít případná voda, protože díry jsem to květináčů dělat nechtěl - mám hodně úzký vnitřní parapet a nechtěl jsem se srát ještě s miskama).

Kytí jsou umístěné na okně směrem na jih. Letos je bohužel hodně často zataženo, takže od výsledku nic moc neočekávám (ale jasně, každý g potěší). Zalévám obden a dohromady jim dám vždy asi 2l, ob zálivku přidávám víčko slepičinců (Hoštické hnojivo).

Tento grow beru spíše k naučení základů - už jsem se například hodně poučil v tom, že když přesazuju, tak si musím hlídat štítky I takováhle, u takového growu dá se říct "blbost", je důležitá, protože nyní postrádá smysl můj pokus se zastřihnutím - kytí jsem zastřihl pouze 2 a to proto, abych mohl sledoval vliv na kytku.

Kytí nyní mají 45. den vývoje (a z toho se dá říct, že ani ne půlka dnů byla slunná):
- 2 kytky jsou poměrně chcíplé a přijde mi, že několik dní už vůbec nerostou (jedna štíplá, druhá ne)
- 2 kytky jsou košatější, rozvětvují se a mají první bílé chloupky (jedna štíplá, druhá ne)
- Poslední neštíplá je moje kočka - hezky voní, každý den na ní vidím změnu, chlupy se dělají už na několika místech. Z té snad pár g bude


I přes všechny ty strasti se sluníčkem ale můžu říct, že mě celý ten grow hrozně baví. Nyní ty 3 s chlupkama po večerech zakrývám, protože kousek od okna mám lampu (není to přímé světlo, ale i tak nechci, aby je to "rušilo"). Ke kytkám jsem si vybudoval nějaký vztah, a o tom to přeci je :-)

Tak co si o tom myslíte? Je to úplný průser?

Jinak nyní přemýšlím, co dál. Můžu pro tyhle kytky ještě nyní udělat něco navíc? V growu určitě chci pokračovat, takže už přemýšlím nad druhým kolem. Myslíte, že bych tento rok stihnul ještě jedno kolečko s podobnýma odrůdama? Můžete nějaké doporučit? Se zasazením nyní by "sklizen" vycházela na druhou půlku srpna.

Níže nějaké fotky z mého growu.

Naposledy upravil kery- 14-06-2020 v 14:27 PM

Old Post 14-06-2020 v 14:03 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 2





Kytí jsou vytáhlé, tak nečekám žádné zázraky. Ale jinak jsou zdravé, žádní hmizáci ani uschlé listy.

Old Post 14-06-2020 v 14:28 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 3



2

Old Post 14-06-2020 v 14:29 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 4



3

Old Post 14-06-2020 v 14:33 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 5



Pomalu kveteme :-)

Old Post 16-06-2020 v 19:44 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 6


Na jedny kytce jsou u rozvetveni takove boule bez jasne hrany. Je to samec? Mam to radsi dat pryc?

Old Post 16-06-2020 v 20:08 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanszch
Nový Člen

Karma uživatele Hanszch - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 7

Čau,
Hezke a daří se, jen mi přijde škoda je honit za oknem, ale každý dělá jak může
Na 3 mi přijde nějaká zvláštní barva, možná odlesky nebo jim něco chybí?
Samce jsem v životě neviděl, takže neporadím
Ať to roste

Old Post 16-06-2020 v 20:31 PM
Hanszch je offline   Profil uživatele Hanszch   Find more posts by Hanszch   Foto galerie člena Hanszch   Click here to Send Hanszch a Private Message   Add Hanszch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 8

Ahoj. Diky za odpoved. Treti fotky jsou focene bleskem - uz byla tma - tak je to asi tim. Jedna se o uplne prvni grow a diky dobre orientovanemu oknu jsem zvolil tuto cestu, ale chytlo me to tak, ze na zimu bych to videl i na boxik

Nejdriv se hlavne poradne rozkoukat.

Old Post 16-06-2020 v 20:48 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 9

Ty boule co mas asi na mysli nema s pohlavim nic spolecnyho. Je to jen napojeni vetve na hlavni stonek. V nizsich patrech se u toho kolikrat neudelaji ani preflowers.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-06-2020 v 00:21 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 10




Po týdnu další foto. Sluníčka stále moc není, ale automatům to evidentně moc neva.

Old Post 21-06-2020 v 15:21 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 11



Vzhledem ke konci června přemýšlím nad zasazením další várky, která by mi až do sklizně současných kytek narůstala na jiném okně, kam už také svítí téměř celý den.

Jaký automat byste mi doporučili? Do druhého kola bych chtěl 3 kytky - ideálně ne moc náročné (např. PH neměřím), a klidně i menšího vzrůstu (i tak bych ale chtěl druhé kolo stresovat). Nejlépe něco nového - takže kromě Quick one a Royal dwarfa.

Nějaké typy? Ideálně aby měli semínka skladem u českého prodejce.

Díky.


(žaluzie jen kvůli fotce)

Old Post 24-06-2020 v 14:44 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 12



Ne že by to někdo vůbec sledoval, ale zde další vývoj.

Old Post 04-07-2020 v 17:41 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 13

hola
tieto strainy ktore si opisal bezne dostanes v takmer kazdom eshope
inak kytinky kraasne (:

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 05-07-2020 v 14:16 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 14

Vcera jsem nevydrzel pohled na ten cukrik a uloupnul jsem si jednu palicku po vysuseni fenem v latkovem pytliku na zeleninu jsem to odpalil a muzu prohlasit, ze trava je travou, a ze projekt pomalu finisuje a splnil ma ocekavani.

Co je uprit neda, to je prichut hnojiva. Sam nedokazu odhadnout, jak jeste bude na kvetu (nyni zacal 5. tyden).

Flushingu asi nic nebrani a muzu pomalu zacit, co myslite?


Jinak k dotazu ohledne dalsiho strainu - vybral jsem sweet cheese auto fast, ktereho planuji 3 kusy. Ty dam klicit dnes, zalozim pro to dalsi tema. Tesim se na to, protoze druhe kolo nebude "jen tak" a pojmu ho po svem. Snad casove vse vyjde dle planu.

Jo a info ke dvou nekvetoucim kytkam ze zacatku tematu - ani za boha po vice nez 2 mesicich stale nechteji prepnout na kvet, a to jim v noci davam plnou tmu a drzim 12/12. I tyhle 2 si necham, chci tomu prijit na kloub

Zdar a at to roste.

V tomto budu pokracovat az do suseni.

Old Post 08-07-2020 v 06:21 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 15

no ahoj to si delas asi tu znas prdel co 😉.. Kytka kvete minimalne 8tydnu ne 5. A prolivat vodou 10dni pred sklizni . treba si tu na foru neco precist at pak nesklizis v polovine kvetu ,,lol,,😀. A jeste neco tys ty maly palicjy aj hulil😀to me poser taky uz sem to udelal,ale ne kdyz je to tak mlady 😀. Musela to bejt super chut s pridavkem fenu 😂.. A je tu dost lidi co vali aotoflow. Mrkni aspon na porovnani.. Za me si tak v polovine kvetu.. At se dari.

Old Post 08-07-2020 v 06:41 AM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 16

Nevidim v tom zas takovy problem, kdyz cloveka honi mlsna proces s fenem samozrejme neni nijak elegantni a usmevny jiste je, ale jak se lze docist i tady, tak funguje. Nevim, jak moc by fen ovlivnil chut, spise me trapilo to hnojivo. Ja neplanuju otrhat celou kytku a zpracovat ji timto zpusobem, tak si tu rychtu do me zase odpust prosim

O dvoutydennim flushingu jsem cetl tady. Ptam se proto, ze nemam zkusenost s kvetem, na porovnani jsem koukal, ale kazda odruda vypada proste jinak. Koukal jsem i na timelapsy na yt a na growdiaries, ale neni zase tolik lidi co by pest jelo stejnym zpusobem, abych to mohl porovnavat. Na jedne kytce (na te zkousene) mi uz hnednou i chlupy, tak nechci s flushingem zaspat.

Old Post 08-07-2020 v 07:13 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2019 - Můj první grow - urban terasa - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4175790 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív